Schaatser in een schaduwrol Nieuwe procedures F1 goed ontvangen Joost Folmer wil smetje uitwissen jdaarten Janse mikt op de tweede plaats op ZK allround Jongerius en Beije favoriet in Pannekoekloop Vasseur kan record breken in zwemloop Eneco Tour van Zeeland naar Limburg uitslagen Da Matta moet bij debuut flink lappen agenda Koop en verkoop uw auto razendsnel via www.AutoTrack.nl AutoTrack.nl zaterdag 8 maart 2003 ,-innrPieter van Klinken DRONTEN - Flevoland lijkt erg vee| op Zeeland. Schaatser Maarten Janse (21) uit Wol- phaartsdijk houdt dan ook van het uitgestrekte landschap daar. In Dronten studeert hij ak- kerbouwkunde aan de Hogere landbouwschool, want hij wil boer worden. En schaatser. Maar daarvoor komt hij nog elk weekeinde naar Zeeland. I Janse heeft altij d in de schaduw van anderen geschaatst. In zijn I beginjaren bij ijsclub De Poel trok hij zich op aan Jan Treur, I die altijd iets beter was dan hij iben Treur voor het gewest ging schaatsen en er een paar jaar ge leden mee stopte, verscheen Pa- BURGH-HAAMSTEDE - Een week na het behalen van het zil ver op de Nederlandse cross kampioenschappen in Harder wijk staat Marlies Jongerius- Kort van AV'56 vandaag aan de start voor de vijftien kilometer lange Pannekoekloop in Burgh- Haamstede. Na de wedstrijd reist Jongerius- Kort af naar Oostenrijk voor een skivakantie om zich daar na voor te bereiden op haar eerste marathon. Op 28 septem ber staat ze aan de start in Ber lijn. Arjan Beije, ook van Top Run ning Zeeland, is er alles aan ge legen om zijn kater van de ge miste Zeeuwse crosstitel weg te spoelen. Na zijn sterke optreden op het NK loopt Beije zo onge veer in zijn achtertuin voor de zege. Op het meeuwenpad, door de lopers ook wel het 'pad des doods' genoemd vanwege het mulle zand, wil hij zijn slag slaan. Verder zorgt trainer Jan Kloet ervoor dat hij het juiste parkoers volgt. Beije verspeelde vorig jaar de overwinning door een verkeerde afslag te nemen. trick Goverse. En die is nu weer beter dan Janse. Maarten Janse maakt er geen probleem van, hij houdt er zelfs van. „Het stimuleert me. Het zorgt ervoor dat ik niet hoef te rusten. En zeker nu niet. Een paar weken geleden verbeterde Goverse zijn persoonlijk record op de 500 meter tot onder mijn tijd. Daar moet ik dus in de ko mende periode wat aan gaan doen. Want de 500 meter, dat is mijn beste afstand." Bochten Janse trekt zich zelfs op aan ma rathonschaatsers als hij traint. Zo kwam hij donderdag op de schaatsbaan in Dronten Ruud Borst en de broers René en Henri Ruitenberg tegen. „Ik probeer de achter hen aan te rijden. Dat lukte ook wel, omdat zij het rus tig aan deden. Maar een tijdje geleden was het nog leuker. Toen reed Martijn Bovenmars er. Die is nog wel niet zo bekend, want hij is nog maar 2 4maar hij won wel een marathon van de Greenery Six in december. Hij zag dat ik goed schaatste en is daarna een uur met mij bezig geweest. Hij leerde me nieuwe technieken en gaf aan hoe Ce- dric Michaud zijn bochten pre cies rijdt. Dat is dus echt moelijk, zo'n versnelling in de bochten." Schaatsen is erg belangrijk voor Janse. Hij is er altijd mee bezig. Staat hij niet zelf op de baan, dan kijkt hij op tv naar zijn sport of is hij bezig met de schaatsers van zijn eigen club, De Poel. Sinds een jaar heeft hij van voorzitter Leynse de pr-functie overgenomen en is hij voor ie dereen die iets wil weten over de club het aanspreekpunt. „En zoals iedereen die niet voetbalt, ben ik ook niet helemaal tevre den over wat de media aan schaatsen doen. De NOS doet veel, maar verder valt het best tegen." Eén van de oorzaken dat het schaatsen in Zeeland op zo'n laag pitje staat, is dat er zo veel tijd in gaat zitten. „Er is in Zee land helaas geen ijshal, dus als je wilt schaatsen, moet je naar Breda. Het is al wel beter dan een jaar geleden, hoor. Toen moesten we naar Den Haag en kregen we de late uurtjes als trainingstijd. We hingen er daar echt bijIn Breda krijgen we ge lukkig betere tijden. Titelstrijd In Breda zijn vandaag en mor gen ook de Zeeuwse kampioen schappen allround. Zo'n all round-toernooi heeft de voorkeur bij Maarten Janse, al moet hij er lang over denken wat hij het leukste vindt: de aparte afstanden of allround „Toch doe ik het liefst allround, omdat je dan veel moet rekenen. Als je een kampioenschap afstanden rijdt, is het na één afstand klaar. Bij allround moet je tussen de ritten blijven nadenken wat je moet doen. Natuurlijk moet je altijd hard rijden, maar wel met de gedachte dat je straks nog een afstand moet." Voor Janse is het vandaag een uitgelezen kans om zijn per soonlijk record weer onder de snelste tijd van Goverse te bren gen. „Dat is in elk geval wel een doel." Een Zeeuws record uit de boe ken schaatsen, dat zal hem nog niet lukken. En zeker nog niet op de 500 meter. „Dat record staat op 38,88 van Rinse van Etten. Mijn snelste tijd is 41.20, dus ik zit er nog wel wat vanaf. Maar Van Etten reed dat record in Calgary, daar ben ik nog nooit geweest. Nu heb ik er het geld niet voor, maar het zou ook zonde zijn om er nu al geld in te steken. Ik ben 21. Als ik nu in Calgary al mijn re cords al aan flarden ga rijden, dan rijd ik in Nederland de ko mende jaren geen pr's meer En dat motiveert natuurlijk ook niet." Voordat hij naar Calgary gaat zal Janse dus eerst nog wel een paar keer op een Zeeuws kampi oenschap verschijnen. Voor dit weekeinde heeft hij redelijke verwachtingen. „Ik hoop op een podiumplaats, maar ik moet in elk geval bij de eerste vijf eindigen. Winnen zit er niet in, dat zal Patrick Gover se wel doen. Maar we strijden met een man of vier voor de tweede plaats. Niels Goverse, de broer van Patrick, Richard Kroon, mijn broer Hubrecht en ik zijn de grootste kansheb bers." Maarten Janse verwacht dat Patrick Goverse dit weekeinde de Zeeuwse titel in het allround schaatsen pakt, hij hoopt zelf op plek twee te eindigen. foto Ron Nagtzaam door Frits Bakker VLISSINGEN - Zeg maar ge rust dat het Kloetinge niet zo lekker zit. Ver voordat de winter intrad, onder leiding van Diede- rik Hiensch, werd de Beveland- se hoofdklasser aardig voor schut gezet door een tegenstan der die zeker niet tot de topclubs in het zaterdagvoetbal wordt gerekend. Kloetinge werd uit met 5-0 verslagen door Capel- le en is nu getergd voor de re turn. Joost Folmer, die zelf niet bij die wedstrijd was, wil dat smetje vandaag maar al te graag uit wissen. „Wat er toen mis is ge gaan, zal nu niet meer gebeu ren", verzekert de vervanger van Hiensch. „Zij hebben lange spelers voorin en mensen die de lange ballen van achteruit goed doorkoppen. Je moet er dus voor zorgen dat ze die wapens niet kunnen uitspelen." De interim-coach ziet het niet als een nadeel dat hij de tegen stander destijds zelf niet heeft gezien. „We zijn er wel uit hoe we ze moeten aanpakken." Kloetinge gaat de wedstrijd van vandaag in met een elftal dat iets afwijkt van de meest logi sche opstelling. Wilco de Valk heeft zich geblesseerd aan een enkel, tramde donderdag niet mee en is er vandaag niet bij. Verder start Emiel Dorst, die ziek is geweest, op de reserve bank. Erik de Groene en Pieter de Graaff spelen centraal voorin, Pieter de Munnik rechts en Ro nald Zuijdwegt links op de flank. John Bentschap Knook is terug van vakantie, maar staat niet in de basis. Hoek Wesley de Smet, een van de be tere spelers dit jaar bij Hoek, moet vandaag de uitwedstrijd tegen Scheveningen missen. Bij de 26-jarige middenvelder is een blessure aan de buikspier weer gaan opspelen. „Het zit op een vervelende plaats, bij de aanhechting naar de liezen Trainen en spelen is onmogelijk, ik kan zelfs niet ontspannen lo pen", aldus de Belg, die een af spraak met dokter Martens heeft gemaakt om verder naar de kwetsuur te laten kijken Trainer Kees Houtepen heeft de beschikking over zijn voltallige selectie en moet derhalve keu zes maken met zijn opstelling. Arjan Human is speelklaar, hoewel hij nog altijd niet voor honderd procent fit is. „Ik zie op training dat hij nog niet hele maal goed in zijn vel zit", aldus Houtepen. Hoek treft in Scheveningen een opponent die op de i-anglijst wat onder zijn stand leeft. Houte pen: „We zijn beducht voor een pittige partij." Terneuzen Voor Terneuzen is het morgen in de thuiswedstrijd tegen UDI'19 barsten of buigen Alles wat minder is dan winst kan straks in de eindafrekening fataal zijn „We spelen nu twee keer thuis, dat moet absoluut zes punten opleveren", benadrukt manager Fons Baart. Trainer Dimitri Mbuyu beaamt dat: „Vanaf deze week mag niemand meer verza ken." De cruciale fase van de competi tie wordt ingegaan met een se lectie op volle oorlogssterkte. „Ze zijn allemaal fit en scherp", stelde Mbuyu op de trainingen vast. „We snakken naar voetbal, want met die slechte velden hebben we ons dikwijls voor niets voorbereid." De Belg blijft heilig geloven in een goede afloop. „Het niveau moet omhoog, dat kan ook met de spelers die we er hebben bij gehaald. De selectie is welis waar kleiner, maar er is meer concurrentie voor de vaste waarden." Mbuyu laat een verlenging van zijn contract overigens afhan gen van het eindresultaat in de competitie. „Daarom hebben we een gesprek daarover nog even uitgesteld." De intentie om te blijven is er al is het wel onder bepaalde voorwaarden. „Ik wil heel intensief meepraten over de kwaliteit van de selectie, want veel spelers hebben zich zelf overschat. Dat heeft tot te leurstellingen geleid en tot veel onnodige discussies. Wat er dit jaar bij Terneuzen is gebeurd, heb ik nooit eerder meege maakt." H00GERHEIDE - De eindzege in het Timex-zwemloopcircuit kan Remy Vasseur na vier over winningen niet meer ontgaan. Hij kan morgen in Hoogerheide zelfs het record verbeteren dat met vier zeges op naam staat van Nick Marijnissen. Marijnissen, afkomstig uit Ber gen op Zoomheerste in de j aren negentig in de zwemlopen en vertrok later als triatlonprof naai-Frankrijk. De meeste spanning wordt ook nu in Hoogerheide verwacht bij de 1000 meter zwemmen, waar de sterkste deelnemers in de tweede serie zijn geplaatst. De Vlissinger Vasseur is ingedeeld mbaan 2, samen met Leon Ja- cobse (Vlissingen) en Thomas Verscheuren (Sint Niklaas). Het zal snel gaan, want de Belg heeft een beste tijd staan van 12 mi nuten en 20 seconden, beter dan de 12 minuten en 30 seconden van Vasseur en Jacobse. Op de 10 kilometer lopen moet Vas seur zijn slag slaan om de vijfde 1 overwinning op rij te boeken. Birgit Lavrijssen (Kapelle) kan op de korte zwemloop over 500 meter zwemmen en 5 kilometer lopen klimmen naar de tweede plaats in het overall-klasse ment, omdat de huidige num mer twee, Maaike Krimpenfort (Bergen op Zoom), op trainings kamp is. Lavrijssen, pas dertien jaar, moet dan wel afrekenen met Margriet Uil (Schiedam) en Marieke Schriel (Vlaardingen). Gerbert van den Biggelaar j (Oud-Gastel) is de te Idoppen man op de korte afstand bij de mannen. De zwemloop in Hoo gerheide wordt gehouden in en om zwembad De Plantage BOTTERDAM - De Eneco Tour, me op 19 augustus op de Markt m Middelburg van start gaat, eindigt vijf dagen later in Land paal. Die eindhalte is getrok ken na een rit vanuit Sittard. De karavaan zal dit jaar ook U'tsland aandoen. Op 22 au gustus start de etappe in Kleef, et schema: 19 augustus, Middel- om?- Rotterdam (180 km); 20 au- j™ Apeldoorn - Nijkerk (190 *®)i 21 augustus: Coevorden - De nekamp (86 km) en Nordhorn - De camp (individuele tijdrit, 23 km), --augustus: Kleef - Sittard Geleen 'S3 km); 23 augustus: Sittard Ge- •een-Landgraaf (214 km) ANP Verstappen in pré-kwalificatie teleurstellend achttiende, Barrichello het snelst Autosport door Frans Dreissen DEN HAAG - Bijzonder, span nend en cool. De eerste reacties op de nieuwe kwalificatieregels in de Formule 1 zijn zeer posi tief. De jacht is zenuwslopend, maar voor de kleinere teams lijkt de kwalificatie via één vlie gende ronde eerlijker. Jos Verstappen was bij de Grand Prix-ouverture in Melbourne razend enthousiast na zijn eer ste kennismaking. „In één rond je het beste uit jezelf halen. Ie dereen krijgt dezelfde kans. Ik geloof dat na de pre-kwalifica- tie alle rijders achter de nieuwe formule staan." Omdat elk klem foutje onmid dellijk en onverbiddelijk wordt afgestraft, moet een balans worden gezocht tussen snel heid, felheid en veiligheid. Bar richello gokte, nam met het ou de model Ferrari (bouwjaar 2002) de meeste risico's en won (1.26.372). Michael Schuma cher, die als wereldkampioen als eerste het asfalt op werd ge stuurd, koos daarentegen voor controle en voorzichtigheid. Hij moest uiteindelijk genoegen ne men met een vierde plek (1.27.103). Opvallend sterk waren de ver richtingen van Raikkonen (McLaren, 1.26.551) en de beide BAR-coureurs Villeneuve (1.26.892) en Button (1.27.411). Voor Minardi viel er weinig eer te behalen. Net als de tobbende Williams/BMW's kwamen de zwarte bolides pure snelheid te kort. Bovendien ontbeerden Jos Verstappen en rookie Justin Wilson (met 1.92 meter de lang ste Formule 1-piloot ooit) de luxe van tractiecontrole (grip) en powersteering (stuurbe krachtiging). Verstappen stelde ronduit teleur met een achttien de tijd (1.30.053), Wilson ein digde zelfs als allerlaatste. Progressie Ondanks de fikse achterstanden op Barrichello (respectievelijk 3,6 en 4,1 seconden) waren Ver stappen en Wilson tevreden. „Mijn ronde was redelijk goed. Veel sneller kan deze wagen niet", aldus Verstappen. De Limburger viel in de uitloop ronde stil door een technisch mankement. Een euvel dat snel werd verholpen. „We hebben weer veel geleerd. Qua snelheid zit het goed, maar aan de afstel lingen zal nog hard gewerkt moeten worden. Het geringe aantal testkilometers breekt Rubens Barrichello nam gisteren de meeste risico's tijdens de pre-kwalificaties en klokte daardoor de snelste tijd. foto Rick Rycroft/AP ons nou een beetje op Het gat met de andere teams rijden we dit weekeinde uiteraard niet een-twee-drie weg, maar we zullen ongetwijfeld nog pro gressie boeken." Voor nieuwkomer Wilson was de entree in de Formule 1 een moeizame. Maar ook hij straal de enige tevredenheid uit. Een nieuwe auto, een nieuw circuit en slechts viertiende tel achter stand op Verstappen. „Niet zo slecht toch. Ik moet me nog wat aan de wagen aanpassen, kijken ook hoe die zich gedraagt met weinig benzine. Daar heb ik dit seizoen namelijk nog geen tijd en kans voor gekregenï Het zuurst gisteren waren de druiven voor Williams/BMW. Het team dat de afgelopen maanden de meeste testkilome ters aflegde (26.191 tegen bij voorbeeld 1.261 voor Minardi) kwam met Montoya niet verder dan plek tien. Ralf Schumacher finishte na twee grove stuurfou ten in de eerste chicane zelfs pas als zestiende. Veel zegt de ranglijst na de pre kwalificatie overigens niet. De uitslag bepaalt enkel de start- volgorde voor de kwalificatie- jacht op de pole-positie. Minar- di-coureur Wilson moest als nummer laatst vannacht de tweede kwalificatie beginnen, gevolgd door Pizzonia en Ver stappen. Barrichello kreeg het voorrecht om als laatste van start te gaan. „Er is regen voor speld en dus zijn verrassingen niet uitgesloten," zei Verstap pen gisteren nog. Daarnaast bepaalt uiteraard ook de strategie van de teams (weinig of veel benzine in de au to) de samenstelling van de startgrid voor morgen. Na de kwalificatie worden de wagens van onze sportredactie MELBOURNE - De Brazili aan Cristiano da Matta heeft een prijzig debuut in de For mule 1 gemaakt. Binnen een kwartier kreeg de rijder van Toyota twee boetes opgelegd omdat hij tijdens de eerste trainingen voor de Gro te Prijs van Australië in Mel bourne de maximumsnelheid in de pitstraat overtrad. Da Matta kreeg voor zijn eer ste overtreding een geldstraf van 2500 euro. Nog geen kwartier later volgde een boe te van 2000 euro toen hij op nieuw in de fout ging. CART- kampioen Da Matta is één van de vier debutanten in de For mule 1 dit seizoen. In de eerste kwalificatiesessie zette hij de elfde tijd neer. RTR immers tot de start van de race opgesloten in het pare fermé en is bijtanken verboden, De mon teurs krijgen enkel nog tweeën half uur de tijd om onder strikt toezicht te sleutelen. Opwinding Overigens hebben de nieuwe re gels al voor opwinding gezorgd. Onbekende factoren voeden speculaties. Zo vreest David Coulthard (McLaren) dat een team als Ferrari wel eens een pact zou kunnen sluiten met Sauber (ook Ferrari-motoren) of Minardi (zelfde testcircuit) Met een bepaalde strategie (lichte auto's, dus snelle ronden) zouden de kleinere teams de concurrenten van Ferrari wel eens kunnen frustreren tijdens hun inhaalmanoeuvres. Ferrari verwees de veronder stelling van Coulthard naar het rijk der fabelen. Maar in een strijd om de punten en het snelle geld zijn uiteraard alle midde len geoorloofd. Daarvan gaf juist Ferrari in het verleden blijk. GPD Melbourne. Grote Prijs Australië, Formule 1. Eerste kwalificatie: 1. Barrichello (Bra) Ferrari 1.26,372 (gem. 221,030 km/u), 2. Raikko nen (Fin) McLaren 1.26,551,3. Villeneuve (Can) BAR 1.28,832,4. Michael Schuma cher (Dui) Ferrari 1.27,103, 5. Button (GBr) BAR 1.27,103, 6. Coulthard (GBr) McLaren 1 27,242, 7. Alonso (Spa) Re nault 1.27,255, 8. Panis (Fra) Toyota 1.27,352, 9. Trulli (Ita) Renault 1.27,411, 10. Montoya (Col) Williams 1.27,450, 11 Da Matta (Bra) Toyota 1.27,478,12 Heid- feld (Dui) Sauber 1.27,510, 13. Frentzen (Dui) Sauber 1.27,563,14. Fisichella (Ita) Jordan 1.27,633, 15. Webber (Aus) Ja guar 1.27,675,16 Ralf Schumacher (Dui) Williams 1.28,266, 17. Firman (GBr) Jor dan 1.29.977, 18. Verstappen (Ned) Mi nardi 1.30,053, 19 Pizzonia (Bra) Jaguar 1.30,092, 20. Wilson (GBr) Minardi 1.30,479. Futsal Recreatieve competitie Zierikzee Eerste klasse: Neffen d' Eule - Neffen d' Eule 4-3, Deurloo Sport - moToren Boys 1-2, Marktzicht - v Oeveren/Wik 1-8, Even Buiten - de Banjaard 5-2. Derde klasse: PC Boulevard - Plan West 3-7, Nugrin - Tyrec. R.Roon 3-2, MDO- Zeelandia 4-4, Onderh. Kristo -Tim. Ver hoek 2-4. Schaatsen Heerenveen. Wereldbeker, finale Vrouwen, 500 meter: 1 Garbrecht (Dui) 38,30, 2. Kotiuga (WRu), Wang (Chn) 38,45, 4. LeMay-Doan (Can) 38,56, 5. Wolf (Dui) 38,71, 6. Osuga (Jap) 38,80,7. Zöllner (Dui) 38,86, 8. Watanabe (Jap) 38,97, 9. Zjoerova (Rus) 39,14, 10. Xin Zhao (Chn) 39,21, 11. Timmer (Ned) 39,23,12. Nuyt (Ned) 39,29,13. Wijsman 39,36 (Ned), 14. Witty 39,53 (VSt), 15. Sh- inja (Jap) 39,61, 16. Leever 39,70 (Ned), 17. Weger 39,95 (Can), 18, Kaikan (Rus) 40,08,19. Myers (Can) 40,23,20. Okazaki (Jap) gediskwalificeerd. B-groep: 1. Oonk (Ned) 39,76, 2. Sannes (VSt) 39.95, 3. HeikeHartmann (Dui) 40,31. Stand we reldbeker- 1 Garbrecht-Enfeldt 840 pun ten, 2. LeMay-Doan 736,3. Osuga 572 1500 m: 1. Klassen (Can) 1.57,70, 2 Ro driguez (VSt) 1.58,78, 3 Friesinger (Dui) I.58,97, 4. Anschutz (Dui) 1 59,76, 5. Pechstein (Dui) 2.00,15, 6. Groenewold (Ned) 2.00,41, 10 De Loor (Ned) 2.01,02, II. Timmer 2.01,21, 13. Vis 2.02,05. B- groep: 1. Skokova (Rus) 2.01,96, 2. Sundstrom (VSt) 2.02,48, 3. Ishino (Jap) 2.02,77 Eindstand: 1. Klassen 530, 2 Pechstein 380, 3 Rodriguez 370, 5. Tho mas 252,6. Anschütz 212,7. Groenewold 203,8. De Loor 189,11. Vis 140. Mannen, 1e 500 m: 1. Wennemars (Ned) 35,25, 2 Ireland (Can) 35,31, 3. Shimizu (Jap) 35,42, 4 Bos (Ned) 35,43, 5. Van Velde (Ned) 35,48, 6. Lee (ZKo) 35,56, 7. Cheek (VSt) 35,60, 8. Kato (Jap) 35,66, 9. Choi (ZKo) 35,69, 10. Carpenter (VSt) 35,72, 14. Oltrop 35,97. Stand aan kop wereldbeker: 1, Wotherspoon (Can) 852 punten, 2. Kato 574, 3. Wennemars 542, 4. Van Velde 523, 5. Bos 437, 6. Shimizu 405. B-groep; 1. Künzel (Dui) 36,16.2 Ko- bayashi (Jap) 36,39, 3. Brisson (Can) 36,53, 5. Brusche 36,75, 19. Bosker (Zwi) 40,86. 1500 meter: 1 Lalenkov (Rus) 1.47,77, 2. Postma (Ned) 1.48,56, 3. Van der Rijst (Ned) 1 48,67,4. Lee (ZKo) 1 48,78,5. Her sman (Ned) 1.48,87, 6. Tuitert (Nud) 1 49.02, 7. Cheek (VSt) 1.49,09, 8. Parra (VSt), Skobrev 1.49,13, 10. Nijenhuis (Ned) 1.49,59,11, Callis (VSt) 1.49,75,12. Kibalko (Rus) 1,50,00, 13. Elm (Can) 1 50,05, 14. Boutiette (VSt) 1.50,06, 15. Mun (ZKo) 1.50,36, 16. Molicki (Can), Marshall (Can) 1.50,44, 18. Hoffmann (VSt) 1.50,46, 19. Friesinger 1.50,78, 20. Sjepel (Rus) 1.51,13. Eindstand wereld beker: l. Lalenkov 460 punten, 2. Parra 376,3. Wennemars310,4 Kibalko252,5. Tuitert 241,6. Postma 194 Sportprijsvragen Lucky Day. 2-8-10-11 12-22-29-35-40-41-43-47-50- 52-54-56-58-67-68-76. Voetbal Betaald voetbal. Holland Casino Eredivisie: AZ-Roda JC 1-0. Gouden Gids Divisie: Stormv.-Fortuna S. 2-1, Volendam-Veendam 1 - 0, Emmen- Haarlem 2-1, GA Eagles-Sparta 1-2, Hel mond Sp-VVV 2 -1, Heracles-Eindhoven 1-1, ADO Den Haag-MVV 1 - 0, Cambuur L.-Dordrecht 0-1 Stand: 1. ADO Den Haag 22-56, 2. Emmen 23-54,3. Heracles 22-45,4. Volendam 23-44,5. Helmond Sp 23-43, 6. Den Bosch 21-39, 7.GA Eagles 23-38,8 Cambuur L. 23-32,9. TOP 22-31, 10. Stormv 23-29, 11. Eindhoven 23-26, 12. Sparta 23-25 36-46, 13. Veendam 23 23.14. Haarlem 22-22,15. MVV 23-20,16 VVV 23-19, 17. Dordrecht 23-19. 18. For- tunaS. 23-13. zateraag Voetbal Vriendschappelijk. FC Dauwendaele- VCK, aanvang 14.30 uur. Volleybal Tweede divisie C. Sliedrecht Sport 2- Wea/Mevo'80, aanvang 14.00 uur. Advertentie 'riiEUEStUHC Vy De autosite voor heel Nederland

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 67