Op zoek naar vakantiekrachten? TWtMWléJl s$z CSU UcfUU www.pzc.nl/service security PZC Wij Op 15 maart, 5 april en 26 april plaatst PZC "vakantiewerkpagina's" waarop u met een advertentie personeel voor het komende seizoen kunt werven. Soms is een tweede huis geen luxe PRODUCTIE MANAGER zaterdag 8 maart 2003 Meer informatie omtrent adverteren op deze pagina's: Verkoopteam Personeel Tel. (0118) 484 240, Fax (0118) 470 100 Jammer! De Westerscheldettmnel, die per IS maart de zeehavengebieden van Terneuzen en Vlissingen voorgoed met elkaar verbindt, vraagt daar wél om! De komst van de tunnel levert een ongekende economische uitdaging op voor mensen en bedrijven met visie. Middelburg en Terneuzen liggen nu ineens op maar een half uur rijden van elkaar. Je moet wel bereid zijn diep te gaan: zo'n 60 meter onder NAP! Heb jij visie en diepgang? In verband met de verhuizing van een van onze medewerkers zijn wij voor ons kantoor in Terneuzen op zoek naar een advocaat-medewerker m/v Wij zoeken een enthousiaste en doortastende persoonlijkheid, die goed is in het opstellen van contracten en het zo nodig procederen daarover Je bent scherpzinnig en taalvaardig. Daarnaast ben je communicatief en oplossingsgericht. Vanuit je betrokkenheid adviseer je cliënten pro actief. Je hebt een stevig karakter, een gezonde dosis humor en passie voor de advocatuur. Wij bieden je een uitdagende functie bij het grootste advocatenkantoor van Zeeland, waar ruim 20 merendeels gespecialiseerde advocaten werkzaam zijn. Al zo'n honderd jaar staat ons kantoor borg voor hoogwaardige dienstverlening op maat. Onze aanpak is pragmatisch en professioneel en resulteert in duurzame relaties met onze cliënten. Hebben wij je interesse gewekt, stuur dan je sollicitatie binnen 14 dagen naar: Adriaanse van der Weel, t.a.v. mr I.P. de Groot, Postbus 25, 4530 AA Terneuzen. Voor meer informatie over deze vacature of over onze organisatie kun je contact opnemen met René de Groot via telefoonnummer 0115 61 31 75, of surfen naar www.avdw.nl. Adriaanse van der Weel Advocaten te Middelburg en Terneuren Net/aw Een kind met een handicap verdient alle zorg en aandacht. Maar niet altijd zijn de ouders in staat om die te geven. Dan is het een uitkomst als mensen zoals u die zorg overnemen. Wij zoeken pleegouders voor kinderen met een handicap. Wilt u meer weten over zo'n tijdelijke ouderrol? Of heeft u interesse in een andere vorm van pleegzorg? Kijk dan op www.pleegzorg.nl of bel 0800 - 022 34 32. www.pleegzorg.nlH Stichting Huisartsgeneeskunde Zeeland Postbus 50 4420 AC Kapelle tel. 0113-344057 De centrale huisartsenposten te Vlissingen, Goes en Zierikzee gaan binnen kort de diensten buiten kantooruren verzorgen voor een grote groep huisart sen op Walcheren, De Bevelanden en Schouwen-Duiveland. Dit zal gebeuren vanuit de centrale huisartsenposten bij het ziekenhuis Vlissingen, het zieken huis te Goes en het ziekenhuis te Zierikzee. Voor de huisartsenpost te Vlissingen zoeken wij een coördinerend doktersassistente locatiemanager (m/v) 18 uur/week In deze functie zult u in ieder geval: - dienstdoen op de huisartsenpost c.q. de dagelijkse leiding van de huisart senpost hebben; - logistiek management van huisartsenpost en auto verzorgen; - nieuwe medewerkers inwerken; - toezicht houden op correcte medische verslaglegging/kwaliteitsbewaking; - verantwoordelijk zijn voor het personeelsmanagement, in overleg met het bestuur. Werktijden zullen deels binnen en deels buiten de openingsuren van de huis artsenpost vallen. We denken hierbij aan iemand met het diploma: - doktersassistente of - verpleegkundige of - relevante opleiding op HBO-niveau bij voorkeur met minimaal 5 jaar werkervaring. die daarnaast uitgerust is met onderstaande kwaliteiten: - bereid en in staat leiding te geven aan de assistentes op de post; - zelfstandig en flexibel functioneren in wisselende situaties; - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden; - affiniteit met automatisering; - bereid en in staat om in teamverband te werken; - bekend met en bereid tot protocollair werken; - bereid en in staat verantwoordelijkheid te dragen; - bereid en in staat creatief en kritisch mee te denken over het beleid van de huisartsenpost; - humor en relativeringsvermogen. We bieden u een parttime baan voor de duur van een jaar met uitzicht op een vast dienstverband. Salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO Ziekenhuizen, functiewaarderingsgroep 45. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Marike de Bliek, 06-52636717. De selectieprocedure vindt plaats in week 12. Reacties vóór 16 maart a.s. naar: Stichting Huisartsengeneeskunde Zeeland t.a.v. sollicitatiecommissie Postbus 50 4420 AC Kapelle AXEL CHRISTIERNSSON Axel Chnstiemsson is een van de Europese toonaangevende producenten van smeervet Axel Christy son is een Zweedse onderneming die opereert vanuit Nol nabij Gothenburg, waar het hoofdkantoor p* productielocatie gevestigd is, en vanuit de vestiging in Heijningen waar 40 medewerkers een hecht fa- vormen bij de ontwikkeling, productie en verkoop van smeervet. De producten worden voorname!^ past in de industrie, transport, landbouw en scheepvaart. Om aan de toenemende vraag naar smeert te kunnen voldoen wordt momenteel de productiecapaciteit verdubbeld. Momenteel zijn wij op zoek naar een: Taken en verantwoordelijkheden: J Leidinggeven aan c.a. 20 medewerkers. J Verantwoordelijk voor productie (planning, productie en afvullen van smeervetten) en magazy (opslag en expeditie). Optimaliseren van de productie processen en verhogen van de efficiency. j Verantwoordelijk voor het coördineren van investeringen en het ontwikkelen en bewaken vr; derhoudsprogramma's voor de productiemiddelen. Lid van het management team -1 Budgetverantwoordelijk. Functieprofiel -J Minimaal 3-5 jaar aantoonbaar ervaring als leidinggevende in een productie omgeving waarj het accent ligt op uw kwaliteiten als people manager. HBO werk- en denkniveau verkregen door opleiding of werkervaring, Technische achtergrond (werktuigbouwkunde of elektrotechniek) Kennis van chemische processen is een pré. Sociaal en communicatief vaardig. Energiek, gedreven en resultaatgericht Goede beheersing van de Engelse taal. Woonachtig in de regio. Leeftijd bij voorkeur tussen 35 - 45 jaar. Het betreft hier een management functie met perspectief. Axel Christiernsson is een gezond,* nationaal opererend, bedrijf met een uniek product en een organisatie met korte communicatie!) nen. Indien u geïnteresseerd bent stuur dan uw onderbouwde reactie met CV naar: Axel Christiernsson BV 1 Februariweg 13, Industrieterrein Dintelmond, 4794 SM Heijningen. E-mail: personeelszaken@axelch.nl Innovatief denken, betrouwbaarheid en een continue streven naar kwaliteiten partnership: dat is wat CSU Security de particuliere beveiligingsmarkt biedt. CSU Security opereert als partner van de opdrachtgever en denkt daarbij niet binnen strikte kaders: beveiligen houdt niet op bij uniformen en surveillance-auto's. Het is een activiteit die zekerheid en veiligheid moet biede zichtbaar én achter de schermen. Met haar hoofdkantoor in Uden biedt CSU Security plaats aan 600 enthousiaste medewerkers door heel het land die ach actief bezig houden met beveiliging binnen verschillende sectoren. Vanwege de groei die we als bedrijf doormaken zijn wij voor deze uitbreiding op zee naar kandidaten voor de functie van MANAGER MARKETING SALES v/m Functie inhoud: Binnen deze uitdagende functie bent u samen met uw collega managementteam^ verantwoordelijk voor het formuleren van het strategische beleid en zorgt u vooreer juiste vertaling hiervan in een hedendaags en op de organisatiedoelstellingen afgestemd M&S beleid(splan). U ziet toe op de coördinatie en controle van de voortgang in verkoopactiviteiten Hiertoe schept u de voorwaarden, volgt u de uitvoering en zorgt u voor een goede inbedding van het beleid. Daarnaast bent u ai actief commercieel bezig voor onze organisatie. Functie eisen: U beschikt over een meerjarige relevante werkervaring bij voorkeur opgedaan binne' de zakelijke dienstverlening. Als opleidingsachtergrond gaat de voorkeur uit naar kandidaten die in het bezit zijn van een afgeronde HBO CE/MER opleiding of gelijkwaardig met functiegerichte applicaties op HBO+ academisch niveau. Uw persoonlijkheid laat zich typeren als pro-actief, analytisch, zelfstandig en doelgericht. Uw communicatieve vaardigheden zijn van een hoog niveau en u beseft* tevens over een goed gevoel voor interne verhoudingen Vanzelfsprekend heeft uw brede visie op marketing en commercie en bent u in staat om deze op juiste wijzeut dragen. U bent toe aan een nieuwe uitdaging en wenst uw ervaringen, kennis en kin ten dienste te stellen aan CSU Security. Daarnaast zijn we door groei en om verdere groei mogelijk te maken, per direct oc zoek naar een SALESMANAGER ZUID die de commerciële activiteiten in de genoemde regio een extra impuls kan gever U heeft bij voorkeur kennis van de beveiligingsmarkt en u heeft de capaciteit om#» vertalen naar commerciële daadkracht Functie inhoud: Tot uw taken behoren het autonoom genereren van nieuwe omzet, het onderhouw van contacten met suspects en prospects, binnen de richtlijnen van CSU Security als doel offertes uit te mogen brengen. Het uitbrengen van offertes, het oriënteren adviseren omtrent ontwikkelingen binnen de branche en het specifiek toegewezer geografisch gebied. CSU Security is een snelgroeiend bedrijf in de dynamische markt van de beveiligt Door een kwalitatief goede dienstverlening en een mensgericht personeelsbeleid groeien we beheerst en kiezen we voor kwaliteit. Bovendien heerst er binnen ons bedrijf een handen-uit-de-mouwen mentaliteit binnen een informele cultuur. Kortom: een leuk en uitdagend bedrijf om voor te werken. Functie eisen: U beschikt over een meerjarige relevante werkervaring bij voorkeur opgedaan binrv' de beveiligingsbranche. Als opleidingsachtergrond gaat de voorkeur uit naar kandidaten die in het bezit zijn van een afgeronde HEAO CE ofwel een marketing4 sales gerichte MBO opleiding of gelijkwaardig. Uw persoonlijkheid laat zich typererï pro-actief, zelfstandig en doelgericht. Uw communicatieve vaardigheden zijn van w hoog niveau. U bent toe aan een nieuwe uitdaging en wenst uw ervaringen, kennis' kunde ten dienste te stellen aan CSU Security. Geboden wordt: Naast een goed pakket aan arbeidsvoorwaarden waaronder een uitstekend salari' een auto van de zaak, biedt CSU Security u volop ontwikkelingsmogelijkheden enf enthousiaste en volop in ontwikkeling zijnde omgeving. Geïnteresseerd? Indien uw interesse is gewekt in deze boeiende en verantwoordelijke functies verzoeken wij u uw brief samen met een cv te sturen aan: CSU Security, t.a.v. de heer T. Kuijs, Postbus 417, 5400 AK UDEN Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Toine Kuijs, tel. 0413-285280 www.pleegzorg.nl Wie zorgt voor een kind als de ouders dat even niet kunnen? Dan is het geweldig dat mensen als u die zorg overnemen. Wilt u meer weten over zo'n tijdelijke ouderrol? Kijk dan op www.pleegzorg.nl of bel 0800 - 022 34 32.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 42