t WÉ PZC Goed in bijzondere vakanties FAMILIEBERICHTEN de Zonnebloem8 dinsdag 15 april 2003 S. M. OVERTOOM ik heb je nodig Voor een zorgzame begeleiding 0113 311 444 Epilepsie: www.pzc.nl/weer Ps. 116 Bedroefd delen wij mede, dat wij afscheid moesten nemen van onze geliefde broer, zwager en oom LEEN DE KOK in de leeftijd van 66 jaar. Wij bidden om Kracht en Troost voor Lenie en de kinderen. Lewedorp: Serooskerke (W): Middelburg: Bram en Suus de Kok-de Buck jaap en Leny de Kok-Kasse Ina Blankenburgh-de Kok fan Blankenburgh (in herinnering) St. Thomas (Canada): Riet en fan Louws-de Kok London (Canada) Goes Adri de Kok Piet de Kok (in herinnering) Neven en nichten 13 april 2003 Stenen doe je niet ineens maar af en toe een beetje en alle beetjes die je stierf 't is vreemd, maar die vergeet je het is je dikwijls zelf ontgaan Ie zegt, ik ben wat moe, maar op 'n keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Bedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, delen wij u mede dat, zacht en kalm, van ons is heengegaan mijn lieve man, on ze zorgzame vader, opa, broer en zwager JAN DEN BOER echtgenoot van ferina Janna van Hengel in de leeftijd van 73 jaar. Terneuzen: J. J. den Boer-van Hengel Sluiskil: Martin t en Wilma Ramon Beuningen: Nancy en verdere familie Terneuzen, 13 april 2003 Diepenbrockstraat 113 4536 GK Terneuzen De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgeno digd, zal plaatsvinden op vrijdag 18 april om 14.00 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in restaurant '"t Vijverhof", Frederik van Eedenstraat 2 te Terneuzen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Dag lieve OPA Wil je de groetjes doen aan mijn papa. Ik zal je missen. Liefs xxx Ramon Heden overleed geheel onverwachts, onze geliefde zuster, schoonzuster en tante JO BEVELANDER Zierikzee: Th. fumelet-Bevelander Oud-Vossemeer: J. J. Bevelander C. Bevelander-Moerman Oud-Vossemeer: A. v. Leeuwen Neven en nichten 13 april 2003 Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons trouw koorlid JO BEVELANDER Kerkkoor Soli Deo Gloria Middelburg Even een praatje over hoe alles is Dat even, is voor ons een groot gemis. Tot onze spijt is plotseling van ons heengegaan onze Baas FEIJTER Wij zullen hem als persoon erg missen. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe. Alle medewerkers van De Feijter Verhuur- Handelsmij. B.V. Terneuzen, Vlissingen, Antwerpen. RINUS, bedankt. )e was voor mij niet alleen directeur, maar ook een sympathieke collega. Rust zacht. Marcel Buijsse Meneer DE FEIJTER We zullen u missen. Bedankt voor de mooie tijd. We wensen Greet en de familie sterkte toe. De paardenmeisjes Ik weet, aan wie ik mij vertrouwe. Tot mijn groot verdriet is overleden mijn geliefde man JAN DOMINICUS geboren 9 juli 1924 te Wemeldinge overleden 11 april 2003 te Kloetinge Kloetinge: F. Dominicus-van den Broecke Oostmolenweg 15 4481 P| Kloetinge Dinsdag 15 april is er van 19.00-20.00 uur gelegen heid om afscheid te nemen in rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal worden gehouden woensdag 16 april om 13.15 uur in de 'Geerteskerk' te Kloetinge, waarna aanslui tend omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaats hebben op de begraafplaats aldaar. Na afloop van de begrafenis is er in het 'Geertes- huis' gelegenheid tot condoleren. Liever geen bezoek aan huis. Herinner mij zoals ik was, maar niet in sombere dagen. Herinner mij zoals ik was, in de stralende zon. Hoe ik was toen ik alles nog kon. Tot op het laatste moment betrokken bij alles wat haar dierbaar was is in haar eigen vertrouwde om geving van ons heengegaan onze lieve zus, schoon zus en tante OCTAVIA AMELIA ROETS weduwe van P. J. de Greve 21 maart 1925 te Groede t 13 april 2003 te Turkeye De familie Roets De familie de Greve 13 april 2003 Turkeye 3, 4508 PB Waterlandkerkje. Correspondentieadres: De familie Th. de Greve Westlandstraat 19, 4511 XX Breskens. De plechtige uitvaartdienst waartoe u wordt uitge nodigd zal plaatsvinden op donderdag 17 april 2003 om 10.00 uur in de kerk van 7 O. L. Vrouw ten Hemelopneming te IJzendijke, waarna de begrafenis volgt op de r.k. begraafplaats aldaar. Gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 16 april 2003 van 19.00 tot 19.30 uur in het mortuarium van het Antoniusziekenhuis te Oostburg. Samenkomst bij de kerk. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Ik kan gaan slapen zonder zorgen, want slapend kom ik bij U thuis. Alleen bij LI ben ik geborgen. Gij doet mij rusten tot de morgen en wonen in een veilig huis. Bedroefd maar dankbaar voor het vele wat zij voor ons betekende, is plotseling van ons heengegaan on ze lieve zuster, schoonzuster en tante JOHANNA DE VISSER (Tante Jo) in de leeftijd van ruim 78 jaar. Oost-Souburg: Middelburg: Grijps kerke: Ritthem: Aagtekerke: Middelburg: Veere: Aagtekerke: 's-Gravenpolder: S. de Visser t L. de Visser-de Buck t J. Ton-de Visser t P. Ton t Jac. de Visser t P. J. de Visser-Poppe t E. Allaart-de Visser t P. C. Allaart t H. K. Allaart A. de Visser L. de Visser-Wisse t L. de Visser t P. de Visser-Bosselaar M. Coppoolse-de Visser t W. Coppoolse L. de Visser f J. Bosselaar-de Visser C. P. Bosselaar t Neven en nichten Domburg, 13 april 2003 Zorgcentrum "Simnia" Correspondentieadres: Noordbeekseweg 8, 4386 AG Vlissingen. De overledene is opgebaard in het rouwcentrum "Middelburg", Buitenhovelaan 1 te Middelburg al waar gelegenheid is tot afscheid nemen op woens dag 16 april van 20.30 tot 21.00 uur. De dienst van Woord en Gebed, waarin ds. M. v.d. Poll voorgaat, zal worden gehouden op donderdag 17 april om 13.00 uur in de kerk van de Protestant se Gemeente, Markt 8 te Domburg. Voorafgaande aan de dienst is er van 12.30 tot 13.00 uur nog gelegenheid tot afscheid nemen in voornoemd kerkgebouw. De begrafenis zal plaatsvinden om 14.30 uur op de algemene begraafplaats te Aagtekerke. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de fa milie te condoleren in het Verenigingsgebouw "Amacitia", Agathastraat 1 te Aagtekerke. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd zijn wij om het heengaan van TANTE JO die er altijd voor ons was. Wij zullen haar zorgzaamheid en toewijding aan va der blijven herinneren. Lou, Koos en Ko, Jos en Nely, Bets en André kinderen en kleinkinderen Haar handen hebben voor ons gewerkt, haar hart heeft voor ons geklopt, haar ogen hebben ons tot 't laatst gezocht. Moeder, het is goed zo. Verdrietig om haar heengaan, maar dankbaar voor wat zij in haar leven voor ons gedaan en betekend heeft, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overoma CORNELIA MONJÉ weduwe van Adriaan van Hanegem in de leeftijd van 84 jaar. Breskens: Henk en Addy Adri en Isabel Mijke, Sofie Jules t Peter en Desiree Anouschka Axel: Ria en Sjaak Ellen en Peter Max, Nina, Annabel Oostburg, 14 april 2003 Correspondentieadres: M. C. de Bliek-van Hanegem, Bosdreef 2, 4571 PB Axel. De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 18 april om 11.00 uur op de algemene begraafplaats in Bres kens. Samenkomst om 10.30 uur in "Ter Schelde", Ring- laan 4. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in '"t Vissershuis", Scheldekade 25 te Breskens. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Badhuisstraat 37 - 4381 LN Vlissingen Telefoon 0118 - 413417 - 412772 Rouwcentrum. Van Dishoeckstraat 620 Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de heer W. DE WITTE oud-medewerker van de gemeente Goes bij de voormalige afdeling Weg- en Waterbouw. Gedurende het dienstverband van ruim 33 jaar heb ben wij hem leren kennen als een medewerker die zich altijd met veel betrokkenheid en verantwoorde lijkheid voor de gemeente Goes heeft ingezet. Wij wensen zijn echtgenote, kinderen en kleinkinde ren veel sterkte en hopen dat zij de kracht mogen vinden om dit verlies te dragen. Burgemeester en wethouders van Goes De burgemeester, drs. D. J. van der Zaag De secretaris, drs. C. G. M. Maas Goes, 14 april 2003 Toen wij op die dag zagen hoe jij daar zo rustig lag verlost van pijn, verlost van angst - want voor de dood zijn wij 't bangst Die angst voor de dood is niet verdiend; hij heeft gehandeld als een vriend hij heeft je zacht in slaap gesust - geen pijn, geen angst, ten slotte rust. Dankbaar voor de vele jaren die wij van haar goed heid en verbondenheid met ons mochten genieten, is geheel onverwacht van ons heengegaan onze zorgza me moeder, oma en overoma fJqc/c/a/e/ia ^/fda/Hzia yfft/uoeert-jAeezit/ertse sinds 24 april 2000 weduwe van Cornelis Gerard Flikweert in de leeftijd van 86 jaar. Wolphaartsdijk: Bram en Corrie Flikweert Kees 1988 t Ina en Erik-Jan, Gert-Jan, Fabiënne Marianne en Kees Nettie 1963 f Schore: Lenie en Wil Lepoeter Annette en Patrick, Romy, Bryan Jacolien en Michael Marleen en Pieter Willeke en Wouter Met dank aan iedereen die haar heeft bijgestaan Goes, 13 april 2003 Correspondentieadres: Boomweidelaan 2, 4423 AP Schore. De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op donderdag 17 april om 12.45 uur in de aula van Zorgcentrum Gasthuis, Kievitlaan 64 te Goes. Voorafgaande aan deze dienst is er gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuarium van het Gast huis. De begrafenis zal om 14.00 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Wolphaartsdijk. Na af loop van de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in het Gemeenschapshuis "De Brug", Oostker- kestraat 3 te Wolphaartsdijk. Indien wij u vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Je hebt je strijd ten einde toe gestreden tot God je riep. Hij nam je bij de hand, Hij heeft geluisterd naar je vurige gebeden, je stap voor stap geleid naar het Beloofde Land; en naast de droefheid die we moeten dragen, is er het weten: God heeft je bevrijd; Hij gaf ons niet het antwoord op ons vragen, maar schonk ons uitzicht op Zijn eeuwigheid. Je dochter Lenie Dag lieve oma .-fff/meert Bedankt voor al die mooie jaren, Waaraan we goede herinneringen bewaren Je grootste wens is uitgekomen Nu je weer bij opa bent Je bent voor altijd in ons hart Rust zacht, je klein- en achterkleinkinderen. Heden overleed onze geliefde zus en schoonzus /M: .^iAzoeerf-/eem/eJif.s'e Goes: A. D. de Vos-Leendertse M. J. de Vos Biezelinge: W. P. Butler-Leendertse neven en nichten Heden behaagde het de HEERE van leven en dood plotseling van ons weg te nemen onze geliefde en zorgzame vader, groot- en overgrootvader JOHANNES DE BAT sinds 18 april 1975 weduwnaar van Leuntje Franje in de leeftijd van 86 jaar. We zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging die hij heeft gehad in Zorgcentrum "Vremdieke" afd. Kreekzicht" Sluiskil: J. P. de Bat A. M. de Bat-Tollenaar Johnny en Ellen Dennis, Marnix, fannick, Robin, Joyce Leona en Leen Gilbert, Annegien Biervliet: P. J. de Bat P. M. de Bat-Pladdet Marianne en Cornie Eline, Stephanie, Mariëlla Joël en Marjan Nathaly en Teo Tonny, Evelien, Pieter, Arjen Hoek, 12 april 2003 Correspondentieadres: Familie de Bat, Langeweg 19, 4541 PC Sluiskil. De rouwdienst voor familie, vrienden en belangstel lenden wordt gehouden D.V. donderdag 17 april om 13.00 uur in het Kerkgebouw van de Gerefor meerde Gemeente in Nederland, Kerklaantje 1 te Terneuzen. (ingang rotonde Ter Schorre) Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats te Terneuzen. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie con doleren in voornoemde kerk. Geen bloemen. IVisioT^^^ World Vision Eigenlijk weet je wel hoe mijn leven eruit ziet. Als je 80 cent per dag kunt missen, kun je mijn leven veranderen. "a bel 0900 0255 (10 ctpm) of surf naar www.worldvision. Met droefheid namen wij kennis van het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom JOH. DE BAT Goes: D. de Bat J. E. de Bat-van Iwaarden Krabbendijke: J. Blok Krabbendijke: M. W. Molhoek-de Bat L. Molhoek Krabbendijke: L. de Bat A. M. H. de Bat-de Jonge Neven en nichten 13 april 2003 Enige kennisgeving Na een rijk en dienstbaar leven is na een kort ziek bed op 90-jarige leeftijd in zijn Heer en Heiland ontslapen onze geliefde vader, schoonvader, groot- en overgrootvader JAN PIETER HENDRIK RIEMENS weduwnaar van Maria Verburg Hoek, Nederland Langley, Canada 06-09-1912 14-03-2003 We zijn dankbaar dat hem langdurig lijden bespaard is gebleven. Wij en zijn medebewoners van 'Mano- ah Manor' missen hem zeer, maar zijn blij dat we hem zolang in ons midden mochten hebben. Epe: Ali J. Riemens Mitchell,Ont. Ina A. Vander Heide-Riemens Canada: Sidney Vander Heide Klein- en achterkleinkinderen Rijnsburg: Paul en Karin Ravensbergen-de Mare Paul en Roderick Haastrecht: Bob en Marianne Hesselveld- Ravensbergen Désirée en Kimberley Rijnsburg: Jan en Britta Ravensbergen-Andres Stefanie en Malou Vaassen: Kees en Regina Ravensbergen- van Luyk Megan en Shannon De begrafenis heeft op 19 maart te Langley in Bri tish Columbia, Canada plaats gevonden. Correspondentieadres: Mevr. A. J. Riemens Korte B le kersweg 19 8162 RL Epe Want deze God is onze God, eeuwiglijk en altoos; Hij zal ons geleiden tot de dood toe. Psalm 48:15 De Heere heeft tot Zich genomen onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder MARIA PAARDEKOOPER-KERKHOVE weduwe van Jacob Paardekooper in de leeftijd van 92 jaar. Wij zijn bedroefd over dit verlies, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend. Onze dank gaat uit naar het personeel van zorgcentrum "Rehoboth" afd. 'De Zwaluw' te Goes voor de liefdevolle verzorging. Axel: Jan en Annie Paardekooper- Adriaanse Marja en Belitho, Zamba-Jan, Theo-Mungi, Béjanne Rida en Asjen, Stein, Jonas Anja en Ruben Conny 's-Gravenpolder: Andries en Thea Paardekooper- de Ruiter Wissenkerke: Ko en Jane Paardekooper-Witte Jacco en Marianne, Emma, David (in herinnering), Aron Erwin en Christel, Bas, Cecile Marcel en Manita IJsselmuiden: Marry en Johan de Wolf- Paardekooper Gerben, Marjon, Wouter, Sjoerd Krimpen a/d IJssel: Coby en Wim Kortleven- Paardekooper Bert en Wilma, Wilco, Arjen, Joanne Marc en Nicolette, Mirjam, Bart Martijn en Matthea, Marc-Jan, Anne-Marie, Christine Marieke Willem-Jan Arno Guido Goes: Gerard en Annelies Paardekooper- Paauwe Goes, 14 april 2003 Correspondentieadres Sportlaan 36, 4491 GL Wissenkerke. De rouwdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden D.V. vrijdag 18 april om 10.45 uur in de zaal van zorgcentrum 'Rehoboth', Berg weg 1 te Goes. Aansluitend zal om plm. 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Bors- sele. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het kerkgebouw van de Geref. Gemeente, Oostsin gel 21 te Borssele. Geen bloemen. BEGRAFENISVERZORGING j.C. HOEKMAN Voor een volledige en waardige verzorging van uitvaarten in geheel Midden-Zeeland Centraal telefoonnummer: Geldeloozepad 20,4463 AJ Goes tel. 0113 227525 -fax 312978 ROUWCENTRA: Geldeloozepad 20 Goes Kitskinderscheweg 1 Kapel le FACILITAIR BEDRIJF: Langeweg 1 's-Gravenpolder In het huis mijns Vaders zijn vele 1 want Ik ga heen om u een plaats te l Ik kom weder en zal u tot Mij nemen. I°h. 14:2»; Verdrietig, maar dankbaar voor zijn hoge leeftjjj, getroost door zijn vertrouwen in God, hebben,; afscheid genomen van onze lieve vader, groot-"j overgrootvader LAMBERTUS BOONE sinds 20 februari 1963 weduwnaar van Elizabeth Marinusse in de leeftijd van 94 jaar. "We zullen hem als middelpunt van onze familie erg missen Koudekerke: Piet Boone Riet Boone-Westplate Angela en Fred Florian Jorinde en Jorgen Koudekerke: Rinus Boone Henny Boone-van NieuwenW Bert en Hetty Emily, Roosmarijn, Arnon Heieen en Frank Erik Ellen en Ewout Jelle. Daphne, Rutger Koudekerke: Lein Boone Channathip Daen Dong Soest: Sarie Luijk-Boone Rinus Luijk Marcel en Hetty Tim, Tessa Lisette en Niels Jesse, Cherelle Koudekerke: Kees Boone Leni Boone-Wieckardt Marko en Christiane Naomi, Niels Jacco en Sandra Emiel en Natascha Amber Hoogvliet: Bram Boone Lenie Boone-Louwerse Vinanti en Daniël Ajit Middelburg: Cathrien Verduijn-Boone Jan Verduijn Erwin Marissa Koudekerke, 13 april 2003 Correspondentieadres: Middelburgsestraat 1, 4371 EP Koudekerke. De dienst van Woord en Gebed zal worden g den op donderdag 17 april om 12.00 uur in del; manuël kerk, aan de Tramstraat te Koudekerke. Aansluitend zal om 13.00 uur de begrafenis plas hebben op de begraafplaats te Koudekerke. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid e condoleren in voornoemd kerkgebouw. Voorafgaande aan de dienst is er van 11.15 uur-11.45 uur gelegenheid tot afscheid nemen in de kerk. Onze dank gaat uit naar het verplegend pers® van "De Vliedberg", afdeling "Irene". Na een langdurig lijden is overleden onze I zwager en oom LAMBERTUS BOONE op de leeftijd van 94 jaar. Koudekerke: M. Boone P. Boone-Marijs P. Boone J. Boone-Sturm Meliskerke: W. Boone E. Boone-Verhage Veel fijne herinnering) verzachten onze smm voorgoed uit ons wiê maar altijd in ons luil Bedroefd maar dankbaar voor alles wat zij voort! heeft betekend, is na een liefdevolle verzorging in Zffi centrum "Ter Reede", afd. Meerzorg van ons heeif gaan onze zus, schoonzus en tante CHRISTINA DE RUIJSSCHER (weduwe van Andries Geljon) in de leeftijd van 98 jaar. Terneuzen: M. Gillissen-de Ruijsscher Vlissingen: A. M. Boone-de Ruijsscher Leeuwarden: G. de Ruijsscher-Diesveld Neven en nichten Vlissingen, 13 april 2003 Correspondentieadres Rooseveltlaan 19, 4463 GL Goes. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag" april om 11.00 uur in het crematorium aan de West# Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren de aula van het crematorium. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, geheven advertentie als zodanig te beschouwen. soms ben je er even niet bij Nationaal Epiltp** Word donateur •giro 222111 1 op de 150 mensen heeft epilepsie. Soms zijn zij'«'ê,fC Er vallen gaten in hun leven. Het Nationaal Epilepsie deze mensen. Helpt u mee? Er is nog zoveel te doen. Vragen over epilepsie? 0900-8212411 leo.iop»'»'"*1 www.epilepste.nl Postbus 270 3990 GB Houten Ruim 6600 langdurig zieken en gehandicapten gaan met de Zonnebloem op vakantie. U kunt de Zonnebloem helpen om haar vakanties voor zieken en gehandicapten betaalbaar te houden. Tel. (076) 564 63 62 www.zonnebloem.nl 37e Kunst Bral 13 - 21 ap' wmv.antiekbfl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 30