PZC 18 FAMILIEBERICHTEN Plaats uw familie berichten in de PZC lie- PZC woensdag 26 maart 2003 Geboren: MA RUE FAY HOLTKAMP 24 maart 2005 Wij zijn vol van geluk! Harpert Emily Holtkamp-van Veldhuizen Burghseweg 69 4382 LA Burgh-Haamstede Email: burghseweg@zeelandnet.nl Blij waren we met de geboorte van onze prachtige zoon en broertje Maarten Diederik Berend op donderdag 20 maart 2003. Met intens verdriet geven wij kennis van hel overlijden van Maarten op vrijdag 21 maart in het AMC te Amsterdam. Maarten vocht, gesteund door ons en de artsen, voor het leven, maar had geen kans. Maarten wordt in besloten kring begraven. Nathalie van Belzen en Hildo Bouman Carlijn Correspondentieadres: Hunzebos 17. 1447 TW Purmerend Wij waren zeer verheugd met de geboorte van onze kleinzoon en neefje Maarten Diederik Berend Bouman Groot is ons verdriet na zijn overlijden. Middelburg. Dies en Dinie van Belzen Amsterdam: Patrick van Belzen Sascha van Belzen leroen Doucet Het hart van de mens en de hoogte van de hemel zijn onpeilbaar 'The sky is the limit' Ten gevolge van een noodlottig ongeval is, tijdens het beoefenen van zijn geliefde hobby motorsport, van ons weggerukt onze allerliefste zoon, broertje en kleinzoon Ricardo Witte 3 april 1992 t 22 maart 2003 Jan Witte Maureen Witte-Antheunisse Thierry Oma Walhout Schoolstraat 6 4354 AK Vrouwenpolder De herinneringsdienst zal worden gehouden op donderdag 27 maart om 13.30 uur in de Samen op weg kerk aan de Fort den Haakweg 2 te Vrou wenpolder, waarna de begrafenis om 14.30 uur zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Vrouwenpolder. Condoleances uitsluitend schriftelijk. Ricardo hield van fleurige bloemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelie ven deze advertentie als zodanig te beschouwen Buiten onze schuld is onderstaande advertentie niet eerder geplaatst: Niet te omschrijven, de pijn die jouw sterven met nog geen 11 jaar ons doet. Zo jong, zo pril, zo ondeugend en zo lief, zo vriendelijk en driftig Ricardo Niets ter wereld kan jou vervangen. Alles van jou zullen we voor altijd moeten missen, maar het plekje dat je in ons hart inneemt, blijft voor altijd het jouw. Ommen: Dineke en Willem van der Vegt Johannis Amsterdam: Adri en Marjan Witte Henk en Adri Oostkapelle: Rijna Witte en Jan de Nooijer Suzanne en Marloes Middelburg: Hans en Jolanda Witte Daniëlle^en Dominic Middelburg: Peter en Helen Witte Mariëtte en Perry Vlissingen: Paolo Witte Takuro en Joachim Middelburg: Rinus en Patty Witte Soleya Kloetinge: Michael en Marr Antheunisse Esther West-Souburg: Dave en Jeannette Antheunisse Felix, Camilla Menno, Alex en Francine Capelle a/d IJssel: Shahryar en Nahied Rezwani Sahaend Jan, Maureen en Thierry, daar waar we kunnen zullen we mede dragen in jullie lot. Met ongeloof vernamen wij het overlijden van Ricardo Witte We wensen Maureen en familie veel sterkte. Namens collega's Zorgstroom Walcheren Ons bereikte het droevige bericht dat op 25 maart is overleden onze goede buurman en vriend PIET WATTEL We wensen Annie en de familie sterkte in de komende tijd. Ko en Corrie Mans en Mien Piet en Catrien Tine Sipma Henk en Nel Frans en Coranne Ramon en Sandra Dick en Angelique Gerard en Corine Gapinge. maart 2003 Met verslagenheid hebben we kennisgenomen van het overlijden van de heer PIET WATTEL Hij heeft zich vele jaren ingezet voor onze school. We wensen zijn familie veel sterkte toe. PCBS de Schutte leerlingen, ouders, team. MR en schoolcommissie Onze lieve mamma is dood. MIRANDA RI|SDI|K Zij is 29 jaar geworden. Esmeralda Mieke Ricardo t Vlissingen: Coos Huijsman Mattijs Bulthuis Chava De Haan (B.), 19 maart 2003 Correspondentieadres: Gravestraat 37. 4381 AM Vlissingen Miranda is opgebaard in het rouwcentrum Over toom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aldaar geen bezoek. De gezongen uitvaartdienst zal plaatshebben vrijdag 28 maart om 12.00 uur in de parochiekerk van O.L. Vrouw, Singel te Vlissingen. gevolgd door de begra fenis om 13.00 uur op de algemene begraafplaats te Vlissingen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in het rouwcentrum. Zijn onvergank'Hjk testament: dat Hij ons in de dood nog kent - de dagen van ons leven ten dode opgeschreven ten eeuwig leven omgewend. Huub Oosterhuis Kortgeleden zongen wij dit lied nog samen met Nelie van Boven Haar overlijden maakt ons erg verdrietig. We zullen haar opgewekte aanwezigheid heel erg missen. Cantorij Kapelle/Biezelinge Met ontsteltenis namen wij kennis van het overlijden van Nelie van Boven Wij wensen David, de kinderen en familie Gods kracht toe om dit grote verlies te dragen. Familie J. Houweling Heinkenszand Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van Nelie van Boven echtgenote en moeder van onze leden David, Erik en Rene Wij wensen David en de kinderen en verdere familie veel sterkte toe om dit grote verlies te dragen. Bestuur en leden v.v. Kapelle Met verslagenheid vernamen wij dat geheel onver wacht is overleden Nelie van Boven-Beije Wij wensen David en kinderen en verdere familie veel sterkte. Trainers, leiders, verzorgers en spelers 1e en 2e selectie v.v Kapelle Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze buurvrouw Nelie van Boven Wij wensen David en de kinderen heel veel sterkte toe. Adrie en Mies Oele Jaap en Ria den Hollander Piet en Corrie Verschuure Rien Verschuure Jos en Marianne Vos Adrie Overbeeke Lou en Ria Huige Simon en Heieen v. d. Schraaf Jaan v. d. Vrie Albert en Bet Bierens Jennie v. Bruggen en Niesje Meijboom Biezelinge, 25 maart 2003 Hier zijn geen woorden voor, onze gezellige sportieve Nelie van Boven is plotseling overleden. Wij wensen David en kinderen de kracht dit zware verlies te dragen. Damesgymgroep TOP Niet het scheiden doet zo'n pijn. maar het afgesneden zijn. Bedroefd delen wij u mede dat. geheel onverwacht, uil ons midden is weggenomen onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en oma GERMA1NE MARIA DE BLOCK weduwe van Alphonsus Leonardus de Mey *1-11-1920 1 24-3-2003 Koewacht Westdorpe Westdorpe: Monique en Walter de Vrieze-de Mey Westdorpe: Rudy en Annie de Mey-Audcnaerd Ertvelde (B.): Danny en Kelly de Vrieze-Verhoene Britt Westdorpe: Arjan en Isabelle de Mey-Masson Esmee Lars Robin Sas van Gent: ludith en Dennis de Caluwe-de Mey Familie de Block Familie de Mey Westdorpe. 24 maart 2003 Correspondentieadres: Singel 12, 4554 CN Westdorpe De plechtige uitvaartdienst zal plaatshebben op vrij dag 28 maart om 14.00 uur in de parochiekerk van Onze Lieve Vrouw Visitatie te Westdorpe, alwaar u na afloop de familie kunt condoleren. Samenkomst aan de kerk. De crematieplechtigheid zal aansluitend plaats hebben in het crematorium van Terneuzen. aan de Bellamystraat 28c. Donderdag 27 maart om 18.50 uur zal tijdens de wekelijkse kerkdienst, in "t Verlaet", aan de Bernhardstraat 22 te Westdorpe, voor moeder het gebed gevraagd worden. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Tijdens je le\>en heb je je naam zonder meer eer aangedaan, je liefde, warmte en zorgzaamheid kon je aan vele mensen kwijt. Dat gaf jouw leven grote inhoud daarom is het voor ons nu zo koud. Wij zullen moeten proberen op fijne herinneringen te teren. Intens verdrietig omdat wij haar moeten missen, maar dankbaar voor haar liefde en zorg waarmee zij ons omringde, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan, onze liefhebbende moeder, groot moeder en overgrootmoeder GRIETIE SCHROEVERS-MEULMEESTER weduwe van M. P. Schroevers in de leeftijd van 77 jaar. Vlissingen: G. Leblanc-Schroevers G. Leblanc (in herinnering) Elvera en Wim. Enzo Danielle en Patrick, joël Florence en lordy Rucphen: M. Schroevers Jeroen en Susan Jelle en Ingrid Onze dank gaat uit naar het personeel en de vrijwilligers van Verpleeghuis de Vliedberg, Afdeling Paalhoofd voor de liefdevolle verzorging haar gegeven. Koudekerke, 24 maart 2003 Correspondentieadres: Papaverlaan 9, 4382 PM Vlissingen Onze moeder is opgebaard in het rouwcentrum aan de Industrieweg 20 te Vlissingen alwaar er gelegen heid is tot afscheid nemen op vrijdag 28 maart van 10.45 uur tot 11.15 uur. Aansluitend zal om 12.00 uur de crematieplechtig heid plaatsvinden in het crematorium aan de Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de aula van het crematorium. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Verslagen geven wij u kennis dat van ons is heenge gaan mijn geliefde zuster en schoonzuster GRIETJE SCHROEVERS-MEULMEESTER C. Meulmeester N. Meulmeester-van Dalen Arnemuiden, 24 maart 2003 Toch nog onverwachts is heden van ons heengegaan onze lieve tante, oudtante en vriendin GRIE SCHROEVERS Wij wensen Gré, Matty en kleinkinders veel sterkte toe. Janny en Piet Schroevers Corrie en Kees van Belzen Jaap en Tiny de Ridder Crina en Kees Baas Tonny Pleijte Anja van Leerdam Marian de Nooijer Gré Grootjans Arnemuiden, 24 maart 2003 Enige kennisgeving Hij kent hen die bij Hem schuilen. Nahum 1:7b Bedroefd omdat wij hem moeten missen, maar dankbaar dat wij hem zolang in ons midden moch ten hebben, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man. onze zorgzame vader en opa WILLEBOORD DAANE (Willy) Middelburg Vlissingen 21 oktober 1922 24 maart 2003 Vlissingen: S. Daane-de Groot West-Souburg: Wim en Ella Daane Jordan Raymond Sint-Laurens: Leo Daane Sarineke Wilco West-Souburg: Hans en Ria Daane Wolphaartsdijk: Eric en Fridy Daane Dr. Ottestraat 69 4382 LV Vlissingen De dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den op vrijdag 28 maart om 13.15 uur in het uit vaartcentrum Monuta "De Voorzorg". Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaats hebben op de algemene begraafplaats Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemd uitvaartcentrum. Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen. We zijn verdrietig om het heengaan van onze broer en zwager WILLY DAANE Familie Daane Heden trof ons het droevige bericht dat overleden is onze zwager en oom WILLY DAANE Wij wensen Saar en de kinderen Gods kracht en zegen toe in dit grote verlies. Jan Pouwelse en de kinderen Verdrietig, maar ook dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van mijn innig geliefde man en onze zorgzame vader, opa en overgrootvader JAKOB JANSE echtgenoot van Maria Janse-Dekker in de leeftijd van 82 jaar. Aagtekerke: M. Janse-Dekker Goudswaard: Corrie (in herinnering) Wilco en Inge Nigel jan Willem en Petra Marianne Leonard Eric Ronald Aagtekerke: Suus en Peter Dekker-Janse Frank en johanna taco en Agatha Jurgcn, Nadia Martin Westkapelle: Aart en Corrie Janse-Lievense jaap Nathalie Mariska Aagtekerke: Hannie en Kees de Nooijer-Janse Piet en Annemarie los Miranda Onze hartelijke dank voor de liefdevolle verzorging aan het personeel van Zorgcentrum Simnia 4357 HJ Domburg, 24 maart 2003 Zorgcentrum Simnia Correspondentieadres: M Janse-Dekker Burg. Geuzestraat 37, 4363 AP Aagtekerke Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op donderdag 27 maart van 18.50 tot 19.00 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Prelaat- weg 17 te Aagtekerke. In deze kerk zal D.V. op zaterdag 29 maart voor ge nodigden en belangstellenden een rouwdienst wor den gehouden om 10.00 uur. Aansluitend zal om ca. 1 1.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Aagtekerke. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condole ren in bovengenoemde kerk. Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Heden overleed onze geliefde zwager en oom JAKOB JANSE echtgenoot van Maria Dekker Middelburg: J. Dekker Meliskerke: K. Dekker-Koene Grijpskerke: J. Maljaars-Dekker Aagtekerke: J. Dekker A. Dekker-Sandee Middelburg: L. Wisse-Dekker L. A. Wisse Dordrecht: A. Dekker M. Dekker-Baayens Neven en nichten Aagtekerke, 24 maart 2003 Huil niet aan mijn graf. Ik ben daar niet. Onze liefste moeder, schoon- en grootmoeder, over grootmoeder en zuster is gestorven JEANNE HENRIETTE VAN T HOFF "Ama" weduwe van Robert Hoegen Rotterdam. 17 oktober 1914 Amsterdam, 23 maart 2003 Voor de liefdevolle verzorging in Huize Plantage zijn wij veel dank verschuldigd. Ede: Philippe en Carien Hoegen Ernestine en Michiel, Ake Philippine en Derk Gouda: Peter Hoegen en Riekje Remmelink Amsterdam: Agnes Hoegen-van de Beek Robert en Mechteld Annette Montbrison s. Lèz: Yvonne en Benjamin Royaards Sylvine t en Ron, Thomas Jacqueline Maan Amsterdam: Nicole en Guus Brüggen Nathalja en Remco, Mark, Kim Joris en Nancy, Sophie, Emma Domburg: Marcelle Vaandrager-van 't Hoff Rotterdam: Philippe en Ankie van 't Hoff Overeenkomstig haar wens is zij in stilte gecre meerd. 25 maart 2003 Correspondentieadres: Nicole Brüggen-Hoegen, Kruithuisstraat 104, 1018 WW Amsterdam. Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het over lijden van onze zuster, schoonzuster en tante LENA CORNELIA VAN DER WEKKEN-BERREVOETS Zierikzee: J. Berrevoets C. Berrevoets-Baart Zierikzee: M. Hanse-Berrevoets C. Hanse t Zierikzee: L. Berrevoets M. Berrevoets-Duine In verband met werkzaamheden zijn wij donderdag 3 april a.s. gesloten. Vanaf april zullen wij voortaan alle eerste zaterdagen van de maand de gehele dag gesloten zijn. Deze verandering zal ingaan vanaf zaterdag 5 april a.s. Alle overige zaterdagen zijn wij geopend van 07.30 uur tot 11.30 uur. Onze zomervakantie is van zaterdag 2 augustus t/m zaterdag 16 augustus 2003. We zijn weer geopend maandag 18 augustus 2003 vanaf 07.30 uur. Groenleer Metaalrecycling B.V. Industrieweg 13, 4301 RS Zierikzee. Na een periode van snel verval van haar krachten overleed onze moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder ANNA PIF.TERNELLA DOROTHEA SCHOENMAKERS-DE HOOGE sedert 29 juni 1971 weduwe van Bart Schoenmakers *1 juli 1913 t 24 maart 2003 Middelburg Middelburg Middelburg: Anton Schoenmakers Ankie de Vries-Westveer Middelburg: Gerrit Schoenmakers Vlissingen. Anne-Marie Nieslhoven-Schoenmakere Wim Niesthoven Klein- en achterkleinkinderen Middelburg. 24 maart 2005 Correspondentieadres: Nieuwe Vlissingseweg2l3 4387 AE Vlissingen. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 28 maart om 13.00 uur in de aula van de Algemene Be graafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, alwaar aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Bedroefd geven wij u kennis van het onverwachte overlijden van onze zuster, schoonzuster en tante A. P. D. SCHOENMAKERS-DE HOOGE M. G. de Hooge t M. V. de Hooge-Peters t A. D. Helmers-de Hooge F. Helmers J. P. Schoenmakers-de Hooge M. C. Schoenmakers t M. J. M. Boogaard-de Hooge J. K. Boogaard K. J. de Hooge A. de Hooge-Kerkvoort C. van Ham-van Luijk J. van Ham t Neven en nichten Middelburg, 24 maart 2003 In plaats van kaarten Live in peace, where Christ doeth shine! Tireless, deathless joy be thine! Songs of praise Dankbaar en bedroefd nemen we afscheid van onze lieve tante ANNA TEN KATE Uithuizermeeden Goes 23 juni 1902 24 maart 2003 Anna ten Kate was haar leven lang verbonden aan het christelijk onderwijs. Als onderwijzeres o.a, in Kampen (1921), Zalk (1922-1936) en Amsterdam (1936-1946). als lerares Engels in Veenendaal (1946-1953), in Goes (1953-1967) en parttime in Middelburg (1968-1969) en Rotterdam Mamit Gymnasium (1967-1969). Vele leerlingen herinneren zich haar als lerares die hen al vertellend enthousiast maakte voor de Engel se taal en literatuur en die schoolreisjes organiseer de naar Engeland. Onze dank gaat uit naar het personeel van de Mei doornstraat en de Jasmijnstraat in Verpleeghuis ter Valcke te Goes, waar zij vanaf februari 1995 liefde vol is verzorgd en naar vrienden in Goes en Kloetin ge die haar trouw bezochten. De dienst van Woord en Gebed zal op zaterdag 29 maart om 12.30 uur plaatsvinden in het crematori um, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, op loopafstand van station N.S. Vanaf 12.00 uur kan afscheid van haar worden ge nomen. Gelegenheid tot condoleren na de dienst. Namens de familie Janke Horst-ten Kate Jan Slomp Executeurs testamentair Correspondentieadres: J. Slomp. Prins Hendriklaan 15, 3832 CN Leusden. Uit onze familiekring is weggenomen ANNA TEN KATE 1902-2005 lieve zuster en schoonzuster van T. Slomp-ten Kate t en F. Slomp t L. ten Kate t en T. ten Kate-Botma f P. F. ten Kate t T. ten Kate f enJG. ten Kate-Jonker J. ten Kate en P. ten Kate-Thielen R. ten Kate t en J. Zevenberg-KJeine F. M. Jonker-ten Kate C. C. van den Noort-ten Kate en I. W. van den Noortt Na het overlijden van mijn lieve, zorgzame man. onzé dierbare vader en lieve opa JACOBUS DE VOS zijn wij diep getroffen door de vele bewijzen van mede; leven. Allen die ons schreven en zij die met ons waren bij he laatste afscheid zeggen wij hiervoor hartelijk dank. T. P. de Vos-Hoogesteger Kinderen en kleinkinderen Krabbendijke, maart 2003 Voor de vele blijken van belangstelling en het medeleven dat wij van u mochten ontvangen na het overlijden ven mijn innig geliefde vrouw, onze lieve en zorgzame moeder en oma CATHARINA SUZANNA VAN DEN BERGE-HOOGERHEIDE beluigen wij u onze welgemeende dank. De wijze waarop u met ons hebt meegeleefd, zowel pet; soonlijk als schriftelijk, heeft ons erg goed gedaan. C. van den Berge Kinderen en kleinkinderen Hansweert. maart 2003 Dankbetuiging Voor de vele blijken van medeleven, die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa FRANCOIS WISSEL (Farre) betuigen wij onze hartelijke dank. Dit was ons tot grote steun en troost. Annie Wissel-van der Maak Cees en Anita Kevin Demi Terneuzen. maart 2003

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 18