€5,00 Chauffeur m/v BETON Scoopem- LijsTTKekkeKsdebar SCOi Een zee van ruimte... maar voor wie? TE KOOP GEVRAAGD ALLE MOGELIJKE BOUWLOCATIES Cerestar EOC OPERATOR M/V (fulltime) Het is weer voorjaar Tijd om viooltjes te planten 24 viooltjes voor de prijs van leerling elektromonteur P. DAEMEN BV Wanneer je ons enthousiaste team van medewerkers zou vragen wat ze het meest aanspreekt in hun werk, dan is dat ongetwijfeld de prettige sfeer en de no-nonsense cultuur. Werken bij Hakvoort Horeca staat voor afwisseling en een grote mate van zelfstandigheid binnen een jonge en gezonde onderneming. Met vijf vestigingen in Nederland zijn wij toonaangevend totaalleverancier binnen de horeca non-food sector en richten wij ons op kwaliteit, innovatie en expansie. Onze zeer gevarieerde klantenkring en het uitgebreide assortiment horeca-apparatuur zorgen er voor dat geen dag bij Hakvoort Horeca hetzelfde is. Zo blijven onze medewerkers geïnspireerd en gericht op kwaliteit en innovatie. Als ambassadeurs voor Hakvoort Horeca streven zij naar een duurzame relatie met onze afnemers. Hierbij zijn hun kennis van zaken, aandacht, en inlevingsvermogen onontbeerlijke eigenschappen. www.hakvoorthoreca.nl MP Verkoopadviseur Na de inwerkperiode krijgt u de verantwoordelijkheid voor de volgende taken: het informeren, adviseren en begeleiden van klanten het verzorgen van acquisitie het onderhouden van bestaande klanten het opstellen en controleren van offertes Voor deze veelzijdige en boeiende functie zoeken wij iemand die: een sterke persoonlijkheid heeft de horeca een warm hart toedraagt het leuk vindt om met een gevarieerd klantenbestand om te gaan resultaatgericht wil adviseren en verkopen als een uitdaging ziet beschikt over goede organisatorische, creatieve en communicatieve vaardigheden Wij bieden u een uitdagende functie in een moderne werkomgeving met een prima salaris aangevuld met diverse secundaire arbeidsvoorwaarden zoals verzekeringen, spaarloonregeling en diverse studiemogelijkheden. Interesse? Wij nodigen u graag uit om bij ons sfeer te komen proeven in ons bedrijfspand aan de Bedrijfsweg 9 in Vlissingen. Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer B.M. den Boer, tel. (0118) 493222. Ook kunt u telefonisch een sollicitatieformulier aanvragen. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Hakvoort Horeca BV, Postbus 1080, 8300 BB Emmeloord of per e-mail: info@hakvoorthoreca.nl Achter de Houttuinen 8, Middelburg 4 maart a.s.: 20.00- 21.30 uur De gevolgen van de toekomstige ruimtelijke inrichting voor de inwoners van Zeeland. Over 5 thema's worden alle lijsttrekkers aan de tand gevoeld. Bent u ook van de partij? Doe alvast mee aan de vraag van de maand en lees meer over het programma op www.scoopzld.nl Informatie: Scoop Ron Lubbersen 0118-682535 Percelen, oude panden, tuindelen, etc. nu of later waarschijnlijk geschikt voor nieuwbouw, van klein tot groot. Ook geïnteresseerd in onroerend goed gelegen in (toekomstige) uitbreidings- (onteigenings-)gebieden, vastgelopen bouwplannen, etc. Discrete behandeling. MAAS WAAL VASTGOED EN PROJECTONTWIKKELING B.V. Graag uw reactie naar: R.G. V.d. Pol Tel. 0416-692569 Fax 0416-694116 GARAGES WiNSCNUREN en/of ff Q fff SCHUTTINGEN Ook voor zelfbouw. Tevens steenmotief (grijs, rood,of geel). Betonplaten in houtmotief (rabatdelen) NIEUWl Nu ook betonplaten in vlechtmotief. Vlotte levering door geheel Nederland. Drv. modellen te bezichtigen oon de fabriek Ie Heeze, Heipoldenstraal 6 Kantoor: Postbus 9544 IFax040-2263805) 5602 LM EINDHOVEN Website a-en-b.nl Bel 040-2261605 E-mail: aenb@iae.nl voor folder Gevestigd te NIEUWVLIET: Praktijk voor Homeopatische Heelkunde H. Veldman Molenweg 8 4504 AP Nieuwvliet klassiek homeopaat Telefoon 0117-376220 Opbeltijd ma/di/wo/do van 9.00 - 9.30 uur Lid van Ned. Ver. Van Klassiek Homeopaten (N.V.K.H.) A CARGILL COMPANY Cerestar Benelux is een moderne, industriële, mais- en tarweverwerkende onderneming die gebruik maakt van geavanceerde productieprocessen. Onze producten vormen de grondstoffen voor voedingsmiddelen, waaronder zoetwaren, zuivelproducten, frisdranken en bakkerijproducten. Daarnaast worden ze verwerkt in non-food artikelen, zoals papier en karton. Ons bedrijf telt zo 'n 460 medewerkers en maakt deel uit van Cargill, een internationale producent van hoogwaardig zetmeel en zetmeelderivaten. Binnen Cerestar Benelux in Sas van Gent zijn wij voor het Europees Data Center op zoek naar een die belast wordt met de dagelijkse bediening en onderhoud van apparatuur. De EOC operator maakt deel uit van een team, wiens taak het is de bediening van apparatuur binnen het bedrijf zeker te stellen. De EOC Operator behandelt vragen om ondersteuning en beantwoordt vragen van gebruikers. Daarnaast maakt en onderhoudt hij/zij documentatie over de gebruikte systemen. De EOC Operator levert ook technische ondersteuning bij hardware en software verbetering en maakt regelmatig deel uit van projectteams. Hij/zij werkt in een ploegensysteem met consignatie-activiteiten per toerbeurt. Zonodig dienen werkzaamheden buiten lig tH dagdienst of in het weekend plaats te vinden. Functie eisen: MBO opleiding op het gebied van IT of gelijkwaardig; Goede communicatieve vaardigheden; Klantgerichte instelling; Goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal; Flexibele instelling m.b.t. werktijden; Verantwoordelijkheidsgevoel; Team Player; Technische kennis van W2K server, UNIX, WAN is een pré. Cerestar biedt een dynamische werkomgeving, waarin eigen verantwoordelijkheid, zelfstandigheid en initiatief een belangrijke rol spelen. Onze moderne industriële organisatie biedt een aantrekkelijk salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Belangstellenden voor bovengenoemde functie kunnen dit kenbaar maken door een schriftelijke reactie voorzien van een motivatie en CV vóór 8 maart a.s. te richten aan Cerestar Benelux B.V. t.a.v. de afdeling Personeelszaken, Postbus 9, 4550 AA Sas van Gent of per e-mail: evanacker@nl.cerestar.com onder vermelding van vacaturenummer 0302. Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met Eddie de Bie, telefoon 0115 - 459290. Kijk voor meer informatie over ons bedrijf op www.cerestar.com. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. bij Conny en Gelein Dieleman Hontenissestraat 16 4561 SG Hulst 0114-313580 Tevens ook Buxus in verschillende soorten en maten. Vraagt per direct: Ter uitbreiding van ons team Heb je interesse, bel of schrijf dan binnen 14 dagen, t.n.v. dhr. D. F. Verduyn. Meulweg 1 - Heinkenszand - Telefoon 0113 561386 Internationaal Transportbedrijf Groesweg 31 5993 NN Maasbree Tel.: 077-4651740 Fax: 077-4653426 E-mail: info@pdaemen.com Web www.pdaemen.com Internationaal Transportbedrijf P. Daemen B.V. is een middelgroot transportbedrijf, gevestigd in Maasbree (L). Met 75 voertuigen vervoeren wij goederen voor diverse opdrachtgevers naar de Benelux, Duitsland, Oostenrijk, Zwitserland en Italië. Met 100 gemotiveerde medewerkers staan wij garant voor stipte uitvoering van alle transporten op een flexibele en klantvrien delijke manier. Voor nationale distributie ten behoeve van onze opdrachtgever Scheuten Glas Randstad, een onderdeel van de Scheuten Glas- groep, zijn wij op zoek naar een De standplaats voor deze functie is Fijnaart-Heijningen. De transporten vinden plaats met een trekker en een megatrailer voorzien van schuifzeilen. Vanuit de fabriek in Fijnaart-Heijningen wordt isolatieglas gedistribueerd naar glashandelaren, bouw- en renovatieprojecten. Het glas staat verpakt op glasbokken en wordt gelost door middel van een meeneemheftruck die achter de oplegger bevestigd is. Functie vereisten: Rijbewijzen B,C,E. Chauffeursdiploma CCV-B. Grote mate van zelfstandigheid. Goed ontwikkelt technisch inzicht. Correcte houding naar opdrachtgever en klanten. Flexibele instelling. Enige jaren ervaring. Wij bieden: Een boeiende, zelfstandige functie in een dynamisch bedrijf. Modern, goed onderhouden materieel. Betaling volgens de CAO voor het beroepsvervoer over de weg. Belangstelling: Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de heer J. Palmen tel. 077-3961058. Heeft u belangstelling voor deze functie, stuur dan uw schriftelijke sollicitatie naar P. Daemen B.V., t.a.v. de heer J.H.H.A. Palmen, Groesweg 31, 5993 NN MAASBREE.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 6