Zaamslag grijpt zege op valreep Papanikitas verslindt kilometers PZC Verdonk springt weer een record M Fatale grens dichtbij voor AZVV Voorwaarts met nipte zege naar titel in basketba i Winnende goal door Arnemuiden zwaar betwist (2-1 Luctor speelt zich veilig Spui verspeelt 3-1-voorsprong A uitslagen maandag 31 maart 2003 TERNEUZEN - Marianne Ver donk is zaterdag bij de opening van het baanseizoen door haar vereniging Scheldesport gehul digd. Ze deed vorige week in Polen mee aan het WK voor G- atletes (verstandelijk gehandi capten). Daar haalde ze zilver op de 60 nieter horden en haalde ze twee Nederlandse records, op de 60 meter horden en de 400 meter. Op de eigen baan gaf ze zater dag weer haar visitekaartje af De 4 meter en 11 centimeter op het onderdeel verspringen bete kende opnieuw een nationaal record. Het was een van de spor tieve hoogtepunten op een goed (met name bij de jeugd) bezette openingsmeeting van het Zeeuwse baanseizoen. Een van de uitschieters in Ter- neuzen kwam van Samantha van Remortel, die op alle onder delen waaraan ze deelnam knap presteerde. Vooral in het oog sprong het RKHAV-clubrecord van de talentvolle D-juniore op de 60 meter, die ze won in 1.44,6. Daarmee onttroonde ze Norah van Leest, die op 29 september 1999 ook in Terneuzen een tijd van 1.46,2 had laten klokken. Scheldesport-veteraan Romain van Hoecke opende het seizoen eveneens goed, onder meer met een clubrecord in de categorie mannen 45 met de kogel (7,25 kilogram). Hij overbrugde 7 me ter en 72 centimeter. Bij de B-jongens won de Goese- naar Stefan Stokman de werp- driekamp, met 12,10 meter met de kogel ,25,78 meter met de dis cus en 37,45 meter met de speer. Bij de mannen klopte veteraan Donald Segers op de werpdrie- kamp alles en iedereen. Zijn plaatsgenoot Stefan de Block snelde naar de winst op de 800 meter, terwijl Eric Goossen de 3000 meter het snelst aflegde. Met tijden, zowel voor De Block als Goossen, die aangaven dat het een seizoensopening was. door Rinus Verberkmoes ZAAMSLAG - Diep in de reser ves moest Zaamslag zaterdag gaan om voor eigen publiek Ar nemuiden te verslaan. Het lukte uiteindelijk in de laatste minu ten van de wedstrijd toch nog, dankzij een voorbeeldige inzet. De overwinning (2-1) geeft de Zeeuws-Vlamingen weer hoop voor de toekomst. „Dit zegt iets over de instelling van het elf tal", zei de winnende trainer Mare de Kunder. Het slot van de wedstrijd was uitermate boeiend, omdat beide ploegen uitzicht hadden op de volle winst. Arnemuiden zette de tegenstander onder druk, maar slaagde er niet in de enorm knokkende verdediging van de thuisclub te slopen. Zaamslag droomde nog weg in een roes, die was veroorzaakt door de gelijkmaker. Dat doel punt kwam als het ware uit de lucht vallen. De maker, na een voorzet van Hubert van de He mel, was Amemuiden-speler Jos Poortvliet, die met een kop bal zijn eigen doelman versloeg. Voorsprong Arnemuiden had op slag van rust een 0-1-voorsprong geno men via Cor Schroevers, die mistasten van Zaamslag-verde- diger Peter Oppeneer afstrafte. Een meevallertje voor de bezoe kers, mede omdat het hobbelige veld Oppeneer parten speelde. Jacco den Hamer trof bij een spaarzame kans doelman Meul- meester op zijn weg, maar ver der bleef die eerste termijn zonder kansen De Zaamslag- defensie onderscheidde zich, TERNEUZEN - De korf ballers van Luctor zorg den zaterdag bij de herstart van de veldcom- petitie voor een stunt door koploper Seolto met 13- 11 te verslaan. Door die overwinning zijn de de- gradatiezorgen meteen weggespeeld. In de vierde klasse B in^c-st Zaamslag zich tegen Togo gewonnen geven:10-17. Luctor-Seolto 13-11. Na het kampioenschap in de zaal heeft Luctor de op gaande lijn ook op het veld doorgetrokken Na een rommelige openings fase, waarin de thuisploeg ook al de beste scorings kansen had, kreeg Luctor steeds meer greep op het spel van de tegenstander. Peter Dunnk (3), Eric-Jan Dellebeke (2) en Davy Jonker (1) drukten dat uit in de 6-5-stand bij rust. Het manco van de thuis ploeg was wel dat de re bounds niet werden be nut. Toen dat in de tweede helft wat beter geregeld was, betaalde dat uit met doelpunten van de vrou wen Vooral Marjolein Durink kwam daardoor meer en doeltreffend in beeld Het betekende ver der ook dat Seolto achter de feiten aan bleef lopen (7-5, 8-6 en 10-8) en met nog zeven minuten te gaan bij 12-8 beslissend werd neergehaald. Twee 'stippen' voor de bezoe kers zorgden daarna voor de 13-11-eindstand. Scores Luctor: Peter Durink 4Marjolein Durink en Eric- Jan Dellebeke 3, Davy Jonker 2, Evelien van den Dool 1 Zaamslag-Togo 10-17. De bliksemstart van Togo lever de in een mum van tijd 1 -7 op en zorgde ervoor dat de wed strijd al vroeg was beslist. „Daarna zijn we wel mee gaan scoren en liep het ver schil niet meer op. Op een ge geven moment kwamen we zelfs terug tot drie doelpun ten verschil, maar echt be dreigen konden we de tegen stander niet meer", vond aanvoerder Frans Verpoorte. Hel eerste kwart even buiten beschouwing gelaten was de Zaamslag-aan voerder wel tevreden met wat de ploeg daarna liet zien. Scores Zaamslag: Marco van Reeuwijk 5, Pieter Hamelink 2, Ar,kie Bleijs, Joris de Bree en Frans Verpoorte 1 met hoofdrollen voor de onver zettelijke Jaap Pijpelink en Ar jan de Koeyer. En ook de mid denvelders Menno den Dekker en Jean Dooms schuwden het defensieve werk niet. Arnemuiden, dat meer balbezit had, liep zich daarop stuk. Met als gevolg dat de wedstrijd na de rust, weliswaar door het eigen doelpunt van Arnemuiden, in evenwicht kwam. Het mondde uit in een hectisch slot, waarin beiden voor de winst gingen. Kwetsbaar De rush die de goed spelende Coen Goossen uit zijn vermoei de lichaam perste, had in die pe riode een beter lot verdiend De actie toonde al aan dat de af weer van Arnemuiden kwets baar was geworden. Dat bleek ook weer in de negentigste mi nuut van de reguliere speeltijd, waarin doelman Meulmeester een hoge voorzet van Zaamslag op de rand van de zestienmeter lijn wegstompen. Bij die actie blesseerde hij zich, maar scheidsrechter Harry van Meer kerk liet doorspelen. Met de keeper op de grond haalde Peter Dieleman van ver uit voor een prachtige lob. Het bezorgde Zaamslag de onverwachte winst. Alles wat Arnemuiden was viel na die treffer over de arbiter heen De scheldpartij kwam Corjan Marijs, de beste verdedi ger bij Arneuiden, op rood te staan. In de extra tijd, ruim tien minuten, liet Zaamslag de winst niet meer glippen. Zaamslag-Arnemuiden 2-1 (0-1). 44. Cor Schroevers 0-1, 64. Jos Poortvliet 1-1 (eigen doel), 89. Peter Dieleman 2-1. Scheidsrechter: Har ry van Meerkerk uit Streefkerk Ro de kaart: Corjan Marijs (Arnemui den). Gele kaart: Wim Duerink (Zaamslag). Toeschouwers: 200 Zaamslag: Bart Corstanje, Hubert van de Hemel, Peter Oppeneer, Jaap Pijpelink, Arjan de Koeyer (85. Wim Duerink), Coen Goossen, Menno Zaamslag-verdediger Jaap Pijpelink zet een sliding in om Cor Schroevers af te stoppen. door Fred Rabout HULST - Mare Papanikitas was zaterdag in de atletiekwedstrijd '25 van Hulst' een maatje te groot voor de concurrenten. De in België wonende atleet klopte de rest van het 63-koppige deel nemersveld in een winnende tijd van 1.26.16. Voor de 35-jarige atleet met Griekse ouders is een wedstrijd over 25 kilometer een ommetje alsof hij even de hond uitlaat. Dit jaar gaat hij zich na een ma rathoncarrière richten op het nog langere werk, de ultralo pen. Onlangs liep hij de 83 kilo meter van Stein en in juni staat zijn debuut op de 100 kilometer van Torhout in zijn agenda aan getekend. „Ik ben zo langzamerhand uit gekeken op de marathons. Dat kortere werk moet ik niet meer. Ik wil me in de top nestelen bij de ultralopers en kijken hoe ver ik daar kom." Onder meer in Etten-Leur is Pa panikitas een grote bekende. VLISSINGEN - Spui leek in de vierde klasse van het zaterdag voetbal op weg naar een stunt. De Zeeuws-Vlaamse formatie nam tegen DFS een 3-1-voor sprong. Toch trok DFS nog aan het langste eind: 4-3. DFS-Spui 4-3: Remco Rotte kon na een kwartier nog wel de al in de tweede minuut opgelopen achterstand dooreen treffer van Alex Meyer goedmaken, maar daarna leverde zwak verdedi gen nog voor rust een 1-3-voor sprong voor Spui op. Alex Mey er zorgde uit een strafschop voor 1-2 en Mark Otterloo liet vlak voor rust de 1-3 aanteke nen. Binnen vijf minuten na de pauze had DFS die geachter- stand ook weer goedgemaakt via een eigen doelpunt van Jur- gen Meyer en een kopbal van Mous Magazi Magazi zorgde na een uur ook voor de winnende 4- 3 Cadzund- Brouwershaven 2-1: De thuisclub was in de eerste helft duidelijk de sterkere ploeg en de 2-0-voorsprong bij rust via doelpunten van Angelo Martlé (30e minuut) en Jean Pierre Vercouteren (41e) was verdiend. Van de Meer kon er tien minuten na rust nog wel 2-1 van maken. Twee keer won hij er de mara- digheden noodgedwongen werd thon is 2 uur en 22 minuten, thon, vorig jaar, toen de hele af- ingekort tot een halve, won hij „Helaas ben ik nooit onder de stand wegens de weersomstan- ook. Zijn beste tijd op de mara- 2.20 gekomen." S%K:. Jfar''' Niels Koole (midden met nummer 30), hier in een groepje met Wim Besuijen (31) en de Belgen Charmant en Colaes, was de beste Zeeuw in Hulst. foto Camile Schelstraete Veel sterke atleten waren zater dag naar Hulst gekomen. Man nen en vrouwen die zich klaarmaken voor het mara thonseizoen, specifiek voor die van Rotterdam, die over een drietal weken op de rol staat. Niels Koole is een van die atle ten. De Middelburger, dit sei zoen al winnaar van de Inkel- loop en Boulevard-City Run, liep voor zijn gevoel een heerlij ke 25 kilometer in Hulst. „De luchtvochigheid was wel groot, maar het gaat in de aanloop naar de marathon tot nu toe per fect. Aan die Papanikitas was alleen niets te doen." Koole liep een sterke tweede wedstrijdhelft, die hem uitein delijk een derde plaats oplever de achter Luc Molemans uit Ternat. Ronni van Acker was de eerste Zeeuws-Vlaming, met zijn negende plaats net binnen de eerste tien. Chantal Maat, de vriendin van Niels Koole, bereidt zich ook voor op de Rotterdam-mara thon. Het wordt haar debuut op de 42 kilometer. Ze was in Hulst de eerste vrouw op de 2 5 kilome ter, voor Els Zweistra uit Ter- neuzen. Op de 12,5 kilometer won Ingrid IJsebaert voor eigen publiek. De Zuidzandenaar Eric Cappon was de snelste bij de mannen. Het organiserende RKHAV had niet over belangstelling te kla gen. In totaal kwamen 170 atle ten en atletes aan de start. door Wim de Vos AXEL - Jaap Goossen, de trainer van AZ VV, beseft het als geen ander. Zijn ploeg gaat naar een moeizaam slot van de compe titie toe in de zaterdag tweede klasse en zal in de laatste vier wedstrijden de mouwen op moeten stropen. Zaterdag verloren de Zeeuws-Vlamingen thuis van Dinteloord (1-2). En omdat enkele kilometers verderop Zaamslag van Arnemuiden won, staat AZ VV nu op een gedeelde derde plaats onderin. Die plaats houdt aan het einde van de rit promotie/degradatiewedstrijden in. De gewonnen uitwedstrijden tegen Tholen- se Boys (0-1) en Dauwendaele (0-5) mogen achteraf bekeken geen echte graadmeter zijn. Dat beseft Jaap Goossen maar al te goed. Dinteloord toonde zich vooral een fy siek sterke tegenstander, die eropuit was een eind te maken aan de neerwaartse spi raal waarin de Brabanders na een sterke start van de competitie terecht waren geko men. Desondanks slaagde AZW erin om enkele kansen te creëren, maar in dat spelletje faal den de Axelse aanvallers volkomen. „Op dat punt kwam vandaag onze zwakte weer boven We missen scheipte, dat is niet alleen vandaag, maar dat is al in veel meer wed strijden gebleken. Vorige week, tegen Dau wendaele, Scoorden we wel vijf keer, maar daar waren een paar goals bij die er via ver dedigers ingingen", zei Goossen, die wel vond dat „AZW met veel inzet had ge speeld. „Daar kan ik de spelers geen verwijt over maken." Zoals Goossen aangaf kreeg de Axelse for matie ettelijke kansen. Leon Goossen kopte na een aanval over veel schijven over, de Belg Bennie Bontinck tikte wel over doel man Ivo Boluit van Dinteloord, maar gaf de bal te weinig snelheid mee, de Brabantse keeper stopte met de voet een inzet van Goossen en invaller Corné Langendoen speelde zich fraai vrij, maar schoot toen ver naast het doel. „En als je uit zo veel kansen niet kunt sco ren, dan kun je er bijna zeker van zijn dat je het schip ingaat", stelde Goossen gelaten vast. Die constatering was juist. Terwijl AZW een groot veldoverwicht had, braken de Brabanders zo rond de 80e minuut tot twee keer toe uit. Beide keren leverde dat een goal op. Eerst mocht André Donkers een van de paal terugspringende bal vrij inschieten, amper één minuut later zette Arjan de Pag- ter met een droge schuiver AZVV definitief op achterstand. Dat doelman Boluit daarna in de slotfase blunderde op een vrije trap van Corné Lan gendoen, kon daar niets meer aan verande ren. Dinteloord won slim en dus verdiend met 1-2. AZVV-Dinteloord 1-2 (0-0). 82. André Donkers 0- 1, 83. Arjan de Pagter 0-2, 89. Corné Langendoen 1-2. Scheidsrechter J. van Rijsingen (Boxtel) Gele kaart. André Donkers, Fabian 7blud (Din teloord) Aantal toeschouwers: 100. AZVV: Niels Meesen, Romano van Overmeire, Gerben Steijaert, Ferry van de Veeke, Jürgen de Reu, RoryCurran (61Jacco Koekkoek), VehEry- urük (72. Corné Langendoen), Joep Frusch, Wou ter Kruisifikx; Bennie Bontinck, Leon Goossen (72. Jaap dpi Doelder) den Dekker, Jan Doorns, Peer Ha melink (65. David de Haan), Jacco den Hamer, Peter Dieleman. Kil w ;,'S door Aector Dooms TERNEUZEN - De basketbal- sters van Voorwaarts hebben het kampioenschap behaald in de Zeeuwse competitie. De titel van het Axelse team was te dan ken aan een een nipte 51-50-ze- ge op Marathon. Scheldesport klopte in Middelburg Dyna- mo'70 met 60-44. Scheldesport leed in de mann- encompetitie rayon zuid op nieuw een nederlaag. In Wijk en Aalburg was ABC met 62-47 te sterk voor de Terneuzenaren. Voorwaarts klopte Mevo'80 met 77-59 in de Zeeuwse klasse. Voorwaarts-Marathon 51-50 (19-21): Vlak voor tijd schoot Marianne Hommerson haar ploeg naar de titel. De ploeg van coach Maur een Vaal domineerde de Zeeuw se klasse, waarin slechts vier ploegen vertegenwoordigd wa ren. In het duel met Marathon liep het voor de rust nog niet naar wens voor de Axelse vrou wen, omdat ze door de sterk ver dedigende Vlissingse tegen standster gedwongen werden van afstand te schieten. De ach terstand werd in de tweede helft omgezet in een mooie voor sprong: 43-35. Het Axelse spel oogde in die fase verzorgder, er werd sneller gespeeld en de aan vallen werden bekroond met treffers. De marge werd in de rommelige slotfase bijna verspeeld. Het fy siek sterke Marathon had vlak voor tijd zelfs een 50-49-voor- sprong, maar Marianne Hom merson sleepte met een laatste poting het kampioenschap bin nen. De uitblinkster van Voor waarts was ook topscoorster met achttien punten, gevolgd door Petra Geelhoedt met vijf tien punten. Sonja Geelhoedt was goed voor twaalf punten. Dynamo'70-Scheldesport 44- 60(18-31): De Terneuzense ploeg veegdt slechte prestatie tegen Vo waarts uit met verfrissend b ketbal tegen Dynamo. De M delburgse vrouwen kwamer niet aan te pas tegen de gr< spelende jonge ploeg van Set desport. Vooral Mar jol» Kruijsse onderscheidde z met 28 punten, bijna de hi van de productie. Marjoli Bruurs scoorde twaalf punte: Mannen ABC-Scheldesport 62-47 (I 20): De Terneuzenaren zijn na de derlaag in Wijk en Aalburg a; gewezen op degradatiebask bal. Samen met Vossenberg Smokkelhoek moet Schele sport strijden voor lijfsbeho; Een lastige opdracht voor jonge ploeg, die nog te veel t rust in zijn spel heeft. In de t ginf ase keken de Terneuzena: tegen een 17-9 achterstand a Pas in het derde kwart haa Scheldesport rendement uit acties. De ploeg van speler/tr ner Martin van Ham kwam rug tot 36-36, daarna brak verzet. ABC liep nog uit uit n, een riante 62-47. De productie van Scheldesp werd verdeeld onder Bas Die man (13), Willem Spijker (13i Coen Bauwens (12). Voorwaarts-Mevo'80 77-59 32): De kentering in de wedstn kwam toen Voorwaarts omscr kelde naar een zone-verde ging. Aanvankelijk keek thuisclub tegeneen 11-4acht stand aan. In de eerste h- kwam het gevaar van Roh d'Hont. De Axelaar scoorde punten, waaronder vier dn punters. Na rust liep Vo: waarts uit naar een regelmatj overwinning. Robert d'Hc was topscorer met 28 puntf Tim Witte en Stefan de Cl» scoorden vij ftien en twaalf pu ten. foto Peter Nicolai Atletiek 25 km vari Hulst. 800 meter. Meisjes: 1. Eva IJsebaert 3.14, 2. Frangoise van Wa- terschoot 3.21,3. Maaike IJsebaert (allen Hulst) 3.32. Jongens: 1. Stijn Helskens (Zelzate) 3.40, 2 Roy de Moor (Hulst) 4.01, 3. Jens Helskens (Zelzate) 4.44. 3 km. Mannen: 1. Marcel Mangnus (Hulst) 10.42,2. Thomas Horbe (Ekeren) 11.18,3. Jarno van Guijse (Stekene) 11.37,4. Arne Lippens (Waarschoot) 11.59, 5. Roger Nijs (Vrasene) 12.21 Vrouwen. 1. Judy Proost (Antwerpen) 11.45, 2. Marjolein d'Hondt (Hulst) 12 39 3. Haike van de Velde (Maarkedaal) 12 49.7 km mannen: 1. Kris Derveaux (Gistel) 24.06, 2. Peter de Vet (Axel) 245.45, 3. Filip Rooms Zwijndrecht) 26.05, 4 Eddy Schwegler (Hulst) 26.29, 5. Edwin de la Ruelle (Koe wacht) 27 22 Vrouwen: 1Els den Hamer (Hulst) 32.28, 2. Ingrid van Overloop (Koewacht) 36.31, 3. Brigitte Kiekens (Vrasene) 36.52.12,5 km Mannen: 1. Eric Cappon (Zuidzande) 45.10,2. Ronny van den Hout (Borgerhout) 46.21, 3. Fons Warrens (Kloosterzande) 47.40, 4. Davy van Bogaert 48.03, 5. Frederik van Hove (beiden Zwijndrect) 48.24. Vrouwen: 1. Ingrid IJsebaert (Hulst) 51 05, 2. Diane Teygeman (Antwerpen) 54 10, 3. Miriam Mel (Sint-Jansteen) 1.00.47. 25 km mannen: 1Mare Papanikitas (Ste kene) 1.26.16, 2 Luc Molemans (Ternat) 1.27.33, 3. Niels Koole (Middelburg) 1.28.25,4. Stefan Colaes (Boom) 1.29.09, 5. Jurgen Charmant (Merelbeke) 1.33.07, 6. Jozef Roeland (Zottegem) 1.34.21, 7. Gino Deplae (Hooglede) 1.35.14,8. Jakke Descheemaecker (Stabroek) 1.36.11, 9. Ronni van Acker (Nieuw-Namen) 1 36.50, 10. Daniël van de Walle (Ever gem) 1 39.34. 12. Harold Hiel (Sint-Jan- steen) 1 40.20, 14 Wim Besuijen (Mid delburg) 1 40.59,15. Rian van de Broeke 1.41.01, 17. Johan de Vlieger (beiden Vlissingen) 1.43 13. Vrouwen. 1. Chantal Maat (Middelburg) 1.53.30, 2. Els Zweistra (Terneuzen) 2.13.26,3. Wies Kuipers (Breda) 2.14.15 Baanwedstrijden Scheldesport Terneu zen. Jongens C-pupillen meerkamp: 1. Wouter Thomaes (Wielingen). 600 me ter: 1 Wouter Thomaes 2 19,3. B-pupil len meerkamp: 1. Sebastiaan Bouterse (Scheldesport) 600 meter: 1. Sebastiaan Bouterse 4.09,2. A1-pupillen meer kamp: 1Joeri van der Hooft (Wielingen) 1000 meter: 1. Jurgen Thomaes 4.03.9. A2-pupillen meerkamp: 1 Leander Ver meer (Scheldesport) 1000 meter: 1. Da niël Inghels 3.31,6 (RKHAV) 3.49,1 D-jongens 80 meter 1 Jeffry de Brou wer (RKHAV) en Martijn van Fraeyenho- ve (Scheldesport) 11,1 1000 meter. 1 Martijn van Fraeyenhove 3.11,7. Ver springen: 1 Jeffry de Brouwer 4,28. Kogelstoten: 1 Brian Boidin 7,90. C-jon- gens 100 meter: 1 Paul Kingma (Schel desport) 12,8.800 meter 1Paul Kingma 2.24,1 Verspringen. 1. Paul Kingma4,41 Speerwerpen. 1. Paul Kingma 36,64. B-jongens werpmeerkamp: 1. Stefan Stokman (AV'56). 2. Jack Luteijn (Wielin gen), 3 Rens Geelhoed (AV'56). A-jon gens springmeerkamp: 1 Wouter Saman (RKHAV) Werpmeerkamp 1. Wouter Saman. Mannen springmeer kamp 1 ex aequo Glenn Hofman en Ro land Volleman, 3 Raf de Wever (allen Scheldesport) Werpmeerkamp: 1. Do nald Segers (RKHAV), 2 Raf de Wever, 3. Roland Volleman 100 meter 1. Glenn Hofman 12,3,2. Roland Volleman 12,8,3. Ronald Rasenberg (Scheldesport) 12,9 800 meter: 1. Stefan de Block (RKHAV) 2.14,3, 2. Albert Platteeuw 2.18,1, 3 Ro land Volleman 2.27,5.3000 meter: 1Eric Goossen (Scheldesport) 9.36,9, 2. Nitin Klapwijk (Leiden Atletiek) 9.48,1 Meisjes C-pupillen meerkamp 1. Astrid Rasen berg (Scheldesport) 600 meter: 1 Vale rie Volleman 2.43,0 B-pupillen meer kamp: 1 Ylana Groot (Scheldesport! 1000 meter 1 Gerlinde Duerinck 4.11,2, 2 Ylana Groot 4.21.4. 3 Ingrid Rasen berg (Scheldesport) 4.30.4. A1-pupillen meerkamp: 1. Layla de Vries (Schelde sport) 1000 meter. 1 Annick Murre 4 09,8. A2-pupillen meerkamp 1Esther Platteeuw 1000 meter. 1 Esther Plait eeuw 3.39,2. D-meisjes 60 meter: 1 Brett Manders (Wielingen) en Samantha Ler nout (RKHAV) 8,6. 600 meter: 1, Sam tha Lernout 1.44,6 (Scheldesport) 1 .w Verspringen: 1. Brett Manders 4,17. gelstoten: 1. Evelien van Hoeve 8| C-meisjes 80 meter: 1 Lotje Stam 2. Daphne Seghers 11,5 600 metei Norah van Leest 1 43.9 (RKHAV) 1 Verspringen: 1 Lotje Stam 3,90. Sp- werpen: 1 Aniek Aper 25,00. B-men 100 meter: 1. Audrey Seghers (RKF 13,3,2. Marianne Verdonk (Scheldes: 14,3. Springmeerkamp: 1 Audrey! hers (RKHAV), 2. Marianne Verc (Scheldesport), 3. Anke de Feyter (V lingen). Werpmeerkamp: 1 Audrey! hers, 2. Anke de Feyter, 3. Jessica Se: (RKHAV). Vrouwen 100 meter: 1. V. mien Verdonk (Scheldesport) 1 Springmeerkamp: 1. Margotde Nijs i HAV). Werpmeerkamp: 1 Daniella gers (RKHAV), 2 Willemien Verd (Scheldesport), 3. Margot de Nijs. Biljarten Terneuzen. Algemeen kampioensCi driebanden. Eindstand: 1. Jo d'Ho< (De Kastanje Kloosterzande) 11 rm punten, algemeen gemiddelde 0,9 hoogste serie 6 carambole beh percentage moyenne 90,55, 2. Cees Wissel ('t Bierwinkeltje Terneur 8-0,732-6-91,50%, 3. Eddie van them (Den Ouden Arend St.-Janste 8-0,788-7-78,82%, 4. Frans Pilaet (Hi /De Troubadour Clinj 8-0,452-6-75,36%, 5. Rinus Schel (NASA/Ed Horemans A)| 6-0,355-3-88,67%, 6. Patrick Vast* (TMW Sluis) 6-0,558-6-69,80%, 7. Sli ny la Heijne (Den Ouden Aref 5-0,456-5-76,50%, 8 Dirk de Jc| (SBC Sluiskil) 4-0.361-8-90,73%. Poolbiljarten. Competitie Kanaalzo eerste divisie: De President-ZV Un' chables 5-1, Het Hoeckhuys-Betei: /De Gravin 0-6, Dino's-Het Paradijs! ZV All Stars-The Underdog, uitg, C ble or Nothing-@ Your Servce uitg Jeffrey's-De Tukker 1-5. Stand: ZY Stars 19-156, De Tukker 20-152, Bc dak/De Gravin 20-133, The Underd 19-113, De President 19-91, Double Nothing 19-81, Your Service 18- ZV Untouchables 18-54, Dino"s 20- Het Hoeckhuys 20-45, Het Para; 19-38, The Jeffrey's 17-29. Tweedei sie. The Riffbitches-Tricky Hot Sf 5-1, De Roskam-ZVS 0-6, The Rif" ream Team 3-3, De Pooligans-Elrr 2-4, Team X-The Ivory Ball's uitg. Sta Elmo's 20-128, ZVS 19-112, Ore Team 20-110, First Ladies 19-96,' Ivory Ball's 18-94, De Pooligans 19 The Riff 19-86, Tricky Hot Shots 19- The Riffbitches 19-53, De Roskam 19 Team X 18-46 Futsal Hulst. Rayoncompetitie Klasse A: C teels/Meerpaal-De Smet 5-0, Pabo-Kc va 6-2, 't Jagershuis-Rabobank 5-0, h kermann/Stuntmarkt-Donckers 4-6 Anker/Schelfhout-Chevy's 2-5. Sta Pabo 6-18, Chevy's 6-14, 't Anker/Sc6 hout 6-12, Casteels/Meerpaal 6 12, gershuis6-10, Kosova6-9, Rabobank: De Smet 6-3. Donckers 6-3, Nee» mann/Stuntmarkt 6-1 Klasse B: Première/Zaman-IZV/1B: 4-2, ING Bank-ADM/Lazarus 3-6, V/IBS-De Reizende Man 5-2, Dullaert-Morres 1-8. Sta Première/Zaman 6-16, ADM/Lazaru; 13, Max Korting 6-13, IZV/IBS 6-13, U res 6-9, De Kronkel 6-7, ING Bank 6-6 V/IBS 2 6-6, De Reizende Man 6-4, Dullaert6-0. Volleybal Sas van Gent Recreatieve compef Vrouwen. Swagemakers-Esplanada 0 (25-12, 25-4, 25-9). Stoffels Clear Place du Marché 3 0 (25-21,25-10, 2! Savok-Place du Marché 2-1 (18-25 18,25-16), Savok 2-Esplanada 3-0 (25 25-22, 25-14). Gemengd' C Line-Stoffels Cleaning (19-25, 25-20,16-25), Fabricom-Savok vesta 0-3 (16-25, 19-25, 19-25), 't Klif ke-Fabricom 0-3 (23-25. 20-25,23-25)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 38