1\%\ Kinderen en hersenletsel Mi mimi: PERSONEEL 9 PZC WH J ""Teamleider Centrale Sterilisatie Afdeling Ziekenhuis Lievensberq ADRI EN ZOON COMMERCIËLE DUIZENDPOOT Giro 860 BUREAUMANAGER (MA/) Van geven word je rijk Hill's MAINTENANCE TECHNICIAN UNLOADING OPERATOR LEAD OPERATOR PACKAGING Epilepsie: SECTORBOEKHOUDERI APPLICATIEBEHEERDER zaterdag 8 maart 2003 De Centrale Sterilisatie Afdeling (CSA) is belast met de desinfectie, verpakking, sterilisatie en distributie van alle steriele medische hulpmiddelen binnen het ziekenhuis. De afdeling CSA zal op zeer korte termijn onderdeel gaan uitmaken van het OK-complex. Op korte termijn ontstaat er een vacature voor een m/v in een fulltime dienstverband (36 uur) Functie-informatie De teamleider CSA geeft leiding aan circa 14 personen. Hij legt verantwoording af aan het hoofd OK-complex en aan de ziekenhuisapotheker (ter zake deskundige). De teamleider CSA heeft o.a. de volgende hoofdtaken: - Medeverantwoordelijk voor de kwaliteit en het doelmatig functioneren van de Centrale Sterilisatie Afdeling. - Geeft leiding aan de mcdewerk(st)ers Centrale Sterilisatie samen met dé le medewerk(st)er CSA. - Participeert in de taken van de ter zake deskundige steriele medische hulpmiddelen. - Uitvoering personeelsbeleid. - Uitvoering actief scholings- en kwaliteitsbeleid. - Werkt naast leidinggevende incidenteel ook als uitvoerend medewerker CSA. Functie-eisen U heeft minimaal een MBO niveau, bij voorkeur de opleiding sterilisatieassistent of vergelijkbaar en een managementopleiding. U heeft oog voor kwaliteit en u bezit leidinggevende capaciteiten met goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden. U bent stressbestendig en kunt goed in teamverband werken. Arbeidsvoorwaarden De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO-Ziekenhuizen. Deze functie is ingedeeld in functiegroep 50. Informatie en sollicitatie Voor informatie kunt u zich wenden tot de heer W. Minderhoud, hoofd OK-complex, telefoonnummer 0164-278000. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot en met 20 maart a.s. sturen naar de heer S. de Wit, dienst Personeel en Organisatie, Boerhaaveplein 1, 4624 VT te Bergen op Zoom. De sollicitatiegesprekken zijn gepland op 24 maart 2003. (acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld) Lievensberg is een algemeen ziekenhuis voor West-Brabant, Tholen en St. Philips- land, met (irca 60 medisch specialisten en ruim 1.100 medewerkers. Per jaar bezoeken ca. 150.000 mensen de polikliniek en worden in de kliniek ruim 10.000 patiën ten opgenomen. Lievensberg heeft 367 bedden. Het ziekenhuis beschikt over enige specialistische functies, onder andere een PAAZ, een GAAZ en een afdeling revalidatie. Wilt u meer algemene informatie over ons ziekenhuis, bezoek dan onze site: htlp://Eevensbefg.ziekeabaisjil SCHAAL en SCHELPDIERENHANDEL B.V. mosselen - oesters - kreukels - cockles - kreeften - krabben Mosselgroothandel Adri Zn. is een van de grotere spelers op de markt van schaal- en schelpdieren. Een breed assortiment seafood wordt dagelijks aangeboden aan groothandelaren, viswinkels en de ambulante handel in Nederland. Voor ons bedrijf dat gevestigd is in Yerseke zijn wij op zoek naar een De functie? Als verkoper binnendienst ben je, na een gedegen inwerkperiode, verantwoordelijk voor alle voorkomende werkzaamheden op kantoor die betrekking hebben op sales en relatiemanagement. Je onderhoudt en verdiept de bestaande relaties. Je promoot en verkoopt op enthousiaste wijze onze producten bij de bestaande relaties en zorgt ook voor nieuwe afnemers. Tevens ben je in staat om de verkoop buitendienst te ondersteunen met informatie die je beheert en onderhoudt. Functie-eisen? Je hebt minimaal MBO werk- en denkniveau. Je bent in het bezit van een rijbewijs en je hebt geen 9 tot 5 mentaliteit. Een doorzetter, die enthousiast en open kan communiceren. Je kunt gegevens bijhouden en informatie verwerken met Microsoft Office. Tenslotte ben je woonachtig in de regio. Ervaring in een commerciële functie is een pre. Wat wij bieden? Een passend salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden binnen een dynamisch bedrijf met een informele werksfeer. Flexibele werktijden zijn mogelijk. Ben je geïnteresseerd? Stuur dan voor eind maart een schriftelijke sollicitatie aan Adri Zoon Schaal- en Schelpdierenhandel b.v., Krab 9, 4401 PA Yerseke t.a.v. Adri Bruijnooge (tel. 0113-572087) Hersenstichting Nederland geeft u feiten en cijfers Zomaar enkele cijfers: - Per jaar krijgen circa 35 kinderen onder de 13 jaar een dodelijk ongeval op de fiets. Meer dan de helft van deze kinderen overlijdt aan hersenlet sel. - Elk jaar komen naar schatting 1.000 kinderen na een verkeersongeval in het ziekenhuis terecht. De helft van deze kinderen heeft hoofdletsel. - Jaarlijks moeten ongeveer 19.000 kinderen naar de EHBO na een val op hun hoofd. - Per jaar worden ongeveer 80 nieuwe gevallen van een hersentumor vastgesteld bij kinderen tot 15 jaar. - Naar schatting worden in Nederland jaarlijks 50.000 tot 80.000 kinderen slachtoffer van kin dermishandeling. Bij meer dan 50% daarvan is er sprake van letsel in het hoofd-nek-gebied. - In Nederland krijgen per jaar 2,7 op de 100.000 kinderen een herseninfarct of hersenbloeding. Meer weten? Wilt u meer informatie, bijvoorbeeld over hersen letsel bij kinderen en meningitis, herseninfarct of hersenbloeding, kindermishandeling enz.? Neem contact op. Steun de Hersenstichting Nederland Wetenschappelijk onderzoek en revalidatie zijn uiterst belangrijk om hersenletsel te behandelen. Verder is goede voorlichting van belang Word donateur van de Hersenstichting of doe een gift. Ons CBF-keurmerk garandeert een verantwoorde besteding van uw bijdrage. Hersenstichting Nederland Korte Houtstraat 10.2511 CD 's-Gravenhage - Tel. 070 - 360.48 16 www.hersenstichtmg.nl Accountants-Administratieconsulenten Registeraccountants Belastingadviseurs /4ccounlanls-en Adviesgroep Rijkse Accountants- en Adviesgroep Rijkse is een jonge en dynamische organisatie met zo'n 80 enthousiaste, gemotiveerde medewerkers verdeeld over 3 vestigingen. Onze activiteiten liggen op het vlak van de financiële dienstverlening. Naast het verrichten van accountancywerkzaamheden en het samenstellen van fiscale aangiften, verstrekken wij adviezen op fiscaal-, bedrijfseconomisch- en automatiseringsgebied. De dienstverlening richt zich met name op kleine en middelgrote ondernemingen, vrije beroepsbeoefenaren, alsmede op non-profit instellingen. Er heerst een informele bedrijfscultuur, waarbij flexibiliteit, korte communicatielijnen en een actieve en persoonlijke cliëntgerichte benadering voorop staan. Middelburg Goes Serooskerke (W) ww.aar.nl Ter vervanging van de huidige functionaris zoeken wij een met affiniteit voor P&O Functie-informatie: Binnen onze organisatie heeft u een sleutelpositie, waarin u verantwoordelijk bent voor een goed functionerende, efficiënte organisatie vanuit onze hoofdvestiging te Middelburg. Uw werkzaamheden liggen met name op het terrein van personeels- en financieel beheer, ondersteunende operationele zaken en beleidsvoorbereiding. U coördineert secretariaat en receptie en levert een essentiële bijdrage aan de planning en organisatie van onze dienstverlening. Doel is de efficiency te vergroten en de directie te ontlasten van organisatorische taken. U hebt zicht op de totale organisatie, rapporteert rechtstreeksaai de directie en participeert in het directieoverleg. Het betreft een functie die een groot beroep doet op uw organisatietalent, zelfstandigheid en tact, waarbij vanzelfsprekend een 9 tot 5 mentaliteit niet van toepassing is. Functie-eisen: Voor deze functie zoeken wij kandidaten met: Een opleiding op HBO- of universitair niveau en managementenervaring. Parate kennis van arbeids- en sociaalrecht, aangezien het onderdeel P&O in deze functie een belangrijke taak is. Een stevige persoonlijkheid en een coachende, inspirerende stijl van leidinggeven. Sterk ontwikkelde comunicatieve vaardigheden en een op samenwerken gerichte werkhouding. Wij bieden: Een zeer afwisselende functie in een werkomgeving waar bijna geend«: hetzelfde is, met uiteraard een uitstekend arbeidsvoorwaardenpakket. Wilt u meer weten over de functie dan kunt u contact opnemen met de directieleden Hans Rijkse of Jan van de Kreeke. Telefoon: 0118-67883 of e-mail: h.rijkse@aar.nl of j.vdkreeke@aar.nl. U kunt uw schriftelijke sollicitatie binnen 10 dagen richten aan: Accountants- en Adviesgroep Rijkse, t.a.v. H. D. Rijkse AA, Postbus 325, 4330 AH, Middelburg of per e-mail: h.rijkse@aar.nl (Acquisitie op deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.) Nationaal Epilepsie Fonds De Macht van hi Hoe meer je aan een ander geeft, hoe rijker je wordt. Denk je eens in dat je een bijdrage hebt geleverd aan de kansen van kinderen op een normaal leven. World Partners maakt dat mogeüjk door projecten te realiseren die samen met de lokale bevolking wor den opgezet In India is dal een zijderupsenproject ter ondersteuning van de lokale kostschool Met de winst helpen we de mensen in de regio aan de eerste levensbehoeften. We hebben uw steun hard nodig bij het opzetten van nog veel meer projecten. Er is nog zoveel te doen. F.n het mooie is: je krijgt er als mens ook nog wat voor terug Dat noemen ze bij World Partners nou een win/win situatie. World Partners werkt vanuit een christelijke visie. Ze ondersteunt bedrijfsprvjectm in tweede- en derdewereldlanden, meI financiële bijdragen, persoonlijke inzet en gebed van christenzakenmensen. Will u zich als World Partner Inzetten voor duurzaam partnership met ondernemers? Of wilt u Kraag meer informatie Neem dan conlacl op met World Partners (0317) 31 77 65. Groenen ilaalseweg 35 6871 CV Renkum Tel. 31 (0)317-31 77 65 Fax 31-(0)317-31 81 15 Postbank 23936*6 ABN-AMRO *095*7352 inIo@woridpartniTs.orj; www.worldpartners.org Hill's Pet Nutrition is een zelfstandige dochter van de Colgate Palmolive Company. Een toonaangevende multinational, actief op het gebied van consumentenproducten. De organisatie heeft wereldwijd een omzet van ruim g miljard en telt circa 23.000 medewerkers. Hill's Pet Nutrition is gespecialiseerd in de ontwikkeling, productie en verkoop van wetenschappelijk geformuleerde voeding voor honden en katten. De organisatie heeft wereldwijd ruim 3500 professionals in dienst en heeft een ijzersterke marktpositie. De producten van Hill's worden wereldwijd verkocht in zo'n 65 landen via dierenartsen en dierenspeciaalzaken. In Etten-Leur vindt de productie plaats voor de Europese markt en zijn 160 personen werkzaam. COLGATE PALMOLIVE Momenteel hebben wij de volgende vacatures: (M/V) De functie: Als Maintenance Technician ben je verantwoordelijk voor het verhelpen van storingen en het uitvoeren van preventief onderhoud aan onze moderne productiemachines (extruders en verpakkingsmachines) en bedrijfsinstallaties. In voorkomende gevallen verricht je revisies en modificatie werkzaamheden aan het machinepark. Tevens draag je, samen met je collega's, zorg voor de installatie, aansluiting en verplaatsing van productiemiddelen. Voor veel werkzaamheden geldt datje deze vastlegt in ons SAP bedrijfssysteem. Je verricht je werkzaamheden volgens procedures en Safety richtlijnen. De functie wordt in vijfploegendienst uitgeoefend. De functie-eisen Voor deze boeiende functie is een afgeronde MBO WTB en/of Scheepswerktuigkundige opleiding een vereiste. Je hebt ervaring als storingsmonteur in een moderne productie omgeving, daarbij heb je ervaring in het werken volgens vastgestelde Safety richtlijnen en werkprocedures. Je goed ontwikkeld technisch inzicht steltje in staat zelfstandig beslissingen te nemen en werkzaamheden uit te voeren. Je bent gedreven om in teamverband resultaten te boeken en je hebt een servicegerichte instelling. (MA/) De functie: Als Unloading Operator ontvang je onze grondstoffen tegen de juiste kwaliteitsspecificaties. Om de kwaliteit van de grondstoffen te borgen, voer je controles en metingen uit alvorens de grondstoffen voor ontvangst te accepteren. Je verzorgt daarnaast het fysieke, administratieve en kwalitatieve beheer van de voorraad grondstoffen. De verzamelde voorraadgegevens verwerkje in ons SAP bedrijfssysteem. Tevens zorg je ervoor dat grondstoffen tijdig gereed staan voor productie en voer je werkzaamheden uit binnen de Processing afdeling. De werkzaamheden verricht je volgens onze procedures en Safety richtlijnen. De functie wordt in drieploegendienst uitgeoefend. De functie-eisen De juiste kwaliteit van onze grondstoffen is cruciaal in ons productieproces. Voor deze verantwoordelijke functie zoeken wij daarom kandidaten die nauwkeurig kunnen werken. Naast een correcte uitvoering van controles, metingen en voorraadbeheer, ben je in staat de gegevens foutloos in ons SAP systeem te verwerken. Je beschikt over minimaal een LBO opleiding. Je hebt aantoonbare ervaring in fysiek voorraadbeheer van grondstoffen/halffabrikaten in de voedingsindustrie. De aanbieding Hill's Pet Nutrition Mfg. B.V biedt een prettige, informele en collegiale werksfeer in een dynamisch internationaal bedrijf. De arbeidsvoorwaarden zijn in overeenstemming met de verwachtingen die wij van je inzet en kwaliteiten hebben. Zo kun je, naast een uitstekend salaris, een ruime verlofregeling en een aantrekkelijke toeslag voor het werken in ploegendienst, rekenen op een premievrije pensioenregeling, 9% vakantiegeld en een bonusregeling. Je sollicitatie Ben jij geïnteresseerd in één van deze vacatures en voldoe je aan het geschetste profiel? Vraag dan een sollicitatieformulier aan of stuur, onder vermelding van de vacature waarop je reageert, je brief met curriculum vitae en een duidelijke omschrijving van je werkervaring naar: Hill's Pet Nutrition Manufacturing, t.a.v. de afdeling Human Resources, Postbus 522,4870 AM Etten-Leur. Een reactie per email kun je sturen naar: ton_ laseroms@hillspet.com. Voor nadere informatie of het verkrijgen van een sollicitatieformulier kun je contact opnemen met Ton Laseroms, Human Resources Coordinator, telefoon 0168-375571. DE NR. 1 VOEDINGSKEUZE VAN DIERENARTSEN VOOR HONDEN EN KATTEN ■illfcl Nutrition. Iik 1 Itlll'» Ptt Nmnlkm Ine, >002 (M/V) De functie: Als Lead Operator Packaging ben je verantwoordelijk voor de inpak van het gereed product volgens het productieplan en de aangegeven specificaties. Naast directe bediening, het verrichten van klein onderhoud en het omstellen van de computergestuurde machines, begeleid je collega Operators. Je houdt de kennis van je directe collega's op peil en werkt nieuwe medewerkers in. Daarnaast zorg je voor een juiste shiftoverdracht en een correcte administratieve verwerking van productiegegevens. De werkzaamheden worden in drieploegendienst verricht en uitgevoerd volgens onze procedures en Safety richtlijnen. De functie-eisen Voor deze veelzijdige functie zoeken wij enthousiaste kandidaten met een bij voorkeur afgeronde MBO-opleiding. Een aanvullende functiegerichte opleiding is een pre, evenals ervaring met productie-automatisering. Je bent bereid je volledig in te zetten en verder te ontwikkelen. Je bent zelfstandig en je beschikt over technisch inzicht. Je kunt goed in teamverband werken en je communiceert gemakkelijk met alle medewerkers van het team. soms ben je er even niet bij Word donateur giro 222111 1 op de 150 mensen heeft epilepsie. Soms zijn zij/er even niet bi;. Er vallen gaten in hun leven. Het Nationaal Epilepsie Fonds helpt deze mensen. Helpt u mee? Er is nog zoveel te doen. Vragen over epilepsie? 0900-8212411 (eo.io per minuu www.epilepsie.nl Postbus 270 3990 GB Houten i GOES (36.000 inwoners) is een levendige stad in hartje Zeeland, waar veel gebeurt. De gemeente werkt aan ambitieuze plannen voor de histori sche binnenstad. Concrete projecten zijn de bouw van een nieuw theater en een nieuw stads kantoor. Goes is een fijne stad om te wonen. Je vindt er betaalbare huizen in een prachtige omgeving en uitstekende voorzieningen als het gaat om sport, gezondheidszorg en onderwijs. Meer weten? kijk op www.goes.nl De medewerkers van het bureau ondersteuning van de afdeling financiën zijn op zoek naar een enthousiaste collega voor de functie van voor 36 uur per week WAAR KOM IE TE WERKEN Je werkt bij het bureau ondersteuning van de afdeling financiën. De belangrijkste takend' dit bureau zijn: verzorgen van de gemeentelijke boekhouding, financiële beleidsadvisering het samenstellen van de voorjaarsnota, jaarrekening, begroting en najaarsnota. Je bent verantwoordelijk voor de financiële administratie van de interne en externe prodi ten van de sector grondgebied. Je ondersteunt de bureau- en afdelingshoofden vantó sector, alsmede de financieel consulent van de afdeling financiën. Als applicatiebeheerder beheer je het pakket waarmee de financiële administratiewtf gevoerd en ben je nauw betrokken met de implementatie van het nieuw aan te scha financiële pakket. Het eerste jaar zal vanwege de invoering van dit nieuwe pakket (civision middelen)' I nadruk liggen op het applicatiebeheer.Vanaf I januari 2005 zal er sprake zijn van een snb» situatie waarin naast het applicatie-beheer ook invulling wordt gegeven aan het sectort#» houderschap. Je beschikt over een MBO niveau, bijvoorbeeld MEO, aangevuld met ruime ki ervaring met geautomatiseerde (financiële) systemen. Je beschikt over goede schrift^' monde-linge uitdrukkingsvaardigheid, je bent nauwkeurig. Je kunt goed in teamvefte werken en je bent stressbestendig en enthousiast. Voor de functie zoeken wij kandifc die kennis en ervaring hebben met werken binnen de overheid. Naast een prettige werkomgeving en enthousiaste collega's een salaris afhankelijk van W-, tijd.opleiding en ervaring van minimaal 1.643,00 (aanloopschaal 7) en maximaal IW (functieschaal 8) bruto per maand. De functie moet nog definitief beschreven/g< worden. Verder bieden wij goede regelingen op het gebied van studiefaciliteiten, flexibele arw tijden, kinderopvang, betaald ouderschapsverlof, pc-privé en een fietsprivé-project, moj# heid tot het kopen en verkopen van verlofdagen en een gunstige hypotheekregeling, j Schrijf dan binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad een brief aan burgemeester' wethouders van Goes, Postbus 21 18,4460 MC Goes onder vermelding van vacature*1 mer 2111.09 Je kunt ook je brief en cv per e-mail sturen naar: vacatures@goes.nl. Heb je vragen over de functie, bel dan met Rob van Keulen, hoofd afdeling finaiV tel. (01 13) 249614 en heb je vragen over de procedure, bel dan met Els Vis, perse* consulent, tel.( 0113) 249633. Wij streven naar een organisatie die een afspiegeling vormt van de samenleving.A ;en. vrouwen en leden van etnische minderheidsgroepen die voldoen^ {(verzoeken wij daarom nadrukkelijk te solliciteren. Geen acquisitie^

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 44