PZC FAMILIEBERICHTEN [Reumafonds SCHOONHEID MET INHOUD. II CA ICAPPENDIJK AUTO'S TERNEUZEN B V. donderdag 20 maart 2003 >t+i9 Als je in je levensstrijd warmte om je hebt verspreid, als je iemand die daar treurt hebt getroost en opgebeurd, als je hielp waar je het kon aan wat licht en aan wat zon. als je een goed voorbeeld geeft dan heb je niet voor niets geleefd. Verlost van een ongelijke strijd, omringd door hen die hem dierbaar waren, is zacht en kalm van ons heengegaan mijn lieve zorgzame man, onze vader, broer, zwager en oom JAN GIJSBERTUS VOS echtgenoot van johanna Catharina Elizabeth Geerling 12-9-1942 t 19-3-2003 Apeldoorn Sas van Gent Sas van Gent: Joke Vos-Geerling Terneuzen: Hasret Familie Vos Familie Geerling Familie Agterberg Sas van Gent, 19 maart 2003. Burgemeester Hoefnagelsstraat 6, 4551 HH. De afscheidsdienst, waarbij wij u uitnodigen, zal plaatshebben op maandag 24 maart, om 10.30 uur in familiehuis "De Geslootene Boom", aan de Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, alwaar u voorafgaand aan de dienst het condoleanceregister kunt tekenen. Samenkomst in "De Geslootene Boom". De teraardebestelling zal aansluitend plaatshebben op de begraafplaats "St. lans Schorre", te Sas van Gent. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van JAN VOS Deelnemer PlusKlus Sas van Gent Jan, we zullen je missen, je nadrukkelijke aanwezigheid. Je enorme enthousiasme, je gedrevenheid. Je liefde voor het project en de mensen die je daar mocht ontmoeten. We zijn blij dat we je mochten leren kennen. Bedankt voor alles. Joke en familie: sterkte met dit verlies namens alle collega-Plussers in de Villa Uw genade is mij genoeg. Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die we met haar mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, ons moesje en omi P1ETERNELLA TOET-OOSTERBAAN - Nelly - echtgenote van Benjamin Toet Scheveningen, t Terneuzen, 31 januari 1937 18 maart 2003 Zuiddorpe: Benjamin Toet Blacky en Wally W Den Haag: Paul en Henny David en Anita Esther Den Haag: Ben en Marleen Kevin Nicky Benny Moos Den Haag: Petra en Michel Daniël en Priscilla Michelle (Amsterdam: Giel en Corrine Jesse Joy Den Haag: Leo en Arie Femke Voorburg: Kees en Vanessa Shirley Ian Terneuzen: Rebecca en Ronald Neal Norah Oak Land (CA): Hank en Tim Zelzaetseweg 10 4574 NV Zuiddorpe Mijn vrouw, ons moesje en omi is opgebaard in de rouwkamer van het Statenhuys aan de Statenlaan 78, Den Haag. waar u vrijdag van 18.30 tot 19.30 uur afscheid van haar kunt nemen. De samenkomst voorafgaande aan de begrafenis zal worden gehouden op zaterdag 22 maart om 10.00 uur in de aula van de algemene begraafplaats aan de Kerkhoflaan 12 in Den Haag. Aansluitend zullen we mijn vrouw, ons moesje en omi begeleiden naar haar laatste rustplaats. Na de begrafenis kunt u ons persoonlijk condoleren in de aula van de begraafplaats. Zij die geen kennisgeving mochten ontvangen, ge lieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Opgewekt en zorgzaam, nooit vragend, nimmer klagend, altijd stil dragend. Moedig ging je door, steeds weer, tot op 't laatste moment, 't wilde niet meer. Met grote droefheid, maar dankbaar voor alles wat zij in haar zorgzame leven voor ons betekend heeft, geven wij u kennis van het plotselinge overlijden van onze lieve ma en oma GIJSBERTA MARIA DEBORAH VAN HOORN weduwe van Leonardus Philip de Pauw in de leeftijd van 71 jaar. Breskens: Koos Heijmans-de Pauw Robert Heijmans Veronique Oostburg: Gerda Proost-de Pauw Elly Proost Terneuzen, 17 maart 2003. Correspondentieadres: Het Heem 6, 4511 PL Breskens. Ma is opgebaard in de rouwkamer van het "Antonius" ziekenhuis, Pastoor van Genklaan 6 te Oostburg. Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op vrijdag 21 maart om 14.30 uur. Na het afscheid nemen is er een korte bijeenkomst in genoemde rouwkamer, waarna de begrafenis volgt op de begraafplaats te Oostburg. Wilt U, indien U geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. VOOR MEER FAMILIEBERICHTEN ZIE PAG. 16 de nieuwe vakantiegids van het Reumafonds beschrijft hoe Als je reuma hebt is een zorgeloze vakantie vaak moeilijk of lijkt hele maal niet mogelijk. Toch zijn er vele mogelijkheden. Het Reumafonds organiseert name lijk al sinds 1958 betaalbare, aange paste vakanties in binnen- en bui tenland voor mensen met reuma. Met aangepaste voorzieningen, speciaal vervoer naar het vakantie adres, rolstoeltoegankelijke hotels en zorg op maat. Allemaal zaken die nodig zijn als u een onbezorgde vakantie wilt hebben. Door de inzet van vele vrijwilligers tijdens de reis en steun van het Reumafonds is het mogelijk deze aangepaste reizen aan te bieden tegen prijzen die vergelijk baar zijn met gewone vakanties. Waar wilt u naartoe? Wilt u naar een zonnige bestem ming, houdt u van prachtige natuur of begeeft u zich liever in het ge druis van een grote stad? De nieuwe Reuma-vakantiegids 2003 biedt u een gevarieerd pakket reizen in binnen- en buitenland. Zo zijn er busreizen naar bestemmingen in o.a. Nederland, België, Duitsland en Tsjechië en vliegreizen naar Portugal en Spanje. In Nederland en Frankrijk hebben we ook bestemmingen waar u met eigen vervoer naar toe kunt reizen. De reizen onderscheiden zich van reguliere vakantiereizen door het aangepaste reistempo, de belange loze medewerking van vrijwilligers en de toegankelijkheid van het vervoer en de accommodaties voor rolstoelgebruikers. Een eigen vakantiecentrum Het Reumafonds heeft ook een eigen vakantiecentrum Groot - Stokkert op de Veluwe. Het ligt midden tussen bossen en heide velden en heeft een hotel, bunga lows en appartementen. U vindt daar speciale voorzieningen als rolstoelservice, verharde wandel paden, algemene dagelijkse hulp en een extra verwarmd zwembad met badrolstoelen en een hellingbaan. Meer informatie Wilt u meer informatie over de vakanties van het Reumafonds, neemt u dan contact op met onze afdeling reizen, 020-5896464. Voor informatie over Groot Stokkert kunt u bellen met 038-4472400. Of kijk op www.reumafonds.nl Sterk in beweging o O o Volvo S40 1.8 Europa 23.195,-. V40 1.8 Europa 24.195,- Cruise control, Boordcomputer, Mistlampen voor, Koplampwissers met sproeiers, in hoogte verstelbare stoelen. Volvo S40 1.8 Europa Nordic 23.945,-. Volvo V40 24.945,- met o.a.: 15" lichtmetalen velgen met 195/60 banden, cruise control, boordcomputer, koplampwissers met sproeiers, mistlampen voor, bekerhouders (2x) in middenarmsteun achter, in hoogte verstelbare stoelen, electronic climate control (E.C.C.) leder/jacquard interieur verwarm bare voorstoelen, metallic lak, lederen (sporljstuumU dashboardkastje en rondom versnellingshendel houtinleg, electrisch bedienbare ramen achter voor Mr. F.J. Haarmanweg 49 4538 AN Terneuzen Tel. 0115-697455 www.cappendijk.rt 12/03 Aanbiedingen zijn niet bestemd voor wederverkopers en/of grootverbruikers Geldig van donderdag 20 t/m zaterdag 22 rr t 2003 Prijswijzigingen en/of zetfouten voorbehouden

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 42