Iveraert wil de beste worden Zaamslag en Den Hamer vormen een twee-eenheid PZC aterpoloërs van Stormvogel moeten stapje terug doen 19 I olleybalcoach uit Hulst helpt Vrevok op de weg terug v Swennen zegt af voor interland Zilveren WK-medaille Verdonk Winnen op herhaling in Terneuzen Judozilver voor Piasmans Volleyballers tegen Brazilië uitslagen euwse Storm behoudt derde lek in play-offs topscorer agenda wb dinsdag 25 maart 2003 rEugène de Kok [EUWEGEIN - De uit Hulst jonistige Michel Everaert is al op hoog niveau actief in Nederlandse volleybal, .pt als speler (zowel in de zaal 1 op het strand), daarna als jiner. Sinds december 2002 is joefenmeester van eredivisio- st Florie Vrevok. Met zijn jeg werd Everaert vorige (ek uitgeschakeld in de strijd liet landskampioenschap. jewel hij al jaren in Bilthoven jont, voelt Michel Everaert chnog steeds honderd procent jeuw. „Luctor et emergo is ab- ijutop mij van toepassing", jgide Hulstenaar in sporthal stein in Nieuwegein, de iven van de Vrees wij kse 'bal Klub. Worstelen en er 'bovenop komen lijkt ook devies van Vrevok. Na een üjke periode is de club met lert op de weg terug. De iging werd drie jaar gele- ïnoglandskampioen van Ne- Jand, maar balanceerde aan begin van dit seizoen op de van de afgrond, het landskampioenschap 10 is het verkeerd gegaan, melijk omdat men geld 'uitgeven dat er niet was. De igmg is op een gegeven nt bijna failliet gegaan, het begin van dit jaar heeft serieus overwogen om de ;er eruit te trekken. itent Bert vertelt dat vorig jaar jop het laatste moment is be ten om verder te gaan. Carla fema werd aan het begin van seizoen aangesteld als ra, maar zonder succes. Tus- [despelers en de coach klikte niet. Vrevok bevond zich tzeven punten in de onderste ionen van de eredivisie en pradatie dreigde. Boersma ld de laan uitgestuurd en eraert. toen nog assistent van n Gerbrands bij Dynamo, ihaarpositie in. ei ik hier werd aangesteld I het doel tweeledig. We •sten erin blijven en de bele- moest weer terugkomen." Michel Everaert, coach van Vrevok: „Het Nederlandse clubvolleybal is beter dan ooit." Everaert heeft beide doelen in middels gerealiseerd. „We zijn geëindigd met 22 punten. In de tweede helft van de competitie hebben we bijna alles gewon nen, behalve van de topdrie.De beloning van die goede tweede helft was een plaats in de play offs. In die play-offs verloor de ploeg vorige week kansloos van Piet Zoomers/Dynamo uit Apeldoorn. Ook weten de mensen de tribu nes van sporthal Merwestein weer te vinden. „Er is weer veel publiek. Qua belangstelling en fanatisme van de toeschouwers is het hier erg goed." Everaert denkt dat de geringe interesse vóór zijn aantreden mede te wij ten was aan de toenmalige sa menstelling van het team. „Er liepen hier vijf of zes buiten landse spelers rond. Die kwa men even hun geld verdienen en waren daarna weer weg." Vol gens Everaert moet die instel ling ook zijn opgemerkt door het publiek, dat daarop wegbleef. Met de instelling van zijn huidi ge selectie is volgens Everaert niets mis. „Het is een echte knokploeg. Er zit veel passie in." Ook is er een goede sfeer in het team. „De jongens kunnen goed met elkaar overweg." Na enige aarzeling geeft Everaert toe dat dat ook zijn verdienste is. Over de kwaliteiten en moge lijkheden van het team is de trainer realistisch. „We hebben niet het langste team en ook niet het meest technisch verfijnde team. Als de passie er even met is, klapt het snel in elkaar. Dat moet veel beter. Er moet een be tere basis zijn waarop je kunt te rugvallen als je eens wat minder speelt." De meeste spelers van Vrevok hebben gewoon een baan of stu deren nog. Volgens de coach zit de vereniging op het moment te gen het semi-professionele ni veau aan. Dit in tegenstelling tot veel andere clubs in de eredi visie. „De hele topdrie is hon derd procent full prof." De ver schillen tussen de top en Vrevok kunnen een verklaring zijn voor het verlies in de play-offs tegen Piet Zoomers/Dynamo. de nummer één van Nederland en vorig weekeinde nog winnaar van de Top Teams Cup. „In de vorm waarin Dynamo nu ver foto Ronald Hoogendoorn keert, is het erg moeilijk." De winst in de Top Teams Cup van zijn oude club is volgens Everaert een bewijs dat heel veel clubs goed bezig zijn in Ne derland. Hij is het dan ook niet eens met de stelling dat het Ne derlandse volleybal in een alge hele malaise verkeert.,Dat is de grootste onzin die er is Dat komt alleen maar omdat de stichting Top Volleybal Neder land er een grote puinhoop van heeft gemaakt. De focus is altijd gericht op het nationale team. Dat gaat wel wat minder, ja. Het Nederlandse clubvolleybal is beter dan ooit. De situatie van nu is niet te vergelijken met die van tien jaar geleden. Toen had een Nederlandse club in geen enkel Europees toernooi ook maar iets te zoeken. Nu hebben we enkele teams die met een he leboel ploegen de strijd aan kunnen gaan. Over een jaar of drie zijn het misschien wel zes of zeven clubs." Of Vrevok ook tot die zes of ze ven clubs zal behoren, is op het moment niet te zeggen. Het ont breekt Everaert echter niet aan ambities. „Hoewel we wat min der talent hebben, hebben we goed gespeeld tegen de num mers vier en vijf. En dat zijn teams die veel meer geld en tijd hebben. Volgend jaar willen we de strijd met die nummers vier en vijf verder opvoeren en even tueel de topdrie aanpakken. We moeten de groep dan wel bij el kaar proberen te houden." Bondscoach Everaert is volgend seizoen in ieder geval nog aanwezig in Nieuwegein. De plannen voor de periode daarna zijn nog on duidelijk, maar één ding weet hij zeker ,Ik wil gewoon de bes te worden. Ik vind dat die ambi tie er ook moet zijn. Of je doet het voor de lolof je wilt het bes te." Een baan als bondscoach lijkt dan ook het ultieme doel voor de Hulstenaar, maar hij weet goed dat hij dat niet zelf in de hand heeft. „Dat zijn dingen waarvoor je gevraagd moet worden. Of ik het wil: ja. Of je het ook haalt, is een tweede." De functie als hoofdtrainer bij Vrevok bevalt Everaert erg goed. Hoewel hij als assistent bij Dynamo veel geleerd heeft van Toon Gerbrands wilde Everaert niet altijd als tweede man blij ven functioneren „Iedereen die wel eens training van mij heeft gekregen, weet dat ik er boven op zit. Als ik vind dat iets zo en zo moet, wil ik ook dat het zo ge beurt. Als een hoofdcoach dan zegt dat het anders moet, is er een conflict." Dat soort discussies zijn voor de Zeeuw nu verleden tijd, wat niet wil zeggen dat Everaert als eindverantwoordelijke conflic ten probeert te vermijden. „Ik vind dat je de confrontatie aan moet gaan Als je dat niet wilt of durft, ga je als coach heel moei lijke tijden tegemoet." VLISSINGEN - Doelman Merlijn Swennen heeft zich afge meld voor de oefenwedstrijd van het Nederlands amateur team. De keeper van Kloetinge voelt zich nog niet helemaal fit. Swennen kwam vorige week in de competitiewedstrijd te gen Katwijk in botsing met een speler van Katwijk en wist zich naderhand niets meer van het duel te herinnerenHet Ne derlands amateurteam speelt vanavond in Beek en Donk een oefenduel met Engeland. SPALA - Marianne Verdonk heeft een uitstekend wereldkam pioenschap G-atletiek beleefd in het Poolse Spala. De ver standelijk gehandicapte atlete van AV Scheldesport kwam met twee Nederlandse records (60 meter horden en 400 meter) en een zilveren medaille terug naar Terneuzen Verder be haalde ze nog een vierde en twee vijfde plaatsen. Haar tijd van 11,66 seconden in de finale van de 60 meter hor den was niet alleen goed voor een nieuw Nederlands record, maar ook voor zilver De overwinning ging naar Rabia Bel Haj Achmed uit Tunesië in een nieuw wereldrecord van 10,82 se conden. Op de 200 meter bereikte Verdonk de halve finales, waarin ze naar de derde plaats liep. Ze miste de finale op zes honderdsten van een seconde en werd in de eindstand vijfde. Bij het hoogspringen strandde ze op 1,26 meter, goed vooreen vijfde plaats. Op de 400 meter bereikte Verdonk de finale door als derde te finishen in een nieuw Nederlands record van 65,59 seconden, ruim vier seconden onder haar oude toptijd. In de eindstrijd greep ze net naast het brons. Met een tijd van 66,98 seconden werd ze vierde. TERNEUZEN - Voormalig prof wielrenner Peter Winnen ver zorgt vanavond een lezing in de bibliotheek van Terneuzen De lezing zou aanvankelijk vorige maand worden gehouden, maar Winnen had zich in de datum vergist. Peter Winnen ge niet vooral bekendheid als tweevoudig winnaar op l'Alpe d'Huez. In 1983 werd hij derde in het eindklassement van de Tour de France. Tegenwoordig houdt hij zich bezig met schrij ven Hij publiceerde de wielerroman 'Van Santander tot San tander' en hield vorig jaar een dagboek bij over zijn deelname aan de Ronde van SenegalDe lezing begint om 19.30 uur VLISSINGEN - Evelien Piasmans van judo-Ryu van Schaik heeft op een judotoernooi in Beuningen zilver gewonnen. Ze kwam uit bij de vrouwen van 17 tot en met 19 jaar in de cate gorie onder 63 kilogram De Middelburgse won in de voorron den al haar wedstrijden met ippon. In de finale begon Pias mans goed met een yuko tegen de Duitse Daniële Nierdorf, maar desondanks won zij vlak voor tijd door een overname de finale. Ramon van de Grift veroverde bij de jongens van 15/16 jaar tot 55 kilogram het brons. Hij verloor in de eerste ronde op een beslissing van de scheidsrechter, omdat er geen punten waren gescoord. In de herkansing won hij alle partijen. WOERDEN - Het nationale volleybalteam speelt vier oefen wedstrijden tegen Brazilië. De Zuid-Amerikanen zijn op 12 3 en 4 mei in Nederland voor vriendschappelijke wedstrijden tegen de ploeg van bondscoach Bert Goedkoop. Voor Oranje gelden de duels als voorbereiding op het EK-kwalificatie- toernooi in mei in Macedonië ANP orKoMechielsen SSINGEN - Door de 5-6- tderlaag in het cruciale duel 6 Warande degradeerden de loloërs van De Stormvo- pnaar de derde klasse van de 1. De Ganze behaalde twee irwinningen. p Schelde uit Terneuzen kan |s promotie naar de tweede isse komende vrijdag veilig- ?n m de inhaalwedstrijd te il Poseidon. De Terneuzena- (i wonnen dit weekeinde van 9-5. De vrouwen van De lelde verrasten met een 4-3- Kwinning op Dokkelaers. p Stormvogel - Warande 5-6: ^thuisploeg vocht voor zijn Btstekans, startte fel, gaf wei- li! kansen weg en scoorde zelf "ste: 1-0. In de tweede pe- deoverleefden de Vlissingers sterk verdedigend spel een indersituatie. De vlam in de pan toen De Storm- Ieen vrije bal kreeg. Voor- e bal genomen was, ging inde ermee vandoor, maar Iwerd niet gezien door de bei- arbiters. Warande scoorde EDAM - De bowlers van pZeeuwse Storm hebben hun Ne plaats geconsolideerd in pkampioenspoule van de na sale league. Op de baan in Mjk wonnen en verloren de senaren van alle teams één «euwse Storm had een goe- fdag. Het vijftal haalde het jste daggemiddelde van de ploegen in de kampi- poule. De achterstand voor esenaren op nummer twee I Verzekeringsagent.nl uit pHaag lijkt met twaalf pun- P echter n;et meer te over igen. De Zeeuwse Storm Rdt komende zondag met Haping Le Congo uit Tilburg Rdederde plaats in de natio- Pleague De voorsprong van IZeeuwse formatie is twee Pten De Hofstede uit Rijs- staat met twee punten "sprong op de eerste plaats. vervolgens 1-1. Toen de scheids rechters in de ogen van de Vlis singers weer een vergissing maakten, protesteerde Patrick Vader zo fel dat hij kon vertrek ken. Nadat Warande vervolgens 1-2 scoorde, dreigde het duel uit de hand te lopen. Dat gebeurde niet; wel liep Warande uit naar 2-4. In het laatste kwart krëeg De Stormvogel twee keer een overtalsituatie, maar die kan sen werden niet benut. Uitein delijk kwam de ploeg net tekort: 5-6. De Stormvogel legde zich na afloop vrij snel neer bij de gradatie. Enkele spelers stop pen na dit seizoen. Score De Stormvogel: Pim Bek kers 2, Chris van der Draai, Danijel Gavranovic en Jan Kees Moll. De Stormvogel 2 - Mosaregio 10-7: In de tweede periode was het De Stormvogel dat met goed spel een verdiende 5-2-voor- sprong nam. Daarna volgde een rommelige fase, waarin Mosa regio terugkwam tot 6-5. De Vlissingse mannen staken de koppen even bij elkaar. Dat bracht rust in het spel van de thuisploeg en resulteerde in de 10-7-zege. Scores De Stormvogel 2: Pim Bekkers 4, Kees Leijnse en Gep Navest 2, Wesley de Gast en Ceel Navest 1. De Ganze - TRB/RES 3 10-5: De Ganze kende een zwakke start, de Tilburgers namen in de eerste periode een 3-2-voorsprong. Pas daarna kwam het Goese team beter in de wedstrijd en nam het in de tweede periode af stand: 6-3. TRB probeerde in de derde periode nog aan te zetten, maar De Ganze domineerde de wedstrijd en vergrootte de mar ge alleen maar. Scores De Ganze: Andre van Zijp 5, Maarten Buijs 4, Piet Schop 1 De Ganze - Warande 3 13-6: De Ganze was in het begin van de inhaalwedstrijd tegen Warande feller dan in het duel met TRB Al snel werd een 4-1-voor sprong genomen. Daarna zakte de wedstrijd enigszins in, beide ploegen speelden wat mat. In de laatste periode, bij een stand van 8-5. zette De Ganze op nieuw aan en liep het snel weg van Warande: 13-6. Scores De Ganze: Dennis van Rutten, Cheyenne van Berkel en Piet Schop 3, Andre van Zijp en Cees Sandifort 2. Jacco den Hamer (witte broek) probeert in een duel met Terneuzense Boys de keeper te verschalken. foto Charles Strijd door Eugène de Kok VLISSINGEN - Na twee kampioenschap pen op rij heeft Zaamslag het dit jaar moeilijker. De club moet vechten voor lijfsbehoud in de tweede klasse van het zaterdagvoetbal. Met een spits als Jacco den Hamer moet degradatie echter voor komen kunnen worden. Afgelopen zater dag nam hij tegen Dinteloord alle drie de goals voor zijn rekening. Met die drie treffers bracht de 25-jarige aanvaller zijn totaal op vijftien Zeven keer scoorde hij uit een strafschop Den Hamer. „In het begin ging het allemaal moeizaam, maar de laatste zes of zeven wedstrijden heb ik steeds gescoord." De oorzaak voor zijn trage start lag vooral in de samenwerking met de tweede man voorin. In het begin van dit seizoen vorm de de spits een duo met Peter Hamelink Dat liep wat stroef. „Hamelink staat nu rechtshalf en daar komt hij veel beter tot zijn recht", vindt Den Hamer. Tegenwoor dig is Peter Dieleman de tweede man in de punt van de aanval. „Dat gaat aardig. Dat is een jonge gast die er zelf ook nog al eens eentje in schiet." Niet alleen met Den Hamer gaat het beter, ook Zaamslag zit weer in de lift. „Het was voor ons een beetje wennen in de tweede klasse. Het niveau verschilt nogal van de derde of vierde klasse. In het begin waren er veel wedstrijden waarin we wel goed speelden, maar waar we pech hadden. De ommekeer kwam eigenlijk tegen de Ter neuzense Boys. Toen hebben we heel goed gespeeld. De Boys hadden geluk dat het nog gelijk werd. Sindsdien gaat het ook voetballend allemaal beter." Toch is de situatie nog steeds penibel. ,,We zijn nog lang niet veil ig. Op papier hebben we nog een heel zwaar programma, twee keer tegen Arnemuiden plus Kapelle en Rilland. Dat zijn allemaal ploegen die bo ven ons staan." Door de week werkt de voetballer als ho venier. In het verleden volgde Den Hamer een administratieve opleiding, maar dat was niks voor hem. „Als hovenier heb je een bepaalde vrijheid, lekker in de bui tenlucht. Op een kantoor zit je maar opge sloten tussen vier muren." Hovenier is geen ongevaarlijk beroep, zo bleek een paar weken geleden. „We waren op een project en daar schuurde ik met mijn been langs een stronk van een boom." Het ge volg was een diepe snee in zijn been. Hij kon twee wedstrijden niet meespelen. In die duels trof de ploeg slechts één keer doel. De club lijkt dus niet zonder Den Ha mer te kunnen, maar Den Hamer kan ook niet zonder Zaamslag. „Ik heb niet de drang om weg te gaan Ik woon mijn hele leven lang al in Zaamslag. Ik voetbal hier vanaf mijn tiende. Je kent de club en de mensen hartstikke goed. De sfeer is hier perfect." Het Zeeuws topscorersklassement ziet er als volgt uit: 1. Adn van Hanegem (IJzendijke) 23 doelpun ten2. Robbie van de Wijnckel (Breskens) 21, 3. Patrick Koppejan (De Meeuwen) 19; 4. Marcel Lourens (Zeelandia Middelburg) 13; 5. Lunven Vermeer (VC Vlissingen) 17; 6. Niek van Sprun- del (Aardenburg) 16; 7. Jacco den Hamer Zaamslag15; 8. Rieno van Oost (Hoek), Arjan Koopmans (Rillandia), Mark Minderhoud (Noormannen) en Jimmy Pinas (GPC) allen 14; 12. Patrick Ketting (WHS) 13; 13. Martin de Hamer (Nieuwdorp), Frank Allaart (Seroos- kerke), Martin Kiesenberg (ZSC'62) en Corné Nieuwerkerk (VCK) allen 12:17. Wilco de Valk (Kloetinge), Ronald Zwager (Duiveland), Jac- ky de Smit (Arnemuiden), Peter Willemse (Ka pelle). Peter van de Linde (Oostburg) en Vin cent de Rijke (Walcheren) allen 11; 23. Erik de Groene (Kloetinge), Tim Louiviesse (Terneu zense Boys), Iwan Geense (Noad'67), Leon Goossen (AZVV), Esad Osmanovski (Breskens Niels Paardekooper (Goes), Jean-Paul Hart- hoorn (Apollo'69), Ronnie Tresonie (Aarden burg), Ludwig van Gremberghe (RIA W) en Je roen van Ommen (GPC) allen 10;33. Chnstiaan Boon (SSV'65), Sander Rijswijk (Kapelle), Ruud Hoogesteger (Terneuzense Boys), Hakim Didi (Rillandia), Niels van de Moezel (ZSC'62), Serge Berrevoets (Goes). Peter Drumont (Clin- ge), Joel le Due (MZVC), Lex Zwang (Duive land) en Adriaan van de Plasse (Kruiningen) al len 9. Bowling 50-f district trioleague Zeeland. Samen Sterk-Pro hairO-2.50+ Renesse-50+ Sluis 0-2, En die ene-De Laatbloeiers 0-2, Heb bes-Krijger Molenaars 0-2, Krijger Mole naars-Partycentrum Goes 0-2, De Laat bloeiers-Hebbes 2-0, 504 Sluis-No-Hair 0-2, Pro hair-50+ Renesse 0-2, No-Hair- Samen Sterk 0-2, 50+ Sluis-Pro hair 0-2, Partycentrum Goes-En die ene 2-0, Krij ger Molenaars De Laatbloeiers 0-2, En die ene-Krijger Molenaars 0-2, No-Hair- 50+ Renesse 2-0, Samen Sterk-50+ Sluis 2-0, Partycentrum Goes-Hebbes 0-2, Par tycentrum Goes-De Laatbloeiers 0-2, Hebbes-En die ene 2-0, No-Hair-Pro hair 2-0, 50+ Renesse-Samen Sterk 2-0. Stand Poule A: 1. No-Hair 42 punten (pinnfall 15900). 2 50+ Renesse 32 15635), 3. Pro hair 28 (15233), 4 50+ Sluis 20 (12045), 5. Samen Sterk 18 (14715). Poule B: 1 Krijger Molenaars 40 (15656), 2. Partycentrum Goes 36 (15804), 3. De Laatbloeiers 28 (14918), 4. Hebbes 22 (14809), 5. En die ene 14 (14603) Jeugd district trioleague. Remax Goes- Hoveniersbedr. Walch 3-0, Boonman Goes-De Rechterhand 3-0, Lammers Middelburg-lmtech Middelburg 0-3, Lammers Middelburg - 2. De Rechter hand 2-1, Imtech Middelburg - 6. Remax Goes 1-2, Hoveniersbedr Walch-Boon- man Goes 0-3 Nationale 5-mans league Klasse 2D: Grieks Restaurant Delphi Vlissingen- Hawkeye den Haag 0-3, Grieks Restau rant Delphi Vlissingen-BV Sassanheim 3-0, Grieks Restaurant Delphi Vlissin- gen-Krijger Middelharnis 3-0 Eind stand 1 Grieks Restaurant Delphi Vlis singen 37637-51, 2. Hawkeye den Haag 38262-46, 3 Musis Future Schiedam 37860-45, 4 Pincode Rotterdam 34678-29, 5 Yuck Fou Hellevoetsluis 35548-25, 6 Krijger Middelharnis 34774-22, 7. Gemini Zoetermeer 33423-19, 8 BV Sassenheim 33600-15 Bowling Vereniging Middelburg. Maan dagleague. Euro cars - Proshop 3-1, Fine line tattoo Spruyt 0-4, Glazenwasserij zuid - Imtech 4-0, E-property - van Akke ren 4-0, Hertel service - Computer service 1-3, Pelgrim Pets place 1-3, Kwik kwek kwak - Kapsalon Duck 3-1. Dinsdaglea gue: Lammers - Toyota de Jonge 0-4, van der Zwan - Risa bevest. 1-3, Boogaard The unknown 3-1, Hoveniersbedr. Sou burg - Suzuki 4-0, Rechterhand Pulse au dio 0-4 Woensdagleague: Schrobbeler ke - Full house 4-0, Johns - Herwegh 1 3, Auto Louwerse M&O bedr 1-3, Taek wando - Poseidon 3-1. Biggekerke van Kampen schoenen 1-3, de Voogd - Theo maakt 't 1-3, Timmermans Morena 0-4, Zandee en de Kuyper - Vergosport 3-1. Donderdagleague: Eastman EPZ 2 0-4, Auto Ram de Rekening 0-4, Wonder- gem-Fonsies3-1,deKruitmolen EPZ4- Futsal Motorsport wijk 1, Feyenoord-SC Heerenveen 1, RBC Roosendaal-Vitesse 1. PSV-Ajax 1, FC Utrecht-FC Groningen 3, NAC Breda-Wil lem II 3, Sparta-Stormvogels/Telstar 3. FC Volendam-FC Den Bosch 1, Real Ma drid-Deportivo la Coruna 1AC Milan-Ju- ventus 1, Udmese-lnternazionale 1 Tafeltennis Bedrijfscompetitie Walcheren. Eerste klasse: Bruna Loek-Provincie 2 9-1 Bruna Loek 2-Archipel Scholen 4-6 Tweede klasse: Thuiszorg Walcheren- Zeeland Seaports 8 2 Derde klasse Bouwgroep Peters-Werkhoven Montage 4-6, Bruna Loek3-Hogeschool Zeeland9- 1. Tennis Miami. Mannen. Masters Series, 3,2 mil joen euro. Derde ronde Martin (VSt) Roddick (VSt/6) 7-6 6-4, Srichaphan (Tha/13) - Kafelnikov (Rus/24) 6-3 6-7 6-3, Ginepri (VSt) - James Blake (VSt/21) 6-3 6-2, Lee Hyung-taik (ZKo) - Clavet (Spa) 4- 6 6-2 6-1, Schalken (Ned)-Squillari (Arg) 6-4,7-5. Voetbal Derde divisie A-junioren: Sarto-OJC 0-0 BSC-WSC 1-0, Dongen Zeelandia Mid delburg 0-3, VOAB-Wilhelmina 3-3, In ternos-Baronie 4-2. Wilhelm. 16-38 Papendr. Sarto 16-36 Zeelandia 15-30 VOAB 15-29 OJC 16-21 Baronie 16-20 Dongen Derde divisie B-junioren WWZ-VOAB 4- 2 Longa-lnternos 1-1, RCS-Theole 4-2, WSC-Brabantia 3-2. OJC-BSC 1-2. Nue nen-Terneuzen2-1. BSC 16-45 Theole Longa 17-31 Nuenen Terneuzen 17-30 Internos OJC 17-29 VOAB Brabantia 17-27 RCS WSC 17-22 WWZ BSC Internos Halsteren WSC 16-18 17-18 16-16 16-15 16-13 17-11 17-21 16-20 16-18 16-18 17-12 17- 9 Volleybal Goes. Recreatieve competitie. Mannen Poule A: I Am-Wonderboys 0 3, HHK WR 0-4. WEA-De Bongerd 2-2. Ge mengd Poule B. Oosterschelde College Wolphaartsdijk4-0, HHK 2-Mengelmoes 2-1, Oosterschelde College-De Brug 2 4 0, De Brug-Wolphaartsdijk 1-3. Vrou wen Poule C: BOK-Goedemorgen 13. De Bongerd-HHK 0-3, De Vierlinden-Café Baarends 2-1. Wielrennen Hoofdklasse Alwako-FM Sranang 5-0 Stand aan kop 1 Alwako 21-42; 2 Kie- kerjan 21-42, 3 FM Sranang 21-40; 4 ZKDS/VDL Groep 21-37 Eerste klasse BT/De Moriaan-Schouwse Boys 5-3, Caf- mi/Van der Kleijn Morres/Controlec 7-2. Stand: 1 Tupamaros (kampioen) 19-55; 2 Cafini/Van der Kleijn 19-47; 3. Schouw- se Boys 19-43, 4 Matisse/lntersport 19- 32; 5. BT/De Moriaan 19-26; 6. Morres- /Controlec 19-20; 7 ADL/Bunga Melati 3 20-19; 8 Eteha 19-18, 9. FM Sranang 2 19- 18; 10. FC Dauwendaele 19-16; 11. VC/Van Bergen (gedegradeerd) 19-6 Catalaanse Week Eerste etappe, Lloret de Mar-Lloret de Mar 1. Zabel (Dui) 147 km in 3 25.15,2 Oesov(WRu), 3. Wrollch (Pol), 4 Bayarri (Spa), 5. Burgos (Spa), 6. Hondo (Dui), 7 Engels, 35. Mutsaars. 105. Dekker 10.02, 125 Wielinga 11 13. Ronde van Normandiè. Proloog, Monde ville-Mondeville 1. Posthuma (Ned) 5,6 km in 6 53. 2. Finot (Fra) 0.02, 3. Mouris (Ned) 0.03. 4. Locatelli (Fra) 0 04, 5 Vaugrenard (Fra) 0.05 Bornem-Hingene. criterium elites zon der contract: 14 Ruud Rentmeester (Goes) Knesselare, junioren: 6. Emiel Nijsse (Hoedekenskerke). Merida-Badajoz (Spa) EK kwalificatie. 33 Casper Ovaa (Oost-Souburg). Sportprijsvragen Lucky Day: 1 5 6 9-11 13 14-22 26-30- 34-35-36-40-44-59-61 -67-68-76. (onder voorbehoud) Toto, winnend rijtje. AZ-De Graafschap 1, Roda JC-NEC 1, FC Twente-RKC Waal _dinsdag_ Biljarten Driebandentoernooi Colijnsplaat 405 Eerste ronde. Locatie. Café Juliana. C lijnsplaat. Aanvang 19 00 uur Dammen PZDB-bekercompetitie Kwartfinale, L< catie: Lammerenburcht, Vlissinger Aanvang: 19.30 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 19