PZC 1( Koeienmelken inspireert tot blijspel Bedrijf verwacht snel kliniek voor plastische chirurgie Plattelandsvrouwen willen meer dan alleen gezelligheid Natuurgebied bij Perkpolder is geen obstakel voor Kloosterzande aan Zee Speelgoed hielp kinderen oorlog door Achttien turbines van tachtig meter hoog weekenddiensten agenda vrijdag 11 april 2003 Weinig woningen Zeevaartschool herdenkt overleden oud-leeringen vLlSSINGEN - P£ Zeevaart school in Vlissingen houdt op 3 mei een omvangrijke herden kingsplechtigheid voor nabe staanden van oud-leerlingen. Bij eerdere jubilea herdacht de Zeevaartschool oud-studenten die tijdens de Eerste en Tweede Wereldoorlog het leven lieten. Positief Gordijnen Nazorg Water Young Ones treden op met Jan Vayne Huisartsen: Tandartsen: Apotheken: Dierenartsen: Thuiszorg: Pastorale dienst: Windmolens in Hooglandpolder door Frank van Cooten OSSENISSE - Aan de Lange Weg in de Hooglandpolder bij Ossenisse komt een windmolen park met achttien windmolens. Dat is het plan van de onlangs opgerichte bv Hontenisse Windenergie. Deze bv telt 28 le den, vooral boeren, die een samenwerkingsverband zijn aangegaan om het park te reali seren. Hontenisse Windenergie bv werkt samen met nutsbedrijf Delta. Beide partners presen teerden het plan voor het wind molenpark onlangs aan de raadsleden van de gemeente Hulst. De turbines worden tachtig me ter hoog en leveren ieder een vermogen van 2,75 megawatt. De molens worden in drie lijnen van ieder zesmolensinde Hoog landpolder geplaatst. ,,In theorie kunnen 32 windmo lens worden geplaatst. We heb ben echter voor achttien molens gekozen om zo ver mogelijk van Ossenisse en Zeedorp te blij ven", zegt mededirecteur H. van der Meer. Volgens hem wordt er zo aan be zwaren van de inwoners van beide dorpen tegemoetgeko men. „De eerste molen komt op 850 meter van Ossenisse. Dat is meer dan genoeg. De wettelijke afstand is immers 450 meter." In het kader van het project Vi taal Platteland heeft de provin cie Zeeland de Hooglandpolder aangewezen als geschikte loca tie voor windenergie. In deze polder staan weinig woningen en er is voldoende windaanbod. De polder loopt immers uit in de Westerschelde. Landbouworganisatie ZLTO heeft de leden uit de voormalige gemeente Hontenisse gepolst om dit project tot stand te bren gen. Door 28 leden is het samen- Dit jaar wordt het honderdjarig bestaan van de Zeevaartschool gevierd. Het moment wordt door de organisatiecommissie van het jubileum én de Vereni ging voor Oud-leerlingen van de De Ruyterschool aangegrepen om ook oud-studenten te her denken die zijn overleden tij dens de schoolopleiding of tijdens het uitoefenen van hun beroep op zee. Een van de organisatoren is L. van Heulen, die als ex-direc teur van de maritieme tak van het ROC Zeeland en oud-inter- naatdirecteur veel oud-studen ten kent. „We hebben school- kaarten van de jongens en meisjes uit het archief doorge nomen. Zo zijn we op het spoor gekomen. Via klasgenoten, re derijen, leerkrachten komen we weer verder en raken we in con tact met familieleden van over leden oud-studenten." Van Heulen merkt op dat het misschien vreemd is om te zeg gen, maar de meeste reacties zijn positief. „Je praat over de dood en dat doet vaak nog pijn. Ook al is het al jaren geleden." Een moeder van een jongen die tijdens schooltijd was overle den, zei: „Ik moet eerst even huilen." Achttien jaar was hij, toen hij overleed. „Na enige tijd sprak ze er vrij over. Ze wilde graag naar de herdenking ko men, maar ze had geen vervoer. Enkele klasgenoten van toen zullen haar ophalen." Hij haalt wat overhoop met zijn zoektocht. „Dat besef ik. Dood hoort bij het leven. Hoe erg het ook is. Ik heb weinig mensen ge sproken die niet komen omdat ze nog niet met de dood van hun dierbare om kunnen gaan. Veel willen er jaarlijks officieel bij stilstaan." In een gedenkboek staan de na men genoteerd van de overleden oud-studenten. Het kan niet compleet zijn, maar Van Heulen verwacht dat er dit jaar, tijdens de bijeenkomsten in het kader van het honderdjarig bestaan, nog veel informatie naar boven zal komen. werkingsverband aangegaan. Om deze samenwerking recht- status te geven is de bv opge richt. Met Delta is een nieuwe bv opgericht waarin de 28 boeren voor vijftig procent aandeel houder zijn. De overige aande len zijn in handen van het nuts bedrijf. De boeren krijgen een vergoe ding voor de windmolens die op hun land staan. Dat gebeurt aan de hand van een verdeelsleutel. „Ook aanpalende grondeigena ren krijgen een vergoeding. In het verleden zijn projecten mis lukt of is ruzie ontstaan over de vergoedingen. Als een molen bijvoorbeeld op een perceels- grens kwam te staan, ontston den meningsverschillen over wie de vergoeding zou moeten krijgen. Dat is vragen om moei lijkheden. Met deze verdeel sleutel willen we dit voorko men. Dat is ook bedoeld om meer draagvlak te krijgen." Als alle procedures met succes worden doorlopen, wordt de eerste molen in het eerste kwar taal van 2006 geplaatst. De eerstvolgende stap is een presentatie aan de inwoners van Ossenisse. door Conny van Gremberghe KLOOSTERZANDE - De aanleg van nieuwe natuurge bieden in en nabij de veerha ven Perkpolder hoeft volgens het provinciebestuur geen be letsel te vormen voor de moge lijke uitvoering van het pro ject Kloosterzande aan Zee. Wel moeten beide projecten op elkaar worden afgestemd en zal er regelmatig overleg moeten zijn tussen betrokken partijen. Dit stellen Gedeputeerde Sta ten in antwoord op een brief van het college van burge meester en wethouders van Hulst. Het Hulster bestuur maakte zich begin dit jaar een beetje ongerust over een voor stel van GS over de begren zing van het extra natuurge bied bij Perkpolder, dat er komt in het kader van de Na tuurcompensatie Wester schelde. In dat voorstel werd gesteld dat 'projecten die snel gerealiseerd kunnen worden, geen vertraging zouden moe ten oplopen, maar ook niet moeten leiden tot onomkeer bare blokkades voor de even tuele realisatie van andere projecten op een later tijd stip.' Voor de herindeling had de ge meente Hontenisse bedongen in het overleg met de provin cie dat de extra natuurcom- penserende maatregelen in Perkpolder onlosmakelijk verbonden zouden zijn aan plannen voor de toeristische invulling van de naaste omge ving - of liever de uitvoering van het project Kloosterzande aan Zee. Hulst wil de provincie nu houden aan die afspraak. Dit betekent dat de natuurcompenserende ingre pen pas getroffen kunnen worden, als er duidelijkheid is over recreatieconcentratie die op en bij het voormalig veer- plein moet komen. De provincie schrijft de ge meente Hulst dat een goede afstemming noodzakelijk is. GS stellen voor dat provincie en gemeente zich houden aan een eerder voorstel, waarin zones in het veerhavengebied zijn aangegeven. In de weste lijke zone zou altijd de moge lijkheid blijven om een vrije doorvaart voor recreatiesche pen te scheppen ten behoeve van Kloosterzande aan Zee, terwijl in het oostelijk deel al begonnen kan worden met de aanleg van nieuwe natuurge bieden. De cast van Kamer 13 tijdens de repetities in De Zandput. door Anita Janse GRIJPSKERKE - Zeeuwse agrariërs ko men vanavond bij elkaar om samen de jaarlijkse ZLTO-familiedag te vieren. Tijdens dit feest wordt een toneelstuk opgevoerd, dat geschreven en bedacht is tijdens het melken van de koeien. Ad Wouters en zijn vrouw Iet uit Grijps- kerke zijn er ieder jaar weer druk mee. Maanden voor de uitvoering van het to neelstuk worden de scènes al verzonnen tijdens het werk op de boerderij, 's Avonds als de kinderen slapen, de koeien op stal staan en het boerenwerk is ge daan, zetten zij hun ideeën op papier. Het resultaat: een blijspel vol actie en humor. „Dit toneelstuk is niet alleen ons idee hoor", benadrukt Ad. „Het is het geestes- kindje van de hele toneelclub." Ad ver telt dat geen van de spelers zin had om huiskamertaferelen op te voeren. Het ziekenhuis vormde daarentegen een on uitputtelijke inspiratiebron voor de spe lers. Het blijspel draagt de naam 'Kamer Dertien', wat al aangeeft dat niet alles op het podium vlekkeloos verloopt. „Je hoort zo links en rechts wat er zoal fout kan gaan in een ziekenhuis en dat hebben wij eens flink uitvergroot", ver telt Ad. Dit jaar dus geen typisch agrarisch on derwerp op de ZLTO-familiedag. Twee jaar geleden schreef het echtpaar Wou ters de klucht De Ossewei dat de proble men in de agrarische sector aan de kaak stelde. „Hoewel dit stuk een ander karakter heeft, is het toch herkenbaar voor het pu bliek", legt Iet uit. „Een van de zieken huispatiënten is namelijk een boer met typisch Walcherse trekjes." Het verhaal wordt deels in dialect gesproken. Wouters zelf speelt de rol van dokter. Maar, benadrukt Ad, er gebeuren allerlei dingen in kamer dertien die het gene zingsproces niet bevorderen. Het stuk telt tien spelers die bijna alle maal banden hebben met de ZLTO. Het decor wordt gevormd door echt zieken huismateriaal. „Het leuke hiervan is dat J. Levy (links) luistert naar het voorlezen van de gedichten. foto Lex de Meester door Ron Maqnée VLISSINGEN - 'Geen Kinderspel' is een exposi tie in de bibliotheek van Vlissingen waarin speel goed van joodse kinderen is te zien. Aan de hand van aangrijpende verhalen wordt duidelijk hoe belangrijk de speeltjes en spelletjes waren voor de kinderen in de oorlogsjaren. Zoals de teddybeer van Michael Floersheim. Hij was vier jaar toen hij met zijn familie in het kamp Westerbork terecht kwam. Hij had maar één ding van huis mee mogen nemen, zijn teddybeer. Het beestje heeft een prominente plek gekregen in de expositie 'Geen Kinderspel'. De expositie is af komstig van het herinnerings- en documentatie centrum Yad Vashem in Jeruzalem. De tentoon stelling trok in Israël veel bekijks. De stichting Vrienden van Yad Vashem haalde de tentoonstel ling in samenwerking met de joodse organisatie B'nai Brith en de Israëlische ambassade naar Ne derland. Het speelgoed bleef in Jeruzalem. Voor veel mensen was het te pijnlijk als de eigendom men naar het buitenland zouden gaan. Daarom toont de bibliotheek van Vlissingen speelgoed van Nederlandse joden die de oorlog hebben over leefd. In totaal zijn er twintig stuks speelgoed te zien. J. Levy, die de oorlog wist te overleven door onder te duiken, was gisteren tijdens de opening van de expositie aanwezig. Voor leerlingen van groep 8 van de basisschool Het Kompas uit Oost-Souburg vertelde hij over de tijd dat hij op een boerderij in de Achterhoek zat ondergedoken.De leerlingen hadden op eigen initiatief gedichten gemaakt over oorlog, onderduiken en speelgoed. De expositie en de gedichten zijn tot en met 12 mei te zien in de bibliotheek van Vlissingen. door René van Stee OOSTBURG - Zeeuws-Vlaan- deren heeft dit najaar een kli niek voor plastische chirurgie. Dat verwacht directeur J. de Wit van MedCentric, een privékli- niek van Zeeuwse plastisch chi rurgen die onlangs in het Oost- burgse Antoniusziekenhuis met ontharings-laserbehandelin- gen startte. „Op termijn is het de bedoeling een volwaardige kliniek in Oostburg op te zetten. Een logi sche ontwikkeling, want net als in de rest van Nederland wordt de vraag van patiënten in de re gio naar esthetische chirurgie en cosmetische behandelingen steeds groter", aldus De Wit. Precieze cijfers over het aantal ingrepen dat inmiddels in Oost burg is uitgevoerd, kon ze niet geven. Wel is volgens haar een beweging in positieve zin waar te nemen. MedCentric heeft sinds septem ber vorig jaar ook klinieken in het Medisch Centrum Middel burg (MCM) en het ziekenhuis in Vlissingen. In het MCM worden de poliklinische ingrepen uitge voerd, de dagopnamen vinden voorlopig alleen in Vlissingen plaats. Het gaat om ingrepen als borstcorrecties, de verwijdering van overtollig vet, ooglidcorrec ties en rimpel- en ontharingsbe- handelingen. Uiteindelijk is het de bedoeling de volledige Zeeuwse markt op locatie te be dienen. Naast Oostburg is hier voor ook Zierikzee in de markt. MediCentric voert behandelin gen uit die niet door het zieken fonds worden vergoed. Alle in grepen worden verricht door de in Zeeland werkende, erkende plastisch chirurgen D. Goos- sens, K. van den Dwey en H. van Not. Zij zijn in staat hun extra activiteiten te verrichten, om dat in Zeeland het budget voor plastische chirurgie is geba seerd op 2,6 chirurgen. Doordat het bedrijf gebruik maakt van de faciliteiten in be staande ziekenhuizen, zijn pati ënten verzekerd van brede me dische nazorg. Ook krijgen ze dezelfde onderzoeken die voor afgaand aan een operatie in de reguliere zorg worden gedaan. De Wit benadrukt dat de cosme tische operaties niet ten koste gaan van de reguliere zorg. „In spoedgevallen of bij andere dringende situaties gaat die al tijd voor. Zo maken wij alleen gebruik van de faciliteiten in de ziekenhuizen op het moment dat die niet worden gebruikt." door Mieke van der Jaqt KAPELLE - De afdeling Zee land van de Nederlandse Bond van Plattelandsvrouwen wil zich vernieuwen. Tijdens de provinciale vergadering, waar in de besturen van alle lokale af delingen bijelkaar komen, don derdag in de Vroone in Kapelle, sprak de vrouwenorganisatie af een beeldenstorm te zullen hou den. Niet letterlijk, maar fi guurlijk. De bond moet af van het imago van alleen maar gezellig en be kend, want zo is het al lang niet meer. Volgens voorzitter A. Wes- terveld-Hoogendoorn gaan de plattelandvrouwen steeds beter beseffen lid te zijn van de groot ste vrouwenorganisatie van Ne derland, een club met 60.000 leden. Daar is, volgens de voor zitter, elke politieke partij stin kend jaloers op. De provinciale vergadering stond in het teken van water. De afdelingen hebben dat grondig voorbereid want niet alleen zijn in studiebijeenkomsten alle as pecten van water belicht, ook een traditionele activiteit: de handwerktentoonstelling, werd in het teken van water gezet. Al le afdelingen maakten een kus sen met applicatiewerk, quilt technieken of patchwork van lapjes die centraal waren inge kocht en uitgedeeld. Daardoor ontstond een orginele en har monische verzameling kussens, die B. van der Hoef in ontvangst mocht nemen voor zijn project opNeeltje Jans. Ook commissaris van de konin gin W. van Gelder kwam een praatje houden over water in al zijn aspecten. Hij stelde vast dat mensen tussen de Euphraat en de Tigris, waar toch ongeveer het pardijs moet hebben gele gen, nu soms al weken zonder schoon water zitten. Water mag in Nederland dan overvloedig lijken, er zijn plaatsen op de we reld waar mensen kilometers moeten lopen voor een kruikje vol. En ook bij ons is de voor raad niet oneindig. Zonder schoon en zoet water, waar schuwde Van Gelder, is leï(] niet mogelijk, voor de droogst steen is water nodig, als het nis is om hem te bakken, dan tocl om hem te metselen. Van Gelder zat met zijn in]ej, ding helemaal op de lijn van j plattelandsvrouwen, die zici meer en meer verdiepen in i positie die ze op maatschapps lijk vlak kunnen innemen, h hebben het milieu al een diens gedaan door af te spreken gea in plastic verpakte komkom, mers meer te kopen, maarooki: de internationale solidariteii zijn de plattelandsvrouwen at tief. Over water ging het nu maar in het naj aar start eenpm ject over voedsel. Ook werktds Bond samen met vrouwengn*. pen in ontwikkelingslanden et bezint zich op de veranderenè maatschappelijke positie van vrouwen in Nederland. En na tuurlijk moet het ook gewoon gezellig blijven want de hobby, clubjes, leesgroepen en de ka dercursussen tieren nog welig. HULST - Het Zeeuws-V jeugdorkest The Young One geeft op 26 april een groot con cert in Den Dullaert in Hulst,Dt bekende pianist Jan Vaynt treedt als gastsolist op. Jat Douwe Kroeske, presentatorbii radio en televisie, praat deshoi aan elkaar. The Young Ones hebben de ge woonte om elk concert in hette ken te stellen van een bepaalt thema. Voorgaande jaren wat vooraf het concertthema be kend gemaakt. Dit jaarblijftho: echter een verrassing. He wordt een afwisselend concert met diverse muziekstijlen. Be gelmatig zullen solisten uit bet orkest naar voren stappen vu een solo of improvisatie. Devas- te zangeres van het jeugdorket Iris Maas, zingt een soul-me- ley. Het concert begint om 20.15 E foto Lex de Meester je bepaalde scènes achter de gordijnen kunt laten spelen. Het is af en toe raden wat er gebeurt", vertelt Iet. Evenals het vorige toneelstuk wordt ook dit blijspel officieel gedrukt en uitgegeven door To neeluitgeverij Vink. De ZLTO-familiedag trekt jaarlijks hon derden bezoekers. „Deze avond brengt pure gezelligheid. We hebben al zoveel deprimerende bijeenkomsten", aldus Ad. De familie-avond had eigenlijk 14 maart moeten plaatsvinden. Berichten over mogelijke vogelpest in Breskens gooiden roet in het eten. Vanavond om 20.00 uur wordt de samen komst alsnog gehouden in De Zandput te Serooskerke. De zaal gaat open om 19.15 uur. zaterdag 12 en zondag 13 april 2003 CENTRAAL ALARMNUMMER 112 Midden- en Oost- Zeeuws Vlaanderen (Terneuzen, Hoek, Philippine, Sluiskil, Sas van Gent, Axel, Zaamslag, Klooster zande, Hulst, Koewacht, St. Jansteen en Clinge), vr. 17.00-ma. 08.00 uur: Voor dringende huisartsenzorg en huisbezoe ken: Huisartsenpost De Honte, Wielin genlaan 2, Terneuzen in ziekenhuis De Honte), tel. 0115 643000. West Zeeuws-Vlaanderen (Oostburg, Aardenburg, Zuidzande, Biervliet, Hoofdplaat, IJzendijke, Breskens, Groe- de, Schoondijke, Sluis en Cadzand), vrij. 17.30-ma. 08.00 uur: Huisartsenpost Antoniusziekenhuis, Pastoor van Genklaan 6 te Oostburg, tel. 0117 455565 (ook voor dringende huis bezoeken). Voor geheel Zeeuws-Vlaanderen: D. T. Thung, Dinkelstraat 10, Terneuzen, tel. (0115) 630666. Spreekuren zat. 10-10.30 en 18-18.30, zon. 12-12.30 uur. Gemeente Terneuzen: DienstapotheekTerneuzen, Van Steen bergenlaan 27, Terneuzen, tel. 0115 626010. Voor spoedrecepten 24 uur be reikbaar. Hulst: Apotheek Reynaert, Steenstraat 7, tel. (0114) 311156, zat. 10.00-17.00, zon. 12.00-17.00 uur. Voor spoedrecepten 24 uur bereikbaar. Apotheek Hulst, Dubbele Poort 7, tel. (0114) 314255, zat. 10.00-17.00, zon. 12.00 17.00 uur. Voorspoedrecepten 24 uur bereikbaar. Ook voor recepten van huisartsenpost Terneuzen/Huist. Oostburg en Zuidzande: Apotheek Oost burg, Burchstraat 16, tel (0117) 452170, zat. 10-12.30 en 13-16.30, zon. 11.30- 12.30 en 17.30 en 18.30 uur. Terneuzen, Axel, Zaamslag: Dierenkliniek J. Kop, Bastionstraat 3, Ax el, tel. 0115-561488. Spreekuur, zat. 11.00-12.00 uur. Hulst en Hengstdijk: J. J. L. M. Kop, Axel, tel. (0115) 561488. Spreekuur, zat. 11-12 uur, Bastionstraat 2, Axel. IJzendijke: Dierenarts van de Vijver, tel. (0117) 301388 bgg. (0117) 348424. Spreekuurzat. 13enzon. 12 uur in de die renkliniek. Terneuzen: J. P. de Vos en A. Burm, dierenkliniek'De Ottenhorst', Van Diemenstraat 83, tel. (0115)619628. Spreekuurzat. van 12.30- 14.00 uur. Kliniek voor gezelschapsdieren 'De Steenberghe', Van Steenbergenlaan 7, Terneuzen. Dierenarts P. de Vos. Zat. en zon. uitsluitend behandeling van spoed- patiënten na telefonische afspraak, tel. 0115(696425). Breskens, Aardenburg, Oostburg en Sluis: 'Dierenartsencentrum West', G.A.M. de Bruijckere en E.G. van Bruinessen-Kap- senberg. Afspraken via telefoonnr. 0117 454484. Oostburg: J. P. J. v. d. Vijver, Sirius 1, Oostburg, tel. (0117)452103. Sas van Gent: E. O. M. David, Westdam 54, tel. (0115) 453800, spreekuurzat. 11.00-12.00 uur. St. Jansteen e.o.: A.E. de Bruyn, Brouwerijstraat 92, Kapel- lebrug, tel. (0114)312701. Spreekuur 11.00-12.00 uur. Dierenambulance Zeeuws-Vlaanderen, alarmnummer (0115) 442161. Stichting Thuiszorg Zeeuws-Vlaande ren, voor spoedgevallen dag en nacht bereikbaar: West-Zeeuws-Vlaandere»: Telefoonnummer (0117) 456500, Ka naalzone: Telefoonnummer (01151 674500, Oost-Zeeuws-Vlaanderen:Tek foonnummer (0114) 383500. Stichting Provinciale Kraamzorg Zee- land, kraamcentrum Zeeuws-Vlaandr ren, dag en nacht bereikbaarviatel. (0113) 224022. Oost-Zeeuws-Vlaanderen, zon. 12-ma 24 uur: Bereikbaar via mobielnummer06 22398801 West-Zeeuws-Vlaanderen, 10.00-13.00 en 16.00-19.00 uur: Bereikbaar via mobielnummer 06 20403610. Midden-Zeeuws-Vlaanderen: Bereikbaar via mobiel nummer06 53997850. l STREEKACTIVITÊITEN_ AXEL - De Boemerang, 20.00 uur Bingo, Gregoriuscentrum 13.30 uur: Kanaalzone; De Halle, 14.00 uur: Kaarten en biljarten creatief handwerken; 16.00 uur:Zitgv* nastiek. Trefpunt, 9.30 uur: Koersbal; 13.00uu Kaarten en biljarten: 14.00 uur: Bingo CADZAND - Voormalige parochie» 19.30 uur: bijeenkomst postzegeW ging Land van Cadzand met veilingve loting; CLINGE -Malpertuus, 13.30 uur: Ka» bieden en jokeren; 13.30 uur: Kof" 13.30 uur: ANBO-bingo; GRAAUW - Dorpshuis, 14.00 uur: koersbal HEIKANT - Zaal Maton, 20.00 uur Fre Country Dancers gevorderden, uur: Free Country Dancers beginners Heike, 13.00 uur: Biljarten en pieren. Café Du Commerce, 20.00 uur:Kaa HOEK - De Lovenhoek, 13.30 uur# ten, kaarten en volksdansen; 19.3» Gezelschapsdansen; HULST - De Lieve, 9.30 uur: Fysiogymf bloemschikken; 13.00 uur: Biljarte naalzone; 13.30 uur: Bridge; Kantine voetbalvereniging 20.00 uur: Kaarten; KLOOSTERZANDE Hotel van Leave 19.30 uur: Kaarten DeTroefslag; KOEWACHT - De Vlaschaard, 10»" Volksdansen: 13.00 uur: Biljarten. OOSTBURG - Tienercentrum "mev' 15.00-18.00 uur: Soos voortieners w 12 jaar; Ledeltheater, 19-30 uur. dens'Kunstbende'; PHILIPPINE - De Schotse Hoek, 1&« Modelbouw; „„ni» De Kaaie, 20.00 uur: Toneelvoorste" Zwijg kleinen van Esmoreit; SAS VAN GENT - De Speve.J9'W((r Grutmoole volksdansen; 13- Mus»' showband Sas Dansclub Lencor; 19-00 uur. school leerlingen Gent; ntoi.' SLUISKIL - Het Meulengat, u» SWOS-gym en volksdansen, kaan» nasta, biljarten heren; ,ij ST.JANSTEEN - Café De Kroon, uur: Kaarten; j-hietW De Warande, 16.00 uur: JeugdsW 20.00 uur: Country line dance, TERNEUZEN - De Veste, 13.30"» voor mindervaliden Ons Verf») ten en klaverjassen; Sportna tje, 9.00 uur: Bowls; air: Scheldetheater, 20.00 uur. piano boogie train; noo ZAAMSLAG Dorpshuis, l*» Kaarten en biljarten; «mii-' ZANDSTRAAT - De Straete, Darten;

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 46