O GEBR. DOMINICUS BV carrosserie elenbaas Persoonlijke zorg bij een moderne werkgever ii f ionunemUile Avond/nacht- en weekendhoofd VARIO PZC Teamleider Productie (m/v) - 38 uur - Technisch/commercieel vertegenwoordiger Provincie Zeeland Medewerker water en bodem (v/m) Soms is een tweede huis geen luxe sieraden horloges design Geef om vrijheid 1 !>I>Illl11 zaterdag 8 maart 2003 *it Kalanchoë specialists Wie zijn wij? Kwekerij Blommendale is specialist in het telen van Kalanchoës, een bloeiende vetplant. Onze organisatie is sterk in ontwikkeling, wat er tot op heden toe heeft geleid dat Kwekerij Blommendale marktleider is in de kleine potmaten. Een team van ongeveer 50 medewerkers staat borg voor hoge kwaliteit en een flexibele organisatie. Momenteel wordt een groot gedeelte van de productiewerkzaamheden vergaand geautomatiseerd, Om marktgericht te kunnen leveren zijn er grote verschillen in de wekelijkse productieaantallen. Wie zoeken wij? Om ons team te versterken zoeken we een meewerkende teamleider voor een fulltime dienstverband op MBO-niveau. Ben je net zo enthousiast als wij, heb je een coachende stijl van leidinggeven en heb je geen 9 tot 5 mentaliteit, dan ben jij degene die we zoeken. Gezien de voortdurende groei en innovatie van ons bedrijf zul je in staat moeten zijn om noodzakelijke veranderingen te implementeren en te vertalen naar de praktijk. logistieke puzzelaar Heeft de volgende eigenschappen: >- doelgericht en accuraat; kan goed met mensen omgaan; analytisch denkvermogen; Verantwoordelijk voor: uitvoeren planning productie; interne logistiek; >- geautomatiseerde processen; onderhoud afdeling machines; coachen van medewerk(st)ers; *- uitvoeren personeelsbeleid; s- verzorging afd voorraad administratie; Voor de zelfstandig opererende teamleider geldt dat er samengewerkt en afgestemd wordt met andere afdelingen in de organisatie om tot een optimaal bedrjfsresultaat te komen. Wat bieden wij? Een veelomvattende functie met goede arbeidsvoorwaarden conform de Glastuinbouw CAO. Een prettige werksfeer in een dynamisch bedrijf met een goede en moderne accommodatie en up-to-date materiaal. Is je interesse voor ons bedrijf en deze functie gewekt? Dan doen we een beroep op je om een sollicitatiebrief CV te sturen voor 19 maart 2003 naar Kwekerij Blommendale, t.a.v. de heer J. M, van Eijzeren, Van 't Hoffweg 4, 4333 RE, Middelburg. Via de e-mail kun je ook solliciteren: hansblommendale.ril. Als je nog vragen hebt, neem dan contact op met Hans van Eijzeren (directie) tel.nr. 0118 62 65 90 of bezoek onze website: www.blommendale.nl. Een psychologisch onderzoek kan deel uit maken van de procedure. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De Koninklijke Hollestelle Groep is gevestigd in een schitterende behuizing op het industrieterrein de Poel II in Goes. Naast Hollestelle Handel BV maken Hollestelle Konstruktie BV en Hollestelle Kranentechniek BV deel uit van de Koninklijke Hollestelle Groep. In totaal zijn ruim 80 mensen bij het bedrijf werkzaam. Voor Hollestelle Handel BV zijn wij per direct op zoek naar een die bestaande contacten onder houdt en nieuwe relaties weet aan te trekken. Het werkgebied omvat de provincie Zeeland. Onze gedachten gaan uit naar een enthousiaste medewerker die beschikt over: MBO werk- en denkniveau, bijvoorbeeld MTS werktuigbouwkunde; goede communicatieve en commerciële vaardigheden; stressbestendigheid en een flinke dosis doorzettings vermogen; flexibele werkhouding; enige ervaring, bij voorkeur opgedaan in een technische omgeving, is een pré. Geïnteresseerd in deze veelzijdige, afwisselende en uitdagende functieDan verzoeken wij u uw sollicitatie met uitgebreide c.v. te richten aan Koninklijke Hollestelle Groep, t.a.v. mevrouw H.C. Trouw, afdeling personeelszaken. AMUNDSENWEG 10 POSTBUS 62 +460 AB GOES TEL. 0113-27.77.77 FAX 0113-27.77.75 E-MAIL trouw@hollestelle.nl ACQUISITIE WORDT NIET OP PRIJS GESTELD Werken, wonen en ontspannen gaan in Zeeland uitstekend samen: moderne industriegebieden en havens, kilometers strand, woningkeuze in alle sectoren, fietspaden volop en geen files. Het provinciaal bestuur doet zijn best om dit zo te houden en te verbeteren; daar toe heeft het ongeveer 1000 werknemers in dienst. De directie Ruimte, Milieu en Water zorgt voor het ontwikkelen en uitvoeren van het beleid op het gebied van ruimtelijke orde ning, milieu-, water-, natuur- en landschap- beheer. De directie is onderverdeeld in 5 afdelin gen waaronder de afdeling Landelijk Gebied en Water. Deze afdeling is verant woordelijk voor de beleidsontwikkeling en uitvoering van natuur en landschap, land inrichting, bodembescherming, ontgron dingen, het grondwater, het oppervlakte water, de waterkeringen en waterschaps zaken. Beleidsaccenten zijn het integreren van de verwante onderzoeks-, beleids- en uitvoeringstaken op de genoemde gebie den zodanig dat zowel intern als extern een samenhangend beleid en een effec tieve uitvoering wordt gerealiseerd. Heeft u interesse voor deze functie? Stuur dan uiterlijk 29 maart 2003 uw brief met cv aan de directeur drs. C.J. Colijn, postbus 165. 4330 AD Middelburg. Graag met vermelding van vacature nummer 200242. Voor andere vacatures en meer informa tie omtrent de provincie Zeeland; www.zeeland.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs ge steld. Stelt adviezen op over kwantiteits- en hydrologische aspecten van waterbeheer. Werkt met hydrologische modellen en verricht analyses en berekeningen. Neemt deel aan uitvoerings- en onderzoeksprojecten rond het waterbeheer, samen met waterschappen en overige betrokken instanties. Beoordeelt peilbesluiten van de waterschappen. Is betrokken bij de toepassing van de watertoets bij bestem mingsplannen en overige ruimtelijke plannen. Wij zoeken een collega met een afgeronde HBO-opleiding gericht op (geo)hydro- logische aspecten van het waterbeheer, gerichte kennis en ervaring, goede con tactuele- en communicatieve vaardigheden, gevoel voor bestuurlijke verhoudin gen en die goed in teamverband kan werken. Inlichtingen: Bel voor meer informatie over deze functie de heer ir. G.M. van Overloop (af delingshoofd Landelijk Gebied en Water) 0118-631176 of de heer ir N. Oskam (clustercoördinator water en bodem) 0118-631109. Geselecteerde kandidaten voor deze functie nodigen we uit voor een gesprek op donderdag 10 april 2003. Salaris: Het maximaal bruto jaarsalaris bedraagt maximaal €43.536,- (schaal 10 inclu sief vakantietoelage en eindejaarsuitkering) bij een volledige werkweek (36 uur). Onze secundaire arbeidsvoorwaarden zijn: het ziektekosten verzekeringspakket van de Interprovinciale Ziektekostenregeling (IZR), studiefaciliteiten, gedeeltelijk betaald ouderschapsverlof, een kinderopvangregeling, een pc-privé- en fiets- privé- en bedrijfsfitnessregeling, een pensioenpakket van het ABP, 8% vakantie uitkering en flexibele werktijden. Doelgroepenbeleid: De provincie Zeeland streeft naar een evenredige vertegenwoordiging van vrou wen, alsmede naar indienstneming van etnische minderheden en gehandicapten. Daarom worden kandidaten uit deze prioriteitsgroepen, die voldoen aan de functie-eisen, met nadruk verzocht te solliciteren. Een kind met een handicap verdient alle zorg en aandacht. Maar niet altijd zijn de ouders in staat om die te geven. Dan is het een uitkomst als mensen zoals u die zorg overnemen. Wij zoeken pleegouders voor kinderen met een handicap. Wilt u meer weten over zo'n tijdelijke ouderrol? Of heeft u interesse in een andere vorm van pleegzorg? Kijk dan op www.pleegzorg.nl of bel 0800 - 022 34 32. M |ih 11| hui nlM steenhouwerij, sanitair, wand- vloertegels, haarden stijlschouwen Gebr. Dominions b.v. is een middelgrote onderneming met in totaal 65 medewer kers en levert haar producten zowel aan particulieren als aan het bedrijfsleven. De producten waar mee de onderneming zijn cliënten bedient zijn te onderscheiden in verschillende groepen. namelijk: wand- vloertegels sanitair natuursteen haarden Sierschouwen sierpleistcrs Reacties en info kunt u rich» en aan: Dhr. A. Dominlcus Gebr. Dominicus bv Postbus 50 4360 AA Westkapelle Tel. 0118-571436 Fax 0118-571410 Voor het bedrijfsbureau hebben wij per direct plaats voor een: Medewerker verkoop binnendienst Taakomschrijving: - I Iet begeleiden en adviseren van de bezoekers in de toonzalen. - Uitwerken van technische gegevens tot offertes. - Onderhouden van telefonisch contact met particuliere klanten en aannemers. - Samen met het bedrijfsbureau-team zorgdragen voor een goed verloop van de werkvoorbereiding en planning. Functie eisen: - HTS- of MTS bouwkunde - Bekend met computers - Representatieve eigenschappen - Nauwkeurige en positieve instelling Gebr. Dominicus bv biedt haar werknemers goede secundaire arbeidsvoor waarden en een salaris gebaseerd op opleiding, ervaring, leeftijd en motivatie. Sollicitaties bij voorkeur binnen 14 dagen schriftelijk aanbieden. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prtjs gesteld. GEVRAAGD: Parttime tandarts-assistente ±14 uur per week Het is de bedoeling, dat u na een korte inwerk- periode o.a. geheel zelfstandig kunt assisteren bij Belgische praktijkwaarnemer op vrijdag. Functie-eisen: - enige jaren ervaring als stoelassitente - goede contactuele eigenschappen Wij bieden: - betaling volgens CAO - goede secundaire arbeidsvoorwaarden Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen aan: C. Westveer, tandarts, Loskade 27, 4331 HW Middelburg henk&ingrid van der kooij Voor onze winkel zijn wij op zoek naar een VERKOOPMEDEWERKER (M/v) (20 a 25 uur per week) Onze gedachten gaan uit naar een representatief iemand die affiniteit heeft met eigentijdse sieraden en horloges, zorgvuldig en zelfstandig kan werken. Naast het adviseren van onze klanten behoort administratie, organisatie en presentatie tot de taken. Op zoek naar een nieuwe uitdaging? Stuur dan uw handgeschreven sollicitatie met c.v. (ook als u niet werkzaam bent in de juweliersbranche) graag voor 24 maart naar Henk en Ingrid van der Kooij Walstraat 197, 4381 GR Vlissingen Tel. 0118-417377 Verpleeghuis Ter Schorre in Terneuzen biedt als werkgever kaders waarbinnen medewerkers hun keuzes hebben. Daarbij hoort een modern en zeer flexibel aan vullend arbeidsvoorwaardenpakket met mogelijkheden tot aanschaf van bijvoorbeeld een computer of een fiets of het sparen van verlof. Logisch eigenlijk, want dat mensen hetzelfde werk doen, wil nog niet zeggen dat ze op dezelfde manier beloond willen worden. Behoeftes liggen per fase in het leven immers anders...Wilt u hard werken en goed verdienen, wilt u wat minder uren draaien om meer bij de kinderen te zijn of wilt u investeren in uw carrière door een studie te volgen? Bij ons kiest u voor uzelf. U moet wel de instelling hebben om te pionieren in de zorg, om telkens weer nieuwe manieren te vinden om de mensen binnen Ter Schorre plezier in het leven te laten behouden. U weet wat uw drijfveren in het leven zijn en u bent oprecht geïnteresseerd in de zaken die ouderen bezighouden. Daarom spreekt het volgens ons voor zich dat u bij uzelf een warm hart voelt voor mensen en dat u enthousiasme en respect goed kunt combineren. Bent u geïnteresseerd in werken bij Ter Schorre? U kunt uw brief met CV richten aan Ter Schorre, P0&0, Postbus 275, 4530 AG Terneuzen, Nederland. U kunt ook mailen naar stoenberghe@ts.svrz.nl. Solliciteren binnen 14 dagen na verschijning van deze advertentie. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Ter Schorre waar de mens iemand is voor gemiddeld 15 uur per week, voornamelijk ingevuld in nachtdiensten, maar mogelijk ook op avonden en in weekenden Als avond/nacht- en weekendhoofd bent u tijdens de avond, nacht en weekenddiensten verantwoordelijk voor het begeleiden en ondersteunen van verplegend en verzorgend personeel. Dit wat betreft het realiseren van de in het zorgplan overeengekomen en vastgestelde zorg en ondersteuning aan de individuele bewoners binnen Ter Schorre. U houdt toezicht op de werkzaamheden en neemt maatregelen in geval van calamiteiten en nood gevallen. U neemt waar nodig maatregelen betreffende personele bezettingen en overlegt hierover met het hoofd. Daarnaast zorgt u voor een goede overdrachtsrapportage. U heeft een afgeronde verpleegkundige opleiding, bij voorkeur HBO-V of het dipl oma verpleegkundige A/B, aangevuld met relevante werkervaring. Bovendien beschikt u over een grote mate van zelfstandigheid, stimulerende, enthousiasmerende en coachende sociale vaardigheden Het gaat om een zelfstandige en afwisselende functie met ruimte voor eigen initiatief U krijgt een vast contract voor gemiddeld 15 uur per week en hef salaris wordt afhankelijk van leeftijd en ervaring in onderling overleg vastgesteld. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw M. Knol, eerste aanspreekbare avond/nachthoofden; telefonisch bereikbaar op: 0115-695623. 020 626 44 36 www.amnesty.nl giro 454000 AMNESIlf Internatic- Support our fight for hum--s Carrosserie Elenbaas is een professioneel en klantgericht carrosseriebedrijf te Poortvliet. Onze groeiende organisatie biedt de transportmarkt een grote diversiteit aan transportoplossingen, waaronder allerlei carrosserieën, wissellaadbaksystemen en een steeds toenemend aantal speciaalbouw producten. Naast een kantoororganisatie en een werkplaats hebben wij een volledig uitgeruste spuiterij, zodat de opdrachten vanaf het CAD ontwerp tot en met het aanbrengen van de huisstijl geleverd kunnen worden. Hou je van techniek en afwisseling dan is de onderstaande functie wellicht een mooie uitdaging voor je! Kom eens vrijblijvend kijken en wordt net zo enthousiast als wij Verkoper buitendienst m/v DE FUNCTIE: Verkoop van Bott Vario bedrijfswageninrichtings met ondersteuning van ingerichte demo-bus; Uitwerken van offertes; Opbouwen en onderhouden van een voor ons nieuw klantenbestand. Acquisitie is dus zekere het begin een hoofdtaak. GEVRAAGD WORDT: MTS Werktuigbouwkunde, Autotechniek of gelijkwaardig Commerciële instelling. Ervaring in een vergelijkbare functie. Zelfstandig kunnen werken. Uitstekende communicatieve eigenschappen. VOOR DEZE FUNCTIE BIEDEN WIJ: Goede beloning conform CAO voor het Carrosseriebedrijf. Ruimte voor zelfontplooiing en mogelijkheid lol volgen van vakgerichte cursussen. INFORMATIE EN SOLLICITATIE: Interesse in deze functie? Richt dan je sollicitatiebré voor 21 maart 2003 aan: Carrosserie Elenbaas Paasdijkweg 11 4693 RE POORTVLIET Aanvullende informatie wordt je graag telefonisch verstrekt door Hans Elenbaas tel. 0166-612310 of 0620018044. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt nietoppt? gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 24