PERSONEEL Werkt Tence J I www.pzc.nl/gastenboek Bij ons sta je niet stil PZC www. rij ks waterstaat, n I Rijkswaterstaat STICHTING THUISZORG NEDERLAND Héjij pieterse VERKOOP MEDEWERKER (MA/) uitzendbureau Voor volledige kijk op vacaturetekst www.zz.nl Ij J ft medewerker buitendienst 1 medisch secretaresse polikliniek longziekten doktersassistent medewerker weekendschoonmaak vakantiehulpen dagVavondschoonmaak Geef om vrijheid Senior bedrijfsadministrateur Emergis zaterdag 15 maart 2003 Het klimaat verandert, de zeespiegel stijgt, de bodem daalt. Het regent vaker en harder. Wat betekent dat voor een land waarvan de helft onder zeeniveau ligt? Nog hogere dijken en nog harder pompen? Nee, niet alleen. We moeten anders omgaan met het water. Bijvoorbeeld door water op te vangen in polders. Of door rivieren de ruimte te geven. En in uiterste gevallen zelfs gebieden met opzet te laten overstromen. Zodat we het ook in de toekomst droog houden. Werken aan maatschappelijk relevante zaken die in het brandpunt staan van de belangstelling. Dat doet het ministerie van Verkeer en Waterstaat. Nederland duurzaam beschermen tegen het water en zorgen voor veilige'verbindingen vraagt om nieuwsgierige medewerkers die oog hebben voor de samenleving. Die verder kijken dan hun eigen vakgebied en niet bang zijn om af te wijken van gebaande paden. Verkeer en Waterstaat zoekt daarom originele denkers en resultaatgerichte doeners uit vele studierichtingen: economen, juristen, bestuurskundigen, accountants, ICT'ers en technici. Academici en HBO'ers; specialisten en generalisten. Clusterleider Handhaving v/m Afdeling Emissies, Middelburg Maximaal 51.388,- bruto per jaar, schaal 11 De directie Zeeland is verantwoordelijk voor planning en beheer van de droge en natte infrastructuur in de regio, met oog voor veiligheid, milieu en economie. De afdeling Emissies zorgt voor optimaal beheer van watersystemen, met als doel het terugdringen van verontreinigingen voor een betere kwaliteit van oppervlaktewater en waterbodem. Het cluster Handhaving draagt zorg voor de controle op de naleving van (o.a. Wvo)-vergunningen en het toezicht op de RWS omgeving in het algemeen. Voor dit cluster zijn wij op zoek naar een nieuwe clusterleider. Functie Als lid van de staf van de afdeling Emissies leiding geven aan een team van acht collega's. Leiden van projecten en in samenspraak met in- en externe collega's vaststellen en uitvoeren van de handhavingsstrategie. Stimuleren van communicatie over integrale aanpak van grote bronnen en milieuzorg. Bijdragen aan handboeken, toezien op naleving van wettelijke en vergunningsvoorschriften en AMVB's en verrichten van repressieve handhavingstaken. Profiel Academisch werk- en denkniveau met achtergrond in (water)milieukunde, chemische technologie of gelijkwaardig. Aantoonbare leidinggevende ervaring. Thuis in handhaving en de daarbij toegepaste preventieve en repressieve technieken. Goede kennis van het take, kennis v aivtisc in een (soms politiek) spanningsveld bestaande, nieuwe en gewijzigde regelgeving te kennis van milieuzorgsystemen en auditmethoden. Inspirerend people manager met initiatief, creativiteit, analytisch vermogen en overtuigingskracht. Vermogen vertalen naar de handhavingspraktijk. Kennis van de relevante procedures en wet- en regelgeving, afvalwaterbehandeling en waterkwaliteitsbeheer strekt tot aanbeveling. Een psychologisch assessment behoort tot de selectieprocedure. Reactie Inhoudelijke informatie bij mevrouw A. van Boxtel, hoofd afdeling Emissies, telefoon (0118)68 64 85. Vacaturenummer DZ 12/PZC. Rijkswaterstaat houdt zich, als uitvoeringsorganisatie van het ministerie van Verkeer en Waterstaat, bezig met het plannen, (laten) uitvoeren en beheren van het grootste pakket civiel-techni- sche werken in Nederland. Rijkswaterstaat opereert in een complex maatschappelijk krachtenveld. Het gaat bij ons dus niet alleen om het bedenken en realiseren van innovatieve technische hoogstandjes, maar ook om het vinden en implementeren van oplossingen die breed gedragen worden in de samenleving Stuur een bondige bnel met c.v.. graag binnen veertien dagen en o.v.v het vacaturenummer, naar RWS-helpdesk, postbus 9016, 1180 MA Amstelveen Of pere-mail aan werving@rijkswaterstaat.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Miniilrrie van Vrrkcrr on WatcisUat een kleine en flexibele thuiszorgorganisatie, zoekt voor haar werkgebied Goes gediplomeerde (zieken)verzorgenden en verpleegkundigen voor de avond/weekendteam Veel ruimte voor persoonlijke wensen en een prima werksfeer. Tevens werk tijdens de zomervakantie voor bovengenoemde functies. Inlichtingen: tijdens kantooruren: mevr. P. Visser, 0113-229003 vind jij doorgroei, fun en een uitstekend salaris belangrijk? Wij zoeken verkooptijgers enthousiaste, passievolle collega's, die een eigen kantoor willen gaan leiden met een salaris oplopend naar 75.000,- per jaar. Tel. 010-258 1899 Voor ons bedrijf zoeken wij op korte termijn een enthousiaste collega voor de functie van: voor een vast fulltime dienstverband Functie-inhoud: - het informeren, adviseren en begeleiden van klanten - het maken van offertes en afsluiten van verkooptransacties - bezoeken van klanten, opnemen van maten en oplossen van klachten - assistentie verlenen bij stofferingswerkzaamheden Wij zoeken een collega die: - ervaring heeft met genoemde werkzaamheden - zowel zelfstandig als in teamverband kan werken - resultaat gericht wil adviseren en verkopen als een uitdaging ziet - beschikt over goede contactuele eigenschappen, enthousiast en klantvriendelijke is - bereid is om wisselend beide functies uit te oefenen - flexibele instelling heeft mbt werktijden Wij bieden: - een afwisselende en verantwoordelijke functie binnen ons bedrijf - goede arbeidsvoorwaarden conform CAO Wonen - een goed salaris in relatie tot de opleiding, ervaring en leeftijd Informatie en sollicitatie: Voor nadere informatie over genoemde functie en ons bedrijf kunt u contact opnemen met D. P. van de Linde-Pieterse tel. 0113-621296. Stuur uw sollicitatie met c.v. naar Woninginrichting Pieterse t.a.v. D. P. van de Linde-Pieterse, Noordelijke Achterweg 58-79a, 4424 EG Wemeldinge mm Rij-instructeur Hel eerste half jaar zal bestaan uit het volgen van de opleiding tot nj-inslructeur. dit vindt plaats op zaterdag. Een beknopte functie-omschrijving: rijles geven voorde catego rieën B, respectievelijk A, C. D, E en F. Verrichten van bij behorende administratieve werkzaamheden, uitvoeren van werkzaamheden m.b.t. examens en de ondcrhoudscyclus van de auto en hel verzorgen van een goede PR voor de rij school. Electromonteurs Als clcctromontcur heb je een MTS-diploma en erva ring op het gebied van lassen en metaal. Zelfstandig kunnen werken is een must. Medewerkers financiële administratie We zoeken mensen met een MEAO-diploma en rele vante werkervaring. Productiemedewerker Wij hebben regelmatig werk in de productie. Je bent in het bezit van VCA of wilt dit op korte termijn halen (Tence biedt hier alle mogelijkheden toe!). Je hebt geen bezwaar tegen hel werken in ploegendiensten. We hebben kort- en langlopende vacatures met en zonder doorgroei mogelijkheden. Kleuterleidster Als kleuterleidster heb je in ieder geval een afgeronde kindgerichte opleiding, met stagc-ervaring. Bij voorkeur SPW. Daarnaast heb je werkervaring in kinderdagverblij ven. Het betreft hier een vacature op oproepbasis. Vakantiekrachten Het zonnetje heeft geschenen de afgelopen week en wij denken gelijk aan de zomer. Want ook deze zomer kunnen we weer veel vakantiekrachten inzetten. Heb je nog geen baantje voor deze zomer, dan zien wij je graag om eens te kijken watje mogelijkheden bij Tence zijn, Informatie ■■I Over deze functies willen wc je graag meer toelich ting geven, daarom nodigen we je uit om zo snel mogelijk langs tc komen op onze vestiging. \v\ yYt.ten&.nl Middelbiirv@tence.nl Lange Geere 12, 4331 LX Middelburg Telefoon 0118-62 96 58, fax 0118-61 69 93 Ziekenhuis Walcheren ligt op een steenworp afstand van de Wester- schelde. Net als de Schelde biedt ons ziekenhuis ruimte, uitzicht, soms storm en dan weer verstilde momenten. Waar we samen met passie voor mensen zorgen, willen wij elkaar ruimte bieden om de zorg te verbeteren en onszelf te ontwik kelen; de gezamenlijke transmurale afdeling met Zorgstroom past hier uitstekend in. illllliilllllullllli Binnen de afdeling trombosedienst bestaan vacatures voor de functie van medewerker buitendien- Je neemt bij patiënten (bij hen thuis of op een spreekuurlocatie) bloed af, informeert patiè-> en je draagt er zorg voor dat het materiaal onder de juiste condities naar het laboratoriumviv) getransporteerd.Tevens voer je INR-bepalingen uit op de CoaguCheck. De functie is ingeschaald in FWG schaal 30 en kent een maximumsalaris van 2.068,-- bruto perrrjf- bij een fulltime dienstverband. Het betreft hier vacatures op oproepbasis voor de duur van een Neem voor meer informatie contact op met mevrouw P.M. Vermue-Mol, teamleider trombosed?- tel. (0118) 62 71 11. In deze functie verricht je alle voorkomende secretariaatswerkzaamheden voor ZiekenhuisWalchev en de longartsen. De functie is ingeschaald in FWG schaal 30 en kent een maximumsalaris van 2.068,-1 per maand op fulltime basis. Het betreft hier een vacature van gemiddeld 20 uur per week, onbepaalde tijd. Wil je meer informatie? Neem dan contact op met de heer G.L.C. van Loon, unithoofd polikliniek tel. (0118) 42 52 81. Voor de polikliniek Interne Geneeskunde zijn wij op zoek naar een doktersassistent die adequater kan verlenen en coördineren voor onze patiënten en die bovendien in staat is de daaruit voort.- ende administratie af te handelen. Het betreft een vacature voor onbepaalde tijd, gemiddeld 12 uur per week. De functie is ingedeeld in FWG schaal 35 en kent een maximumsalaris van 2.121,- bruto perm&v op fulltime basis. Wil je meer informatie? Neem dan contact op met mevrouw J.RA. Asscheman, tel. (0118) 42 527C| met de heer G.L.C. van Loon, tel. (0118) 42 52 81, unithoofden poliklinieken. Je reinigt, desinfecteert, conserveert en verzorgt het gebouw en de inventaris. De functie is ingedeeld in FWG schaal 10 en kent een maximumsalaris van 1.623,- bruto per ma?; op fulltime basis. Salariëring is afhankelijk van leeftijd en ervaring. Het betreft een vacaturen onbepaalde tijd voor 4,5 uur op zaterdag van 07.30 -12.00 uur en 1 x per 6 weken op zondag. Wil je meer informatie? Neem telefonisch contact op met mevrouw E.G.J. van Gessele, hoofd fa tel. (0118) 42 53 52. Je reinigt, desinfecteert, conserveert en verzorgt het gebouw en de inventaris. Salariëring is afhankelijk van leeftijd en ervaring. Het betreft hier 4 vacatures met werktijden maandag t/m vrijdag van 07.15 - 11.45 uur of van 17.30 - 20.30 uur. De minimumleeftijd is 15 jaar. Wil je meer informatie? Neem telefonisch contact op met mevrouw E.G.J. van Gessele, hoofd te tel. (0118) 42 53 52. Stuur je sollicitatiebrief vóór 29 maart a.s. naar: Ziekenhuis Walcheren, sector P&O, Postbus E 4380 DDVIissingen of via e-mail: secretariaatP&0@walcheren.ziekenhuis.nl. Ziekenhuis Walcheren MOOI WERK IN EEN PRACHTIGE OMGEVING 020 626 44 36 www.amnesty.nl giro 454000 Support our fight for hi voor 36 uur per week vac.nr. 2003.26 Afdeling Bedrijfsadministratie Deze afdeling is onderdeel van de Dienst Financiën Informatisering (circa 35 medewerkers) die verantwoordelijk is voor financiën en informatie in brede zin binnen Emergis. Ook de afdelingen controlling, zorgadministratie, documentatie, post en archief (DPA) en automatisering behoren tot deze dienst. De uitdaging U bent verantwoordelijk voor alle financiële en administra tieve vragen vanuit diverse sectoren en diensten. Binnen die sectoren en diensten volgt u de ontwikkelingen, stelt periodieke rapportages en analyses op en neemt deel aan het managementoverleg. U neemt initiatieven en ondersteunt gevraagd en ongevraagd de managers bij financieel-economische en administratieve aangelegenheden ten aanzien van begroting, budgettering en exploitatie. De inbreng Een relevant diploma op Hbo-niveau (bijv. HEAO-BE of SPD), een goed cijfermatig inzicht en ervaring met het opstellen van financiële rapportages. U bent een communicatief sterke teamspeler met een goed gevoel voor verhoudingen. Als sparringpartner van het manage- Werken bij Emergis! Emergis, één van de grootste werkgevers van Zeeland is ontwikkeling. Bij Emergis behandelen, verzorgen of begelei» we dagelijks met meer dan 1000 collega's de 6000 cliënten. Cliënten die hulp nodig hebben op het gebied van geestelijk gezondheidszorg. Dit doen we vanuit meer dan 30 locatiesift Zeeland. Door de ruime mogelijkheden voor zelfontwikkeling en de goede arbeidsvoorwaarden geeft u zelf invulling aan u» eigen toekomst. ment kunt u de grote lijnen neerzetten en hen wijzen op de details belangrijk zijn. Uiteraard bent u accuraat, integer en klantgericht. Ons aanbod Salarisschaal 50 1.732 - 2.872) en goede pnmarif secundaire arbeidsvoorwaarden (CAO GGZ). De functie moet nog definitief worden ingeschaald. Meer informatie Zie www.emergis.nl, bel Rob Boogaard, teamleider (0113 267247) of mail: boogaard@emergis.nl. Uw reactie Uw sollicitatie per brief of e-mail, onder vermelding vsr'- vacaturenummer, kunt u vóór 25 maart 2003 a.s. richten aan Eme$ Personeel en Opleiding, Jacqueline Haver (personeelsadviseur), Postbus 253, 4460 AR Goes. Het e-mailadres is: personeel@emPP' De gesprekken vinden plaats op 8 en 11 april a.s. en het arbeidsvoc- waardengesprek op 25 april a.s. Een assessment maakt onderde?-1 de procedure en is gepland op 17 april 2003. Salaris is bruto per maand op fulltime basis, volgens FWGj-0 Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op?' gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 42