Epilepsie: i iINFO AVOND M Open avond Sterren stralen in de zorg Service-Technicus soms ben je er even niet bij PZC Geef om vrijheid Crossmark Zuid-Nederland België DIRECTOR - FINANCE ADMINISTRATION autotechniekers /auto-electriciens i Toe aan verandering? Academie voor iCT en Management Meer weten? HBO-Y Verkort. Opleiding voor talenten HBO-VERPLEEGKUNDE Studéren aan de Zeeuwse kus zaterdag 22 maart 2003 GEMEENTE /WlDDELHARNIS Voor o.b.s. 'd'n Tuun' zijn we op zoek naar kandidaten voor de functie van: directeur m/v O.B.S. 'd'n Tuun' is een school - met een 'open structuur' naar kinderen, ouders en personeel; - met als motto 'groeiwijzer', dat staat voor groeien, wijzer worden, richting geven aan zaken die voor elk kind anders zijn; - met een veilige omgeving, zowel binnen als buiten de school, - waar gelijkwaardigheid hoog in het vaandel staat; - met nieuwe methodes en uitdagend materiaal; - waar computers een geïntegreerd onderdeel vormen van het leerproces; - waar gedifferentieerd wordt binnen het groepsverband; - waar kinderen zich op eigen wijze kunnen ontwikkelen onder begeleiding van professionals (kunnen groeien en bloeien); - waarvoor we een directeur zoeken die kan en wil meegroeien. De dorpen Middelharnis, Sommelsdijk, Nieuwe Tonge en Stad aan t Haringvliet vormen samen de gemeente Middelharnis. Middelharnis is een gemeente midden op het eiland Goeree-Overflakkee waar het goed wonen en werken is. De gemeente is met ruim 17.000 inwo ners de grootste gemeente op het eiland Goeree-Overflakkee, landelijk gelegen en ten opzichte van de Randstad en West-Brabant ligt het op een prettige afstand. Het openbaar onderwijs in Middelharnis, wordt o.a. ver zorgd door openbare basisschool 'd'n Tuun'. Openbare basisschool 'd'n Tuun'is een school met - 8 groepen en 170 leerlingen; -16 personeelsleden. Het gebouw ligt aan de rand van een rustige woonwijk en is gemakkelijk te bereiken zowel met eigen als met openbaar vervoer. We zoeken een directeur die - als een gelijkwaardige binnen het team kan en wil functioneren (democratisch leiderschap); - op de juiste momenten weet te motiveren, te stimuleren en te controleren; - in staat is het grote geheel te overzien en te bewaken; - het enthousiasme van een gemotiveerd team kan kanaliseren; zowel groepsleerkracht als directeur wil zijn; - in samenwerking met het directeurenoverleg de schoolvisie kan ver talen naar de benodigde schoolbeleidsdocumenten. U kunt uw sollicitatiebrief richten aan het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Middelharnis, Postbus 1, 3240 AA Middelharnis. Inlichtingen over de procedure kunt u inwinnen bij Lineke Verwijs, personeelsconsulent, telefoonnummer 0187 - 47 55 12. 020 626 44 36 www.amnesty.nl giro 454000 AMNESTY Internationa Support our fight for human rights Rossmark Waterbehandeling is een onderdeel van Vivendi Water Systems en bestaat uit Rossmark, Homé, Aquapur en Delta Engineering. In Ede zijn de bedrijven samengevoegd tot een nieuwe organisatie met 150 werknemers. De activiteiten betreffen de gehele waterketen van de levering van drink- en proceswaterinstallaties tot en met zuiveringinstallaties voor afvalwater. De werkzaamheden omvatten onder meer, ontwikkeling, engineering en advies tot en met de levering, het bouwen, het onderhoud en de exploitatie van complete waterbehandelings installaties. De functie Preventief en correctief onderhouden van onze waterbehandelingsapparatuur, waaronder: ontharders, omgekeerde osmoses, cdi, enz. Het monitoren en bedienen van onze mobiele installaties en exploitatieprojecten in de regio. Rossmark vraagt: Een enthousiaste MTS-er (E). Wonend in de driehoek Antwerpen, Rotterdam en Nijmegen. Kennis en ervaring op het gebied van besturings- en/of meet- en regeltechniek is een pré. Daarnaast verwachten wij een hoge mate van zelfstandigheid en een klantgerichte houding. Kennis van procesinstallaties, met voorkeur op het gebied van water U voert in deze functie allerhande service- en onderhoudswerkzaamheden uit aan waterbehandelings installaties bij onze klanten. Daarnaast assisteert u bij het in bedrijf stellen van de installaties en wordt u betrokken bij de operationele activiteiten van onze exploitatieprojecten. Rossmark biedt: Een uitdagende functie met ruime ontplooiingsmogelijkheden in een groeiende organisatie met een pretti ge informele werksfeer. Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden conform de CAO Metalektro. Informatie Sollicitatie Voor informatie over de vacature van Service-Technicus kunt u contact opnemen met Wil Gijselaers, Manager Service, tel 0318-691800 Geïnteresseerden kunnen hun schriftelijke sollicitatie met CV sturen naar: Rossmark Waterbehandeling b.v. T.a.v. mevr. Bianca Gerritsen Postbus 250, 6710 BG Ede. U kunt ook mailen bianca.gerritsen@vivendiwater.com Bison International is een dynamische, internationaal opererende onderneming die in de Benelux marktleider is met de bekende merken Bison, Velpon, CFS en Griffon. Internationaal zijn de lijmen en kitten van Bison sterk vertegenwoordigd in meer dan 50 landen. Het bedrijf is financieel zeer gezond en expandeert dankzij autonome groei en overnames. Bison International behoort tot de Bolton Group, een succesvolle multinationale onderneming met gerenommeerde merken in diverse consumentenmarkten. Voor de financiële, administratieve en IT-activiteiten van Bison International en haar dochterondernemingen, zoeken wij de Sleutelfunctie in dynamische onderneming DE FUNCTIE Als lid van het directieteam heeft u een grote inbreng in het algemene beleid van de onderneming en de realisatie van haar groei- en winstdoelstellingen. Als Directeur F&A bent u verantwoordelijk voor het opbouwen en onderhouden van een perfecte financiële en administratieve organisatie en een modern informatiesysteem, dat gericht is op alle onderdelen en processen van het bedrijf. U bewaakt de rentabiliteits-doelstellingen en financiële draagkracht van de onderneming en u ondersteunt de Managing Director bij speciale projecten, investeringen en acquisities. Uw werkzaamheden bestrijken niet alleen het hoofdkantoor in Goes, maar ook de financieel- administratieve organisatie in de verschillende Europese vestigingen. Enerzijds bent u de stimulerende leider van een twintigtal medewerkers en van diverse projectteams die werken aan verbetering van de resultaten. Anderzijds treedt u op als "het geweten" van de onderneming en onderhoudt u intensief contact met de Bolton Group en externe financiële instanties. HET PROFIEL Voor deze veelomvattende functie, waarin een grote mate van zelfstandigheid wordt geboden, zoeken wij een energieke man of vrouw met een economische of bedrijfseconomische opleiding op universitair niveau. U hebt minimaal 7 jaar ervaring, bij voorkeur in internationaal opererende bedrijven met productie-activiteiten. Een nauwgezette persoonlijkheid met leidinggevende capaciteiten en goede communicatieve vaardigheden, die de Engelse taal volledig beheerst. Gezien de gevraagde ervaring en de samenstelling van ons directieteam verwachten wij dat de geschikte kandidaat tussen 32 en 39 jaar zal zijn. Wij verzoeken u uw sollicitatie met c.v. te richten aan: Bison International, t.a.v. de heer mr. F.M. Tazelaar, Postbus 160, 4460 AD Goes, e-mail ftazelaar@bison.boltongroup.nl. Voor nadere informatie kunt u bellen: 0113 - 235 796. Nationaal Epilepsie Fonds De Macht van het Kleine Word donateur giro 222111 1 op de 150 mensen heeft epilepsie. Soms zijn zij 'er even niet bij'. Er vallen gaten in hun leven. Het Nationaal Epilepsie Fonds helpt deze mensen. Helpt u mee? Er is nog zoveel te doen. Vragen over epilepsie? 0900-821 2411 (€0,10 per minuut) Postbus 270 3990 GB Houten www.epilepsie.nl Auto Ventura en Zwartepoorte Goes bv zijn werkmaatschap pijen van Zwartepoorte Holding bv. Binnen deze holding zijn 5 bedrijven met dealerschappen voor de merken Land Rover, BMW-motorfietsen, BMW-automobielen en MINI actief, alsmede een compleet Schadeherstelbedrijf. Vanuit twee schitterende bedrijfspanden in Goes en Roosendaal wordt aan onze (toekomstige) klanten de aandacht en service gegeven die bij de merken passen. Door sterk de nadruk te leggen op de kwaliteit van zowel de producten, de dienstverlening als medewerkers is het bedrijf in de wijde omgeving een begrip geworden. ZWARTEPOORTE ZOEKT PROFESSIONALS De grootste motor voor succes bij een formule 1 team is teamspi rit; in de pits, in de paddock en op de tribunes. Bij Zwartepoorte werkt het precies zo. Het samenspel met de klant en collega's om de auto in topconditie te houden, alles is afhankelijk van details, Ons team kan in de pits best wat versterking gebruiken. Daarom zijn wij voor zowel Auto Ventura B.V. als Zwartepoorte Gng^y op zoek naar Heb jij de passie, ambitie en de wil om te winnen dan kun jij deel uitmaken van ons team. Wij zoeken een allround auto-elektricien/ autotechnieker die nog wel eens verder wil kijken, in het bezit is van de nodige diploma's en natuurlijk APK Keurmeester is. Je beul bereid om trainingen te volgen en je weet je weg in moderne auto- elektronica. Voor vragen over deze functies kun je contact opnemen met Erna Bakker, telefoon 0113-245 298. Loop eens binnen, kijk rond en proef de sfeer. Als het je bevalt, vul dan een sollicitatieformulier in of schrijf een sollicitatiebrief. Stuur je sollicitatie voor 31 maart Zwartepoorte Goes bv Auto Ventura B.V. t.a.v. Erna Bakker Postbus 215, 4460 AE Gms E-mail ebakker@zwartepoorte.bmw-netn Hogeschool Brabant Behoefte aan een nieuwe stap in je carrière? Wil je je aandacht op iets nieuws richten? AIM biedt eigentijdse ICT en management opleidingen in deeltijd en duaal. Kom dan op 8 april naar onze Open Avond Start programma 19.00 uur, Lovensdijkstraat 63, Breda Academie voor ICT en Management, Lovensdijkstraat 61-63,4818AJ Breda, (076) 525 02 74, deeltijd.aim@hsbrabant.nl Ik ontvang graag een brochure van AIM deeltijd- en duale opleidingen: >l Brabant \/7 De deeltijd-HEAO Breda: uw business card! Dinsdag 8 april. Hogeschoollaan 1 start programma 19.00 uur Aantrekkelijk onderwijsaanbod voor volwassenen met: - vierjarige HEAO-opleidingen - unieke tweejarige HEAO-cursussen Stuk voor stuk opleidingsmogelijkheden die direct aansluiten op de praktijk, verzorgd door vakkundige docenten uit de praktijk. Dat werkt! Accountancy - Accountant-administratieconsulent - Registeraccountant Bedrijfseconomie - Bedrijfseconomie - Bedrijfskunde - Bedrijfscontroller Commerciële Economie - Commerciële Communicatie - Internationaal Marketingmanagement - Sales- en Accountmanagement - Financiële Dienstenmarketing Management, Economie &1?echt - Bedrijfskundig Management - Bestuursmanagement - Sport Businessmanagement Personeelsmanagement Small Business Retail Management Meer weten? www.hsbrabant.nl/heao of vul de bon in voor een brochure en stuur deze aan: Hogeschool Brabant. PR&V deeltijd HEAO Breda, Antwoordnummer 13000,4800 VE Breda (een postzegel is niet nodig), Fax: (076) 5250135. Hogeschool Brabant HEAO Breda Hogeschoollaan 4818 cr Breda tel. (076)5250693 PC/Woonplaats: Dl. 25 MAART 19.00-21.00 UUR Edisonweg 4, Vussingen Voor: - Verpleegkundigen (A, B, Z): lengte is variabel* - MBO-verpleegkundigen (kwal.niveau 4) met doorstroommoduie HBO: 2 jaar, 3 maanden Elke deelnemer krijgt een intakegesprek i.v.m. de opleidingssamenstelling. college: dinsdag de hele dag, donderdag van 16.00 - 21.00 uur Start, september 2003 01 ir/<TlM*CKMAHS jfyzeeU Hogeschool fflF Zeeland Internet: www.bison.nl - www.boltongroup.net

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 6