Jumping gaat dit jaar niet door Oranje moet zieltjes kopen PZC Geslaagde rentree Dennis de Nooijer Derde promotiekans voor dammers PWG Wedstrijdterrein in juli nog niet berijdbaar voor 2500 paarden Vier spelers Mustangs bij Oranje Auto Sturm is weer de sterkste Quattro Stagioni op herhaling Geelhoed scoort in Prinsenbeek De Wilde naar halve finale NK uitslagen woensdag 19 maart 2003 door Barry van der Hooft NIJMEGEN - Dennis de Nooijer heeft precies drie maanden na zijn laatste wedstrijd in het eer ste elftal van NEC een geslaagde rentree gemaakt. De 33-jarige aanvaller, die in januari een operatie aan zijn buikspieren onderging, speelde negentig mi nuten mee in het duel van Jong NEC tegen Jong Excelsior (1-2). De Zeeuwse spits mocht zelf aangeven hoe lang hij wilde spe len „Het was de bedoeling om ongeveer een uur te voetballen, maar het ging zo goed dat ik de hele wedstrijd heb gespeeld", zei Dennis de Nooijer. „Condi tioneel had ik weinig proble men. Maar dat had ik ook wel verwacht, want ik heb de afge lopen weken hard getraind." Goede indruk Na een revalidatie van vijf we ken liet Dennis de Nooijer tegen Jong Excelsior een goede in druk achter. Na 31 minuten bracht een overstapje van de spits Excelsior-verdediger Rob man dusdanig van slag. dat hij de bal achter zijn eigen doelman Malkowski werkte. Excelsior wist daarna echter nog twee keer te scoren, waardoor NEC met 2-1 verloor. In de tweede helft kreeg De Nooijer nog wel een goede kans op de gelijkma ker. „Malkowski liet een schot los, maar ik kwam net te laat om de bal binnen te schieten. Het was gewoon weer even wen nen, want ik had ook nog nooit met deze jongens gespeeld." Zaterdag wacht voor NEC de uitwedstrijd tegen Roda JC en De Nooijer hoopt dan al weer tot de selectie van trainer Johan Neeskens te behoren. „De pijn voel ik niet meer. De komende dagen wil ik nog lekker trainen, zodat ik klaar ben voor zater dag. En ik verwacht dat ik dan tegen Roda gewoon op de bank zit." doorTon Koomen NIEUWVLIET - Het internatio nale springconcours Jumping Zeeuws-Vlaanderen is voor dit jaar van de kalender gehaald. De zestiende editie van het paardensportfestijn in Nieuw- vliet, dat gepland stond voor woensdag 23 tot en met zondag 27 juli. is door het bestuur van de organiserende Stichting af gelast, omdat het wedstrijdter rein niet op tijd klaar is. „We zijn diep teleurgesteld", al dus organisatievoorzitter Joop de Jonge uit Breskens. „Het ter rein is in het najaar opnieuw in gezaaid. Na de Zeeuwse kampi oenschappen, die onder barre weersomstandigheden werden afgewerkt, heeft het terrein een opdonder gekregen. De eigena ren hebben zo'n twee hectaren omgeploegd en opnieuw inge zaaid. Wij durven het als orga nisatie niet te riskeren om op dit terrein gedurende vijf dagen lang een aantal van ruim twee duizend combinaties van start te laten gaan" „Het is ook niet niks, zo'n beslis sing", vervolgt De Jonge. „We hebben dik driehonderd brie ven de deur uitgedaan naar al onze medewerkers, sponsors, officials, juryleden, speakers en medewerkers die ook maar iets met het evenement te maken hebben. Dat is geen prettig kar wei. We hebben wekelijks ver gaderd, maar alles is dit jaar voor niets geweest." Bezoekers Pr-man Ko den Hamer: „Denk ook eens aan de duizenden be zoekers die ons vijfdaagse Joop de Jonge, voorzitter van de stichting Jumping Zeeuws-Vlaanderen: „Er komt dit jaar geen zestiende editie van J umping." springsportevenement jaarlijks trok. Financieel hadden we de zaak weer vrijwel rond. Het eve nement, met een budget van rond de 300.000 euro, had wat ons betreft zo kunnen beginnen We hebben geprobeerd het risi co van afgelasting op het laatste moment bij de verzekering af te dekken. Dat kost echter een kapitaal. We hebben bij na met tranen in de ogen be sloten het concours af te gelas ten." Joop de Jonge heeft al veel reac ties gekregen van ruiters en amazones. „Ik hoop dat ze be grip hebben voor ons besluit. Kijk, als het nu een klein een daags concours zou. zijn met zo'n vijftig paarden, dan zou ik het wel hebben aangedurfd. Maar een vijfdaags gebeuren met tegen de 2500 starts is onder foto Peter Nicolai de huidige omstandigheden waanzin. Het besluit is geno men in nauw overleg met speci alisten, mannen die verstand van zaken hebben van de kwali teit van het wedstrijdterrein." MIDDELBURG - Vier spelers van de Middelburger zijn geselecteerd voor voorlopige selecties van het lands American Footballteam. Derek Willemstem Am kerk en Martijn Muller lieten tijdens de laatste tram& het nationale team een goede indruk achteren weitj^f voegd aan de voorlopige selectie van Oranje Het Nedgj team neemt in juni deel aan het Europees kampio^^ Denemarken Andres Vlaming werd geselecteerd voor het Nederlaag onder achttien jaar, dat zich voorbereidt op de kwaijfw wedstrijden voor het jeugd EK in 2004. Mustangs-heafe Ton Ruijsenaars werd aan de technische staf vanOras- gevoegd. MIDDELBURG - De karters van Auto Sturm hebfc^ twaalfde race in de B-poule van de Zeeuwse bedrijvend® titie gewonnen. Racing Dynamics eindigde als tweedes derde plaats was voor Midlife Racing. Racing Dynamic trok vanaf pole-position en leidde de wedstrijd totvijfjj ten voor het einde. Auto Sturm, dat van de tweedeposfe vertrokken, leverde tijdens het eerste uur veel stnjdme life Racing, maar het team nam uiteindelijk tochdeee^ sitie over van Racing Dynamics. Bravour Racing verovtg vierde plaats, voor Snackbar 't Frietuus en AutoteacG De snelste rondetijd werd met 42.87 seconden neergeai Robert van Gilst. VLISSINGEN - Tennisinstituut Felius uit Vlissingenal Vermeulen van tennisschool T en JB i n Hoek houden zaj 5 en zondag 6 april voor de tweede maal het tenniseva? Quattro Stagioni. Het is de bedoeling dat het eveneroea keer per jaar plaatsvindt. De eerste editie was vorig jaar december. Deze keerwoii dubbeltoernooi gespeeld op de banen van LTC De Scha Vlissingen. Tijdens het toernooi wordt er gebruik ges van een aparte telling. In plaats van een normale gameti er maar tot dertig gespeeld. Bij 15-15 is het beslissender PRINSENBEEK - De leden van Sportschool Geelhoeci ben uitstekend gepresteerd tijdens het Drie Linden-toe in Prinsenbeek. Ramses Oranje was met zijn vijf jaardei ste deelnemer van het toernooi, maar hij eindigde in deb tot 24 kilogram op de tweede plaats. De zevenjarige Tamar Oranje behaalde in de klasse tot! logram de derde plaats. In de strijd om die derde plaatsgi hij Menno Vonk, de kampioen van Zuid-Nederland,n mat met een O-soto-makikomi (ippon). Jonathan Ba (acht jaar) was duidelijk een maatje te groot voorzijna standers en won de klasse tot 27 kilogram. ALPHEN AAN DEN RIJN-Turner Bart de WildeuitSiE naland heeft zich geplaatst voor de halve finale vanhfi die op 5 april op Texel gehouden wordt. De jeugdigegyn van SDS uit Rotterdam kwam tijdens zijn tweede voon strijd voor het NK in Alpen aan den Rijn tot een neg plaats. Hij scoorde op zes onderdelen een totaal van! punten. Eerder, inzijneerste voorwedtrijd, was hij ookais gende geëindigd in de categorie jeugd niveau C. door Pieter.van Klinken VLISSINGEN - Voor damclub PWG uit 's-Gravenpolder is het zaterdag voor de derde keer in één maand de 'dag van de waar heid'. Het damtiental speelt op nieuw een wedstrijd voor pro motie naar de ereklasse, de hoogste klasse van Nederland. In het Zuid-Hollandse De Lier is Tomahaök/Westland de te genstander. Topscorer Daaf Kasse verwacht echter geen winst. „Maar we zijn ook weer niet honderd procent kans loos." PWG speelde op 22 februari te gen Rinsumageest de laatste competitiewedstrijd. Winst was noodzakelijk om door het kam pioenschap in de hoofdklasse rechtstreekse promotie naar de ereklasse af te dwingen. PWG speelde gelijk en had op het eind van de competitie evenveel pun ten als Hijken/DTC. Die ploeg had zes bordpunten meer dan de Zeeuwen en dus maakte Hijken de directe overstap. Voor PWG kwam twee weken later de tweede kans op promo tie. In een promotie/degradatie wedstrijd tegen Vorden, de nummer tien van de ereklasse, moesten de ploegen bepalen wie het volgend seizoen in de ere klasse zou spelen en wie in de hoofdklasse. PWG verloor met 15-12. Alsof het nog niet genoeg was, kreeg PWG wederom een kans om te promoveren Zaterdag speelt de ploeg opnieuw een beslissingsduel. Nu in De Lier tegen Tomahaök/West land, de nummer elf uit de ere klasse. Barrage Tomahaök speelde in zijn laat ste competitiewedstrijd tegen Cema/De Vaste Zet. Het werd een wedstrijd in de strijd tegen rechtstreekse degradatie. Cema verloor, werd laatste en degra deerde direct naar de hoofd klasse Daarvoor was Tomaha ök vier duels zonder punten gebleven. Op 30 november won de ploeg voor het laatst van het Amsterdamse Hiltex, de ploeg die in april in een barrage met Meurs Denk en Zet om het landskampioenschap moet strijden. Aan dammen kwamen de spe lers van Tomahaök in die wed strijd echter niet toe. Bij Jean Marc Ndofang van Hiltex ging tijdens zijn partij een mobiele telefoon af. De scheidsrechter besloot dat dit een overtreding was van regel 16.1 van het dam spel en gaf de winst aan Toma haök De spelers van Hiltex vonden dit echter zo'n zware be slissing, dat zij uit protest alle maal remise aanboden aan de tegenstander. Gevolg: Tomaha ök won met 12-9 van één van de beste ploegen van Nederland. Uiteindelijk bleek deze over winning van cruciaal belang voor de ploeg uit De Lier. Zon der deze overwinning was de ploeg waarschijnlijk recht streeks gedegradeerd op bord- punten Ondanks de lage klassering die Tomahaök haalde in de ereklas se, blijft het wel een goede ploeg, weet Daaf Kasse „Be hoorlijk goed zelfs, ze hebben bijvoorbeeld Hans Jansen in het team. Hij is voormalig Neder lands kampioen. Daarnaast spelen Arjan van Leeuwen en Eduard Autar mee. Ook dat zijn Nederlandse toppers." PWG speelt vanwege de tweede plaats in de competitie en de ne derlaag tegen Vorden, voor de derde keer een wedstrijd om promotie. In de competitie be gon de ploeg van topscorer Daaf Kasse met een gelijkspel tegen Beter/Dordrecht. Door over winningen in de volgende vier wedstrijden klom PWG naar de top van de hoofdklasse. Daarna speelde PWG gelijk tegen de la tere kampioen Hijken/DTC. Consequenties Na de wedstrijd tegen Nijver- dal, drie overwinningen later, kwam PWG op de eerste plek van de hoofdklasse terecht. Maar de druk werd blijkbaar te groot voor de Zeeuwen, want de daaropvolgende wedstrijd ging direct verloren. Omdat ook Hij ken een steek liet vallen had dit geen consequenties voor de koppositie. Dat kwam pas in de laatste wedstrijd van het sei zoen, toen PWG van Rinsuma geest verloor. Hij ken won wel en werd kampioen. PWG was over geleverd aan beslissingswed strijden. En daarin heeft de ploeg nogal problemen. Het lijkt of PWG niet met de druk kan omgaan. Kasse: „Met name bij een aantal spelers was de druk te groot. Maar nu zijn we wel ontspanne- ner. We weten ook dat we toch minder goed zijn dan de ploegen uit de ereklasse. Mochten we promoveren, dan gaat het lood zwaar worden. Maar nogmaals, ik verwacht niet dat we win nen." Badminton foto Ed Oudenaarden/ANP Dicky Palyama versloeg de Oekraïner Vladislav Druzchenko met 2-1. Badmintonners winnen geruisloos eerste wedstrijd op WK door Edwin Alblas EINDHOVEN - Het is een schril contrast. De Nederlandse bad- mintonploeg moet bij het we reldkampioenschap in Eindho ven met oranje prullaria de harten van het volk kopen. An ders loopt geen mens er warm voor. In China en Indonesië zit ten deze week miljoenen lief hebbers aan de televisie ge kluisterd om de verrichtingen van hun helden in Eindhoven te volgen. In Azië was het geen groot nieuws dat Nederland zijn eerste wedstrijd tegen de Oe kraïne met 5-0 won, wel dat China begon met een rustdag. Volgens toernooidirecteur Eric Bakker kijken dit weekeinde bij deelname van China ongeveer één miljard Aziaten recht streeks naar de finale om de Sudirman Cup, zoals het we reldkampioenschap voor lan denteams officieel heet Het zijn duizelingwekkende kijkcijfers, waarbij de Nederlandse belang stelling voor het WK verbleekt. Wel elke dag bij de publieke om roep op het scherm, maar het indoorsportcentrum in Eindho ven trok gisteren op de ope ningsdag nauwelijks bezoekers. Nederland doet in Eindhoven in de tweede categorie mee. Pro motie naar de elitegroep, waar in deze week China, Korea, Zweden, Indonesië, Denemar ken en Engeland om de Sudir man Cup strijden, is het enige doel. Bij de voorgaande drie WK's werd Nederland steeds tweede in de poule en miste het de promotiewedstrijd. Om niet elke dag met een graf stemming op de tribunes te hoe ven worden geconfronteerd, be sloten de teamleden van Oranje de zaken energiek aan te pak ken, Ze lapten wat euro's bij el kaar en sloegen dozen vol oranje prullaria in. Voor een deel werd dat gisteren aan het publiek uit gedeeld. Met die snuisterijen probeert de ploeg wat goodwill en support te winnen. Tegen de zwakke ploeg van Oe kraïne maakte het team zelf nog het meeste kabaal. Bondscoach Martijn van Dooremalen selec teerde veertien spelers en speel sters, maar hij kan er per wed strijd maar een beperkt aantal opstellen. In elke ontmoeting wordt van elk van de vijf disci plines slechts één partij ge speeld De bank telde gisteren acht reserves. 'Bankzitter van de dag' - te herkennen aan een oranje kussentje - was Brenda Beenhakker, vorig jaar nog ver rassend derde bij het Europees kampioenschap. Ze zal, als Ne derland tot het einde toe zicht houdt op promotie, dit WK waarschijnlijk geen minuut spelen. Vandaag krijgt een an der het kussentje toegespeeld. Goedmakertje Gisteren kon Van Dooremalen nog wat met de opstelling goo chelen. Chris Bruil, net terug van een rugblessure, werd ge spaard, net als de voor Neder land speelgerechtigde Chinese Jie Yao Mia Audina hoefde slechts in het dubbelspel op te draven en ook de nummer drie, Karina de Wit, hoefde niet in ac tie te komen. Judith Meulen- dijks mocht de honneurs waar nemen en de keuze voor haar leek een goedmakertje voor het mislopen van het WK individu eel, over twee maanden in Bir mingham. Vanwege nieuwe re gels mag Nederland daar maar drie speelsters naartoe sturen. Van Dooremalen koos voor de eerste drie in rang volgens de wereldranglijst Meulendijks is de vierde in de rij. Het mislopen van het andere WK in Birming ham is voor Meulendijks een ge sloten boek. „Ik richt me op dit toernooi en het verdere seizoen. Ik was het er niet mee eens dat ik niet werd geselecteerd voor Bir mingham, maar ik moet ook verder." Voor de 24-jarige Helmondse zou de partij van gisteren tegen Natalia Golovkina (11-0, 11-1) heel goed haar enige bijdrage in Eindhoven kunnen zijn ge weest. Tegen Hongkong (van daag) en Duitsland (morgen) heeft Nederland slechts in zijn sterkste opstelling kansen De Helmondse zelf zag haar optre den niet als een cadeautje. „Als we een wedstrijd met 5-0 kun nen winnen, moeten we dat ook doen. Je kunt dus in geen enkele partij risico nemen. En als dit inderdaad mijn enige potje blijkt te zijn, dan heb ik er in ie der geval één gespeeld." GPD Eindhoven. WK landenteams. Eerste divisie, groep A: Zuid-Korea Zweden 5-0 Groep B: Denemarken - En geland 4-1 Tweede divisie, groep B: Nederland - Oe kraïne 5-0 Lens/Jonathans - Miznikov/ Golovkina 11-3 11-8, Palyama - Droe- ztsjenko 13-15 15-8 15-10. Meulendijks - Golovkina 11-011-1, Audina/Jonathans - Griga/Komenko 11-6 11-6, Cree- mers/Lens - Misnikov/Strelkov 15-7 15-8. Hong Kong - Duitsland 3-2. Biatlon Chanty Mansijsk (Sib). WK Vrouwen, 15 km: 1 Holubcova (Tsj) 48.28,4, 2. Zoebrilova (WRu) 0,8, 3. An- dreassen (Noo) 37,5, 4. Denkinger (Dui) 58,1,5. Akhatova (Rus) 1.01,5,6. Glagow (Dui) 1.03,5. Bowling Bowling Vereniging Middelburg Dins dagleague: Hoveniersbedrijf Souburg Risa bevest. 3-1, Boogaard - Lammers 2-2, Van der Zwan - Pulse audio 2-2, The unknown - Rechterhand 3-1, Suzuki Toyota de Jonge 0-4 Stand na 69 games. Van der Zwan 63, Pulse audio 61, Toyota de Jonge 60.5, Suzuki 52, Boogaard 44, Rechterhand 44, Hoveniersbedr. Sou- burg 41.5, Lammers 40, Risa bevest. 29.5, The unknown 24 5. Woensdaglea gue: Poseidon - De Voogd 3-1, Vergo- sport-Auto Louwerse 3-1, Timmermans - Herwegh 0-4, Full house - Biggekerke 2-2, Taekwondo Theo maakt 't 1-3, Schrobbelerke Van Kampen schoenen 1-3, Zandee en De Kuyper - M&O bedr 3-1, Morena - Johns 4-0 Stand na 72 games: Herwegh 71, Schrobbelerke 69, Morena 64, Poseidon 58.5, De Voogd 58, Van Kampen schoenen 56.5, Full house 51,Theomaakt't50.5, Zandee en De Kuy per 49, M&O bedr. 43, Taekwondo 42, Johns 38, Vergosport 35, Biggekerke 34.5, Timmermans 27.5, Auto Louwerse 19.5. Donderdagleague' Auto Ram - EPZ 4-0, Wondergem - EPZ 24-0, Kruitmolen - Eastman 2-2, de Rekening - Fonsies 1-3 Stand na 69 games: Wondergem 67, Fonsies 55, Kruitmolen 51.5, Auto Ram 46, Rekening 43, EPZ 36, EPZ 2 35, East man 34.5. Cricket Port Elizabeth (ZAf) WK Halve finale: Australië - Sri Lanka 2-0 Australië 212/7 (50 overs), Sri Lanka 123/7 (38,1 overs), verregend. Australië wint met 48 runs volgens Duckworth-Lewis scoringtabel. Batting Australië: Symonds 91 not out, Lehmann 36; Sri Lanka: Sangakkara 39 not out. Vaas 21 not out. Bowling Austra lië: Lee 3/35, Hogg 2/20, Sri Lanka: Vaas 3/34, De Silva 2/36. Dammen Futsal Goes. Tweede klasse Biezentrappers 1/ADO-Matisse 3 7-3. Kloetmge 1 SSV'65 1 5-10, Amigos/De Post I Pubbles 2 5 8. Apollo'69/Snackbar Grote Markt 1 Pub bles 1 8-2, SSV 65 4-SSV '65 3 10-6, Bie zentrappers 2/Pekaar en Partners- SSV'65 2 0-6. Stand: 1. Apollo'69/Snack bar Grote Markt 20-52,2. SSV6 3. Matisse 3 20-41; 4. Pubbles!. SSV'65 1 20-39; 6. Biezentrappw 20-27; 7. Pubbles 1 21-27,8 5S 21-26:9. Amigos/De Post 12024 De Flora 1 20-21. 11. SSV'65 2 Kloetinge 1 21-16, 13 Biezi 2/Pekaar en Partners 20-4 Schaken Roquebrune. Amber-toerno# ronde: Kramnik (Rus) - Leko ira Sjirov (Spa) - Barejev (Rusl 1' masi (Hon) - Topalov (Bul) 1-U Ivantsjoek (Oek) 1 1/2-1/2, M (Rus) - Ljubojevic (Joe) 2-0, Vr (Ned) - Gelfand (Isr) 1/2-11/2. Stand: 1. Leko 5 1/2, 2Anand.ö Kramnik, Morozevitsj 5, 6. !i Ivantsjoek Topalov 4,9. VanWSi 10. Almasi 3,11. Sjirov 21/2,121)1 vie 1 1/2. Schietingen Ovezande. Spes Nostra. Wip hoofdvogel J. van Steenbergt"' Tell; tweede hoofdvogel W eerste zijvogel C Breugelmrs Spes Nostra, tweede zijvogelPa Willem Teil. derde zijvogef Spes Nostra, vierde zijvogelHl Zeelandia; eerste kal Wil ra*»' Nostra, tweede kal J van Sta* Willem Teil derde kal W Ftfl* Nostra; vierde kal W Rem rs Handboog Wip 2: eerste hoofdvogel W,1 Spes Nostra; tweede hoofiMf Boonman, WillemTell;eerstez?«l de Jonge, Soranus II; tweedet^ Buysrogge, Zeelandia; derde Wil Fayaars, vierde zijvogel Wfi beiden Spes Nostra; eerstekalPJ ge, Zeelandia; tweede kal A. Rjk Nostra; derde kal P. de Jonge,Zaa vierde kal loting. 's-Heerenhoek Seniorenschit»! ste hoofdvogel J. van deGucte vlied; tweede hoofdvogel A ft Doel naar Hoger; eerste zijvop^ de Dries, Concordia; tweede r>r4 Jeremiasse, Zorgvlied; derdecj^ de Jonge, Soranus; vierde rjwj Dekker Doel naar Hoger, eer» Geys, ADLM; tweede kal A OeW naar Hoger, derde kal E. Nutzc* vlied; vierde kal A Dekker -« Hoger. Meeste kleine vogels wenaar, Juliana Vligende Hoogstrate, ADLM. Sportprijsvragen Lucky Day 3050.6-13-15-192453 42-52-55-57-60-62-65-67-77*'» (onder voorbehoud) Tennis Cairo. ITF-toernooi vrouwen 3» Finale: Hopmans (Ned,® f0* (Ned/1) 6-1 4-6 6-4 Izhewsk WK-tweekamp mannen. Tweede set, barrage: Georgiev (Rus) Tsjizjow (Rus) 15-13. Georgiev leidt in sets met 2-0. Amsterdam. NK mannen. Derde ronde: Prosman - Dolfing 1-1, Wiering - Jansen 1 -1Van den Akker - Thijssen 0-3, Winkel - Van Dusseldorp 1-1, De Vries - Messema- ker 3-0, Clerc - Mathijsen 1-1, Scholma Heusdens 1-1. Stand: 1Thijssen, De Vries en Winkel 5, 4. Van den Akker 4, 5 Prosman. Dolfing, Wiering, Jansen, Clerc, Mathijsen, Scholma en Heusdens 3.13. Van Dussel dorp 2,14. Messemaker 1 Voetbal Frankrijk. Competitie. Gun*!* 1-0 Stand aan kop: Monaco^ seille 30-52, Lyon 30-51,Bod»-'" Nantes 30-48. Wielrennen Tirreno-Adriatico. Zesde «W* mo - Torricella Sicura:1 km in 4.59.47 (36,226 kmu (Ita) 0.01, 3. Boogerd (Ne&* Zberg (Zwi) 0.02.5 Klode"tJ* zoli (Ita) 0.04, 7 Cassam Ivanov (Rus) 0.09,24 Lott» 2.04 76. Boven 3.43.77.» Tankink 4 47 98 De Jon?" Knaven 12.26. ,.R Klassement 1 Di Luca"_* w zato 0.01, 3. Boogerd 0.» 0.10, 5 Klöden 0 18, Freire 2.20, 71. Tankink 10 21.99 De Groot 14.00113 18.46, 115 Knaven 21.43.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 22