AZVV verschaft zich wat lucht Voorwaarts is dicht bij de titel PZC Autocross Zeeland neemt het roer over Goossen richt zich op nieuwe marathon Vrouwen Terneuzen halen uit Axelse formatie wint gemakkelijk van concurrent Dauwendaele Cadzand rukt op naar de derde plaats Goede prestaties Kevin de Beer en Boy Stockman uitslagen Sonko scheurt achillespees maandag 24 maart 2003 door Pieter van Klinken MIDDELBURG - Twee eigen doelpunten en een eerste tegen- goal door een kapitale blunder in de verdediging. Bij Dau- wendaele zijn ze de wanhoop nabij. Het zelfvertrouwen is al maanden zoek. Zelfs tegen con current AZVV, dat op de rang lijst in de tweede klasse één plaats hoger staat, verloor FC Dauwendaele met 0-5. Dauwendaele wacht al sinds 30 november op een overwinning. Op die datum won de ploeg van Kapelle en sloot daarmee een serie van vijf gewonnen wed strijden af Daarvoor verloor Dauwendaele alle wedstrijden. En nu is de oogst na de laatste zes wedstrijden ook nog maar op één schamel puntje. Nie mand bij ons heeft nog zelfver trouwen", vertelde aanvoerder Edwin Leonhart na de wed strijd. Bij AZW daarentegen is er weer hoop. De ploeg staat op de negende plaats in de tweede klasse. Vorige week wonnen de Zeeuws-Vlamingen met 1-0 van Tholense Boys en zaterdag was er dus winst tegen Dauwendae le. Door deze overwinning is het verschil met de Middelburgers vijf punten en met Zaamslag, dat ook won, drie punten. Door de wanhoop bij Dauwendaele lijkt het er op dat AZVV nu ze ker is van lijfsbehoud. Aanvoer der Gerben Steyaert is daar ech ter nog niet zeker van. „Het gat is dan wel groter geworden, maar er kan nog van alles ge beuren. Toch hebben we nu wel voor de tweede keer achter el kaar de nul gehouden. Dat is goed voor het zelfvertrouwen" Het werd zaterdag in Middel burg een echte degradatiewed strijd. Er vielen weliswaar vijf doelpunten, voor het publiek viel er weinig te genieten. Het voetbal was slecht. Met name in de beide voorhoedes werd er ge schutterd. Dauwendaele-aan- valler Matthias Hoekman kwam nauwelijks aan de bal. De door Rinus Verberkmoes SAS VAN GENT - De stichting Autocross Zeeland neemt deze week definitief het roer over van de stichting Autocross Organi satie Zeeuws-Vlaandcren. Dit is de uitkomst na overleg tussen de oude organisator van de re gionale autocrossen Maarten de Putter en de nieuwe stichting onder regie van voorzitter Ton- ny Vanhulle. Vanhulle nam onlangs samen met Adn van der Velde (secreta ris), Bart Roelse (penningmees ter), Günther Lang (wedstrijd leider) en Nico Verhelst het heft in handen om het voortbestaan van deze sporttak te garande ren. Het regionale autocrossen was in een impasse geraakt en dreigde te verdwijnen. passes die van de voet van Jordi van Bunderen kwamen, waren vrijwel nooit bruikbaar voor de spitsen. Bij AZW was het al niet anders. Leon Goossen en Veli Eryuruk deden met name in de eerste helft weinig goeds. De angst voor een tegentreffer leek de eerste helft van de wed strijd te beheersen. In het eerste kwartier vielen er slechts twee kansen te noteren, beide voor AZW. Zowel Bennie Bontinck als Rory Curran faalde echter. Pas na 35 minuten viel de eerste goal. De verdediging van Dau wendaele liet de bal lopen en Bontinck profiteerde: 0-1. Na Omdat overname van de be staande stichting te veel moei lijkheden gaf, koos men na juri disch advies tot het oprichten van een nieuwe stichting. In totaal worden er negen wed strijden gehouden. De eerste wedstrijd is op 12 april. Vervol gens ontmoet men elkaar op 3 mei op het terrein bij Alex Ver- haege in Westdorpe. Het par cours bij Martin Thomas in de polders van Hoofdplaat wordt op 24 mei, 14 juni en 12 juli het strijdtoneel. Dezelfde gastheer ontvangt de crossers opnieuw op 16 augustus, maar dan op een terrein nabij Biervliet Nico Verhelst stelt op 5 en 20 septem ber en op 4 oktober een terrein beschikbaar. Hij is daarmee te vens gastheer van de drie slotra- ces, die in de polders ten westen van Sluiskil worden verreden. een handsbal in het strafschop gebied benutte Leon Goossen de strafschop: 0-2. Dauwendaele probeerde na de pauze de druk op de linies van AZW op te voeren, maar dat lukte niet. Na acht minuten lag ook het derde AZW-doelpunt al in de touwen. Joep Frusch scoorde vanuit een scrimmage. Daarna volgden twee eigen doelpunten van FC Dau wendaele. Fred Melaard kopte de bal in eigen doel na een voor zet van Bontinck op Corné Langdonk. Krijn Henke veran derde één minuut voor tijd de bal van richting na een schot van Langdonk, waarna de bal voor de laatste keer achter Dau- wendaele-doelman Robert Groenenberg verdween. „Alle doelpunten van AZW vielen na fouten van ons", ana lyseerde Leonhart achteraf. „Het is niet zo dat AZW de kan sen creëerde. Volgende week te gen Tholense Boys moeten we winnen en dus ook geconcen treerder blijven." AZW-aan- voerder Steyaert was tevreden over het eigen spel. „Het is rede lijk gegaan. Het is moeilijk voet ballen tegen een ploeg als Dau wendaele. Maar we hebben geen kansen weggegeven. En ja, die eigen doelpunten. Dat dwing je af, hè?" Dauwendaele - AZW 0-5 (0-2). 35. Bennie Bontinck 0-1, 38. Leon Goossen 0-2 (strafschop), 53. Joep Frusch 0-3, 77. Fred Melaard 0-4 (ei gen doelpunt), 89 Krijn Henke 0-5 (eigen doelpunt). Gele kaart: Robin van de Velde, Ibele Broersma, Fred Melaard (allen Dauwendaele). Scheidsrechter: C.A Toorenaar (Heinkenszand)Aantal toeschou wers: 60. AZW: Niels Meesen; Peter Wieland, Freddy van de Veeke, Jurgen de Reu, Wouter Kruisifikx; Gerben Stey aert, Joep Frusch, Bennie Bontinck, Rory Curran (75. Corné Langdonk Leon Goossen (55. Jaap de Doelder), Veli Eryuruk (70. Jacco Koekoek). door Wim de Vos AXEL - Het is alweer weken ge leden dat Eric Goossen deelnam aan de Midwintermarathon in Apeldoorn en het lijkt er op dat hij de vermoeienissen van die wedstrijd nog niet altijd te bo ven is. Zaterdag, in de omloop van Axel over de afstand van een halve marathon, ging de Terneuzenaar met veel bravou re de strijd aan met de Belg Geert Stalman maar halverwe ge moest Goossen toch erken nen dat dit te hoog gegrepen was. Hij moest Stalman laten gaan en bovendien zag de Terneuze naar later de Belg Kurt Vanha- verbeke ook nog langs komen. Bij de vrouwen was er een over winning voor Trees Vermeersch uit Sas van Gent. Goossen gaat zijn zomerseizoen anders indelen dan de laatste j a- ren gebruikelijk was. Normaal was hij er bij zodra het baansei- zoen geopend werd, maar dit jaar wil Goossen minder inten sief bezig zijn op de baan. Zater dag, in Axel, vertelde hij dat hij dit jaar nog een marathon gaat lopen, in Torhout. „Ik ga mijn zomerseizoen daar op afstellen. Dat vereist natuurlijk weer een heel andere voorbereiding dan die op een marathon in de win ter. Vooral de hogere temperatu ren vereisen behoorlijk wat voorbereiding. Dan moet je duurtrainingen bij hoge tempe raturen doen." Minimum Goossen gaf wel aan dat hij de baan niet helemaal aan zich voorbij zal laten gaan. „Maar het zal wel tot een minimum worden beperkt. Enkele wed strijdjes zal ik uiteraard wel lo pen, maar de nadruk zal blijven liggen op de marathon van Tor hout", aldus Goossen die zater dag pas aan zijn tweede wed- stnj d toe was sinds de marathon van Apeldoorn. Een paar weken geleden liep hij de Tien Engelse Mijl in Den Inkel. In Axel had Eric Goossen dus weel grootse plannen. Zoals van hem gewend trapte hij meteen nadat het startpistool had ge klonken hard op het gaspedaal om te proberen mee te gaan met Geert Stalman, een Bé atleet uit Merchtem die qj lange afstand in zijn landt* subtop gerekend mag word Het tempo dat Stalmaner® hield bleek uiteindelijk toé hoog te liggen voor Goossem zich daarom liet terugzakken kort daarop werd gepa^ door Kurt Vanhaverbeke Achter het drietal op het eren dium liep eerst de Belg Maar Dehollander naar de via plaats waarna de plaatsen' en zes werden opgeëist do« Zeeuws-Vlaamse atleten Ft Warrens uit Kloosterzand» Peter de Vet uit Axel. Trees Vermeersch was zate een klasse apart bij devrou' op de halve marathon. Dea'# uit Sas van Gent nam eve meteen de leiding en had aankomst uiteindelijkeen sprong van bijna vier mr op haar naaste belager, del gische Ingrid Westdorp. VLISSINGEN - Leider He kenszand won in de vierdekl se A met 3-0 van Mevo. Van achtervolgers versloegDFS! meldinge met 3-2 en Cada Borssele met 2-0. Cadzandst nu op derde plaats. Borssele-Cadzand 0-2: J thuisclub had wel beste van het spel, maar de zoekers bleken effectieven benutten van kansen. Am Martlé zorgde na een uurvog 1 en Michel Cillekestienn ten voor tijd voor de geflat de 0-2. SPS-Spui 2-3:Naeengelij gaande eerste helft was Sps rust sterker. In de 55e min® verde dat via Mark Ott vanaf de penaltystip 0-1 maar vijf minuten later u. Erwin Feytel ook vanaf el! ter voor 1-1. Na een uur het 1-2 door Alex Meijer a kwartier voor tijd 1-3 door nieuw Mark Otterloo Pat blessuretijd kwam de th ploeg terug tot 2-3 door Gil van Akkeren. J AXEL - Tijdens de tweede RES- motorcross in Axel vielen de prestaties van de jonge coureurs Boy Stockman uit Terneuzen en Axelaar Kevin de Beer op. Stockman stal de show in de klasse 85cc en De Beer viel met zijn tweede plaats op in de 125cc-categorie. Stockman won beide manches met overmacht. Kevin Matthijs (Poederlee) werd op grote ach terstand tweede, voor Nick Molders (Hulst), die prima de buteert bij de jeugd en een be lofte is. Kevin de Beer lost in de klasse 125cc zijn belofte inmiddels in. De zeventienjarige scholier werd in de eerste cross nog zes de, dit keer stond hij naast win naar Frank van Clapdorp (St.- Niklaas) op het ereschavot. In de strijd om de tweede plaats hield hij knap Maikel van de Goor uit Vlissingen achter zich. In de categorie kwart en halve liters eindigden de nummers één en twee van de vorige editie op nieuw op dezelfde posities. Eric Peeters (Tielen) won en Jos Kes- ters (Opglabbeek) werd tweede voor Herman van de Bos (Koe wacht) en Ronald Doens (Bier vliet). Laatstgenoemde heeft het rijden bij de MCLB vaarwel gezegd en rijdt voortaan nog al leen in Axel. In het gevecht om de topplaatsen achter de sterke zuiderburen werd Peter de Booy (Walsoorden) in de A-finale vijfde. Bij de veteranen gingen Koen Verburgh (Assebroek). Jos Ma- ehiels (Opglabbeek) en Rudy Walhout (Zandstraat) op herha ling. Evenals in de openings wedstrijd werden zij achtereen volgens de nummers één, twee en drie Walhout had voor een verrassing kunnen zorgen na een geweldige kopstart in de eerste manche. Ver voor de rest kwam hij uit de startblokken om vervolgens aan het einde alsnog ingehaald en voorbij ge streefd te worden door zijn Bel gische plaaggeesten. Pascal Brons (Bergschenhoek) nam na tweede te zijn geworden in de eerste ontmoeting de lei ding in het algemeen klasse ment bij de licentiehouders door zaterdag de slag om de dagzege naar zich toe te trek ken. Grote pechvogel was Arno Ruttinger. De Goesenaar won de eerste manche, zat goed in de tweede reeks tot pech hem par ten speelde en hij de finish niet haalde. Toch werd hij zesde in de eindklassering en daarmee de beste Zeeuw in deze klasse. Petra Geelhoedt uitblinker in matige derby tegen Scheldesport Atletiek door Aector Dooms TERNEUZEN - De basketbalsters van Voorwaarts hebben de titel in de Zeeuw se klasse voor het grijpen. Scheldesport verloor zaterdag in Terneuzen met 45-26 van de streekrivaal uit Axel. In de matige derby groeide Petra Geelhoedt van Voor waarts met 27 punten uit tot de absolute uitblinkster. Scheldesport-Voorwaarts 26-45 (16-16): De wedstrijd was een opeenstapeling van individuele fouten en tactische blun ders. De derby kreeg pas iets meer glans toen Petra Geelhoedt zich manifesteer de. Het jonge Axelse talent steeg boven de rest uit. In haar eentje scoorde Petra Geelhoedt meer punten dan de totale productie van Scheldesport. Dat zei ge noeg over de onmacht van de Terneuzen- se ploeg. Coach Peter Heijnen was na af loop zwaar teleurgesteld. „We hebben in een kwartier slechts twee punten ge scoord. We misten een groot aantal vrije worpen. Dan kun je zo'n wedstrijd niet winnenDe meiden lieten het volledig af weten." De kritiek mochten vooral de jonge Terneuzense speelsters Marjolein Bruurs, Nadia Bruurs en Marjolein Kruijsse zich aantrekken. Zij kwamen in het stuk niet voor. Al leen Chantal Schraa en routinier Editha Kraak (ex-Dynamo) konden zich enigszins staande houden En toch gloorde er voor de thuisclub in de tweede helft even de hoop dat Voor waarts te kloppen was. Vlak na rust liep Scheldesport uit naar een voorsprong van vijf punten. De Axelse ploeg had de achterstand aan zichzelf wijten, omdat er te lang een zone-verdediging gehan teerd werd Voorwaarts-coach Maureen Vaal besefte nog bijtijds het gevaar en schakelde over op het vertrouwde man- to-man systeem. Mobieltje De eerste helft was van een bedenkelijk niveau. Dat vond blijkbaar ook een Axel se wisselspeelster, want zij zat ontspan nen met haar mobieltje te bellen. Het zorgde voorde nodige hilariteit op de tri bune. Johan Faas, die jarenlang als voor zitter van Scheldesport de kar trok, moest erom lachen. „In deze moderne tijd moet zoiets kunnen." André Boer schudde het hoofd. „Dit heb ik nog nooit meegemaakt, Dit is onvoorstelbaar, maar het zegt wellicht iets over het ni veau", meende de ex-trainer uit Axel. Positieve uitzondering was Petra Geel hoedt. Scheldesport had na rust een pri ma start, maar na vijf minuten was het over en sluiten. Voorwaarts schakelde over naar de beproefde taktiek en had plotseling meer geldingsdrang. Via fast- breaks scoorde Petra Geelhoedt het ene punt na het andere. Zij scoorde 27 punten voor Voorwaarts. Mannen Scheldesport-Starz'81 47-53 (21-26): Er zat voor Scheldesport meer in dan een nederlaag De ploeg speelde te onrustig en te gehaast, leed daardoor onnodig bal verlies, waarvan de Brabanders konden profiteren. In de slotfase hadden de Ter- neuzenaren nog steeds uitzicht op de winst, maar ze verspeelden door nerveus spel hun kansen. De start was van beide kanten beneden niveau. Pas in de vijfde minuut werden de eerste punten maakt. Scheldesport hield lang gelijke tred: 17- 17. Door een driepunter vlak voor het rustsignaal liep Starz uit naar een ver schil van vijf punten. In de tweede helft deed de thuisclub er alles aan om de kloof te dichten. De derde periode werd met een minimaal verschil (36-37) afgeslo ten. In de laatste periode bleven de ploe gen aan elkaar gewaagd. Vier minuten voor tijd was de stand nog gelijk: 44-44. In de slotfase ging Scheldesport te gefor ceerd op jacht naar de winst, waardoor de ploeg uit Vlijmen geniepig terug kon slaan: 47-53. Voor Scheldesport scoor den Wladimir Dieleman (13), Koen Bau- wens (10) en Joris Sijs (9) de meeste pun ten. Scheldesport 2-Mevo*80 52-42 (24-17): De Terneuzenaren namen wraak voor de nederlaag tegen Mevo, die Scheldesport vorige week in Zierikzee leed. De thuis club kwam slechts even in de problemen, maar liep daarna weer uit tot een marge van tien punten. Erik Jan van de Heuvel was weer op dreef met afstandsschoten door vier driepunters te scoren. Een verdediger van Scheldesport voorkomt dat Kooyman van onze sportredactie TERNEUZEN - Terneuzen had in de derde klasse van het zon dagvoetbal geen kind aan Dongen. De Zeeuws-Vlaamse formatie won met maar liefst Terneuzen-Dongen 9-0 (7-0): Grote uitblinker was Renske van Puijvelde, die vijf keer scoorde. Zij liet reeds in de vijf de minuut 1-0 noteren. Drie mi nuten later zorgde Renske van Puijvelde voor 2-0 na een solo en in de dertiende minuut voltooi de zij de hattrick na een pass van Susan Willems. Nog voor de pauze liep Terneuzen uit naar 7- 0 via Annelien van Hecke (2x), Mandy Heppener en opnieuw Renske van Puijvelde (afstands schot). Na rust was de thuis ploeg opnieuw sterker, maar duurde het wel tot de 83e mi nuut voordat er opnieuw ge scoord werd. Bianca de Meijer liet uit de re bound 8-0 noteren. Renske van Puijvelde bepaalde de eind stand op 9-0. Steen-WVV'67 11-0 (4-0): Doel punten Steen: Manon Bogaard (3x), Esther Verdunnen (2x), Roos de Wulf, Saskia Blom- maert, Eefje Hamerlinck, Maja Eggermont, Carolien d'Hooghe en Munél van Looy. Rimboe-Hulsterloo 4-0 (2-0): Vicky van den Broek 1-0, Nadia Borghouts 2-0, Nicole Roeken 3- 0 (strafschop), Nadia Borghouts 4-0. NSV-Clinge 1-0 (0-0). Monique Dirken 1-0. Hoewel Terneuzense Boys het grootste deel van de wedstrijd met tien vrouwen speelde, kost te het de titelkandidaat geen en kele moeite om Dinteloord met dubbele cijfers (0-12) te ver- Axel. Omloop van Axel, 21,2 kilometer Mannen: 1. Geert Stalman (B) 1.12 03, 2 Kurt Vanhaverbeke (B) 1.13.48, 3. Eric Goossen (Terneuzen) 1.15.54, 4. Maar ten Dehollander (B) 1 16.15,5. Fons War rens (Kloosterzande) 1.19.25, 6. Peter de Vet (Axel) 1.19.55, 7. Pol Depestel (B) 1.20.33,8. Eric de Rijst (B) 1.20 44,9. Ivan Mees (B) 1.21.17, 10. Marc Nicasi (B) 1.21.24. Vrouwen: 1. Trees Vermeersch (Sas van Gent) 1.41.33, 2. Ingrid West dorp (B) 1.45.09, 3. Trees Scheire (B) 1.49.16.7kilometer,mannen: 1. Kris Der veaux (B) 24.31, 2. Kevin Cnudde (B) 24.48, 3. Nitin Klapwijk (Axel) 25.07, 4. Mark Bosman (B) 25.25, 5. Danny De- caesteker (B) 26.24. Vrouwen. 1. Cindy Mees (B) 30.34, 2. Marijke Deprez (B) 35.19, 3 Carla Zegers (Koewacht) 36.46. 4 kilometer, mannen: 1 Arne Lippens (B) 15.57, 2 Meivin de la Ruelle (Koewacht) 16.27, 3. Michael Braem (B) 16.29, 4. Ro ger Nijs (B) 17 01, 5. Herman Sarneel (Sas van Gent) 20 26 Vrouwen: 1 Lieve Geldhof (B) 19 30, 2. Christine Criel (B) 21.50. Jeugd Jongens: 1. Stijn Helskens (B). Meisjes: 1. Lynn Masson (B), 2. Deni- se Kolijn (Axel). Prestaties RKHAV-jeugd tijdens indoor- meeting Gent. A-jongens: Daniël Ward 60 meter 6,83 seconden, 200 meter 21,79 seconden (Zeeuws en clubrecord). Wou ter Saman. 60 meter 7,92, verspringen 5,67 meter.D-jongens: Brian Boidin: 60 meter 8,96,150 meter 21,92 (persoonlijk record), hoogspringen 1,47 meter (per soonlijk record). B-meisjes: Audrey Seg- hers: 60 meter 8,43, 200 meter 28,18 (clubrecord). Erica Broekman: 60 meter 8,86, 200 meter 29,17. C-meisjes: Lotje Stam: 60 meter 8,60 (persoonlijk record). Aniek Aper: 60 meter 9,50 (persoonlijk re cord), 800 meter 2.24,49 (clubrecord). Daphne Seghers- 60 meter9,21,200 me ter 31,45. Norah van Leest- 800 meter 2.39,21. D-meisjes: Samantha Lernout: 60 meter 8,69, 150 meter 21,29 (clubre cord), 1000 meter3.19,60 (persoonlijk re cord). Bianca Wagenaar: 60 meter 8,85 (persoonlijk record), 150 meter 22,38 (persoonlijk record). Marissa van Caute- ren: 60 meter 10,13 (persoonlijk record), 150 meter 25,07 (persoonlijk record), 1000 meter 3.46,07 (persoonlijk record). Anne van der Meer: 60 meter 9,35, 150 meter 22,83 (persoonlijk record). Cecile van Leest: 60 meter 9,41150 meter 23,03 seconden (persoonlijk record). Biljarten slaan. Na een halfuur viel een speelster van Terneuzense Boys geblesseerd uit. Omdat trainer Ronald Mirrer slechts elf speel sters tot zijn beschikking had moest men het een uur met één speelster minder doen. Dinteloord-Terneuzense Boys 0-12 (0-6). Doelpunten Terneuzense Boys: Monica van Vooren (3x), Lies- beth Schrier (3x), Karin Pijpelink (2x), Cindy de Visscher. Aniek de Rijk, Laura Grguric en Gita Faas- sen Zaamslag-SVD 1-0 (1-0). Lianne den Hamer 1-0. ker 19-144, Beterdak/De Gravin 18- The Underdogs 19-113, De Pres 18-83, Double or Nothing 19-81,@1 Service 18-71, ZV Untouchables 17 Dino's 19-50, Het Hoeckhuys 19-45. radijs 18-31, The Jeffrey's 16-2f de divisie: Tricky hot Shots-TheI Bali's 3-3, ZVS-The Riffbitches24l Ladies-Roskam 3-3, De Pooty Team X 4-2, The Elmo's-Dreem'i 1-5 Stand: The Elmo's 19-121,!)! Team 19-106, ZVS 18-103, FirsiU 19-96, The Ivory Ball's 18-94, Deft gans 18-91, The Riff 18-82, Tnct| Shots 18-76, Roskam 18-51, Tel 18-46, The Riffbitches 18-45. Futsal Hulst. Rayoncompetitie. KlasseA.' vy's-'t Jagershuis 4-4. Doncke^ 2-11, Rabobank-CasteelsMfil 9-4, De Smet-Neckermann/Stm* 9-3, 't Anker/Schelfhout-Kosovë Stand: Pabo 5-15, 't Anker/Scte'1 5-12, Chevy's 5-11, CasteelsMei 5-9, Kosova 5-9, 't Jagershuis 5-1 bobank 5-6, De Smet 5-3, W mann/Stuntmarkt 5-1, DonckersS Klasse B: Max Korting-IZV/IBS2s8 res-ING Bank 6-4, De RM Man-Première/Zaman 2-6, 0 2-Den Dullaert Kronkel-ADM/Lazarus 6-8 Stand' mière/Zaman 5-13, ADM/Lataru$5 Max Korting 5-10, IZV/IBS 5-15. Kronkel 5-7, ING Bank5-6, IZV/IBS21 Morres 5-6, De Reizende Man 543 Dullaert 5-0 Motorcross Axel. Tweede RES-cross 85 cc: L Stockman (Terneuzen). 2 K MaS (Poederlee), 3. N. Molders (Hulst) 1o 1F. van Clapdorp (St.—Niklaas),2.K Beer (Axel), 3. M. van de Goor (VB gen) 250/500 cc: 1. E Peeters(Tiels JKesters (Opglabbeek), 3. Hvan« (Koewacht).Veteranen: 1. K Verbu (Assebroek), 2. JMachiels (Dieper» 3. R Walhout (Zandstraat). Licentie!* ders: 1. P. Brons (Bergschenhoek - van Ham (St -Niklaas),3 W venöeh (Olen), 6. A Ruttinger (Goes) V Schelleman (Axel). Turnen Kampioenschap hoofdklasse libre gewest Zuid-Nederland in Sas van Gent. 1. J. de Punder (DOS Ovezande) 8 matchpunten, algemeen gemiddelde 8,52, hoogste serie 95 caramboles, 2. C. Eikenaar (Bellevue Bergen op Zoom) 6-9,20-126, 3. J Boogaert (De Kastanje Kloosterzande) 6-8,20-47,4. M van Nis pen (Bellevue Bergen op Zoom) 4-9,08-64, 5. G. Mahu (Ons Vermaak Lamswaarde) 4-8,71-51, 6. G. de Regt (De Kade Roosendaal) 2-7,91-46. Pool biljarten. Competitie Kanaalzone, eerste divisie: Beterdak/De Gravin-AV All Stars 0-6, Your Service!-Het Hoeckhuys 3-3, The Underdogs-Dino's 5-1, Het Pa- radijs-Double or Nothing 2-4, ZV Untou- chables-De Tukker 0-6, Jeffrey's-De President uitg, ZV All Stars-De Tukker 4-2 Stand: ZV All Stars 19-156, De Tuk- KERKRADE - Roda JC kan dit seizoen niet meer beschikken over Edrissa Sonko. De aanval ler verstapte zich in de thuis wedstrijd tegen NEC (2-1) en scheurde zijn rechter achilles-. pees volledig af. ANP Axel. Zeeuws-Vlaamse kampioen*^ pen. Instap niveau 12: 1 Manon Dierkx (EMM Terneut!51 punten Instap niveau 11.1 Jc,:e{ (HTGV Hulst) 36.8 Instap niveau Mandy Everaert (Olympus Vooe* de) 36.1. Pupil 1 niveau 11 -1 Burm Voorwaarts 36.9 Pupil 1n,v'* 1. Elodie Nafa (Olympus) 36.85 w" niveau 10: 1. Stéphanie (Voorwaarts) 38.0. Jeugd niveau Marjolein Metzelaar (Voorwaarts i Jeugd niveau 9- 1 Danielle UW (THOR Sas van Gent) 36.6 Jeugd"*" 7: 1. Stephanie Meertens IVoom* 36.8. Junior niveau 8 1 ScarletM Curran Voorwaarts 38.2 Seniornm* 1 Edith Berghuis DIO 34.9. Volleybal Sas van Gent. Recreatieve comprt* Vrouwen: Swagemakers-Stohei 1 ning 2-1 (25-19, 25-21, Savok-Esplanada 1-2 ^8-25, 19-25), Swagemakers-placedu^ 3-0 (25-10,25-17,25-9), Savok nada 2 3-0 (25-18, 25-9,25-8) Swagemakers 18-42, Stoffels up» 17-40, Savok 2 17-34, Esplanadaj' Savok 18-21, Esplanada217-'-- du Marché 16-5.8 Acke-Fabricom 3-0(regl).',~"rTjo avok/Avesta 0-3 (10-25.18"» Ij Stoffels Cleaning-Acke 0-a 16-25, 15-25). Stand: 16-34.5, Fabricom 14-31. a:« - Savok/Avesta 14-27. Savok^V^ 16-27, C Line 15-26.5. Stoft^;. 15-20, 't Kliekske 14-7, JeW*a foto Ruben Oreel Robin van de Velde in duel met een speler van AZW. Robert Griep schiet te hulp.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 38