Zierikzee voelt de hete adem Eerste verlies doet Scaldina geen pijn PZC DRS/Wik 2 blijft winnen Piet Verschure is beste bandstoter Voetbalsters WIK'57 kunnen titel vergeten ondanks overwinning .20, Bezoekend RCS boekt gelukkige 1-O-overwinning Kwiek verliest 3BSD 2 vijzelt het moreel op Zierikzee voelt zich bestolen uitslagen fl maandag 31 maart 2003 door Klaas Verspoor ZIERIKZEE - Zierikzee-trai- ner John de Frel en RCS-coIlega Hans de Nooijer waren het er na afloop van het duel Zierikzee - RCS over eens: de gelukkigste ploeg had gewonnen. In een wedstrijd waarin beide teams elkaar constant in evenwicht hielden, was één treffer genoeg voor drie punten. RCS werd spekkoper door een doelpunt van Alwin van Ham en won in Zierikzee met 0-1 Door de overwinning is de ploeg uit Oost-Souburg zorgenvrij. Met nog vier duels te spelen is de marge elf punten met de num mers tien en elf van de derde klasse A. Voor Zierikzee, dat de hete adem van de concurrentie in de nek voelt, kwam de Sou- burgse zege heel slecht uit. Domburg (dat verloor) en Grenswachters (dat won) staan nu allebei slechts drie punten achter op Zierikzee. En juist dat drong snel bij De Frel door. „Als we nu abominabel slecht zou den spelen, dan zou ik er geen vertrouwen in hebben. Maar als we met deze instelling blijven voetballen, komt het goed. Qua veldspel doen we voor niemand onder." Maar, en dat weet De Frel ook, daar gaat het in het voetbal niet alleen om. Het gaat er om dat je minimaal één doelpunt meer maakt dan je tegenstander. Hans de Nooijer sloeg na afloop de spijker dan ook op de kop. „Er stonden hier twee ploegen die aanvallend kwaliteit tekort komen." In dat kader mag Zie rikzee blij zijn dat voor het ko mend seizoen in ieder geval Rutger Kooman de Zierikzeese gelederen komt versterken. Maar is hij dé man die het ge brek aan Zierikzees scorend vermogen opheft? Rood-zwart Wat de eerste helft van de wed strijd opviel, was vooral de be slissing van scheidsrechter Ro- demond. De Vlissinger stond toe dat beide elftallen in het rood zwart aantraden. Daardoor maakte Rodemond het zichzelf, BRUINISSE - De volleyballers van Kwiek snakken naar het competitie-einde. De Bruse for matie verloor in de tweede klas se met 1-3 (16-25, 25-19, 27-29, 20-25) van Vovero. De bezoe kers hadden iets meer in de mars dan Kwiek, dat soms een onge- inspireerde indruk maakte. de spelers en de toeschouwers erg lastig om in bepaalde situa ties onderscheid te maken tus sen de aanvallende en de verde digende ploeg. Of het er mee te maken had was de vraag, maar beide ploegen konden elkaar maar moeilijk vinden, laat staan gevaarlijke situaties voor de goal creëren. Pas in de dertiende minuut viel de eerste doelpoging te aan schouwen. Het schot van Regil- lio Pinas leverde Jaco van der Schee echter geen enkel pro bleem op. De Zierikzee-keeper kwam kort daarna, toen Alwin van Ham gevaarlijk doorkwam, op tijd uit zijn goal. Zierikzee zelf kwam via rechtsback Colin van Oeveren, die veel ruimte ge noot, een aantal keer gevaarlijk in de buurt van RCS-doelman Arvid Pieterse. Zijn eerste doel poging strandde op een Sou- burgse speler, zijn tweede, een kopbal uit een corner, verdween net voorlangs. Na een klein halfuur viel de grootste kans te noteren. Tho mas Vos glipte op rechts voorbij Sander Schutte en zag de inko mende Michiel Tamerus. Ta- merus slaagde er van dichtbij niet in om de bal achter Pieterse te werken. Het was voetballend het hoogtepunt van de eerste helft. Na rust, met de thuisploeg in de witte reserveshirts, leek Zierik zee uit een ander vaatje te gaan tappen. „De eerste helft was vlak van onze kant. Ik wilde dat wij wat meer het initiatief pak ten. De mogelijkheden voor 1-0 waren er ook", keek De Frel te rug. Eerst kreeg Tamerus, na een prima actie van Vos, een kans. De tweede kans was gro ter. Mol zette Vos aan het werk die de inkomende Nelissen vond. Nelissens schuiver ver dween net naast het doel. RCS kroop niet in de schulp. De Nooijer: „Het spel golfde daar na wat op en neer. Zelf kregen wij daarna ook een grote kans." Detail Colin van Oeveren voorkwam, ten koste van een corner, op dat moment de 0-1. Zo leuk als de tweede helft begon, zo saai werd hij in de tijd daarna. Een detail, zo oordeelde De Frel, besliste het duels alsnog. „Remco van der Wekken had meer druk op de bal moeten zetten. Dat is geen verwijt, maar een coa- chingsmoment.Doordat de linksback dat naliet, kon RCS- aanvoerder Martin Janse onge hinderd een voorzet geven die door invaller Daan Kloet juist werd ingeschat. In plaats van voor de eigen kans te gaanlegde Kloet de bal terug op Alwin van Ham. De 21-jarige speler rond de vervolgens goed af: „Maar Daan kopte de bal ook heel erg goed terug. Wij winnen hier niet zo vaak. Het zit weer eens een keertje mee." RCS boog door de zege de neer- Zierikzee-speler Ben Verwest rukt op tussen een aantal RCS-spelers. van onze sportredactie ZIERIKZEE - De tafeltennis sers van Scaldina leden tegen Arnemuiden 5 de eerste neder laag in de derde klasse, maar dankzij buurman Kerkwerve bleef de schade in de titelrace beperkt. Het Kerkwerfse trio snoepteintwee wedstrijden tien punten af van Effect'71dat nog acht punten achterstand heeft op Scaldina. Kerkwerve heeft handhaving in eigen hand. Scaldina - Arnemuiden 5 4-6: Arjan Bom en Cor Smalheer stonden na afloop beteuterd te kijken, omdat ze niet in staat waren één puntje te scoren. Hans Volkeri liet met drie over winningen zien dat hij tot de sterkste tafeltennissers van de derde klasse behoort. Samen met Bom vormt hij ook een sterk dubbel, want ook dat punt scoorde hij. De openingspartij van Volkeri tegen Willy de Klerk verliep met 11-9, 8-11, 11-5 en 11-4 nog het vlotste. Tegen Jan Zwemer moest hij toch behoor lijk wat speltecniek in stelling brengen, maar trok met 11-13, 11-3.11-9 en 16-14 wel de partij naar zich toe. Ook in de partij tegen Rinco de Gier ging het er fel aan toe. Toch versloeg de bij na veertigjarige Volkeri zijn veel jongere tegenstander na schitterende rally's met 10-12, 11-5, 11-8 en 15-13. Smalheer verloor 'in vijven' van Zwemer en hetzelfde gold voor Bom te gen De Klerk. Effect'71 2 - Kerkwerve 1 6-4: Beide teams speelden met een invaller vanwege ziekte bij Ef- fect'72 en studieverplichtingen bij Kerkwerve. Het Schouwse trio kwam 4-0 achter, waarbij de verloren dubbel een vreemd verloop had (11-4,7-1111 -6,0- 11,11-7). Daarna kwam Mauri ce van Slobbe in actie tegen Jaap Maas en tekende voor het game)Stoffel van de Wekken en invaller Jaap Huigens wonnen vrij gemakkelijk hun enige winstpartij. Van Slobbe boekte zijn tweede zege door ook over invaller De Bruijne heen te wal sen. De laatste partij, bij een 5- 4-achterstand, werd uiteinde lijk door Stoffel van de Wekken verloren tegen Frans Rijn. Kerkwerve 1 - Effect'71 2 6-4: Kerkwerve was deze keer met de vaste bezetting, want Albert de Vos was weer van de partij. Stoffel van der Wekkens eerste partij tegen Jaap Maas verliep moeizaam, maar werd met winst besloten (11-5 in de vijfde game). Vervolgens zette ook Al bert de Vos zijn wedstrijd tegen Han Dekker om in winst (11-7, 11-8, 11-8). Na de dubbel, die werd verloren, won zowel Van de Wekken als De Vos zijn twee de partij nipt in vijf games. Maurice van Slobbe won zijn eerste wedstrijd van invaller Han Dekker met 11 -8 in de vier de game. Ook de laatste wed strijd werd door Van Slobbe ge wonnen. Scaldina 2 - Oudelande 3 6-4: Jan Kik scoorde driemaal door met twee keer 11-5 en 11-8 Jan Kole te verslaan, met 11-2,11-9 en 11-3 CeesSorberenmet 11-7, 11-9 en 12-10 Anja van Eijke- ren. Samen met Pang Yuen ver overde hij ook het dubbelspel- punt. De andere twee punten kwamen op conto van Yuen, die Kole en Sorber versloeg. Mar Holkers bleef puntloos ondanks twee vijfgamers Bat je 2 - Kerkwerve 2 9-1: Kerk werve ging naar Wolphaartsdijk met invaller Jos Lindeman voor Ap Kroezeman. De eerste wed strijd, Jan Provoost - Jaap Hui gens, werd gewonnen door Hui gens, met 8-11 in de vierde game. Verder kwamen de spe lers van Kerkwerve niet tot winst. Alleen in de dubbel kon den ze het de tegenstanders nog game leidde uiteindelijk tot ver lies. John Hage had nog een kans tegen Sander de Kok Maar verloor de vijfde game met 11-7. Scaldina 3 - Kapelle 9 10-0: Be halve bij het dubbelspel won nen Mario van Popering, Jan Remmers en Hans Jonker al hun duels in drie games. Met nog slechts twee duels voor de boeg kunnen zij bijna het kampioen schap niet meer mislopen. Kerkwerve 3 - MZ 3 8-2: De vas te spelers van het derde hadden alleen moeite met Jan Willem Matthijse, die twee partijen won. Alleen Jos Lindeman was hem in een spannende strijd de baas (13-11 in de vijfde game). Henk 't Hart en Gerard Knol hadden geen probleem om Ed Nassin en Minnaar te verslaan. Scaldina 4 - Markiezaat 10 3-7: Met zes partijen in vijf games stonden Gerrit van den Bosch, Bram Vroegop en Kees Sonne- veld hun eerste plaats af. Van den Bosch pakte twee keer de winst en samen met Kees Son- neveld verloor hij nipt met 11- 13 in de vijfde game het dubbel spel. Sonneveld overmeesterde HenkRens. Big Smash 3 - Kerkwerve 4 5-5: Anja Plandsoen en Daan van de Hoek wonnen knap twee partij en. Leo Flikweert kwam één maal tot winst. Tegen Gert-Jan Roelse veegde hij de tafel schoon met 7-11,1-11, en 2-11! Scaldina 5 - Kerkwerve 5 7-3: Scaldina-speler Martijn van dei- Helm blonk weer uit doordat hij Wilbert Huigens, Bud Matthey en Daniël Beserman versloeg. Alleen Matthey snoepte hem twee games af. Samen met Fem ke Saman won Van der Helm ook in vijf games het dubbel spel. Scaldina 6 - Yerseke 4 3-7: Koop Broekhuizen, Joop van Houdt en Ed Voshol kwamen alledrie tegen Henk bij de Vaate tot winst, maar de overige zeven ZIERIKZEE - De driebanders van 3BSD 2 poetsten in de ont moeting met Fat Kee Interna tional het moreel op door een duidelijke 6-2-overwinning. Zo'n opsteker kon de ploeg uit Zierikzee best gebruiken. Na een matige reeks werd het weer eens tijd om de punten in huis te houden. Dat lukte tegen Fat Kee uit Delft. Nu moet gezegd wor- den dat de tegenstander flink meehielp. De ploeg kwam met slechts drie spelers naar Zee land zodat 3BSD al met een 2-0- voorsprong aan de wedstrijd be gon. Nadat Philip van der Male in een zwakke partij (27-30 na foto Dirk-Jan Gjeltema 72 beurten) de punten aan te genstander Ardjoen liet, was de stand weer gelijk. Ton vanBeve- ren zorgde echter dat de thuis ploeg weer het voortouw kon nemen door van de onthutsend zwakke Huygen te winnen: 25-7 na 44 beurten. Jan Suykerbuyk mocht het karwei afronden en deed dat ook door Datadin te overmeesteren; 30-17 na 51 beurten. Het kampioensteam van DRS/Wik 2. foto Dirk-Jan Gjeltema van onze sportredactie VLISSINGEN - Zes wedstrij den voor het einde waren ze al kampioen. Tegen het geweld van de volleybalsters van DRS/ Wik 2 is dit seizoen geen kruid gewassen in de recreatieve com petitie van Zierikzee. Zelfs na het behalen van de titel gaan de dames vrolijk door met winnen. Annette Dalebout, Marieke van der GraaffWilma Jansen, Petra Jasperse, Ellen Pannekoek, Conny Papeveld en Ina Roon zijn de schrik van de vrouwen poule. Ze boekten tegen het meisjesteam van Wea/Mevo'80 alweer hun 22e overwinning in 93 wpdstriiden De voorsorone van debutant DRS/Wik 2 op de eerste concurrent (Mazda Lege- maate) is alleszeggend: twintig punten. In poule C werd op de jongste speelavond de tweede kampi oen verwelkomd. MOL AGRO won voor de twintigste keer, met 3-0 van VVOZ, en werd daardoor onbereikbaar voor de concurrentie. Schilder de Oude- /Kwiek H4 (3-0-zege op Wea/Mevo'80 jeugd) volgt op elf punten, met nog drie wedstrij den voor de boeg. In de slotfase van de competitie zijn nog twee kampioenschap pen te vergeven: in poule A en B In poule A houdt Zeelandia de beste papieren Het won met 3-0 van Duiveland Vasteoed/Kwiek H3 en behield één punt voor sprong op titelverdediger vc Lob, dat van Big Boss eveneens met maximale cijfers won. De lijstaanvoerder heeft echter twee wedstrijden minder ge speeld. In poule B komen nog drie teams in aanmerking voor de titel: HCR De Kroon/Wiska, Profile Tyrecenter Rinus Roon en Prak- tijk Jan/Cluzona. Eerstgenoem de heeft na de 3-0-winst op Zeelandia 2 acht punten voor sprong op Profile Tyrecenter (3- 0-winst op Stars of Life) en elf op Praktijk Jan/Cluzona (3-0 tegen Sgravo-de Verfbron). Koploper HCR De Kroon/Wiska moet in zijn laatste drie duels vijf sets winnen voor de titel. waartse spiraal waarin de ploeg de laatste twee weken verkeerde om. Voor Zierikzee blijft het uit kijken. Volgende week wacht Hontenisse-uit. „Het zijn voor ons allemaal finales. De groep weet dat", besloot De Frel. Zierikzee - RCS 0-1 (0-0). 75. Alwin van Ham 0-1Gele kaart: Remco van der Wekken (Zierikzee), Regillio Pinas (RCS). Scheidsrechter A Ro demond (Vhssingen)Aantal toe schouwers: 125. Zierikzee: Jaco van der Schee, Colin van Oeveren, Barry Hage, Jarno Vermeulen en Remco van der Wek ken; Robin van Welt (74. Marco Jon ker), Lee Mol, Erwin Nelissen (62. Patrick Roggeband) en Ben Ver westMichiel Tamerus en Thomas Vos. door Ben Hameeteman ZIERIKZEE - Voor WIK'57 is de spanning er inmiddels af. Con current Smerdiek sleepte zater dag de titel in de wacht. WIK'57 won met 1-4 van GJS. Zowel ZSC'62 als Zierikzee liep tegen een nederlaag op. GJS - WIK'57 1-4: De spanning voor nummer twee WIK'57 is er na zaterdag af. Koploper Smer diek sleepte ruimschoots voor het einde van de competitie de titel in de wacht. WIK'57 boekte een prima zege in Dalem bij het plaatselijke GJS: 1-4. Na een halfuur opende Ellen Schreurs de score, nadat de voorwaartsen vele eerdere kansen om zeep hadden geholpen. Vlak voor rust kwam de thuisploeg nog even langszij. Na de hervatting was het evenwel eenrichtings verkeer. In de vijftiende minuut zette Bianca Kloet haar ploeg weer op voorsprong. Zij trapte even later ook de nummer drie binnen vanuit een direct in draaiende corner. Jaimy vanBe- veren zorgde voor de eindstand. Rijsoord - ZSC'62 3-0: Het spel van ZSC'62 bleef zaterdag hoofdzakelijk beperkt tot ver dedigen. Voorin konden de Scharendijkse vrouwen geen vuist maken. De eerste 25 minu ten bleef ZSC'62 nog aardig op de been. Na een halfuur werd evenwel de eerste tegentreffer geïncasseerd. Vijf minuten later een eigen doelpunt nadat voor stopper Leonie Goudswaard heel ongelukkig de bal op de voet kreeg na een misverstand met keepster Patricia van de Zande: 2-0. De tweede helft gaf een zelfde beeld te zien. Zierikzee - Nieuwland 0-9: Een meer dan zwaargehavend Zie rikzee had zaterdag op eigen veld niets in te brengen tegen het bezoekende Nieuwland. Een voorhoede die compleet gebles seerd was en zonder vaste ver dediging, kneep coach Hans Schreurs de handen ineen juist elf speelsters bijeen te hebben gebracht. „Het was bij voorbaat al een kansloze missie. Wanneer we compleet zijn, zijn we gelijk waardig aan Nieuwland. Van daag was er echter geen eer te behalen." OUD GASTEL - Zierikzee-trai- ner Leen Koster had geen goed woord over voor de arbitrage in de ontmoeting van zaterdag middag. Zijn A-junioren bleven mede door een aantal dubieuze beslissingen van de scheids rechter tegen SC Gastel steken op een 1-1-gelijkspel. De emoties liepen in Oud-Gas tel hoop op. Doordat de aange stelde scheidsrechter De Rond zich had afgemeld, werd het duel tussen de twee teams, diein de hoofdklasse evenveel verhes- punten hebben, geleid door scheidsrechter Michielsen. „Wij zijn zwaar genaaid. De scheids rechter had niet de intentie om naar twee kanten toe te fluiten Wij hebben zelf een aantal kaar ten en een paar tijdstraffen ge kregen, terwijl Gastel een paar keer gewoon mocht natrappen Het was vanaf het begin duide lijk dat wij niet met de punten weg mochten gaan", zei Koster verbitterd. In de eerste helft van het degra datieduel werd niet gescoord. Toen Freek Torensma tien mi nuten voortijd Zierikzee uiteen vrije trap op voorsprong zette leek Zierikzee met de winst aan de haal te gaan. SC Gastel kwam echter daarna aan de ge lijkmaker. Zierikzee had m blessuretijd de winst nog naar zich toe kunnen trekken. Kos ter: „Wesley Goud werd door twee man neergelegd in het strafschopgebied. Zelfs de trai ner van Gastel zei 'daar g we'. Maar de scheidsrechter deed niets." Goud kon dit met verkroppen, gaf te veel com mentaar op de leiding, en werd uit het veld gestuurd. door Joop van den Oudenhoven NIEUWERKERK - Dat ook een kleine bezetting van een kampi oenswedstrijd voor grote span ning kan zorgen, bewees de strijd om het persoonlijk kam pioenschap bandstoten tweede klasse van het district Schou- wen-Duiveland. Piet Verschure van DOS behaalde in eigen huis de titel op nippertje, vóór Mar tin Capelle van Even Buiten. Slechts vier deelnemers zorg den in Café de Meebaal voor een hoop spanning. Tot de laatste ronde bleef het ongewis wie met de eer zou gaan strijken. De la tere kampioen Piet Verschure, Martin Capelle en Ger Monster (eveneens DOS) hielden elkaar voortdurend in evenwicht en op scherp. Aanvankelijk leek Mon ster de beste papieren te heb ben. Na drie ronden voerde hij nog altijd ongeslagen de rang lijst aan. Struikelen In de vierde ronde struikelde hij echter onverwacht over John Hatzman van BV Zierikzee. Die behaalde hiermee zijn eerste overwinning en naar later zou blijken de enige. In de vijfde ronde kreeg Monsie: opnieuw klop, nu van Martin Capelle die daarmee op gelijke hoogte kwam met Monster en Verschure maar een beter moy enne koesterde. De laatste ron de moest toen de beslissing brengen. Capelle won zijn slotpartij van Hatzman, maar erg moeizaam (veertig beurten). Verschure be zorgde Monster zijn derde ne derlaag op rij en deed dat 4.16 gemiddeld. Dit had tot gevolg dat Verschure toch nog de titel binnenhaalde (acht punten en 2.84) en Capelle op moyenne (acht punten en 2.56) werd ge klopt. Maatje te klein Ger Monster, halverwege nogrie trotse leider, moest genoegen nemen met de derde plaats (zes punten en 2.72). John Hatzman bleek in deze klasse een 1 tegenstander, maar ook een maatje te klein met als gevolg degradatie naar de derde klasse. Zijn cijfers: twee punten en 1.67. De hoogste toernooiserie kwamj op naam van Ger Monster met 26 caramboles. Piet Verschure tekende voor de hoogste partij met 5.00. Dammen Kwartfinale PZDB-beker. Souburg-GZC 2-8: P. Filius-Cees Rijk 0-3; A Alewijnse-Aart Walraven 1-1; Frederiks-Jos de Wild 1-1; M. Ma- rijs-Cor Boot 0-3 Middelburg-Aagtekerke 6-6: D. Kasse- B. Provoost 0-3; Jaap de Jonge-M. Pro voost 3-0; A. Kammeraat- F. Blaas 3-0; J. Moens-D. Bosselaar 0-3. Middelburg wint barrage met 7-4. Tholen 2-PWG 's-Gravenpolder 2 6-6: J. van de Weteringh-J. van de Beek 0-3; A. Slager-J. van der Horst 3-0; Jvan de Vel- de-N Roelofsen 0-3, G. van de Velde-H Mol 3-0. Tholen 2 wint barrage met 10-1 PWG 's-Gravenpolder-Middeiburg 2 8-2: A. Kousemaker-C. de Jonge 1-1J. Veer- hoek-P. Walraven 3-0; J. Louwerse-D. Davidse 3-0; Jan de Jonge-J. Grim 1-1. Volleybal Zierikzee. Recreatievle competitie. Poule A: Big Boss - vc Lob 0-3, Duiveland Vastgoed/Kwiek H3 - Zeelandia 1 0-3, AT - LAS/Korstanje 1 - Café De Stulp 1-2. Stand: 1Zeelandia 1 20-56,2. vc Lob 22- 55, 3. Café De Stulp 20-35, 4. Wea/Me vo'80 1 22-26, 5. Big Boss 22-26, 6. AT- LAS/Korstanje 1 21-14, 7. Duiveland Vastgoed/Kwiek H3 21-9 Poule B: Zeelandia 2 - HCR De Kroon/Wis ka 1 0-3, connexxion - 't Vegertje 1-2, Sgravo-de Verfbron - Praktijk Jan/Clutc- na 0-3, Stars of Life - Profile Tyrecentsj Rinus Roon 0-3. Stand: 1 HCR De Kroor- /Wiska 1 24-59, 2. Profile Tyrecenter nus Roon 23-51, 3. Praktijk Jan/Cluzona I 22-48, 4. 't Vegertje 24-48, 5 Zeeland 23-37, 6. Stars of Life 23-34, 7. Café Vlinder 23-21, 8. Wea/Mevo '80 3 23-16., 9. Sgravo-de Verfbron 23-17,10. conn-:>- xion 24-14. Poule C: MOL AGRO - WOZ 3-0, Schil de Oude/Kwiek H4 - Wea/Mevo'80 icj?' 3-0, Stadscafé De Banjaard Marleco/Cluzona 2 1-2. Stand 1 AGRO 21-58, 2. Schilder de OudeKv** H4 21-47, 3. Marleco/Cluzona 2 21-4 ATLAS/Korstanje 2 21-42,5. VVOZ2ir 6 Zeelandia3 21-22,7. StadscaféDeEe' jaard 20-21, 8. Sgravo-DEK verkeers.T leidingen 20-11, 9. Wea/Mevo'80 jfcS' 21-8. Poule DA: Wea/Mevo'80 Dames 1 - W* hams motor olie/Cluzona 2-1, CZactie»® gezondheid - DRV accountants/Wik30-* Bolle Dier&Tuin/Wik 1 - HCR De Krocc- /Wiska Dames 3-0, Mazda Legemaa»; Kwiek/Sporthuis Zierikzee D1 3-0, DRS- /Wik 2 - Wea/Mevo'80 Meisjes 3-0. Stan® 1DRS/Wik 2 23-65, 2. Mazda LegemaaS 23-45, 3. DRV accountants Wik 3 23-A 4. Wea/Mevo'80 Dames 1 23-42,5. Du* hams motor olie/Cluzona 23-41,6. CZK tief in gezondheid 23-27,7 Kwiek/Spoi huis Zierikzee Dl 23-27, 8 Bolle D* &Tuin/Wik 124-21,9. HCR De KroorvW ka Dames 22-16,10. Wea/Mevo'80 jes 23-16.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 30