store www.pzc.nl/adverteren Lange Vorststraat Goes -k ndtifijf de koeijer NIEUW DIENSTROOSTER VAN DE GOESE APOTHEKEN Verzorgende m/v niveau 3 HELP HET GELUK'N www.pzc.nl/autos apelle meester U/IINVan Meerendonk ABAB Wij feliciteren Bianca Store met de opening van deze prachtige, nieuwe winkel! vormen wonen in Het protestants christelijke verzorgingshuis In 't Opper is volop in ontwikkeling Na vele jaren van plannen maken, is nu de tijd van plannen uitvoeren aangebroken. Het, in 2 fasen, nieuw te bouwen zorgcentrum gaat voorzien in 65 ruime wooneenheden, waarvan er 35 ter beschikking komen voor mensen di£^' beperkt&rerpleeg- rruiszorg nodig hebben. Wij bieden I de senioren die in geclusterde woon- de regio Duiveland diverse zorg- en dienstverlenings producten aan. Steeds meer ouderen uitBruinisse en de overige dorpen op Duiveland maken gebruik van de extramurale dienstverlening die Zorgcentrum In 't Opper biedt. Hierdoor zijn wij nu op zoek naar kandidaten voor de vacature: t.b.v. verzorging van cliënten in hun thuissituatie (extramurale zorg). Wat houdt de functie in? Als verzorgende in de extramurale zorg (aanleunwoningen, woon-zorgcomplexen) verricht je belangrijk werk. Jij en je collega's zorgen er immers voor dat de cliënten 'thuis' kunnen blijven wonen. In de extramurale zorg verleen je diensten op basis van de vraag van de cliënt. In je werk verricht je verschillende taken: de dagelijkse verzorging en begeleiding van cliënten, het rapporteren van bijzonderheden aan je collega's en het verzorgen van de medicatie voor die cliënten die dit zelf niet meer kunnen. In de extramurale zorg wordt 7 dagen per week overdag en 's avonds gewerkt. Wat verwachten wij? Naast een diploma (zieken)verzorgende verwachten we datje goed zelfstandig kunt werken en plezier hebt in het werken met ouderen. Je respecteert de identiteit van de bewoners eh collega's. Je bent collegiaal en vindt het fijn om in een klein team te werken. Meedenken over onze zorg-dienstverlening, naar behoefte van de cliënt, stellen wij zeer op prijs. Wat bieden wij? Een leuke, afwisselende baan in een stimulerende werkomgeving waarin veel waarde wordt gehecht aan samenwerken en collegialiteit. De functie (zieken)verzorgende is in de Verzorgingshuizen binnen Arcus Zorgcentra nog niet definitief ingedeeld volgens FWG 3.0. Onze verwachting is dat dit binnen afzienbare tijd gebeurt. Alle arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-Verpleeg- en Verzorgingshuizen. Contractpercentages vanaf 15 uur per week gemiddeld zijn bespreekbaar. Informatie en sollicitatie Annet van derSluys (coördinator extramurale zorg) vertelt graag meer over bovenstaande functie. Je kunt haar bereiken op telefoonnummer 0111-481610. Je sollicitatiebrief kun je, vóór 5 april, voorzien van c.v. richten aan Arcus zorgcentra, t.a.v. Floor Kik-Heerebout, Postbus 215,4300 AE Zierikzee. E-mailen kan ook, ons adres is secr.p&o@arcuszorg. nl Locaties Arcus zorgcentra Duinoord Burgh-Haamstede Poortershof Brouwershaven Borrendamme Zierikzee Cornelia Zierikzee In 't Opper Brumisse VOOR KINDEREN MET MINDER KANSEN ficestm wn. ZeebtrZ BEKENDMAKING VASTSTELLING BESTEMMINGSPLAN OVERTIERINGE Burgemeester en wethouders van Kapelle maken bekend dat de raad van die gemeente in zijn vergadering van dinsdag 18 maart 2003 het bestemmings plan Overtieringe heeft vastgesteld Het plan bestaat uit een plankaart met voorschriften en toelichting Het betreffende plangebied voorziet in de woningbehoefte van Kapelle voor de komende jaren en omvat globaal het gebied gelegen tussen de Vroonlandseweg, Ambachtsherenwegeling, Bokkewegeling. Oostambachtweg en Postweg te Kapelle Ook de nagenoeg gerealiseerde eerste fase van dit woongebied maakt derhalve onderdeel uit van het plangebied. Het plan is ten opzichte van het ontwerpplan, zoals dat vanaf donderdag 13 juni 2002 gedurende vier weken in het gemeentehuis ter inzage heeft gelegen, ongewijzigd vastgesteld. Ingevolge artikel 26 van de Wet op de ruimtelijke ordening ligt het vast gestelde bestemmingsplan vanaf donderdag 27 maart 2003 gedurende vier weken voor een ieder ter inzage in de publiekshal van de gemeente secretarie, Kerkplein 1 te Kapelle en wel op werkdagen gedurende de openingstijden van het gemeentehuis maandag en woensdag tussen 9 00 uur en 16 00 uur. dinsdag en vrijdag tussen 9 00 uur en 13.00 uur en donderdag tussen 9.00 uur en 18.00 uur. Op verzoek kan het vastgestelde bestemmingsplan eventueel ook buiten kantooruren worden ingezien Indien u van deze gelegenheid gebruikt wenst te maken, dient u daarvoor wel een afspraak te maken (telefoonnummer 0113 - 333110). Nu tegen het ontwerpplan geen zienswijzen zijn ingediend kan gedurende bovengenoemde termijn slechts een belanghebbende, die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest overeenkomstig artikel 23 van de Wet op de ruimtelijke ordening zijn zienswijze tegen het ontwerpplan bij de gemeenteraad kenbaar te maken, bij Gedeputeerde Staten van Zeeland schriftelijk bedenkingen inbrengen tegen het vastgestelde bestemmingsplan Vorenbedoelde bedenkingen moeten worden gericht aan Gedeputeerde Staten van Zeeland, Postbus 6001,4330 LA MIDDELBURG. Kapelle, 26 maart 2003 Burgemeester en wethouders van Kapelle, namens deze, wethouder volkshuisvesting, ruimtelijke ordening en milieu, G.J.J. Burger Door dc komst van de Huisartsenpost in Goes wordt met ingang van zaterdag 29 maart de dienstregeling van de Goese Apotheken gewijzigd. Alle diensten zullen buiten de normale openingstijden van de Goese apotheken worden waargenomen door de Zeeuwse Apotheek. Openingstijden Zeeuwse Apotheek Maandag t/m vrijdag: 8.30 uur - 17.30 uur (geldt tevens voor alle andere apotheken in Goes) Zaterdag: 10.00 uur - 18.00 uur Zon- en feestdagen 10.00 uur - 12.00 uur 16.00 uur - 18.00 uur Buiten deze tijden is de Zeeuwse Apotheek alleen bereikbaar voor spoedrecepten. Zeeuwse Apotheek, Stationspark 35, 4462 DZ Goes, Tel.0113-270620 Btzockadrry Vanjn Snunwcg 29 4-162 GE Goci Poaadra P.Wbu» 544400 AB Yendte TeL 0113-577220 Fav 0113-577226 E-mail infbtöttnccstcndckocijcr.nl ASSURANTIE- EN BEDRIJFSADVIESBURO verzekeringen - hypotheken - pensioenen - sparen Minister Lelyplein 18 4541 EA Sluiskil Tel 0115-471691 Gefeliciteerd met de opening ACCOUNTANTS - BELASTINGADVISEURS - JURISTEN BieM meer"""*"*4*' www.abab.nl Abab Goes, telefoon: 0113-237400 Jurry Terneuzen b.v. projectinrichting, kantoormeubilair Mr. F-J. Haarmanweg 46, 4538 AS Terneuzen Tel. (0115)69 59 51 Fax (0115)69 59 53 Homepage www.jurry.nl E-mail intoejurry.nl Na enkele maanden van voorbereiding en noeste arbeid is het dan zover, op donderdag 27 maart aanstaande opent "Bianca Store" in de Lange Vorststraat in Goes haar deuren. Onderneemster Marie-Kristien Poppe uit Sas van Gent ziet met de komst van de Westerscheldetunnel een lang gekoesterde wens in vervulling gaan. Naast een inmiddels gerenommeerde zaak in het hartje van Sas van Gent "Maas Modes", opent deze jonge onderneemster nu haar 2e zaak in Goes. Gekozen is voor het snel aan bekendheid winnende merk Bianca. De zaak in Goes wordt hiermee de derde "Bianca Store" in Nederland. Het merk Bianca is eigentijds en modieus, met een groot pasbereik en een goede pasvorm. Maten vanaf 36 tot en met 48 voor jong en oud. Met haar inmiddels jarenlange ervaring, weet Marie-Kristien als geen ander dat ondanks het grote aanbod er in deze tijd sterke behoefte is aan een zaak met aandacht voor de wensen van de klant. Samen met haar store ma nager Maud en medewerkers staan zij garant voor een klantgerichte en klantvriendelijke benadering waarbij service hoog in het vaandel staat. Graag nodigen wij u uit voor onze opening op donderdag 27 maart van 14.00 tot 21.00 uur in de Lange Vorst straat. De koffie staat klaar. bianca Fotografie: Dirk-Jan Gjeltema

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 6