verwalo Ben jij ons nieuwe zelfstandige rekenwonder? Ow Iwaarden Schilders RGZi U neemt uw werk zeer serieus PZC Autobedrijf Wisse B.V. le Autotechnicus APK m/v Autotechnicus m/v Service-/installatiemonteur MEEWERKEND VOORMAN BR0ADCAS1 PARTNER! Applicatiebeheerder Verpleegkundigen O zaterdag 15 maart 2003 ZES Goes BV is oen serviceorganisatie voor reparaties op het gebied van consumentenelektronica. Daarnaast verzorgen wi) callcentraservices voor diverse dealers en importeurs. ZES Goes BV is altijd op zoek naar nieuw enthousiasme en inzet bieden wij jou een prettige werkomgeving waarin je jezelf uitstekend kunt ontplooien. Wij zijn op zoek naar 2 enthousiaste medewerkers die ons team willen komen versterken op de administratie. administratief medewerker financiële administratie administratief medewerker debiteuren administratie Het accent van deze functies ligt op het zelfstandig uitvoeren van de dagelijkse administratieve werkzaamheden. Opleiding minimaal MBA. Vanzelfsprekend bieden wij een prima salans. Ben jij die flexibele, zelfstandige man of vrouw, maar die ook in teamverband kan werken, stuur dan binnen 7 dagen een sollicitatiebrief naar onderstaand adres. Heeft u nog vragen, dan kunt u contact met ons opnemen en vragen naar Dhr. R. Verlaan telefoonnummer [0113] 240 700. Iz.e.sl ZES Goes BV, tav afdeling personeelszaken, postbus 64, 4460 AB Goes. E-mailen kan ook: pz@zesgoes.nl PERSONEEL PEUGEOT Officieel Peugeot-dealer PEUGEOT Wil jij werken binnen één van de nieuwste en modernste autobedrijven in de regio? Ben jij op zoek naar een functie binnen een dynamisch autobedrijf'met visie? Solliciteer dan naar één van de volgende functies: INTERESSE? Zie voor meer informatie onze website www.wissegroep.nl Schri jf of bel met Autobedrijf Wisse B.V. Stuur een brief met bijbehorende CV. binnen 10 dagen na verschijning van deze advertentie naar onderstaand adres. Contactpersoon is dhr. M. Wisse, directeur. Uw reactie wordt vertrouwelijk behandeld. Autobedrijf Wisse B.V., Postbus 3,4530 AA Terneuzen. Tel. 0115-694300, e-mail info@autowisse.nl stichting revalidatiegeneeskunde zeeland De Stichting Revalidatiegeneeskunde Zeeland (RGZ) is als zelfstandige organisatie actief op het terrein van revalidatiegeneeskunde op specialistisch niveau in de provincie Zeeland, voor zowel kinderen ais volwassenen De RGZ heeft drie vestigingen: De unit 'Lindenhof' (poliklinische en klinische volwassenenrevalidatie) te Goes. De unit 'De Wielingen' (poliklinische kinder en volwassenenrevalidatie) te Terneuzen. De unit 'Reigerbos' (poliklinische kinderrevalidatie) te Goes. Tevens vindt er revalidatiegeneeskundige con sultatie en medebehandeling door onze revali datieartsen in de Zeeuwse ziekenhuizen en verpleeghuizen plaats. Momenteel werken ruim 180 medewerkers binnen de RGZ. Voor de unit 'Lindenhof' zijn wij, met spoed, op zoek naar een: T"e medewerker voedingsdienst (m/v) voor gemiddeld 28 uur per week voor onbepaalde tijd - Het plannen, organiseren, bijsturen en controleren van de werkzaamheden van het (personeels)restaurant. - Leidinggeven aan de medewerkers restaurant en voedingsassistenten. - Het verstrekken van drank en voeding in het restaurant en voor vergaderingen en evenementen. - Het verzorgen van bestellingen en bevoorrading t.b.v. het restaurant. - Het meewerken in het restaurant. - Het organiseren en coördineren van evenementen. Wij verwachten van kandidaten: - MBO-facilitaire dienstverlening. - Bij voorkeur relevante praktijkervaring. - Kennis van de HACCP-richtlijnen, ARBO-wetgeving en warenweteisen. - Een klantvriendelijke houding en goede sociale vaardigheden. - Bij voorkeur ervaring met leidinggeven. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-ziekenhuizen. Het salaris is afhankelijk van de ervaring en zal worden bepaald volgens FWG 35. Nadere informatie over deze vacature is te verkrijgen bij mevrouw J. I. A. Boer, Hoofd Economische en Ondersteunende Diensten "S 0113-236236. Uw schriftelijke reactie kunt u tot uiterlijk 29 maart 2003 sturen aan de Stichting RGZ, 's-Gravenpolderseweg 114a, 4462 RA te Goes, t.a.v. mevrouw I. Fokkema, personeelsfunctionaris. Waarborginstallateur Verwalo is een bedrijf dat gespecialiseerd is in cv-, gas- en sanitairinstallaties, zonneboilers, aircondi tioning en dak- en loodgieterswerkzaamheden. Verwalo is een bedrijf waarbij kwaliteit en klant gerichtheid kerntaken zijn. Wegens toenemende opdrachten is er een vacature voor een Wij bieden voor de juiste collega: - Een zelfstandige functie. - Een bedrijfsservicewagen. - Een meer dan goed salaris. - Een collegiaal team. Van onze nieuwe collega vragen wij: - Collegialiteit en klantgerichtheid. - Kwaliteit en gemotiveerdheid. Kunt u zich in deze omschrijving vinden, neem dan contact op met dhr. H. Strijdonk tel. 0113-23 79 65 (ook na werktijd) of e-mail naar: info@verwalo.nl. U kunt ook een brief met c.v. sturen aan: Verwalo Goes BV., A. Fokkerstraat 28, 4462 ET Goes. Hillers Maintenance Services By is een scheepsonderhoudsbedrijf met ruime ervaring in het reinigen, stralen en schilderen schepen. Binnen ons bedrijf bestaat een vacature voord» functie van Functieomschrijving - Organiseren en mee uitvoeren van onderhoudswerkzaamheden in de ruimstezr van het woord op zee- en binnenvaartschep voornamelijk op scheepswerven. - Overleg voeren met onze afdeling bedrijfsleiding. - Overleg voeren met opdrachtgevers. Profielschets van de kandidaat - Enige ervaring vereist. - Woonachtig in of nabij Hansweert. - Beheersing van de Nederlandse taal. Redelijke beheersing van de Engelse taal is een pre. - Flexibele instelling vereist. - Organisatievermogen vereist. Wij kennen binnen onze bedrijven goede primar: en secundaire arbeidsvoorwaarden. Geïnteresseerde kandidaten worden verzochth; schrijven te richten aan of voor inlichtingen ziet s wenden tot: Hillers Maintenance Services B.V. t.a.v. De heer W. J. Zwaans Houtkopersstraat 22 3334 KD Zwijndrecht Tel.: 078-6295949 Fax: 078-6295940 Broadcast Partners is een dynamisch bedrijf met thans 50 medewerkers, dat gespecialiseerd is in techniek voor ui- omroep en eigen producten ontwikkelt, zoals zenders, antennesitcs en radio-automatiseringen. Onze sterk groeiend: thuismarkt bestaat uit Nederland en België, maar verdere markten worden steeds belangnjker en interessanter. Toice: opdrachtgevers behoren de grote commerciële radiostations, een groot aantal lokale omroepen alsmede het Minister: van Economische Zaken en andere overheidsinstanties. Broadcast Partners heeft de afgelopen jaren diverse baanbrekende onderzoeken verricht, waarvan een van de meest aansprekende het Nederlandse FM-zerobase onderzoek is. Dit onderzoek is in opdracht van het Ministerie van Economische Zaken uitgevoerd en houdt in dat er een geheel nieuwe efficiënte indeling van de FM band wordt ingevoerd waardoor er meer ruimte ontstaat voor commerciële omroepen en bestaande problemen bij publieke omro^ worden opgelost. Meer informatie over dit onderwerp treft men aan op onze website: www.broadcastpartners.nl, Momenteel zijn wij op zoek naar een tweetal zelfstandige en flexibele medewerkers (m/v) in fulltime dienstverband. Na een contract van zes maanden zal bij gebleken geschiktheid een dienstverband voor onbepaalde tijd volgen. Technisch Medewerker De belangrijkste taak is om binnen een team van collega's ons zenderpark te onderhouden en uit te breiden zowel in de binnen- als in de buitendienst. Functievereisten: Tussen de 22 en de 30 jaar Opleiding MTS-electronica of gelijkwaardig Beheersing van de Nederlandse/Engelse taal Affiniteit met interesse in HF-techniek Stressbestendig cn zonodig zelf initiatieven kunnen nemen In bezit van Rijbewijs B Medewerker productiebureau De hoofdtaken in deze functie bestaan uit offerte-en orderverwerking, facturatie en debiteurenbewaking alsmede algemene ondersteuning van de afdeling, Functievereisten: Opleiding MBA/MEAO of gelijkwaardig Kunnen werken met Word, Excel en Outlook Enkele jaren ervaring in een soortgelijke functie Stressbestendig en zonodig zelf initiatieven kunnen nemen Affiniteit met techniek Goede beheersing van de Nederlandse taal cn kennis van Engels en Frans Heb je interesse in één van deze functies stuur dan je sollicitatiebrief met CV voor 25 maart 2003 naar Broadcast Partners, Axelsestraat 58,4537 AL Terneuzen, t.a.v. personeelszaken. Voor nadere inlichtingen kunt u bellen naar 0115-683555 Doelst«lllng De Stichting 35tcrscheldezickenty/jüeri is een dynómisttworgantsaüedie er naar streeft om voortdurcriUde •kwaliteit vari de zorg voor haar patiënten op het hoogst mogelijke niveau te brengen en-te houden "Strucfuur De Stichting Oosterscheldenekenhuizen met U00 medewerkers en een capaciteit van 364 bedden ^verdeeld over de locaties Goes en Zierlkzee biedt vrijwel alle medische specialismen. Goede werkplek Om gezamenlijk het gestelde doel te bereiken schept de Stichting Oosterse heldezlekenhuizen voorwaarden waardoor de mede werkers met platter kunnen werken en goede mogelijkheden krijgen zich te ontplooien. De werkpiah*utomatisermg maak t -ffccl uit itiULde Dienst Informatie cn Administratie en bestaat uit een team van 14 medewerkers die o.a zorgdragen voor het Ziekenhuis Informatie Systeem en andere informatiesystemen, het LAN en de telefooncentrale. Het ICT beleid is er op gericht om naast het ondersteunen van de primaire processen de directe patiëntenzorg zo optimaal mogelijk te ondersteunen metjffformatie- en communicatie technologie. De werkplek Interne Geneeskunde maakt deel uit van het zorgcluster Beschouwend en bestaat uit de klinische en poliklinische functies Interne Geneeskunde. Dermatologie, Reumatologie en Verrichtingen Centrum. Voor de werkplek Automatisering zoeken wij in verband met vertrek van een van onze medewerkers een Voor de werkplek Interne Geneeskunde zoeken wij per direct twee: m/v L Het betreft een vacature voor 36 uur per week voor onbepaalde tijd. Vacaturenummer: 03.35 Functie-informatie: De invulling van de functie van applicatiebeheerder zal zich met name richten op het beheer en onderhoud van het ziekenhuis informatiesysteem (ZIS) en diverse andere Windows applicaties. Tevens zal de medewerker zich bezig gaan houden met systeem ontwikkeling. Wij zoeken een kandidaat die: een automatiseringsopleiding heeft op HBO niveau; beschikt over een goed ontwik keld analytisch denkvermogen; kennis en ervaring heeft met systeemontwikkeling, kan rapporteren en ontwikkelen met behulp van Access en Cognos; affiniteit en ervaring heeft met facilitaire (goederen logistiek en HRM) informatiesystemen; beschikt over goede communi catieve en sociale vaardigheden; zowel zelfstandig als in team verband kan werken; op correcte wijze om kan gaan met vertrouwelijke gegevens. Wij bieden Een aanstelling onder voorwaarden van de CAO Ziekenhuizen. Salariëring volgens FWG schaal 50 (minimaal 1750,- en maximaal 2848,-). Interesse? Informatie is te verkrijgen bij de heer H. den Hollander, werkplekmanager automatisering, telefoonnummer 0113 - 23 44 04. Sluitingsdatum: 29 maart 2003. in een fulltime dienstverband van 36 uur per week voor bepaalde tijd tö 1 september 2003, met vooruitzicht op een vaste aanstelling, Dit is i verband met zwangerschapsverlof van een aantal collega's. Vacaturenummer 03.29. Functie-informatie: De verpleegkundigen verrichten binnen het systeem van patiënt gerichte zorg alle verpleegkundige zorg aan de patiënt. Wij zoeken kandidaten die- beschikken over een diploma A-verpleegkundige of HBO-V; over ervaring met patiënt gerichte zorg beschikken; bij voorkeur enkele jaren werk ervaring in een algemeen ziekenhuis hebben; bij voorkeur ervaring en affiniteit met de verpleging van de interne patiënt hebben; flexibel inzetbaar zijn voor alle diensten; geregistreerd zijn in het kader van de BIG-wet. Wij bieden: Een aanstelling onder voorwaart? van de CAO Ziekenhuizen. Salariëring volgens FWG schaaf (minimaal 1.542,- en maximaal €2.507.-). Interesse? Informatie is te verkrijgen bij de heer R. Rijk of mevrouw A. Toorenaar, teamcoaches, telefoonnummer: 01 13 - 23 450C Sluitingsdatum: 29 maart 2003 Sollicitaties kunt u. onder vermelding van het vacaturenummer, richten aan de Stichting Oosterscheldeziekenhuizen, ta.v. Dienst Personeel Managementondersteuning, bestemmingsnummer 90, Postbus 106, 4460 BB Goes of via het e-mail adres: solliciterenösoiA' Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. OOSTERSCHELDEZIEKENHUIZEN mensen aan het werk voor mensen Tor versterking van ons team zijn wij op zoek naar een CALCULATOR WERKVOORBEREIDER M/V FULLTIME Tot de werkzaamheden behoren o.a.: Inspecteren en opnemen van onderhouds- en renovatiewerken Lezen, uittrekken, begroten en maken van offertes aan de hand van bestek en tekeningen Beoordelen van technische adviezen en bestekken Opgedragen werken voorbereiden ^23223® Opleiding op MBO niveau (schilder of bouwkundig) Kennis van geautomatiseerde systemen Verantwoordelijkheidsgevoel en goede contactuele éigenschappen Relevante kennis van technieken en materialen Dienstverlenende en collegiale instelling Egen initiatief, motivatie en flexibiliteit himrden Schilders is een schildersbedrijf met een uitstekende, reputatie. Ons bedrijf voert schilderwerken uil in heel Zeeland en omringende regio's. Mc/ een groep enthousiaste vakmen sen zetten wij ons in voor kwaliteitswerk. Onze opdrachtgevers zijn wonhtgbouwver- enigingett, instellingenoverheidbedrijven, aannemers en particulieren. Wij houden ons bezig met schilderen, glas zetten, wandafwerking, filmwerk, pleister werken bctonrenovatie. ris dïfflltffBIU Interessante werkzaamheden bij uiteenlopende projecten Een prettige werksfeer in een ffionde onderneming Goede beloning en pnma secundaire arbeidsvoorwaarden^ Opleidingsmogelijkheden Ruimte voor ontplooiing van eigen initiatieven Stuur dan egfrollicitatiebrief met CV naar Iwaarden Schilders vof, Dorpsstraat 33, Postbus 53, 4413ZH.Krabbendijke E-mail ififoCniwaardensdiilders.nl Fax 0113-502978 Voor nadere informatie kun je contact opnemen met Y Cerard van Iwaarden op telefoonnummer 0113-501475

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 46