PZC Afscheid nemen is nooit makkelijk Dick Krijger kan nu ook winnen Sterke opening van atleten Delta Sport Schouwse voetbalteams weer in actie topscorer 17 Spelersnood bij Zierikzeese volleybalclub Drie podiumplaatsen Simon Edenburg Van Hest terug uitslagen dinsdag 8 april 2003 Delft - Dichtgooien I Van Hanegem loopt weer uit op concurrentie SSV'65 en Halsteren gerenommeerde tegenstanders voor eilandelijke elftallen Visser superieur in driekamp laag Atletiek Basketbal Darts Voetbal Wielrennen Zwemmen J Toekomst Wea/Mevo'80 ongewis door Evelyn Pokorni enRudyJooaert ZIERIKZEE - Het afscheid van 4rie de Kreij als trainer van vol leybalclub Wea/Mevo'80 gaat gepaard niet gemengde gevoe lens. De oefenmeester uit Goes laat als erfenis het hoogst spe lende Zeeuwse team achter. Een lokkertje voor een nieuwe trai ner en spelers, zou je zeggen. Maar de waarheid is anders. De toekomst van de Zierikzeese tw eededivisionist is nog gehuld in nevelen. Behalve trainer Arie de Kreij vertrekken ook vier spelers na dit seizoen, dat Wea/Mevo'80 zaterdag afsluit met een uit wedstrijd bij Spivo. Peter Lan- gerak gaat een club dichter bij zijn woonplaats Hilversum zoe ken, Ferdi Reedijk en Wouter de Steurverkassen naar Sliedrecht Sport en routinier Gerrit van Splunder wil na zaterdag defi nitief een punt achter zijn loop baan zetten. De consequentie is dat er voor lopig slechts vijf spelers over blijven, te weten: Arnaud de Graaf, Raymond van Boven, Hans van Eijk, Onno Bal en Joost Timmermans. Verse krachten zijn nog niet gevonden en een nieuwe trainer is ook nog niet voorhanden. „Maar als het erop aankomt, is het niet moei lijk om een trainer te vinden", meent Roel Kok, ex-voorzitter „tegenwoordig manusje-van- alles bij de club. „Een trainer is makkelijker te vinden dan spe lers." Maar zonder spelers geen team. En dat is de vrees bij de beste Zeeuwse volleybalclub. Hoe moet het nu verder? „Tja, dat ENSCHEDE - Marathonloper Greg van Hest richt zich de ko lde maanden op de 5 en 10 kilometer. 'OphetNK in april debuteert hij opdebaan. Van Hest, die al twee jaar met blessures kampt, ziet hetalseen nuttig tussendoortje. GPD vragen wij ons ook af", ver woordt Onno Bal de gevoelens bij de club. Speler Hans van Eijk: „Wewillennatuurlijkonze plaats in de tweede divisie be houden. Het zou een lullige ma nier zijn om zo te moeten stop pen. Maar we hebben gewoon te weinig spelers. We raken in een neerwaartse spiraal. Er is een trainer wezen kijken, maar daar hebben we niks meer van ge hoord." De onzekere toekomst hangt momenteel als een sluier over het team, dat omhoog is ge stuwd door trainer Arie de Kreij. Zijn vertrek bij de club heeft overigens niets te maken met de personele problemen. De 47-jarige coach verhuist per 1 mei naar Delft, waar hij gaat werken als docent Sport-in-be- weging. Hij neemt een sabbati- calyear als volleybaltrainer. „Je kunt je energie maar één keer gebruiken en die energie heb ik nodig voor mijn nieuwe baan." Ondanks zijn vertrek gaan de problemen bij Wea/Mevo'80 hem aan het hart. Hoewel hij het had zien aankomen. „Dit is al tijd mijn angst geweest." Eind vorig jaar pleitte De Kreij al voor één grote Zeeuwse club (bijvoorbeeld een combinatie van Mytilus, Kwiek en Mevo '80). „Als die samenwerking er niet komt, voorzie ik grote pro blemen. Stel dat er straks geen landelijk volleybal meer in Zee land is; dat zou toch erg zijn. Dan sta je echt niet meer op de kaart, hoor." Zijn angst krijgt luttele maan den al aardig vorm. Maar zijn advies is ook ter harte genomen. Roel Kok is in gesprek met Kwiek-voorzitter Cees Arens- man over een samenwerkings verband of wellicht zelfs een fusie. „We hebben goede con tacten", zegt hij. Dat zou vol gens De Kreij de enige mogelijk heid zijn om topvolleybal in Zeeland te behouden. „Als vier, vijf clubs de koppen niet bij el kaar steken, wordt het moeilijk. En dat is niet alleen in Zeeland zo; elk dunbevolkt gebied heeft deze problemen." Arie de Kreij instrueert de spelers van Wea/Mevo'80 in het laatste thuisduel met Taurus. foto Marijke Folkertsma door Evelyn Pokorni en Rudy Booqert ZIERIKZEE - Arie de Kreij stond zaterdag voor het laatst in de thuishal van Wea/Me vo'80 als coach langs de lijn. De volleybal lers gaven hun Goese coach een passend af scheid met een klinkende 3-1-overwinning op Taurus. Nog één uitwedstrijd kan de trai ner van zijn manschappen genieten en kun nen de spelers de wijze lessen van De Kreij in zich opnemen. Want wijze lessen heeft De Kreij met water vallen tegelijk op zijn spelers laten neerko men. „Van Arie heb ik alles geleerd", roem de Ferdi Reedijk (20). „Hij heeft me op zestienjarige leeftijd de mogelijkheid gege ven bij het eerste te komen." Libero Onno Bal voegt toe: „Hij steekt met kop en schou ders boven andere trainers uit. Qua oefen stof, maar ook qua persoon." De laatste thuiswedstrijd riepen bij De Kreij speciale gevoelens op. Voor het laatst met zijn mannen in sporthal Onderdak, waar hij zo succesvol aan het roer stond. In zijn tweede periode bij Wea/Mevo'80 (in de jaren negentig was De Kreij ook al enkele trainer in Zierikzee) werd hij vorig seizoen kampioen van de derde divisie en dit seizoen hield de debutant vrij eenvoudig stand in de tweede divisie. „Afscheid nemen is nooit makkelijk", bekende de coach. Hij heeft met name genoten van het inpas sen van jeugdige talenten. „Ralf Koper, Mark van de Zande en nu Ferdi Reedijk. Ik vind het leuk om jonge mensen in te bou wen. Maar ook om van individuen een ploeg maken. Om als coach door middel van ana lyse een zaak om te buigen. Om in weinig tijd een bepaald niveau te halen." En daarin is De Kreij cum laude geslaagd bij Wea/Me vo'80. Hans van Eijk blaast de loftrompet: „Arie houdt overal rekening mee. Hij is tactisch sterk, maar ook sociaal. Als je bijvoorbeeld slecht speelt, laat hij je toch staan. 'We gaan er met z'n allen voor' zegt hij dan. Er zijn ook trainers, die je dan niet laten spelen." Onno Bal: „Arie is in staat een groep een treetje hoger te tillen." door Henk de Winter VALKENSWAARD - Dick Krij ger heeft er vijftien jaar op ge wacht. In de openingsrace van het NK Rallyracing op het Val- kenswaardse circuit was het eindelijk zover. De uit Wol- phaartsdijk afkomstige Krijger reed met zijn Opel Astra OPC naar zijn eerste zege in vijftien jaar autoracen. „Het is een geweldig gevoel", bekende Krijger na de race. „Tweede en derde plaatsen heb ik in die vijftien jaar genoeg be haald, maar een wedstrijd win nen... Ik moet zeggen, dat smaakt naar meer." De wedstrijd begon voor de Wolphaartsdijkenaar in mineur. Een stuurfout in de eerste man che werd keihard afgestraft. De Opel Astra knalde vol tegen de betonnen circuitafscheiding. Met forse schade aan de voorzij de van de auto werd de wagen van Krijger naar het renners kwartier afgesleept. Er kwam zwaar gereedschap aan te pas en met een paar noodgrepen werd de Astra weer raceklaar ge maakt. Een klein uurtje later zette Krijger in de tweede man che een derde tij d op de klokken. In heat drie was hij de snelste coureur bij de Productioncars. In de A-finale was Krijger een fractie eerder bij de eerste bocht dan de Belg Dave van Beers in de Renault Clio en Frans Hoef nagels in de Citroën Xsara. „Ik kon net voor Van Beers het gat dichtgooien en de bocht indui ken. Het was op het nippertje, dat wel. Toen ik eenmaal op kop zat, heb ik in de race niets an ders gedaan dan verdedigend gereden. Tegen het eind werd het nog spannend, maar ik heb het toch gered." van onze sportredactie ROOSENDAAL - De atleten van Delta Sport zijn het buiten seizoen gestart met vijf podium plaatsen in Roosendaal. Evian- ne van de Zande en junioren debutante Hanna Maassen be haalden beiden een overwin ning. Bij het hoogspringen was Evi- anne van de Zande iedereen de baas. Met 1,45 meter won zij dit onderdeel en de debutanten in het juniorencircuit, Hanna Maassen en Nicky de Looze, moesten de vijfde plaats delen met 1,30 meter. Op de 1000 me ter meisje-D won Hanna Maas sen en werd Nicky de Looze der de. De tweede serie 60 meter horden werd door Evianne van de Zande met grote voorsprong gewonnen, maar de Roosen- daalse Mette van Schaik was in een andere serie een fractie snel ler. Dus zilver voor Van de Zan de. Bij de jongens werd Davy Werrij knap derde op het onder deel kogelstoten met slechts één centimeter minder dan nummer twee. Ook voor hem was het de eerste wedstrijd op een buiten baan bij de junioren. Ook zaterdag was er in Oost burg een wedstrijd ter gelegen heid van de opening van de nieuwe kunststofbaan van De Wielingen. Bij de pupillen MC werd Aileen Blommaert eerste in de driekamp, Tommy Staal tweede bij de JB, Annejet Mol tweede bij de MA1 en Kristy Blommaert derde bij de MA2. Bij de junioren MC (80 meter en verspringen) maakte Lieke Dekker (eerste) en Dominique Fluit (tweede) de dienst uit. Do minique Fluijt werd bovendien eerste bij het kogelstoten en tweede bij het speerwerpen. Bij de MB werd Glenn Letterie der de bij het verspringen en bij het kogelstoten en bij de mannen werd Arjan Meijer eerste bij het verspringen en tweede op de 100 meter. ISSINGEN - Hij miste in de terste helft een strafschop, maat diep in de blessuretijd van het duel tussen IJzendijke en denburg 1 -1) sloeg Adri van lanegem weer toe. De aanval ler sloeg daarmee twee vliegen inéén klap: hij bezorgde IJzen- dijke een punt én vergrootte zijn voorsprong in het Zeeuws top scorersklassement. IZSC'62), '«Dm lan de directe achtervolgers kwamen Robbie van de Wijnc- kel (Breskens) en Patrick Kop- pejan (De Meeuwen) niet tot scoren. Marcel Lourens scoorde één keer namens Zeelandia Middelburg, bracht zijn totaal "P negentien doelpunten en nu samen met Koppejan ielde derde plaats. Het Zeeuws topscorersklassement wier als volgt uit: ddri van Hanegem (IJzendijke) 24 «punten; 2. Robbie van de Wijnc- |®(Bresfcens) 21; 3. Patrick Koppe- P (De Meeuwen) en Marcel Lou- (Zeelandia Middelburg) beiden (ia. Riek van Sprundel (Aarden- "9'en bunven Vermeer (VC Vlis- W beiden 17; 7. Arjan Koop- (Rillandia) 16; 8. Jacco den :ïïie' (Zaamslag) en Patrick Ket- 9 (VHS) beiden 15; 10. Rieno van >st (Hoek), Mark Minderhoud Wtonnnen) en Jimmy Pinas 'y-lollen 7 4; 13. Niels Paardekoo- (Goes), Martin de Hamer wiorp) en Ludivig van Grem- MRIA W.) allen 13; 16. Wilco de (p°etinge), Peter Willemse •Pelle), Frank Allaart (Seroos- Ronald Zwager (Duiveland), "Kiesenberg (ZSC'62) en Cor- Jmuerkerk (VCK) allen 12; 22. ie Groene (Kloetinge), Jacky (Arnemuiden), Jean-Paul Hoont (Apollo'69), Esad Osma- ie ,n ,res'ce'isl, Peter van de Lin- fn,h lW3) en Vincent de Rijke I fi„(fhllenjl; 28. Christiaan «p., ®5), Tim Louwiesse (Ter- WooSi °ys)} Iwan Geense Lr 7 Leon Gaossen (AZVV), rnoeTnir>Dv;iveland)' Ser9eBer- ii (Goes), Ronnie Tresonie tGPof n en Jeroen van Ommen nimL",, 36. Johnny Lensen i ?aul Bom (SSV'65), San- deri?" v üi>/> oa/t- de v,swDh(Kapelle), Alberto Con- gJHado - Hoogesteger (Terneu- °"gado Zeelandia Middel tere Hoogesteger (Terneu- ^°!/s), Francel Kousemaker tadiaj, ptfelse Boys), Hakim Didi (Ril- Hiels j -Wacob i» h Peter Drumont (Clinge), Joël van de Moezel Jacob van de Berge (Bruse Pblllv^C) en Adriaan van de e(Hruiningen) allen 9. van onze sportredactie ZIERIKZEE - Het Schouwen- Duivelandse voetbalelftal treft de komende maand twee gere nommeerde tegenstanders. Vol gende week woensdag komt zondag-eersteklasser Halsteren op bezoek in Zierikzee; drie we ken later volgt een uitwedstrijd bij SSV'65 in Goes. De keuzeheren van 'de Schouw se' hebben negentien spelers uitgenodigd voor de tweeluik tegen de eersteklassers. Zierik zee is het sterkst vertegenwoor digd met vijf spelers, terwijl Bruse Boys en SKNWK beide drie spelers leveren. De selectie kent geen verrassingen, maar SOMMELSDIJK - Als iemand recht had op de titel in de drie kamp laag biljarten van het dis trict Schouwen-Duiveland dan was het Bertus Visser van BV Onder Vrienden uit Burgh- Haamstede. In de finale bleef hij in alle spelsoorten Rikus Merle van BV Zierikzee de baas. Toch kon ook Merle tevreden te rugzien op een geslaagde drie kamp. In de poulewedstrijden was hij voor al zijn tegenstre vers te sterk en eindigde als eer ste met maar liefst 94.6 procent van de te halen score. Bertus Visser deed in de andere poule bijna even goed met 89.6 pro cent. In de finale bleek echter de vorm van Visser. Onverstoorbaar stevende hij in het libre naar de overwinning: 45-30. In het bandstoten waren de verschillen kleiner en had Merle zijn kansen maar wist die niet te benutten: 20-17. In de af sluitende spelsoort driebanden ging de winst weer duidelijk naar Visser: 9-5. Visser besloot een sterk weekeinde met het kampioenschap driekamp en toonde hiermee aan een all- rounder van het zuiverste water te zijn. Rikus Merle legde beslag op de tweede plaats. André van der Made van BV De Graanbeurs werd derde door Wim van Dijke van OKK in de slotwedstrijd met 4-2 te verslaan. Na Herbert Goudzwaard die vijfde werd, waren de plaatsen zes tot en met acht voor de familie Hilker- Rietveld. zal traditiegetrouw nog wel wij - zigen door blessures en andere ongemakken. Ook Schouwen-Duiveland on der 23 jaar heeft weer een wedstrijd in het verschiet. Woensdag 23 april speelt de be- lofteploeg in Goes tegen Goes onder 23 jaar. Ook in de selectie heeft de keuzecommissie weinig wijzigingen doorgevoerd in ver gelijking met voorgaande duels. Er zijn ook hier negentien spe lers uitgenodigd, waarbij Dui veland, SKNWK en Zierikzee alledrie drie spelers leveren. Alledrie wedstrijden beginnen om 19.00 uur. Selectie Schouwen-Duiveland: Theunis-Henk van den Berge, Si mon Boogaard, Mare Giljam (Bruse Boys), Huib Nortier, Mariko Rouw, Anco van de Linde (DFS), Ronald Zwager (Duiveland), Serge Berre- voets (Goes), Mathijs Hage (RBC Roosendaal), MartijnNeele, Leon de Bruine (SKNWK), Elmar Verhage (WIK'57), Jaco van der Schee, Pa trick Roggeband, Thomas Vos, Jar- no Vermeule, Robert Roggeband (Zierikzee), Martin Kiesenberg, Niels van de Moezel (ZSC'62). Selectie Schouwen-Duiveland on der 23 jaar: Frank Kristelijn (Brou wershaven), George Geluk, Ricardo de Winter (Bruse Boys), Michael Leijten, Leander Rouw (DFS), San- der Uil, Fred van de Helm (Dreischor), Barry Steenpoorte, Lex Zwang, Dennie le Comte (Duive land), Gertjan Tierie, Johan Pad mos, Maarten Padmos (SKNWK), Dominique van Doorn (WIK'57), Collin van Oeveren, Benjamin Ver west, Michiel Tamerus (Zierikzee). Simon Edenburg van zwemclub Onderdak was in Vlissingen in een tweestrijd verwikkeld met Yannick Mol. foto Ruben Oreel van onze sportredactie VLISSINGEN - Simon Edenburg had bij de Speedozwemwed- strijden in Vlissingen zware concurrentie van Yannick Mol van De Stormvogel. De zwemmer van Onderdak werd tweemaal tweede achter Mol, maar op de 100 meter schoolslag was hij hem te snel af. De drie starts van Simon Edenburg leverde hem daardoor drie podiumplaatsen op. Op de 100 meter vrije slagen wisselslag tikte hij als tweede aan, maar op de 100 meter schoolslag was hij de snelste. Op de 50 meter vrije slag werden de Onderdakkers Pim Boot en Dennis de Blide respectievelijk tweede en derde, maar in hun ca tegorie deden slechts drie zwemmers mee. Behalve dit drietal de den ook Saskia Dalebout, Marcella Roos, Mark Roos en Kevin Koopman namens Onderdak mee in Vlissingen. Roosendaal. Resultaten atleten Delta Sport. Jongens-D. 80 meter: 1e serie: .3 Da vy Werrij 12.3, 5. Joey Rijnberg 12.7, 2e se rie: 4. Robert-Jan de Vos 12.4; 1000 meter: 6. Joey Rijnberg 3.52.1; 80 horden: 1e serie: 1. Davy Werrij 17.5, 2. Robert-Jan de Vos 18.2, 2e serie: 5. Joey Rijnberg 16.6; Ver springen: 10. Davy Werrij 3,72, 15. Joey Rijnberg 3,45; kogelstoten: 3. Davy Werrij 7,32,8. Robert-Jan de Vos 6,11 Meisjes-D. 60 meter: 1e serie: 1 Hanna Maassen 8.9; 2e serie: 1Daniëlle Elfrink 9.1, 4. Silvie van Oost 10.5; 3e serie: 4. Nicky de looze 9.3; 4e serie: 1. Mariska van Keulen 9.6, 3. Evelien Doeleman 10.6. 1000 meter: 1Hanna Maassen 3.27.2,3. Nicky de Looze 3.39.0, 8. Evelien Doeleman 4.11.4; 60 hor den: 1e serie: 2. Daniëlle Elfrink 12.4, 2e se rie, Evianne van de Zande 11.6, 3e serie: 3. Nicky de Looze 13.1,4. Willianne Schot 13.3, 5.Mariska van Keulen 13.4. Hoogspringen: 1. Evianne van de Zande 1,45, 5. Hanna Maassen en Nicky de Looze 1,30,8. Willian ne Schot 1,20,10. Daniëlle Elfrink en Maris ka van Keulen 1,20,18. Silvie van Oost 1,10. Kogelstoten: 5. Evianne van de Zande 9,55, 7. Daniëlle Elfrink 8,68. New York. NBA: Boston Celtics - Washing ton Wizards 98-99, Toronto Raptors - New Jersey Nets 87-96, Philadelphia Sixers - Sa cramento Kings 81-97, Detroit Pistons - San Antonio Spurs 83-89, Indiana Pacers - Miami Heat 90-69, Golden State Warriors - Denver Nuggets 106-99, Houston Rockets - Orlando Magic 114-93, PortlandTrialblazers- Minne sota Timberwolves 78-97, Seattle SuperSo- nics - Utah Jazz 82-80, Los Angeles Lakers - Phoenix Suns 115-113. Biljarten Sommelsdijk. Eindstand driekamp laag, district Schouwen-Duiveland: 1Bertus Vis ser (Onder Vrienden); 2. Rikus Merle (Zierik zee); 3. André van der Made (De Graanbeurs 4. Wim van Dijke (OKK); 5. Herbert Goud zwaard (Opder Vrienden); 6. Arie Hilker Ct Klusje); 7. Mieke Rietveld (Westhoekladies); 8. Saar Hilker-Rietveld (Westhoekladies). Goes. Achtste ranking Zeeuws kampioen schap. Mannen, singels. Winnaarsronde: 1. Arjen Verzijl; 2. Eric Jansen; 3/4. Simon Sijbrands en Eddy Crawfurd. Verliezersron de: 1. Carl Mese; 2. John Rademaker. Kop pels. Winnaarsronde: 1. Eddy Crawfurd/Mi- ke van Belle;2. Marcel Zwartepoorte/Robert Scheffer; 3/4. Simon Sijbrands/Gert Tol- hoek en Atilla Pardon/Peter Visser. Verlie zersronde: 1. Mike Cordbruning/Jan Hame link; 2. Rob Scheurs/Heleen Roelof. Vrouwen: 1. Linda de Kreij; 2. Sandra Roe lof. Jeugd: 1Patrick van de Doel; 2. Sören de Witte. Schaken Oostburg. Zeeuws kampioen D-jeugd. 1. WZV Oostburg 16 punten, 2. Terneuzen 14, 3. SKS Souburg 13,4. Goes 12,5. Goes 2 5,6. Terneuzen 2 0. Sportprijsvragen 6-3 6-4. Derde ronde: Prieto (Arg) - Van Scheppingen 6-3 6-1. Districtscompetitie. Hoofdklasse. Sluiskil-Kruiningen 6-0: Dethlef Pieters-Er- win de Keyzer 6-2 6-1Coen Dobbeleir-Peter Jan Mante 6-0 6-0, Sjakco de Braal-Michiel Visser 4-6 6-1 6-3, Han Matthijssen-Jeroen Mante 7-5 7-6, Pieters/De Braal-Mante/De Visser 6-0 6-1, Dobbeleir/Mathijssen-De Keyzer/Mante 6-4 7-5. Westerschouwen- Drive 3-3: Robert Kort-Kim Langeraert 1-62- 6, Michieljde Vlieger-Paul Cortvriendt 6-2 6- 1, Arno de Koning-Tony Seen 3-6 3-6, Chris Schooneman-Frank Hamelink 7-6 6-3, De Vlieger/Deltingmeijer-Co'rtvriendt/Hame- link 6-1 6-1, Geleijnse/Geleijnse-Langer- aert/Seen 1-6 4-6. Smash-Zierikzee 6-0: Ro nald van Remortel-Johan van Urk 6-1 6-1, Alexander Bauwens-lke J oziasse 6-0 4-6 6-3, Patrick Vervaet-Robert Praet 4-6 6-3 6-0, Ri chard Bral-Eric van Schaik 6-2 6-3, Van Re- mortel/Vervaet-Van Schaik/Joziasse 6-2 6- 2, Bauwens/Bral-Van Urk/Praet 6-3 6-3. Ka- pelle-De Schelde 1-5: llco Eversdijk-Jurjen Mooibroek 1-6 4-6, Sander van Buren-Sake Smit 6-3 6-1, Marc Wisse-Rogier van Hous- selt 4-6 3-6, Jaap Pijpelink-Hans van Slooten 2-6 6-3 2-6, Pijpelink/Wisse-Mooibroek/Hen- drikse 3-6 3-6, Eversdijk/Van Buren-Van Housselt/De Loof 7-6 6-7 1 -6. Eerste klasse2: Game78-Domburg 2-4, Ani- mo-Zierikzee 4-2, Yerseke-SJEF 0-6, De Boskreek-DOS 5-1. Eerste klasse 3: Jac. Van Beieren-Bruten 1-5, Souburg-De Bongerd 1- 5, Vogelvlucht-ASÓC 5-1. Hoofdklasse 35+. Sluis-Animo 3-3, Tiola- Tennisse 3-3, SJEF-'t Halve Maantje 4-2, MLTC-De Schelde 3-3. Schouwen- Duiveland. Senioren: Bevelan ders 3-DFS 31-3. Jeugd. A-junioren: Breskens A1 - DFS Al 0- 2,Terneuzense BoysAI -Zierikzee A1 1-4. B-junioren: Mevo B2-RCS B20-13, Mevo B1 -WHS 816-4, Zierikzee B1 - Oostburg B11-2. C-junioren: DFS Cl - SSV'65 Cl 1-5, Zeelan dia Middelburg MC1 - DFS MC1 1-1, Honte- nisseCI -ZierikzeeCI 1-1. D-pupillen: Mevo D1 - Hansweertse Boys D1 8-2, Rillandia D1 - DFS D1 3-3, Zierikzee D1 - SC Gastel C1 3-5, Zierikzee D2 - Walcheren D3 2-7. E-pupillen: Bruse Boys E1 - Mevo E3M 22-0, Mevo E2 - Renesse E1 0-3, Bruse Boys E3 - Mevo E1 0-2, DFS E2 - ZSC'62 E1 3-5, SKN WK E1 -Zierikzee El 5-2. F-pupillen: Mevo F3 - Bruse Boys F3 4-2, Co- lijnsplaatse Boys F2 - Mevo F2 1-2, De Meeuwen F1 - DFS F1 14-1, DFS F2 - Zierik zee F2 0-11, Zierikzee F1 - Zeelandia Middel burg F3 1-2. G-voetbal: Mevo G2 - Dauwendale G1 0-11, OMCG1 -MevoGI 3-2. Lucky Day: 9-10-13-19-21-23-27-30-35-37- 40-43-44-48-51-55-58-64-67-77. (onder voorbehoud) Napels. ITF-toernooi vrouwen, 10.000 euro. Halve finales: Hoogland (Ned/1) - Haidner (Oos) 4-6 6-3 6-3. Finale: Hoogland - Balsa- mo(lta)6-2 7-5. Estoril. Mannen, 525.000 euro. Eerste ron de: Van Lottum (Ned) - Novak (Tsj/16-7 6-4 7-5, Acasuso (Arg) - Sanchez (Spa) 6-3 6-4, Calleri (Arg) - Rocha (Por) 6-1 6-0. Vrouwen, 140.000 euro. Eerste ronde: Be- nesova (Tsj/8) - Poetsjek (Rus) 6-3 6-1. Dub bel, eerste ronde: Boogert/Serna (Ned/S- pa/3) - Grandin/Liggan (ZAf/ler) 6-3 6-2. Casablanca. Mannen, 400.000 euro. Kwalifi caties, eerste ronde: Kempes (Ned) - Friedl (Tsj) 5-7 6-4 7-5, Van Scheppingen (Ned) bye. Tweede ronde: Prodon (Fra) - Kempes 6-4 5-7 6-4, Van Scheppingen - Bowen (VSt) Legazpia. Ronde van Baskenland. Eerste etappe, Legazpia-Legazpia: 1. Mayo (Spa) 129 km in 3.20.06,2. Vicioso (Spa), 3. Hamil ton (VSt), 4. Kirchen (Lux), 5. Astarloa (Spa), 6. Valverde (Spa), 7. Extebarria (Spa), 8. Re- bellin (Ita), 9. Casagrande (Ita), 10. Vinokoer- ov (Kaz), 26. Rasmussen (Den), 38. Leiphei- mer VSt) 0.15,49. Zberg (Zwi), 95. Lotz 1.36, 96. Boogerd, 127. De Groot 4.55, 129. Moe renhout 6.14, 137 en laatste: Dekker9.26. UCI-ranglijst: I.Zabel (Dui) 2217 punten (2), 2. Bettini (Ita) 2212 (1), 3. Armstrong (VSt) 1978, 4. Frigo (Ita) 1956, 5. Rebellin (Ita) 1721. Vlissingen. Speedowedstrijden. Jongens. 25m vlinderslag minioren 3-4: 5. Pim Boot 29.36 (pr). 100m schoolslag minioren 3-4:1. Simon Edenburg 1.40,05,7. Kevin Koopman 1.54.46, Mark Roos 2.04.31. 100m wissel slag minioren 3-4: 2. Simon Edenburg 1.33,91 (pr), 9. Mark Roos 1.54.17. 50m vrije slag minioren 5:2. Pim Boot 56.05,3. Dennis de Bilde 1.12,95.100m vrije slag minioren 3- 4: 2. Simon Edenburg 1.26,22, 8. Kevin Koopman 1.37.83,9. Mark Roos 1.40.25. Meisjes. 25m vlinderslag minioren 1-2: 4. Marcella Roos 33.03. 50m vlinderslag mini oren 5: 16. Saskia Dalebout 1.06.00 (pr). 100m schoolslag minioren 5:13. Saskia Da lebout 1.58.82. 25m vrije slag minioren 1-2: 4. Marcella Roos 25.82.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 31