O PZC J>' FAMILIEBERICHTEN de Groot-de Kam dinsdag 25 maart 2003 Dag lieve LARS Blij dat je hier even mocht zijn. Lieve Francis en Dagmar. we zullen er voor jullie zijn. Erwin. Debbie, Cor, Debbra Foort en Tom Dag lieve dappere JOOST Je was heel bijzonder voor ons. Bewoners en personeel HG Boven; Arduin Het hart van de mens en de hoogte van de hemel zijn onpeilbaar 'The sky is the limit' Ten gevolge van een noodlottig ongeval is, tijdens het beoefenen van zijn geliefde hobby motorsport, van ons weggerukt onze allerliefste zoon, broertje en kleinzoon Ricardo Witte 3 april 1992 22 maart 2003 Jan Witte Maureen Witte-Antheunisse Thierry Oma Walhout Schoolstraat 6 4354 AK Vrouwenpolder De herinneringsdienst zal worden gehouden op donderdag 27 maart om 13.30 uur in de Samen op weg kerk aan de Fort den Haakweg 2 te Vrou wenpolder, waarna de begrafenis om 14.30 uur zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Vrouwenpolder. Condoleances uitsluitend schriftelijk. Ricardo hield van fleurige bloemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelie ven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Diepgeschokt en verdrietig zijn wij na het droe vige bericht dat ons neefje Ricardo is overleden. Je was m'n kleine neefje en mijn grote vriend. Felix Je blonde, krullende haren, je was een prachtige jongen. Ik zal je nooit vergeten. Camilla Nooit meer samen lol, nooit meer samen spelen, nooit meer samen ravotten, nooit meer samen leren. We zijn heel erg geschrokken, toen we hoorden dat ons klasgenootje Ricardo niet meer bij ons is Het zal nooit meer hetzelfde zijn zonder Ricardo in ons midden. We zullen hem missen...! groep 7/8 CBS 'De Goede Polder' Remon, Jerry, Kevin, Ezra, Dion, Robin, Patrick, Jeffrey, Wendy, Ryan, Lise, Rosanne, Lennard, Sanne, Jorden, Eline, Carolien, Floris, Nadieh, meester Ruud, juf Ina Wat kunnen we doen, wat kunnen we zeggen...? We kunnen het alleen in Gods handen leggen...1 Verdrietig zijn wij, omdat Ricardo Witte leerling van onze school, afgelopen zaterdag is overleden. We wensen Jan, Maureen en Thierry heel veel sterkte toe. CBS 'De Goede Polder' meester Ruud, juf Ina juf Annet, juf Ellen juf Amanda, juf Margo luf Dimphy, juf Minka leerlingen, ouders, MR en schoolcommissie Soms is er zoveel wat we voelen maar zo weinig wat we kunnen zeggen Ricardo Witte is overleden. We wensen Jan, Maureen en Thierry en verdere familie heel veel sterkte toe. Namens alle leden en bestuur van MSV 'De Uitlaat' Sprakeloos zijn we door het plotseling overlijden van ons buurjongetje Ricardo Ons medeleven gaat uit naar Jan, Maureen en Thierry. Jaco, Sandra en Marije Sjaak, Lilian, Remy en Nina Jan Adrie, Magda, Mardina, Björn en Dorina Rust nu maar uit. je hebt je strijd gestreden, je hebt het zo ontzettend moedig gedaan. Wie kan begrijpen hoe je hebt geleden en wie kan voelen wat je hebt doorstaan? Bedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden haar bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze mama, dochter en schoondochter ANNELIES HEIJENS echtgenote van Lodewijk Weemaes in de leeftijd van 51 jaar. Heikant: L. Weemaes Tamara t Nathalie en Emiel Lorenzo Hulst: J. Heijens-Geerts Heikant: E. Weemaes-Moorthamer 4566 AC Heikant, 22 maart 2003 Julianastraat 25b. Mama is opgebaard in het uitvaartcentrum van Dela, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst. Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op woensdag 26 maart van 18.00 tot 18.45 uur. De uitvaartdienst zal plaatsvinden op donderdag 27 maart om 10.50 uur in de parochiekerk van de H. Theresia te Heikant, waarna de begrafenis volgt op de R.K. begraafplaats aldaar. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. "Toen zag ik een nieuwe hemel en een nieuwe aarde" In de bloei van haar blije leven hebben we plotseling afscheid moeten nemen van mijn allerliefste vrouw - en maatje - Nelie en onze bijzonder zorgzame en lief hebbende moeder Neeltje Hendrika van Boven-Beije Zij is slechts 54 jaar geworden David van Boven Erik en Sabine Rene en Karine Mieke en Yoni t 23 maart 2003 Jufferswegje 4a 4421 JB Biezelinge De afscheidsdienst zal worden gehouden op donder dag 27 maart om 13 00 uur in de Gereformeerde kerk, Biezelingsestraat 67 te Kapelle Gelegenheid om afscheid van Nelie te nemen is er vanaf 12 30 uur in voornoemde kerk. Hierna zal zij om 14 00 uur begraven worden op de algemene begraafplaats te Biezelinge Na afloop hiervan is er gelegenheid om uw medele ven te betuigen in voornoemde kerk. Liever geen bloemen Nelie kende veel mensen. Mocht u geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zoda nig te beschouwen Omdat er liefde is bestaat er geen voorbij in alle eeuwigheid ben jij! Plotseling is overleden onze lieve schoonzus en tante Nelie van Boven-Beije echtgenote van David van Boven Een schat van een vrouw met een hart van goud. We zullen haar missen. West-Souburg: Piet en Jo van Boven-Arendse Goes Jaantje en Bertus Meedendorp- van Boven Kloetinge Corvan Boven (in herinnering) Nel van Boven-Tramper Goes: Anthon van Boven (in herinnering) Coby van Boven-Lems Goes: Wim en Julika van Boven-de Wit 's-Gravenzande: Jacqueline en Joop Boelhouwer- van Boven 's-Heer-Hendriks- kinderen: Jan en Nel van Boven-de Troije Koudekerke: Gijs en Marja van Boven- van Maldegem West-Souburg: Rinus van Boven (in herinnering) Bep van Boven-Joosse Neven en nichten 23 maart 2003 Intens verdrietig en verbijsterd zijn wij, nu onze lieve en dierbare zus, schoonzus en tante plotseling is overleden Nelie van Boven-Beije Zij heeft met haar liefde, hartelijkheid en levenslust veel voor ons betekend en zo zal ze in onze herinne ring blijven Arnemuiden: Leen en Jo Beije-de Nooijer Lia en Jos Theune, Maria. Kristian Karina en Kees de Ridder Vincent, Stefan Arnemuiden Piet en Lenie Beije-Meulmeester Heinkenszand: Ad en Ineke Beije-de Nooijer Robert en Danielle Joris Maarten Middelburg: Jan en Matty Beije-Wondergem Annabeth Jenneke Marieke We wensen David en de kinderen Gods nabijheid en troost toe Met verslagenheid vernamen wij het overlijden van onze vriendin Nelie van Boven Bedankt voor al je vriendschap Lou en Hanny Slabbekoorn Johan en Annie van Liere Onbegrijpelijk dat de moeder van onze vriendin Mieke, Nelie van Boven plotseling is overleden Christel en Randy Jomanda en Alex Ineke en Ad Ik hef mijn ogen op naar de bergen, vanwaar mijn hulp komen zal, mijn hulp is van de HEERE alleen Psalm 121 Intens verdrietig zijn wij door het plotselinge overlij den van mevrouw Van Boven Ze was voor ons altijd belangstellend, meedenkend en warmvoelend We wensen de familie Van Boven heel veel sterkte toe in de toekomende tijd. ledereen die haar kent, zal weten wat wij nu moeten missen. Personeel Supermarkt Golff van Boven Met verslagenheid vernamen wij het overlijden van Nelie van Boven echtgenote van onze collega David van Boven Wij wensen David en zijn gezin en verdere familie veel sterkte Ondernemers Cluster Zuid en Bestuur Golff Gebruikers Vereniging Ons bereikte het droevige bericht dat op zondag 23 maart jl. geheel onverwacht en op nog jonge leeftijd is overleden Nelie van Boven-Beije Samen met haar echtgenoot David van Boven was zij de inspirerende kracht achter de Golff Supermarkt in Kapelle die zij bijna anderhalf jaar geleden overna men. We wensen David, kinderen, familie en de medewer kers van Golff Kapelle Gods kracht toe bij het verwer ken van dit grote verlies Directie Sligro Food Group N V. Veghel Directie Prisma Food Retail B V Nijkerk Prisma Food Retail, vestiging Kapelle Sterven doe je niet ineens, maar af en toe een beetje en alle beetjes die je stierf, 't is vreemd, maar die vergeet je. Het is je dikwijls zelfs ontgaan, je zegt ik ben wat moe, maar op 'n keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Toon Hermans Wij zijn erg bedroefd omdat vrij onverwacht is overleden mijn lieve man, onze lieve pa en opa Piet PIETER WATTEL echtgenoot van Johanna Suurmond 18-05-1935 f 23-03-2003 Wij zullen hem erg missen. Annie Tineke en Jan Anouk, Remco Joke en Jaap Nienke, Take Petra en Niek Wilfred en Marieke 4352 AD Gapinge Dorpsstraat 50a Piet is thuis opgebaard. U kunt afscheid van hem nemen op woensdag a.s. van 14.00 tot 15.00 uur en van 19.00 tot 20.00 uur. Hierbij nodigen wij u uit om de afscheidsdienst bij te wonen. Deze zal gehouden worden op vrijdag 28 maart om 13.30 uur in de SOW kerk, Schotsehoek te Gapinge. De begrafenis zal plaatsvinden om 14.30 uur op de begraafplaats te Gapinge. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Verenigingsgebouw "De Spil". Hij hield van kleurige bloemen. Voor opa PIET Onze opa was als geen ander, altijd stond hij voor ons klaar. Gezellig kletsend over van alles, ieder van ons was graag daar. Bedankt voor alles. Je bent een lieve opa. We zullen je missen, want we houden van je. Liefs van Nienke, Take Anouk, Remco Na een ernstige ziekte is uit onze familiekring weg genomen onze lieve broer, zwager en oom PIETER WATTEL Serooskerke: C. P. Wattel L. J. Versluys t Oost-Souburg: M. B. Wattel L. Wattel-de Visser t Serooskerke: B. M. Wattel t Sint Laurens: P. C. Hollebrandse-Wattel M. Hollebrandse t Oost-Souburg: J. Melis-Wattel P. Melis Neven en nichten Wij wensen Annie, de kinderen en kleinkinderen veel troost en sterkte toe. 23 maart 2003. Bedroefd zijn we nu - na een korte ziekte - onze zwager en oom PIET WATTEL is gestorven, oud 67 jaar. Met Annie en haar (klein)kinderen leven wij mee in deze dagen van rouw. En we hopen - ook voor hen - met vertrouwen op een toekomst waarin kostbare herinneringen tot schittering komen. Serooskerke (W.): CorCoppoolse Boxtel: Ko en Jettie Suurmond-Kok Hellevoetsluis: Piet en Aja Suurmond- Batenburg Goes: Kees Suurmond neven en nichten Vlissingen, 23 maart 2003. Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oud-collega TOM BASTING Namens medewerkers: Styrenics naturel plant Dow Benelux Met verslagenheid vernamen wij dat na een tragisch ongeval is overleden PIET RIJK Een lege plek blijft achter. Willie en Petra Nooit meer samen lachen Verslagen zijn we na het noodlottig ongeval van PIET RIJK Vrienden uit 's Lands Welvaren Sjaak Coby Paul Marcel Esther Frans Henk Marijke Peter Kees Trudy Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze vaandeldra ger PIET RIJK Wij wensen de familie veel sterkte toe met dit ver lies en wij zullen Piet blijven herinneren als een zeer gedreven lid van onze vereniging. Muziekvereniging "Con Affezzione" Kwadendamme Kwadendamme, 25 maart 2003 Wij zijn maar als de blaren in den wind ritselend langs de zoom van oude wouden. En alles is onzeker, en hoe zouden wij weten wat alleen de wind weet, kind- A. Roland Holst KLAAS RIENK POST 14-12-1928 t 19-03-2003 Hetty Henriëtte, Helenus en Tim Rienk Gert, Pascale, julie en Maxime Nassaustraat 8, 4571 BK Axel. Op verzoek van Klaas heeft het afscheid in besloten kring plaatsgevonden. Zorgzaam Behulpzaam Makkelijk Altijd vitaal geweest, maar tijdens zijn jaarlijkse overwinteringsmaanden is hij ziek geworden. Bij thuiskomst bleek het zeer ernstig te zijn en werd hij in het ziekenhuis opgenomen. Hier is hij snel, maar voor ons ook onverwacht, rus tig ingeslapen, waardoor hem verder leed bespaard is gebleven. In de leeftijd van bijna 75 jaar is heengegaan mijn man, onze pa en lieve opa ALPHONSUS CORNELIUS CLARIJS - Fons Geboren te 's-Gravenpolder. 28-03-1928 Overleden te Goes, 22-03-2003 Kloetinge: A. M. Clarijs-de Pundert Klundert: Lianne Tempelaar-Clarijs Wim Tempelaar Yarrik, Ward en Kaj-lvar Kloetinge: Wilko Clarijs Anita Clarijs-Polfliet Anoeshka en Ferdy Hemstraat 12, 4481 BM Kloetinge Mijn man, onze pa en opa is opgebaard in rouwcen- trum "De Bevelanden". Geldeloozepad 20 te Goes, waar op woensdag 26 maart van 19.00 uur tot 19.45 uur gelegenheid is om afscheid te nemen. De uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op vrijdag 28 maart om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Maria jj Magdalena, aan de Singelstraat te Goes. Aansluitend is er in bovengenoemd rouw- centrum gelegenheid tot condoleren. Daarna zullen wij - vrouw, kinderen en kleinkinderen - hem begeleiden naar het crematorium te Middelburg, waar wij afscheid van hem nemen. Dag buurman FONS We zullen je missen. Richard, Nicole, Daan en Boris Met verslagenheid vernamen wij het overlijden van onze geachte buurman HENK STOUTEN Zijn humor zullen we nooit vergeten. Wij wensen Lenie, Mieke en Danny veel sterkte toe. Sjaak en Ria Kuiper Chris en Willy van de Sande Cor en Coby Steenpoorte |an en Janet de Jonge John en Corien Goudzwaard En kinderen Oosterland, 24 maart 2003 - enige en algemene kennisge\>ing - Met groot verdriet, maar dankbaar voor alle liefde en warmte die hij ons heeft gegeven, delen wij u mede dat na een moedige strijd van ons is heenge gaan mijn lieve echtgenoot, onze vader en opa DAVID JOSIAS MANUHUTU Blangkedjiren (Aceh), 5 mei 1925 t Jakarta, 15 maart 2003 Middelburg: A. Manuhutu-Tisera Middelburg: Kenny en Treisye Manuhutu- Latukolan Oost-Souburg: Mike en Christa Manuhutu- Temmar Channah Correspondentieadres: Westerscheldestraat 143 4335 NE Middelburg Op dinsdag 25 maart a.s. zal er om 20.00 uur een Vertroostingsdienst worden gehouden in de Beth Cherem kerk aan de Burgemeester Stemerdinglaan 123 te Oost-Souburg, waarna er gelegenheid is tot afscheid nemen en de familie te condoleren. De uitvaartdienst vindt plaats op woensdag 26 maart om 10.00 uur in bovengenoemde kerk, waar na er wederom gelegenheid is tot afscheid nemen en de familie te condoleren. De begrafenis zal plaatsvinden om 13.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Ha- vendijk te Middelburg. Met veel verdriet vernamen wij het overlijden van Bung/oom DAVID MANUHUTU E. M. Temmar Nathalie Temmar Marcel en Paulina Temmar-Batlajar Nadjesda. Miguela Nu moeten wij ook afscheid nemen van onze lieve schoonzus en onze tante GRÉ WOLTERING-MARIJS G Steketee-Woltering P. Woltering-Janssen Nichten en neven Tot onze diepe droefheid delen wij u mede dj, ons is heengegaan onze geliefde broeder, zwaR-, oom ARIE WILLEM KOETS echtgenoot van A. B. Kouwer in de leeftijd van 78 jaar. Kortgene: P. M. Janse-Koets (in lierinneriij Goes: P. Janse G. Janse-de Neef Kortgene: M. Anthonisse-Koets J. Anthonisse Vlissingen: M. Weststrate-Koets J. Weststrate Kortgene: W. A. Koets (in herinnering) Kortgene: A. P. Koets Neven en nichten Kortgene. 23 maart 2003 in Zeer bedroefd, maar met onuitwisbare herinna jj aan haar leven hebben wij geheel onverwach L scheid moeten nemen van onze moeder, schi moeder, oma en kleinomaatje GEERTRUIDA CLAZINA VERSLUIS weduwe van C. H. Lenaerts 18-5-1923 t 26-3- Trudie en Frits Veldman-Lenaerts Joke en Klaas Otto-Lenaerts Thea en Rinus Willemsen-Lenaerts Paula Lenaerts Ger v. d. Putten Ria en René Schenk-Lenaerts Frans en Carla Lenaerts Kleinkinderen en achterkleinkinder- Correspondentieadres: Tuinstraat 12, 4386 BC Vlissingen De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag k maart om half elf in de Onze Lieve Vrouwe keri Vlissingen. Aansluitend zal om half 12 de begrafenis den op het R.K. gedeelte in Vlissingen. Gegroet gij allen die ik heb liefgehad - met wie ik heb gestreden - Mooglijk treffen we elkaar nog eens in 't oneindige, na heden. Vier maanden na ons 60-jarig huwelijksfeest is lieve man, onze vader, schoonvader, opa en i grootvader, na een korte en liefdevolle verzora thuis op 85-jarige leeftijd overleden ARIE HUIJGEN Zeist: Renske Huijgen-Zuiderveld Geldrop: Geert en Rianne Cecile en Yme Stan, Rick, Tom, Evi Richard Kloetinge: Mettie en Hans Rob en Hilde Nina Karin en Dirk Kaylee De Wilgen: Rieke en Ulie Irene 19 maart 2003 Arnhemse Bovenweg 16, flat 71 3708 TA Zeist Hij zal in onze herinnering voortleven als eenz bijzonder en gedreven mens. Overeenkomstig zijn wens heeft het afscheid maandag 24 maart plaatsgevonden in crematorit Den en Rust te Bilthoven. fes Ik droomde eens en zie ik liep aan 't strand bij lage tij. Ik was daar niet alleen, want ook de Heere liep aan mijn zij. We liepen saam het leven door en lieten in het zand, een spoor van stappen, twee aan twee de Heere liep aan mijn hand. Ik stopte en keek achter mij en zag mijn levensloop, in tijden van geluk en vreugd van diepe smart en hoop. Maar als ik goed het spoor bekeek, zag ik langs heel de baan, daar waar het juist het moeilijkst was. maar één paar stappen staan... Ik zei toen: "Heere. waarom dan toch1* Juist toen ik U nodig had. juist toen ik zelf geen uitkomst zag op het zwaarste deel van het pad- De Heere keek toen vol liefd' mij aan en antwoordde op mijn vragen: "Mijn lieve kind, toen 't moeilijk was toen heb ik jou gedragen..." Op 22 maart 's avonds is vredig van ons heen^s gaan CATHARINA JOHANNA POS-HOHLFELD weduwe van Drs. Lit. Florinus Pos Amsterdam, 18 maart 1917 t Middelburg, 22 maart 2003 Namens de familie Rickert Pos Correspondentieadres: Watermolen 100 2986 EV Ridderkerk De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dco derdag 27 maart a.s. om 13.00 uur in het cremaiw um aan de Westelijke Oude Havendijk te Middel burg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren indefl la van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelievö deze advertentie als zodanig te beschouwen. Overgegaan op 22 maart C. J. POS-HOHLFELD De discipelen zeiden tot Jezus: Zeg ons, hoe zal het einde zijn? Jezus zei: Hebt u dan het begin ontdekt, dat u naar het einde vraagt? Want waar het begin is, daar zal het einde zijn. Gezegend wie zal staan aan het begin; hij zal het einde kennen en de dood niet smaken Thomas Hengstdijk: F. R. Pos M. Pos-Verst raate Begrafenis- en Crematleverzorgmj OVERTOOM-GROEN S. m. OVERTOOM Badhuisstraat 37 - 4381 LN V Telefoon 0118 - 413417 - 412772 Rouwcentrum. Van Dishoeckstrad®^ uitvaartverzorging dag en nacht bereikbaai"' gratis informatiepakket eigen rouuwervoer in binnen- en buitenland uww.degrootdekamnl i'n/o@degrootdekamnl informatiecentrum begrafenissen en crematies Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg tel: 0118-612868

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 16