PZC Op zoek naar vakantiekrachten? PZC I c ZIERIKZEE Bij ons sta je niet stil PZC Golden Tulip WIJ ZIJN OP ZOEK NAAR BEZORGERS (M/V) IN Begeleiders/verpleegkundigen m/v Emergis HAVENMEESTER (m/v) Cultureel Erfgoed sectorhoofd ontwikkeling, advisering en ondersteuning/provinciaal museumconsulent (v/m) (vacaturenummer 03/2001) sloestaal vlissingen AB Zeeland Coördinator Poolse medewerkers (m/v) zaterdag 22 maart 2003 Het bezorgen van ons dagblad is een uitdagend ochtendkarwei voor jong en oud. Er staat een goede beloning tegenover. Naast de ruime vergoeding zijn er diverse extra's zoals; vakantiegeld startpremie aanbrengpremie voor abonnees en bezorgers gratis regenpak gratis krant Interesse? Neem contact op met de afdeling Binnendienst Distributie, telefoon 0800-0235111 (tijdens kantooruren), of kijk op internet; www.deleukstebijbaan.nl De minimumleeftijd is 15 jaar. WESTDUIN KOUDEKERKE/VLISSINGEN Een 4 stetren vakantie-, zaken- en vergaderbotel op 50 meter van zee en strand met 90 kamers, N vergaderzalen, een restaurant met 100zitplaatsen, baren terras. Per medio april hebben wij in ons bedieningsteam plaats voor een fulltime medewerker bediening, functie 2.06 CAO groep 3, (m/v, leeftijd tot ca. 30 jaar, vakgerichte opleiding en ervaring in grote(re) hotels met /aalaccommodatie vereist). Functiedoorstroming is, gezien de huidige uitbreidingsactiviteiten, op termijn mogelijk Tevens zijn wij op zoek naar oproepkrachten voor zowel de weekends als door de week, Te zijner tijd (vanaf begin november) ontstaat er dan tevens behoefte aan invulling van de volgende functies: In teamverband kunnende werken aankomend - of zelfstandig werkend kok m/v. Afwasmedewerkers m/v Banquct-sales medewerker m/v. Minimaal MHO en mime praktijkervaring op de party- en vergadermarkt vereist Lokale en regionale bekendheid met onze doelgroep is een pre (Deze functie reeds per aanvang augustus) Bedieningsmedewerkers m/v F.T. en P.T. Zalen set-up medewerker m/v P.T. en flexibel. Housekeeping supervisor p.T. en flexibel. Wij zijn per 01-12-03 uitgebreid met 25 kamers, suites en 700 m2 zaalruimte. Voor alle functies geldt dat ervaring in vergelijkbare hotels op nivo een pre is. Is Uw interesse gewekt? Schrijf dan een brief (met C V. aan de directie van GoldenTulip Westduin, Westduin 1. 4371 PH Koudekerke. Werken bij Emergis! voor 24 tot 32 uur per week voor onbepaalde tijd/ vac.nr. 2003.09 Emergis, één van de grootste werkgevers van Zeeland is altijd in ontwikkeling. Bij Emergis behandelen, verzorgen of begeleiden we dagelijks met meer dan 1000 collega's de 6000 cliënten. Cliënten die hulp nodig hebben op het gebied van geestelijke gezondheidszorg. Dit doen we vanuit meer dan 30 locaties in Zeeland. Door de ruime mogelijkheden voor zelfontwikkeling en de goede arbeidsvoorwaarden geeft u zelf invulling aan uw eigen toekomst. Afdeling woonhuizen/sociowoningen Deze afdeling is onderdeel van de sector langdurige zorg en wonen die zich vanuit de rehabilitatie visie richt op begeleiding en behandeling van cliënten met langdurige en complexe problematiek. De afdeling (38 cliënten) bestaat uit klein schalige woningen op het terrein van de kliniek en twee woningen in het centrum van Goes. De uitdaging U bent mede verantwoordelijk voor de dagelijkse bege leiding, zowel groepsgericht als individueel. Het in stand houden van het huidige functioneren of het ontwikkelen naar meer zelfstandigheid en een grotere maatschappelijke participatie, dat is de uitdaging! Hiervoor stelt u zorgplannen op, waarbij de wensen, mogelijkheden en belemmeringen van de cliënten het uitgangspunt vormen. Vanuit de rehabilitatiemethodiek betrekt u hierbij zo veel mogelijk levensdomei nen waaronder wonen, dagbesteding, gezondheid en zingeving. Vanuit uw eigen deskundigheid heeft u een actieve inbreng in het multi disciplinaire team, waarvan u overigens deel uitmaakt. De inbreng Een diploma verpleegkundige niveau 4 of SPW 4 woon begeleider of vergelijkbaar, organisatorische kwaliteiten en affiniteit met de doelgroep. U functioneert zelfstandig, bent stimulerend en flexibel, heeft doorzettingsvermogen en gevoel voor humor. Ons aanbod Salarisschaal 40 1.527 - 2.372) en goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden (CAO GGZ). Een scholingstraject rehabilitatiegericht handelen wordt aangeboden. Meer informatie Zie www.emergis.nl, bel Dhr. R. Kool, teamleider (0113 267650 of 06 22809657) of mail: r.kool@emergis.nl. Uw reactie Uw sollicitatie per brief of e-mail, onder vermelding van het vacaturenummer kunt u vóór 2 april 2003 richten aan Emergis, dienst Personeel en Opleiding, Postbus 253, 4460 AR Goes. Het e-mailadres is: personeel@emergis.nl. Kijkt u ook eens op onze website: www.emergis.nl Salaris is bruto per maand op fulltime basis, volgens FWG 3.0. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. PZC "vakantiewerkpagina's" waarop u met een advertentie personeel voor het komende seizoen kunt werven. Meer informatie omtrent adverteren op deze pagina's: Verkoopteam Personeel Tel(0118) 484 240, Fax (0118) 470 100 WSV Bru te Bruinisse is een verenigingshaven met 150 ligplaatsen. De havenmeester functioneert on der het bestuur en is i.s.m. de havencommissie ver antwoordelijk voor onderhoud van de gebouwen en de haven. Hij voert de havenadministratie en onder houdt contact met leden en passanten. Vanaf 1 mei 2003 is er een vacature voor een fulltime Kandidaten worden verzocht hun sollicitatiebrief met uitgebreide CV en recente pasfoto voor 12 april op te sturen aan: Secretariaat WSV Bru Couwenhoven 5013 3703 EN Zeist Stichting Zeeland ARCHEOLOGIE GESCHIEDBEOEFENING MONUMENTENWACHT MONUMENTENZORG MUSEA STREEKTALEN De SCEZ zoekt kandidaten voor de functie van: Uw kwaliteiten academisch werk- en denkniveau brede werkervaring op het terrein van de musea managementvaardigheden en -ervaring kennis van en ervaring met advies- en ontwikkelwerk kennis van en ervaring met projectmatig werken goede communicatieve vaardigheden inspirerend en motiverend aan toonbare affiniteit met de andere werkvelden van de stichting een collegiale, flexibele en klantgerichte werkinstelling. 100% voltijdfunctie Uw functie verantwoordelijk voor het functioneren van de sector zorgdragen voor de uitvoering van het aan de sector opgedragen takenpakket zowel in bedrijfsmatig, inhoudelijk als financieel opzicht als sectorhoofd direct leiding geven aan de medewerkers van de sector Ontwikkeling, Advisering en Ondersteuning bevorderen van innovatief en integraal werken adviseren vanuit het consulentenschap van directeur en bestuur over vraagstukken op het terrein van de musea in Zeeland adviseren en ondersteunen vanuit het consulentenschap van musea en museale organisaties op dynamische en innovatieve wijze initiëren en stimuleren van projecten en activiteiten leidinggeven aan integrale projecten zorgen voor een relevant relatienetwerk. Nadere informatie over de inhoud van deze functie kunt u inwinnen bij de heer drs. W.H.P. Scholten, directeur, tel. 0118-670889, e-mail: whp.scholten@scez.nl. Voor informatie over de procedure kunt u terecht bij mevrouw Y.M. Gunter, tel. 0118-670873, e-mail: ym.gimter@scez.nl. Bezoek ook onze website www.scez.nl. Een assessmentonderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Uw sollicitatie kunt u schriftelijk, onder vermelding van het vacaturenummer, richten aan de Stichting Cultureel Erfgoed Zeeland, t.a.v. de heer drs. W.H.P. Scholten, postbus 49, 4330 AA Middelburg. De sollicitatietermijn sluit op dinsdag 8 april 2003. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Ons aanbod Een voltijdfunctie (1,0 fte) met een salaris dat afhankelijk is van opleiding, capaciteiten en ervaring en dat maximaal 4.183,36 bruto per maand bedraagt (salarisschaal 13, norm 1 maart 2003). b.v. sloestaal is een regionaal werkende groothandel in ijzer, staal, buizen, flenzen, bouwstaalmatten, non ferro enz, met zusterbedrijven in maldegem, vilvoorde, wommelgem, brugge en sint niklaas, om onze klanten snel van dienst te kunnen zijn, hebben we op een oppen/lak van bijna 4000 m2 ruim drieduizend ton materiaal op voorraad. wij zoeken op korte termijn: magazijnmedewerker/chauffeur in bezit van rijbewijs bce wilt u meer weten over ons bedrijf, kijk dan op www.sloestaal.nl uitsluitend schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de directie van b.v. sloestaal t.a.v. dhr. n. wisse, postbus 39, 4380 aa vlissingen AB Zeeland is gespecialiseerd in het leveren van personeel voor de agra'- sche sector en aanverwante sectoren. Vakbekwame mensen zijn beschik!#' voor het opvangen van arbeidspieken of het invullen van structurele arbeics- behoefte. Sinds een aantal jaren is AB Zeeland ook actief in het plaatsen van Po6s« mensen met een Duits paspoort in alle bovengenoemde sectoren. D#= mensen kunnen snel en flexibel ingezet worden. Voor de werving hierva' beschikken wij over een aantal kantoren in Polen. Door de toename van het aantal Poolse medewerkers zijn wij op zoek naar eer AB Zeeland hecht veel waarde aan een goede begeleiding van haar P medewerkers. Voor zowel de medewerkers als bedrijven waar ze werkzaam zijn is het belangrijk dat ze een aanspreekpunt hebben. Herkent u zichzelf in het volgende profiel, dan nodigen wij u uit te reageren; - Vloeiend Pools en Nederlands in woord en geschrift - Stressbestendig - Organisatietalent - Beschikken over goede communicatieve en sociale vaardigheden - Flexibele instelling - Ervaring met Word en Excel - In bezit van rijbewijs - Bij voorkeur woonachtig in de omgeving van Goes Wij bieden een uitdagende functie met een grote mate van zelfstandig^ Het betreft een parttime functie van minimaal 15 - 20 uur per week. Telefonische informatie kunt u inwinnen bij dhr. R. Huser (tel. 06-2251210= Uw sollicitatiebrief met cv zien wij graag binnen 14 dagen tegemoet cc onderstaand adres: AB Zeeland, Postbus 46, 4460 BA Goes. O v.v. sollicitatie coördinator. De Stichting Cultureel Erfgoed Zeeland (SCEZ) is op I april 2001 van start gegaan. De SCEZ wil hét aanspreekpunt zijn op het gebied van cultureel erfgoed in Zeeland. Zij wil haar bijzondere kennis op dit gebied maximaal inzetten door publieksgericht te informeren, te advise ren en te stimuleren en door een breed scala aan activiteiten te ontwikkelen. Zij wil zich bij haar werkzaamheden en acti viteiten laten inspireren door de gedachte dat het cultureel erfgoed een waardevol en onmisboar onderdeel is van de Zeeuwse samenleving. De SCEZ levert integrale ondersteuning aan activiteiten en organisaties die gericht zijn op behoud, beheer, toegankelijkheid, onderzoek en ontsluiting van het cultureel erfgoed van Zeeland. Dit tracht zij onder meer te realiseren via integrale projecten met een accent op educatie en participatie. De SCEZ heeft het werk georganiseerd in drie sectoren: de sector Ontwikkeling, Advisering en Ondersteuning, de sector Bedrijfsvoering en Communicatie en de sector Facilitaire Dienstverlening. Werkvelden waarop de SCEZ actief is zijn archeologie, geschiedbeoefening, monu- mentenwacht, monumentenzorg, musea en streektalen. De SCEZ is een organisatie in opbouw. Het personeel krijgt de gelegenheid om in een informele werkomgeving mede inhoud en vorm te geven aan deze opbouw en om ideeën, kennis en vaardigheden over het werk te toetsen oan de praktijk. In totaal zullen bij de stichting 28 personen werk zaam zijn. De stichting biedt haar werknemers een goed arbeidsvoorwaardenpakket waarin opgenomen studiefaciliteiten, kinderopvang- mogelijkheden, het pensioenpakket van het ABP en het verzekeringspakket Inter provinciale Z^ktekostenregeling (IZR).

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 44