Lef van Steen betaalt zich uit PZC Hoek wint op kracht en inzet Terneuzen blameert zich tegen Internos Internetveiling fietser wereldkampioen flopt Zware blessure Tirza Pentury Verlies Van Lunteren in boksfinalt Karters Bavo-Racing eerste Drie acrogymkoppels naar NK Pim Verbeek vertrekt bij PSV Derdeklasser kegelt hoofdklasser Kloetinge uit districtsbeker Veere na rust naar nederlaag Rugbyclinic bondscoach in Middelburg uitslagen agenda DEN HELDER - De knieblessure van basketbalster Tii^, Pentury van CEB Noordkop uit Den Helder is veel ernstige dan werd aangenomen. De Vlissingse kan vier tot zes maan. den niet in actie komen. Pentury verdraaide drie weken geleden haar knie op de traw ning. Bij een kijkoperatie, die volgde, bleek de buitenmens cus beschadigd, evenals de kruisband en het kraakbeen. 1; plaats van een eenvoudige ingreep en herstel binnen eenpad weken, wacht Pentury nu een zware operatie, gevolgd door! een revalidatieperiode van vier tot zes maanden. Ze misthiei j door deze zomer onder meer de Universiade met het national*! team en wellicht ook een deel van de voorbereiding op hej nieuwe basketbalseizoen. ROTTERDAM - Bokser Ricardo van Lunteren heeft naaste titel van de regio Zeeland/Zuid-Holland gegrepen. De vQ singer, die lid is van boksvereniging DOS, verloor in de final-; van P. Leenheer uit Rotterdam. Van Lunteren kwam uitfcj juniorenmiddengewicht. Van Lunteren bokste de eersten);! de aanvallend en plaatste enkele directe stoten. In de tweeè ronde gaven de beide boksers elkaar geen ruimte. In de derd en laatste ronde was Leenheer volgens de jury de meer aa;- vallende bokser. De Rotterdammer won op punten. MIDDELBURG - Bavo-Racing heeft de dertiende race it. poule B van de kartcompetitie van Indoor Karting Middel burg gewonnen. Bavo-Racing werd bijna de hele twee-uuir endurance op de hielen gezeten door Autotea m Goes, maard: team beging vijf minuten voor het einde een cruciale foute eindigde vierde. De rijders van Auto Sturm werden door die fout tweede, voor de rijders van RBK Verhuur. De Middelbur ger Ramon Kuipers van Racing Dynamics zette de snelst: rondetij d neer met 43,52. BEVERWIJK - Het duo Ricky Dekker/Senna Bommeljé eerste geworden bij de plaatsingswedstri jden voor het Neder lands kampioenschap acrogym in Beverwijk. Het koppel va; DUO uit Grijpskerke werd met 12,25 punten eerste in deE- categorie en plaatste zich daarmee voor het NK. Het mannendubbel Yannick Leys/Jesse Vermeulen van VT Vlissingen werd in de D-categorie derde met een puntentotaa. van 15,25, eveneens goed voor plaatsing voor het NK. IndeE- categorie bij de vrouwendubbels plaatste het koppel Kirste, Eijkelenboom/Britta Versluys zich met een score van 15,4 (zesde) ook voor het NK. EINDHOVEN - Pim Verbeek vertrekt bij PSV. Het huidig hoofd opleidingen wil weer aan de slag als hoofdtrainer of ar sistent-trainer bij een andere club in binnen- of buitenlanc Verbeek voelde zich te veel manager worden bij de jeugdafde-i ling PSV. Hij mist het veldwerk. Verbeek kwam aan het begin van het seizoen in het kielzo: van Guus Hiddink vanuit Zuid-Korea bij PSV terecht. H werd met een contract voor eepjaajiaangesteld als trainer va; Jong PSV. Nadat Fred Rutten, toen hoofcTbpleidingen, toege voegd werd aan de technische staf van het eerste elftal weit Verbeek bevorderd tot verantwoordelijke voor de jeugdoplei ding. GPD woensdag 2 april 2003 doorSven Remijnsen SINT JANSTEEN - In regen, wind en invallende duisternis stuntte Steen gisteravond in het toernooi om de districtsbeker. Op eigen veld werd Kloetinge met 2-1 verslagen. Het was nog verdiend ook. Het duel in de zesde bekerronde tussen de zondag-derdeklasser en de zaterdag-hoofdklasser maakte weer eens duidelijk hoezeer een juiste instelling het verschil kan maken in een potje dinsdagavondvoetbal. De elf uit Sint Jansteen hadden niets te HENDRIK IDO AMBACHT - Derdeklasser Veere is er niet in geslaagd zich onder de laatste zestien clubs in de districtsbe ker te scharen. In Hendrik Ido Ambacht verloor de ploeg gis teravond met 3-0 van hoofd klasser ASWH. Veere kon in de eerste helft nog aardig tegenstand bieden tegen ASWH De Zeeuwen boden goe de tegenstand, zodat de ploeg uit Hendrik Ido Ambacht nau welijks tot aan het Veere-doel kwam. Bij rust was het nog 0-0. ASWH, met Souburger Onno Doeland in de gelederen, schroefde in de tweede helft het tempo op. Het elftal combineer de vlugger en kwam al snel meer richting het doel van Veere. Na een uur opende Jordi Boogers de score Een afstandsschot van Izak Verhoeven werd door de uitstekend keepende Veere- doelman nog gekeerd, maar in de rebound schoot Boogers bin nen: 1-0. Het tweede doelpunt van AS WH kwam van de voeten van Veere-speler Sebastiaan Traas. Hij beroerde de bal na een aan val over links op zo'n manier dat die in eigen doel belandde. Onno Doeland tekende voor het laat ste doelpunt voor de hoofdklas ser. Hij kopte de bal vanuit een hoekschop binnen: 3-0. verliezen en voetbalden vrijuit, terwijl Kloetinge slordig, krampachtig en ver beneden zijn kunnen speelde. ,,Er kon vanavond maar één verliezer zijn en dat was Kloetinge", merkte Steen-trainer Ardian Lekaj na afloop terecht op. Zijn collega van Kloetinge, Joost Folmer, laakte het gevoel van onderschatting dat in zijn ploeg was geslopen. „Het is niet goed te praten, maar we hebben allemaal wel eens zo'n wed strijd gespeeld tegen een lager team Boos was hij niet. ..Dat zou onterecht zijn. Natuurlijk, de instelling was geen tien waard. Maar het gaat te ver om na één slechte wedstrijd gelijk de hele ploeg af te branden Als oorzaak van het gebrek aan concentratie wees Folmer op het vroege aanvangstijdstip: 18.30 uur. „Sommige spelers kwamen pas een kwartier voor tijd op het veld. Dan moetje snel een warming-upje doen en be ginnen." Kloetinge trad aan zonder de aan zijn enkel geblesseerde Wil- co de Valk en Amo Melaard, af wezig wegens werk. Emiel Dorst begon op de bank en zag hoe zijn ploeggenoten een uiter mate zwakke start kenden. Al na acht minuten kon Serge Merckx, afgelopen zondag nog matchwinnaar tegen Patrijzen, de bal in het lege doel schuiven na een misverstand tussen Kloetinge-doelman Merlijn Swennen en verdediger Jeffrey Frijters: 1-0. Pressie „Toen gingen de kopjes al om laag", zei Folmer. „Dat mag ik de spelers kwalijk nemen." Kloetinge kwam lange tijd tot geen enkele uitgespeelde kans Dat was ook de verdienste van Steen, dat goed stoorde, fel was in de duels en gevaar stichtte via de counter. „Pressie vooruit, ver voor de goal", vatte Lekaj de speelwijze samen. „We speelden één op één en bleven goed ge groepeerd. Dat is lef hebben." Met de rust in zicht haalde Swennen een schot van Wouter de Neijs, ontstaan na Stijn Dob- belaers actie op de linkerflank, Kloetinge-verdediger Erwin van der Woerdt wordt op de huid gezeten door een speler van Steen. ternauwernood uit het doel. In de 44e minuut was het toch raak toen centrale verdediger Mi- chiel Vink met een prachtige pass Werner Bisschop de diepte in stuurde. De aanvaller schoof de bal beheerst langs Swennen in het doel: 2-0. Nog geen minuut later kon Erik de Groene Kloetinge terug in de wedstrijd brengen. Hij speelde zichzelf mooi vrij, maar zijn schot eindigde op de paal. Zo kon Steen zich in de tweede helft richten op het verdedigen van de marge van twee doelpun ten. Bij Kloetinge viel Joël Ma- nusama goed in voor Ronald Zuijdwegt, maar hij moest al gauw het veld weer verlaten met een blessure. Daan Esser was zijn vervanger. De bezoekers zetten aan en na een uur spelen moest Steen keeper Danny Oppeneer red ding brengen op een geplaatste kopbal van Pieter de Munnik, de aanvoerder die als een van de weinigen aan Kloetinge-kant zijn normale, hoge niveau haal de. „Een voorbeeld voor ande ren", vond Folmer. Nachtkijker Steen hield stand en brak spora disch uit. In de 67e minuut werd een doelpunt van Wemer Bis schop afgekeurd wegens bui tenspel. Kloetinge bracht Emiel Dorst in voor Erik de Groene en de middenvelder was vlak voor tijd dicht bij een doelpunt; zijn schot ging voorlangs. Na negen tig minuten, toen het duel alleen nog met een nachtkijker te vol gen was, werd een voorzet van Dorst vanaf rechts door Daan Esser binnengeschoten. Bij de 2-1 bleef het, ook al omdat Swennen de doorgebroken Bis schop in blessuretijd van scoren kon weerhouden. Nadat hij het feest in de kleed kamer van Steen was ontvlucht, sprak Ardian Lekaj van een overwinning op basis van durf. „Het verschil is drie klassen. Dan kun je je ingraven en wach ten tot het doelpunt valt, maar wij hebben bewust risico's ge nomen. Dat heeft zich uitbe taald." In de competitie richt Steen zich op het halen van de nacompetitie, in de beker wordt gehoopt op nog een stunt. „We blijven groeien. Who's next?", sprak Lekaj strijdvaardig. Tot zijn vreugde werd het Hoek. Na gisteravond worden hoofdklas- foto Camile Schelstraete sers met open armen ontvangen in SintJansteen. Steen - Kloetinge 2-1 (2-0). 8. Serge Merckx 1-0, 44. Wemer Bisschop 2- 0, 90. Daan Esser 2-1. Scheidsrech ter: M. Bruinooge (Wemeldinge) Gele kaart: Michiel Vink (Steen) Aantal toeschouwers: 150. Steen: Danny Oppeneer; Michel van de Bosch, Eddy van de Bosch, Mi chiel Vink, Rudy Govaert; Eric Jan Naudts (87. Alex de Klerk), Wouter de Neijs, Marco Ottjes, Stijn Dobbe- laer; Wemer Bisschop, Serge Merckx (92. Gino van de Broecke). Kloetinge: Merlijn Swennen; Rien de Bruine, Erwin van der Woerdt, Jeffrey Frijters, Pieter de Munnik; Johan de Goederen, John Bentschap Knook, Wouter Labrujère; Jan Baaijens, Erik de Groene (70. Emiel Dorst), Ronald Zuijdwegt (46. Joel Manusama; 61. Daan Esser). door Barry van der Hooft ETTEN-LEUR - Voor de onwe tende toeschouwer had het best een vraag kunnen zijn. Wie van de twee ploegen was nu eigen lijk de hoofdklasser? Internos of Terneuzen? Het antwoord was niet uit het spel af te leiden, want de koploper in de tweede klasse was gelijkwaardig en bij vlagen zelfs beter dan de Zeeuws-Vlaainse zondag hoofdklasser. Terneuzen bla meerde zich: 1-0. De nederlaag van Terneuzen paste uitstekend in het draai boek van dit seizoen. De hek kensluiter boekte in de hoofd klasse tot nu toe slechts twee overwinningen en leed afgelo pen zondag in Deume (2-0) de dertiende nederlaag van deze jaargang. Paul Telussa stapte twee weken geleden nog vol goede moed binnen om Terneu zen te behoeden voor degrada tie, maar de oefenmeester kon gisteravond slechts hulpeloos toekijken hoe zijn spelers stun telend over het veld doolden. Telussa kon tegen Internos over slechts twaalf veldspelers en twee keepers beschikken. Wil liams Benoit Moukoko kwam met opdagen in Terneuzen, Geert de Poorter moest werken, terwijl Mike But en Nico van dei- Meer geblesseerd waren. Jacky Lambert nam de plaats van Moukoko in en op de rechter flank stond opvallend genoeg Matti Buysse opgesteld De Belg staat al negen maanden buitenspel door een blessure en zou dit seizoen niet meer in actie komen. Maar na het ontslag van Dimitri Mbuyu bleek Buysse plotseling weer fit. Dat hij al lang niet had gevoetbald was echter duidelijk te zien. Hij MIDDELBURG - De bonds coach van het Nederlandse rugbyteam, Robbie Allen, geeft zaterdag een clinic in Middel- burg. Op sportpark Voorborch neemt hij alle spelers van Oemoeme- noe onder handen Tussen 10.00 en 11.00 uur zijn de turven, ben jamins en mini's aan de beurt. Tussen 11.00 en 13.00 uur richt de Noord-Ier zijn aandacht op de cubs, colts en senioren. grossierde in het geven van slechte voorzetten en corners, al viel Buysse daarmee niet uit de toon. Het was van een uitermate droe vig niveau wat ook de andere spelers van Terneuzen lieten zien De verdediging werd ver schillende keren voor schut ge zet, maar dat bleef lange tijd zonder gevolgen. Tot de 31e mi nuut, toen Rob de Waal een cor ner van Patrick Joosen vogelvrij mocht inkoppen: 1-0. Terneu zen strompelde vervolgens naar de rust, zonder ook maar één fatsoenlijke kans te creëren. Rentree Jacky Lambert en Philip Pied- fort bleven in de rust achter in de kleedkamer en werden ver vangen door Ronald van Slie- dregt en Johan van Rumst, die zijn rentree maakte na drie maanden weg te zijn geweest bij Terneuzen. Het tweetal bracht meer voetbal in de ploeg, maar de ploeggenoten trokken zich daar niet aan op. Remco van Leeuwen speelde één van zijn slechtste wedstrijden van het seizoen en Stefan Saey, Lam bert en Dominique Verlinde wa ren in aanvallend opzicht negentig minuten lang vrijwel onzichtbaar. Dat er onderling niet wordt ge communiceerd. bleek tien mi nuten na de rust. Linksback Roel Alberti stapte voor buiten spel, maar zijn mede verdedi gers stonden op dat moment nog vijftien meter achter hem. Na een kwartier ontwikkelde Ter neuzen vervolgens een off en- siefje, maar Verlinde en Van Sliedregt wisten keeper Rob Schuiten niet te passeren. Erik de Koeijer redde daarna nog op een schot van Steve van Cauter en in de slotminuut tikte hij de bal in één-tegen-éénduel met Tom Laurijssen nog net naast. De blamage voor Terneuzen bleef daarmee beperkt tot een 1 - 0-nederlaag. Dit terwijl de kwartfinale al lonkte. De volgende tegenstander was na melijk zondag-vierdeklasser Hoeven. Internos - Terneuzen 1-0 (1-0). 31. Rob de Waal 1-0. Scheidsrechter: P. van Loenen (Oost Souburg). Aantal toeschouwers: 150. Terneuzen: Erik de Koeijer; Geert Bosschaart, Danny Magilo, Andy Vereertbrugghen, Roel Alberti; Mat ti Buysse, Philip Piedfort (46. Johan van Rumst), Remco van Leeuwen, Stefan Saey, Jacky Lambert (46. Ro nald van Sliedregt) en Dominique Verlinde. Bart Poppe legt de bal klaar op de penaltystip. De vleugelspeler van Hoek benutte de strafschop en zette zijn ploeg daarmee op 1-0 in het bekerduel met Baronie. foto Peter Nicolai door Frits Bakker HOEK - Twee trainers die el kaar verbaal even te lijf gingen, een harde, maar faire partij in het veld met voetbal in de hoog ste versnelling. Het was Hoek (dat met 2-1 won) en Baronie gisteravond wel aan te zien dat ze in de competitie vrijwel uit geschakeld zijn voor het kampi oenschap. De twee hoofdklas sers gokten allebei op een verlenging van het bekeravon- tuur. Hoek haalde het, op kracht en inzet. Het was verdiend, maar zwaar bevochten, zelfs met elf tegen tien man. De Brabanders raak ten al na achttien minuten een verdediger kwijt en bleken toch in staat om Hoek tot een uiterste krachtsinspanning te dwingen „We zijn heel diep gegaan, maar deze overwinning geeft wel enorm veel voldoening", beken de Hoek-trainer Cees Houte pen. De wedstrijd was het aanzien meer dan waard en boeide tot de laatste minuut. Met de harde wind in de rug hield Hoek de te genstander voor rust een half uur lang onder druk. Arjan Human begon sterk als spelver deler achter de spitsen en vanuit de middelste lijn zette de thuis club in die fase van de wedstrijd de ene aanval na de andere op. Twee kleine kansen gingen vooraf aan de openingsgoal, die min of meer uit de lucht kwam vallen. De Bredase keeper Mark Swinkels raapte in de zeven tiende minuut een terugspeel bal van Wemer Hopstaken op en kreeg in de buurt van de straf schopstip een vrije trap tegen. Scrimmage Het schot van Gunther de Meij er smoorde in de muur van ver dedigers, maar werd in de scrimmage door Ruud van Dijk met de hand weggeslagen. De Bredase verdediger kreeg on middellijk rood en Hoek een strafschop Bart Poppe schoot hard in de bovenhoek: 1-0. Met de spitsen Arie Eikelen boom (voor wie Hoek al geruime tijd belangstelling heeft) en Ma- nu Dagher (begin van dit sei zoen uitgebreid gescout door Club Brugge) kreeg Baronie daarna wel meer vat op het spel van de thuisclub. Veel gevaar le verde dat niet op. Thomas Ragut hield de snelle Dagher uit de wedstrijd, Gunther de Meijer en Johan Mücher heersten in het centrum. En toch kwam Baro nie op acht minuten van de rust nog gelijk. Jürgen Belpaire ver keek zich na een afgeslagen hoekschop volledig op een verre lob van Van Hopstaken: 1-1. Hoek kwam met een counter uit het boekje na rust weer op een voorspi'ong. Björn Langeveld brak razendsnel uit, stuurde op rechts Ragut op snelheid weg, die op zijn beurt Rieno van Oost bediende met een steekpassje. De diepste spits legde de bal panklaar voor Human: 2-1. Hoek gunde daarna (zelfs met elf man tegen tien) het over wicht aan Baronie en zocht zelf voortdurend de counter op Bart Poppe schoot twee keer rake lings naast, maar ook Hoek kwam twee keer goed weg. Jür gen Belpaire moest halverwege de tweede helft ver uitkomen om een doorgebroken speler te stoppen. Gunther de Meijer kopte, toen de keeper al was ge klopt, een bal van de lijn. Met twee lichtgewichten in de spits (Arjen Oostdijk en Dia Barra) kreeg Hoek in het laatste kwartier ook nog twee water kansjes. „We hebben laten zien dat we willen knokken, ook voor de beker", vond Houtepen. Hoek treft in de volgende ronde Steen als tegenstander. Hoek-Baronie 2-1 (1-1). 17 Bart Poppe 1-0 (strafschop), 37. Wemer Hopstaken 1-1, 57. Arjan Human 2- 1. Scheidsrechter:A. Boonman (Ter neuzen). Rode kaart: Ruud van Dijk (Baronie). Gele kaartBjörn Lange veld, Leon van den Ouden, Jürgen Belpaire (allen Hoek). Aantal toe schouwers: 250 Hoek: Jürgen Belpaire, Thomas Ra gut, Johan Mucher, Gunther de Meijer. Franky Standaert; Bart PoppeBjörn LangeveldArjan Hu- man, Mare Minnaert (79 Arjen Oostdijk); Rieno van Oost (83. Dia Barra), Leon van den Ouden Biljarten Bialystok (Pol). EK Pool, 8-ball. Mannen, kwartfinales: Diks (Ned) - Souguet (Fra) 4-8, Storm (Zwe) - Feyen (Ned) 8-7 Vrou wen, kwartfinales: Stjelborg (Den) - Lub bers (Ned) 6-1. Futsal Dubnica. Oefeninterland. Slowakije - Ne derland 1-1. Doelpunt Nederland: Merli- Sportprijsvragen Lucky Day: 2-3-4-5-10-13-18-24-28-30- 33-36-42-44-48-49-52-60-71-80 (onder voorbehoud) Tafeltennis Courmayeur. EK. Landenwedstrijden, fi nale: Wit-Rusland - Duitsland 3-1. Tsjt- sjetinine - Rosskopf 3-2 (4-1111-6 11-6 8- 11 11-5), Samsonov - Boll 3-0(11-8 11-5 11-6), Sjoemakov- Fejer-Konnerth 0-3 (7- 116-11 11-13), Samsonov - Rosskopf 3-1 (11-511-6 8-11 11-5). Individueel toernooi, kwalificaties. Man nen, dubbelspel: Sliepen/Wijers (Ned) - Ciociu/Fickinger (Lux) 3-0 (11-9 11-7 13- 11). Gemengd dubbel, eerste ronde: Kus- inski/Molik (Pol) - Sliepen/Hof (Ned) w.o., Komac/Todorovic (Slv) - Hof/Fickinger (Ned/Lux) 3-0 (11-7 11-3 11-8), Klasek- /Vatsjovcova (Tsj) - Nouwen/Wijers 3-1 (5-11 11-911-811-8). Vrouwen, enkel: Hof (Ned) - Emiova (Aze 4-0 (11-3 11-9 13-11 11-6) Dubbelspel: Hof/Heintz (Ned/Lux) - Schmid/Wicky (Zwi) 3-1 (7-11 11-6 12-10 11-8). Ge mengd dubbel, eerste ronde: Kusinski /Molik (Pol) - Sliepen/Hof (Ned) w.o., Komac/Todorovic (Slv) - Hof/Fickinger (Ned/Lux) 3-0 (11-7 11-3 11-8), Klasek- /Vatsjovcova (Tsj) - Nouwen/Wijers 3-1 (5-11 11-911-8 11-8). Tennis (Rus/8) 6-3 7-5, Fernandez (Arg) - Dra>- (Can) 6-4 2-6 6-4. Casablanca. Vrouwen, 110.000 eurt Eerste ronde: Nagyova (Slw/3) - Drag: mir Mie (Roe) 6-3 6-4, Marrero (Spa)-Ef nesova (Tsj/7) 6-1 5-7 6-2, Rodionw' (Rus) - Sucha (Slw) 7-5 5-7 6-3, Cervar; va (Slw) - Sanchez Lorenzo (Spa) 6-1E- Valero (Spa/8) - Talaja (Kro) 7-61-662.1 Voetbal Liberec. Groep 3. Jong Tsjechië - Jr. Oostenrijk 3-1 (2-1) 7 Licka 1-0,9,K»j ast 1-1, 32. Kobylik 2-1, 90. SlepickaJ' Stand: Tsjechië 4-12, Oostenrijk 4-7, '.V' Rusland 4-6, Nederland 3-1, Moldavia: Wielrennen Zottegem. Driedaagse van De Pan* Eerste etappe, Middelkerke - Zottege" 1. Bortolami (Ita) 196 km in 4 362.' (42,520 km/u), 2. Voskamp (Ned), 3. Ma- gin (Fra) 0.20, 4. Van Petegem (Bell.: Pieri (Ita) 0.34, 6 Eisel (Oos), 7. Hono (Dui), 8. Hunter (ZAf), 9 Cassani (Ita),IC Carrara (Ita), 16. Sentjens, 17. Hiemsin 34. Lówik, 39. Hoffman, 52. De Jongh.S Van Dijk, 88. Van der Ven, 90. Boven,9i Kroon, 122. Blijlevens 3,12,139, Schm: 4.43, 149. Koerts 12.59. Opgave: ondf anderen Van Heeswijk, Knaven, Var Bon. —woensdag Sarasota. Vrouwen, 140 000 euro. Eer ste ronde: Cargill (VSt) - Schnyder (Zwi /3) 6-4 4-6 6-4, Tanasugarn (Tha) - Perry (VSt) 7-6 6-2, Myskina (Rus/2) - Loit (Fra) 6-0 6-3, Tulyaganova (Oez) - Panova Si Biljarten Landelijke competitie driebanden gro-r Derde divisie, poule 8. DGV Euro G* seng-'t Tapperijke. Locatie' biljartpa'a Jacobs, Rilland Aanvang'19.30 uur Driebanden toernooi Colijnsplaat té verliezersronde Locatie: café Julia'-: Colijnsplaat Aanvang: 19.00 uur Tafeltennis 't Zand - MZ. Tweede halve finale NK> gens A. Locatie Zandkuil, Middelton Aanvang: 20.00 uur. van onze sportredactie ETTEN-LEUR - Zelfs zijn eigen bod dreef de prijs niet omhoog. Sterker: het bod van duizend euro op zijn eigen fiets, gedaan onder de naam Eric, bleek het enige serieuze. De internetvei ling van de fietsen van de nood- ruftige wereldkampioen dilat ion Huub Maas werd dus een fiasco. Misschien dat de fiets waarop hij wereldkampioen werd toch nog van de hand gaat. Maas kreeg, naar eigen zeggen, een te lefonisch bod van 1500 euro van iemand die anoniem wenst te blijven. Maar hij twijfelt of hij erop zal ingaan. De fiets kostte 4000 euro Maas besloot na zijn wereldtitel ondanks gezinsuitbreiding, minder te gaan werken. Ervan uitgaande dat hij als wereldj kampioen sponsoren genoe-j zou vinden. Dat viel tegen. inkomsten uit die hoek werdfc; minder. Omdat hij toch ee wedstrijdprogramma wilde rij den dat een wereldkampioen waardig is besloot Maas tot eer internetveiling van een aantt van zijn fietsen. De biedingen op zijn site zijnt een maand op één pagina teviïj den. De meesten waren nauwe lijks serieus Maas dubt nu ovej het telefonische bod van euro, alhoewel hij eigenlijke nimaal 2000 euro wil hebber Aan de andere kant weegt (gevoels)waarde van de fie'- niet op tegen het prijs. „Datb?; sef ik ook wel, straks heb iki misschien spijt van, maar ikkS het geld nu goed gebruiken 1 GPD

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 50