PZC Duiveland opent met verlies Smalheer trekt Scaldina over streep Jacco de Looff redt eer voor Zierikzee Eerste punten voor tennissers Zierikzei Bart van Kralingen is drie keer de beste Korfballers zien punt in rook opgaan m Zeelandia kampioen Kwiek sluit af met verlies Don van Vliet gouden wissel voor Zierikzee mvmnUHMVHVUu - 1 lüllh ri-.ui uitslagen Eerste punt Ouwerkerk in dit kalenderjaa maandag 14 april 2003 Vrije bal Gok Tennis Juniore Slotfase breekt All Ready op -f- M. V door Ben Hameeteman ZIERIKZEE - Voor de tweede keer op rij kregen de korfballers van All Ready het deksel op de neus. Zaterdag zagen ze in de al lerlaatste secondes een zwaar bevochten gelijkspel alsnog in rook opgaan. Daar waar beide achttallen recht hadden op één punt, pakte het bezoekende Vol treffers uit Oosterhout met 13- 14 onverdiend de volledige winst. Een gedesillusioneerde Zierikzeese formatie achterla tend. Met een welgemikte trap had Anouk van Tiggelhoven de in tentie een toevallig in de buurt staande terrasstoel omver te trappen. Hoewel zij, evenals haar teamgenoten, met een enorme kater het veld verliet, kwam ze juist op tijd tot zinnen. Ze hield zich in. De stoel bleef onaangeroerd. Het onbehaag lijke gevoel echter bleef. „Dit is BRUINISSE - Voor de volley ballers van Kwiek is het seizoen in de tweede klasse A als een nachtkaars uitgegaan. De Bruse mannenploeg verloor zaterdag het laatste competitie duel. Het gedegradeerde Futora versloeg Kwiek in Bruinisse met 3-1. Kwiek was in verdedigend opzicht gatenkaas en kon aan vallend geen vuist maken. Het ontbrak de Zeeuwen door om zettingen aan vaste patronen. Futora profiteexde daarvan. De bezoekers maakten een behoor lijke indruk en wonnen drie sets met slechts twee punten ver schil. De setstanden: 23-25. 25- 27, 25-12 en 25-27. ZIERIKZEE - De volleyballers van Zeelandia hebljen het kam pioenschap in de' recreatieve competitie van Zierikzee bin nen. De 3-0-overwinning op Wea/Mevo'80 was de 21e winst in 22 wedstrijden. Achtervolger en titelverdediger vc Lob leed twee nederlagen meer. Duiveland Vastgoed/Kwiek H3 speelde twee wedstrijden. Café de Stulp was met 3-0 te sterk, maar ATLAS/Korstanje werd met 2-1 verslagen. Niettemin kan Duiveland Vastgoed- /Kwiek H3 de laatste plaats niet meer ontgaan. De enige vacante hoofdprijs is de titel in de B-poule. HCR De Kroon/Wiska heeft de beste pa pieren. De ploeg leidt de dans met drie punten voorsprong op Profile Tyrecenter Rinus Roon, dat met 3-0 won van Sgravo-de Verfbron. MOL AGRO (poule C) en DRS/Wik 2 (poule DA) waren al eerder stadium kampioen ge worden. ZIERIKZEE - Voor de vijfde keer op rij bleven de A-junioren van Zierikzee ongeslagen. De ploeg van trainer Leen Koster is aan een opmerkelijke reeks be zig. Zaterdag won Zierikzee met 5-1 van subtopper HW'24. De ploeg uit Hulst staat vierde in de hoofdklasse en kwam al na vijf minuten met 1-0 achter toen Zierikzee-speler Wesley Goud scoorde. HVV'24 werd na de vroege goal gevaarlijker dan de thuisploeg die constant gokte op de counter. Na 35 minuten kwamen de bezoekers, na niet adequaat ingrijpen bij Zierik zee achterin, op gelijke hoogte. Na rust eiste de ingevallen B-ju nior Don van Vliet de hoofdrol opTien minuten na rust maakte hij 2-1 en daarna volgden nog drie treffers. Eerst scoorde hij na een steekpass van Goud, ver volgens uit een voorzet van Car- sten Verkaart en daarna nog maals op aangeven van Goud. „Hij viel heel goed in. Door zijn goals was er al snel niks meer aan de hand. Dit was alweer een goede wedstrijd van onze kant", keek een tevreden Koster terug. Door de zege stijgt Zierikzee een plaats op de ranglijst. De ploeg staat nu negende, maar is nog iet zeker.,Yaö lijfsbehoud. enorm balen. Als we één wed strijd hadden moeten winnen, of waar we toch minstens één punt hadden verdiend, was het deze wel geweest", aldus een ontgoochelde Van Tiggelhoven in een eerste reactie. „Vorige week ging het op het laatst ook al mis. Maar dit is toch wel enorm zuur." Zij en haar teamgenoten had den zaterdag dan ook alle reden om onthutst te zijn. Zeker in de tweede helft gaven beide ploe gen elkaar op sportpark Ban- nink geen duimbreed toe. Na de 6-7-ruststand ging de score na de hervatting en een prima ope ning van de uitblinkende Bram Bolle vervolgens gelijk op. Met nog amper één minuut te spelen, en een 13-12-achterstand, lukte het Manon Torensma onder be hoorlijke druk een vrije bal on der de korf te verzilveren. Aan de kant werd onder andere trai ner/coach Harm Brandt bijna gek van blijdschap. „Je hebt je doodgevochten voor dat punt. Dus je bent enorm blij. Er was ook goed gespeeld, en dus verdien je gewoon dat punt. Maar dan dit. In de laatste se conde verlies je nog dat punt. Dat is heel zuur", aldus de zicht baar teleurgestelde trainer. Zijn jarenlange ervaring had hem daarbij ook nog eens 'ingefluis terd' dat het gelijkspel de mees te kans van slagen had wanneer de topscoorster van Voltreffers, Erika van Es, in die laatste se condes door twee dames zou worden verdedigd. Brandt: „Het is een gok die je neemt om de andere dame dan vrij te laten. Maar goed, daar kies je op dat moment voor. Maar dan is het heel zonde te zien dat die taken niet goed worden uitgevoerd en het win nende doelpunt juist ook door die dame (Erika van Es) wordt gescoord. Shit, wat baal ik hier van." Ook Manon Torensma, die met haar derde treffer 'matchwin naar' had kunnen worden, had er zaterdag behoorlijk de pest in. „Voordat ik die laatste erin schoot, had ik nog een vrije bal gemist. Bij die laatste dacht ik 'deze moet zitten'. En als het dan lukt, ben je natuurlijk hart stikke blij. Je denkt op dat mo ment, met nog amper een mi nuut te spelen, dat zit goed. Maar dan wordt er toch nog te gen gescoord. Dat doet dan wel pijn." Als een van de weinigen was To rensma verder niet echt tevre den over het geleverde spel te gen Voltreffers. „Net als vorige week tegen de koploper miste All Ready gewoon te veel kan sen. Als je ziet dat ik van de vier pogingen maar één keer scoor. Is dat veel te weinig. Er is ook slor dig gespeeld vandaag, vind ik. We konden wel goed meekomen, maar die kansen moeten er ge woon in", vond de Zierikzeese korfbalster. Haar vakgenoot Ronald Snoek, die met één doelpuntje maar minnetjes speelde, had geen fij ne wedstrijd gespeeld. „Het ging heel moeizaam. Voltreffers is een rotploeg om tegen te spe len. Waarom? Nou, zo stond ik tegen zo'n lange gozer van mis schien wel 2.20 meter. Het leek Godzilla wel. Ik probeerde hem wel te verdedigen, maar daar had ik mijn handen aan vol. Zo doende kwam ik er niet aan toe om het vak aan te sturen. Vol treffers is geen slechte ploeg na tuurlijk. Het was vandaag in ie der geval de verdienste van die ene dame (Erika van Es), die heeft perfect gespeeld." Scores All Ready: Manon Torensma, Jan-Willem van Nieuwenhuijzen beiden 3, Bram Bolle, Ingrid Brul, Anouk van Tiggelhoven, allen 2, Ro nald Snoek 1. Mark Lodewijk (rechts) en René van Dijk verloren gisteren hun dubbelpartij voor TV Duiveland tegen 1 foto Dirk-Jan Gjeltema De Boskreek. doorWilly van Leeuwen NIEUWERKERK - Duiveland kreeg het in de vierde klasse mannen van de landelijke tennis- competitie zwaar te verduren tegen de Boskreek uit Breskens. De thuisploeg verloor met 2-4. In de enkelpartijen verloor Duiveland driemaal. Mark Passchier kwam tegen Kirsten Dey niet ver der dan tweemaal 2-6 en ook captain Hans Jan Goedegebure bleef tegen Bart van de Sande zon der punten voor zijn team. Van de Sande won met 3-6 2-6. René van Dijke zette de toon voor de van onze sportredactie ZIERIKZEE - De tafeltennis sers van Scaldina zijn terug in de tweede klasse. Door een zwaarbevochten 6-4-overwin- ning op buurman Kerkwerve werd het Zierikzeese trio met twee punten voorsprong kam pioen in de derde klasse. Ook Scaldina 2, 3 en 5 zijn kampi oen. Het vierde team speelt een promotie-/degradatiewed- strijd. Scaldina - Kerkwerve 6-4: Scaldina had vijf punten nodig voor het kampioenschap; voor Kerkwerve stond er niets meer op het spel. Niettemin was het een ijzingwekkende ontkno ping. Dit vooral omdat zowel Hans Volkeri als Arjan Bom zijn eerste partij verloor. Cor Smalheer incasseerde als eer ste een punt voor de thuisclub door in de vijfde game met 11-6 van invaller Jaap Huigens (voor Albert de Vos) te winnen. Verder kreeg Smalheer de hel- denrpl toebedeeld. Tegen Stof fel van der Wekken klapte hij in de vijfde game bij 7-7 door zijn knie en verloot met 9-11. Ondanks de ontstane handicap toonde hij even later een ge weldige vechtersmentaliteit door na achterstand met 7-9 in de vijfde game toch Maurice van Slobbe met 11-9 te ver slaan. Met dit beslissende vijf de punt was gelijk het kam pioenschap binnen, omdat eerder Bom en Volkeri van Huigens wonnen en zij samen goed waren voor winst in het dubbelspel. Markiezaat 6 - Kerkwerve 2 5- 5: Na zes partijen hadden Jaap Huigens, John Hage en Ab Kroezeman brutaal een 4-2- voorsprong opgebouwd. Hage en Huigens wonnen beiden van Hopmans in drie games. Ab Kroezeman versloeg Verbeek in vijf games. Van Ginneken bleek bij de Brabanders echter het struikelblok te zijn. Hij won alles individueel en samen met Verbeek ook de dubbel. Scaldina 2 - Westerzicht 2 7-3: Hoewel vijf partijen pas in de vijfde game werden beslist, vormden de tegenstanders geen gevaar voor het kampi oenschap van Scaldina. De moeilijkste partij voor Jan Kik, die ongeslagen bleef, was tegen de heetgebakerde Ton Schaafsma die hij met 11-8 in de vijfde game won. Ook Pang Yuen had het niet makkelijk Arjan Bom maakt volgend seizoen met zijn ploeggenoten van Scaldina (Hans Volkeri en Cor Smalheer) de terugkeer in de tweede klas se. foto Willem Mieras tegen de mopperende Wester- zicht-speler, maar legde hem ook in vijf games over de knie. Mar Holkers won alleen van Kesteloo. Kerkwerve 3 - Arnemuiden 6 9-1: Jos Lindeman, Gerard Knol en Henk 't Hart walsten over Arnemuiden 6 heen. Al leen Jos Lindeman liet een steekje vallen door van Meu- lenberg te verliezen met drie maal 9-11. Met drie partijen in vier games en de rest in drie games bleek duidelijk wie de sterkste was. 't Zand 7 - Scaldina 3 3-7: Hoe wel Jan Remmers, Mario van Popering en Adriaan Hanse de confrontatie wonnen, sneuvel den twee records. In de eerste partij moest Remmers kans loos het hoofd buigen voor Ge rard Blokhuizen en daarmee verdween zijn ongeslagen re putatie. Blokhuizen op zijn beurt, die ook nog op honderd procent stond, kreeg een koek je van eigen deeg tegen Mario van Popering. Kerkwerve 4 - Oudelande 4 10- 0: De maximale score voor Leo Fiikweert, Daan van de Hoek en Anja Plandsoen. Alleen de eerste twee wedstrijden waren nog enigszins spannend, maar steeds in de vierde game trok ken Plandsoen (11-5 tegen Van Eijzeren) en Fiikweert (11-3 tegen Bakker) het punt naar zich toe. TCO 3 - Scaldina 4 4-6: Vrijdag 25 april speelt Scaldina de pro- motie-/degradatie wedstrij d bij MZ in Middelburg. Gerrit van den Bosch schreef weer drie overwinningen op zijn conto bij. Ook twee prima winstpunten van Bram Vroegop en ééntje van invaller Bert van der Wielen. Kerkwerve 5 - Westerzicht 3 8- 2: Hernam Meerbeek, Bud Ma- they en Fred van Slobbe leken gemotiveerd door de monster scores van het derde en vierde team. Herman Meerbeek speelde de enige vijfgamer (te gen Van Leeuwen) en die won hij met 11-6 in de vijfde game. Van Slobbe kon alleen winnen van Sleijpen. Scaldina 5 - 't Batje 3 7-3: Aan het begin van de ontmoeting tussen het vijfde Scaldinateam en 't Batje 2 was de strijd om het kampioenschap nog open omdat beide ploegen evenveel punten hadden op de ranglijst. Maar met vijf klinkende over winningen op rij lieten Bert van der Wielen, Martijn van der Helm en Femke Saman zien dat zij de sterksten waren. Van der Helm voegde weer drie overwinningen toe aan zijn prachtige honderd-procent- lijst. Jeugd: het eerste jeugdteam speelde met 5-5 gelijk tegen Yerseke 3. Koen van Velthoven en Youri van Dijken wonnen tweemaal evenals, Niels van Velthoven kwam eenmaal tot winst. Het tweede jeugdteam ging met 1-9 ten onder bij 't Batje 1. Nicole Verbraak zorg de voor het tegenpunt. door Rudy Booqert WARMOND - De tennissers van Zierikzee zijn de competitie in de tweede klasse gisteren ge start met een 5-1-nederlaag bij Dekker Tennis in Warmond. Het was een beetje tegenvallend, vond speler Jacco de Looff, maar hij memoreerde meteen de competitiestart van vorig jaar. „Toen verloren we ook met 5-1 en toen kwam het ook goed." De Looff tekende in Warmond voor het enige winstpunt van Zierikzee. De singles van Ca- miel Folmer en Peter Godrie gingen kansloos verloren, k wijl die van Dennis Stevenst drie sets betwist moestent den. Stevense verloor diefc set met 6-2. „Ik had niet" wacht dat we vandaag zo-i winnen, maar een 3-3 of 4-L derlaag zag ik wel zitten',* kende De Looff. Die uitsla waren niet eens zo onrealistijj De twee dubbelpartijenw^ redelijk gelijkwaardig, nj het kwartje viel tweemaalt» de verkeerde kant voor Zied zee. Zowel het duo MarcelVs wei/Jacco de Looff als De® Stevense/Camiel Folmer t met tweemaal 6-4 ten onder' thuisploeg door in zijn enkelpartij tegen Steve van Hulle met 6-1 6-4 het eerste punt te pakken. De Boskreek bouwde zijn voorsprong verder uit naar 1-4 door winst in de enkel van Mart Fiik weert met 1-6 6-7 op Mark Lodewijk en de eerste dubbelpartij van Van Dijke/Lodewijk tegen Dey- /Van de Sande met 4-6 1-6. Mark Passchier en Hans Jan Goedegebure zorg den nogmaals voor een punt door in de tweede dubbel hun tegenstanders Van Hulle en Fiikweert met 6-1 en 7-6 af te troeven, waardoor deze wed strijd thuisploeg Duiveland twee en de Boskreek vier punten opleverde. doorWilly van Leeuwen VLISSINGEN - De tennissers van Zierikzee en Westerschou- wen speelden zaterdag allebei gelijk in de districtshoofdklas se. Voor Zierikzee waren dat de eerste punten, Westerschouwen verdubbelde zijn puntentotaal. Beide clubs wachten nog op de eerste overwinning. Westerschouwen ging op be zoek bij Kruiningen en speelde opnieuw met 3-3 gelijk. Voor Kruiningen werden de punten binnengehaald door Erwin de Keyzer in zijn enkel tegen Ro bert Kort met 3-6 6-4 6-4. De Keyzer was ook succesvol sa men met Mante, want die klop ten Meuldijk/Kort in de eerste dubbel met tweemaal 6-4. Mi- chiel Visser profiteerde van kramp van Chris Schooneman, waardoor hij de zege pakte met 5-7 7-6 5-7. Michiel de Vlieger, Arno de Koning en Detting- meijer/de Vlieger brachten de punten binnen voor de bezoe kers. Zierikzee speelde in eigen huis 3-3 tegen Kapelle. Maar liefst zes driesetters werden er ge speeld in deze ontmoeting. Jo- han van Urk en Rene Fondse wonnen hun enkelpartij voor de thuisploeg, terwijl het duo Van Bïtjarten Zierikzee. Driekamp hoog district Schou- wen-Duiveland: 1. Arjan Dorreman (DOS); 2. Piet van Everdink (WRW); 3. Arie Tiggel- man (De Poedel); 4. Jan Hart (Onder Vrien den); 5. Aad Witsenburg (Witte van Haem- stede); 6. Leo Koopman (DOS); 7. Folly Horlings (DOS); 8. Dick de Berg (Zierikzee). Districtscompetitie. Hoofdklasse. Kruinin- gen-Westerschouwen 3-3 (Erwin de Key- zer-Robert Kort 3-6 6-4 6-4, Peter Jan Man- te-Michel de Vlieger 4-6 1-6, Jeroen Man- te-Arno de Koning 0-6 6-4 4-6, Michiel Visser-Chris Schooneman 5-7 7-6 5-5 op gave, De Keyzer/Mante-Meuldijk/Kort 6-4 6-4, Mante/Visser-Dettingmeijer/de Vlie ger 4-61-6). Drive-Sluiskil 4-2 (Sacha Saey- -Riny Kort 6-0 6-0, Kim Langeraert-Dethlef Pieters 6-3 6-3, Paul Cortvriendt-Coen Dobbeleir4-67-5 6-2, Frank Hamelink-Jos Zegers 1-6 2-6, Saey/Hamelink-Pieters- /Dobbeleir 7-5 1-6 2-6, Langeraert/Seen- -Kort/Matthijssen 6-1 6-3). Zierikzee-Ka- pelle 3-3(Johan van Urk-Francois Jansen 7-6 3-6 6-2, Robert Praet-Sander van Bu ren 6-7 6-4 5-7, Eric van Schaik-Marlon Wisse 4-6 6-1 2-6, Rene Fondse-Jan Pijpe- link 6-4 4-6 6-2, Van Urk/Praet-Jansen/Wis- se 3-67-5 6-1, Van Schaik/Fondse-van Bu- ren/Pijpelink 4-6 6-3 4-6). De Schelde- Smash 3-3 (Jurjen Mooibroek-Ronald van Remortel 6-3 6-3, Hans van Slooten- AlexanderBauwens 4-6 2-4 opgave, Ruben Hendrikse-Patrick Vervaet 3-6 4-6, Rogier van Housselt-Jeroen Verstraeten 6-1 6-1, Mooibroek/van Housselt-Van Remortel- A/erstraeten 7-6 6-4, Hendrikse/Kats-Bau- wens/Vervaet 1-6 6-4 3-6). Stand: Smash 2-9, De Schelde 2-8, Sluiskil 2-8, Drive 2-7, Westerschouwen 2-6, Kapelle 2-4, Kruinin gen 2-3, Zierikzee 2-3. Eerste klasse 2: Domburg-Animo 4-2, Zie rikzee 2-Game'78 2-4 SJEF-de Boskreek 6-0, DOS-Yerseke 0-6. Stand: SJEF 2-12, Domburg 2-8, Game'78 2-6, Animo 2-6, Yerseke 2-6, de Boskreek 2-5, Zierikzee 2 2-4, DOS 2-1Eerste klasse 3: Bruten-Sou burg 4-2 De Bongerd-J. van Beieren 1-5, ASOC-de Schelde 2 4-2 DOS 2-Vogel- Urk/Praet het derde punt® diende. Sander van Buren,fe Ion Wisse en Van Buren/ïij link scoorden de drie puri voor de bezoekers. VLISSINGEN - Omval heeft gisteren in de vijfdekli B het eerste punt in het kt) derjaar 2003 gepakt. De pk speelde op eigen veld mei! gelijk tegen WW'67, maan overwinning behoorde zelli de mogelijkheden. De beste kansen waren in eerste helft voor de thuispk die daarnaast geluk had dal eigen doelman Pascal Dalei een inzet vanaf de strafsct stip stopte. In de tweede! leidden twee persoonlijke: ten tot een 0-2-achterstandt de Zeeuwen. Oby Kik bracht Ouwerkerk met I doelpunten, waarbij Erwin der Maas als aangever funp de, weer langszij: 2-2. Peter: lebrand miste kort voortijl! een goede kans oog in oogir, Brabantse sluitpost. vlucht 1-5. Stand: Vogelvlucht2-10,Br 2-9,deSchelde22-8,Jac.Van Beiert' de Bongerd 2-6, ASOC 2-5, Souburj. DOS 2 2-1. Zierikzee. Recreatieve competitie,Pd Wea/Mevo'80 1 - Zeelandia 10-3,Al /Korstanje 1 - Duiveland Vastgoed/Kw 1-2, Café de Stulp - Duiveland V /Kwiek H3 3-0. Stand: 1Zeelandialtü vc Lob 23-56, 3. Café De Stulp 22-41' Boss 22-26, 5. Wea/Mevo'80 1 23-261 LAS/Korstanje 1 23-15, 7. Duivelt:: goed/Kwiek H3 23-11. Poule B: Zeelandia 2 - Café De Vlind? Wea/Mevo'80 3 - Praktijk Jan/CluW Profile Tyrecenter Rinus Roon-Sg» Verfbron 3-0, connexxion -Starsoffi Stand: 1. HCR De Kroon/Wiska 1254 Profile Tyrecenter Rinus Roon 55 Praktijk Jan/Cluzona 24-52,4. 't Veger? 50, 5. Zeelandia 2 25-40,6. Starsoils 36,7. Café De Vli nder 25-22,8. We* 3 25-22, 9. Sgravo-de Verfbron 25-18 connexxion 26-17. Poule C: Schilder de Oude/Kwiek H4-: landia 3 1-2, Stadscafé De T Wea/Mevo'80 jeugd 2-1, Marlecoïl - Sgravo-DEK verkeersopleiding» Stand: 1MOL AGRO 22-61,2. Marl!» zona 2 22-49,3. Schilder de OudejW 23-49,4. ATLAS/Korstanje 2 22-42,1 22-27, 6. Stadscafé De Banjaard 22-ï Zeelandia 3 22-24,8. Sgravo-DEKw» opleidingen 22-12, 9. Wea/MevoW 23-n. Poule DA: Kwiek/Sporthuis Zwik»; DRV accountants/Wik 3 1-2, CZactiel' zondheid - HCR De Kroon/Wiska Da* Duckhams motor olie/Cluzona - w vo'80 Dames 1-2, Mazda Leg®- Wea/Mevo'80 Meisjes 3-0. Stand: L-; /Wik 2 24-68, 2. Mazda Legemaate2S DRV accountants/Wik 3 25-47,4.We» vo'80 Dames 1 25-46, 5. Duckhams» olie/Cluzona 25-42, 6. Kwiek/Sport* rikzee DI 25-31, 7. CZ actief ingaJ 25-28, 8. Bolle Dier&Tuin/Wik 1ZW' Wea/Mevo'80 Meisjes 25-19,10- Kroon/Wiska Dames 24-18. door Sjaak Sinke ZIERIKZEE - Op de traditione le opening van het baanatle- tiek-seizoen in Zierikzee kon den Zeeuwse atleten voor de eerste keer testen hoe ze er na de winterstop voor stonden. Op de 15 0 0 meter was er een leu ke strijd te zien tussen Pieter Jan Fioole (Delta Sport) en Ed win Stolk (Flakkee). Pas in de laatste meters won Fi oole op zijn thuisbaan de race in 4 minuten en 17.2 seconden. Stolk volgde op ruim een secon de. Bart van Kralingen zorgde voor drie Delta Sport-zeges. Op de 100 meter bleef Van Kralingen met 12.3 seconden Ceasar Zwol le (AV'56) voor. Stefan Stokman (AV'56) moest op kogel en discus toezien dat Van Kralingen nog een maatje te groot voor hem was. Vera Wisse uit Vlissingen, maar door studie in Amsterda®- uitkomend voor MC, rijk alleen bij de werp®®® voor de vrouwen. Wisse i terde op de kogel haarp® lijk record met drie cent®' naar een afstand van H en 26 centimeter. Opa bleef Wisse een half ®eW' der haar persoonlijk re® bleef steken op 37 rneter centimeter. Marieke Riemens ging»1a$ overwinningen op za De juniore van AV'56 tegenstand op de 1" (13.0) en pakte met wa strijd de winst op versL|| (4.86) en discuswerpen K Pim Abbink (AV'56) ble j, jongens C op het met een verdienstelijke ter zijn clubgenoot Y®. vooy voor die niet verf dan 1.50 meter.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 30