Beperking I§ Lab www.pzc.nl/banen PHILIPS PZC Inval-operationeel manager verpleging (m/v) c O Waterklerk M/V Byzantum WOZ Philips Lighting BV Terneuzen Initieel Inkoper m/v Gevraagd: FYSiOTHERAPEUT(E) BELFRE zaterdag 12 april 2003 ERVAREN WOZ-TAXATEUR MA/ Uw WOZ-profes LöhaI Ui kuis! 1 ervaren parttime DOKTERSASSISTENTE (m/v) Voor 38 uur Locatie: praktijk op Walcheren Zeer gevarieerde werksetting! Interesse? Gemotiveerd? Bel: 06-11200684 Astma Fonds Lauranne Shipping BV 1. Superintendent (m/v) 2. Medewerker Quality Safety (m/v) 3. Administratief Medewerker (m/v) HOOFDANALIST ANALYTISCHE CHEMIE Medewerkers Callcenter m/v (16 uur per week) Byzantum WOZ is een taxatiebureau dat gespecialiseerd is in het uitvoeren van WOZ-taxaties. Sinds 2001 adviseren wij gemeenten bij uitvoering van WOZ-activiteiten. Vanwege snelle groei van onze bedrijfsactiviteiten zoeken wij op korte termijn een: voor 40 uur per week Als zelfstandig WOZ-taxateur verricht u taxatie-/advieswerk bij opdrachtgevers (gemeenten) in huis. Met uw brede inzetbaarheid verricht u taxaties voor de permanente marktanalyse, buiktaxaties woningen, bezwaar- en beroepszaken en kwaliteitsanalyses. Wij vragen: MBO/HBO werk- en denkniveau; Ruime ervaring (minimaal 2 jaar) met WOZ-taxaties; In bezit van het WOZ-diploma én het SVM-diploma of gelijkwaardig; Accurate en zelfstandige werkhouding; Goede communicatieve vaardigheden; Ervaring met MS-Office, Globit/VWS en/of VGS4U; Kennis van modelmatig waarderen is een pre. Wij bieden: Uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden; Auto van de zaak; Ruim cursusaanbod en training-on-the-job; Een open en persoonlijke bedrijfscultuur; Parttime dienstverband is bespreekbaar. Geïnteresseerd? Stuur uw brief met CV binnen 14 dagen naar: Byzantum WOZ, t.a.v. de heer A. W. J. Moens RT, Vogelzangsweg 64, 4461 NH GOES. Voor nadere inlichtingen kunt u contact opnemen met Arjan Moens (06-41274412). PERSONEEL Zorgstroom is een jonge organisatie voor zorg- en dienstverlening, gevormd door Zorgcentra Rustenburg, Buitenrust en het Roggeveenhuis en Thuiszorg. Ruim 2TOO medewerkers en vrijwilligers werken in een gezonde werksfeer met volop groeimogelijkheden aan een klantvriendelijk en compleet zorg- en dienstenpakket Bij Zorgstroom draait alles om de zorg voor de Walcherse bevolking. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Zorg met respect, waar u ook woont Gemiddeld gó uren per vier weken met mogelijke uitbreiding naar 112 uren per vier weken Vacaturenummer: 03.023 Als inval operationeel manager verpleging creëert u randvoorwaarden waar binnen de teams hun werk verrichten. U coacht teams en zorgt voor een adequate koppeling van vraag en aanbod van zorg. U gaat aan de slag wanneer de vaste operationeel manager er niet is, bijvoorbeeld bij vakantie of ziekte. Wij verwachten van u leidinggevende capaciteiten, zakelijkheid en een proactieve instelling. U beschikt over een afgeronde opleiding HBO-V of verpleegkunde A met MGZ en bij voorkeur enige jaren relevante werkervaring. Wij bieden een uitdagende functie in een prettige werkomgeving, salariëring volgens de CAO Thuiszorg (schaal 9, maximaal 2955 bruto per maand bij een 36-urige werkweek) en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor verdere informatie over de functie kunt u contact opnemen met mevrouw T. Speijer, rayonmanager, telefoonnummer 0118-486400. Uw briefen cv zien wij graag vóór 22 april 2003 tegemoet. U kunt deze richten aan de heer L.Q. Phemambucq, voorzitter Raad van Bestuur, postbus 323,4330 AH Middelburg. De sollicitatiegesprekken vinden plaats op donderdagochtend 8 mei a.s. Zie voor de uitgebreide advertentie www.zz.nl De Montessorischool te Bergen op Zoom is een eigentijdse neutraal-bijzondere basisschool, bestaande uit 13 groepen, 341 kinderen en 23 personeelsleden en maakt deel uit van de Stichting Algemeen Bijzonder Basis Onderwijs (ABBO). Wij zijn op zoek naar een enthousiaste collega, die vooral affiniteit heeft met bovenbouwkinderen en die eerst kan komen ter vervanging van een onderbouwcollego die tot aan de herfstvakantie met zwangerschapsverlof is. Wij zoeken iemand die: 1de vereiste onderwijsbevoegdheden heeft; 2. voorstander is van neutraal-bijzonder basisonderwijs; 3. bereid is samen te werken met een duo-partner; 4. bereid is de Montessori-opleiding te gaan volgen of de opleiding al gevolgd heeft; 5. ook niet-klasgebonden taken ambieert, zoals r.t.- taken en bouwondersteunende activiteiten; 6. flexibel is en van aanpakken weet; 7. beschikt over organisatorische capaciteiten en die kwaliteiten heeft op het gebied van klassenmanagment. De tijdelijke aanstelling wordt, bij gebleken geschiktheid, omgezet in een vaste aanstelling. Bij gelijke geschiktheid gaat de voorkeur uit naar een mannelijke collega. Het betreft een volledige betrekking. De sollicitatiecommissie zal bestaan uit een afgevaardigde van het bestuur en van de directie, een afvaardiging van het personeel en een afgevaardigde van de ouder- en teamgeleding van de medezeggenschapsraad. Uw sollicitatie, voorzien van c.v., kunt u voor zaterdag 26 april a.s. sturen naar de sollicitatiecommissie Montessorischool, Noordsingel 57, 461 1 SC Bergen op Zoom. Voor informatie kunt u terecht bij de directeur dhr. M. Hameeteman, telefoonnummer (0164) 251607/238423, mobiel: 06- 30500769. E-mail: montessori-boz@kennisnet.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. r WicUlUw 5 RrfiJtr» t Huisartsengroep "de Pijlers", te Goes zoekt z.s.m. (plm. 32 uur/week) Vereiste: diploma doktersassistente Ervaring met Medicom strekt tot aanbeveling. U kunt uw sollicitatiebrief met CV, voor 26 april, richten aan: Huisartsengroep "de Pijlers" t.a.v. Dhr. J. A. N. Huysman, huisarts Van Dusseldorpstraat 3 4461 LT Goes, tel: 0113-272001 Geef lucht, geef leven www.astmafonds.nl Wervenweg 14551 MC Sas van Gent Tel. 0115-472 151Fax 0115 477 469 Wij zijn een jong bedrijf, gespecialiseerd in het management van olie- en chem. caliën tankers die toebehoren aan de rederijen van de groep Hoornaert. Dit ma nagement is alles omvattend (op bevrachting na). Met het oog op uitbreiding van de vloot onder ons beheer, zijn wij op zoek naar U staat in voor het technisch beheer en het dagelijks contact met de schepen. U beheert de schepen administratief (vlaggestaat, certificaten, U bepaalt het personeelsbeleid en organiseert de crewchanges. U werkt nauw samen met de Medewerker Quality Safety en de Bedrijfsju rist. U stelt de procedures op in het kader van ISM en U zorgt voor de approvals U voert de nodige audits uit op de schepen. U werkt in nauw teamverband met de Superintendents en de Bedrijfsjurist U helpt de Superintendents, de Medewerker Quality Safety en de Bedrijfs jurist in de uitvoering van hun taken. Wij vragen: Op de eerste plaats gezond verstand, initiatief, inzet en affiniteit met dezee vaart. U vindt van zichzelf dat u in aanmerking komt voor één van bovenver melde taken en kan uitleggen waarom. U beschikt over de nodige kwalifica ties (zeevarende, rederijkunde of ervaring). Wij bieden: Een goede werksfeer en goede arbeidsvoorwaarden. Uw schriftelijke sollicitatie, vergezeld van uw CV, kunt u sturen t.a.v. Dhr. Joris Dekeyser. NedLab is een onafhankelijk dienstverlenend laboratorium en adviesbureau ten behoeve van de procesindustrie, handel, zakelijke dienstverlening, overheid en particulier. Als gevolg van de sterke groei die wij doormaken en een aanzienlijke verbreding van onze activiteiten zoeken wij op korte termijn voor ons laboratorium in Middelharnis een: (leeftijd ca. 25 - 30 jaar) Bent u in het bezit van: - een voltooide opleiding binnen de analytische chemie op HLO of academische nre - praktische laboratoriumervaring (ca. 2 tot 5 jaar) - gevoel voor dienstverlening - het rijbewijs B (-E) - een gezonde dosis teamspirit - een stevige portie enthousiasme en flexibiliteit en zijn nieuwe uitdagingen voor u een noodzakelijk onderdeel van de ideale baan in het laboratorium, stuur dan uw schriftelijke sollicitatie voorzien van c.v. naar: NedLab Postbus 58 3240 AB Middelharnis fif struijk@nedlab.nl Voor meer informatie over de vacatures kunt u contact opnemen met de heer W. Struijk tel. 0187 478444. Voor meer informatie over onze activiteiten verwijzen wij u graag naar onze website: www.nedlab.nl CeuW (L r ^.A-exf *V0CA Kirsten is ziek. Leukemie. Daar is niets leuks aap. Of het moet de steeds grotere kans op genezing zijn. Tien jaar geleden was de overlevingskans met haar vorm van leukemie 30%, nu is die al 50%.En Kirsten gaat het halen! In de wereld van kinderen hoort geen kanker. Help ons daarom mee in onze strijd en maak uw bijdrage over op Giro 26000. KANKERBESTRIIDING www.kankerbestrijding.nl k mkJM Compagnie de Manutention Vlissingen BV bouwt momenteel een nieuwe R0R0 terminal te Vlissingen-Oost ten behoeve van diensten voor Cobelfret Ferries NV. Cobelfret is een logistieke dienstverlener met een kernactiviteit In het Ro/Ro ferry vervoer op de Noordzee. Cobelfret heeft hiervoor terminals aan beide zijden van het Kanaal, onder meer in Purfleet, Zeebrugge en Rotterdam. Voor onmiddelijke indiensttreding op onzé ro/ro-terminal te Vlissingen- Oost, zijn wij op zoek naar een ervaren De functie: Een zeer uitdagende functie in een snel groeiende onderneming, waarbij u verantwoordelijk zal zijn voor het in- en uitklaren van onze ro/ro-ferries in de haven van Vlissingen. Functieprofiel: Wij vragen minimaal een afgeronde MBO opleiding Bovendien: u heeft actuele kennis op het gebied van inklaringsprocedures en formaliteiten; ervaring met geautomatiseerde systemen, bij voorkeur Zeelies; flexibele instelling, zelfstandig, communicatieve vaardigheden; talenkennis: Nederlands uitstekend, Engels goed; bent u in het bezit van een geldig rijbewijs B. Wat kunnen wij u bieden: Het betreft een fulltime functie. Het salarispakket met extralegale voordelen is aantrekkelijk en is afhan kelijk in functie van leeftijd, opleiding en ervaring. De arbeidsovereenkomst wordt in principe aangegaan voor de periode van één jaar met een proeftijd van één maand. Bij goed functioneren volgt aanstelling voor onbepaalde tijd. Geïnteresseerd? Stuur uw sollicitatiebrief voorzien van uw CV voor vrijdag 18 april aan: CdMV BV, Postbus 150, 4380 AD Vlissingen t.a.v. de heer A. M. Castelein (Manager Finance HRM). E-mailen kan ook: jobs@cdmv.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Roompot Vakanties is de verhuurorganisatie van vele campings, bungalow/villa- en vakantieparken in Zeeland, van een schitterend park in Limburg, de Zilverberkparken en nu kunt u ook voor het Droomrijk van de Efteling bij ons terecht. Dagelijks komen op ons callcenter telefonisch, per e-mail en per fax heel wat reserveringen en vragen binnen. Ons enthousiaste team beantwoordt, informeert, adviseert, verkoopt, boekt en zet de gegevens in ons computersysteem. Wegens grote uitbreidingen zijn wij op zoek naar enthousiaste en verkoopgerichte Wat vragen we van je? Flexibiliteit. Een prettig en duidelijk stemgeluid en goede communicatieve vaardigheden. Affiniteit met het toerisme. Bij voorkeur MEAO-/MTRO-opleiding. Enthousiasme en inlevingsvermogen. Goede kennis van de Duitse taal, zowel mondeling als schriftelijk. Ervaring met computers. Wat bieden we? Een prettige werkomgeving. Een leuk team dat een actieve werksfeer ambieert boven een saaie. Goede salariëring. Personeelspas voor leuke kortingen. Interesse in deze leuke baan? Bel dan maandag t/m vrijdag tussen 15.00 en 16.30 uur naar Anita Maas, tel.: 0113-374211 Philips Lighting BV in Terneuzen is de absolute marktleider in het ontsteken van fluorescentielampen. In Terneuzen worden starters en glimlichten van zeer hoge kwaliteit geproduceerd. Fluorescentiestarters zijn een essentiële schakel in elk TL-lichtsysteem en de kwaliteit van onze producten is een levensduurbepalende factor voor de lampen.Jaarlijks wordt fors geïnvesteerd in de fabriek om de rendementen en de output ervan naar een hoger niveau te tillen. Philips Lighting Terneuzen heeft een gezonde basis en levert een positieve bijdrage aan de resultaten van Philips Lighting BV. Het innovatief vermogen maakt Philips Lighting Terneuzen tevens marktleider in het introduceren van nieuwe types in het Special Lighting segment. Een 190-tal medewerkers - waarvan 150 werkzaam in een volcontinue 5-ploegen-rooster - timmeren dagelijks aan de weg om de bestaande positie te verstevigen en verder uit te bouwen. Voor verdere informatie omtrent deze vacature kunt u contact opnemen met F. Vereecken, Sales Supply Manager, tel. (01 IS) 684 172. Sollicitaties kunt u schriftelijk of per e-mail richten aan: Philips Lighting Terneuzen, Mr. F.J. Haarmanweg 25, 4538 AN Terneuzen ta.v. E.J.van den Braak, Hoofd Personeelzaken (Ed.van.den.braak@philips.com). Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De Bill of Material (BOM) heeft een grote impact op onze business et binnen de afdeling Sales Supply is de functie van Initieel Inkoper vacant U werkt in een team van zeven collega's waarbinnen de disciplines Product Management, Inkoop, Logistiek en Material Handling afgedekt worden. De Initieel Inkoper rapporteert rechtstreeks aan de Sales Suppl) Manager. Functie-omschrijving Het takenpakket omvat de integrale inkoopverantwoordelijkheid over alle Bill Of Material gerelateerde componenten alsook alle Non Product Related aankopen, waarbij zowel op strategisch, taktisch als operationeel niveau geacteerd dient te worden. Totaal aankoopvolume +/- 15 mio Euro/jaar. Onderhandelen contracten en condities met wereldwijde focus. Selecteren van de leveranciers op basis van vastgelegde criteria. Vrijgave en implementatie alternatieve aankoopbronnen en/of componenten. Coördinatie van het leveranciersoverleg op verschillende niveaus. Uitbouw en ontwikkeling van professionele relaties met interne en externe leveranciers. Coördinatie van het BOM-team, waarbij een samenwerking met de afdeling Innovatie centraal staat en waarmee de jaarlijkse integrale efficiency-targets behaald moeten worden. Participatie in en/of coördinatie van locatie-overstijgende projecten binnen de Supply Group TL/CFL-ni en BusinessUnit Lamps. Functie-eisen U hebt een hogere economische opleiding of gelijkwaardig door ervaring, eventueel opgedaan in een vergelijkbare functie bij een groot, internationaal bedrijf. Ervaring als Inkoper. U hebt affiniteit met technische onderwerpen en u kunt uzelf moeiteloos inleven in complexe dossiers. Resultaatgericht onderhandelaar. Ervaring met SAP en Windows Office applicaties. Sterke contactuele en sociale vaardigheden. Talenkennis: Nederlands, Engels (grondig), Duits (basis).

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 30