Amels www.pzc.nl/banen twee verzorgenden engton vakantiewerkers in de zorg Stichting Ter Weel PZC Bk Word jij onze nieuwe enthousiaste collega op de mens Amels zoekt medewerkers voor uitdagende functies in de luxe mega-jachtbouw voor de vestiging te vlissingen PROJECTLEIDER PRODUCTIE COÖRDINATOR/CONTROLEUR HOUTBOUW VERFCONTROLEUR PERSONEEL K Ook dit jaar organiseert CZ de Lourdes Bedevaart voor zieken. De treinreis is gepland van 12 t/m 19 september 2003 en de vliegreis van 13 t/m 18 september 2003. U Kunt een aanmeldingsformulier met Informatie aanvragen door deze coupon in te vul len en naar ons op te sturen. U kunt het formulier ook aanvragen via www.cz.nl. m/v Naam Voorletters Adres...... Postcode..„Plaats.. Relatienummer...... Geboortedatum:. U kunt deze bon uitknippen en in een open envelop zonder postzegel opsturen naar: CZ Actief In Gezondheid Antwoordnummer 42 6130 VB Slttard O.V.V. Lourdesbedevaart EjActief i in Gezondheid Stichting Ter Weel omvat twee zorgcentra, één in Krabbendijke en één in Goes. Beide zorgcentra bestaan uit een gecombineerd verpleeghuis en een verzorgingshuis. In Goes is bovendien een dagbehandeling psychogeriatrie gevestigd. Wij bieden zorg aan veelal oudere mensen met een somatisch, psychogeriatrisch of psychiatrisch ziektebeeld waarbij de cliënt centraal staat. Vandaar dat wij werken in kleine multidisciplinaire teams, waarin elke medewerker een eigen inbreng heeft. In het verpleeghuis in Goes, afdeling psychogeriatrie, zoeken wij per direct 18 uur per week voor unit 7 32 UUr per week voor unit 6 (tijdelijk (tot 1 september 2003) De functie Je verleent lichamelijke en psychosociale begeleiding, verzorging en verpleging aan de cliënten. Dit doe je overeenkomstig de opgestelde individuele zorg- en behandelplannen. De beleving en de wensen van de cliënt staan hierbij centraal. Verder houd je het zorgdossier bij en informeer je jouw teamleider en contactpersonen. Jouw bagage diploma (zieken)verzorgende of verzorgende C/D; kennis van en ervaring met het omgaan met ouderen met een psychogeriatrisch ziektebeeld; zelfstandig kunnen werken en prioriteiten kunnen stellen; goede sociale vaardigheden, in het bijzonder inlevingsvermogen, tact en geduld; bereidheid diensten volgens rooster te werken. Ter Weel biedt: dienstverband voor onbepaalde tijd voor de vacature van 18 uur; tijdelijk dienstverband tot 1 september 2003 voor de vacature van 32 uur; salaris conform de CAO V&V; aantrekkelijk pakket secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een eindejaarsuitkering en een spaarloonregeling; gedegen inwerkperiode; prettige werksfeer in een informele organisatie. Herken je jezelf? Neem dan wanneer je meer informatie wenst, contact op met Cor van de Griek (unit 7) of Ad Loose (unit 6), teamleiders, tel. (0113) 216878. Een sollicitatiebrief met CV (bij voorkeur getypt) kun je vóór 22 maart a.s. sturen naar de afdeling P, O O, Joannaplantsoen 1, 4462 AV te Goes. Algemene informatie over Ter Weel vind je op www.terweel.nl. □amen Shipyards Group Oamen Shipyards Group is een toonaangevende, internationaal opererende moderne groep van bedrijven die gespecialiseerd zijn in maritieme dienstverlening in de breedste zin van het woord. De Koninklijke Schelde Groep maakt deel uit van de Damen Shipyard's Group. Amels Schelde Amels Schelde is onderdeel van de Koninklijke Schelde Groep en is op de locatie Vlissingen actief op het gebied van mega-jacht- bOMK. In combinatie met Amels Hollland, gevestigd in Makkum, bouwt, onderhoudt, en repa reert Amels Schelde mega- jachten. Hiervoor heeft zij de beschikking over 2 dokloodsen (140 en 200 meter). Het bouwen van luxe megajachten omvat het hele proces van engineering tot oplevering van het jacht. De kwaliteit van een luxe megajacht nu aan zeer hoge eisen voldoen. Bij elkaar genomen een uiterst boeiende uitdaging. Vanwege uitbreiding van onze orderportefeuille zijn wij op»j naar de volgende medewerkers: Functie-inhoud: u bent belast met de coördinatie van de werkzaamheden aan boord van de jachten, onder verantwoordelijkheid van de Projectmanager; u geeft leiding aan de groepsleiders van Amels Schelde en aan de voorlieden van de onderaannemers; u coördineert en controleert de activiteiten van de toeleveranciers, onderaannemers en de afdeling Productie van de werf; u hebt binnen het projectteam de dagelijkse leiding over de afbouw van een jacht; u stelt de bouwplanning op en u draagt bij aan de totstandkoming van het integrale projectplan; u bewaakt de voortgang van de bouw en houdt de planning actueel; u adviseert bij de totstandkoming van overeenkomsten met onderaannemers en toeleveranciers en geeft uitvoering aan de contracten. Functie-eisen: creatieve technicus op HBO/MBO+-niveau, richting scheepsbouw/werktuigkunde; ervaring in de jachtbouw is een pre; beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift; beschikt over de certificaten basisveiligheid en veiligheid voor leidinggevenden; kennis van en ervaring met planningspakketten; organisator met sterk gevoel voor kwaliteit. Functie-inhoud: u bent belast met de aansturing, controle en beoordeling van de onderaannemers van de scheepsbetimmering, interieurbouw en meubelmakerij; u adviseert bij de totstandkoming van overeenkomsten met onderaannemers en toeleveranciers en geeft uitvoering aan de contracten; u bent verantwoordelijk voor de kwaliteit van het timmerwerk. U controleert/toetst daarbij de werkzaamheden van onderaannemers en leveranciers die binnen uw vakgebied vallen, aan de hand van vanzelfsprekende en vastgelegde standaards en kwaliteitsnormen. Functie-eisen: opleiding op MBO-niveau (Houtbewerking); ervaring in de jachtbouw is een pre; beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift; leidinggevende capaciteiten; oog voor detail. Functie-inhoud: u controleert gedurende de cascobouwfase het strokend zijn van de romp en opbouw; u controleert en stuurt met betrekking tot de schilderactiviteiten onderaannemers aan; u bewaakt de voorbereiding en uitvoering van het schilderwerk in de jachtbouw, conform algemeen aanvaarde normen en standaarden; u houdt het verflogboek bij aangaande gedetailleerde bijzonderheden rond en betreffende de ui ring van verf- en spuitactiviteiten; u controleert op naleving van de geldende Arbo- Milieuregels met betrekking tot schilderswerkzaamheden. Functie-eisen: MBO-opleiding beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift; ervaring in de jachtbouw is een pre; gedegen kennis van hedendaagse toegepaste materialen en werkmethoden en conserveringssystemen. Informatie en sollicitatie Nadere informatie omtrent deze functies kunt u desgewenst inwinnen bij de heer B. Beckers, Facilitair Productiemanager, telefoon (0118) 482972. Ook kunt u onze website www.amelsschelde.nl bekijken. Interesse voor één van de bovenstaande functies? Schrijf naar Amels Schelde B.V., t.a.v. de heer D.F. Verhage, Postbus 84, 4380 AB Vlissingen of e-mail: dankfried.verhage@amels.schelde.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. id 1 Mi Mi -È #1 ÏMmVa n GECONDITIONEERD TRANSPORT De Koeijer Transport BV is dé specialist als het gaat over het vervoeren van verse en diepvries zeeprodukten door de landen van Europa.Wegens uitbreiding van onze werkzaamheden hebben wij op korte termijn plaats voor; Chauffeurs mlv Taakomschrijving: - Distributiewerk in Nederland,België en Frankrijk Functie eisen: - Bereid tot werken op onregelmati ge tijden - In het bezit van rijbewijs BE/CE en chauffeursdiploma Voor deze functie geldt: - Goed salaris volgens CAO- wegvervoer - Flexibele werktijden - Prettige werksfeer Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitaties met c.v. zo spoedig mogelijk te zenden aan: De Koeijer Transport BV, Postbus 65. 4400 AB YERSEKE. Voor informatie kunt u zich wenden tot Jan de Koeijer tel: 0113-571377 of via e-mail: jdekoeijer@koeijer.com www.koeijer.com Van der Hoek en Lengton Accountancy is een accountantskantoor waar cliëntgerichtheid centraal staat in denken en werken. Per direct zijn wij op zoek naar een Assistent-Accountant (m/v) die als voornaamste taak krijgt het zelfstandig samenstellen van jaarrekeningen van onze cliënten. Wij verwachten: een afgeronde HEAO-BE of gelijkwaardige (MBA/SPD) opleiding, uitstekende communicatieve eigenschappen, zelfstandigheid, stressbestendigheid, collegialiteit en tenminste enige jaren ervaring in een soort gelijke functie. Wij bieden: een prima job met bijpassende honorering en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, een goed stel collega's, een fraaie werk omgeving in een historisch pand in hartje Middelburg, en groeiperspectief. accountancy Wil je jezelf bewijzen in zelfstandigheid en teamgeest, accuratesse en verantwoordelijkheid, dan ben jij wellicht de kandidaat die we zoeken. Voor meer informatie kun je bellen met Peter van Waarde, telefoon (0118) 636 453. Of stuur direct je brief met CV naar: Van der Hoek en Lengton Accountancy, t.a.v. Peter van Waarde. Postbus 215,4330 AE Midd<J£urg. Voor het verpleeg- en verzorgingshuis in Goes en Krabbendijke zoeken wij De werkzaamheden Je verleent assistentie bij de begeleiding en verzorging van de cliënten. Jouw bagage Je gaat graag met (oudere) mensen om en bent tactvol en geduldig. Daarnaast ben je minimaal twee weken in de zomervakantie beschikbaar en volg je (of heb je gevolgd) een opleiding in de zorg. Ter Weel biedt: Een goed salaris en leuk werk in een prima sfeer! Belangstelling? Vraag dan een sollicitatieformulier aan bij de afdeling P,0&0 van Stichting Ter Weel, tel. 0113-216878.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 52