PZC Openbare loting in bekerstrijd Jan Bos: met de baanfiets op het ijs Melchers weer in Oud-Vossemeer Fraaie zege Spiegels in schaakcompetitit Bond komt clubs tegemoet Zwolle-spelers zwijge Verbruggen pleit voor minder teams uitslagen agenda Ebi Smolarek hervat training door Rudy Boogert BREDA - De potten komen maandag uit de kast op het KNVB-districtskantoor in Bre da. Voor de eerste keer wordt er in alle openbaarheid geloot voor het districtsbekertoernooi. De 32 resterende voetbalverenigin gen, waaronder zeven Zeeuwse clubs, worden op één hoop ge gooid en vervolgens door Hans Kraaij jr aan elkaar gekoppeld. In het verleden is er bij de clubs steen en been geklaagd over de ondoorzichtigheid van het be kertoernooi. In welke ronde zit ten we nu? Hoeveel wedstrijden moeten we nog spelen om in de finale te staan? Welke ploegen zitten er nog in? Deze schaduwzijde van het be kertoernooi is door de landelij ke KNVB onderkend en daarom is er dit seizoen gekozen voor een openbare loting vanaf de 1/16 finale, de ronde met de laatste 32 ploegen. De overgebleven clubs worden niet in één pot gegooid, ver moedt Wim Schoe, competitie leider van het district Zuid I. ,Door de vele afgelastingen van de laatste maanden is de kans aanwezig dat verschillende be kerduels doordeweeks gespeeld moeten worden. Met het oog op de reisafstanden overwegen we om twee regionale groepen te maken - oost en west - om de af standen te beperken. Daarover moeten we overigens nog een definitieve beslissing nemen." Tegenstander Evenals in de Amstel Cup voor profploegen wordt er maandag avond (vanaf 19.30 uur) doorge- loot tot de finale. Kloetinge en Hoek weten dan bijvoorbeeld meteen wanneer ze de eerste se rieuze tegenstander kunnen verwachten. De 32 ploegen moeten vanaf heden nog vijf duels winnen om de beker te veroveren. Ook in de andere districten be steedt de KNVB meer aandacht aan de loting. In West II wordt bijvoorbeeld komende zaterdag na afloop van het hoofdklasse duel Quick Boys-Scheveningen door beide aanvoerders geloot. Bij de voetbalbond wordt seri eus werk gemaakt van het re-stylen van het bekertoer nooi. Er zijn inmiddels plannen gelanceerd om in de eerste ronde voortaan alleen de poulewin naars door te laten gaan en om de kwartfinale (de laatste acht) in een poulevorm te laten spe len. De nummers één en twee van die poules zouden mogen deelnemen aan de Amstel Cup voor profs. Jong Ambon In het deelnemersveld van dit seizoen zijn evenals vorig jaar nog zeven Zeeuwse clubs verte genwoordigd. Daarvan is de op vallendste ploeg Jong Ambon, dat de enige vijfdeklasser is bij de 32 resterende clubs. Het veld bestaat verder uit zeven hoofd klassers, vijf eersteklassers, zes tweede- en derdeklassers en ze ven vierdeklassers. De verde ling zaterdag-zondag valt ruimschoots in het voordeel van de zondagclubs uit: 24-8. De laatste 32 ploegen zijn: Achilles Veen, ASWH, Baronie, Bavel, Dommelen, SC Gastel, Hapert, Hoek, Hoeven, Inter nos, Jong Ambon, Kloetinge, LRC, Nemelaer, Nuenen, ODC, ODIO, Oisterwijk, OJC Rosma len, Papendrecht, RCS, Sarto, SBC, Steen, Terneuzen, Tricht, UNA, Veere, VOAB, WGZ, Wil- helmina, Zundert. woensdag 12 maart 2003 doorSven Remijnsen OUD-VOSSEMEER - Het Zeeuwse wieier- seizoen wordt zaterdag zoals gebruikelijk geopend in Oud-Vossemeer. De 55e editie van het plaatselijke criterium mag zich op nieuw opmaken voor een stormloop aan eli te en beloften, amateurs A en vrouwen. Met de deelname van Mirjam Melchers, de winnares van vorig j aar en tweede op de we reldranglijst, Suzanne de Goede, de wereld kampioene bij de junioren en nationaal kampioene Arenda Grimberg is de vrou- wenkoers over zestig kilometer verzekerd van grote namen. Het drietal vormt de voor hoede van Farm Frites-Hartol, het toon aangevende team dat altijd op volle sterkte naarTholen komt. De komst van Leontien van Moorsel, die al drie keer eerder won, is nog onzeker. De olympisch kampioene is, evenals een aantal ploeggenotes, verkouden teruggekeerd van een grotendeels verregend trainingskamp op Mallorca. „We proberen met een zo groot mogelijke ploeg in Oud-Vossemeer te rij den, maar met Leontien moeten we uitkij ken", zegt haar ploegleider en echtgenoot Michael Zijlaard. Mocht Van Moorsel voor spoedig herstellen, dan staat niets haar deelname in de weg. Laatkomers Inmiddels hebben 34 vrouwen ingeschre ven. Toon Havermans, de voorzitter van de organisatie, verwacht op de dag zelf nog de nodige bijschrijvingen. Ook het aantal deel nemers bij de amateurs A (88) en de elite en beloften (65) zal nog verder worden ver hoogd door laatkomers, zo leert de geschie denis in Oud-Vossemeer. De amateurs A rij den zestig kilometer, de elite en beloften tachtig. Belangrijke kandidaten voor de ze ge zijn ervaren prijsrijders als Francis Franse, afgelopen zondag nog winnaar van de Dorpenomloop in Rucphen, Wilfried Bastiaanse en John Leijs. Richard Slabbe- koorn staat eveneens op de startl ijst en Tho- len wordt vertegenwoordigd door vier ren ners van eigen bodem: Peter Metske, Arjan van Haaften, Piet Fase en Johnny Pollie. Toon Havermans verkeert al jaren in de luxe van een omvangrijk deelnemersveld. In sep tember organiseert hij ook de Ronde van Hoogerheide. „Je kunt stellen dat ik de eer ste en de laatste koers van het seizoen doe. Het is een wereld van verschilHoogerheide loopt weliswaar ook goed, maar de periode daarvoor is het maar minnetjes. Het aantal deelnemers aan de criteriums loopt in de zo mer altijd sterk terug." Niet alleen de datum is het geheim achter het succes van de enig overgebleven wieler koers op Tholen, verzekert Havermans. „Er zijn ook veel premies te verdienen." En het weer werkt meestal mee. „Wij hebben bijna altijd lekker weer, terwijl het een dag later in Woensdrecht vaak regent. Ook voor za terdag ziet het er weer goed uit." van onze sportredactie ZWOLLE - Klein Duimpje met een pleister. Zo om schreef FC Zwolle-trainer Peter Boeve zijn elftal dat za terdagavond kansloos met 0- 5 verloor van Ajax. De pleister gaf aan dat Boeve kampt met een tamelijk lan ge blessurelijst. Gisteren hebben de spelers van FC Zwolle zichzelf een pleister- op de mond geplakt. Tot 1 april treden zij niet meer naar buiten in de media. Op die manier willen ze probe ren de rust te laten terugk ren in de selectie. Onlangs verschenen in i landelijke media verhak over een tweedeling m j selectie van FC Zwolle Zé terdag nog bekritiseerde^ rino Promes een aanté ploeggenoten in de Volk krant. Dat was aanleidq voor de selectie om g een praatsessie te beleggs met de radiostilte als rest- taat. Tot 1 april praat alleen trai ner Peter Boeve naar buite toe nog over voetbalzak GPD Van het podium van het afgelopen Nederlands kampioenschap zijn Arenda Grimberg (midden) en Mirjam Melchers (rechts) zeker aanwe zig in Oud-Vossemeer. De komst van de verkouden Leontien van Moorsel (links) is nog onzeker. foto Robert Vos/ANP door Henny de Jonge ZIERIKZEE - Sjaak Spiegels is aan een uitstekend seizoen be zig in de schaakcompetitie van Zierikzee. In de 21e ronde straf te hij een foutje van Arend Bandsma genadeloos af. Sjaak Spiegels staat in het tussenklas- sement nu op de vierde plaats. Koploper is Hans Aangeenbrug. Stoffel Stoel en Herman Jukke- nekke speelden een partij op hoog niveau. Stoel won twee pionnen, waarvan één tijdelijk. Die werd kort daarna door Juk- kenekke weer teruggevorderd. Stoel had door deze actie wel een prachtige stelling opge bouwd, in tegenstelling tot Juk- kenekke. Nadat in het midden spel Jukkenekke de kans had gezien zijn materiaal weer in positie te brengen, kon Stoel een stuk zo maar slaan. Stoel durfde dit niet, omdat Jukkenekke een gevaarlijke doorgeschoven pion op de derde rij had. De stelling stond op scherp en beiden waren te bang voor de dreiging van de ander en te weinig overtuigd van hun ei gen aanval om verder te spelen. Ze besloten tot een remise. Jan Overdijk speelde een gewei gerd dame gambiet tegen Kees Polderman. Het was een sterke partij met kansen aan beide zij den. Polderman bood tegen het eindspel remise aan, maar Over- dijk had nog een mooias plan in gedachten. Dit- achteraf iets te gewaagd» derman kon de partij a omzetten. Henk Bremer bond destn met Teun Brouwer. Hetwe prachtige partij metmooit binaties. In het eindspé Bremer een loper tegenin? paard van Brouwer. bood remise aan, maarè bod werd door Brouwer^ gen. Bovendien vond b wendbare paard sterkers witte. Bremer had al zijn pioa een ijzersterke v-formafi gesteld gedekt door de! Het paard van Brouwerb!; achter de feiten aan te hok en Bremer kon onder 1$ ding van de koning metee de achterste lijn bereiken Alex de Nie-Johan Hoogstraii l.d2 d.4; 2. c4 dxc4; 3. e3e5;i exd.4; 5. exd.4 De7+; 6 Pe2 Pbd2 Pc6; 8 0-0 Pf6, 9. Tel 'u a3 Dd6; 11. Pb3 0-0,12 Lfib,j h3 Le6; 14. LxLeB fxLei Pd5; 16. Le5 Ld6; 17. Dg-ft Dxe6+ Kh8; 19. LxLdG aU P/5 d5; 21.De3 Db6; 22. DgJft Dg5 g6; 24. Pe7 DxPb3; 2SI bxPc6; 26. Te6 Pg7; Tfl TfS;li Dxd4; 28. Dd6 Dxd429 bief 30. Dc2 Dc4; 31. Db2+d4;3U 33. Kg2 Dc3; 34. De2 d3; jf Dc2, 36. Del Db2; 37 h-JDr. De5 Kg8; 39. h5 Db4; 4Q.DHI 41. hxg6 Db2+ f3; wit geefthz: DEN HAAG - De verantwoor delijken bij Team Coast laten zich niet zien of horen. De schorsing van de wielerploeg duurt nog altijd voort, omdat de internationale wielrenunie UCI geen bevredigend antwoord heeft gekregen op de vragen die leven over de financiële situatie bij de Duitse formatie. Anderen mengen zich des te lui der in de kwestie. Renners be klagen zich en zeggen een trans fer te overwegen, ploegleiders van andere teams gooien een lijntje uit om Jan Ullrich te strikken. En ook UCI-president Hein Verbruggen laat zich, in al gemene bewoordingen, uit over de situatie. Verbruggen vindt dat er te veel profploegen zijn. „Vorig jaar waren er 62 prof teams, nu 57. Ik denk dat er nog steeds te veel zijn. We willen het niveau optrekken, meer kwali teit garanderen en de situatie vermijden dat er toch nog ploe gen zijn die niet weten of ze het einde van het jaar halen." Zorgen Renners, nog altijd wachtend op hun salarissen van de afgelopen maanden, beginnen zich inmid dels danig zorgen te maken. Alex Zülle: „Zo kan ik toch niet werken, je kunt je niet op het fietsen concentreren. Wat ik van de situatie weet? Iedereen vraagt me dat, maar ik weetniet meer dan wat er in de kranten staat. Of ik mijn salaris nog krijg, ik weet het niet. Geloof me, ik ben blij dat ik een mana ger en boekhouder heb, al is het maar omdat er nog altijd een ge schil met Coast is over het beta len van belasting over 2002." Zülle weet niet of hij binnenkort elders aan de slag kan. „Ik heb een contract met Coast voor 2003, weet niet of ik elders heen kan. Dat is een juridische zaak. Dit is mijn allerlaatste seizoen Het spreekt voor zich dat ik mijn carrière niet zo wil afsluiten." Ondertussen laat Bjarne Riis merken dat hij graag zijn vroe gere adjudant en vriend Jan Ull rich zou willen inlijven. De ploegleider van CSC onderhan delde vorig najaar wekenlang met de Duitser, maar had door het ontbreken van een co-spon sor onvoldoende budget om Ull rich te contracteren. „Ik heb een halfjaar mijn best gedaan geld te vinden. Het was niet voldoen de voor hem. Nu vraag ik hem niet meer, Jan moet maar naar mij toekomen." GPD Jan Bos ziet overeenkomsten tussen schaatsen en wielrennen: „Het draait allemaal om kracht en snelheid." foto Vincent Jannink/ANP door Tim Senden HEERENVEEN - Hij werd in de wielen gereden door zijn eigen ambities. Jan Bos, schaatser van professie, liet zich dit seizoen verleiden tot een intensief uit stapje naar de wielerbaan en miste daar om tijdens het hoogtepunt van het sei zoen, het WK sprint, de juiste slag. De Harderwijker leerde zijn les, nam rust en lijkt klaar voor het WK afstanden, ko mend weekeinde in Berlijn. Nee, het gevoel dat hij tijdens de mondia le titelstrijd zijn seizoen moet redden, heeft Jan Bos niet. De DSB'er beaamt dat het WK sprint een sof was, maar is tevre den met zijn drie seizoenszeges. Hij won dit schaatsjaar twee wereldbekerwed strijden op de 1000 meter en werd daar naast Nederlands sprintkampioen. „Ik heb niet het idee dat het seizoen is ver prutst." Toch weet Bos, die zich wil kwalificeren voor de Zomerspelen in Athene, dat hij tot meer in staat is. Zijn ambities op de wielerbaan hebben de plannen op het ijs echter doorkruist. Hij had amper het WK baan achter de rug of de topsprinter ver trok alweer naar de schaatshal van Er- furt voor een trainingskamp. 7E^t was mijn fout", zegt Bos. „Wanneer ik na het wielerseizoen een weekje rust had genomen, was er niets aan de hand geweest. Zo veel wedstrijden zijn het ook weer niet, maar ik ging gelijk verder. Zo rijd je jezelf in de vernieling." Met de baanfiets op het ijs, dan verlies je snel je balans. Toch neemt zijn werkge ver hem deze misstap allerminst kwalijk, zo lijkt het. Toon Gerbrands. directeur van het DSB-schaatsteam, wijst erop dat sporters vaak kampen met een zoge noemde post-olympische depressie. Daarom vond de formatie het prima dat hun kopman een nieuwe prikkel zocht in het baan wielrennen. „Natuurlijk neem je dan een risico, maar dat zijn we bere'd te nemen", vertelt de voormalig volley- balbondscoach. Vrijbrief „Na de Zomerspelen staat alles weer vol ledig in dienst van het schaatsen. Kijk. wij denken niet aan de korte termijn. DSB richt zich met een jonge, talentvolle groep op de Winterspelen van Turijn in 2006 en daar moet Bos honderd procent presteren." Tot Athene heeft de schaatser dus een vrijbrief om te genieten van de wieler sport. Bos probeert zich samen met broer Theo en Teun Mulder te plaatsen op de olympische sprint. De 27-jarige oudste Bos fungeert als starter en neemt daarbij zijn kompanen op sleeptouw. „Het geeft me echt een kick", zegt hij. „Bij de sprint ben ik ook niet bang om hoog in de baan te klimmen en me vervolgens naar bene den te laten storten Soms wekt Bos wel eens de indruk dat hij niet meer gemotiveerd is om op de ijs baan topprestaties te leveren. Maar dat hij uitgekeken is op het schaatsen, be strijdt de DSB'er ten stelligste. „Dat ligt misschien aan mijn houding. Maar ik word écht liever in 2006 olympisch kam pioen dan in 2004. Naar die schaatskam pioenschappen heb je je hele leven toegewerkt. Vanaf de tijd dat ik op school mijn eerste rondjes schaatste. Dat heeft veel meer bloed, zweet en tranen gekost." De overgang naar het fietsen verliep moeiteloos. „Het ging heel makkelijk, het stelde niet veel voor ".kijkt Bos terug „Het is een trucje dat je door moet heb ben. Qua trainingen zijn er veel overeen komsten met de schaatsoefeningen. Het draait allemaal om de combinatie tussen kracht en snelheid." Daarmee is ook te verklaren waarom hij zo gauw de aansluiting vond met de Ne derlandse top in het baan wielrennen. Dat schaatsers als Jeroen Straathof en hijzelf die overstap kunnen maken, is volgens Bos niet tekenend voor het ni veau. „Er zijn meerlanden die serieus be zig zijn met baanwielrennen dan met schaatsen." Beginneling Duidelijk is dat de sprinter, die zich op jonge leeftijd uitleefde op de crossfiets, de broodnodige afleiding heeft gevon den. „Het is heerlijk om weer een begin neling te zijn. Op de fiets leer ik in een- razend tempo. Terwijl ik als schaatser honderdsten van een seconde van mijn persoonlijk record afpeuter, maak ik als wielrenner grote sprongen vooruit. Je hebt veel meer momenten van voldoe ning." Maar, benadrukt hijeerst wil Jan Bos op een goede manier het schaatsseizoen af sluiten. De WK-deelnemer op de 500 en 1000 meter werkt in de luwte naar een uitschieter toe. „Ik boek elke week pro gressie. Langzaam word ik stabieler. Zo wordt de opening op de 1000 meter steeds beter." Wellicht dat de terugkeer naar de ijshal waar hij in 1998 de wereldtitel sprint veroverde, voor extra magie zorgt. „Ik weet niet waar ik precies sta", zegt Bos Maar één ding is duidelijk: zo laag als op het WK sprint zq.1 hij niet eindigen. „Nee, ik word niet zevende." ANP Basketbal New York. NBA: Atlanta Hawks - Los An geles Clippers 95-86, Miami Heat - Utah Jazz 73-83, Dallas Mavericks - Minnesota Timberwolves 83-92. Cricket Port Elizabeth. WK, Super Six: Australië - Nieuw-Zeeland 2-0. Australië 208 runs voor 9 wickets (50 overs), Nieuw-Zeeland 112 all out (30.1 overs), Australië wint met 96 runs. Batting Au stralië: Bichei 64, Bevan 56, Martyn 31; Nieuw-Zeeland: Fleming 48 Bowling Australië: Lee 5/42, McGrath 3/29; Nieuw-Zeeland: Bond 6/23, Oram 2/48. Stand: 1. Australië 4-20, 2. India 4-16, 3. Kenia 3-10, 4. Nieuw-Zeeland 4-8, 5. Sri Lanka 4-7,5,6. Zimbabwe 3-3,5. Dammen Izhewsk. WK-tweekamp mannen. Eer ste set, tweede partij: Alexei Tsjizjow (Rus) - Alexander Georgiev (Rus) 1-1. Stand: 2-2. Schaken Skiën Tennis (Spa) 6-2 6-3, Zvonareva i Shaughnessy (VSt) 6-3 4-6 6-2 Delray Beach. Mannen, 3280051 Dubbel, finale: Paes/Zimonjic ilraSi Sluiter/Verkerk (Ned) 7-5 3-67-5. Sarajewo. Challenger, mannen. Et ronde: Van Scheppingen (Nedi - schk(Dui)6-3 6-4. Wielrennen Parijs-Nice. Tweede etappe,LaCto -Saint-Etienne: 1. Rebbelin (ita)182S in 5.01,14, 2. Vinokoerov (Kaz), 3. scharov (Rus), 4. Frigo (Ita), 5-Zatrö (Spa) z.t, 6. Gustov (Oek) 0,03,21. Heeswijk1,58,88 MoerenhoutUi Van Dijk 14,14, 97. Van B houten, 128. Hoffman z.1 A. klassement: 1. Rebbelin 10.205 Vinokoerov 0,03, 3. Frigo 0,13, Ai beitia 0,22, 5. Botscharov, 32. VanS wijk 2,15, 87. Moerenhout 14.09, "J Hoffman 14,46, 109. Vierhouten'! 111. Van Dijk 14,48,117. Van BonU- Catania. Trofeo Etna: 1. Pone"' 199,4 km in 5.11,25,2 Conteütó.U» zoni (Ita), 4. Perdiguero(Spa),5Cs (Ita). Zierikzee. Competitie, ronde 21Peter de Vrieze-Richard van der Veken 0-1; Sjaak Spiegels-Arend Bandsma 1-0, Bas van de Graaf-Aat Brakel 1-0; Martin Krijger- AndréTillema 1-0; Stoffel Stoel-Herman Jukkenekke remise; Sven Tillema-Han van der Made remise; Adrie de Jonge-Ar- jan van Wijngaarden remise; Jan Over- dijk-Kees Polderman 0-1; Alex de Nie- Johan Hoogstrate 1-0; Jan Heiligers- Henny de Jonge remise; Dick Doeswijk- Chris van Eldik 1-0; Jan Verduijn den Boer-Dik Baars 0-1Teun Brouwer-Henk Bremer 0-1, Michiel Meerkerk-Jan Ver kerk 1-0, Marijn van Wijngaarden-Tan- nie Blok 0-1. Stand: 1. H. Aangeenbrug 967 punten; 2. R. van der Veken 809; 3. B. van de Graaf 807; 4. S. Spiegels 794; 5. M. Krijger 776; 6. P. de Vrieze 533; 7. A. Bandsma 515; 8. S. Stoel 510; 9. S Tille- ma499; 10 H. Jukkenekke499; 11A. Bra kel 481, 12 H. van der Made 481; 13. J van Dalsen 460; 14. A. Tillema459; 15. A. de Jonge 457; 16. K. Polderman 451; 17. A. van Wijngaarden 449; 18. A. de Nie 431; 19. J. Maaskant 430; 20. D. Doeswijk 411; 21H de Jonge 407; 22. J. Heiligers 394; 23. J. Overdijk392,24. J Hoogstrate 386; 25. J. Verduijn den Boer 357. Drammen. Wereldbeker langlaufen. Vrouwen, sprint (1,5 km): 1. Skari (Noo), 2. Henkei (Dui), 3. Kuitenen (Fin), 4. Vil- janmaa (Fin), 5. Sirvoie (Fin). Stand WB: 1. Skari 1232, 2. Smigun (Est) 778, 3 Paruzzi (Ita) 599. Mannen, sprint (1,5 km): 1. Svartedal (Noo),2. Kurttila (Fin), 3. Thobias Fre- driksson (Zwe). 4, Brink (Zwe), 5. Palolah- ti (Fin). Stand WB: 1Mathias Fredriksson (Zwe) 675, 2, Sommerfeldt (Dui) 494, 3 Brink 379. Sportprijsvragen Lucky Day: 3-4-11-13-19-29-31-33-39-40- 44-47-54-57-66-67-70-74-78-80. (onder voorbehoud) Indian Wells. Mannen, 2,25 miljoen euro. Eerste ronde: Schalken (Ned/14) - Vicen te (Spa) 6-2 6-3, Malisse (Bel) - Ferrer (Spa) 6-16-0, Kafelnikov (Rus) - Stepanek (Tsj) 4-6 6-1 6-1, Kiefer (Dui) - Ancic (Kro) 6-2 6-4, Calleri (Arg) - Lapentti (Ecu) 6-4 6- 3, Costa (Spa/8) - Krajicek (Ned) 7-6 7-6. Indian Wells. Vrouwen, 2 miljoen euro. Derde ronde: Clijsters (Bel/1- Schiavone (lta/31) 7-5 6-4, Hantuchova (Slw/3) - Sre botnik (Slv/27) 7-66-2, Sugiyama (Jap/21 Maleeva (Bul/10) 6-4 6-3, Coetzer (ZAf/16) - Raymond (VSt) 6-0 6-3, Marti nez (Spa) - Rittner Dui) 0-6 6-3 6-3. Vierde ronde: Mauresmo (Fra/5) - Magui Serna"1 woensdag- Eredivisie: De Graafschap-FCUtrK". ZEIST - Ebi Smolarekb* eindelijk de veldtraininghW op het sportcomplex ra i KNVB. De Feyenoorder revalideer.! bijna negen maanden indeZe ter bossen van een ernst? knieblessure. De Pool s maandag voor het eerst rKü bal trainen. Hij hoopt halfa? weer te kunnen spelen. ANP Hoondert wint kartwedstrijd MIDDELBURG - Het kartteam van Hoondert heeft de twaalfde race vac de Zeeuwse bedrijven- coinpetitie gewonnen. De ploeg profiteerde opti maal van de fouten var Risa-Ram Racing. De» formatie werd na onreglf mentaire acties uit ff strijd genomen. De coureurs van Will® van Staveren Automoe ien eindigden op de twee de plaats. Vas Gilst/Hogeweg kon derde positie net veilig stellen. Dimitri SchniU- ler uit Kerkwerve ra seerde de snelste ronde- i-4ijdt43.17).

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 46