Alles opzij voor de meerkamp Ysebaert volgt roep van binnenuit PZC Thijs Binnerts derde aanwinst voor Hoek Ethiopische topper aan de start 21 [Nederlands kampioene Yvonne Wisse gaat drukke maanden tegemoet Verkerk tekent bij SFX Sports Bekerfinale beslist door eigen goal Marcel Laros test vorm in Bergen op Zoom uitslagen agenda wb donderdag 13 maart 2003 ^piotprvan Klinken MSTELVEEN - Yvonne Wisse L werd zondag Nederlands utoorkampioene op de meer- .„ip atletiek. Outdoorkainpi- fcwas ze al. De Vlissingse is ■Nederlandse niveau ontste- L en gaat nu op zoek naar Lwe doelen. „Ik zet er alles Mr opzij. Studeren kan altijd Ug. sporten niet." lat ze afgelopen weekend weer Ederlands kampioene werd, ,as te voorspellen. De concur- „ten the ze had, waren door iekteen blessures afwezig. Het Bsduseen makkelijke opgave. jjjaancircuit VZA jtgebreid naar es wedstrijden 1JSSINGEN - Het Zeeuwse gancircuit van de Vereniging celand Atletiek (VZA) is uitge reid van vier naar zes wedstrij- den. RKHAV en De Wielingen lemen dit seizoen ook een wed- trijd voor hun rekening. ietwee Zeeuws-Vlaamse clubs lebben sinds kort de beschik king over een kunststofaccom- oodatie en zijn dus in staat om e te draaien in het circuit, .inals de voorgaande jaren irdt in dit circuit, dat in de londuren wordt afgewerkt, jkeen aantal nummers van de eeuwse kampioenschappen senioren en A/B-junioren irwerkt. Het circuit wordt geopend op 13 mei in Zierikzee. ..„ens staan de wedstrij- en in Hulst (woensdag 28 mei), nieuzen (dinsdag 3 juni), jes(woensdag 18 juni), Oost- Bg (vrijdag 4 juli) en Middel- Bg (\Tijdag 11 juli) op de fender. De Zeeuwse kampi- nschappen voor C/D-junio- m en pupillen staan voor za- rdag 28 juni in Hulst op het igramma, De meerkamp- npioenschappen worden in (weekeinde van 30 en 31 au- ptusin Vlissingen afgewerkt. Maar op dat moment stelde de studente communicatie- en informatiewetenschappen zichzelf andere doelen.Ik pro beerde een zo hoog mogelijk puntentotaal te halen. En dat is me gelukt." En hoe. Op de 60 meter horden verbeterde ze haar persoonlijk record. Bij het kogelstoten stootte ze verder dan ooit en ook op de 800 meter liep ze een dik persoonlijk record. Met een puntentotaal van 4356 punten kwam ze op de derde plek van de Nederlandse eeuwige ranglijst terecht achter Tineke Hidding en Sharon Jaklof sky. Maar ondanks haar persoonlijk record bij het kogelstoten, gooit Yvonne Wisse nog niet ver ge noeg. Haar voormalige per soonlijke begeleider André Stroo zei vorig jaar nog dat ze minimaal veertien, vijftien me ter ver moet stoten om mee te kunnen tellen op de mondiale meerkamp. Met 12,55 meter is ze daar nog lang niet. En ook over haar speerwerpen (dat al leen onderdeel is op de zeven kamp, outdoor) had Stroo kri tiek. „Ze moet toch minstens veertig meter gooien om mee te doen.Intussen zit ze er al wel in de buurt, maar de laatste meters moet ze nog overbruggen. Wisse is er mee bezig, maar weet dat kogelstoten en speerwerpen nooit haar beste onderdelen zul len worden. „De werpnummers zijn niet goed bij mij. Ik heb het gevoel eigenlijk nooit gehad. Ik werk er wel aan en doe ook twee keer per week aan krachttrai ning, speciaal voor deze num mers." Studie Die trainingen doet ze naast al de uren die ze toch al traint. Ne gen a tien keer per week staat ze op de baan. ,,'s Morgens train ik veel zelf. Elke ochtend ga ik lo pen of doe ik aan krachttrai ning. 's Avonds ga ik naar Lisse voor training bij de club en op andere avonden train ik op een baan in Amsterdam." Daar naast volgt ze ook nog de studie communicatie- en informatie wetenschappen aan de VU in Amsterdam. „Maar dat is geen probleem. Ik hoef weinig op de universiteit te zijn, ik kan alles zelf indelen en heb het idee dat ik alles kan doen aan de studie én aan atletiek." Het Nederlands kampioen schap afgelopen weekeinde was voorlopig de laatste wedstrijd voor Yvonne Wisse. Het NK ze venkamp in Apeldoorn is pas eind mei. Dan wil ze zich kwali ficeren voor het Europees kam pioenschap voor neo-senioren in Polen in juli. „Ik ben nu nog bezig met de wintertraining, dat is niet wedstrijdgericht. Dat ga ik binnenkort weer doen. Rich ting het NK. In april en mei heb ik dan nog een trainingsstage van twee weken in Portugal. Dat is het lekkerste. Twee keer per dag trainen en verder ner gens over hoeven denken dan al leen over atletiek." Driehonderd punten En dat alles om de driehonderd extra punten te kunnen realise ren die nodig zijn om op WK's en Olympische Spelen mee te mo gen doen. Momenteel heeft ze een pr staan van een goede 5700 punten. Ze heeft er alles voor over om dat aan te scherpen. „Ik wil zeker over een paar jaar aan een WK mee kunnen doen. De Olympische Spelen van volgend jaar in Athene zijn nog niet echt een doel. Ik moet eerst maar eens zien wat ik dit seizoen pres teer. Mocht ik er heel dichtbij komen, dan heb ik er ook alles voor over om het te halen. Ja, ook mijn studie moet er dan even aan geloven. Studeren kan altijd nog, sporten niet, hè?" Yvonne Wisse, die enkele weken geleden overstapte van atle tiekvereniging AAC in Amster dam naar De Spartaan in Lisse, traint hard en wacht af of ze de punten haalt. Ze durft zichzelf nog niet vast te pinnen op meet punten in de toekomst. Wisse blijft een nuchtere Zeeuwse, on danks dat ze nu in Amstelveen woont. De posters van het EK voor junioren in het Italiaanse Grossetto (zesde plaats) en het WK voor junioren in Santiago de Chili (zevende), waar ze aan mee deed, hangen in elk geval op haar kamer. „Ter stimulering." Yvonne Wisse: „Ik wil zeker over een paar jaar aan een WK mee kunnen doen. De Olympische Spelen van volgend jaar in Athene zijn nog niet echt een doel. Ik moet eerst maar eens zien wat ik dit seizoen presteer." foto Emiel van Lint door Barry van der Hooft VLISSINGEN - Thijs Binnerts speelt met ingang van komend seizoen voor zaterdag-hoofd klasser Hoek. De achttienjarige speler komt over van Jong RBC Roosendaal en speelde daarvoor bij FC Dauwendaele. Binnerts is na Steven de Croock en Pascal Smessaert (beiden Maldegein) de derde aanwinst voor Hoek. Technisch manager Patrick Naudts had Thijs Binnerts twee jaar geleden al naar Hoek willen halen. „Maar toen waren we te SCHIPHOL - Tennisser Martin Verkerk (24) heeft gisteren een tweejarig contract getekend bij de SFX Sports Group Benelux. SFX doet ook de zaken van on der anderen zwemster Inge de Bruijn, Ajacied Andy van der Meyde en basketballer Dan Gadzuric. Het moederbedrijf heeft onder anderen Andre Agassi en David Beckham on der contract. ANP VLISSINGEN - De futsallers van Alfons/Zuid West Negen hebben gisteravond de beker van het district Walcheren ver overd. In de finale was de ploeg na een 1-1-ruststand met 5-4 te sterk voor Domburg. De finale werd in de laatste mi nuut beslist door een eigen doel punt. Domburg-speler Koen Minderhoud schoot de bal snoeihard in zijn eigen kruising en bezorgde Alfons daarmee de beker. De overige doelpunten van Alfons kwamen op naam van Frank Tax (2x) en John Cas- teleijn (2x). Wilco van Eijzeren (2x), André Kooman en Chiel Maranus scoorden tegen na mens Domburg. laat, omdat hij al voor RBC had gekozen Volgens Naudts is de linksbenige Binnerts een veel- zijdigespeler. „Hij kan op iedere positie aan de linkerkant uit de voeten en speelt momenteel bij RBC als centrale linkerverdedi ger. Op zijn achttiende is hij al een vaste kracht in het tweede elftal van RBC, dus dat zegt denk ik al genoeg. We wilden hem graag hebben en hij wilde op zijn beurt graag bij Hoek ko men spelen." Van de huidige selectie hebben inmiddels dertien spelers toege zegd ook volgend seizoen voor Hoek te zullen spelen. Topscorer Rieno van Oost kondigde al eer der zijn vertrek aan en Patrick Naudts voert nog gesprekken met Frank de Wispelaere, Musa Kanu, Gunter de Meijer, Björn van Avermaete, Arjen Oostdijk, Michel Mullaert en Arco Herre- bout over een langer verblijf in Hoek. BERGEN OP ZOOM - De Spa- do-organisatie van de tweede duathlon (zes kilometer lopen, dertig kilometer fietsen en drie kilometer lopen) voor het Van Tongeren Zeelandcircuit mag de handen dichtknijpen met de topbezetting. Marcel Laros uit Rijen, de voor malig Nederlands steeplekam- pioen die in 2001 nog tweede werd op het WK duatlon in het Italiaanse Rimini, is de meest aansprekende naam. Hij zal za terdag in Bergen op Zoom wil len testen hoe hij ervoor staat na zijn blessure, die hem vorig jaar uit competitie hield. Daarnaast start drievoudig Ne derlands kampioen hele triatlon Bert Flier uit Barendrecht. Ver der zijn Remy Vasseur uit Vlis singen, tiende op de nationale triatlonranking, en Sandor Mol uit Bleiswijk, winnaar van de veldduatlon in Etten Leur, van de partij De start van de duat lon is zaterdag om 17.00 uur voor het zwembad De Schelp in Bergen op Zoom. eigen favoriet in Zwinstedenloop SLl'IS-DeZwinstedenloop zal dit jaar, bij de mannen althans, eheerst worden door onze zui- erburen. Niets nieuws onder de zon. want met uitzondering van John Vermeule en de im port-Zeeuw, de Mexicaan Mau- ricio Gonzales, zijn het bij de mannen allemaal Belgen die de wedstrijd al een keer won- tadag zullen de namen van tederick Colpaert. Didier nockaert en zeker ook de win- taar van de Midwinter halve tarathon in Cadzand-Bad, Bart de Berge, wel meerdere ke ten door de microfoon klinken. won vorige week de isterwedstrijd van de Zwin steden in Torhout (de derde en aatste van het drie wedstrijden lellende circuit is op 6 april in bet Franse St.-André). Knoc- kaert werd er derde en De Berge ierde. Andere sterke Belgische lopers zijn- Guy de Blander, Vincent Huyghe, José Istace, ean-Claude Lebrun, Patrick Boegiers en Wim Mory. Daar toeten de regionale mannen oals Theo Rabout, Sjaak Lu- «jn, Patrick van Quekel- *rghe, Eric Cappon, Peter de toen Patrick de Boevere het te- P opnemen. Een plaatsje in de top-twintig in dit gezelschap is voor hen al meegenomen lij de vrouwen staan Carl a ïeurskens en Terèse van Lare al i de boeken met succes bij de wmstedenloop. Zondag wor den an Lare uit Sluis en Ingrid sebaert uit Hulst in de voorste egionen verwacht Je parkoersrecords staan sinds '98 op naam van John Vermeu- Hfi04 31) en Carla Beurskens 1.16 23). Er wacht een vette bo gs voor de atleet of atlete die ptscherper stelt. Iets wat er de neer in zit, want parkoers- J*0" Frank Verschorre heeft Jörcuit exact op de voorge geven 21,1 kilometer ge- Hl 6 *P de tien kilometer staat bij de touwen Frederique Versluys "£uidzande aan de start. De Jwse crosskampioene is ge- Pwn van de kanshebsters. Bij mannen zal het ook hier een «g'seh festival worden. Start J bnish zijn op de Groote Pm in Sluis vlak naast het ?c Belfort. De 'Tien van 1 begint om 12.45 uur. De aive marathon om 13.00 uur en «leugdmijl om 13.10 uur. De FJSUitreiking is gepland om uur ui sporthal 'DeVliete' mm °j was_ en kleedac- KwiV';Na-inschriLven lor. vanaf 10.30 uur in het Bel- Atlete uit Hulst prepareert zich in Zwinstedenloop op marathon van Rotterdam door Ben van den Aarssen HULST - Schoorvoetend gaat ze akkoord met het interview. Niet uit verlegenheid, helemaal niet. Nee, Ingrid Ysebaert is on tevreden over de aandacht die de media doorgaans hebben voor de vrouwenatletiek. Met name de lauwe reacties op haar tweede, begin vorige maand be haalde Zeeuwse titel op de halve marathon bij de veteranen sto ren haar. Minder getalenteerde collega's komen al helemaal niet aan bod. „Er wordt niet naar de vrouwen gekeken. Dat gebrek aan waardering irriteert me ma teloos." Zo, die is raak. Ingrid Ysebaert (36) zit niet op een goedmakert j e achteraf te wachten, zegt ze ten overvloede. In Cadzand-Bad was ze, moeder van vier kinde ren en druk bezig met de voor bereidingen op de hele mara thon in Rotterdam komende maand, in barbaarse omstan digheden een klasse apart op de Midwinter halve marathon. Na 1 uur, 30 minuten en 36 secon den kwam ze over de streep. „Ik heb een supertij d gelopen op een niet misselijk parkoers. Dan verwacht je meer dan een regel tje onderaan in de krant." Wie nu denkt dat Ysebaert een vrouw is met haar op de tanden heeft het mis. Haar ogen zijn even zacht als het Hulster dia lect. Lang is ze ook. Niet het postuur dat je onmiddellijk vooraan op de lange afstand verwacht. Zelf noemt ze haar stijl een drama. „Mijn benen slaan alle kanten uit. Het is niet mooi om te zien. Het is echt zwoegen. Hard gaat het wel, re- delijkhard in elk geval. Voor mij is het een kick dat het lukt om op mijn leeftijd nog leuk te preste ren." De prestaties van Ysebaert krij gen nog meer betekenis als in ogenschouw wordt genomen dat ze pas sinds drie jaar serieus aan wedstrijden meedoet. Lo pen deed ze altijd al wel Ge woon voor zichzelf. De polders in, de bossen. Een tweede plaats bij haar debuut op een halve marathon tussen Axel en Graauw gaf haar het besef dat er meer inzat. Inmiddels is ze tweemaal pro vinciaal kampioen op de halve marathon en is ze sinds vorig jaar regerend Nederlands kam pioen veteranen op de klassieke afstand. Op die laatste titel, be haald in een tijd van 3 uur en 19 Ingrid Ysebaert (36) vindt het een kick dat ze op haar leeftijd nog kan presteren. minuten, is ze vreemd genoeg niet trots. „Gewoon omdat het een slechte tijd is. Ik ben te lang zaam begonnen. De tegenstand was ook te gering om me aan op te trekken. Ik kan ook sneller. Twee jaar geleden liep ik in Rot terdam al 3.15. Nog altijd mijn persoonlijk record." Groente en fruit Het vorig seizoen van Ysebaert, die ook nog twee dagen in de week groente en fruit verkoopt op de markt in Hulst, ging door een onduidelijke blessure deels verloren. Pas in de loop van de zomer voelde ze haar krachten terugkeren. Door intensief te crossen is ze deze winter sterker geworden, vindt ze, De Zeeuwse titel in Cadzand kwam dan ook niet als een verrassing. Zondag start ze in de Zwinstedenloop in Sluis. Voor die halve marathon rekent ze zich niet tot de favo rieten. Die komen volgens haar uit Vlaanderen. ,,Ik denk niet dat ik voor het podium in aan merking kom. Voor mij staat de race ook voor de volle honderd procent in dienst van de mara thon in Rotterdam." De magische grens van drie uur, dat is voor Ysebaert het ultieme doel en die barrière wil ze over winnen. Het zit in haar hoofd, nog niet in haar lijf. Dit jaar al helemaal niet. Eigenlijk twijfelt ze hardop of ze dat doel ooit be reiken zal. Aan de trainingsar- beid ligt het in elk geval niet. In de aanloop naar Rotterdam (op 13 april) heeft ze de intensiteit van de trainingen flink opge- van onze sportredactie SLUIS - De Ethiopische topatlete Alemuto Beke- le verschijnt zondag aan de start van de Zwinste denloop in Sluis. Bekele verblijft twee jaar in het Belgische Burcht en won onder meer twee keer de Guldensporen Marathon tussen Kortrijk en Brug ge, de Baden Marathon in Karlsruhe en de Bonn Marathon. Haar beste tijd is 2.42.59 uur, gelopen in de Gul densporen Marathon. Bekele won vorig jaar ook de Corrida van Aalst, waar ze de 12 kilometer liep in 42 minuten en 13 seconden. De Zwinstedenloop past perfect in haar voorbe reiding op een marathon die de Ethiopische dit jaar onder de 2 uur en 40 minuten wil lopen. Waar dat moet gebeuren heeft ze nog niet beslist. Bekele is wel een atlete die in Sluis het parkoersrecord van Carla Beurskens, daterend uit 1998 met 1.16.23 uur, kan verbeteren Basketbal New York. NBA. Indiana Pacers - New Orleans Hornets 71-81. Washington Wizards - Orlando Magic 106-105, Cleveland Cavaliers Miami Heat 75-77, New York Knicks Memphis Grizzlies 85-87, Chicago Bulls LA Lakers 116-99, Milwaukee Bucks - San Antonio Spurs 102-105, Denver Nug gets-Toronto Raptors 95-87, Seattle Su- personics - Portland Trailblazers 77-92, Golden State Warriors - Phoenix Suns 113-98. Cricket Bloemfontein. WK, Super Six. Kenia - Zimbabwe 2-0. Kenia 135/3 in 26 overs, Zimbabwe 133 all out in 44,1 overs. Kenia: Odoyo 43 not out, Odumbe 38 not out, Suji 3/19, Obuya 3/32. Zim babwe; Flower 63. Stand: 1. Australië 4-20, 2. India 4-16, 3. Kenia 4-14, 4. Nieuw-Zeeland 4-8, 5. Sri Lanka 4-7,5, 6. Zimbabwe 4-3,5. Austra lië, India en Kenia naar halve finales. Dammen Izjevsk. WK-tweekamp, mannen, eerste set, derde partij; Alexander Georgiev (Rus) - Alexei Tsjizjow (Rus) 1-1. Eind stand eerste set: 3-3. Barrages brengen vandaag beslissing. Darts foto Camile Schelstraete voerd. Een kleine honderd kilo meter per week loopt ze, ver deeld over zes dagen, met soms een duurloop van een uurtje of drie. Onder schooltijd, dat spreekt. Eerst en vooral is ze moeder. En er is nog de markt kraam en een partner, Gaston. Voor Ysebaert is een volle agen da geen probleem „Voor wat je graag doet is altijd tijd Ik volg een roep van binnenuit." Nog altijd traint ze vooral op ge voel. Een eigen trainer heeft ze niet, een sponsor evenmin. Yse baert doet het vooral met advie zen van collega's bij RKHAV, de atletiekvereniging in haar woonplaats. En ze luistert naar haar eigenlange lij fDe absol u- te landelijke top blijft voor al tijd buiten haar bereik, weet ze Daarvoor is ze ook te laat be gonnen met wedstrijdatletiek. Volgens insiders heeft ze daar mee een gouden kans verspeeld Ysebaert ziet echter niet om in wrok, integendeel. „Toen is voorbij. Ik ben tevreden zoals het nu gaat. Dit is mijn passie. Hier geef ik graag aan toe." Competitie ZDF. Derde divisie: Zierikzee 1-Hart van Middelburg 4 8-5, Wicked- DOF 9-4, Duke-High Five 2 5-8, Veerhuis 1-Zierikzee2 12-1. Stand: Veerhuis 1 145- 24, Zierikzee 1 139-43, Wicked 110-72, DTP/EPA 2 105-64, Midcity 2 95-74, DOF 84-98, Hart van Middelburg 479-103, Du ke 78-104. High Five 2 75-107. Zierikzee 2 73-109, VTVN 73-96, Hart van Middel burg 3 53-103, Mutsen 22-134 Vierde di visie: EPA/Gompy 3-Veerhuis 2 0-13, Yip Plaza 5-Les Amies 1 8-5, No Mercy-Sjie- k/EPA 4 10-3, Les Amies 2 Pitbullers 7-6, Butterfly Wissenkerke 3-10, Jong Ar- rows-Oldtimers 11-2 Stand: No Mercy 145-24, Veerhuis 2 116-40, Les Amies 108-61, Wissenkerke 99-70, Once Again 98-58, Jong Arrows 93-76, Butterfly 78- 91, Sjiek/EPA 4 73-83, Pitbullers 69-100, Basken 2 48-108, Oldtimers 39-130, EPA/Gompy 3 27-142. Yip Plaza 5 13-13, Les Amies 2 8-18. Skiën Kvitfjell (Noo). Mannen, Wereldbeker, afdaling: 1. Deneriaz (Fra) 1.28,37, 2. Eberharter (Oos) 1.28,54, 3 Rahlves (VSt) 1.28,58, 4. Burtin (Fra) 1.28,74, 5. Aamodt (Noo) 1.29,15, 6. Kernen (Zwi) 1.29,21. Eindstand WB afdaling 1 Eberharter 790 punten, 2 Rahlves 593, 3. Walchho fer (Oos) 430. Stand WB algemeen: 1 Eberharter 1233, 2 Miller (VSt) 1060,3. Aamodt 870. Vrouwen, Wereldbeker, afdaling: 1Göt schl (Oos) 1.35,32, 2 Jacquemod (Fra) 1.35,64, 3. Clark (VSt) 1 35,67, 4. Cecca- relli (Ita) 1.35,95, 5. Turgeon (Can) 1 35,99,6. Dorfmeister(Oos) 1.36,13. Eindstand WB afdaling: 1. Dorfmeister 372 punten, 2. Götschl 368,3. Clark 316. Stand WB algemeen 1 Kostelic (Kro) 1552, 2. Paerson (Zwe) 957. 3 Dorfmeis ter 927. Sportprijsvragen Lucky Day 3045. 2-10-11-17-18-19-20-22 25-28-29-30-45-46-52-56 60-70-73-79 (onder voorbehoud) Tennis (Aus/Zim)-Schalken/Schüttler(Ned/Dui) 6-3 6-4. Indian Wells. Vrouwen, 2 miljoen euro. Kwartfinale. Davenport (VSt/4) - Maures mo (Fra/5) walkover. Sarajevo. Challenger. 25.000 euro. Eerste ronde- Wessels (Ned) - Parmar (GBr) 7-66-3. Salinas (Ecu). Challenger, 25.000 euro. Eerste ronde: Van Lottum (Ned/1) - Falla (Col) 6-4 1-6 7-6 Volleybal Middelburgse Bedrijfsvolleybal Vereni ging. Eerste klasse: Rabo Beveland DGA fin. adv 3-5, Tecona - Arditos 6 2. Begijn makelaar-AKZ verzekeringen 6-2, Zeeuwse eilanden - Café Nationaal 2-6. Stand. Café Nationaal 15-95, Tecona 16 87, DGA fin. adv. 14-72, Eastman 15-69. Rabo Beveland 16-68, Arditos 15-58, Murre Moens 15-58, Zeeuwse eilanden 16-57, Begijn makelaar 15-55, HZ sport 15-31, AKZ verzekeringen 14-6, Tweede klasse- Bosma elektro - LVV 0-8, Delta consult/Dauwendaele - Piet Voskamp/'t Zand 3-5, Beko - Raab karcher 8-0. Stand: Beko 14 104, Piet Voskamp/'tZand 15-87, WEA/Dauwendaele 15-76, LW 15-73, Raab karcher 16-69. Delta 14-63, Delta consult/Dauwendaele 15-49, Bosma elektro 15-40, Plu 14-32, RTC de Singel 15-22. PSW 10-7 Derde klasse: Bowl de Kruitmolen - Indoor karting 4-4, Provin cie Zeeland - SV Duo/Pare central 0-8, SVA/Kodde - Poseidon/ziekenhuis Wal cheren 7-1, Schoonen elektro/MZ - Aann- .bedr. Louws 8-0. Stand: Indoor karting 15-104, Poseidon/ziekenhuis Walcheren 16-80, SVA/Kodde 16-77, Provincie Zee land 16-73, Bowl de Kruitmolen 16-72, Schoonen elektro/MZ 16-69. Nehalennia 15-59, Eastman 2 15-49, SV Duo/Pare central 15-44, Aann.bedr. Louws 15-27, Bayards alu 15-26 Vierde klasse: Plu 2 Auto Sporry/Oranje Nassau 2-6, Provin cie Zeeland 2 CZ groep zorg 5-3, Ge meente Middelburg - Bandoeng 6-2, HZ sport 2 - ROC Zeeland 2-6 Stand: Plu 2 16-95, Auto Sporry/Oranje Nassau 15-95, PZC 15-87, ROC Zeeland 15-67, HZ sport 2 16-53, Provincie Zeeland 2 14-50, De Voogd 15 49, CZ groep zorg 15 48, Ge meente Middelburg 16-45, Rabo Wal cheren 14-39, Bandoeng 15-36. Vrouwen. Eerste klasse: Renault Dijk wel/SVS - ZOPC/MZ 5-3, Smith kaas - Be fit 8-0, Begijn makelaar - De vier linden 8 0, The tube Tènce/Dauwendaele 8-0. Stand: Smith kaas 16-113, The tube 15 100, Begijn makelaar 16-85. Jachtwerf Goes 16 69, Bakkersland/Dauwendaele 16-65, LVV 16-64, Vlijtig Liesje 16-61, Re nault Dijkwel/SVS 16-55, Tènce/Dau wendaele 16-48, ZOPC/MZ 16-43, De vier linden 16-40, Befit 15-13. Tweede klasse: DVC plus - Justitie Middelburg 8-0, Jong Ambon - CZ groep 1-7, Breedijk/SVS - Ar dita 2-6, Wijk Klarenbeek - Poseidon/zie kenhuis Walcheren 3-5. Stand CZ groep zorg 15-88, De Reus en van Heemst 16- 85. Schoonm.bedr. SimonsA Zand 15- 68, DVC plus 16 68, 't Ken net 15-64, Ardi ta 16-64, Jong Ambon 15-61, Breedijk/SVS 16-55, Wijk Klarenbeek 16 51, Poseidon/ziekenhuis Walcheren 15- 48, Justitie Middelburg 15-47, Bakker Schrieks/MZ 16-45. Voetbal Betaald voetbal. Holland Casino Eredivie. Graafschap-FC Utrecht 1 - 0.90. Hans van der Haar. Indian Wells. Masters Series, mannen, 2,25 miljoen euro Tweede ronde: Kuertan (Bral - Federer (Zwi/4) 7-5 7-6, Spadea (VSt) - Kiefer (Dui) 6-3 6-2. Mirnyi (WRu) Rios (Chl) 6-3 6-3. Dubbel, eerste ronde. Arthurs/Ullyett -donderdag Biljarten Biljarttoernooi voor teams om Grevelin- gen Cup. Organisatie: BV D'eule. Locatie Neffen D'eule. Oosterland Aanvang 19.00 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 21