»zc Verdediging Kloetinge is op orde Hoek boekt zakelijke zege Terneuzen laat kansen liggen PZC Domburg in nood na tiende verlies Koploper Meerssen begaat een misstap Quick Boys komt op de valreep langszij 17 eve lands e hoofdklasser verslaat FC Lisse in zouteloos duel: 0-1 Van Rumst is terug bij Terneuzen Groeneveld trainer Goes Vijftigste goal Erik de Groene swb maandag 31 maart 2003 oor Roeland van Vliet JSSE - In de slotfase van de ompetitie gaat het bij Kloetin- verdedigend veel beter dan ri het begin van het seizoen, enige ploeg in het linkerrijtje de hoofdklasse A met een egatief doelsaldo (40-43) heeft Ie defensie sinds een aantal we ien anders georganiseerd en dat rerpt zijn vruchten af. In de aatste vijf duels kreeg Kloetin- je slechts drie treffers tegen, loelman Merlijn Swennen loefde zaterdag in het weinig loogstaande duel niet FC Lisse [0-1) niet te vissen. Jn één van de laatste trainin gen van Diedenk Hiensch zijn re begonnen met anders te gaan ■taan in de verdediging", vertel- [erechtsbackPieterdeMunnik. Rij wilde het voor zijn vertrek wg helemaal omgooien. Hij nlde dat we op lijn gingen ver ledigen. Zoneverdediging dus. )e eerste trainingen werd er jog wel gezegd: zo kun je nooit (aan spelen, dat kunnen we liet. Maar na een paar weken ie je dat het werkt, we krijgen log maar weinig goals tegen." slechts één keer was FC Lisse, na zaterdag achtste staat, evaarlijk voor het doel van loetinge. Dat was in de tiende minuut. Jerrel Linger kon onge- jekt het zestienmetergebied binnenlopen en voorgeven op Kevin Winter. De aanvallende middenvelder had de bal voor iet intikken, omdat Swennen al uitgeschakeld was. Maar Ei-win van der Woerdt redde op de doellijn. Toen Winter de bal weer slap in schoot, behoedde Van der Woerdt zijn ploeg op mi raculeuze wijze nog een keer roor een vroege 1-0-achter- stand. ,,Het was een foutje van suj", gaf De Munnik na afloop »e. ,.Ik stapte even niet goed in. Maar in de rest van de wedstrijd stonden we goed." Stroef Aanvallend liep het juist stroef 5ij de Bevelanders. Het elftal ran trainer Joost Folmer was veruit de betere ploeg, maar walste niet over de Zuid-Hol- DEURNE - Johan van Rumst is leruggekeerd in de selectie van femeuzen. De Belg speelde tot tan de winterstop voor de hoofdklasser en ging daarna op loek naar een nieuwe club. Die wist de Belg echter niet te vinden en daarom meldde hij zich na het ontslag van trainer Dimitri Mbuyu weer bij Terneu- zen. Johan van Rumst mocht gisteren echter nog niet spelen, omdat Terneuzen hem na zijn vertrek had uitgeschreven De middenvelder maakt daardoor waarschijnlijk morgen in het Amstel Cupduel met Internos zijn rentree voor Terneuzen De ex-speler van Beveren leek ia januari nog dicht bij een over gang naar het Griekse Panioni- as. ..Ik ben daar een week proef geweest en nadat ik een contract i»d getekend ben ik op 29 janu ari terug naar België gegaan. De overgang moest voor 31 januari rond zijn, anders mocht ik niet meer spelen. Dat lukte uiteinde lijk niet meer en sindsdien zit ik ronder club." Door de blessures van Mike But en Nico van der Meer kan Ter neuzen de middenvelder de ko mende weken goed gebruiken. SPORTREDACTIE Oostsouburgseweg 10 Postbus 18 4380 AA VLISSINGEN Tel: (0118) 484454 Fax: (0118)470102 E-mail: sport@pzc.nl Jan Dagevos (chef) Frits Bakker (coördinator zuid) Rudy Boogert (coördinator noord) Sven Remijnsen Roeland van Vliet Barry van der Hooft CENTRALE REDACTIE Oostsouburgseweg 10 Postbus 18 4380 AA VLISSINGEN Tel: (0118) 484000 Fax: (0118)470102 E-mail. redactie@pzc.nl INTERNET www.pzc.nl E-mail: web@pzc.nl landers heen. „Ik heb op mijn lijstje zeven kansen staan, we hebben er maar één benut. De afwerking was niet goed van daag", stelde Folmer. De drie aardigste kansen waren voor Erik de Groene. In de 25e minuut stompte Lisse-doelman Kenny Heemskerk een corner van Ronald Zuijdwegt in de voeten van Wilco de Valk. Hij lobde de bal over de uitlopende verdediging heen op het hoofd van De Groene, die net overkop- te. Pas in de 52e minuut was hij weer gevaarlijk. Van ruim der tig meter probeerde hij de kee per te verschalken met een boogbal. De lob belandde net aan de verkeerde kant van de paal De derde keer was het wel raak. De Groene pikte net buiten het strafschopgebied de bal op, werkte zich langs aanvoerder Rob Dekker en schoot de bal in de verre hoek: 0-1. „Met een paar van mijn voorzetten was het al niet goed afgelopen, dus ging ik maar een keer het één- tegen-éénduel aan. Misschien was dit een uitgelezen mogelijk heid om juist de bal af te geven op Wilco, maar zo ging het ook goed", zei De Groene glimla chend. De centrumspits, met Wilco de Valk weer clubtopsco rer, ontdekte overigens een trend in de laatste wedstrijden: „In de aanval is de swing er een beetje uit." Volgens De Groene loopt de combinatie tussen Zuijdwegt, De Valk en hijzelf minder soepel dan in het begin van de competitie. Toen scoor den de Bevelanders twee keer of meer per duelnu 1 igt dat gemid delde lager. ,,Ik heb het idee dat we individueel wat meer moe ten forceren. Tegen Rijnsburgse Boys had ik een slechte wed strijd en lukte alles bij Wilco en tegen FC Lisse was het net an dersom." Desondanks is iedereen bij Kloetinge opgetogen „Alles klopt gewoon", verwoordde De Groene de stemming binnen de ploeg. „Er staat een hechte groep, van de nummer één tot nummer zestien. Voorheen was dat ook wel zo, maar toen speel den we nog tegen ploegen die iets van de competitie wilden maken. Toen hadden we meer tegenstand, verloren we ook en viel dat hechte minder op. Nu is er voor veel ploegen niets meer te halen dit seizoen. Die gaan dan niet meer tot het uiterste, terwijl wij dat wel doen." De Munnik: „Nu het zo goed gaat, willen we als hoogste Zeeuwse ploeg eindigen. Er zit nu nog een redelijk gaatje tus sen Hoek en ons, maar mis schien dat we in de laatste wedstrijd van het seizoen, thuis tegen Hoek, over hun heen kun- FC Lisse - Kloetinge 0-1 (0-0). 59 Erik de Groene 0-1. Scheidsrechter. R. Breebaart AmsterdamAantal toeschouwers: 350. Kloetinge: Merlijn Swennen, Pieter de Munnik, Erwin van der Woerdt, Jeffrey Frijters, Arno Melaard; Jo han de Goederen, Emiel Dorst, Wou ter Labrujère; Wilco de Valk, Erik de Groene, Ronald Zuijdwegt. Hoek-spits Leon van den Ouden levert een voorzet af. Tom Visser van Excelsior Maassluis kan dat niet voorkomen. door Rudy Boogert HOEK - Hoek kan zó goed voetballen, maar laat het zó weinig zien. Bij vlagen leek het er zaterdag tegen Excelsior Maassluis op alsof er een boete stond op een goede actie. Uiteindelijk zou de boe- tepot van Hoek iets voller zijn geweest dan die van de tegenstander. Hoek won met 3-1 en hield daarmee druk op koplo per Quick Boys. De winst van Hoek verdiende allerminst een schoonheidsprijs. In de eerste helft bereikte de Zeeuws-Vlaamse hoofdklas ser nog wel een acceptabel niveau, maar de tweede 45 minuten deden soms pijn aan de ogen. „In de tweede helft hebben we te weinig gebracht", vond ook trainer Cees Houtepen. „Na het incident was het geen wedstrijd meer", vond spits Leon van den Ouden, „daarna leek het wel zo meravondvoetbal. Een beetje gezellig ballen met elkaar." Het incident waarover Van den Ouden sprak, vond vlak voor de rust plaats. Tot dat moment zocht Hoek met overgave naar openingen en was het bereid een stap extra te doen voor de bal en elkaar Het doel van Excelsior stond constant onder druk van het aanvalsblok van Hoek. Rieno van Oost stond samen met Van den Ouden in de spits, daarachter moest Arjan Human voor de ideeën zor gen en op de vleugels moesten Bart Poppe en Frank de Wispelaere voor de munitie zorgen. Veel uitgespeelde kansen leverde het bre- de aanvalsfront niet op, maar toch ge noeg om de wedstrijd al in een vroeg stadium op slot te gooien. Na twintig mi nuten brak De Wispelaere op links door en gaf een lage voorzet naar de eerste paal. Van Oost kon er niet direct bij, maar hij zat zó dicht op Excelsior-verdediger De Vreede, dat deze de voorzet keurig in zijn eigen doel plaatste: 1-0. Dik een kwartier later vond 'Het Incident' plaats, dat de tweede treffer inleidde. Zwaaiend Arjan Human gaf vanaf het middenveld een dieptepass op Van Oost. De Belgische spits streed schouder aan schouder om de bal met centrale verdediger Nicolaï, die in het eigen strafschopgebied de bal met de hand beroerde. Van Oost claimde met de armen zwaaiend een strafschop, maar dat kon Nicolaï niet zo waarderen en duwde de kleine spits hardhandig naar de grond. Na overleg met zijn assistent Filius gaf scheidsrechter Vos aan Nicolaï een rode kaart (zijn derde dit seizoen) en aan Hoek een strafschop, die Bart Poppe feilloos benutte. De wedstrijd was meteen gespeeld. Hoek bakte er vervolgens niks meer van, maar had ook weinig te vrezen van de tien Ex- celsior-spelers. Spits Davy Vermaas zet te de Hoek-defensie nog wel even voor schut met een rush vanaf de middenlijn naar de zestienmeterlijn, gevolgd door een doeltreffend schot (2-1), maar dat was de enige keer in negentig minuten dat de Zuid-Hollandse tegenstander ge vaarlijk in de buurt van doelman Belpai- re kwam. „Je weet nooit of ze met een verdwaald schot nog de aansluiting kunnen ma ken", meende Houtepen ..Maar we heb ben het zakelijk uitgespeeld", vond Van den Ouden. Tien minuten voor tijd be sliste Gunther de Meijer de wedstrij d met een vrije trap van twintig meter. De ver dediger krulde de bal fraai in de rechter bovenhoek voor 3-1. Daarna kwamen Van Oost en invaller Arjen Oostdijk nog in kansrijke positie, maar de aanvallers van Hoek wilden zaterdag blijkbaar niet scoren Van den Ouden had overigens maar wat graag gescoord. Voor de tweede keer pas door Barry van der Hooft DEURNE - De complimenten waren voor Terneuzen, maar de punten voor Deurne. De Zeeuws Vlaamse zondag hoofdklasser speelde tegen de Brabantse middenmoter een prima wed strijd, maar het missen van kan sen brak de ploeg van interim trainer Paul Telussa uiteinde lijk op. Een knappe vrije trap halverwege de tweede helft en een scherpe counter in blessure tijd bleken voor de thuisploeg voldoende voor de winst: 2-0. De concurrenten van Terneuzen in de strijd tegen degradatie verloren echter ook en daarom is het gevecht tegen een terug keer naar de eerste klasse nog altijd niet definitief beslist. Terneuzen blijft hopen op een gunstige afloop en dat is gezien het vertoonde spel tegen Deurne niet eens zo vreemd. De ploeg van Telussa was zeker gelijk waardig aan en vaak zelfs beter dan Deurne, maar doelpunten leverde dat merkwaardig ge noeg niet op. „Ik heb een goed voetballend Terneuzen gezien", merkte Telussa terecht op. ..We hebben genoeg kansen gecre- eerd, maar als je ze niet maakt, verlies je negen van de tien keer. Na de 1-0 kregen we kansen op de gelijkmaker en die hadden we gewoon moeten maken. Deurne maakte uit een counter 2-0, maar ja, dat is in het voetbal een abc'tje." De oefenmeester was ondanks de nederlaag tevreden over de manier van voetballen van zijn ploeg. Telussa: „Dat klinkt misschien vreemd, omdat je verliest Maar de spelers hebben vandaag la ten zien dat ze het wel kunnen. En dat had ik hiervoor als neu trale toeschouwer ook al een paar keer gezien. Het is zonde dat Terneuzen eerder niet zo heeft gespeeld, want dan had deze ploeg gewoon in de mid denmoot gestaan." In Deurne kende Terneuzen een moeizame start en speelde het eerste kwartier rommelig. Maar na een waarschuwingsschot van middenvelder Rob van Bree (redding Erik de Koeijer met de voet) schoot Terneuzen wakker Het fysiek sterke Deurne werd goed in bedwang gehouden en zeven minuten voor rust had Terneuzen op voorsprong moe ten komen. Williams Benoit Moukoko, vorige week nog goed voor twee doelpunten, draaide weg bij zijn tegenstander en kwam oog in oog te staan met keeper Rick Schepers. De laat ste kwam als winnaar uit de strijd en de rebound van Moukoko werd door Marco van de Laar van de lijn gehaald. Evenals tegen Vinkenslag kwam Ronald van Sliedregt na de rust in de ploeg en dat zorgde voor meer aanvallende kracht Een keiharde kopbal van Moukoko werd door Schepers fantastisch gekeerd, een schot van Van Sliedregt werd geblokt en Remco van Leeuwen zag zijn inzet via een voet over het doel gaan. Na het offensief van Ter neuzen sloeg Deurne echter on verwacht en keihard toe. De slecht leidende scheidsrechter Verstappen gaf op de rand van het strafschopgebied heel mak kelijk een vrije trap aan de thuisploeg, die door de half struikelende Jeffrey van der Steen prachtig werd binnenge schoten: 1-0. Overtreding De mee opgerukte Geert Bos- schaart werd één minuut later door twee verdedigers in de mangel genomen, maar daar floot Verstappen niet voor. Hij wuifde de overtreding binnen het strafschopgebied weg en gaf een corner. Moukoko stuitte vervolgens van dichtbij op nieuw op keeper Scheper en één door Jos van Belzen VLISSINGEN - Domburg zakte gisteren naar een directe degra datieplaats in de derde klasse A. De ploeg verloor met 3-1 bij Zeelandia Middelburg, terwijl concurrent Grenswachters met 1-0 won van Hontenisse. Voor deze Zeeuws-Vlaamse hekken sluiter is degradatie nog slechts een kwestie van tijd. Via een minimale zege bij Pa trijzen bewees Steen koploper Moerse Boys een goede dienst in de strijd om het kampioen schap. Dezelfde uitslag (0-1) stond na negentig minuten op het bord bij het duel tussen Zie- rikzee en RCS. Grenswachters-Hontenisse 1-0: Het was typisch degradatie voetbal wat beide ploegen op de mat legden, waarbij de beste kansen voor rust voor de thuis ploeg waren Nadat Dave Roels en Rini de Nooijer eerder had den verzuimd de score te ope nen, was het in de 33e minuut wel raak via Danny Verkuijl: 1-0. In de tweede helft waren de kan sen voor beide ploegen op de vingers van één hand te tellen. Tien minuten voor het einde mocht Mark van de Beek door gaan ondanks een vlagsignaal van de Brabantse grensrechter. Zijn voorzet vanaf de achterlijn werd ingeschoten door Michel van Bunder die keurig achter de bal was gebleven. Deze treffer werd toch geannuleerd wegens buitenspel, waardoor Honte nisse met lege handen naar huis ging. Zeelandia Middelburg-Dom burg 3-1: Voor rust waren de ploegen aan elkaar gewaagd, waarbij de bezoekers iets meer kansen hadden. Toch was het al na drie minuten Jan de Rijke die er op aangeven van Mark Roose 1-0 van maak te. Vijf minuten later was het al weer gelijk toen Ko Brand met een vrije trap vanaf de eigen helft de ver voor zijn doel staan de Edwin Overbeeke verraste: 1-1. De tweede helft was het Zeelan dia Middelburg dat domineerde tegen het jonge Domburg. In de 53e minuut stond Paul Con- standse aan het einde van een goede combinatie en schoot 2-1 binnen. Een kwartier later rondde Alberto Conde Morgado een fraaie solo af met een treffer (3-1) en de tiende nederlaag voor Domburg. Zierikzee - RCS 0-1: Een kwar tier voor tijd werd Alwin van Ham matchwinnaar voor de Souburgers Hij was het eind station van een combinatie die via Martin Janse en Daan Kloet bij hem belandde. Zierikzee had eerder al kansen gekregen om de score te openen, maar verzuim de dat Patrijzen - Steen 0-1: Patrijzen protesteerde heftig, maar scheidsrechter Hermus had niets onreglementairs gezien. Serge Merckx werkte na ruim een halfuur de bal met zijn li chaam in het Patrijzen-doel. Hands, vond het Patrijzen- kamp. Niks aan de hand, meende Her mus. En daardoor haalde Steen een fikse streep door de titelas- piraties van Patrijzen. GOES - Marco Groene veld wordt volgend sei zoen trainer van Goes. Hij gaat een verbintenis van een jaar aan bij de zon dag-derdeklasser. Groeneveld voetbalde in het verleden zelf voor Ka- pelle en Goes, maar koos in 2000 voor het trainers vak. Hij ging aan de slag bij de B-junioren van RBC Roosendaal en dit jaar heeft hij de A-jeugd onder zijn hoede Groeneveld, in het bezit van het Trainer Coach I diploma, paste in het pro fiel dat Goes had opge steld voor zijn nieuwe trainer: jong en ambiti eus. Hij volgt Leo van der Weijde op, die vanwege zijn drukke werkzaamhe den moet stoppen als trai ner van Goes. foto Peter Nicolai dit seizoen speelde de lange spits (over gekomen van Kloetinge) de gehele wed strijd. Hij viel in de voorgaande 21 duels al wel zestien keer in. „In die inval beurten moet ik het laten zien Dat lukt wel aardig, maar het is altijd een teleur stelling als je een week later weer op de bank begint. Ik zal me er echter nooit bij neerleggen dat ik een supersub word. Ik speel natuurlijk het liefst van begin tot eind." De Brabantse spits hoopte zaterdag 'een signaal' te hebben afgegeven aan de trai ner Zijn hoop is gebaseerd op het meest aanvallende concept van Hoek: twee spitsen met Human daarachter. Dan is er ruimte voor hem in het basisteam. Het gegeven dat Hoek zijn resterende wed strijden zal moeten winnen om een wa terkansje te houden op het kampioen schap (koploper Quick Boys speelde zaterdag gelij k)is daardoor gunstig voor de koning van de invalbeurten. Hoek - Excelsior Maassluis 3-1 (2-0). 21 Bar ry de Vreede 1-0 (eigen doelpunt), 39. Bart Poppe 2-0 (strafschop), 55. Davy Vermaas 2-1, 80. Gunther de Meijer 3-1. Scheidsrechter F Vos (Ammerzoden)Rode kaart Hans Jörgen Nicolaï (Excelsior Maassluis) Gele kaart Da vy Vermaas, Melvm Plet, Nees Pellikaan, Os car Laguna Burgos (Excelsior Maassluis) Aantal toeschouwers: 450 Hoek: Jürgen Belpaire; Thomas Ragut, Johan Mücher, Gunther de Meijer, Franky Standaert; Bart Poppe, Björn Langeveld, Ar jan Human, Frank de Wispelaere (79. Arjen Oostdijk); Rieno van Oost, Leon van den Ou den. door Peter van Kouteren VLISSINGEN - Schijndel/Da- telnet nestelde zich in de hoofd klasse B van het zondagvoetbal door de overwinning op eigen veld tegen Panningen (2-0) weer in het spoor van koploper SV Meerssen. De lijstaanvoerder verloor uit bij UNA met 1-0. Ge- mert won met 1-0 van degrada tiekandidaat IVS. Onderaan de ranglijst veran derde er niets Terneuzen (2-0- verlies bij Deurne), IVS en Pan ningen verloren alledrie. UNA-SV Meerssen 1-0 (0-0). 65 Martijn van de Rijt. Scheidsrechter: Brouwer (Enschede). Gele kaart: Verbeek, Huijberts (UNA), Ploemen, Lieben (SV Meerssen). Aantal toe schouwers 400 UDI'19/Beter Bed-TEC 4-0 (2-0). 12. Fabrizio Marcucci 1-0, 35 Peter van de Heuvel 2-0, 48. Jordi Sup pers 3-0, 68. Peter van de Heuvel 4-0. Scheidsrechter L Wijnants (Landgraaf) Gele kaart: Marcucci (UDT19/Beter Bed), Ozkan (TEC). Aantal toeschouwers: 1000. OJC Rosmalen-FC Vinkenslag 3-3 (1-0). 25. Bas Timmer 1-0, 46 Mi chael Ramakers 1-1, 60 Gert-Jan Korsten 2-1, 80. Dokmeci 2-2, 82 Nick Scheepens 3-2, 85. Victor van Bogaert 3-3. Scheidsrechter S Sy- bers (Lierop) Aantal toeschouwers. 500 Bijzonderheid: In de zeventig ste minuut stopt keeper Frank Brands van OJC Rosmalen een strafschop. IVS-Gemert 0-1 (0-0). 90. Roland van der Linden 0-1. Scheidsrechter P. Vos (Rosmalen), Gele kaart T Pernot (IVS) Rode kaart: 86. Sen ders (2xgeel). Aantal toeschouwers- 200. Schijndel/Datelnct-Panningen 2-0 (1-0), 45 Jerreh Manneh 1-0, 78. Remco Evers 2-0 (strafschop). Scheidsrechter: M. Tentelaar (Dor drecht). Aantal toeschouwers 400 SVTOP-JVCCuijk2-3(0-l).35.i4r- mand Kremers 0-1, 58 Luuk Maas 0-2,68. Pascal van de Brand 1 -2, 69. Dave Eveleens 1-3, 89 Erik de Groot 2-3. Scheidsrechter. P van Loenen (Oost-Souburg). minuut voor tijd kwam de doel man, die tot man van de wed strijd werd uitgeroepen, weer als winnaar uit de strijd bij een inzet van Moukoko In blessuretijd deed Deurne ver volgens nogmaals wat Terneu zen al een hele wedstrijd verzuimd had: scoren. De bal belandde na een vlijmscherpe counter voor de voeten van in valler Guus Klamerek, die Erik de Koeijer volstrekt kansloos liet: 2-0. Deurne - Terneuzen 2-0 (0-0). 65 Jeffrey van der Steen 1-0, 92 Guus Klamerek 2-0. Scheidsrechter: E. Verstappen (Grathem) Gele kaart Bart van Limpt en Bas Scheper (bei den Deurne) Aantal toeschouwers 450. Terneuzen: Erik de Koeijer; Geert Bosschaart, Danny Magito, Andy Vereertbrugghen, Roel Alberti; Phi lip Piedfort, Geert de Poorter, Rem co van Leeuwen (74. Jacky Lambert), Stefan Saey; Dominique Vertinde (46. Ronald van Sliedregt) en Williams Benoit Moukoko. door Hans Radt VLISSINGEN - Koploper Quick Boys speelde in de hoofd klasse A van het zaterdagvoet bal in eigen huis gelijk tegen Rijnsburgse Boys. Vlak voor tijd maakte Remco Torken pas ge lijk: 2-2. De achtervolgers Hoek en Ter Leede (1-0-winst bij Scheve- ningen) profiteerden van de misstap van de lijstaanvoerder. Volendam verloor van Noord- wijk en blijft evenals Kozakken Boys in de gevarenzone. Quick Boys-Rijnsburgse Boys 2-2 (1-0). 32 Hendrik van Deelen 1-0, 55. Arne van de Berg 1-1, 80. Berry Charité 1-2, 85. Remco Torken 2-2. Scheidsrechter: A. van Loenen (Den Haag). Rode kaart (2x geel): Derk van der Plas (Quick Boys) Aantal toeschouwers: 3000. Kozakken Boys-Katwijk 0-2 (0-1). 32. Sander Molenaar 0-1, 87 Mark Helder 0-2 Scheidsrechter: A. Klerks (Waalwijk). Aantal toe schouwers: 800. Scheveningen-Itr Lecdc 0-1 (0-0). 82. Alt Baddaou 0-1. Scheidsrech ter: T. Blommensteijn (Amsterdam). Gele kaart: Maurice Escalona (Scheveningen). Aantal toeschou wers: 600. Volendam-Noordwijk 3-4 (2-3). 16. Johan Tuyp 1-0, 18. Patrick van Dam 1-1,19.JohanTuyp2-l,25.Jel- le Korbee 2-2, 42. Peter Bos 2-3, 67. Johan Tuyp 3-3, 85. Vincent Herpers 3-4. Scheidsrechter: A. de Graaf (Winsum). Gele kaart Pieter Jonk, Raymond Smit, Henk Bond (allen Volendam), Michiel Scholten (Noordwijk) Aantal toeschouwers: 400. Capelle-Marken 2-1 (2-0). 1. Henk Roeland 1-0, 43 Peter Assendelft 2- 0, 65. Pascal Hoogland 2-1 Scheids rechterC. Prooi (Hellevoetsluis). Gele kaart: Arnold Teerhuis (Mar ken). Aantal toeschouwers: 800. LISSE - Erik de Groene maakte zaterdag tegen FC Lisse zijn vijftigste doelpunt in de hoofd klasse van het zaterdagvoetbal. De spits van Kloetinge had daarvoor slechts 73 wedstrijden nodig. In zijn eerste seizoen bij Kloe tinge (2000/2001) scoorde hij 21 keer, zijn tweede seizoen lever de 18 doelpunten op en zijn win nende goal tegen FC Lisse van zaterdag was zijn elfde van het huidige seizoen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 17