tl De wispeiaere weg, Vriendendienst in Scheldepriis Yuruk terug bij Hoek Fusie tussen AZVV en Axel van de baan Tweehonderd renners in ZLM Tour Talentvolle sprinter rekent op snelle benen in Zeeuwse klassieker PWG wint dambeker uitslagen agenda w! donderdag 17 april 2003 Sterk collectief Zilver Opgejaagd Minderwaardig Volleybal Oosterschelde Westerschelde doorSven Remijnsen GOES - Tweehonderd wielren ners gaan zaterdag in Goes van start voor de achtste editie van de ZLM Tour, de Zeeuwse wie lerklassieker om de Arjaan de Schipper Trofee. Ze zijn ver deeld over 25 ploegen. De opvallendste naam is die van Dimitri Konisjev. De 37-jarige Rus, vice-wereldkampioen in 1989 en viervoudig etappewin naar in de Tour, bouwt af bij het Belgische Trade Team 2 Mar- lux-Nixdorf. Andere teams om rekening mee te houden zijn Quick Step-Davitamon, de op leidingstak van de profploeg met onder anderen Johnny Hoo- gerland uit Yerseke in de gelede ren, en Rabobank. Speerpunt in die formatie is Hans Dekkers, die vorig jaar als derde eindig de. Winnaar was toen de Zwit ser Fabian Cancellara, nu prof. Voor de Nederlandse sponsor- ploegen is een nationale 1.5- wedstrijd als de ZLM Tour van groot belang. Richard Slabbe- koorn uit Kapelle is een van de renners van Van Vliet-EBH, maar hij heeft nog altijd een lichte achterstand nadat hij lang was uitgeschakeld door de ziekte van Pfeiffer. Slabbe- koorn werkte in de voorberei ding een dubbelweekeinde af, waarbij het in de ene wedstrijd, de Ronde van Drenthe, beter ging dan in de andere, de Ronde van Noord-Holland. „Maar ik zit in een stijgende lijn", verze kert Slabbekoorn. De andere Zeeuwse renners zijn Frangois Franse en Rob Koole van Wille- brord Wil Vooruit, Roelof Tol man, Dennis en Raymond Raadtgever van Breda-Knoop- punt en het achttal van Theo Middelkamp. Deachtste ZLMTourover 198,8 kilometer begint om 12.00 uur op de Westhavendijk in Goes. Via Wemeldinge, Kruiningen en Krabbendijke wordt koers ge zet richting Brabant, waar rond Woensdrecht tweemaal de kas seien in de Hogerwaardpolder worden aangedaan. Na Bath, Waarde, Kruiningen en Hansweert duikt het peloton de Zak van Zuid-Beveland in. Rond Borssele wordt een cirkel gemaakt. Via 's-Heerenhoek, Dekkers wint koersen en harten doorSven Remijnsen BREDA - Ze zijn er nog, de wiel renners die behalve met de bloe men ook met de rondemiss thuiskomen. Zoals Hans Dek kers, die vorig jaar in het OZ Wielerweekend het meisje op het podium voor zich won. Za terdag keert de sprinter van Ra bobank als een van de kansheb bers in de ZLM Tour terug in de provincie waar hij het geluk vond. Hans Dekkers (21) verdeelt te genwoordig zijn tijd tussen Bra bant en Zeeland. Hij woont in Eindhoven, kan in Breda samen zijn met zijn vriendin en verge zelt haar af en toe naar IJzendij- ke, waar haar ouders wonen. Op haar beurt reist Annabel van Voren (19) stad en land af om haar wielrenner aan het werk te zien. „Vroeger kende ik alleen Boogerd en Dekker", zegt ze la chend. „Nu ben ik er speciaal voor iemand met wie ik mee kan leven." Op 8 juni 2002 finishte Hans Dekkers als tweede in de ope ningsetappe van het OZ Wieler weekend. Dankzij de onderweg verdiende bonificatieseconden kreeg hij in Vogelwaarde de lei derstrui omgehangen door An nabel van Voren, de rondemiss van het Zeeuws-Vlaamse twee luik. „Op het podium zei Anna bel dat ze me het jaar daarvoor ook al had opgemerkt", vertelt Dekkers. „Van het één kwam het ander. We hebben gesms't, gebeld, afgesproken en het was raak." Sindsdien is hij regelmatig in Zeeuws-Vlaanderen te vinden. Vanuit IJzend-ij ke heeft hij een 'vast trainingsrqndje uitgestip peld via Terneuzen, Hulst, Zei- zate en Breskens. „Soms ben ik alleen, soms rijdt Annabel op de brommer voor me." Zo bereidde hij zich voor op het WK in Zol der, waar hij vorig jaar bijna wereldkampioen werd, zo zal hij zich ook voorbereiden op de ZLM Tour. In het studentenhuis van zijn vriendin in Breda staat de fiets naast de bank. Hans Dekkers, speerpunt in het Trade Team 3 van Rabobank, leeft voor het wielrennen. Hij is begonnen aan zijn vierde en laatste jaar bij de neo-amateurs. Zijn seizoen is goed gestart met twee etappeze ges in de Ronde van Normandië en één in de Triptyque des Monts Wielrenner Hans Dekkers en Annabel van Voren, de Zeeuws-Vlaamse rondemiss die hij voor zich won. et Chateaux-Frasnes. „Het is half april en onze ploeg heeft al tien overwinningen behaald", zegt hij. „We gaan voor elkaar door het vuur en zijn een sterk collectief. Iedereen kan win nen." De gedrongen sprinter is een ge boren afmaker. Na lang reken werk becijfert hij het aantal koersen dat hij heeft gewonnen op 'tweehonderdvijftig, onge veer'. In de jeugdcategorieën, die hij allemaal doorliep, won hij soms wel veertig keer per jaar. Als Hans Dekkers aan de start stond, reed de rest voor de tweede plaats. Dekkers had één nadeel. ,.Ik was te zwaar, ik kon geen berg op." Daardoor was er aanvan kelijk geen plaats voor hem in de juniorenploeg van Rabo bank. Op grond van zijn sprint snelheid en zijn wedstrijdmen taliteit kreeg hij uiteindelijk toch een kans. „Die heb ik ge pakt. Ik won achttien koersen en was goed genoeg voor de overstap naar de amateurs van Rabobank." De leerjaren waren zwaar. „Het was afzien", vertelt Dekkers. „De meeste wedstrijden kon ik alleen met hangen en wurgen uitrijden. Als ik al eens mee kon sprinten om de overwinning, werd ik hooguit tiende. Echt, ik heb me helemaal scheel gere den." Dekkers verrichte veel werk voor Roy Sentjens, toen de kop man van de beloftenploeg, viel een paar kilo af en begon einde lijk weer koersen te winnen: vijf in zijn tweede seizoen, acht vo rig jaar. „Nu heb ik in de finale wél genoeg over om het af te ma ken in de sprint." De vele wedstrijden en trainin gen in heuvelachtig gebied heb ben hem sterker gemaakt. „Maar ik moet ook weer niet té veel bergop gaan rijden. Het mag niet ten koste gaan van mijn sprint. Dan maar binnen komen in de bus." Hij prijst zich gelukkig met zijn snelle benen. „Het geeft een ge ruststellend gevoel, niet alleen voor mij maar voor de hele ploeg. Soms is het lastig als ik meespring met een kopgroep. 'Dekkers is mee', hoor je dan. Of ze rijden niet door met me, of ze laten me alle gaten dichten. Maar zodra de finale nadert, voel ik me vaak beter worden. Als mijn ploeggenoten me uit de wind houden en hard voor me werken, vergeet ik mijn zere be nen. Dat is het voordeel van sprinter zijn, je kunt je niet al te best voelen en toch winnen. Als een aanvaller of een klimmer slecht rijdt, wordt hij hoogstens nog dertigste." Dekkers heeft dit seizoen zijn zinnen gezet op Olympia's Tour en het NK in Rotterdam. „Al leen twee bruggen in het par koers, dus een goede ronde voor mijHet WK in Canada betitelt hij als 'té lastig'. Revanche zit er dus niet in. In Zolder kreeg Dek kers vorig jaar een dubbele te leurstelling te verwerken: hij werd geklopt door de Italiaan Chicchi en moest later zijn zil veren medaille inleveren, omdat door Barry van der Hooft VLISSINGEN - Frank de Wis peiaere verlaat Hoek aan het einde van dit seizoen. De zater dag-hoofdklasser heeft inmid dels Ramazan Yuruk als zijn vervanger aangetrokken. Yuruk keert daarmee na een afwezig heid van twee seizoenen terug bij Hoek. Frank de Wispeiaere wilde graag blijven bij Hoek, maar de 33-jarige Belg kwam niet tot overeenstemming met manager Patrick Naudts. „We hebben ongeveer acht weken geleden een gesprek gehad en toen lagen we ver uit elkaar", zei De Wispe iaere gisteren. „Daarna heb ik niets meer gehoord, tot afgelo pen dinsdag. Door een vergade ring op mijn werk kon ik niet trainen en Naudts had mijn voi- cemail ingesproken. Het kwam erop neer dat ze niet meer met me verder wilden. Daarhadikal een beetje een voorgevoel van, want de laatste weken werd ik steeds onterecht gewisseld. En ik loop al lang genoeg mee om dan aan te voelen dat het niet goed zit." Door dat voorgevoel ging De Wispeiaere de afgelopen weken al op zoek naar een nieuwe club. Na enkele gesprekken kwam hij tot overeenstemming met het Belgische Eendracht Aalter. Die ploeg staat momenteel op de derde plaats in de vierde klasse nationaal met twee punten ach terstand op koploper Wetteren. Als vervanger voor de linksbe nige De Wispeiaere trok Hoek Ramazan Yuruk aan. De Turkse middenvelder, die ook als links back uit de voeten kan, speelde twee seizoen geleden voor Hoek Daarna vertrok hij naar Den- derhoutem en aan het begin van dit seizoen speelde Yuruk twee maanden bij een eerstedivisie- club in Turkije. Omdat die club niet aan de financiële verplich tingen voldeed, ging Yuruk te rug naar België. Daar trainde hij dit seizoen mee met Sint- Gilles-Waas. „Ramazan wilde heel graag te rugkomen", zei Patrick Naudts. „Hij is gretig en kan nu de hele voorbereiding meemaken. Dat was twee jaar geleden niet zo, omdat hij toen pas eind augus tus bij ons kwam spelen. Tijdens dat seizoen heeft Ramazan laten zien dat hij heel goed kan voet ballen en met Thijs Binnerts en Franky Standaert is de linker kant nu goed bezet." Yuruk is na Thijs Binnerts, Ste ven de Croock en Pascal Smes- saert de vierde aanwinst voor komend seizoen. Naast De Wis peiaere kondigden Rieno van Oost (Sparta Ursel) en Björn Langeveld (stopt) al eerder hun vertrek aan. door Ad Pertijs SCHOTEN - Servais Knaven is behalve wielrenner ook web master van wielervrienden.nl, de internetsite van acht voor malige TVM-renners. „De laat ste tijd heb ik er een dagtaak aan", zei de schaduwkopman van Quick Step gisteren na de Grote Scheldeprijs, waarin hij vierde werd. Knaven doelde op de successen van enkele van zijn wielervrien den: Peter van Petegem, Andre as Klier en Bart Voskamp. Ook Knaven zelf bleef niet achter. „Ik schat dat we dit voorjaar al meer UCI-punten bij elkaar ge reden hebben dan de hele Rabo- bank-ploeg. Meer dan twaalf honderd." Ludovic Capelle wint in Schoten. foto Franpois Lenoir/Reuters Gisteren trok Knaven zelf ten aanval tussen Antwerpen en Schoten. Hij kwam heel ver. Met Jaan Kirsipuu, Ludovic Capelle en Steffen Radochla snelde hij, opgejaagd door het peloton, naar de meet in Schoten. Daar werd Knaven geklopt door een ander stel wielervrienden. Kir sipuu hielp zijn voormalige Waalse ploegmaat Capelle aan de winst. Knaven strandde op de vierde plaats, goed voor weer 63 punten voor de wielervrien den.nl. „Ik word op zo'n moment liever vierde dan veertigste", zei hij. Knaven doelde op het peloton, dat de vier koplopers in de stra ten van Schoten op de hielen zat. „Het was onze tactiek om een massasprint te voorkomen. Daarin hebben we niets te zoe ken. We vielen aan om de orga nisatie binnen de sprintersploe- gen, Lotto-Domo en Telekom vooral, te ontregelen. Dat lukte aardig." In de laatste van de drie plaatse lijke omlopen van vijftien kilo meter kwam Knaven voorop met zijn drie vluchtgenoten. „Jammer genoeg allemaal rap pere mannen." Dus viel hij aan op twaalfhonderd meter van de finish. Ludovic Capelle rea geerde meteen en Jaan Kirsipuu nam even later het commando over. Op het moment dat Kna ven werd gegrepen, viel Capelle aan. Kirsipuu reageerde niet. Geen wonder. Capelle en Kirsi puu reden vorig jaar samen bij AG2R. „We zijn dikke vrienden geworden", aldus de Waal. „Vo rig jaar heb ik hem vaak aan de zege geholpen. Nu doet hij in mijn land iets terug. Zo werkt dat onder vrienden." Capelle fietst inmiddels bij Landbouwkrediet. „Vorig jaar was mijn beste jaar ooit, maar ik kon niet overweg met de ploeg leiding. Hun mentaliteit van 'morgen is belangrijker dan doorTon Koomen AXEL - De fusieplannen tussen de Axelse voetbalverenigingen AZVV en Axel zijn van de haan. De leden van zaterdag-derde klasser AZVV waren weliswaar voor een fusie (80 tegen 13 stem men), maar de leden van Axel wilden daar niet aan meewer ken. Met 199 stemmen tegen en 117 voor werd de fusie door VV Axel verworpen. Beide clubs hielden afgelopen week een besloten vergadering. Voor de 93 aanwezige leden bij AZW telde elke stem even zwaar. Bij Axel was het anders. Van de ruim honderd aanwezi gen mochten de leden tot veer tien jaar één stem uitbrengen, de leden tussen veertien en achttien jaar twee stemmen en iedereen boven de achttien jaar had het recht om drie stemmen uit te brengen. Tot tevredenheid van AZW- voorzitter Philip Becht stemden tachtig leden voor het voortzet ten van de plannen tot een defi nitieve fusie tussen zijn club en Axel. Van AZW mocht er dus een commissie in het leven wor den geroepen, die de plannen om tot een definitieve fusie te komen, dit jaar verder uit zou werken. De eis die werd gesteld was dat deze commissie in haar werkzaamheden de achterban steeds moest blijven raadplegen en de wensen van de leden moest meenemen in de plannen. De positieve stemming binnen zijn club was volgens Becht te wijten aan de goede voorlich ting die was gegeven. „Men heeft drommels goed begrepen dat alles nu nog op vrijwillige basis kan. In de toekomst kan dat best eens helemaal anders zijn. Want zelfs nu doemen er al problemen op bij de doorstro ming van de jeugd. En dat is ge zien de terugloop in het aantal leden funest. Bij de KNVB is men zelfs van oordeel dat een club vijfhonderd leden nodig heeft om te kunnen bestaan." In de kantine van W Axel voel de voorzitter Adhemar van Waes de bui al een tijd hangen. In de lange aanloopperiode naar de buitengewone algemene le denvergadering was al gebleken dat de onderzoekscommissie foto Johan Wouters hij onregelmatigheden zou heb ben begaan in de sprint. „Ik ben er een hele tijd mee bezig ge weest, heb de beelden vaak te ruggezien. Het was zo zuur: eerst het goud verspelen en dan ook nog het zilver kwijtraken. Bijna niemand was het met die beslissing eens, dat verzachtte de pijn een beetje. Nu heb ik het afgesloten." In de ZLM Tour, waarin hij vo rig jaar derde werd achter Can cellara en Omloop, gaat Dek kers zaterdag niet als kopman van start. „Dat doen we nooit, we wachten eerst af hoe de koers verloopt. Maar als het lijkt uit te draaien op een massasprint, zal mijn kaart getrokken worden. Het gaat toch om het winnen van de koers en daar ben ik toe vallig goed in." Sportprtjsvragen vandaag' stond me niet aan. Ik kon wel goed opschieten met de meeste renners, maar ik ben toch maar vertrokken." Servais Knaven onderging zijn nederlaag zichtbaar onaange daan. Het werd hem na Gent- Wevelgem, waar zijn aanval in de finale evenmin slaagde, ver weten dat hij uiterlijk weinig tekenen van teleurstelling ver toonde. Knaven: „Je moet rea listisch blijven. Boos of kwaad kun je pas zijn als je jezelf of an deren iets te verwijten hebt. Toen deed ik niets fout, vandaag ook niet. Een renner als ik is het gewend te verliezen. Ik ben hier ook al eens op honderdvijftig meter voor de finish voorbijge reden door het peloton. Wat voor hem vooral telde was het goede gevoel dat hij had overgehouden aan de wedstrijd. De vorm die hij eerder toonde in Gent-Wevelgem en Parijs-Rou- baix trok hij door in de Schelde prijs. „Het voorjaar is goed geweest. Ik heb gewonnen in Qatar en was de afgelopen we ken een paar keer dicht bij de winst. Mijn voorjaar zit er hier op. De Amstel Gold Race rijd ik niet. Veel te lastig. Dit zijn mijn koersen. Ze doen er wel eens minderwaardig over, maar af gelezen aan de hartslagen lever je hier vanwege de hoge snelhe den een grotere inspanning dan in een bergetappe." GPD _donderdag Biljarten Driebandentoernooi Colijnsplaat 405. Tweede ronde. Locatie: Café Juliana, Co lijnsplaat. Aanvang: 19.00 uur. ■HST Voetbal Vriendschappelijk: Oostkapelle - Nieuw- dorp. Aanvang: 20.00 uur. ■Nil Volleybal Mannen, competitie. Eerste klasse C: VVS'92 - Houtboetiek/A (20.30 uur, Bas- kenburg), Rijnmond 5-Dynamo'70. naar de fusie weinig respons, alle geledingen had oi Van Waes: „Er werd afgeroddeld de laatste"^ den. Denegatievelingenheiji gewonnen. Als er dan lm stand is, is de emotionele!? bij een fusie normaal. Maari heb ik het nu niet over. Laalia j gewoon horen wat de bezn« zijn. Toen er de mogelijk was om te reageren, maalS 1 mand gebruik van heid om in discussie te ga2 het hoofdbestuur, dat man achter de fusieplanj? stond. Er zou meteen tot fc ming moeten worden overt gaan. Dat resultaat heefto® lemaal verbijsterd. Met 1# stemmen tegen en 117 voor® het voorstel van het hoofd stuur afgeschoten. Daan blijkt ook weinig vertrouw# het bestuur. Ik ben diep telen gesteld en daar sta iknietals it! ID OOST-SOUBURG - PWG Gravenpolder heeft in Os Souburg de Zeeuwse gewonnen. Het viertal spul in de finale weliswaar met i gelijk tegen GZC, maar w de barrage veel te sterk: 10-1, ti - te De reguliere wedstrijd i: ontsierd door enkele blund™ waarbij de teams elkaar evenwicht hielden. Jaapïs hoek ging zwaar in de fouttsf I Aart Walraven en kon het teen opgeven. Ko Louwerse tegen Rinus van der Wielen een simpele manier een schip Van een beter gehalte waret partijen aan de twee hoog borden. Jos de Wild hield goed stand tegen Johnny Leeuw en pakte verdiende j, punt. Arjo Kousemaker sped een sterke aanvalspartij tej j Kees Rijk, maar kon het in: eindspel net niet afmaken.fc barrage liet PWG zich van sterkste kant zien. Kees! pakte namens GZC een puE maar aan de overige drieboii waren de spelers van PWG permachtig. Ei -■ Dl n Dammen Oost-Souburg. Finale PZDB-beker: GZC- PWG 's-Gravenpolder 5-5. Gedetailleerd: 1. J. de Wild-J. de Leeuw 1-1; 2. C. Rijk-A. Kou semaker 1-1; 3. M. Walraven-J. Veerhoek3- 0;4. M. van derWielen-J. LouwerseO-3. Bar rage: GZC-PWG 's-Gravenpolder 1-10. Ge detailleerd: 1. J. de Wild-J. de Leeuw 0-3; 2. C. Rijk-A. Kousemaker 1-1; 3. M. Walraven- J.VeerhoekO-3;4.M vanderWielen-J.Lou- werse 0-3. Loutraki (Gri). EK. Mannen, -62 kg, twee kamp: 1. Mutlu (Tur) 320 kg (145 trekken/175 stoten), 2. Georgiev (Bul) 310 (140/170), 3. Olesjoek (WRu) 307,5 (137,5/170), 4. Ndicka (Fra) 295,5 (130/162,5), 5. Lychwald (Oek) 292,5 (132,5/160), 6. Soeleimanov (Aze) 290 (135/155). Trekken: 1. Mutlu 145, 2. Geor giev 140,3. Olesjoek 137,5. Stoten: 1. Mutlu 175,2. Georgiev 170,3. Olesjoek 170. Vrouwen, -58 kg, tweekamp: 1. Dasdelen (Tur) 220 (97,5/122,5), 2. Bilgin (Tur) 212,5 (97,5/115), 3. Breeze (GBr) 202,5 (90/112,5), 4. Kastritis (Gri) 200 (92,5/107,5), 5. Kotsja- nenko (Oek) 200 (90/110), 6. Dinar (Fra) 195 (85/110).Trekken: 1. Bilgin 97,5,2. Dasdelen 97,5, 3. Kastritis 92,5. Stoten: 1. Dasdelen 122,5,2. Bilgin 115,3. Breeze 112,5. t Lucky Day: 4-6-11-17-22-23-26-27-32-33-39- 44-46-47-48-52-56-65-69-70. Lotto: 6-10-13-16-24-26. Bonusgetal: 43. Kleur: blauw. Euroloterij: 897032. (onder voorbehoud) Tennis Monte Carlo. Mannen, 2,2 miljoen euro. Tweede ronde: Schalken (Ned/9) - Lee (ZKo) 7-5 6-2, Ferrero (Spa/1- Mantilla (Spa) 3-6 6- 2 7-5, Moya (Spa/2) - Ferreira (ZAf) 6-4 6-4, Nadal (Spa) - Costa (Spa/4) 7-5 6-2, Boutter (Fra) -Srichaphan (Tha/7) 6-44-6 6-4, Martin (Spa) - Schüttler (Dui/8) 6-2 6-4, Norman (Zwe) - Kuerten (Bra/10) 1-6 7-5 6-2, Coria (Arg) - Blake (VSt/15) 6-0 6-7 6-3, Volandri (Ita) - Nalbandian (Arg/6) 6-2 7-6, Gaudio (Arg) - Horna (Per) 6-4 6-1, Liubicic (Kro) - Portas (Spa) 6-4 6-3, Nieminen (Fin) - Kafel nikov (Rus) 3-6 6-2 6-2, Vicente (Spa) - Lopez (Spa) 7-6 6-1, Chela (Arg) - Novak (Tsj/5) 6-4 6-2, Robredo (Spa/16) - Benneteau (Fra) 6-2 6-2, Spadea (VSt) - Clement (Fra) 6-1 6-2. Dubbelspel, eerste ronde: Nieminen/ Schüttler (Fin/Dui) - Schalken/Adams (Ned/ZAf) 7-6 6-4. Tweede ronde: Haar- huis/Kafelnikov (Ned/Rus/7) - Haggard/Koe- nig (ZAf) 6-7 6-06-2. Amelia Island (VSt). Vrouwen, 535.000 eu ro. Tweede ronde: Hantuchova (Slw/4) - Morigami (Jap) 7-5 6-2, Raymond (VSt) - Vakoelenko (Oek) 6-1 3-6 6-1Capriati (VSt/3 - Mikaelian (Zwi) 6-4 7-6, Fernandez (Arg) - Craybas (VSt) 6-7 6-4 6-2, Stevenson (VSt) - Callens (Bel) 7-5 6-3, Davenport (VSt/2) - Pratt Ausl 6-16-0, Coetzer (ZAf/8) -Zvonare- va (Rus) 7-5 4-6 6-0. Murre Moens-Café Nationaal 2-6, Bik veland - Arditos 6-2, Begijn makelaar! fin. adv. 7-1. Stand: Café Nationaal tl' Tecona 19-105, DGA fin. adv. Ml Beveland 18-83, Murre Moens 19-80,6 makelaar 18-74, Arditos 19-70, Zeett eilanden 19-63, HZ sport 18-33, AKZ.-r keringen 18-8. Tweede klasse: Delta 1 /Dauwendaele 0-8, Delta Consikr wendaele - LVV4-4. Stand: Beko 17-120, Voskamp/'tZand 18-103,WEA/Dauww ri Ie 18-99, LV V18-81Raab karcher 18-70/ ta 17-70, Delta Consult/Dauwendaelt? Bosma elektro 18-45, Plu 17-39, RTCèL gel 17-31, PSW 10-7. Derde ba H SVA/Kodde - Aann.bedr. Louws6-2/if cie Zeeland - Indoor karting 6-2.Sta door karting 19-123, SVA/Kodde Bowl de Kruitmolen 19-90, PosïL ziekenhuis Walcheren 18-88, Provinoei (I land 19-83, Schoonen elektro/MZM halennia 18-67, Eastman 2 Duo/Pare central 18-59, Aann.bedr.L- 18-35, Bayards alu constr. 18-32, klasse: Provincie Zeeland 2 - ROCZeelas be 4, PZC - Auto Sporry/Oranje Nassauw meente Middelburg - Rabo Walchti?- HZ sport 2 - Bandoeng 2-6. Stand:?? 113, Auto Sporry/Oranje Nassau 19-1® 2 19-106, ROC Zeeland 18-79, HZspod! 63, Provincie Zeeland 218-63, CZgroep! jj 18-59, Bandoeng 18-56,deVoogd» meente Middelburg 19-53, Rabo Watt 18-50. Vrouwen. Eerste klasse: Renault J wel/SVS - LVV 2-6, Tènce/Dauwenië |fl Vlijtig Liesje 8-0, Smith kaas - Begijn laar 5-3, Bakkersland/Dauwentó ZOPC/MZ 6-2, Jachtwerf Goes - Be» Stand: Smith kaas 20-141,Thetube'7 Begijn makelaar 19-91, JachtwerfGcn 83, Bakkersland/Dauwendaele 2Mb 20-80, Renault Dijkwel/SVS 20-70,' ce/Dauwendaele 19-69, Vlijtig Liesje j B ZOPC/MZ 19-45, De vier linden HwT 19-18. Tweede klasse: Breedijk/SVS ■- tie Middelburg 8-0, DVC plus-JongA 5-3, LVV 2 - 't Ken net 8-0, De Rebtej Beemst - Poseidon/ziekenhuisWaltf" 2, Schoonm. bedr. Simons/'tZand-y- 0. Stand: De Reus en van Heemst20 groep zorg 18-102, Schoonm.»'? mons/'t Zand 19-96, DVC plus 20!" Am bon 19-83, Ardita 20-81, 't Ken «1 Breedijk/SVS 20-71, Wijk Klarenbeet Bakker Schrieks/MZ Poseidon/ziekenhuis Walcheren W titie Middelburg 19-51. lal rijs Vlaanderen: Ut 4.40.00 (44,142w fe Schoten. Scheldepi pel Ie Bel) 206 km in t.tu.uu I-", - Kirsipuu (Est), 3. Radochla (Dull,4T (Ned), 5. Zabel (Dui) 0.01,6. Planckaet 7. Andresen (Den), 8. Pencole In0? (Den), 10. Baumann (Dui), 26.Hiem----.. De Jongh, 33. Sentjens, 41. RenjJ^ v( Den Bakker, 72. Cornelissen, Middelburgse Bedrijfsvolleybal Vereni ging. Eerste klasse: Tecona - Eastman 6-2, 81Löwik, 88. Vierhouten, 94. Hof» Blijlevens, 112. Van Dijk. Celler. Ronde van Aragon. Eerstt Huesca - Celler: 1. Piepolo (Ita)to 4.00.46,2. Simoni (Ita) 0.24,3. Belt» 0.26,4. Jufre (Spa) 0.39,5. Gar»»' (Spa) 0.48, 6. Karpets (Rus) (Zwi), 8. Dominguez (Spa), 9- 10. Möller(Den). 7 Boedapest. WK, divisie 1 Groep A: Polen - Nederlani Kazachstan - Litouwen 13-2.„j. Roemenië 4-4. Stand: 1. Kaziacnij 4), 2. Polen 2-4 (14-5), 3. Hongarije 4. Roemenië 2-1 (6-12), 5. Nederland* 10), 6. Litouwen 2-0 (4-211- Zwemmen St. Etienne. Open Frans Mannen. 50 school: 1. Duboscq 2. Fall (Sen) 29,03,3. Canivetfr V ve finale: Van Valkengoed der: 1. Esposito (Fra) 1 -54,70. 1 (GBr) 1.59,05, 3. Hedel (Fra) 1 '^jj wen. 200 vrij: 1. Po L° Potec (Roe) 1.59,33, 3, F'9uifjS Halve finale: Van Stralen 20 Groot 2.04,28,20. Kosten2.0'.® Ihelminadorp Wemeldinge Wolphaartsdijk Kattendijke Yerseke (s-Heer Arendskerke Kapelle Heinkenszand 'sfHeerenhdek Kruininqen O Hansweeri Krabbendijke Ovezande (aarde Rilland Bath Bergen op Zoom O Woens drecht Heinkenszand, 's-Heer Arends kerke, Wolphaartsdijk en Wil- helminadorp keren de renners terug in Goes. De finale bestaat uit twee ronden via Kloetinge, Kapelle, Wemeldinge en Kat tendijke. De finish op de West havendijk in Goes is voorzien rond 16.25 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 20