PZC Winnen vindt inspiratie Iedereen mag fouten maken Smile Services sluit af in stijl Kleine titelkansen voor derdeklassers in veldcompetitie Dressuurruiters voor belangrijk weekeinde Wielerauteur op avontuur in Ronde van Senegal De Stene Brug van de kop af ^3 ZÊBBi uitslagen Tonny Lauret loopt pr in Gen Gelijkspel Terneuzen Derde plaats crosser Gijsel woensdag 26 maart 2003 TERNEUZEN - Voor de Zeeuw se dressuurkampioenen is ko mend weekeinde het moment van de waarheid. Zij strijden vrijdag en zaterdag op het fede ratiecentrum van de KNHS in Ermelo om de nationale titels. In de klasse Ml doet het zich merkwaardige feit voor dat de Zeeuwse kleuren in Ermelo worden verdedigt door de Israë lische Ratz Nitzani. Om zich te bekwamen in de rijkunst ver ruilde Ratz Nitzanie de kiboets in haar vaderland voor een on derkomen in de Stal van Lieren in Schore. Zij is hard op weg naar de Zeeuwse dressuurtop en onderstreepte dit met het ver overen van de Zeeuwse titel in M1Gezien de hoge score waar mee de leerlinge van Thamar Zweistra de titel in de wacht sleepte, moet Ratz in staat wor den geacht om tijdens het NK hoge ogen te gooien. Op het hoogste niveau, de klasse Z2, is de Zeeuws kampioene Stefanie de Frel met haar veer tien jaar de jongste deelnemer in Ermelo Dat de Koewachtse amazone ondanks haar jeugdi- ge leeftijd de rijkunst in de vin gers heeft, bewees ze tijdens de provinciale kampioenschappen door de titel voor de neus van de huizehoge favoriet Thamar Zweistra weg te kapen. Ook de aansprekende resultaten in een groot aantal wedstrijden zijn hiervan het bewijs. Zij mag dan ook tot de kanshebbers voor een medaille worden gerekend. Met Zweistra in de klasse Z1 heeft Zeeland eveneens een be langrijke kandidaat voor de ti tel Met het behalen van de pro vinciale titel in de klasse M2 zorgde Vicky Honig voor een enorme verrassing. Veel zal er van afhangen of de amazone uit Burgh-Haamstede in Ermelo in staat om de zenuwen in be dwang te houden. Tijdens de Zeeuwse kampioenschappen speelde de spanning de Schouwse nogal parten. Na een voortreffelijke proef in de plaat singsronde dreigde het immers in de finale alsnog fout te gaan. De zenuwen speelden Vicky Ho nig toen zodanig parten dat ze in Nieuwvliet in de beslissende ronde nogal wat steken liet val len. Iets wat men zich op het NK beslist niet kan permitteren door Sven Remijnsen TERNEUZEN - Als wielren ner was Peter Winnen gewend aan een miljoenenpubliek, als schrijver heeft hij vooralsnog een bescheidener schare be wonderaars. Zijn lezing in de bibliotheek van Terneuzen trok gisteravond welgeteld dertien toehoorders. Dat was jammer, want Winnen (45) is een aanwinst voor de Nederlandse wielerliteratuur. Zijn werk is niet zo haastig in elkaar geflanst als dat van Mart Smeets en mist misschien nog de heldere zeggingskracht van dat van Tim Krabbé, maar Winnen heeft met hem wel ge meen dat beiden de lusten en lasten van het wielrennen aan den lijve hebben ondervonden En Winnen heeft de top be reikt, die voor de goedwillende amateur Krabbé altijd onbe reikbaar is gebleven. Winnen kan bij het schrijven putten uit zijn rijke carrière als rasklimmer. Hij eindigde als derde in de Tour de France van 1983, won twee keer op l'Alpe d'Huez, werd Nederlands kampioen in 1990 en was in to taal twaalf jaar prof. Zijn lite raire staat van dienst omvat de roman 'Van Santander tot Santander' (2000) en de verha lenbundel 'Valse start' (2002), die beide goed werden ontvan gen. Peter Winnen, de dromer uit Venray, bleek ook achter de schrijftafel de middelmaat te kunnen ontstijgen. Rikketik Eind vorig jaar schreef hij zich in voor de Ronde van Senegal. Hij diende er speciaal een nieu we licentie (sportklasse A) voor aan te vragen en liet zich voor vertrek aan een intensief medisch onderzoek onderwer pen want 'het was nog maar de vraag of de rikketik het zou houden'. De tropenjaren als wielerprof hadden hun sporen nagelaten. Tijdens de ronde, die twaalf dagen duurde, hield hij een Peter Winnen vertelde gisteren aan welgeteld dertien mensen over zijn ervaringen in de Ronde van Senegal. foto Peter Nicolai dagboek bij voor NRC Han delsblad. Het idee van partici perende journalistiek had hem in West-Afrika gebracht. Win nen: „Ik was er niet om mijn palmares op te poetsen. Ik zocht avontuur en inspiratie." Winnen werd ingedeeld in de Senegal Mixed-ploeg. Hij vormde de Nederlandse in breng tussen renners uit de Verenigde Staten, Frankrijk, Senegal en Kameroen. De man uit Kameroen, taxichauffeur van beroep, droomde van een profloopbaan in Europa Elke dag kwam hij op grote achter stand binnen Wat mis kon gaan, ging mis. De start was dagelijks met vele uren vertraagd, zodat het pelo ton zich op het heetst van de dag.(Ie weg op moest begeven. Winnen maalde er niet om. „Ik ging ernaartoe om erover te publicerendus het kon me niet slecht genoeg gaan." Kraters De wegen waren soms goed, maar vaak slecht „Het was een soort concours hippique op de fiets", las Winnen voor. „Je loerde bijna voortdurend tus sen de benen van je voorgan gers door om op tijd de sprong te kunnen maken over kraters waar een kind in zou kunnen verdwijnen." Hij kreeg last van zijn darmen en raakte betrokken bij een op stand van de Senegalese ren ners, die in tegenstelling tot de Italianen niet in hotels werden ondergebracht. De organisator bezuinigde het liefst op zijn landgenoten. Hij sjoemelde dat het een aard had, 'maar hij deed het met passie', aldus Winnen. Een volkssport bleek wielren nen er allerminst te zijn. „Ik heb slechts één gewone fiets gezien. De wielerkaravaan trok als een wezensvreemd ele ment door de Afrikaanse na tie", getuigde Winnen, die ver rassend goed standhield in het peloton. Hij eindigde als vijf tigste van de honderdtwintig deelnemers en voelde zich met de dag beter worden. „Deetap- perenner van vroeger kwam weer naar boven." Hij plande zelfs een aanval, maar die werd verijdeld door een massale val partij in een dorp. De oorzaak: een overstekende paard en wa gen. Wielrennen in Afrika, voor Peter Winnen was het even avontuurlijk als inspire rend. door Rinus Verberkmoes AXEL - Smile Services was in de eerste klasse van het regiona le futsal voor alle tegenstanders een maatje te groot. De 22 duels die deze formatie speelde wer den allemaal met ruime cijfers gewonnen. Het doelsaldo 193 voor en 60 tegen en de 17 punten voorsprong op de nummer twee. onderstrepen de suprematie waarmee deze ploeg de afgelo pen competitie huis hield. Smile Services-GTI 10-5 (5-1): Alle partijen winnend afsluiten was hetgeen de gastheren nog te doen stond. De tweehonderd doelpunten werden echter net nietgehaald Beste schutter was deze keer Barry van der Hooft, die vier keer scoorde en zijn to taal daarmee op veertig doel punten bracht Een aantal waarmee hij dik topschutter werd, ondanks dat zijn maatjes Ryan de Regt en Michel de Vries de teller tot dertig doelpunten op lieten lopen. De Regt sloot de competitie af met drie treffers, Menno den Dekker, Michel de Vries en Hensley Victorina scoorden elk één keer. Voor GTI DELFT Ilet team van de Stene Brug uit Goes is in de race om de titel in poule vier van de derde divisie in de landelijke competi tie driebanden groot de koppo sitie kwijtgeraakt. In Delft werd met 6-2 verloren van De Nieuwe Prins. De Goese ploeg moest in Delft zijn meerdere erkennen in mid denmoter De Nieuwe Prins. Piet Koek kon in een matige partij geen potten breken tegen Wens- veen en verloor met 30-23 na 50 beurten. Arjo Hollestelle heeft niet meer de vorm van het sei- zoenbegi n en merkte dat meteen in het resultaat: 30-20 na 59 beurten. Marco van der Hout deed de hoop op een puntje nog even herleven door in een prima partij Van Os te kloppen: 19-25 na 42 beurten. Ad Menheere tenslotte was dichtbij een remi se, maar redde het: 25-24 na 58 beurten. Door dit resultaat is de Stene Brug gezakt naar de tweede plaats, met een punt minder en een wedstrijd meer gespeeld dan leider Zaen Keukens haalden Ryan Adam (2x), Jean- Paul Eggermont (2x) en Benny Maes de trekker over Première/Zaman-Arrow 3-4 (2-2): Pas in de slotfase van deze spannende derby viel de beslis sing. Michel van den Bosch for ceerde deze zege door twee keer raak te schieten nadat eerder Gino Vink en Wouter de Neijs hadden gescoord. Van den 3osch (eigen doelpunt), Peter Bouwman en Tristan van Acker scoorden voor de thuisclub. Vervaet-Max Korting 7-9 (3-5): In dit open duel kon Max Kor ting zich naar hartenlust uitle ven. De ploeg gaf dit gestalte door doelpunten van Ed van Bellen (2x), Dennis Rietjens (3x), Alex de Klerk, Hans Pica- vet, Sjef Pouwels en Peter Cam- been. Jochem Vervaet (4x), Mark van de Beek, Eugenio Al varez en Jeroen Vervaet scoor den voor Vervaet. Red Roadhouse-Meermarkt/ Goethals 2-4 (0-0): Het duurde tot tien minuten na de hervat ting voordat de score openge broken werd. En dat kwam vooral doordat de beide doel mannen, Mare Fackeldey bij de thuisclub en Danny de Vrieze bij de gasten, goed op dreef waren. Breekpunt was het gegeven dat Red Roadhouse geen wisselspe lers op de bank had en daarvoor de tol moest betalen. Theo Goe thals, Bas van Waes, Darryl Radwidjan en Gerben Dierickx tekenden voor de winnende se rie treffers. Mare Fackeldey en Merijn Taelman scoorden voor Red Roadhouse. Ploegacrt-Wentzler/Pauwels 5-7 (2-2): Wentzler/Pauwels ontliep de dreigende degradatie en dat resulteerde in een klein feestje. Voor de zegevierende treffers tekenden Peter Vaal (2x), Wim Delaere (2x), Harold de Rijk en Patrick Vonk (2x) Voor Ploegaert schoten Paul de Putter (2x), Jim de Jongh (2x) en Maikel de Clippelaar raak. Cinerent/De Bokx-DPO Drie wegen 9-5 (4-2): Beide teams kwamen tekort voor de eerste klasse, maar lieten desondanks nimmer verstek gaan. Een ver dienste die maakte dat de com petitie een goed verloop had. Beide ploegen sloten het seizoen af met een leuke partij waarin de rode-lantaarndrager won door doelpunten van Jimmy Co- one (4x), Marco Vaal (3x) en Er- win van de Wege (2x). Delano Bronne (2x), Mike van Rossem (2x) en Veli Eryürük scoorden voor DPO Driewegen. De volleybalsters van Savok luisteren tijdens een time-out naar plaatsvervangend coach Piet Hubregsen. foto Charles Strijd Volleybalsters van Savok zijn aan een ijzersterke reeks bezig door Peter van Kouteren SAS VAN GENT - Vier vaste krachten weg, twee youngsters die alleen maar in een be- drijfscompetitie hadden gespeeld en een valse competitiestart. Het ging de volley balsters van Savok in de eerste maanden niet echt voor de wind, maar trainer Kees Kosten raakte nooit in paniek. Het geduld van de oefenmeester is inmiddels meer dan beloond. Savok is in de eerste klasse C bezig aan een ijzersterke reeks en boekte zaterdag in eigen huis de negende overwinning op rij. Met een sterk gewijzigde selectie stonden de volleybalsters van Savok aan het begin van het seizoen voor een lastige opgave De her structurering van de bond leidt dit jaar tot een aangescherpte promotie- en degrada tieregeling. waarbij voor de beste acht teams van de eerste klasse een plaats in de nieuw te vormen promotieklasse is wegge legd. Die is inmiddels veiliggesteld. Kees Kosten, bezig aan zijn veertiende seizoen bij de Sasse clubis echter vooral tevreden over het niveau van zijn team. „We zijn slecht be gonnen", vindt hij„Maar dit team is ont zettend gegroeid." Kosten miste zaterdag vanwege werkzaam heden de negende competitiezege op rij Zijn rechterhand Piet Hubregsen leidde Sa vok als coach probleemloos langs Ardito. „We zijn enorm vooruitgegaan", stelt Hub regsen vast. „Dat is vooral de verdienste van Kees Hij heeft er een echt team van ge maakt. Het is een geheel, waarin iedereen voor elkaar werkt. Kees zal nooit forceren en heeft altijd vertrouwen in de groep ge had. Iedereen mag fouten maken." Aanvoerster José Wintjens (42) roemt even eens de inbreng van de trainer. Zij woont in middels vijf jaar in Steenbergen, maar komt wekelijks twee keer naar Sas van Gent. „Kees schiet nooit uit zijn slof", weet ze ,.Hij wil je altijd iets bijbrengen en probeert daarbij de weg der geleidelijkheid te be wandelen. Hij is gewoon een liefhebber, die het spelletje probeert te promoten. Dit is na tuurlijk een vrij nieuwe ploeg. We wisten wel dat er potentieel in zat, maar de jongere speelsters leren heel snel. Dit is ook het eer ste jaar dat dat zo goed merkbaar is. Dat is een heel prettige ervaring. Kees Kosten: „De kracht van dit team is dat het gewoon klikt. José is de oudste, Marscha Moeliker is met haar zestien jaar de jongste. Dat is een enorm verschil, maar toch gaan ze allemaal goed met elkaar om. Het hangt als een klit aan elkaar." Luisteren Met een mengeling van jeugd en routine be gon Savok nog voor de winterstop aan een opmerkelijke opmars „De eerste weken stond het niet op de rails"kijkt Kees Kosten terug. „Maar na een aantal weken wist ik door Jan Roovers VLISSINGEN - Bij de start van de tweede helft van de landelij ke competitie veldkorfbal ko men zaterdag van de Zeeuwse clubs alleen de derde- en vierde klassers het veld op. De Zeeuw se top komt een week later (op 5 april) in actie. In de derde klasse A staan All Ready (Zierikzee) en BKC (Breskens) in de middenmoot. Dat betekent dat zij zich in de eerste helft van de veldcompeti tie al redelijk veilig hebben ge steld. Op papier hebben beide ploegen nog kans op de titel, maar dan moet de huidige kop loper, ACKC uit Almkerk, wel stevig in de fout gaan en dan moeten ook DVS uit Hendrik - Ido-Ambacht en Olympia Spij- kenisse minder presteren dan ze tot nu toe deden. Zaterdag spe len beide Zeeuwse middenmo ters tegen elkaar, All Ready ont vangt BKC. In eigen hand Ondo (Sint Laurens) heeft in de derde klasse B de zaken voor een deel m eigen hand. DSO uit Klundert, Korbis uit Waddinx- veen en Good Luck uit Middel- harnis staan op een gedeelde eerste plaats met tien punten, daarna volgen Ondo en het Rot terdamse NIO met acht punten. DSO en Klundert krijgt Ondo nog op bezoek en de Walchena- ren moeten uit naar Good Luck. Het resultaat van die drie ont moetingen bepaalt of Ondo nog een rol kan spelen in de strijd om kampioenschap en promotie. Stormvogels (Westkapelle) staat net als Reeuwijk op één punt en heeft zeven wedstrijden om degradatie te ontlopen. Van de acht vierdeklassers die Zeeland rijk is, hebben Seolto (in 4A) en Togo (in 4B) titelkan sen. Met twee thuis- en vijf uit wedstrijden wacht Seolto ech ter nog een moeilijke tweede helft. Het programma van Togo ziet er zoveel beter uit dat voor zichtig aan een kampioenschap mag worden gedacht. Volhar ding (4A), Atlas, Blauw Wit en Zaamslag (allen 4B) mogen zich Basketbal Nijmegen. Europacup II, mannen. Twee de ronde, zesde wedstrijd: Eiffel Towers - CD Ourense (Spa) 104-84 (40-49). Top- scorers Eiffel Towers: Milisa 40 punten, Robertson, Nelson 16. Bijzonderheid: Eiffel Towers was al uitgeschakeld, ein digt als derde in de poule. Biljarten Standen teamcompetitie Zeeuws- Vlaamse Biljartbond. Driebanden. Bi- klasse: 1. De Kastanje 1 17-73; 2. Den Ou den Arend 1 16-68; 3. BV Reynaert 1 17- 67; 4. 't Bierwinkeltje 16-66; 5. SBC 2 17- 59; 6. BV Reynaert 216-48; 7. SBC 117-48; 8. BV Dow 1 16-33. B2-klasse: 1. TMW 1 13-53; 2. Den Ouden Arend 2 13-52; 3. Den Ouden Arend 313-52; 4. SBC 312-51 5. ENZK 14-46; 6. WBC 12-41; 7. CBC 113- 39; 8 BV Reynaert 313-34; 9. De Kastanje 2 13-31 Libre C1-klasse: 1 Hof van Eede 1 15-64, 2. De Kastanje 3 15-63: 3. BV Reynaert 4 14-55; 4. HBC/De Troubadour 2 14-47; 5. BW 14-43. 6. HBC/De Troubadour 1 14- 39; 7. Hof van Eede 2 14-34. C2-klasse: 1. De Kastanje 517-79; 2. BV Dow 2 17-75; 3. SBC 4 17-75; 4. TMW 2 16-61; 5. De Kas tanje 4 16-616. BV Groede 17-58; 7. ABC 17-47; 8. KOT 17-41C3-klasse: 1De Kas tanje 6 17-76, 2. JBH 16-73; 3. DOS 17-73; 4. NASA/Ed Horemans 17-63; 5. Hof van Eede 3 17-516. BV Dow 3 15-46,7. CBC 2 16-41; 8. Concordia vrouwen 17-39. Bridge Terneuzen. Maandagcompetitie BC Luc- tor et Emergo. Eindstand derde compe titie. A-groep: 1. Echtpaar Lichteveld 58,03%, 2. Ds. Belle/Biesbroeck 56,26%, 3 Echtpaar Visser 56,21%. B-groep (pro motie naar A-groep): 1. Ds. Cornelis/Van Leeuwen 58,03%, 2 Ds. Kamp/De Waal 56,96%, 3 HH Juffermans/Otto 54,95% Eerste wedstrijd vierde competitie, A- groep 1 Ds Otto/Juffermans 58,33%, 2 Echtpaar Lichteveld 55,36%, 3. HH Juf fermans/Otto 55,21% B eroep 1 Mevr. Brouwer/dhr. Matthijssen 60,42%, 2. Ds. Boyer/Nieskens 56,85%, 3. Echtpaar Speelman 54,46%. Dammen waar ze moesten staan. Dan hangt het ver der heel erg veel af van het niveau van je speelsters. Dat is gewoon goed. Ze zijn bo vendien coachbaar en willen luisteren. Als Piet of ik in een time-out aanwijzingen ge ven, pakt dat meestal goed uit. „We zijn naast het op de juiste positie staan vooral in verdedigend opzicht enorm veel beter geworden. Dan zie je snel resultaat Als een aanvalster vier keer heel scherp slaat, dan zul je er de vijfde keer moeten staan. Je moet ze erop attent maken dat ie mand een bepaald patroon heeft. We trai nen twee keer per weekIk heb zelf altijd een gruwelijke hekel gehad aan een halfuur springen, duiken, lopen en opdrukken. Na de warming-up pakken we ballen. In de oe feningen die we dan doen, zit genoeg om er fysiek sterker van te worden. Aan het begin van de competitie hebben we veel gewerkt aan de teamopstelling. Tégen het eind van het seizoen spelen we veel twee-tegen-twee. Dan kun je je niet verstoppen Daar zit alles in." Kosten voorziet een nog verdere ontwikke ling van zijn team. „Ik ben aan het begin van het seizoen uitgegaan van een klassering in de middenmoot", zegt hij „Volgend jaar moeten we bij de eerste vier kunnen eindi gen. Dit team is nu al ontzettend gegroeid, maar de rek is er zeker nog niet uit. Als ie dereen blijft, speelt Savok op termijn weer in de derde divisie." Amsterdam NK mannen. Negende ron de. Winkel Dolfing 1-1, De Vries - Van den Akker 1-1, Clerc - Wiering 3-0, Schol ma - Prosman 1-1, Heusdens - Jansen 1- IMathijsen - Thijssen 0-3, Messemaker Van Dusseldorp 1-1. Stand: 1. Thijssen 17, 2. Heusdens 15, 3. Clerc, Scholmaen Jansen 13,6. Dolfing en Winkel 11,8.Van den Akker 10, 9. Prosman en Wiering 9, II. Mathijsen, Messemaker en Van Dus seldorp 8,14 De Vries 7 Ufa WK-tweekamp. Mannen, vierde set, derde partij: Alexei Tsjizjow (Rus) Alexander Georgiev (Rus) 1-1 Eindstand vierde set: 3-3 Volgen barrages. Geor giev leidt in sets met 2 1 Vrouwen, der de set, eerste partij: Tamara Tansykkoez hina (Rus) - Zoja Golubjeva (Let) 1-1 Stand in sets: 1-1 Futsal in hun klasse veilig waner,,; tor en Olympia W zijndaij vierde klasse A zeker nog Standen. Derde klasse A 7-12, DVS 7-9, Olympia S]s 7-8, All Ready 7-7, Vr'scha2' De Voltreffers 7-3, Spirit 7-11 klasse B: DSO 6-10, Kortxjj Good Luck 7-10, Ondo 7-8,!^ Or.Nassau 7-6, Stormvogej Reeuwijk 7-1Vierde klasseA.: to 7-12, Korbatjo 7-12, TV Volharding 7-8, Vios N6-6,j 7-4, Olympia W 6-2, Zeve-ij 7-0. Vierde klasse B: Togc?-; mini 7-12, Atlas 7-7, Blauwt Zaamslag 7-7, 't Capproen^. kantes 7-4, Argento 7-0. GENT - Tonny Lauret vaal tiekvereniging Scheldcspon Terneuzen heeft tijdens dt door-sluitingsmeeting Gentse Topsporthal zijnsé afgesloten met een persooi record. De veteraan uit Zaamslagi dit op de 400 meter metee van 64,39 seconden. Opdf! meter liet hij een tijd vi noteren van 4.55,06. Zijnd genoot en eveneens Glenn Hofman liep de 60n in 7,96 seconden. MALDEGEM - Zondag-b# klasser Terneuzen heeft eerste wedstrijd onder Paul lussa gelijkgespeeld. Eenotl wedstri jd in en tegen Malde) eindigde gisteravond in 2-1 Na een klein halfuur kwam' neuzen op voorsprong teg derdeklasser nationaal Lambert zette de bal voora Belg gleed de bal in eig Nog voor rust kwam M; via Walid Dhakouaniopgt hoogte: 1-1. In de 75e minuut scoorde: Derijcke de 2-1. JackyLai zorgde er vijf minuten late dat Terneuzen niet verloor Première/Zaman-Arrow 3-4, Max Korting 7-9, Ploegaert-W«i /Pauwels 5-7, Smile ServicesGl' Cinerent/De 8okx-DPO Driewegen Eindstand: Smile Services 22-66, Korting 22-49, Première/Zaman Arrow 22-40, Ploegaert 22-30, GTI! Meermarkt/Goethals 22-26, Red' house 22-26, Vervaet 21-23, Wi /Pauwels 21-23, DPO Driewegen Cinerent/De Bokx 22-12. (Hel die vaet-Wentzler/Pauwels, dat v last omdat de scheidsrechten opdagen, wordt niet meer gespui Schaken Roquebrune. Amber-toernooi.Ntf ronde: Leko (Hon)-Van Wely INej Anand (Ina)-Almasi (Hon) 1/2-1/2,1 zevitsj (Rus)-Barejev (Rus) 1-1.Dj (Bul)-lvants|oek (Oek) 2-0, Sjirc.9 Ljubojevic (Joe) 2-0, Kramnik ift.'T and(lsr) 1 1/2-1/2. Stand: 1 Anand 12, 2. Leko "s 11,5,4 Morozevitsj 11,5 Gelfarrt Kramnik 10, 7. Barejev 9,8. Sjitotl Almasi 8,10. Ivantsjoek, Van We:, t Ljubojevic 2. Sportprijsvragen Lucky Day: 2-3-6-9-16-24 25 26» 34-40-42-55-56-61-67-69-75-77 voorbehoud) Tennis Miami. Mannen, Masters Series,32i joen euro. Vierde ronde: SrichU (Tha/13) - Rios (Chi) walk-over,G< (VSt) Hyung-Taik Lee (ZKolM Moya (Spa/5) - Escudé (Fra)6-476i tin (VSt) - Stepanek (Tsj) 6-36-2. Wielrennen Regionaal futsal. Eerste klasse Red Roadhouse-Meermarkt/Goethals 2-4, Catalaanse Week Tweede etaf ret de Mar-Empuriabrava 1 Best- (Zwi) 158,7 km in 3.44 58,2 Red» 3. Bayarri (Spa). 4. Belli (Ita), 5 (Ned), 6. Torrent (Spa), 63 Wiefo( Mutsaars 6.03, 97 Dekker 8.35. meen klassement: 1 Bayarri 7.M Zberg, 3. Engels, 4. Flecha, 5.8 (Rus), 6. Belli, 75 Mutsaars6.03,# linga 11.13, 104 Dekker 18.37. Ronde van Normandië. Eerste el Forges-les-Eaux - Elbeuf: 1. Oj (Ned) 181 km in 4.20 23,2 Tesarf Lequatre (Fra), 4. Quitreio (Porl. 5 moulin (Fra). Algemeen klassen* Posthuma (Ned) 4.27.16, 2. Finot 0.02, 3. Mouris (Ned) 0.03, 4. Loc (Fra) 0.04, 5. Vaugrenard (Fra)0.05. AXEL - Roy Gijsel heeft ïsinj motorcross van de VJMOfflJ Belgische Beervelde als öt geëindigd. De Heikant®! die uitkwam in de klasse»* ren 85 cc, werd in de main] vijfde en derde. Een Cascade waterbed. MM.4JIUUIJ.IM (Advertentie) Een waterbed koop je bij Rademakers Slaapkenner I Rademakersj Heeft een slaapoplossing voor lederfe1 ipkenner Radem»ktn AuHcitrut 19J Terneuzen TeKfaO""1*

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 50