Trainer in slangenkuil vol intriges ■BSI 1 lüFFcl H Jl 1 Vermeer wil verder met Vlissingen De Schelde is dicht bij kampioenschap Wiskerke en De Rooy zijn oppermachtig bij dressuur Nieuwvliet ringenshow 15 Wddie Kiesenberg blijft geloven in goede afloop bij Rood Wit topscorer Tweede plaats Rammelaere Carpentier volbrengt skimarathon uitslagen agenda dinsdag 11 maart 2003 pon van den Aarssen ffiRIKZEE - Natuurlijk had Eddie Kiesenberg zijn eerste jaar als hoofd- - mineranders voorgesteld. Bij tweede- Ujsser Bood Wit in het Brabantse Sint gillèbrordkwam hij in een slangenkuil rol intriges terecht. Nog voor de bal eeeden wel rolde, vochten ze elkaar bij Bod Wit de tent uit. Tot op de dag van vandaag zijn de gevolgen van die ruzie aerkbaar. Rood Wit staat stijf onder- m spelers morren over betalingen die rietkomen, degradatie dreigt. „Na een rteb had ik al spraakwater voor een fceelseizoen." -L 2ü -j^jdens de evaluatie na de winterstop U Kiesenberg te horen dat zijn con- tact niet werd verlengd. Als een ver- a tassing kwam die mededeling van het is bestuur niet. Inmiddels is de 43-jarige eienmeester uit Zierikzee rond met [YS. een nietige vijfdeklasser uit het ïSt-BrabantseNieuw-Vossemeer. Vol LJjdoitie wil hij daar na de zomer aan de slag. Kiesenberg, voorheen zeven jaar jg als leider en hersteltrainer actief jnen de jeugdopleiding van RBC en nog altijd scout voor de betaaldvoet- (aloigamsatie uit Roosendaal, voelt ich er niet te groot voor. Toch zijn er emengde gevoelens. „Ik had graag la- li en zien dat ik ook met deze groep een irestatie kan neerzet tenDat eergevoel eb ik wel." lergevoel feenberg werd na het vorige seizoen nSmtWillebrord doorgeschoven van- uit het tweede team naar de hoofdse- JKctie Rood Wit was onder Paul van ■■uuren. de huidige trainer van Rillan- Jdia. via de nacompetitie gepromo- eerd. Kiesenberg en Van Buuren, net ooud en ook nog op dezelfde dag j arig, ormden een prima duo. Het bestuur loot Kiesenberg ditmaal te koppe- aan Edwin Gorter, in het profvoet - algepokt en gemazeld bij onder meer {AC, Vitesse en FC Utrecht, orter had zijn carrière bij Rood Wit jebouwd en werd nu belast met de Jmische zaken. De niet over de ver te trainerspapieren beschikkende irïer kreeg carte blanche in het Bra- intse dorp. Een grote misser, aldus Eddie Kiesenberg, de geplaagde trainer van Rood Wit: „Ons lot hangt aan een zijden draadje." foto Visumar lopeen bijeenkomst voor de compe- jekreeg ik een slecht voorgevoel. Ik ghoe nieuwe, door Gorter gehaalde iders nog moesten worden voorge teld aan het bestuur." de aanloop naar de eerste competi tiewedstrijd tegen HW'24 ging het al mis. Vaste keeper Corné van Zundert werd aan de kant geschoven ten faveu re van Vincent Hennkam, een bescher meling van Gorter. Aanvoerder Michel Jaspers, boegbeeld van Rood Wit, koos de zijde van zijn maatje Van Zundert. Rood Wit verloor de ouverture van het seizoen met 6-1, de club raakte onder ling verdeeld. Enkele dagen later lieten Gorter en elftalleider Johan van Gin- neken weten het voor gezien te houden In Sint Willebrord bleef het gisten. Rood Wit bleek na twee achtereenvol gende promoties niet in staat om het sportieve verval te keren. Een handvol basisspelers raakte geblesseerd. Nieuwkomers als Patrick Arnouts, Bri an Piris en keeper Hennkam stapten op. Nog altijd zijn de wonden niet ge heeld. Het vertrek van Gorter blijkt ook financiële gevolgen te hebben „Met zijn naam kwam Gorter overal makkelijk binnen, ook bij sponsors. Op basis van die financiële toezeggingen zijn destijds door Gorter afspraken ge maakt met diverse jongens over reis kostenvergoedingen. Nadat hij opstap te, haakten echter ook diverse sponsors af. Het gevolg is dat sommige jongens nu langer op hun geld moeten wachten. Het bestuur heeft beloofd om haar ver plichtingen na te komen. Uiteraard hebben dat soort zaken geen positieve invloed op de prestaties. Bij zo'n affaire zijn er geen winnaars, alleen maar ver liezers." Alleen een sportief wonder kan Rood Wit nog behouden voor de tweede klas se. De ploeg wacht nog altijd op de eer ste overwinning. Slechts drie puntjes werden er binnengesleept. De afstand tot de clubs boven de fatale streep lijkt onoverbrugbaar. Toch wil Kiesenberg de handdoek nog niet werpen. „We moeten reëel zijn: ons lot hangt aan een zijden draadje. Op voorhand wisten we dat het niet makkelijk zou worden om ons te handhaven. Het valt ook niet mee om in het seizoen een negatieve spiraal om te buigen. We zijn bijna nergens weggespeeld en hebben vaak in de laat ste minuten nipt verloren. Dat vreet aan de jongens. Als je onderaan staat, wordt elk pijntje ook al gauw een bles sure. Het duurt langer voordat ze her steld zijn. Toch zijn de sfeer en de bele ving na de winterstop beter geworden. We mogen ons ook niet blijven ver schuilen achter pech en tegenslag. Op ioorKoMechielsen LISSINGEN - De waterpo- lérs van De Schelde boekten een dubbel succes. Eerst werd in Sjnacker de lastige uitwed- trijdtegen PZPC gewonnen en «n dag later volgde in de in- «ahvedstrijd tegen Zeehond een zege met dezelfde cijfers: i-5. Door het gelijkspel van fiekslag kan De Schelde vol- nde week bij winst in het luisduel met Wiekslag het unpioenschap veiligstellen. tormvogels iromoveert WESTKAPELLE - Na de verlo ren tweestrijd in de zaal met BKC om het kampioenschap bad de korfbalploeg van Storm vogels uit Westkapelle zich al ^gesteld op nog een jaar in de vierde klasse. Maar nadat in de tweede klasse GADO vorige week op miracu leuze wijze ontsnapte aan de- ?adatie. kwam er een extra plaats vrij in de derde klasse Daardoor hoeft Stormvogels Eet de nummers twee uit de an dere klassen geen beslissings- Quels om promotie te spelen, ■Mar promoveert het team van aanvoerder Jan Theune recht streeks naar de derde klasse. De Zeeuw zesde in motorcross van Veldhoven AXEL - Pascal de Zeeuw is zes- de Sjorden in een motorcross de KNMV in Veldhoven. De coureur uit Heikant kwam uit in open categorie junioren met motoren met een cilinderinhoud van 250cc en meer. tadeeerste reeks begon hij op de voj s.lartrii- Hil stoomde op _,f ,"e dertigste naar de zesde Eajl^ de tweede manche «ond hij vooraan en kwam als ui/ V?* de startblokken om uitemdehjk ook als vierde te fi- In de eindstand werd hij 1 Ü!ÏÏnJVan Tatenhove uit Hoek ifci J ,.a's derde in een cross i JU. m het Belgische I Hij kwam uit in de klasse Internationalen Pieter Me- i «ut Sluis werd in dezelfde 125cc Zeven<^e de junioren fr- PZPC - De Schelde 5-6: De Schelde, dat door de afwezig heid van Roderick Wondergem en Stefan de Die veel snelheid miste, speelde een lastige wed strijd tegen het fysiek sterke PZPC. De Schelde had het moeilijk, maar de wedstrijd ging gelijk op. Via 2-2 stond het aan het eind van de tweede pe riode 4-4. In de derde periode domineerde De Schelde en de Zeeuws-Vlamingen namen een beslissende 4-6-voorsprong. PZPC probeerde in de laatste periode met hard spel nog wat te forceren, maar De Schelde be waarde de rust. De winst kwam daardoor, ondanks een tegen treffer in de laatste minuut, niet meer in gevaar: 5-6. Scores De Schelde: Chris van Royen 3, Chris Eijsebaert, Bas Wesdorp en Bram van der Heuvel 1 De Schelde - Zeehond 6-5: De Terneuzenaren speelden een lastige wedstrij d en waren in het begin de weg een beetje kwijt. Zeehond kon hierdoor snel een 0-3-voorsprong nemen, maar De Schelde deed toch iets terug: 1-3. In de tweede periode was De Schelde de betere ploeg en nam snel een 4-3-voorsprong. Zeehond probeerde in de laatste twee periodes met hard en ver velend spel De Schelde uit het ritme te halen, maar evenals een dag eerder bleef de ploeg kalm. Het liep in de derde periode zelfs nog uit naar 5-3. In de laatste periode werd het nog spannend, omdat De Schelde even verslap te. Uiteindelijk behaalde de ploeg uit Terneuzen een ver diende 6-5-overwinning. Scores De Schelde: Bas Wesdorp 3, Chris van Royen 2, Remco Kindt 1. Njord 3 - De Ganze 13-7: De Ganze kon tegen Njord 3 niet beschikken over een aantal spe lers, maar speelde desondanks een goede wedstrijd. Door een prima start had De Ganze aan het eind van de eerste periode een 2-3-voorsprong. Njord 3 speelde fysiek sterk en De Gan ze moest daardoor fors verdedi gen. In de tweede periode werd de voorsprong nog behouden: 4-5. De problemen ontstonden echter toen Piet Schop aan het begin van de derde periode zijn derde persoonlijk fout maakte en voorgoed naar de kant moest. Doordat De Ganze met slechts zeven spelers was afgereisd, moest de ploeg met zes man ver der. Njord maakte dankbaar ge bruik van die overtalsituatie en won met 13-7. Scores De Ganze: Albert Bauer 3, Dennis van Rutten en André van Zijp 2. Lunven Vermeer werkt doordeweeks bij een auto-wasserette en zorgt op zondag voor de doelpunten bij Vlissingen. foto Ruben Oreel door Eugene de Kok VLISSINGEN - Lunven Ver meer was afgelopen zondag met vier goals de uitblinker van Vlissingen in de voetbalderby tegen Zeeland Sport. Daarmee bracht hij zijn totaal van dit sei zoen op zestien. „Maar dat is al lemaal maar bijzaak. Het gaat vooral om Vlissingen", zegt de bescheiden spits van de zondag- vierdeklasser. De man die gisteren zijn twin tigste verjaardag vierde, doet alle moeite om zijn eigen in breng te relativeren. Vermeer ziet het vooral als een prestatie van het hele team. „Andere mensen creëerden veel ruimte voor mij en daarom kreeg ik de kans om zoveel te scoren", aldus Vermeer, die doordeweeks werkt bij een auto-wasserette in Vlissingen. Het gaat goed met het elftal van trainer Ruud Pennings. Met nog zeven wedstrijden te gaan staat Vlissingen op de tweede plaats en maakt de ploeg nog alle kans op het kampioenschap. Volgens Lunven Vermeer is dat vooral te danken aan de instelling van de^ spelers ..Er is in het team een goede sfeer en heel veel vertrou wen. We willen er allemaal voor gaan. Elke wedstrijd zien we als een finale." Die teamgeest moet er voor zor gen dat Vlissingen volgend sei zoen in de derde klasse speelt. Want daar hoort de ploeg thuis, denkt Vermeer.,We hebben heel veel jongens die technisch erg goed zijn. Daarmee komen we tegen ploegen als RCS en Mid delburg veel beter uit de verf Hakken Over het spel van de huidige te genstanders is Vermeer minder te spreken. „In de vierde klasse is het vooral hakken. Er is veel fysiek geweld en vooral veel lange ballen naar voren." De spits van Vlissingen wil niets liever dan promoveren, zodat hij al dat geschop en getrek ach ter zich kan laten. Promotie naar de derde klasse zou weer eens een lichtpuntje zijn voor de club, die het de laat ste jaren niet makkelijk heeft gehad. Een aantal jaren geleden werd de club zelfs bedreigd met een faillissement. Desondanks is Vlissingen altijd de mooiste en grootste club gebleven van de stad, vindt Vermeer. De man met de mooie Surinaamse voornaam kan het weten, want hij heeft al bij drie van de vier clubs in de havenstad gespeeld. Als jeugd speler voetbalde hij vier jaar bij Walcheren en daarna nog zo'n drie jaar bij Zeeland Sport, de club waartegen hij gisteren vier keer scoorde, Hoewel hij een aantal keer wis selde van club is hij nooit echt van positie geswitcht. Hij staat zijn hele carrière al voorin. Vroeger was hij een echte diepe spits, nu staat hij daar iets ach ter. En op die positie is hij be hoorlijk productief getuige zijn (gedeelde) vierde plaats op de Zeeuwse topscorerslijst. Ver meer denkt dit seizoen op een totaal van twintig uit te komen, maar hij wijst er nogmaals op dat dit absoluut niet belangrijk is. Een simpel rekensommetje laat zien dat Vermeer op ruim het dubbele uit kan komen als hij de productie van afgelopen zondag ook de komende tijd vol blijft houden. Het Zeeuws topscorersklassement ziet er als volgt uit: 1Adri van Hanegem (IJzendijke) 21 doelpunten, 2. Patrick Koppejan (De Meeuwen) 19; 3. Robbie van de Wijnckel (Breskens) 17; 4. Marcel Lourens (Zeelandia Middelburg) en Lunven Vermeer (VC Vlissingen) beiden 16. 6. Niek van Sprundel (Aardenburg) 15; 7. Rieno van Oost (Hoek) en Arjan Koopmans (Rillan- dia) beiden 14; 9. Mark Mitiderhoud (Noormannen) 13; 10. Martin de Ha mer (Nieuwdorp) en Jimmy Pinas (GPC) allen 12. 12. Ronald Zwager (Duiveland), Peter Willemse (Ka- pelle), Jacco den Hamer (Zaamslag) en Vincent de Rijke (Walcheren) al len 11, 16. Jacky de Smit (Arnemui- den), Tim Louwiesse Terneuzense Boys). Frank Allaart (Serooskerke), Corné Nieuiverkerk (VCK). Martin Kiesenberg (ZSC'62), Patrick Ket ting (WHS) en Jeroen van Ommen (GPC) allen 10; 23. Erik de Groene (Kloetinge), Christiaan Boon (SSV'65). Iwan Geense (Noad'67), Leon Goossen (AZW). Ruud Hoo- gesteger (Terneuzense Boys), Lud- wig van Gremberghe (RIA W), Esad Osmanovski (Breskens), Ronnie Tresonie (Aardenburg) en Adriaan van de Plasse (Krumingen) allen 9. een gegeven moment moet je vaststel len dat we op dit moment kwaliteit te kortkomen voor de tweede klasse. Na zijn vijf jaar als jeugdtrainer bij Zierikzee heeft Kiesenberg uitsluitend in West-Brabant gewerkt. In een sei zoen met zoveel tegenslagen is het een voordeel dat de reis naar Schouwen lang duurt. „Nu heb ik na de wedstrijd mooi een uur de tijd om alles op een rij tje te zetten. Je draait de film terug, kijkt waar het verkeerd gegaan is. Je steekt de hand in eigen boezem. Je vraagt je af welke fouten jezelf eventu eel hebt gemaakt. De tactiek, de wis sels, noem maar op. Ik kan verschrik kelijk slecht tegen mijn verlies. Dank zij die autorit hoeven ze daar thuis niet zoveel van te merken." Ook voor RBC maakt Kiesenberg de nodige kilometers. Op zaterdag is hij altijd op pad voor de eredivisionist uit Roosendaal. Van vroeg tot laat crosst hij Zeeland boven de Westerschelde door, op zoek naar jong voetbaltalent. Kiesenberg is een warm voorstander van een centrale voetbalschool in de provincie, aangestuurd vanuit Roosen daal. „Je maakt het gebied daarmee veel kleiner. Dat heeft praktische en spor tieve voordelen. Je kunt talenten een heel seizoen aan het werk zien en je kunt er intensiever mee aan de slag. Daardoor wordt het niveau automa tisch hoger en is er ook minder kans dat jongens onnodig uitvallen. Nu komen ze vaak voor een proef wedstrijd naar Roosendaal. Alles is nieuw voor ze, de zenuwen spelen een rol. Talentherken ning blijft altijd voor een deel een gok. Door een voetbalschool minimaliseer je die kans op mislukking." Kei Aan de muur in Zierikzee herinnert nog veel aan zijn Roosendaalse jaren. Een ingelijst oranje shirt, met daarop alle handtekeningen van de jongens van zijn laatste C-team. Op een kast een joekel van een steen, een geschenk van de ouders bij zijn afscheid. „Een kei van een trainer", staat erop te lezen. Het uitblijven van prestaties bij Rood Wit heeft hem niet doen twijfelen aan zijn capaciteiten. Hij wil in de resteren de wedstrijden alles op alles zetten om zijn ploeg in de tweede klasse te hou den. En dan na de zomer aan de slag bij NVS, een club met veel jeugd in het eer ste team. Het is Kiesenberg op het lijf geschreven. „Jeugd is altijd gemoti veerd. Ze willen presteren. Ze genieten nog van het spelletje." door Lucien Roelandt NIEUWVLIET - Hoewel er op Walcheren voldoende startgele- genheid was, grepen de Zuid- Bevelandse dressuuramazones Antoinette Wiskerke en Chan- tal de Rooy de laatste kans om met de boot de Westerschelde naar Zecuws-Vlaanderen over te steken vooreen wedstrijd. De reis bleek niet voor niets, want Wiskerke en De Rooy schreven de klasse Z1 en Z2 bij de Nieuw- vlietse Zvvinruiters met over macht op hun naam. Met deze zege zette Antoinette Wiskerke haar opmars naar het hoogste basisniveau voort. De amazone uit Kapelle liet er geen twijfel over bestaan dat zij ook klaar is voor dit niveau. Wisker ke reed de veel souplesse en fraaie basisgangen tonende Or- tello met het uitstekende totaal van 196 punten naar de winst. Ook Chantal de Rooy bleek niet voor niets naar Nieuwvliet te zijn gekomen. De amazone uit Yerseke behaalde met Nairobi 197 punten. De Zuid-Beveland- se combinatie bleef daarmee de voor de organiserende vereni ging uitkomende Ingeborg van Zeele een straatlengte voor. De amazone uit Biervliet scoorde met Orlando 177 punten. Van Zeele had meer succes in de klasse B. In deze klasse eiste de Biervlietse met 172 punten de overwinning voor zich op. Het was een zwaarbevochten zege. Ze hield haar naaste rivaal Gino Acke met Merbo op slechts twee punten achterstand. De klasse LI liet een aantal aan sprekende paarden zien, die technisch ook goed werden ge reden Margreta Vink toonde zich de beste van dit sterke ge zelschap. De amazone van de Zwinruiters stuurde de veel souplesse tonende Romiro naar 168 punten en bleef daarmee clubgenote Sabina Poorter met Femke twee punten voor. De klasse L2 werd gekenmerkt door een sterke kopgroep met fijn afgewerkte proeven. De ze ge ging met 162 punten naar Ka- trien van Kerckhoven met Ma- chiavelli. Resi van Harn met Pandora en Sibylle Burm met Pamela hielden elkaar met 161 punten in evenwicht. Op de be slissende onderdelen toonde Resi van Harn zich de beste. Van Ham won ook de klasse Ml EEDE - Carla Rammelaere van de judoclub Breskens/Eede heeft de tweede plaats behaald in het Groot Vlaardings Judo toernooi. De judoka uit Eede kwam uit in de klasse tot 63 kilogram. Ze won van Martine Waanders, Sheila van Berkel en Karin Beer, maar verloor van de latere winnares Heieen Baars. Daar door greep ze net naast de hoofdprijs. MALOJA - Guust Carpentier uit Oostburg heeft in het Zwit serland Maloja meegedaan aan de Engadin Skimarathon, een langlaufwedstrijd over 42 kilo meter en 195 meter. De 65-jarige Zeeuws-Vlaming finishte in de race, die op een ge middelde hoogte van ruim 1700 meter plaatsvond, na 5 uur, 6 minuten en 59 seconden. Zijn in België wonende zoon Serge vol tooide de wedstrijd in 3.09.32. Basketbal New York. NBA: New York Knicks - Was hington Wizards 97-96, Los Angeles La- kers - Philadelphia 76ers 106-92, San An tonio Spurs Boston Celtics 94-74, Detroit Pistons - Golden State Warriors 107-105, Orlando Magic - Denver Nug gets 111 -98, Memphis Grizzlies - Toronto Raptors 119-106, New Jersey Nets - New Orleans Hornets 102-92, Minnesota Tim- berwolves - Phoenix Suns 105-98, Sacra mento Kings - Indiana Pacers 107-88. Biljarten Kloosterzande. Grand Prix driebanden, eerste ronde M. de Bree-M Dekker (Dek ker afgemeld, De Bree naar 2e ronde), A. Baart-K. Zwanink (Baart bye, naar 2e r.) P. Vasseur-H. van Tiel 15-20/37 Beurten (Van Tiel naar 2e rA. Vasseur-CA, Wis sel 13-40/45 (Wissel naar2e r.) F. Morcus- A. Jung 7-17/44 (Jung naar 2e r.). pillen. l.AnoukFase(13.06,33.71,55.33, 1.58.28). Sportprijsvragen Lucky Day: 1-2-6-7-14-26-29-32-33-34- 38-46-50-53-57-65-66-70-74-77. (onder voorbehoud) Tennis Indian Wells Masters vrouwen, 2 mil joen euro Derde ronde: Coetzer(ZAf/16) - Raymond (VSt) 6-0 6-3, Martinez (Spa) - Rittner (Dui) 0-6 6-3 6-3 Kwartfinale Mauresmo (Fra/5) - Magui Serna (Spa) 6- 2 6-3. Indian Wells. Mannen, 2,25 miljoen euro. Eerste ronde: Malisse (Bel) - Ferrer (Spa) 6-1 6-0, Kafelnikov (Rus) - Stepanek (Tsj) 4-6 6-16-1. Voetbal Cricket Johannesburg. WK. Super Six. India - Sri Lanka 2 0. India 292/6 (50 overs). Sri Lanka 109 all out India wint met 183 runs. India Tendulkar 97, Sehwag 66, Ganguly 48 Sn Lanka- Sangakkara 30 Bowlingcijfers India: Srinalh 4/35, Nehra 4/35. Sri Lanka- Vaas 2/34, Muralitharan 3/46. Eerste divisie. Haarlem - Heracles Almelo 3-2 12-1). 22 Ketting 1-0, 24. Splinter 2-0. 36 Stege- man 2 146. Stegeman 2-2.59. Ketting 3- 2. Scheidsrechter: Blom Rode kaart: 56. Leurink (Heracles; 2x geel). Gele kaart: Tamerus. Baas. Douglas (Haarlem), Wooding, Stegeman, Kolmschot, Hege man (Heracles). Waterpolo Paardensport Simonshaven. Menwedstrijden. Twee span pony's: 2. Sjaak van Stappen (Hein- kenszand), 3. Laurette Mieras (Wemel- dinge). Enkelspan paarden: 1. Christiaan Provoost (Domburg), 2. Corina Leys (Ka pelle), 3. Jack Limburg, 4. Piet de Ronde. Eindstand competitie: 1. Christiaan Pro voost, 2. Corina Leys, 3, Yvonne de Rui- Competitie Bond, tweede klasse: Njord- De Meer 8-5, Hieronymus-De Rijn 4-4, Dokkelaers-TRB/RES 10-3; GZCDonk Neptunus 13-2 Derde klasse: BZC-Rot terdam 10-2; Zeester-Lansingh 9-3, Wiekslag-Devel 5-5; PZPC-De Schelde 5- 6, De Schelde-Zeehond 6-5; Zeehond- DSZ 5-3; Poseidon-ZPS 5-7. District, tweede klasse: Njord 3-Ganze 13-7. Der de klasse: Bruinvïs-Platella 7-7. Pupillen: Vennen B-Stormvogel A 3-7. Schaatsen Wielrennen Breda. Zeeuws kampioenschap all round. Senioren: 1. Patrick Goverse (500m: 40.90, 1000m: 1.18.09, 1500m: 1.59.18. 3000m: 4.15.78), 2. Niels Gover se (40.47. 1.21.13. 2.05.28, 4.23.58). 3. Hubrecht Janse (41 71. 1.21 87.2 05 49, 4.28.11), 4 Richard Kroon (41.38, 1 22.04. 2.07.33, 4 33.47). 5. Maarten Janse |r. (42.32. 1.25.92, 2 13 22. 4.32.93 Veteranen: 1. Adriaan Provoost (45.13, 1.29.13, 2.15.17, 4.38.92), 2 Jaap Nieu wenhuijze (45 27, 1 29.12, 2.15.45, 4.37.72), 3. Fop Fonteyne (46.98,1.31.21, 2.15.92, 4.43 25), 4. Flip Salomé (46.93. 1.33.51. 2.21.01, 4.51.161, 5. Pieter den Dunnen (47.10,1.33 91,2.24.84,5.05.43) Vrouwen 1 Anja Nederlof (47.07, 1.36 25.2.28.45,5.04,47). 2. Martje Wisse 146.69, 1 34.69.2.28.58,5.22.521.3 Mari anne Treur (48.57, 1.36 99, 2 28.80, 5 16.52) Jongens junioren A 1. Bastiaan van het Westeinde (43.50, 1.25.19, 2.18.85, 4.43.63). Jongens junioren B: 1 Robbie Mesu (43.92, 1.30.19, 2.21.05, 4.56.55) Jongens junioren C: Tim Fase (100m. 12.43, 300m: 32 06. 500m: 54.10, 1000m 1.55 54) Meisjes junioren C: 1 Diana de Bad 13.3132 00,50.50,1.45.76 Jongens pupillen 1 Martijn ten Kley (13.22. 31 97, 51.71,1.47.34). Meisjes pu- Parijs-Nice Eerste etappe Auxerre - Pa- ray-le-Monial: 1 Petacchi (Ita) 191,5 km in 5 13 25 (36,56 km/uur), 2. McEwen (Aus), 3. O'Grady (Aus), 4. Haselbacher (Oos). 5. Boonen (Bel). 6. Magnien (Fra), 7 Hondo (Dui), 8. Riebenbauer (Oos), 9. Oesov (WRu), 10. Sanchez (Spa), 22. Van Heeswijk, 24. Hoffman, 25. Maitan (Bel), 26. Vierhouten. 30 Van Dijk, 81Van Bon 0.06, 122 Moerenhout. Algemeen klas sement 1. O'Grady 5 19.11, 2. Mattan 0 01,3. Petacchi, 4 Brochard (Fra)0.08,5. Vinokoerov (Kaz) 0.09,6. Hushovd (Noo), 7 Hamilton (VSt), 8. Magnien 0.10,9. Re- bellin (Ita), 10 Gaumont (Fra) 0.12, 21 Van Heeswijk 0 17, 85. Hoffman 0.31, 96 Moerenhout 0.33, 101. Vierhouten 0 34. 103. Van Dijk, 121. Van Bon 0 37 dinsdag Biljarten Kloosterzande Grand Prix driebanden, eerste ronde. Locatie: Café De Kastanje. Aanvang: 19.00 uur Advertentie dag 26 t/m zondag 30 maart JUWELIER - HORLOGER U T\ Noordstraat 101-105 Terneuzen 0115-648070 www.juwelierwijffels.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 47