Kostbare nederlagen voor Fortis en Tjoba Waal wordt fel 6 op de huid gezeten Op De Bree staat geen maat •Hockeys ter s Vlissingen aten koploper zweten Ockenburgh zeker van plek in middenmoot Goese volleybalploeg staat met één been in derde divisie na 4-0-winst maandag 7 april 2003 Van Assche eerste in interland Brinkman verrassende kampioen Bridgekring '68 grijpt trofee Zeeuwse turnsters succesrijk De Wee beste met handboog op titelstrijd st ij«e: 1b*aaW%Sien„°ntVangen' Biljarter doorbreekt Zeeuws-Vlaamse hegemonie op Schelde Top-toernooi Mytilus twee setzeges van titel BERLIJN - Turner Anthony van Assche heeft met het Ne derlands team een sterkbezette junioren-interland in Berlijn gewonnen. De Sasse gymnast droeg zijn steentje bij aan de teamoverwinning met een tweede plaats in zijn jaargang. De veertienjarige scoorde op de zes onderdelen 48.050 punten. Alleen bij het voltigeren behaalde hij een tegenvallende score (7.45), maar op de overige vijf toestellen ging het naar beho ren. Hij leverde een fraaie vloeroefening af (8.6) en met een nieuwe sprong scoorde hij 7.8. Het Nederlands juniorenteam eindigde met anderhalve punt voorsprong op nummer twee Oostenrijk. Er deden veertien landen mee in Berlijn. SINT WILLEBRORD - Het gewestelijk kampioenschap bandstoten derde klasse heeft met Jan Brinkman van VEGABV een onverwachte winnaar gekregen. Topfavoriet Johan de Punder van DOS faalde opzichtig en werd achtste. Cees Steenpoorte van BV Even Buiten werd verdienstelijk vierde. Eigenlijk was het gewestelijk kampioenschap band stoten derde klasse het verhaal van het falen van Johan de Punder. Als grote favoriet vertrokken kon de Goesenaar geen moment zijn faam waarmaken en raakte hij na een desastreu ze start steeds steeds dieper in de put. Iedereen, onder wie hij zelf, was er van tevoren van overtuigd geweest dat hij de kam pioen zou gaan worden. Wat er aan de hand was, kon ook hij niet verklaren: „Ik begrijp niet wat me overkomt. Ik stond de laatste tijd goed te spelen en nu dit. Ik snap er niks van." VLISSINGEN - Bridgekring '68 heeft de Van de Heuvel-tro fee gewonnen met een totaal van 132 WP. In de zevende en laatste ronde boekte het team, dat uit Valk, Terwisch, Lans dorp en Karstens bestond, de beslissende zege op Reimers- waal (22-8), dat daarmee werd teruggewezen naar de derde plaats in de eindrangschikking. Team Schutte finishte op de derde plaatsDe Sluwe vossen kregen de extra prij s voor beste hoofdklasseteam en Scaldis de extra prijs voor het beste eer- ste-klasseteam. OOSTKAPELLE - De Zeeuwse turnafvaardiging heeft zater dag tijdens de voorronde van de regiokampioenschappen in dividueel in het Landelijk Oefenstof Systeem (LOS) goede resultaten behaald bij de j unioren in het niveau 5Miriam Wa- melink en Samantha Marinus van het Vlissingse VTV behaal den in Oostkapelle respectievelijk de eerste en tweede plaats. Femke Houtzager van Voorwaarts Axel bezette de derde stek. In sporthal de Halve Maan zetten Sharon van Aalst (tweede) en D aniëlle de Rij ke van het Souburgse Astrow goede resulta ten neer bij de junioren niveau 4.In de jeugdcategorie werd Josien Beyer van MTV'69 uit Middelburg eerste (LOS 5). In LOS 4 bij de jeugd won Monique de Vries van Voorwaarts. Bij de Pupillen scoorde VTV uitstekend met een eerste plaats van Danique Beyer, in LOS 7 werd clubgenote Quinchy Vroomen tweede. Zij moest Shannon Versyp van THOR uit Sas van Gent de eer laten op dit niveau. Bij de j ongste categorie Instap behaalde Monique van Belzen een derde plaats. Simone Dekker van MTV'69 haalde een derde plaats bij de pupillen 5. Op het niveau pupillen 6 was het DIOS uit Sou burg die met Daniëlle de Visser met de hoogste eer ging strij ken. Macime Ambrosini van Voorwaarts werd in dezelfde ca tegorie tweede en Ineke Donk van MTV'69 derde. Astrow haalde op het niveau 8 met Lisa van Ham (eerste) en Mandy Nijsse (tweede) twee podiumplaatsen binnen. ijnor Peter van Kouteren VLISSINGEN - De volleybal lers van Mytilus staan met één been in de derde divisie en heb ben zaterdag in de laatste com petitiewedstrijd tegen De Burgst aan twee setzeges vol doende om zich van de titel in de eerste klasse C te verzekeren. De Goese equipe versloeg zelf in eigenhuis Sic Pugno met 4-0 en kreeg de helpende hand toege stoken van WS'92, dat titel kandidaat Zuvo twee punten ontfutselde. De Vlissingers ver- i loren in een vijfsetter met 3-2 r De mannen van Morres/Hulst 1 zagen het kleine sprankje hoop op de titel verloren gaan. De Hulster derdedivisionist kreeg 1 met 3-1 klop van Fusion en ''haakte daardoor definitief af in de titelrace met Voko. Wea/Me- vo'80 nestelde zich in de tweede divisie door winst op Taurus (3-1) in het linkerrijtje. De vrouwen van Morres/Hulst [maakten in de tweede divisie meteen3-2-zege op de reserves 'jvan Utrecht een eind aan een 'reeks nederlagen. In de derde 'divisie ging Kwiek met 3-1 bij "Fusion onderuit. j Wea/Mevo'80 - Taurus 3-1 :j(25-20 25-21 25-18 18-25): l:Wea/Mevo'80 speelde zonder "'Ferdi Reedijk een collectief ''sterke wedstrijd en nam revan che voor de eerder dit seizoen .geleden ruime nederlaag. De f'Schouwse formatie bestookte 'met veel servicedruk de juiste 1 personen en had in de eerste drie I sets door een foutloos side-out- spelletje voortdurend het initia- j tief. In de laatste set nam Taurus nog meer risico. Dat resulteerde voor de bezoekers in setwinst. Fusion - Morres/Hulst 3-1 (24-26 25-16 25-22 25-21): De j thuisploeg, die in Hulst ook al met 3-2 had gewonnen, speelde sterk. Morres/Hulst, dat onbe vangen probeerde te spelen, ontbeerde de juiste vorm. Een prima serverend en goed pas- II sendFusion verstoorde de kam- pioensdroom van Morres/Hulst, e' dat zich nu op de nacompetitie en de beker kan richten. Fusion nam in de eerste set af stand, maar moest toestaan dat Morres/Hulst onder aanvoering van Martin Ferket de bordjes met succes verhing. Daarna had de thuisploeg op alle fronten meer in de mars. Slechts in de derde set gloorde er even hoop op Hulsters succes. Nadat Fu sion een kloofje had geslagen, wist de thuisploeg ook in die fa se naar winst af te wikkelen. Mytilus - Sic Pugno 4-0 (25-16 30-28 25-11 25-16): Mytilus trok de in januari ingezette lijn door en won opnieuw met 4-0. De Goese formatie draaide aan vankelijk vooral door een mati ge service echter stroef. In de eerste set werd pas bij het der tiende punt een vroeg opgelo pen achterstand in een voor sprong omgezet. In de tweede set kwam Mytilus zelfs met de schrik vrij. Sic Pugno kon een 22-19-voorsprong niet verzil veren en liet daarna enkele set- punten liggen. Met een lastigere opslag en een beter blok stond er daarna geen maat meer op het spel van de thuisploeg. Zuvo - VVS'92 3-2 (25-18 23-25 25-23 20-25 15-11): Zuvo moest winnen en begon erg ge spannen aan de wedstrijd. WS'92 daarentegen speelde frank en vrij en kwam met Sido Bosma voor de gelegenheid als middenspeler sterk uit de start blokken. De Vlissingers werden in de eerste set afgerekend op persoonlijke fouten, maar rechtten daarna de rug. Twee volledig aan elkaar gewaagde teams vochten daarna een boei end duel uit. De thuisploeg speelde vooral tegen zichzelf, zag WS'92 tot twee keer toe op gelijke hoogte komen, maar had wel de langste adem. De Sterre - Dynamo'70 2-3 (25-15 22-25 25-17 17-25 4-15 Een slordig spelend De Sterre was te lief voor Dynamo'70, dat steeds van een achterstand te rugkwam en de thuisploeg in de vijfde set inblikte. De Sterre profiteerde alleen in de eerste en derde set van een matige Mid delburgse pass en slaagde er verder te weinig in om de service terug te halen. Utrecht 2 - Morres/Hulst 2-3 (18-25 25-22 26-28 25-21 13-15): Na drie nederlagen op rij speelde Morres/Hulst een wedstrijd met ups en downs. De Zeeuws-Vlamingen begonnen agressief en goed en hielden Utrecht met een lastige opslag in de tang. Na winst in de ope ningsset was Morres/Hulst ech ter niet goed bij de les. Slordig heden en onnodige fouten leidden tot een matige fase, waarin beide teams beurtelings het initiatief hadden. Utrecht kon daardoor lang aanklampen. Nadat de formatie van Harry van Putte de vierde set uit han den had gegeven, werden in de slotfase van het vijfde bedrijf de puntjes op de i gezet. Fusion - Kwiek 3-1 (13-25 OOST-SOUBURG - Peter de Bree van VEGABV is eerste ge worden in het Schelde Top-bil- jarttoernooi. Hij versloeg in een sterk gespeelde finale titelver dediger Louis Dallinga van HGL/KOT. Robert van Steven- daal (De Kastanje) werd derde. De Bree toonde in het prestigi euze toernooi in Oost-Souburg aan dat de groei er flink in zit bij hem. Ging het vorig jaar nog net mis en moest hij de zege aan Dallinga laten, ditmaal was en bleef hij heer en meester. In alle drie spelsoorten werd zijn te genstrever verslagen. Bij zijn specialiteit het kader- spel ging het weliswaar nog een beetje moeizaam (100-79-zege na negen beurten), maar in het bandstoten liep het voortreffe lijk. Met een slotserie van 45 werd de partij met winst afge sloten in vijf beurten: 50-15. Het driebanden, voor De Bree altijd de achilleshiel geweest, deed nu voor de andere spel soorten niet onder. Zelfs de fina le tegen de specialist uit Sluiskil werd deze spelsoort in winst omgezet. Middels een serie van zeven werd de partij in twaalf beurten beslist: 15-10. De Bree was niet geheel tevre den over zijn optreden. „Vooral mijn kaderspel was niet goed. Waar ik wel blij mee ben, is dat ik op de momenten dat het er om ging stond. Zoals zaterdag te gen Robert van Stevendaal. Toen ging het om de eerste plaats in de poule en pakte ik uit met eenserievan97 inhetkader. 25-20 15-15 25-14): Een wed strijd met twee gezichten. Kwiek viel na een voortvarende start ver terug en incasseerde na winst in de eerste set drie neder lagen op rijCollectief falen was daarvan de oorzaak. Domme fouten en pure pech speelden de Zeeuwen parten. Fusion profi teerde van de afnemende tegen stand en won verdiend. Savok - Rijnmond 3 1-3 (21-25 25-17 21-25 18-25): Een ener verend duel, waarin door beide teams reclame voor het volley bal werd gemaakt. Rijnmond, dat door zege kampioen werd, ging juichend van het veld. Sa vok lachte mee. De Sasse forma tie kon op een uitstekende Ook in de finale was ik heel scherp en dat betaalde zich uit. Voor het organiserende district Walcheren/de Bevelanden was de prestatie van De Bree een heugelijk feit. Voor de eerste keer in de vijftienjarige geschie- wedstrijd terugkijken en werd overladen met complimenten. Rijnmond startte in een zeer hoog tempo en sloeg een kloof van acht punten. Die werd in de slotfase door een sterk spelend Savok wel verkleind, maar niet teniet gedaan. Met uitstekend spel nam Savok in de tweede set het initiatief. De Zeeuws-Vlamingen groei den naar grote hoogte en kon den ook na de gelijkmakende setwinst lang aanklampen. De bezoekers hielden op beslissen de momenten echter het hoofd koel. Zuvo - VVS'92 4-0 (25-10 25-23 25-23 25-18): Hoewel de uitslag anders doet vermoeden, denis van het toernooi pakte een speler uit het eigen district de ti tel. Het district Zeeuws-Vlaan- deren blijft voorlopig nog wel grootverdiener op dit gebied met veertien overwinningen. In de strijd om de derde en vier- was WS'92 lang de evenknie van Zuvo. De thuisploeg profi teerde in de eerste set van desor ganisatie in de Vlissingse gele deren. Daarna ontspon zich een echt duel. Een keihard werkend WS'92 kon niet voorkomen dat de Brabanders steeds aan het langste eind trokken. Mikro Electro/Roosendaal 3 - Ardito 4-0 (25-12 25-16 25-18 25-12): Ardito had in Roosen daal in de eerste twee sets geen schijn van kans tegen een goed serverende en snel spelende thuisploeg. In de derde set knokten de Souburgers zich echter terug in de wedstrijd. Blessureleed deed Ardito de das om. de plaats tussen Robert van Ste vendaal en Peter Vos van VE GABV was de Zeeuws-Vlaming superieur. Vooral in het kader toonde Van Stevendaal met een serie van 85 over ongekende mogelijkheden te beschikken. door Jan Roovers VLISSINGEN - Met uitzonde ring van Swift, dat in de tweede klasse A de promotiekansen overeind hield, verliep de her start op het veld van de Zeeuwse korfbaltop dramatisch. Na een nederlaag kunnen overgangs- klasser Fortis en eersteklasser Tjoba een kampioenschap ver geten. KCC - Fortis 14-8: Na een totale off-day weet Fortis dat de titel- kansen verspeeld zijn. „De eer ste aanval liep nog wel, de twee de stroef. Het tempo lag te laag en ook individueel kwamen we tekort", vatte Debbaut de mis kleun samen. Scores Fortis: Jouri van den Broeke 3, Marieke de Rijke en Chaim Koole 2, Rob Sanderse 1. TOP - Oranje Wit 7-8: Na een goede wedstrijd had TOP wel een punt verdiend. De ploeg kreeg ook voldoende kansen om dat te pakken, maar een zwakke periode in het middenstuk van de wedstrijd dwong bij 4-7 tot achtervolgen. Op weg naar de aansluiting (6-7) kon 6-8 daar na niet meer worden 'gerepa reerd'. Scores TOP: Hannuël Kramer 3, Le on Kloet 2, Ramon van de Gruiter en Ad Bezemer 1 Vitesse - Swift 13-13: Swift ging brutaal van start (3-5), maar werd gaandeweg de partij in de rol van achtervolger gedrongen. Na 8-6 bleef de ploeg met een voorbeeldige instelling tot het eind jagen op een goed resul taat. D at werd in de slotminuten en na 13-11 achter verdiend be loond met een punt: 13-13. Scores Swift: Ivo de Hond 5, Sjoerd Sanderse 3, Desiree Voshart 2, Anita Hoekstra, Paul van de Berg en Ri chard Geldof 1 Korbis - Stormvogels 17-6: Het duel in de derde klasse tussen koploper Korbis en degradatie kandidaat Stormvogels werd een eenzijdige vertoning. „We wisten vooraf dat we hier geen punten zouden halen. Dat ge beurde dan ook niet", keek aan voerder J an Theune terug op een wedstrijd waarin de thuisploeg het klasseverschil uitdrukte in 17-6-cijfers. Scores Stormvogels: Jan Theune 2, Sabine Dominicus, Mark Passenier, Jos Reijnierse en Frank Peene 1 Oranje Nassau - Ondo 5-13: Op zoek naar revanche voor de mindere beurt een week eerder stond er in de eerste helft geen maat op de bezoekers: 2-10 bij de rust. „Daarna hebben we al leen verzuimd om naar een grote score 'af te wikkelen", aldus coach ïj,alph Gillissen. Scores Ondo: Wim Allaart en Iwan de Pagter 4, Bas de Pagter 3, Sandra van de Broek en Joris Hoogwerf 1 In de vierde klasse A verloor Olympia W van Seolto. „We we ten alleen niet met hoeveel. Vraag dat maar aan Seolto", meldde de Olympia-kantine di rect na de wedstrijd. „Het is 6- 13 geworden. Met Johan Ovaa en Rob Harthoorn als bepalende spelers klopte het bij ons alle maal", liet coach Wim Voorne- veld van Seolto weten. Op bezoek bij Luctor stond Volhar ding van de eerste tot de laatste minuut op voorsprong, maar werd op 11-11 afgesloten nadat aanvoerder Peter Durink van Luctor in de slotminuut een strafworp versierde. In de vierde klasse B kan Togo na de 7-3-overwinning op Ge- mini de champagne alvast koud zetten. De Togo-verdediging was onneembaar, de aanval had aan zeven doelpunten genoeg om de tegenstander neer te ha len. Atlas presteerde het om de uitbeurt tegen het nog puntloze Argento in Schoonhoven met 11-6 te verliezen. „Bar slecht, te slap en onvoldoende scoren", luidde het verliezende commen taar. Blauw Wit is de tweede veldronde uitstekend gestart. Na de uitzege bij Gemini een week eerder werd nu in Helle- voetsluis 't Capproen beentje gelicht: 8-10. „Met acht doel punten van de vrouwen", telde coach Kees Broerse zijn zege ningen. YERSEKE - Jan de Wee heeft het Zeeuws kampioenschap in door handboogschieten in de compound-klasse op zijn naam geschreven. De schutter van handboog schutterij Sint Sebastiaan uit Yerseke hield in de finale Etien- ne Renne van de Eendracht uit Vlissingen nipt achter zich. In de recurve-klasse ging de over winning naar Joan Koole van de Ravenstein uit Kloetinge. Hij bleef in de finale Frank Rent meester van handboogschiet vereniging UNO uit Overzande de baas. Peter de Bree (links) was Louis Dallinga (rechts) in de finale in alledrie de spelsoorten de baas. foto Ruben Oreel door Joop van den Oudenhoven GOES - De laatste thuiswed strijd van het seizoen van Oc- kenburgh was uiterst vrucht baar. Door de 6-2-winst op PC Princesse stelde de Goese bil jarteredivisionist een plaats in de middenmoot zeker. Boven dien werd de nieuwe sponsor (Delta NV) voorgesteld, die duidelijk maakte dat de toe komst van topbiljart in Zee land voor langere tijd is ge waarborgd. De nieuwe hoofdsponsor bleek in de persoon van David Lu- teijn affiniteit met de biljart- sport te hebben. Luteijn: „Vroeger hadden we thuis op de boerderij een biljarttafel staan. Biljarten werd thuis met de paplepel ingegoten. Toen het verzoek voor sponso ring van de familie Nicodem kwam, heb ik mij in de directie sterk gemaakt voor de nu on dertekende overeenkomst. Als alles naar wens verloopt, is het onze intentie om na twee jaar door te gaan. Zeker nu Jean- Paul de Bruijn hier komt spe len, zal de publieke belang stelling toenemen." John Tijs- sens maakte zijn afscheid bij Ockenburgh glansrijk door in zijn laatste thuiswedstrijd te genstander Eddy van der Looij op een kansloze nederlaag te tracteren. In 31 beurten werd Van der Looij volledig onder de voet gelopen: 50-28. Ron Schumann had problemen met de pomerans van zijn keu. Daardoor raakte Schumann enigszins afgeleid van het spel. De overwinning in de matige partij ging met 46-50 in 61 beurten naar Jarno Klompen houwer. Schumann werd ech ter nog wel eigenaar van een beautypakket ter waarde van 350 euro voor de hoogste serie (dertien) dit seizoen gemaakt in Ockenburgh. Even leek het erop dat Arno Peterson wel zin had in die prijs maar bij zeven stokte het ritme. Peterson kwam verder niet in het stuk voor tegen Martin Spoormans: 50-39 in 23 beurten. Roland Forthom- me deed wat van hem werd verwacht en klopte landge noot Rudy de Laet overtui gend met 50-33 in 33 beurten. Een speler van De Sterre (links) valt aan, Dynamo'7 0, dat uiteindelijk de wedstrijd met 3-2 won, verdedigt. foto Camile Schelstraete 1 door Peter Snelders TERNEUZEN - De hockeysters van Vlissingen hadden in de J derde klasse D bijna koploper se Liberty te pakken, maar de ®j thuisploeg verloor met 2-3. Bij J de mannen, in de vierde klasse D, verpletterde Rapide Goes: !f( 10-1. Vlissingen-Liberty 2-3: Vlissin gen maakte het koploper Liber ty knap lastig. Vlissingen nam de leiding via Chantal van Leeuwen. Snel daarna werd het 1-1 en voor de doelwisseling »og 1-2. Na rust voerde Vlissin- gen-coach Ina de Looff enkele tactische omzettingen door die goed uitpakten. Het resulteerde de gelijkmaker van Monique Rispens. Uit één van de sporadi sche uitvallen scoorde Liberty Waalwijk-Rapide 5-1: Rapide- keepster Karin Bleyenbergh haakte vlak voor het duel begon ,iii af met een rugblessure, Saskia 'j yer verving haar. Rapide y opende sterk, maakte geen doel- Be.q PUn.ten. Waalwijk benutte de AS kansen wel en liep voor de rust uit naar 2-0. Pas na de 5-0 l(l)| so°orde Saskia Haayerdie haar plaats in doel afgestaan had aan Yvette Oomens, nog tegen. Middelburg-Vlissingen 0-8: Het was dat Middelburg-doel man Merijn Ruys goed keepte, anders waren er dubbele cijfers op het wedstrijdformulier ver schenen. Voor rust werd het al 0-4 en na de pauze werden die cijfers verdubbeld. Voor Vlis singen scoorden Marius Ver steeg (2x), Lein Labruyère (2x) en Jurjen Schuurmans (4x). Goes-Rapide 1-10: Het door coach Jan Oosterveld na de win terstop sterk verjongde Goes was geen partij voor Rapide. De Hulster formatie besliste dit duel al in de eerste helft door naar 0-4 uit te lopen. Pas bij de stand 0-6 scoorde Goes tegen via Yussel de Kraag. Voor Rapi de scoorden Koen Totté (4x), Wouter van Ommen (2x), Jean-Yves d'Aubioul, Jochem Beaart, Jules van Putte en Mario Bosch. Teteringen-Olympia 3-3: Na dat de thuisploeg de leiding had genomen, bogen Bardo Pauwels en de nieuwe aanwinst Jan-Willem Calten de achter stand om in 1-2. Na de 2-2 zorg de opnieuw Pauwels voor de 2-3. Drie minuten voor tijd kwam de thuisploeg op 3-3. lf' ^22[Roeland Alders W ^9H®URG - Mark de aal blijft leider van het eeuvvs kampioenschap scha- hf en' Pe schaker uitkomend ;00r Het Witte Paard uit Sas 'Un (,ent moest wel twee remi- I», ^toestaan. De Waal wordt ge- iplï v°lgd doo t Sven Stange, Ewoud J J'an Hecke en Gert van'Rij. Zij vo'gen op een half puntje. !i'!C!u0C^eri^ron(te moest Mark fle Waal het dei) d„.nge'Na elf zetten werd al be m u, jnet opnemen tegen dé m e Zeeuws kampioen Sven dei: tnge;Na elf zetten werd al be- dp ,Crij eenremise. In de twee- aisj orin e m°est de koploper het a«Ü v™en tegen clubgenoot Gert di Van Rij bood De Waal M Waai ?pns^and, waardoor De ie<1 e zeilen bij moest zetten f8? Hoi;-6.6,11 remise. Tot een pun tem k. ie die snelb ontvangen, Stange na een felle n rem^ de vijfde ronde die s gr zege op Henrik Porte. W°ud vanHeckehad tegen Al- door Joop van den Oudenhoven bert-Jan Breukelman eerst bit ter weinig in te brengen. Sterker nog: de Vlissinger stond totaal verloren. Breukelman senior wist zich echter geen raad met deze goede stelling en verslikte zich. Van Hecke pakte dit bui tenkansje en won alsnog de par tij. In de zesde ronde zette Van Hecke Arend-Jan Breukelmans zoon Jan aan de kant. Gert van Rij ging voor zijn remisepartij tegen De Waal onderuit tegen dezelfde Jan Breukelman. In de tweede groep speelde Si mon Provoost, eigenlijk tot nu toe de grootste kanshebber op promotie naar de hoogste groep, remise tegen Hendrik-J an Meij - er. In de tweede partij won hij wel van Middelburger Frans Ri- kumahu. Peter van de Braa- vaart van het Thoolse Denk en Zet profiteerde van de misstap van de Oostburger. Met twee overwinningen, respectievelijk op Johan Paauwe (Koudekerke) en Hendrik-Jan Meijer (Middel burg), staat hij nu alleen aan de leiding.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 21