ferneuzen nieuw leven ingeblazen Domburg met 8-1 Wilco de Valk flikt het opnieuw Meerssen profiteert Nieuwkomers zitten VC Vlissingen dwars 19 Iteuws-Vlamingen boeken broodnodige overwinning op Vinkenslag: 1-3 GOCS Verplettert maandag 24 maart 2003 prRarryvari der Hooft LUSTBICHT - De nieuwe jner belde de opstelling ichtends door vanuit Barceio- ifD de wissels kwamen tot jadna overleg met de voorzit - Het concept werkte wonder (tn wonder. Terneuzen boek veren tegen Vinkenslag on- s leiding van gelegenheids- jachFons Baart een knappe 3- ,»inst. Daarmee werd de hoop ,|jjfsbehoud in de hoofdklasse leven ingeblazen. t ontslag van trainer Di jn Mbuyu en zijn assistent Vier van Duijse stelde Ter gen afgelopen week Paul Te- B2 voor de laatste zeven wed- iijden van dit seizoen aan. Het jden echter zes duels, want issa had geruime tijd gele- laleen weekeinde naar Bar- lona geboekt. Manager Fons tjrtzat daarom noodgedwon- s samen met keeperstrainer ènBut op de bank en voorzit- r Eddy Dobbeleir bemoeide ch vanaf de tribune met de ngvan zaken. it leverde in Maastricht af en jpmerkelijke momenten op. iobbeleir daalde bijvoorbeeld ivoor de rust van de tribune [envoegde zich bij Fons Baart. j reden van het vlugge over ig Remco van Leeuwen func- ':eerde niet als aanvallende üdenvelder en dus moest de $ige Terneuzenaar plaats £en voor Ronald van Slie- $t En diep in de tweede jjft, toen de zege in zicht was je zenuwen door de kelen de Temeuzenaren gierden, iBaart aanvaller Jacky Lam st warmlopen. „Wat ga je nmet Jacky?", vroeg Dobbe- „Iklaat hem gewoon warm- ai. zodat hij er meteen in kan ihetmoet", legde Baart uit. opstelling van Telussa en de sselsvan Dobbeleir en Baart stenhun uitwerking niet. Mi- But (buikspierblessure) ieekbij de wanmng-up niet fit idaarom moest Fons Baart op laatste moment nog wat koven in de opstelling. Roel berti mocht voor het eerst "s lange tijd weer eens in de basis starten en datzelfde gold voor Dominique Verlinde. De behendige spits, vorig seizoen nog topscorer, kwam onder Mbuyu enkel nog als invaller aan bod, maar van Telussa kreeg hij weer een basisplaats toebe deeld. „Het was een verade ming", zei Verlinde. „De laatste keer dat ik in de basis stond was thuis tegen Meerssen. Dat was geloof ik in oktober, dus het was best wel wennen. Maar het ging aardig en ik ga ervan uit dat het zo blijft." Een andere ingrijpende wijzi ging was de tactiek die Telussa met Baart had doorgesproken. „Paul wilde dat we weer aan vallend gingen voetballen, want wij hebben geen ploeg die ach terin de bal rustig kan rondspe len", legde Fons Baart na afloop uit. Terneuzen besloot Vinken slag vanaf de eerste minuut on der druk te zetten en dat resul teerde in een stormachtig begin van de Zeeuws-Vlaamse hek kensluiter. Dominique Verlinde was met een volley in de eerste minuut al dicht bij de openings treffer, maar twee minuten later viel het doelpunt echt. Geert Bosschaart bediende Williams Benoit Moukoko met een slim passje en de Afrikaan schoot van dichtbij raak: 0-1. Slecht veld Na dat doelpunt zakte Terneu zen echter te ver terug op eigen helft en kwam het initiatief op het erbarmelijk slechte veld in handen van Vinkenslag. De Limburgers vonden binnen een minuut Erik de Koeijer en de lat op hun weg, maar kwamen na een halfuur toch op gelijke hoogte. Atilla Dökmeci schoot een vrije trap langs de muur en De Koeijer en daardoor moest Terneuzen weer van voor af aan beginnen. Met Ronald van Sliedregt in de ploeg ging Terneuzen op zoek naar de tweede treffer. Na twaalf minuten spelen in de tweede helft botste Moukoko echter op keeper Roland Valen- ta en daarna lag het duel 22 mi nuten stil. Valenta bleef roer loos liggen en werd nadat de ambulance was gearriveerd met een gebroken oogkas afgevoerd. Het was de tweede tegenvaller voor Vinkenslag, want topsco rer Kevin van Zeijl was in de eerste helft ook al uitgevallen. Later bleek hij zijn scheenbeen te hebben gebroken. Frans De gedwongen pauze deed Ter neuzen goed, want vijf minuten na de hervatting zette Van Slie dregt zijn ploeg weer op voor sprong. Op een manier zoals al leen hij dat kan: met de rug naar het doel draaide hij weg van drie tegenstanders, en invaller-doel man Jurgen Wolfs was kansloos: 1-2. Daarna was Terneuzen de bovenliggende partij. Met diri gent Geert de Poorter en de uit stekend spelende Stefan Saey creëerde Terneuzen een paar goede kansen, maar de bevrij dende treffer viel pas een kwar tier voor tijd uit een vrije trap. „Schiet nou eens in één keer!", gilde Baart vanaf de kant. Be noit Moukoko spreekt welis waar alleen Frans, maar hij had de boodschap toch begrepen: 1- 3. Op de schouders van een paar uitzinnige supporters ging Fons Baart vervolgens van het veld en de overwinning werd met een gevoel van bevrijding gevierd „Met Philip (Piedfort) en Stefan (Saey) waren we dreigender over de flanken en ik vond dat we aardig voetbalden", zei Do minique Verlinde. De spits had een wezenlijk verschil met de afgelopen wedstrijden gezien. „Er stond vandaag weer een team en ik vond de opstelling logischer dan de afgelopen tijd." Vinkenslag-Terneuzen 1-3 (1-1). 3 Williams Benoit Moukoko 0-1. 30 Atilla Dökmeci 1-1, 02. Ronald van Sliedregt 1-2. 77. Williams Benoit Moukoko 1-3 Scheidsrechter: L.H.J. van Beurden (Den Bosch). Gele kaart: Bart Janssen (Vinken slag), Andy Vereertbrugghen (Ter neuzen). Aantal toeschouwers: 200. Terneuzen: Erik de Koeijer, Geert Bosschaart, Danny Magito, Andy Vereertbrugghen, Roel Alberti; Phi lip Piedfort, Geert de Poorter, Rem- co van Leeuwen (46. Ronald van Sliedregt), Stefan Saey; Dominique Verlinde (86. Jacky Lambert) en Wii- liams Benoit Moukoko. LISSIN GEN - SV Meerssen inde hoofdklasse B van het «dagvoetbal uitstekende za- Doordat de koploper zelf enGemerl verloor, werd de «sprong op de naaste con- :nten groter. Rosmalen, dat een wed- cjd minder heeft gespeeld, tóin het spoor door met 2-1 «IVSte winnen. it-JVC Cuijck 1-4 (1-1). 9 Akankam 0-1, 22 Roel van tireld 1-1. 51. Pavel Mikhaile- él-2, 58. Ferdi Akankam 1-3, lRrnco Snoep 1-4 Scheidsrech- 'Lvan der Doelen (Vinkei). Aan- Jtoeschouwers 800 S-OJC Rosmalen 1-2 (0-1). 34. ft-hn Kosten 0-1, 60. Gert-Jan 0-2, 75. Nico Reviers. Itó èrechter: J.H. Tempelaar Mrecht). Aantal toeschouwers Heerssen-SV TOP 2-1 (0-0). 50 «at Evelein 1-0, 61 Erik de 1-1, 88. Jeroen Evelein 2-1 toisrechler J. Vos (Rosmalen) hart. Joep Kemkens (SV TOP daltoeschouwers 400 C-Deurne 1-0(1-0). 38. JanJan- 1-0. Scheidsrechter H.J.M Cre- i(Gulpen). Gele kaart: Ozkan, ■uk. Van Dijk, Matatula (TEC), Moorse/ (Deurne). Aantal toe- lers: 500. gen-Udi'19/Beter Bed 1-1 ♦M7 Fabrizio Marcucci 0-1, 55 'Janssen 1-1. Scheidsrechter: P. m(Loon op zand). Rode kaart: Gong PanningenAantal toe- Mmers: 400 UNA-Sehijndel/Datelnet 0-3 (0-2). 37. Joris Hendriks 0-1, 40. Patrick Smulders. 78. Remco Evers. Scheidsrechter: P. Hulsmeijers (Ol- denzaal). Gele kaart. Verbeek, Vre- ven, Jourdain (UNA). Aantal toe schouwers: 300. Terneuzen-verdediger Stefan Saey probeert met een acrobatisch hoogstandje de bal te veroveren. Kloetinge in blessuretijd naar niet meer verwachte winst in Rijnsburg: 1-2 sportredactie g>. ostbus 18 AA vlissingen '«.(0118)484454 ;ax: (0118) 470102 I-mail: sport@pzc.nl Jan Dagevos (chef) hits Bakker 'coördinator zuid) ^rdinator noord) -'en Remijnsen 'seland van Vliet Mfyvander Hooft kntrale redactie ^stsouburgseweg 10 Ostbus 18 AA vlissingen (0118) 484000 L3*1 (0118) 470102 '■mail; redactie@pzc.nl Wernet j^pzc.nl '-mail; web@pzc.nl door Rudy Boogert RIJNSBURG - Wilco de Valk weet zelf niet wat hem over komt. „Eigenlijk moet ik de bal len voorgeven en een ander de doelpunten maken." Maar de laatste tijd is de rechterspits van Kloetinge zelf vaak het eindsta tion van de aanvallen. Zaterdag stond hij tegen Rijnsburgse Boys twee keer op de goede plek. De winnende tweede goal maakte hij in de vierde minuut van de blessuretijd: 1-2. De ontlading in het Kloetinge- kamp was hartverwarmend Begrijpelijk, want zeventig mi nuten lang verdedigde de ploeg met het mes tussen de tanden een vroeg genomen 1-0-voor- sprong. Toen Rijnsburgse Boys in 82e minuut toch nog gelijk maakte en Arno Melaard twee minuten later met rood van het veld moest, hing zelfs het ene punt aan een zijden draad je- Maar een vloeiende counter via aangever Erik de Groene en af maker Wilco de Valk bracht Kloetinge in jubel- en Rijns burgse Boys in rouwstemming „Het doelpunt kwam uit het niets", moest ook De Valk er kennen „Na de late gelijkma ker dacht ik eigenlijk dat Rijns burgse Boys volle bak zou doorgaan naar de 2-1. Maar op z'n Duits pakten wij de punten." Trainer Joost Folmer: „Als je ziet dat we het slot met tien man moesten uitspelen, had ik al ge tekend vooreen 1-1-gelijkspel Voor de derde keer in vier wed strijden werd Wilco de Valk ech ter matchwinnaar. Drie weken geleden tegen Noord wijk maak te hij het enige doelpunt van de wedstrijd, vorige week tegen Katwijk maakte hij de beslis sende 2-1 en zaterdag in Rijns burg fundeerde hij met zijn twee doelpunten opnieuw de winst. In zijn laatste tien competitie wedstrijden voor Kloetinge maakte de Nieuwerkerkse aan valler tien doelpunten. Echt opmerkelijk is de scorings drift van De Valk niet. Bij zijn oude liefde SKNWK scoorde hij ook al aan lopende band. In de jeugd rolde hij vaak in z'n eentje de tegenstanders op met zes, ze ven doelpunten per wedstrijd. Als zestienjarige maakte hij in het voorjaar van 1991 zijn eerste doelpunt in het eerste team van de Nieuwerkerkers (tegen Dau- wendaele 2 in de tweede klasse afdeling) en vanaf 1993 was hij een vaste waarde. Tot zijn over stap naar Kloetinge in 1999 scoorde hij maar liefst 98 keer voor SKNWK. Ook in de hoofdklasse bij Kloe tinge schopt 28-jarige vleugel speler De Valk ze er weer mak kelijk in. Met elf doelpunten is hij nu in zijn vierde seizoen zelfs clubtopscorer. Hij passeerde za terdag centrumspits Erik de Groene, die tien treffers maakte. „Ik was deze wedstrijd niet eens in topvorm", zei De Valk nader hand. „Ik kreeg niet zo veel bal len aan de rechterkant en daar bij heb ik al een tijdje last van een enkelblessure." Dat De Valk, en ook Ronald Zuijdwegt aan de linkerkant, zo weinig ballen kreeg, was puur de verdienste van Rijnsburgse Boys. De ploeg schermde de aanvoerroute naar de zijkanten met gretig spel af. Als Kloetinge in balbezit kwam, zat er meteen een Rijnsburgse speler bovenop Ook de lange ballen van achter uit naar de flanken bereikten slechts sporadisch hun doel, maar dat kwam mede door de onvoorspelbare wind die over het veld joeg. Van verzorgd combinatievoetbal kwam daar door weinig terecht. Stand-in Rijnsburgse Boys had vrijwel de gehele wedstrijd de overhand. Het begon al in de derde minuut met een open kans voor topsco rer Berry Charité, die gepareerd werd door de goed keepende stand-in Jaap Pijnenburg Kloetinge stond in de beginfase vast op de eigen helft, maar De Valk bood de perfecte ontsnap ping. Een verre inworp van Me- Matchwinnaar Wilco de Valk zet Rijnsburgse Boys-verdediger Guillermo van Berkum op het verkeerde been. foto Hielco Kuipers laard werd handig vrijgespeeld door De Groene, die zijn schot op de paal zag belanden. De te- rugketsende bal kwam echter pal voor het been van De Valk: 0-1. De tweede helft gaf aanvanke lijk hetzelfde spelbeeld te zien. Rijnsburgse Boys had het mees te balbezit, maar Kloetinge was gevaarlijker „In die beginfase lieten we drie kansen liggen", vond trainer Folmer. „Nou ja, eigenlijk geen kansen, maar in leidingen tot kansen De hard werkende Emiel Dorst, aan voerder Pieter de Munnik en Wilco de Valk misten echter de juiste voortzetting om écht doelgevaar te creëren. Het optische overwicht van Rijnsburgse werd acht minuten voor tijd beloond. Een afstand schot smoorde in de defen siemuur van Kloetinge, maar kwam plots voor de voeten van Peter Freke. Die hield het over zicht en bediende invaller Mar cel van Beelen (drie minuten in het veld) op de penaltystip: 1-1 Kloetinge was aangeslagen en leek in een dodelijke wurggreep gekneld Zeker toen Melaard nog rood kreeg wegens natrap pen Lukraak Twee minuten in blessuretijd hield Pijnenburg zijn ploeg i n de race met een katachtige reactie op een kopbal. Kloetinge snakte naar het einde. De ballen wer den lukraak naar voren gekopt en getrapt om tijd te winnen Toen kwam De Groene plots aan de linkerkant van het veld in balbezit; De Valk snelde door het centrum naar de goal. De voorzet van De Groene was pre cies op maat en De Valk tikte bij de eerste paal binnen 1-2. Rijnsburgse Boys - Kloetinge 1-2 (0-1). 11. Wilco de Valk 0-1, 82. Mar cel van Beelen 1-1,94. Wilco de Valk 1-2. Scheidsrechter: J Driessen (Kampen). Rode kaart87. Arno Me laard (Kloetinge) Gele kaart Emiel Dorst (Kloetinge). Nick Schnater (Rijnsburgse Boys). Aantal toe schouwers 5 00 Kloetinge; Jaap Pijnenburg; Pieter de Munnik, John Bentschap Knook, Jeffrey Frijters, Arno Melaard; Jo- han de Goederen, Emiel Dorst (80. Jan Baaijens), Wouter Labrujère; Wilco de Valk, Erik de Groene, Ro nald Zuijdwegt door Jos van Belzen VLISSINGEN - De titelkandi daten in de derde klasse A geven elkaar niets toe. Patrijzen kwam tegen Steen niet verder dan een 2-2-gelijkspel, maar zag ook Moerse Boys twee pun ten verspelen via 1-1 in Zierik- zee. Breskens versloeg op eigen veld Grenswachters met 4-0 en blijft daardoor kansrijk in de strijd om de derde periodetitel en de derde plaats die wellicht ook recht geeft op deelname aan de nacompetitie. Onder leiding van een voor rust uitblinkende Mark Roose ver sloeg Zeelandia Middelburg hekkensluiter Hontenisse met 5-0 RCS verloor in Bergen op Zoom met 2-1 van Dosko. Dosko-RCS 2-1: Al in de eerste minuut was er een goede kans voor Jochem Jongepier die de bal echter tegen doelman Arvid Pieterse aanschoot. Hierna wa ren de ploegen aan elkaar ge waagd, maar Dosko was ge vaarlijker voor het Souburgse doel. Nadat hij eerder uit een identieke situatie nog naast had gekopt, opende Pieter Burre- mans in de 25e minuut met een rake kopbal uit een hoekschop de score: 1-0. Tien minuten later rondde Al win van Ham een fraaie solo af met de gelijkma ker. Na rust was het spelbeeld hetzelfde en pas tien minuten voor het einde sloeg Pieter Bur- remans opnieuw toe: 2-1 Kort hierna werd een treffer van Remco van Haaren op aangeven van de grensrechter geannu leerd, zodat het bij 2-1 bleef Breskens-Grenswachters 4-0: In een gelijk opgaande eerste helft opende Robbie van de Wijnckel na een halfuur met een fraai afstandsschot de score. Op slag van rust profiteerde Esad Osmanovski van een foute te rugspeelbal bij de Brabanders en verdubbelde deze voor sprong. In de eerste helft had doelman Roy den Dunnen nog tweemaal handelend moeten optreden om een tegentreffer te voorkomen, maar na rust kwam de voorsprong van Breskens niet meer in gevaar. Elmar Lau- ret en opnieuw Robbie van de Wijnckel zorgden voor een 4-0- eindstand. Zeelandia Middelburg-Honte- nisse 5-0: De thuisploeg kende een hele sterke start die binnen 22 minuten leidde tot een 4-0- voorsprong. Eerst was het Mark Roose, die overigens na rust ge blesseerd uitviel, die 1-0 en 2-0 op het bord bracht. Marcel Lou- rens en Paul Constandse zorg den hierna voor een ruime 4-0- voorsprong, waarna de Middel burgers een sterke terugval ken den. Hontenisse was echter geen moment in staat hiervan te pro fiteren. Ook na rust ontbrak de scherpte bij Zeelandia Middel burg dat een kwartier voor tijd nog éénmaal scoorde via Alber to Conde Morgado: 5-0. De thuisploeg beëindigde het duel met vier A-junioren in het team. Goes-Dombuig 8-1: In een mat te eerste helft opende Goes in de 35e minuut de score via Niels Paardekooper Vrijwel vanaf de aftrap bracht Wilco van Eijze- ren de bezoekers weer langszij. Kort voor rust kreeg Ramon Va der zijn tweede gele kaart, op nieuw wegens een overtreding op Serge Berrevoets, en kon hij vertrekken. Met elf tegen tien pakte de thuisploeg de zaken in de tweede helft beter aan. Via doelpunten van Niels Paarde kooper, Johan Tuin en Serge Berrevoets (alleen tweemaal) en één van Raymond Gari werd een duidelijke 8-1-zege behaald. Zierikzee - Moerse Boys 1-1: De Brabantse koploper zwijnde in Zierikzee. Moerse Boys kwam weliswaar al vroeg op voor sprong dankzij Bas Schrauwen (negende minuut), maar het kon de jeugdige thuisploeg niet af schudden. In de slotfase maakte Ben Verwest met een solo gelijk Diezelfde Verwest en Thomas Vos kregen vervolgens nog kan sen om de winnende goal te ma ken. Steen - Patrijzen 2-2: Peter de Jonge opende de score al in de eerste minuut voor de bezoe kers, maar tien minuten later had Werner Bisschop alweer ge lijkgemaakt. Binnen het half uur zorgde Arjan Verburg voor 1-2 en pas tien minuten voor tijd zorgde Bisschop met zijn twee de goal voor de eindstand. foto Rob Oostwegel door Jos van Belzen VLISSINGEN - Wanneer lijst aanvoerder Walcheren zich aan het einde vqn dit seizoen even tueel kampioen van de vierde klasse A kan noemen, mag het de debutanten in deze klasse dankbaar zijn. Concurrent in de titelstrijd VC Vlissingen ver loor, na twee eerdere zeperds te gen De Noormannen, gisteren op eigen veld met 2-3 van Oost- burg, vorig seizoen nog vijfde- klasser. Koploper Walcheren won zelf met 2-1 bij De Noor- Onderaan de ranglijst boekte Zeeland Sport een nuttige 1-0- zege op Axel. Ria W vond aan sluiting bij de middenmoot via een 4-1-overwinning op Hul- sterloo. Voor Renesse is degra datie nog een kwestie van tijd na de 4-1-thuisnederlaag tegen IJ- zendijke Aardenburg-Clinge eindigde in 3-1. De Noonnannen-Walcheren 1- 2: In een leuke partij voetbal kenden de gasten voor rust een licht overwicht. Na een halfuur leidde dit tot de openingstreffer van Iemke Kuijper: 0-1. Na rust zocht de thuisploeg meer de aanvalmaar creëerde zich hier bij weinig kansen. Toch tekende Mark Minderhoud in de tach tigste minuut de gelijkmaker aan. Het duel leek op een pun- tendeling uit te draaien, maar in de laatste minuut zorgde Sjoerd Reijnhoudt ervoor dat de drie punten toch meegingen naar Vlissingen: 1-2. Ria W-Hulsterloo 4-1: Ondanks de belangen voor beide partijen was er sprake van een gezapig begin. Gaandeweg de eerste helft kreeg de thuisploeg echter de betere kansen, waarvan er kort voor rust twee werden be nut door Darryl Rawidjan en Niki de Wolf: 2-0. Enkele minu ten na het begin van de tweede helft hadden de bezoekers pech toen de bal na een inzet van Nils Cornelis de binnenkant van de paal raakte. Vijf minuten later besliste Ruud Audenaerd de wedstrijd door 3-0 aan te teke nen. Cristof Praet scoorde wel iswaar nog tegen, maar kort voor tijd bracht Arjan de Meij uit een strafschop de marge weer op drie Renesse-IJzendijke 1-4: De thuisploeg was kansloos tegen een op alle fronten beter LIzen- dijke, dat al binnen een kwar tier een 2-0-voorsprong nam. Twee verdedigingsfouten leid den tot doelpunten van Paul Verhage en Paul de Putter. Na een halfuur bepaalde Adri van Hanegem de ruststand op 0-3. In de tweede helft liepen de bezoe kers uit naar 0-4, opnieuw via Adri van Hanegem, waarna Vincent Goedegebure een kwar tier voor tijd de eindstand op het bord bracht. Zeeland Sport-Axel 1-0: De Vlissingers waren technisch wat sterker dan de tegenstan ders die veelal de lange bal han teerden. Na twintig minuten schoot Ruben de Keizer van dichtbij raak op aangeven van Martijn Fincke: 1-0. Axel had hierna pech toen de bal na een schot van Joep van de Broeke op de lat eindigde. In de tweede helft gingen de bezoekers met opportunistisch spel op zoek naar de gelijkmaker, echter zonder hiermee veel gevaar te stichten Kort voortijd werd het nog even benauwd voor Zeeland Sport, toen een vrije trap op de rand van het strafschopgebied werd toegekend, maar ook hier uit eindigde de bal naast het doel. Vlissingen-Oostburg 2-3: De ploeg van trainer Ruud Pen- nings leek de zaak aardig onder controle te hebben, zeker toen Ngefu Sambi op aangeven van Roepesh Bhagola na twintig mi nuten 1-0 maakte. Abubakar Kourouman. die een voortdu rende plaag was voor de Vlis- singse verdedigers, maakte ech ter in de 35e minuut gelijk, waarna Peter van de Linde Oostburg een minuut later op voorsprong bracht: 1-2. In de tweede helft leidde de pressie van de thuisploeg al snel tot 2-2 door Lunven Vermeer. Vlissin gen ging op zoek naar meer, maar werd in de 82e minuut op nieuw op achterstand gebracht door Peter van de Linde: 2-3. Toch was een gelijkspel nog mo gelijk geweest, maar in de slot minuut schoot Lunven Vermeer de bal uit een strafschop naast. Aardenburg - Clinge 3-1: Aar denburg kwam al na vijf minu ten op voorsprong door een vrije trap van Ronny Tresonie. Die zelfde speler moest na de pauze met een ernstige knieblessure het strijdperk verlaten en is voor de rest van het seizoen uit geschakeld. Op slag van rust maakte Niek van Sprundel erna een fraaie combinatie 2-0 van. De wedstrijd werd in de zeven tigste minuut beslist door een fraai afstandsschot vanaf dertig meter van Martin Dieleman. Tien minuten voor het einde liet Peter Drumont 3-1 noteren.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 19