eeuws -Vlaanderen Huis s U hebt al voor de zorg gekozen, kies nu voor een aantrekkelijke werkgever S I MEDEWERKER DEBITEURENBEWAKING m/ï X DATABASEBEHEERDER/ ONTWIKKELAAR m/v PZC verpleegkundigen (v/m) Alzheimer mag geen nationale ramp worden. giro 2502 Verpleegkundigen, Verzorgenden (niv. 3) en Helpenden (niv. 2) Geef gehoor aan de roep van de kluut WH Vertegenwoordigers en Teamcoördinatoren V 2 psychologen/orthopedagogen HUMARES Voor MEAO'ers en HEAO'ers HUMARES zaterdag 5 april 2003 Zeeuws-Vlaanderen Met de Westerscheldetunnel wordt werken voor Ziekenhuis Zeeuws-Vlaanderen voor iederéén uit Zeeland aantrekkelijk! Estelle Import Export van bloemen Estelle bloemenshops zelfstandige ondernemers De Vurssche Wie zijn wij Ter aanvulling van onze groep zoeken wij: Wat is uw inbreng: Wat kunt u verwachten: Vogelbescherming Timmermans Verduit De Stichting ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen bestaat uit Thuiszorg en Ziekenhuis Zeeuws-Vlaanderen en woon zorgcentra Emmaus en Coensdike. Ons doel is alle inwoners van Zeeuws-Vlaanderen goede gezondheidszorg bieden. Dankzij de inzet en het enthousiasme van meer dan 2000 medewerkers kunnen we kwaliteitszorg garanderen. Het ziekenhuis heeft alle algemene specialismen in huis. Het ziekenhuis diagnosticeert, behandelt, verpleegt en verzorgt de patiënten op drie locaties in de regio: De Honte in Terneuzen, Antonius in Oostburg en Liduina in Hulst Ipolikliniek Voor de Dienst Klinische Zorg zoeken we voor de snijdende en de interne afdelingen UW TAKEN: Als verpleegkundige verricht u op aanwijzing van de zorgcoör- dinator verpleegkundige en verzorgende werkzaamheden. Bovendien begeleidt u leerling-verpleegkundigen. UW INBRENG: U beschikt over een diploma verpleegkundige kwalificatie niveau 4 of een gelijkwaardig buitenlands diploma. Daarnaast heeft u een inschrijvingsbewijs BIG-register. Werkervaring strekt tot aanbeveling. WIJ BIEDEN U: Het betreft een dienstverband voor onbepaalde tijd met een arbeidspercentage van minimaal 24 uur gemiddeld per week. De werkzaam heden worden in wisselende diensten verricht. De functie is ingedeeld in FWG functiegroep 45, minimaal 1750 en maximaal 2848 bruto per maand op fulltime basis {salarisniveau 1 januari 20031 exclusief onregelmatigheids toeslag. De CAO-Ziekenhuizen is van toepassing. INLICHTINGEN: Inlichtingen over de functie voor de snijdende afdelingen worden ver strekt door de heer M. Verstraete, hoofd afdeling BI/Cl telefoon 6115-688588. Inlichtingen over de functie voor de interne afdelingen worden verstrekt door mevrouw M, Fierbos, hoofd afdeling A2/B2. telefoon 0115-888778. SOLLICITATIES: Uw schriftelijke sollicitatie met CV dient uiterlijk op 25 april 2003 in ons bezit te zijn. U kunt deze richten aan de Stichting ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen, divi sieziekenhuis, Dienst Personeel Organisatie, t.a. v, mevrouw 8, Fest, personeelsfunc tionaris, Wielingenlaan 2, 4535 PA Terneuzen of via e-mail: B. Fest@zzv. nl - Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Estelle import en export van bloemen beheert ook bloemenshops in België, voor haar nieuw te openen vestigingen in Zuid-Nederland zoekt ESTELLE met als doel dat deze geheel zelfstandig, de door ons te openen vestigingen zal gaan leiden. Hij/zij maakt hierbij gebruik van de door ons ontwikkelde formule. Bepaalt zelfstandig het verkoopbeleid. Neemt zelfstandig beslissingen op personeelsbeleid en aanname daarvan. Koopt in via onze centrale inkooporganisatie. Heeft U interesse in een zelfstandige job schrijf dan naar een van de onderstaande adressen en U ontvangt een uitnodiging voor een informatieavond. U kunt schrijven naar: Estelle Nederland, Langeweg 4b, 4756 AK Kruisland t.a.v. mevr. A. Dielens. Estelle België, afd. Bloemenshops, Stationsstraat 1212910 Essen, België. U kunt ook faxen 0032 3667 23 84 of bellen onder nummer 0032 3 667 23 84. www.alzheimer-nederland.nl Zorgcentrum De Vurssthe maakt samen met ncht andere Zeeuwse zorginstellingen deel uit van de Stichting voor Regionale Zorgverlening. 0e SVRZ ziet het als haar verantwoordelijkheid daar waar mogelijk aan te sluiten op de (wijzigende) behoeften en wensen van de ouder wordende mens. Bovendien biedt de SVRZ cds werkgever kaders waarbinnen medewerkers hun keuzes hebben. Daarbij hoort een modern en zeer flexibel arbeidsvoorwaarden pakket, waarbij medewerkers als het ware zelf hun pakket kunnen samenstellen. En veranderen. Logisch eigenlijk, want dat mensen hetzelfde werk doen, wil nog niet zeggen dat ze op dezelfde manier beloond willen worden. Wih u veel werken en goed verdienen, wilt u wat minder uren draaien om ook voor de kinderen te zorgen of wilt u bqvoorbeeld af en toe even de wijde wereld in om ket avontuur er in te houden, ook in het werk? Bij ons kiest u voor uzelf. U moei wel de instelling hebben om te pionieren in de zorg, om telkens weer nieuwe manieren te vinden om de oudere mensen binnen De Vurssche plezier in het leven te laten behouden. U weet daarom wat uw drijfveren in bel leven zijn en u beni oprecht geïnte resseerd in de zaken die ouderen bezig houden. Daarom spreekt het volgens ons voor zich dat u bij uzelf een warm hort voelt voor oudere mensen en dat u enthousiasme en respect goed kunt combineren. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld en niet gehonoreerd. waar de mens iemand is Zorgcentrum De Vurssche in Axel biedt verzorgingshuiszorg, verpleeghuiszorg en extramurale zorg. Daarnaast is er een dagverpleging voor psychogeriatri sche patiënten en een project dagverzorging. Onze cliënten zijn voornamelijk ouderen die ondersteuning nodig hebben op het gebied van zorg en dienst verlening. Wij gaan daarbij uit van hun vragen en wensen. De afdeling verzorgingshuiszorg ondersteunt 75 ouderen, de verpleeghuisafdeling biedt plaats aan 60 mensen. We zoeken op dit moment enthousiaste verpleegkundigen, verzorgenden en helpenden. Hebt u een verpleegkundige opleiding op minimaal niveau 4 (BIG-geregistreerd) dan wel een opleiding tot verzorgende niveau 3 of helpende niveau 2? Hebt u bovendien goede sociale vaardigheden en bent u bereid om de werkzaamheden af te stemmen op de wensen van de bewoners en te investeren in teamsamenwerking? Dan bent u van harte welkom bij de grootste werkgever van Axel. De omvang van het dienstverband is in overleg te bepalen. De functie verpleegkundige is ingedeeld in functiegroep 40 waarbij boven dien een arbeidsmarkttoeslag geldt van 10 (wat overeenkomt met niveau FWG 45). Dat levert een maximumsalaris op van 2.392 bruto per maand, bij een fulltime dienstverband van 36 uur per week. De functie verzorgende, niveau 3, is ingedeeld in functiegroep 35, met een maximum van 2.024 bruto per maand. De functie helpende, niveau 2, kent een maximum van 1.872 euro bruto per maand, bij een fulltime dienstverband van 36 uur per week. Bij De Vurssche hebt u bovendien de kans door te groeien in de nieuwe functie van persoonlijk begeleider welke ingeschaald wordt in FWG 40. Bent u geïnteresseerd in een baan bij De Vurssche? Reageer dan binnen 10 dagen na verschijning van deze advertentie op deze vacature van verpleeg kundige, verzorgende of helpende (geef a.u.b. aan naar welke functie u solli citeert). U kunt brieven met CV richten aan De Vurssche, P&O, Rooseveltlaan 1, 4571 HT Axel. U kunt ook mailen naar hamer@dv.svrz.nl. Wilt u eerst meer over De Vurssche weten? Maak dan even een afspraak om langs te komen dan laten we u zien waar we werken en wat er allemaal gebeurt. Ook als u nog vragen hebt, kunt u bellen naar 0115 - 56 88 88 (Maureen den Hamer, afdeling P&O). Wij zijn een internationaal opererende groep onafhankelijke verte genwoordigers opererend in de privatisering van Nutsvoorziening en Telecommunicatie met kantoor in Alblosserdam. Wij bieden bespa ringen in de genoemde markten. U biedt besparingen met de dienstenpakketten die beschikbaar zijn. U helpt als een teamplayer de groep uit te breiden. U heeft een sociale-, service-, klantgerichte en commerciële instelling. U bent een flexibele, vasthoudende en resultaat gerichte coach. Uw enthousiasme, vastberadenheid en daadkracht zijn belangrij ker dan uw opleiding en/of ervaring. U krijgt een uitstekende zakelijke mogelijkheid in een uitdagend gat in de markt. U krijgt de mogelijkheid zelf uw tijdsindeling en tijdsbesteding te kiezen. U krijgt de zeer aantrekkelijke mogelijkheid om zelf uw inkomsten te bepalen; u wordt maandelijks, en dat blijvend, betaald over uw omzetten. U heeft uitstekende doorgroeimogelijkheden. U krijgt gratis gerichte opleiding en trainingen. Bel voor nadere informatie ons bedrijfsbandje: 020-7991057 Spreekt het bovenstaande u aan, bel dan voor een vrijblijvende afspraak ma./vr. tussen 12.00 en 20.00 uur: 06-12990876 Werken waar anderen op vakantie gaan? Dat kan in de provincie Zeeland! Visio ondersteunt slechtziende en blinde mensen bij het verwezen lijken van hun wens tot zelfstandig leven, leren, wonen en werken. De circa 1100 medewerkers op de verschillende locaties in het noorden, oosten, noordwesten en zuidwesten van het land zetten zich in om dit in de praktijk waar te maken. De klant inspireert ons om vakbekwaam, creatief en flexibel te werken. Om dit te kunnen doen, werken wij voortdurend aan ontwikkeling van kennis en vernieuwing van zorg, revalidatie en onderwijs. Samenwerking met andere partijen, zowel nationaal als internationaal, is daarbij vanzelf sprekend. Medewerkers van de sector Onderzoek en Revalidatie ondersteunen onze klanten met onderzoek, begeleiding, behandeling, voorlichting en consultatie. Voor deze sector zoekt Visio voor de locatie Goes de volgende professionals: voor 16 en 24 uur per week Het betreft 16 uur voor de afdeling Jeugd en 24 uur voor de afdeling Visueel Verstandelijk Beperkten (het WB-team). Deze twee functies kunnen ook gecombineerd worden tot een fulltime functie (36 uur). Kijk voor uitgebreide omschrijvingen van deze vacatures op onze website: www.visiolooerf.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze vacatures wordt niet op prijs gesteld. O O AVAAX 0@ Humares B.V. is de beheer maatschappij van een tien tal werkmaatschappijen welke zich bezighouden met het uitzenden en detacheren van technische vaklieden en specialisten in de technische en maritieme sectoren. Het huidige personeels bestand bestaat uit ongeveer 200 vaste en 2500 projectmedewerkers welke werkzaam zijn vanuit 42 vestigingen in en 11 vestigin- Werkmaatschappijen zijn: MainTec Contracting MainTec Bouw MainTec Mobiele Techniek TiP Uitzendburo AREL Uitzendbureau Groninger Lsscentrsle Oceanwide Netherlands De Humares Groep behoort tot de top-10 organisaties in haar sector en neemt in het technische segment de vierde positie in. Op de afdeling Debiteurenbewaking zijn wij op korte termijn op zoek naar een fulltime (40 uur) De functie Als medewerker Debiteurenbewaking houdt u zich voornamelijk bezig met het telefonisch en schriftelijk benaderen van onze debiteuren. Daarnaast verzorgt u de aanmaningen, assisteert bij het limietenbeheer en voert u de voorkomende administratieve werkzaamheden uit. Gevraagd Voor deze functie zoeken wij een accurate, initiatiefrijke en stressbestendige man of vrouw die het reduceren van de gemiddelde betalingstermijn van onze debiteuren als uitdaging ziet U heeft een administratieve opleiding op MBO-niveau en beschik bij voorkeur over enige ervaring in een soortgelijke functie. Beheersing van de Engelse taal is een pré. Binnen de afdeling wordt gewerkt met Word, Excel en Exact. Geboden Deze functie zal voor de juiste persoon een afwisselende en zelfstandige uitdaging zijn, met een marktconforme waardering. Reacties U kunt uw schriftelijke reactie vergezeld van een CV tot uiterlijk 18 april a.s. zenden naar: Humares B.V., t.a.v. mevrouw D.J.M. de Bruijn, HR-Manager Postbus 5014, 4380 KA Vlissingen E-mail: dorita@humares.com Voor verdere informatie, zie onze website www.humares.com Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Vogelbescherming Nederland wil zoveel mogelijk vogelsoorten vrij en zelfstandig laten leven. Zoals de kluut, die onze èn uw hulp hard nodig heeft. Word daarom lid van Vogelbescherming Nederland Meer informatie? Kijk op www.vogelbescherming.nl of bel 030-6937777 NEDERLAND DEURWAARDERSKANTOREN Bergen op Zoom en Goes Op zoek naar een uitdagende en afwisselende baan met goede toekomstperspectieven? Voor het ondersteunende en administratieve (incasso)werk hebben wij plaats voor enkele energieke kandidaten die zelfstandig in teamverband kunnen werken en zich door studie ver der willen ontwikkelen in het vak. Opleiding tot kandidaat-gerechtsdeurwaarder behoort tot d( mogelijkheden. De juiste kandidaten kunnen rekenen op goede arbeidsvoorwaarden. Geïnteresseerden kunnen hun sollicitatiebrief met c.v. sturen naar: Timmermans Verduit Gerechtsdeurwaarderskantoren t.a.v. J.P.J.J. Timmermans Postbus 33 4600 AA Bergen op Zoom maatschappij van een tien tal werkmaatschappijen welke zich bezighouden met het uitzenden en detacheren van technische vaklieden en specialisten in de technische en maritieme sectoren. Het huidige personeels bestand bestaat uit ongeveer 200 vaste en 2500 projectmedewerkers welke werkzaam zijn vanuit 42 vestigingen in Nederland en 1 vestigin gen in het buitenland. Werkmaatschappijen zijn: MainTec Contracting MainTec Bouw MainTec Mobiele Techniek TiP Uitzendburo AREL Uitzendbureau Groninger Lascentrale NOVA Engineering Oceanwide International Oceanwide Netherlands De Humares Groep behoort tot de top-10 organisaties in haar sector en neemt in het technische segment de vierde positie in. Op de afdeling Automatisering zijn wij op korte termijn op zoek naar een fulltime (40 uur) De functie Als databasebeheerder werkt u het ICT-beleid uit naar concrete producten/diensten, instrumenten en regelingen op ICT-gebied. U bent verantwoordelijk voor het onderhoud, de kwaliteit en de ontwikkeling van de SQL-databases van Humares en van haar werkmaatschappijen. Daarnaast fungeert u (mede) als vraagbaak voor de organisatie en vertaalt informatiebehoeften naar concrete rapportages. Gevraagd Voor deze functie zijn wij op zoek naar iemand die beschikt over inzicht en aanhoudend logisch en analytisch denkend vermogen rond complexe opdrachten. Uw opleiding is HBO Informatica of vergelijkbaar. U heeft parate kennis van databaseontwerp, -beheer en -beveiliging, applicatieontwikkeling en multi-tier informatie systemen. Kennis van SQL-server2000 alsmede van internet- technologie (met name ASP, XML en XSL) is een pré. Geboden Deze functie zal voor de juiste persoon een uitdagende, afwisselende en zelfstandige functie zijn waarin kennis en ideeën op de juiste wijze worden gewaardeerd. Reacties U kunt uw schriftelijke reactie vergezeld van een uitgebreid CV tot uiterlijk 18 april a.s. zenden naar: Humares B.V., t.a.v. mevrouw D.J.M. de Bruijn, HR-Manager Postbus 5014, 4380 KA Vlissingen E-mail: dorita@humares.com Voor verdere informatie, zie onze website www.humares.com Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op 0 gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 44