Trainer in slangenkuil vol intriges Vermeer wil verder met Vlissingen Van der Wekken vierde in Veldhoven Lieke Dekker loopt Zeeuws sprintrecord Wiskerke en De Rooy zijn oppermachtig bij dressuur Nieuwvliet 15 Eddie Kiesenberg blijft geloven in goede afloop bij Rood Wit Sunderland ontslaat trainer topscorer uitslagen Derde plaats Tom Verbeek op NK libre agenda dinsdag 11 maart 2003 ZIERIKZEE - Natuurlijk had Eddie It Xiesenbelg zijn eerste jaar als hoofd- Mineranders voorgesteld. Bij tweede- - j het Brabantse Sint r, wjllebrord kwam hij in een slangenkuil vol intriges terecht. Nog voor de bal goed en wel rolde, vochten ze elkaar bij Bood Wit de tent uit. Tot op de dag van «indaag zijn de gevolgen van die ruzie merkbaar. Rood Wit staat stijf onder- m spelers morren over betalingen die liet komen, degradatie dreigt. „Na een vreek had ik al spraakwater voor een keel seizoen." fijdens de evaluatie na de winterstop faeeg Kiesenberg te horen dat zijn con tract niet werd verlengd. Als een ver- ^4tassing kwam die mededeling van het - bestuur niet Inmiddels is de 43-jarige til oefenmeester uit Zierikzee rond met ;t« jjvs, een nietige vijfdeklasser uit het Df ^est-Brabantse Nieuw-Vossemeer. Vol ai ambitie wil hij daar na de zomer aan de eü slag. Kiesenberg, voorheen zeven jaar me lang als leider en hersteltrainer actief ïisj binnen de jeugdopleiding van RBC en H. nog altijd scout voor de betaaldvoet- 0ii balorganisatie uit Roosendaal, voelt pa ach er niet te groot voor. Toch zijn er iv gemengde gevoelens. „Ik had graag la- ten zien dat ik ook met deze groep een r4 prestatie kan neerzetten. Dat eergevoel i hebikwel." Eergevoel ^Kiesenberg werd na het vorige seizoen SmtWillebrord doorgeschoven van uit het tweede team naar de hoofdse lectie. Rood Wit was onder Paul van Buuren, de huidige trainer van Rillan- dia, via de nacompetitie gepromo veerd. Kiesenberg en Van Buuren, net 1§! zooud en ook nog op dezelfde dag jarig, as vormden een prima duo. Het bestuur besloot Kiesenberg ditmaal te koppe len aan Edwin Gorter, in het profvoet bal gepokt en gemazeld bij onder meer NAC, Vitesse en FC Utrecht. Gorter had zijn carrière bij Rood Wit afgebouwd en werd nu belast met de technische zaken. De niet over de ver aste trainerspapieren beschikkende Gorter kreeg carte blanche in het Bra bantse dorp. Een grote misser, aldus a Kiesenberg. „Al op een bijeenkomst voor de compe titie kreeg ik een slecht voorgevoel. Ik zag hoe nieuwe, door Gorter gehaalde spelers nog moesten worden voorge steld aan het bestuur." Inde aanloop naar de eerste competi Eddie Kiesenberg, de geplaagde trainer van Rood Wit: „Ons lot hangt aan een zijden draadje." foto Visumar tiewedstrijd tegen HW'24 ging het al mis. Vaste keeper Corné van Zundert werd aan de kant geschoven ten faveu re van Vincent Hennkam, een bescher meling van Gorter. Aanvoerder Michel Jaspers, boegbeeld van Rood Wit, koos de zijde van zijn maatje Van Zundert. Rood Wit verloor de ouverture van het seizoen met 6-1, de club raakte onder ling verdeeld. Enkele dagen later lieten Gorter en elftalleider Johan van Gin- neken weten het voor gezien te houden In Sint Willebrord bleef het gisten. Rood Wit bleek na twee achtereenvol gende promoties niet in staat om het sportieve verval te keren. Een handvol basisspelers raakte geblesseerd. Nieuwkomers als Patrick Arnouts, Bri an Piris en keeper Hennkam stapten op. Nog altijd zijn de wonden niet ge heeld. Het vertrek van Gorter blijkt ook financiële gevolgen te hebben. „Met zijn naam kwam Gorter overal makkelijk binnen, ook bij sponsors. Op basis van die financiële toezeggingen zijn destijds door Gorter afspraken ge maakt met diverse jongens over reis kostenvergoedingen. Nadat hij opstap te, haakten echter ook diverse sponsors af. Het gevolg is dat sommige jongens nu langer op hun geld moeten wachten. Het bestuur heeft beloofd om haar ver plichtingen na te komen. Uiteraard hebben dat soort zaken geen positieve invloed op de prestaties. Bij zo'n affaire zijn er geen winnaars, alleen maar ver liezers." Alleen een sportief wonder kan Rood Wit nog behouden voor de tweede klas se. De ploeg wacht nog altijd op de eer ste overwinning. Slechts drie puntjes werden er binnengesleept. De afstand tot de clubs boven de fatale streep lijkt onoverbrugbaar. Toch wil Kiesenberg de handdoek nog niet werpen. „We moeten reëel zijn: ons lot hangt aan een zijden draadje. Op voorhand wisten we dat het niet makkelijk zou worden om ons te handhaven. Het valt ook niet mee om in het seizoen een negatieve spiraal om te buigen. We zijn bijna nergens weggespeeld en hebben vaak in de laat ste minuten nipt verloren. Dat vreet aan de jongens Als je onderaan staat, wordt elk pijntje ook al gauw een bles sure. Het duurt langer voordat ze her steld zijn. Toch zijn de sfeer en de bele ving na de winterstop beter geworden. We mogen ons ook niet blijven ver schuilen achter pech en tegenslag. Op Kei Aan de muur in Zierikzee herinnert nog veel aan zijn Roosendaalse jaren Een ingelijst oranje shirt, met daarop alle handtekeningen van de jongens van zijn laatste C-team. Op een kast een joekel van een steen, een geschenk van de ouders bij zijn afscheid. „Een kei van een trainer", staat erop te lezen. Het uitblijven van prestaties bij Rood Wit heeft hem niet doen twijfelen aan zijn capaciteiten. Hij wil in de resteren de wedstrijden alles op alles zetten om zijn ploeg in de tweede klasse te hou den. En dan na de zomer aan de slag bij NVS, een club met veel jeugd in het eer ste team. Het is Kiesenberg op het lijf geschreven. „Jeugd is altijd gemoti veerd. Ze willen presteren. Ze genieten nog van het spelletje." van onze sportredactie VELDHOVEN - Erik van der Wekken heeft bij de voor- competitie voor het NK mo torcross in Veldhoven een vierde plaats behaald. De crosser uit Zierikzee kwam uitinde250cc. Mark Boot uit Burgh-Haam- stede legde in de ldasse 85cc beslag op de zesde plaats. De crosser werd in de eerste manche tiende, terwijl hij in de tweede reeks lange tijd op een tweede plaats lag. Hij moest uiteindelijk genoegen nemen met een vierde posi tie. Stefan Hage behaalde een tweede plaats. De coureur uit Borssele kwam uit in de klas se 65cc grote wielen. Hage had tijdens beide man ches zware concurrentie te duchten van motorcrossers uit Letland en België. In de eerste manche lag hij na de start op een derde plaats. Hierna ging hij onderuit en verloor vier plaatsen. Na een prachtige inhaalrace werd hij nog derde. In de tweede manche ging Hage ander maal onderuit, maar ook nu herstelde hij zich en werd hij tweede. In de algemene rang schikking werd hij achter Robert Just uit Letland twee de. Handbreuk Twee Zeeuwse motorcrossers in de 125cc hadden pech. Nicky Huiszoon moest de strijd staken na een valpartij en Dave de Jonge brak bij een buiteling zijn hand. Hij reed de wedstrijd op karakter uit, waarna in het ziekenhuis de hand in het gips werd gezet. Lunven Vermeer werkt doordeweeks bij een auto-wasserette en zorgt op zondag voor de doelpunten bij Vlissing van onze sportredactie OOSTERHOUT - De dertienja rige Lieke Dekker liep als eerste luniore van Delta Sport de 40 meter sprint indoor sneller dan jes seconden. In sporthal Ar kendonk in Oosterhout snelde Dekker bij de meisjes naar de snelste tijd van de dag: 5.9 se conden. betekende een evenaring i san het Zeeuws record en een i nieuw Delta Sport record. Het j voor Dekker was hiermee nog niet voorbij, want bij het i noogspringen sprong ze schijn- naar moeiteloos over 1,40 me- i ter, een verbetering van haar i ^^nlijk record met vijftien i ^ntlmeter. Dat het kogelstoten >«s minder ging, was jammer voorde totaaluitslag, maar haar llcje plaats in de hoogste meis- fategorie was niettemin heel goed. ®eisles D sprong Evianne vancieZande opmeuw 1,50 me- in •>R°^en stootte de kogel naar een royale per- 2k. verbetenn«- Een sprint maakte Van de e kansloos voor de over- 1 nu,,n^' maar haar tweede P ui het eindklassement was een bekroning van de uit stekende prestaties op hoog en kogel. In het ochtendprogramma waarin de pupillen actief wa ren, won Niek van de Zande de driekamp bij de jongens B en werd Kristy Blommaert derde bij meisjes A SUNDERLAND - Sunderland heeft gisteravond trainer Ho ward Wilkinson ontslagen. De club staat er beroerd voor in de Engelse premier league. Ook as sistent-coach Steve Cotterill kon zijn biezen pakken. De 59-jarige Wilkinson nam in oktober bij Sunderland de func tie over van Peter Reid maar slaagde er niet in de ploeg uit de degradatiezone te loodsen. Van de twintig wedstrijden onder zijn leiding won de club er slechts twee. Bij Sunderland zijn sinds vorige week Kees Zwamborn en Die- derik Hiensch werkzaam Het Zeeuwse trainerskoppel is ver bonden aan de jeugdopleiding van de Engelse club door Eugene de Kok VLISSINGEN - Lunven Ver meer was afgelopen zondag met vier goals de uitblinker van Vlissingen in de voetbalderby tegen Zeeland Sport. Daarmee bracht hij zijn totaal van dit sei zoen op zestien. „Maar dat is al lemaal maar bijzaak. Het gaat vooral om Vlissingen", zegt de bescheiden spits van de zondag vierdeklasser. De man die gisteren zijn twin tigste verjaardag vierde, doet alle moeite om zijn eigen in breng te relativeren. Vermeer ziet het vooral als een prestatie van het hele team. „Andere mensen creëerden veel ruimte voor mij en daarom kreeg ik de kans om zoveel te scoren", aldus Vermeer, die doordeweeks werkt bij een auto-wasserette in Vlissingen. Het gaat goed met het elftal van trainer Ruud Pennings. Met nog zeven wedstrijden te gaan staat Vlissingen op de tweede plaats en maakt de ploeg nog alle kans op het kampioenschap. Volgens Lunven Vermeer is dat vooral te danken aan de instelling van de spelers. „Er is in het team een goede sfeer en heel veel vertrou wen. We willen er allemaal voor gaan. Elke wedstrijd zien we als een finale." Die teamgeest moet er voor zor gen dat Vlissingen volgend sei zoen in de derde klasse speelt. Want daar hoort de ploeg thuis, denkt Vermeer .We hebben heel veel jongens die technisch erg goed zijn Daarmee komen we tegen ploegen als RCS en Mid delburg veel beter uit de verf." Hakken Over het spel van de huidige te genstanders is Vermeer minder te spreken. „In de vierde klasse is het vooral hakken. Er is veel fysiek geweld en vooral veel lange ballen naar voren De spits van Vlissingen wil niets liever dan promoveren, zodat hij al dat geschop en getrek ach ter zich kan laten Promotie naar de derde klasse zou weer eens een lichtpuntje zijn voorde club, die het de laat ste jaren niet makkelijk heeft gehad. Een aantal jaren geleden werd de club zelfs bedreigd met een faillissement. Desondanks is Vlissingen altijd de mooiste en grootste club gebleven van de stad, vindt Vermeer. De man met de mooie Surinaamse voornaam kan het weten, want hij heeft al bij drie van de vier clubs in de havenstad gespeeld. Als jeugd speler voetbalde hij vier jaar bij Walcheren en daarna nog zo'n drie jaar bij Zeeland Sport, de club waartegen hij gisteren vier keer scoorde. Hoewel hij een aantal keer wis selde van club is hij nooit echt van positie geswitcht Hij staat zijn hele carrière al voorin Vroeger was hij een echte diepe spits, nu staat hij daar iets ach ter. En op die positie is hij be hoorlijk productief getuige zijn (gedeelde) vierde plaats op de Zeeuwse topscorerslijst. Ver meer denkt dit seizoen op een totaal van twintig uit te komen, maar hij wijst er nogmaals op dat dit absoluut niet belangrijk is. Een simpel rekensommetje laat zien dat Vermeer op ruim een gegeven moment moet je vaststel len dat we op dit moment kwaliteit te kortkomen voor de tweede klasse." Na zijn vijf jaar als jeugdtrainer bij Zierikzee heeft Kiesenberg uitsluitend in West-Brabant gewerkt. In een sei zoen met zoveel tegenslagen is het een voordeel dat de reis naar Schouwen lang duurt. „Nu heb ik na de wedstrijd mooi een uur de tijd om alles op een rij tje te zetten. Je draait de film terug, kijkt waar het verkeerd gegaan is. Je steekt de hand in eigen boezem. Je vraagt je af welke fouten je zelf eventu eel hebt gemaakt. De tactiek, de wis sels, noem maar op. Ik kan verschrik kelijk slecht tegen mijn verlies. Dank zij die autorit hoeven ze daar thuis niet zoveel van te merken." Ook voor RBC maakt Kiesenberg de nodige kilometers. Op zaterdag is hij altijd op pad voor de eredivisionist uit Roosendaal. Van vroeg tot laat crosst hij Zeeland boven de Westerschelde door, op zoek naar jong voetbaltalent. Kiesenberg is een warm voorstander van een centrale voetbalschool in de provincie, aangestuurd vanuit Roosen daal. „Je maakt het gebied daarmee veel kleiner. Dat heeft praktische en spor tieve voordelen. Je kunt talenten een heel seizoen aan het werk zien en je kunt er intensiever mee aan de slag. Daardoor wordt het niveau automa tisch hoger en is er ook minder kans dat jongens onnodig uitvallen. Nu komen ze vaak voor een proefwedstrijd naar Roosendaal. Alles is nieuw voor ze, de zenuwen spelen een rol. Talentherken ning blijft altijd voor een deel een gok. Door een voetbalschool minimaliseer je die kans op mislukking." door Lucien Roelandt NIEUWVLIET - Hoewel er op Walcheren voldoende startgele- genheid was, grepen de Zuid- Bevelandse dressuuramuzones Antoinette Wiskerke en Chan- tal de Rooy de laatste kans om met de boot de Westerschelde naar Zeeuws-Vlaanderen over te steken voor een wedstrijd. De reis bleek niet voor niets, want Wiskerke en De Rooy schreven de klasse Z1 en Z2 bij de Nieuw- vlietse Zwinruiters met over macht op hun naam. Met deze zege zette Antoinette Wiskerke haar opmars naar het hoogste basisniveau voort. De amazone uit Kapelle liet er geen twijfel over bestaan dat zij ook klaar is voor dit niveau. Wisker ke reed de veel souplesse en fraaie basisgangen tonende Or- tello met het uitstekende totaal van 196 punten naar de winst. Daarmee bleef ze thuisrijdster Miranda Prins met Melton maar liefst vijftien punten voor. Ook Chantal de Rooy bleek niet voor niets naar Nieuwvliet te zijn gekomen. De amazone uit Yerseke behaalde met Nairobi 197 punten. De Zuid-Beveland- se combinatie bleef daarmee de voor de organiserende vereni ging uitkomende Ingeborg van Zeele een straatlengte voor. De amazone uit Biervliet scoorde met Orlando 177 punten. Naaste rivaal Van Zeele had meer succes in de klasse B In deze klasse eiste de Biervlietse met 172 punten de overwinning voor zich op. Het was een zwaarbevochten zege. Ze hield haar naaste rivaal Gino Acke met Merbo op slechts twee punten achterstand De klasse LI liet een aantal aan sprekende paarden zien, die technisch ook goed werden ge reden. Margreta Vink toonde zich de beste van dit sterke ge zelschap. De amazone van de Zwinruiters stuurde de veel souplesse tonende Romiro naar 168 punten en bleef daarmee clubgenote Sabina Poorter met Femke twee punten voor. De klasse L2 werd gekenmerkt Atletiek Oosterhout Indoorwedstrijden, resulta ten atleten Oelta Sport (respectievelijk 40 meter, hoog en kogel)Pupillen Meis jes C: 4 Manon Jansen, 8.2, 0,70 Jon gens B: 1. Niek van de Zande. 6.8, 1,00, 6,37; 8. Patrick Elfrink. 7.3, 0.90. 3.84 Meisjes B: 5. Sanne van Mourik,7.1,1,05, 3,09.6. Suzan Pessers, 7.3,0,95.4,44.10. Hilde Doeleman, 7.6,1,00, 3,01 Jongens A1 7. John de Looze, 7.3, 1,00, 6,37. Meisjes A1 4 Annejet Mol, 7.0, 1,00. 5,59, 7. Jolanda 't Jong 7.0, 1,05, 4,24. Meisjes A2: 3. Kristy Blommaert, 6.8, 1,15, 6,88. Junioren Meisjes D. 2. Evian ne van de Zande, 6.6,1,50,10,36; 11 Nic ky de Looze, 6.2, 1,25, 6,49, 14. Daniëlle Elfrink, 6 7,1,20,8,86 Meisjes C; 5. Lieke Dekker, 5.9, 1,40, 6,11; 8. Dominique Fluijt, 6.2,1,20,8,95. Basketbal New York. NBA: New York Knicks - Was hington Wizards 97-96, Los Angeles La- kers Philadelphia 76ers 106 92, San An tonio Spurs - Boston Celtics 94-74, Detroit Pistons - Golden State Warriors 107 105, Orlando Magic Denver Nug gets 111 -98. Memphis Grizzlies - Toronto Raptors 119-106. New Jersey Nets - New Orleans Hornets 102-92. Minnesota Tim- berwolves - Phoenix Suns 105-98, Sacra mento Kings - Indiana Pacers 107-88. Cricket Johannesburg. WK. Super Six. India - Sri Lanka 2-0. India 292/6 (50 overs), Sri Lanka 109 all out. India wint met 183 runs. India: Tendulkar 97, Sehwag 66, Ganguly 48. Sri Lanka. Sangakkara 30. Bowlingcijfers India. Srinath 4/35, Nehra 4/35 Sri Lanka. Vaas 2/34, Muralitharan 3/46. foto Ruben Oreel Dammen Izwesjk (Rus). WK-tweekamp. eerste set, eerste partij: Aleksander Georgiev (Rus)-AlexeiTsjizjow(Rus) 1-1. Golf het dubbele uit kan komen als hij de productie van afgelopen zondag ook de komende tijd vol blijft houden. Het Zeeuws topscorersklassement ziet er als volgt uit: 1 .Adrivan Hanegem (IJzendijke) 21 doelpunten; 2. Patrick Koppejan (De Meeuwen) 19; 3. Robbie van de Wijnckel (Breskens) 17; 4. Marcel Lourens (Zeelandta Middelburg) en Lunven Vermeer (VC Vlissingen) beiden 16; 6. Niek van Sprundel Aardenburg15; 7. Rieno van Oost (Hoek) en Arjan Koopmans (Rillan- dia) beiden 14; 9. Mark Minderhoud (Noormannen) 13,10. Martin de Ha mer (Nieuwdorp) en Jimmy Pinas (GPC) allen 12; 12. Ronald Zwager (Duiveland), Peter Wïllemse (Ka pelle), Jacco den Hamer (Zaamslag) en Vincent de Rijke (Walcheren) al len 11; 16. Jacky de Smit (Arnemui- den), Tim Louwiesse (Terneuzense Boys), Frank Allaart (Serooskerke), Corné Nieuwerkerk (VCK), Martm Kiesenberg (ZSC'62), Patrick Ket ting (WHS) en Jeroen van Ommen (GPC) allen 10, 23. Erik de Groene (Kloetinge), Christiaan Boon (SSV'65), Iwan Geense (Noad'67), Leon Goossen (AZW), Ruud Hoo- gesteger (Terneuzense Boys), Lud- wig van Gremberghe (RIA W), Esad Osmanovski (Breskens), Ronnie Tresonie (Aardenburg) en Adriaan van de Plasse Kruïningenallen 9 Miami PGA Tour Eindstand: 1. Hoch (VSt) 271, 2. Furyk (VSl) 271, Hoch wint op derde hole barrage, 3. Tway (VSt) 273, 4 Petrovic (VSt) 274, 5. Slocum (VSt). Byrd (VSt). Perry (VSt) 275. Paardensport Simonshaven Menwedstrijden. Twee span pony's: 2. Sjaak van Stappen (Hein kenszand), 3 Laurette Mieras (Wemel- dinge) Enkelspan paarden. 1. Christiaan Provoost (Domburg), 2. Corina Leys (Ka pelle), 3 Jack Limburg, 4 Piet de Ronde Eindstand competitie 1 Christiaan Pro voost, 2. Corina Leys, 3. Yvonne de Rui- Schaatsen Breda Zeeuws kampioenschap all round Senioren: 1. Patrick Goverse (500m 40.90, 1000m. 1.18.09. 1500m 1.59.18, 3000m: 4.15.78». 2. Niels Gover se (40.47, 1.21.13, 2.05.28. 4 23 58), 3. Hubrecht Janse (41.71, 1.21.87, 2.05 49. 4,28.11), 4 Richard Kroon (41.38, 1.22.04, 2.07.33. 4.33.47), 5 Maarten Janse |r. (42.32, 1 25 92, 2.13.22, 4.32.93 Veteranen: 1. Adriaan Provoost (45.13, 1.29.13, 2 15.17, 4.38.92), 2. Jaap Nieu- wenhuijze (45.27, 1.29.12, 2.15.45, 4.37.72), 3. Fop Fonteyne (46.98,1.31.21. 2 15 92, 4.43.25), 4. Flip Salomé (46.93, 1.33.51, 2.21.01, 4.51.16), 5. Pieter den Dunnen (47.10,1.33.91, 2 24 84,5 05 43). Vrouwen. 1, Anja Nederlof '47.07, 1 36 25,2.28.45,5.04.471,2 Martje Wisse (46.69,1.34.69, 2.28.58, 5.22.52). 3. Mari- anne Treur (48.57. 1 36 99. 2 28.80, 5.16.52). Jongens junioren A 1 Bastiaan van het Westeinde (43.50, 1.25.19, 2.18.85, 4.43.63) Jongens junioren B: 1 door een sterke kopgroep met fijn afgewerkte proeven. De ze ge ging met 162 punten naar Ka- trien van Kerckhoven met Ma- chiavelli. Resi van Harn met Pandora en Sibylle Burm met Pamela hielden elkaar met 161 punten in evenwicht. Op de be slissende onderdelen toonde Resi van Ham zich de beste. Van Ham won ook de klasse M1 Daar stuurde de amazone uit Biervliet Oncius met 163 pun ten naar de winst. ROSMALEN - Jeugdbil- jarter Tom Verbeek uit Kwadendamme is op het Nederlands kampioen schap libre tweede klasse in Rosmalen derde gewor den bij de jeugd. Jair Croes uit Amsterdam werd kampioen. Verbeek, lid van biljart vereniging VEGABV, le verde een prima prestatie in het sterk bezette veld. De eerste plaats bleef bui ten zijn bereik, omdat de kampioen onaantastbaar was. Croes verloor alleen de slotronde, maar dat had meer met zijn instel ling te maken dan met de kwaliteit van de tegen stander. Croes was im mers al kampioen voor de finale begon en geloofde het wel. Als hij zijn spor tieve plicht had vervuld, was Verbeek waarschijn lijk nog een plaatsje ge klommen. Zijn uitgangs punt was een podium plaats en die was behaald Verbeek haalde zes pun ten uit vijf partijen en speelde 4 189 gemiddeld. Daarmee bewees hij dat zijn eerder behaalde pro motie naar de eerste klas se geen toeval was. Robbie Mesu (43.92, 1.30 19. 2 21 05, 4.56.55). Jongens junioren C: Tim Fase (100m 12.43. 300m: 32.06. 500m 54 10. 1000m. 1.55 54) Meisjes junioren C: 1 Diana de Bad (13.31,32 00.50.50,1.45.76 Jongens pupillen 1 Martijn ten Kley (13.22,31.97,51.71,1.47.34) Meisjes pu pillen: 1 Anouk Fase (13.06,33.71,55.33. 1 58.28). Sportprijsvragen Lucky Day: 1 2-6-7-14-26-29-32-33-34- 38-46-50-53-57-65-66-70-74-77. (onder voorbehoud) Tennis Indian Wells. Masters vrouwen, 2 mil joen euro Derde ronde: Coetzer (ZAf/16) Raymond (VSt) 6-0 6-3, Martinez (Spa) Rittner (Dui) 0-6 6-3 6-3 Kwartfinale Mauresmo (Fra/5) - Magui Serna (Spa) 6- 2 6-3. Indian Wells Mannen, 2,25 miljoen euro Eerste ronde: Malisse (Bel) Ferrer (Spa) 6-1 6-0, Kafelnikov (Rus) - Stepanek (Tsj) 4-66-16-1 Voetbal Eerste divisie. Haarlem - Heracles Almelo 3-2 (2-1). 22 Ketting 1-0, 24. Splinter 2-0, 36. Stege man 2 1,46. Stegeman 2-2,59. Ketting 3 2. Scheidsrechter: Blom. Rode kaart. 56 Leurink (Heracles; 2x geel). Gele kaart Tamerus. Baas, Douglas (Haarlem), Wooding, Stegeman, Kolmschot, Hege man (Heracles). Schouwen-Duiveland. Senioren- Mevo 3 - Bruse Boys 4 2-9. Jeugd B-junioren: Zierikzee B1 Bruse Boys B1 4-4 (beker), Mevo B1 - SKNWK B1 3-0 (beker), RCS B2 - Mevo B2 8 0. C- junioren: Zierikzee C1 - Hontenisse Cl 3 1 D-pupillen Kloetinge D2 - Zierikzee D2 7-0 (beker), DFS D2 Serooskerke D2 5-7, Zonnemaire Dl Mevo Dl 3-5, Mevo D2 Kapelle D2 6-1 E-pupillen: Mevo E3M ZierikzeeEl 1-20.DFSE1 -RenesseEl 16 1 F-pupillen DFS F2 ZSC'62 F2 2-7 Waterpolo Competitie Bond, tweede klasse. Njord De Meer 8-5; Hieronymus-De Rijn 4-4, Dokkelaers-TRB/RES 10-3; GZCDonk Neptunus 13-2 Derde klasse BZC Rot terdam 10-2; Zeester-Lansingh 9-3, Wiekslag-Devel 5-5; PZPC-De Schelde 5 6, De Schelde-Zeehond 6-5, Zeehond- DSZ 5-3; Poseidon-ZPS 5-7. District, tweede klasse. Njord 3-Ganze 13-7 Der de klasse Bruinvis-Platella 7-7. Pupillen Vennen B-Stormvogel A 3-7. Wielrennen Parijs-Nice Eerste etappe Auxerre - Pa- ray-le-Monial: 1. Petacchi (Ita) 191,5 km in 5 13 25 (36,56 km/uur), 2. McEwen (Aus), 3. O'Grady (Aus), 4. Haselbacher (Oos). 5. Boonen (Bel), 6. Magnien (Fra), 7 Hondo (Dui), 8. Riebenbauer (Oos), 9 Oesov (WRu), 10. Sanchez (Spa), 22. Van Heeswijk, 24. Hoffman. 25. Mattan (Bel). 26. Vierhouten, 30 Van Dijk, 81. Van Bon 0.06, 122. Moerenhout. Algemeen klas sement: 1. O'Grady 5.19.11, 2 Mattan 0.01,3. Petacchi, 4. Brochard (Fra) 0 08.5 Vinokoerov (Kaz) 0.09,6 Hushovd (Noo). 7 Hamilton (VSt), 8. Magnien 0.10,9. Re bellin (Ita), 10. Gaumont (Fra) 0.12, 21 Van Heeswijk 0 17. 85. Hoffman 0 31, 96 Moerenhout 0,33, 101. Vierhouten 0 34, 103 Van Dijk, 121. Van Bon 0.37 _dinsdag_ Biljarten Grevelingen Cup voor teams Organisa tie: 8V D'eule Locatie: Neffen D'eule, Oosterland Aanvang: 19.00 uur

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 37