k HWP 3 kampioen hoofdklasse Tennissers De Schelde 2 en Game'78 beginnen met winst Van de Wijnckel nadert koploper topscorer De Bevelanders sterkst in laatste wedstrijd Erik van Keulen wint jeugdtoernooi 19 Angolese spits Alberto Condo Morgado uitslagen agenda wb dinsdag 15 april 2003 Passeren Boekhouden Gijs Holles telle trainer Juliana Drie judoka's naar NK jeugd Goals, salto's en onzekerheid MIDDELBURG - Onnavolgba re passeerbewegingen, negen doelpunten en achttien achter waartse salto's. Dat is wat Al berto Condo Morgado (19) dit seizoen al aan de supporters van voetbalclub Zeelandia Middel brug heeft laten zien. „Een niet Ie volgen voetballer", typeert trainer Huib Meerman zijn aan valler. Condo Morgado is gebo ren en opgegroeid in Angola, maar woont sinds vijf jaar in Nederland. Enkele bestuursleden in de kan tine van Zeelandia Middelburg kijken enigszins bezorgd zodra ze horen over de aandacht voor Morgado. Te veel belangstelling zou er wel eens voor kunnen zor gen dat ze de aanvaller aan een andere club kwijtraken. En kwijt willen ze hem bij de fusie- club allerminst. Zelf vindt Mor gado de aandacht wel leuk. Maar het voetbal is het allerbe langrijkste", zegt hij met een glimlach van oor tot oor. Negen doelpunten heeft hij dit seizoen al gescoord voor de Mid delburgse club. Elke goal wordt steevast gevierd met twee ach terwaartse salto's. Met de negen doelpunten is de spits tevreden, maar vergeleken met de aantal len in zijn drie voorgaande sei- aenenbij Zeelandia is het maar weinig. Het afgelopen jaar, toen hijnogin de A-junioren speelde, eindigde hij op 23. Het jaar daarvoor maakte hij er zelfs 33. Het is zijn eerste j aar in het seni orenelftal en dat is even wen nen. Condo Morgado: „Er wordt kier veel fysieker gespeeld, ze proberen me altijd te raken. Ik ken meer iemand van de bal." liet die bal doet hij af en toe on navolgbare dingen, vindt zijn trainer Huib Meerman. „Hij is piet te verdedigen. Wat een an der in twee stappen doet, doet lij in één. Passeren kan hij als de leste, ondanks dat hij fysiek niet de sterkste is." Het onbere kenbare spel van hem heeft ook wel lastige kanten, zegt de oe- fenmeester. „Hij is erg moeilijk te analyseren. Als je bepaalde vormen wilt trainen lukt dat soms ook gewoon niet met hem." Systemen en patronen zijn niet echt aan Condo Morgado be steed. Zijn tactiek is er meer een van een schitterende eenvoud. „Ik wil meestal zo snel mogelijk voor het doel komen en scoren." Op die stijl komen nog wel eens reacties van de kant. „Ik leer hier om meer met de anderen te spelen. Het commentaar vind ik niet erg, daar leer ik van", zegt de aanvaller. De drang naar de goal komt voort uit de wil om te winnen. „Ik geef altijd alles, ik wil per se winnen en ben erg fa natiek. Als ik een wedstrijd speel, vergeet ik alles. Soms ko men er een paar vrienden van me kijken, maar hen zie ik pas na de wedstrijd." De sport betekent veel voor de Angolees. „Als ik eenbal zie, wil ik voetballen. Ik heb altijd zin." Hij speelt al zijn hele leven. In Luanda, de hoofdstad van An gola en de plek waar Condo Morgado is opgegroeid, was hij vaak op straat te vinden. „Ik voetbalde elke dag met mijn vrienden. Het is daar wel wat anders. Iedereen probeert el kaar een beetje te passeren. Hier spelen ze veel meer in combina ties." Lid van een club is hij in Angola nooit geweest. „Er bestaat wel een competitie in Luanda. In de stad zijn negen wijken die alle maal een team hebben en tegen elkaar voetballen. Ik wilde ook wel hogerop, maar je moet daar iemand hebben die je kan hel pen. Mijn situatie was niet echt prachtig. Ik kreeg geen kansen om te voetballen." Vijf jaar geleden besloot hij om de uitzichtloze situatie in Ango door Roeland Alders ÏLISSINGEN - Het derde schaakachttal van HWP uit Sas fan Gent heeft beslag gelegd op ietitel in de hoofdklasse van de Zeeuwse Schaakbond. In de ichtste en voorlaatste ronde .ersloeg het team overtuigend iouburg 2 en werd daarmee on bereikbaar voor de rest. Landau uit Axel zette een grote Sap richting promotie naar de landelijke derde klasse. Door ren overtuigende 6,5-1,5-over- «inning op Terneuzen 2 én dankzij het puntverlies van de sncurrentie is het team vrijwel rekervan de tweede plaats, die jakrecht geeft op promotie. Souburg 2-HWP 3 2-6: HWP 3 takende in de kampioenswed strijd overtuigend af met Sou- i®g 2. Het verschil werd vooral Maakt op de topborden, waar drieënhalf punt uit vier "rtijen behaalde. Bas Rouw waalde namens Souburg de fige overwinning, Jean-Pierre ®Gemert en Edgar van Boven waalden remise. HWP 3 keert I een afwezigheid van twee poenen weer terug in de lan- ebjke derde klasse. E~i"eerd: 1. R. Schroevers-H. imckele 0-1; 2. P. Uijtdewilli- "WL den Hamer 0-1; 3. M. Toeten- II '"eZwart 0-1; 4. E. van Boven- ■Jf ftdder remise; 5. R. Steijn-T. "leus 0-1; 6. B. Rouw-J. Gom- tn.ni' 7' van Nassau-E. Car- LP. van Gemert-R. Pau- nmise. Een reuzen 2-Landau 1,5-6,5: (UrnimewinstPartij vanLan- cue enigszins geflatteerd end rt Audenaert en Arj o Ar se boekten regelmatige pMningen voor Landau, m i °verige zeges kwamen gelukkig tot stand. Peter gaart won dankzij een ryjan opponent Freeke *itKta Putter boekte kir, m00ri^at tegenstander An te?, ira teveel wilde. Ter mijn hier slechts drie re- rf tegenover stellen, zodat ®ieeeZrdg?f,°rPSUltVieL to» n i Z C. Freeke-P. Kalis- (.j 3 F, 2 A-Teixeira-T. de Putter tÓ.rn ter-D. van Vliet 0-1; ï-M Hn'ü'if™ Bolleman remise; i. 'ce-Cr, i B:_üan Hecke-A. Arendse 0-1; 6. a-M K^2keremüe: «■«oir' *STn* J'in-B. Audenaert 0-1; 8. E. 'üB-M. de Clerck remise; 2-Zierikzee een ^'hdelburg 2 boekte 'zege op Zierikzee, die volgens teamleider Alex Jonk heer enigszins fortuinlijk tot stand kwam. Zelf stond hij ver loren, maar wist uiteindelijk nog remise te forceren. En ook andere partijen die iets minder stonden voor Middelburg wer den uiteindelijk door de spelers van Zierikzee niet in winst om gezet. Overwinningen van Wout van Wijnen en Ronald Lauer bleken uiteindelijk voldoende voor de Middelburgse winst. Gedetailleerd: 1. M. Westerweele-J. Aangeenbrug 0-1; 2. W. van Wijnen- R. v/d Veken 1-0; 3. S. Sanders-M. Krijger remise; 4. M. van Eekhout- B. v/d Graaf remise; 5. J. de Jager- A. Bandsma remise; 6. A. Jonkheer-H. Jukkenekke remise; 7. M. de Bock- S. Spiegels remise; 8. R. Lauer-J. v/d Made 1-0. SVWZV-De Zwarte Dame 4-4: Het duel der middenmoters ein digde in een zwaarbevochten gelijkspel. Uiteindelijk schoten beide teams hier niets mee op, omdat nummer twee Landau niet meer kan worden bijge haald. Buiten de vier remises werden de Oostburgse winst partijen gescoord door Chris Lanckriet en Simon Provoost, terwijl Hagenaars en Zweedijk voor het team uit Kruiningen wisten te winnen. Gedetailleerd: 1. C. Lanckriet-W. Bliek 1-0; 2. B. de Vogelaere-P. v/d Borgt remise; 3. A. van Hoeve-W. Meulblok remise; 4. S. Provoost-W. Jacobusse 1-0; 5. J. de Meester-A. Hagenaars 0-1; 6. G. de Winter-J.K. Tolhoek remise; 7. S. Braem-D. van Noppen remise; 8. A. Oosters-L. Zweedijk 0-1. HWP 4-Goes 1,5-6,5: Goes boekte een overtuigende over winning op degradatiekandi daat HWP 4 en behield daarmee een theoretische kans op de tweede plaats en promotie. HWP kwam in de wedstrijd vol gens teamleider Provoost dui delijk te kort om het Goes lastig te kunnen maken. Het behaalde slechts één winstpartijdoordat Eric van de Wynckele op het eer ste bord Rinus Burgerhoff wist te verrassen. Manuel Colsen haalde nog een halfje tegen Remco van de Braak. Gedetailleerd: l.E.vd Wynckele-R. Burgerhoff 1-0; 2. C. Smits-J. van Ruler 0-1; 3. F. van Parys-E. Kloos terman 0-1; 4. C. Provoost-L. Nieu- wenhuijse 0-1; 5. R. Facchin-J. Gro- chal 0-1; 6. M. Colsen-R. v/d Braak remise; 7. R. van Waterschoot-M. Luitwieler 0-1; 8. G.J. Uytdewilli- gen-J. Pauptit 0-1. la en de burgeroorlog, die daar al tientaHen jaren woedt, te ont vluchten. Hij kwam naar Ne derland. Als alleenstaande min derjarige asielzoeker (AMA) kwam Condo Morgado terecht in de opvang in Oisterwijk. Vier jaar geleden verhuisde hij naar Middelburg, waar hij sinds kort alleen op kamers woont. Over zijn verleden in Angola praat hij liever niet. „Het is te lastig voor mij om te vertellen. Ik wilde ge woon een beter leven en stude ren. Daar kon dat niet." Inmiddels zit hij in Middelburg in het eerste jaar van een admi nistratieve opleiding aan het ROC. Ondanks wat kleine pro blemen met de taal gaat het goed. „Boekhouden lijkt me erg leuk. Ik wil graag op een kan toor gaan werken." Zijn school en het voetbal slokken veel tijd opDaarnaast zij n er nog talloze andere zaken die hij moet rege len. „Ik moet alles, echt alles zelf doen. Soms kan ik me ook niet zo goed concentreren door alle bijzaken. Ik krijg wel hulp, ook van mijn ploeggenoten. De trainer is ook altijd positief te gen mij." Condo Morgado vindt het jam mer dat Huib Meerman aan het einde van het seizoen naar Ka- pelle vertrekt. Hij weet zelf nog niet zeker of hij volgend jaar op nieuw in Middelburg voetbalt. „Ik moet nog met de nieuwe trainer (Wil Wijnands) gaan praten. Als ik de kans krijg, wil ik graag blijven." De onzekerheid over zijn voet baltoekomst lijkt samen te han gen met de vraag of Condo Mor gado in Nederland mag blijven. Na vijf jaar is dat nog altijd on zeker. Met zijn advocaat proce deert hij nog steeds voor een permanente verblijfsvergun ning. Het lange wachten onder gaat hij opvallend nuchter. „Ik wacht al bij na vij f j aar. Ik kan er toch helemaal niets aan doen." door Willy van Leeuwen VLISSINGEN - De tennissers van De Schelde 2 en Game'78 zijn goed begonnen in de vierde klasse 3 7 van de landelijke com petitie. De Vlissingse ploeg won met 6-2 van Zoom 2, het Clingse Game'78 was met 5-3 te sterk voor het IJzendijkse Tiola 2. De Schelde-speelster Klim van der Steen won van Schellingen met 6-4 6-1. Nadine Hillebrand had het in haar partij tegen Mol nar erg moeilijk: 2-6 6-2 6-3. De mannen van De Schelde hadden het erg zwaar. Tom Feli- us verloor de eerste set tegen Van de Nieuwenhuyzen met 4-6 maar pakte in de tweede set goed door en won gemakkelijk met 6-0. In de tiebreak van de derde set moest Felius toch nog het hoofd buigen: 6-7. Koen de Groot maakte het Van de Nieu wenhuyzen moeilijk, maar ver loor: 6-7 4-6. In de dubbelpartijen toonde de thuisploeg zich de sterkste. Bij de vrouwen won Hillebrand/ Van der Steen met 6-1 6-2, ter wijl de mannen de zege pakten met 6-4 6-2. In de mixedpartijen was de thuisploeg opnieuw tweemaal winnaar. Game'78 speelde in IJzendijke de Zeeuws-Vlaamse derby te gen Tiola 2. Tiola bood prima te genstand door overwinningen van Youri Loonstijn en Anneke Riemens in het enkelspel. Game'78 kwam op gelijke hoog te door een zege van Tom Huis en Fanny Kool. Uiteindelijk Robbie van de Wijnckel foto Peter Nicolai van onze sportredactie VLISSINGEN - Met een doel punt in de slotfase van het duel met Goes breidde Bres- kens-spits Robbie van de Wijnckel zijn seizoenstotaal uit naar 22 doelpunten. Van de Wijnckel verkleinde de achterstand op koploper Adri van Hanegem, die niet in actie kwam met IJzendijke, tot één doelpunt. Het Zeeuws topscorersklasse ment ziet er als volgt uit: 1. Adri van Hanegem IJzendijke 24 doelpunten; 2. Robbie van de Wijnckel (Breskens) 22; 3. Patrick Koppejan (De Meeuwen) en Mar cel Lourens (Zeelandia Middel burg) beiden 19; 5. Niek van Sprundel (Aardenburg) en hun- ven Vermeer (VC Vlissingen) bei den 17; 7. Arjan Koopmans (Ril- landia) 16; 8. Jacco den Hamer ZaamslagJimmy Pinas (GPC) en Patrick Ketting (WHS) allen 15; 11. Rieno van Oost (Hoek), Martin de Hamer (Nieuwdorp), Mark Minderhoud Noormannen en Peter Willemse Kapelleallen 14; 15. Niels Paardekooper (Goes Corné Nieuwerkerk (VCK) en Ludwig van Gremberghe (RIA W.) allen 13; 18. Wilco de Valk (Kloe- tinge), Frank Allaart (Seroosker- ke), Ronald Zwager (Duiveland) en Martin Kiesenberg (ZSC'62) allen 12; 22. Erik de Groene (Kloe- tinge), Jacky de Smit (Amemui- den), Lex Zwang (Duiveland), Jean-Paul Harthoorn (Apollo'69), Esad Osmanovski (Breskens), Pe ter van de Linde (Oostburg) en Vincent de Rijke (Walcheren) al len 11; 29. Christiaan Boon (SSV'65), Sander Rijswijk (Ka pelle), Tim Louwiesse (Terneu- zense Boys), Iwan Geense (Noad'67), Leon Goossen (AZVV), Niels van de Moezel (ZSC'62), Serge Berrevoets (Goes), Ronnie Tresonie (Aardenburg) en Jeroen van Ommen (GPC) allen 10. waren de bezoekers toch met 3-5 te sterk. Ralf Vervaet kon in zijn enkel spel tegen Tom Huis geen vuist maken: 6-0 6-1. Youri Loonstijn bracht zijn team weer op gelijke hoogte door een 6-1 7-6-zege op Robin de Witte. In het mannen- dubbel hadden Joël van Over loop en Youri Loonstijn het erg zwaar tegen de goed serverende Tom Huis en Niek de Koster. Het Tiola-duo bleef steken op 4-6 2- 6. Ook bij de vrouwen werden de punten gedeeld. Sharon de Wit te werd door Fanny Kool in de eerste set op 6-0 gezet, maar kwam in de tweede set sterk te rug met een 6-1-setwinst. Kool won de derde set uiteindelijk met 6-3. In de andere vrouwen enkel bezorgde Anneke Rie mens haar team een punt. Ze versloeg JeanineHollestelle met tweemaal 6-3. Sharon de Witte en Anneke Riemens waren in het dubbel goed op dreef tegen Hollestelle/Adriaansens: 7-6 en 6-4 voor de Tiola-vrouwen. Game'78 toonde zijn kwalitei ten in de mixedpartijen. Ralf Vervaet en Anneke Riemens werden verslagen door Robin de Witte/Fanny Kool met 1-6 4-6. Joel van Overloop en Sharon de Witte konden ook niet op tegen Niek de Koster en Marisa Adri- aansens: 1-6 3-6. MLTC 2 en Tiola 1 deelden de punten in Middelburg. Bram de Nijs deed goede zaken voor zijn team door met 6-4 6-2 Patrick Marteyn aan de kant te schui ven, maar Dominique Asselman compenseerde dat met winst op Michiel van Kuijk: 1-6 2-6. De Middelburgse Saskia Oranje was met 4-6 6-3 6-2 de baas over Isabel Leenhouwers, terwijl Annemarie Ketting (ook MLTC) Tanja van den Dikkenberg een 7-5 6-2-nederlaag bezorgde. Toch kwam Tiola nog terug in de wedstrijd. Paul Hendrikse en Dominique Asselman waren namelijk met 2-6 6-7 te sterk voor Van Kuijk/Molopodis, ter wijl Tanja van den Dikkenberg en Jose de Wit sneuvelden tegen Annemarie Ketting en Annique van de Walle: 4-6 6-4 6-1. Tiola won beide mixedpartijen. Sas kia Oranje en Bram de Nijs ver loren met 0-6 3-6 van Patrick Marteyn en Isabel Leenhouwers en Orestis Molopodis en Anni que van de Walle het met 2-6 4-6 niet konden bolwerken tegen Paul Hendrikse en Jose de Wit. door Jeroen Dellebeke ETTEN-LEUR - De laatste zwemwedstrijd in de districts competitie eerste klasse in Et- ten-Leur is gewonnen door de ploeg van De Bevelanders uit Kapelle. Deze zwemmers ver sloegen hun concurrenten van Zeelandia (Reimerswaal), Daphnia (Oudenbosch) en het organiserende DIO. Jacqueline Boonman pakte tweemaal het goud, eerst op de 50 meter vlinderslag en daarna op de 100 meter vrije slag. Club genoot Hajo Kok deed uitste kende zaken op de 50 meter vlinderslag, hij tikte ruim vijf seconden eerder aan dan zijn concurrentie. Kelsey Onderdijk toonde haar klasse op de rug slag. Zowel op de 100 meter als ARNEMUIDEN - Gijs Holle- stelle, nu nog trainer van TOP, is met ingang van volgend seizoen trainer van het eerste team van de korfbalclub Juliana uit Oud- Gastel. Juliana komt zowel op het veld als in de zaal uit in de eerste klasse van de zondagcompeti tie. Het contract tussen de Bra bantse vereniging en Hollestel- le, die in januari aangaf bij TOP te zullen vertrekken, werd giste ren getekend. de 2 0 0 meter ging zij onbedreigd naar de eindzege. De Bevelanders had met Stefan Nieuwenhuize, Ronald Baks en Christiaan van Bommel ook een sterke vertegenwoordiging bij de jongens. Ook het talent Joy Tramper deed het goed op haar favoriete 50 meter vlinderslag. Stefan Nieuwenhuize zette de 100 meter wisselslag, Ronald Baks deed dit met de 100 meter rugslag én 100 meter vrije slag. Op de vrije slag was hij de enige die onder de minuut zwom. GILZE - Twee judoka's van Sportschool Geelhoed en één van Judo Ryu van Schaik heb ben zich dit weekeinde ge plaatst voor NK, dat op 26 april in Nijmegen gehouden wordt. Zij verzekerden zich met een fi naleplaats op het gewestelijk kampioenschap in Gilze van een startbewijs voor het NK. Gilbert Tolhoek van Sport school Geelhoed eindigde in Gilze als eerste in de klasse tot 81 kilogram (1987). Ramon van der Grift van Judo Ryu van Schaik werd tweede in de klasse tot 55 kilogram (1987). De derde judoka die zich verzekerde van een ticket voor het NK was Chantal Gaakeer van Sport school Geelhoed. Zij pakte het zilver in de categorie tot 70- ki logram (1987). De Angolees Alberto Condo Morgado, spits van Zeelandia Middelburg, is volgens trainer Huib Meer man een niet te volgen voetballer. foto Lex de Meester door Joop van den Oudenhoven KAPELLE - Erik van Keulen van biljartvereniging De Her berg uit Kapelle is winnaar ge worden van het De Punder/Ste- ketee biljarttoernooi voor jeugdspelers. In de finale versloeg hij clubge noot Jordy van Leeuwen, die derde werd in de eindrang schikking. Pim Menheere uit Kwadendamme werd tweede. Liefst vijf spelers stonden in punten gelijk toen de laatste partij moest worden gespeeld tussen Jordy van Leeuwen en Erik van Keulen. De winnaar zou hoe dan ook de titel binnen halen. Erik van Keulen hield zijn zenuwen het beste in be dwang en won nipt van Jordy van Leeuwen: 33-30 na 20 beur ten. Biljarten Kapelle. De Punder/Steketee jeugdtoer nooi. Eindstand: 1. Erik van Keulen (De Her berg) 18 punten, 1.50 moyenne, hoogste se rie 12; 2. Pim Menheere (Kwadendamme) 16-1.27-13-141%; 3. Jordy van Leeuwen (De Herberg) 16-1,55-8-129%; 4. Roald Raas (Kwadendamme) 16-1.14-11-127%; 5. Harry van Hemert (Kwadendamme) 16-1.36-10- 118%; 6. Kevin de Kok (De Herberg) 12-1.41- 7-118%; 7. Johnny van der Does (De Her berg) 12-0.92-7-107%. Augusta. The Masters, 5,2 miljoen euro. Eindstand: 1. Weir(Can)281 slagen (-7) wint op eerste hole in verlenging van Mattiace (VSt) 281, 3. Mickelson (VSt) 283, 4. Furyk (VSt) 284, 5. Maggert (VSt) 286, 6. Els (ZAf), Singh (Fiji) 287. Wielrennen België. Tweedaagse van de Gaverstreek. Elites: 15. Jacques Schuit (Arnemuiden). Godveerdegem. Junioren: 10. Wouter Lug- tenburg (Goedereede). Beernem. Junioren: 10. Pieter Israel (Kruiningen). Paardensport Renesse Dressuur RV Renesse. paarden klasse Z2:1. Erica Janssen, Hexagon's Par- manda (Z-Bev.) 202. Klasse Z1: 1. Joyce Meerdink, Red Diamond (Schouwse R.) 183. Klasse M2: 1. Mischa Koot, Antrax (Greve- lingen) 170. Klasse M1: 1. Suzanne Reine- man, Panoucho (Eendrachtr.) 149. Klasse L2: Lotte de Jong, Out of my Way (Schouw se R.) 161. Klasse L1:1. Nicole Versteeg, No va Vita Beauty (Allround) 166. Pony's klasse M2: 1. Claudia Bongers, Brown Mistique (Renesse) 137. Klasse M1: 1. Amber van de parel, Larouche (Z-Bev.) 156. Klasse L2: 1. Roxanne Aalburg, Jade (Oranjezon) Marijke Bakker, Easy (Scx- houwse R.) 145. Tweede proef klasse Z2: 1. Erika Janssen, Hexagon's Parmanda, 197. Klasse Z1: 1. Joyce Meerdink, Red Diamond, 181. Klasse M2:1. (gelijk) Mischa Koot, Antrax, en Vicky Honig, O Bellissimo, 167. Klasse M11Am ber Muhlhaus, Queensland, 153. Klasse L2: 1. Liesbeth van Oosten, Romy, 167. Klasse LI: 1. Silvana Nederveen, Otto, 162. Pony's klasse M2: 1. Claudia Bongers, Brown Mistque, 135. Klasse M1: 1. Amber van de Parel, Larouhe157. Klasse L2: 1. Roxanne Aalburg, Jade, 142. Klasse L1: 1. Marijke Bakker, Easy, 152. Kapelle. Dressuur paarden klasse Z1:1. Ro nald Aarts, Navajo (Z-Bev.l 185. Klasse M2: 1. Hannah Otte, Nadruta (Weelr.) 167. Klas se M1:1. Henny Koens, Wirza (Weelr.) 164. Klasse L2: 1. Danielle van Zanten, Newton (Weelr.) 174. Klasse L1: 1. Mariëtte Luteijn, Doruto Queen (Braanjenhoek) 160. Tweede proef klasse Z1:1. Ineke Stevense, Lambada, 183. Klasse M2: 1. Hannah Otte, Nadruta, 161. Klasse M1: 1. Faisca Boone, Pride Grandaro, 170. Klasse L2: 1. Danielle van Zanten, Newton, 167. Klasse LI1Greet Wijnnobel, Amigo, 168. Koudekerke. Dressuur RV De Zwaanhoek. Paarden klasseM1/M2:1. Evelien de Kesel, Sion Shadow (Haringr.) 181. Klasse L1/L2: 1. Nona Maljers, Paledo Gouwe Reyers) 159. Pony's klasse M2:1Claudia Witte, Mariska (Oranjezon) 164. Klasse L2:1. Amy Zouten dijk, Westhoek's Lady Dy (Scheldestad) 162. Klasse L1:1. Kristy Arendse, Moisi (Weelr.) 152. Schaken ZSB Hoofdklasse. Achtste ronde: Souburg 2-HWP 3 2-6; Terneuzen 2-Landau 1,5-6,5; Middelburg 2-Zierikzee 4,5-3,5; SVWZV-De Zwarte Dame 4-4; HWP 4-Goes 1,5-6,5. Stand: 1. HWP 316 matchpunten/47,5 bord- punten; 2. Landau 12/42,5; 3. Goes 10/35,5; 4. Middelburg 10/33; 5. SVWZV 9/33; 6. De Zwarte Dame 9/32;7. Souburg 2 9/32;8.Ter neuzen 2 5/28,5; 9. Zierikzee 0/18,5; 10. HWP 4 0/17,5. Zwemmen lEtten-Leur. Districtscompetitie 1e klasse deel 5. Mannen. 4x 50 m. wissel jeugd 2 el.: 1i. Zeelandia 2.14,49 2. Bevelanders 2.17,50. 50 m. vlinder min 6 el.: 1. Hajo Kok (BEV) 0.40.15.200 m. vrij jun 2 el.: 1Toby Aarnout- se (BEV) 2.28,45. 100 m. wissel jun 4 el.: 1. Stefan Nieuwenhuize (ZEE) 1.13,69.100 m. rug jeugd 2 el.: 1Ronald Baks (ZEE) 1.09,80. 200 m. wissel: 1Dennis Rutze (BEV) 2.39,48. 100 m. vrij min 6 el.: 1. Christian van Bom mel 1.18,43. 50 m. school jun 2 el.: 1. Rens Jan van Dieren (BEV) 0.40,19.200 m. rug jun 4 el.: 1Stefan Nieuwenhuize 2.38,45,100 m. vrij jeugd 2 el.: 1. Ronald Baks 0.59,79.50 m. vrij: I.Toby Aarnoutse 0.29,18.4x50 m. vrij jun 2 el.: 1. Bevelanders 2.10,43 2. Zeelandia 2.23,14. Vrouwen: 4x50 m. vrij jeugd 2 el. 1. Bevelanders 2.10,66 2. Zeelandia 2.14,80.50 m. vlinder min 6 el.: 1Jacqueline Boonman IBEVI 0.34,12. 200 m. vrij jun 2 el.: 1. Moni que Linden berg (BEV) 2.32,93.100m. wissel jeugd 2 el.: 1. Zoë Braai (ZEE) 1.19,26.100 m. rug 2 el.: 1. Kelsey Onderdijk (BEV) 1.17,45. 200 m. wissel: 1. Monique Lindenberg 2.51,36. 100 m. vrij min 6 el.: 1. Jacqueline Boonman 1.09,11. 50 m. school jun 2 el.: 1. Yara Breukers (BEV) 0.44,13. 200 m. rug jeugd 2 el.: 1Kelsey Onderdijk 2.49,07.100 m. vrij 2 el.: 1. Monique Lindenberg 1.07,64. 50 m. vrij: 1Therese de Munck 0.31,84. Uit slag: 1 De Bevelanders 4040,51,2. Zeelandia 4152,05. Goes/Hulst. Districtscompetitie. 2e klasse, deel 5: Mannen. 4x 50 m. wissel jeugd: 1De Ganze 2.24,27. 50 m. vlinder min 6 el.: 1Si mon Edenburg (OND) 0.49,33. 100 m. vrij jun2el.: 1. Zjen Geensen (SCH) 1.10,53.100 m. wissel jun 4 el.: 1. Stefan de Feyter (SCH) 1.11,09.50 m. rug jeugd 2 el.: 1JosSchrijver (GAN) 0.35,92. 200 m. wissel: 1. Roel Del- laert (BRU) 2.29,04. 50 m. vrij min 6 el.: 1. Dennis Wolfert 0.34,94. 50 m. school jun 2 el.: 1. Zjen Geensen 0.41,81.100 m. rug jun 4 el.: 1. Jonaes de Maet 1.16,64. 100 m. vrij jeugd 2 el.: 1. Dennis van Antwerpen 1.05,14. 50 m. vrij: 1. Roel Dellaert 0.25,75. 4x 50 m. vrij jun 2 el.: 1De Schelde 2.23,59. Vrouwen: 4x50 m. vrij jeugd 2 el.: 1. Storm vogel 2.10,12 2. Bruinvis 2.11,24 3. Onder dak 2.12,02.50 m. vlinder min 6 el.: 1. Moni que de Haard (STV) 0.37,50.100 m. vrij jun 2 el.: 1. Naomi Smits (BRU) 1.06,95. 100 m. wissel jeugd 2 el.: 1. Liselotte Koek (BRU) 1.15,61. 50 m. rug 2 el. 1. Rianne Schutte (STV) 0.35,69.200 m. wissel: 1Naomi Smits 2.50,66. 50 m. vrij min 6 el.: 1. Monique de Haard 0.33,84. 50 m. school jun 2 el.: 1. Li selotte Koek 0.39,23.100 m. rug jeugd 2 el.: 1. Naomi Smits 1.15,51. 100 m. vrij 2 el.: 1. Claudia Terpstra 1.08,94.50 m. vrij: 1. Jessi ca Dellaert (BRU) 0.31,17. Uitslag: De Schel de 2832.62, De Bruinvis 2848.59, Onderdak 2969.99, De Ganze 3079.51, De Stormvogel 3084.79. _dinsdag_ Sportprijsvragen Lucky Day 3073. 10-13-15-18-25-26-27-38- 44-46-47-53-59-62-64-68-72-73-75-79 (onder voorbehoud). Tennis Oud-Vossemeer. Landelijke competitie ge mengd, eerste klasse 35+: TV Eegedima- Laatjeskaai (Pernis) 1-5. Biljarten Driebanden toernooi Colijnsplaat 405. Tweede ronde. Locatie: Café Juliana, Co lijnsplaat. Aanvang: 19.00 uur. ■KR Dammen PZDB-bekercompetitie. Finale tussen GZC en PWG 's-Gravenpolder. Locatie: De Regenboog in Oost-Souburg. Aan vang 19.30 uur. Voetbal Amsteldistrictsbeker. Kwartfinale: RCS- VVGZ. Locatie: sportpark De Alblas te Oost-Souburg. Aanvang: 18.30 uur. -

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 19