Middelkamp zit in de lift Sjaak Luteijn klaar voor NK-cross PZC Kloetinge staat zwaar gehavend aan aftrap Veere huldigt zijn sporters 2( Wielervereniging telt inmiddels zo 'n 300 leden uitslagen agenda wb zaterdag 1 maart 2003 Ballegeer al weer weg bij Lovendegem VLISSINGEN - Johan Ballegeer is met onmid dellijke ingang opgestapt bij de Belgische vierde klasser Lovendegem. De oefenmeester gaat zich vanaf nu volledig op za terdag-hoofdklasser Hoek richten, waar hij ko mend seizoen in dienst treedt. Aan het begin van dit sei zoen stapte Johan Balle geer op bij Maldegem, na een conflict met het be stuur. Enkele maanden la ter trad hij in dienst bij het geplaagde Lovendegem. Ballegeer moest de club behouden voor de vierde klasse nationaal, maar na 21 duels bezet Lovende gem nog altijd de voor laatste plaats. Jan Verdegem is eveneens opgestapt als trainer. De voormalig speler van Hoek volgde Ballegeer aan het begin van dit sei zoen op bij Maldegem, maar voelde zich de laatste weken in de steek gelaten door de club. Verdegem had al een over eenkomst voor komend seizoen op zak. Wesley Roman (ex-Hoek) dreigt de club eveneens te verlaten. Hij liep onlangs kwaad weg tijdens de con- tractbespreki ngen voor komend seizoen en werd daarop disciplinair ge schorst. Hij heeft inmid dels zijn excuses aangeboden, maar lijkt desondanks toch te ver trekken bij Maldegem. Maldegem had graag An- gelo Nijskens als nieuwe trainer aangesteld. Nijs kens, die eind januari werd ontslagen bij Hoek, kreeg een contract voor tweeënhalf jaar aangebo den maar bedankte voor de eer. Nijskens: ,,Ik heb een ge sprek gehad met de club. Maar ik kreeg er niet het juiste gevoel bij en daar om heb ik er vanaf ge zien." door Jan Dagevos KRUININGEN - Fester Aarts telde gisteravond in het dorps huis van Kruiningen zijn zege ningen. De voorzitter van de Zeeuwse Ren- en Tourclub Theo Middelkamp zag tijdens de jaarlijkse ploegenvoorstelling een indrukwekkend aantal ren ners aan zich voorbijtrekken. Zo'n honderd wedstrijdrenners nestelden zich op het podium, van nieuweling tot junior, van junior tot amateur. „Het gaat ons goed", stelde Aarts met zichtbaar genoegen vast. „Iedereen binnen de ver eniging is erg enthousiast. Of het nu om vervoer naar wed strijden gaat, begeleiding of de organisatie van trainingen, ie dereen is bereid om zijn beste beentje voor te zetten. Dat wil len we ook naar buiten toe uit stralen." Inmiddels telt de ZRTC Theo Middelkamp zo'n 300 leden. Honderd daarvan vormen de tourafdeling, en nog zo'n hon derd leden zijn in het bezit van een wedstrijdlicentie. Wat over blijft zijn jeugdleden die zonder licentie meedoen aan dikkeban- den-wedstrijden en rustende le den. Aarts: „We proberen een vereniging te zijn waar iedereen terecht kan. Wij maken geen on derscheid tussen toppers en mindere renners. Iedereen moet zich bij ons thuis kunnen voe len." Qua sportieve ambities zit de wielervereniging op het niveau van de clubcompetitie. „Omdat we dat qua organisatie en finan ciën aankunnen", legt Aarts uit. „Je moet goed weten waar je mogelijkheden liggen. Als je aan de topcompetitie mee wilt doen, moet je een ander soort vereniging zijn. Dan moet je bij na professioneel gaan werken, ook in de begeleiding en dan praat je al snel over een budget van 150.000 euro. Dat is voor ons niet haalbaar." Opleidingsinstituut Aarts zit nr niet mee. Sterker nog: hij kan er prima mee leven dat talenten als Richard Slab- bekoorn en Johnny Hoogerland na hun opleiding bij Middel kamp door grote sponsorploe- gen worden weggekocht. „We zijn inderdaad een soort oplei dingsinstituut. Wij bieden de renners van jongsaf aan de mo gelijkheid om door te groeien. Als ze eenmaal door een spon- sorploeg worden ingelijfd, is dat alleen maar mooi. Het gaat toch om die jongen én de wielersport. Daar doen we het voor. En als Richard Slabbekoorn dan een etappe in Olympia's Tour wint, zijn we hartstikke trots. Daar om wordt hij op een avond als deze ook gehuldigd." De amateurploeg van Theo Middelkamp heeft ook dit sei zoen weer een jonge uitstraling. Mare Blok, Patrick de Grave en Vincent Villerius zijn de enige routiniers. De overige dertien hebben een gemiddelde leeftijd van zo'n twintig jaar. Vanuit de junioren zijn Ruud Rentmees ter, Piet Fase, Wilbert Kruijt en John van de Vreede overgeko men. Geen wonderen „We mogen van deze ploeg nog geen wonderen verwachten", vindt Aarts. „Dat gaat nog wel een paar jaar duren." Later dit seizoen zal oudgediende Michel Rommers zich nog bij dit gezel schap aansluiten. De renner heeft echter nu nog andere be sognes, zoals de verbouwing van zijn huis, en zal pas in mei een licentie aanvragen. Wellicht zal Rommers in eerste instantie in de amateur A-klas- se uitkomen. Het is een nieuwe categorie, die net onder het ni veau van de elites en de neo's zit. „Het is een breedtesportcatego rie", weet Aarts. „Het zijn jon gens die bijvoorbeeld vanwege werk of studie niet optimaal kunnen trainen, maar toch hun wedstrijdjes willen blijven rij den. Het mooie is dat ze zowel bij de trimmers als de amateurs mee mogen doen, dus als je eens een keer wel voluit hebt kunnen trainen, kun je bij de amateurs starten. Het is een populaire ca tegorie. Wij hebben zo'n zestien renners in die klasse." De belangrijkste selecties zijn: Amateurs: Dick van den Berg (Ga- pinge), Joël Dleleman (Vlissingen), Mare Blok (Heinkenszand), Edzard van Ewijk (Goes), Piet Fase (Oud- Vossemeer), Patrick de Grave (Ka- pelle), Bernard Hering (Aardenburg Wilco Jonker (Burgh-Haamstede), Rico Kruijt ('s-Gravenpolder), Wil bert Kruijt ('s-Gravenpolder), Ar- naud van Leest (Oudenbosch), Johnny Pollie (Tholen), Ruud Rent meester (Goes), Jacco Ringelberg (Zierikzee), John van de Vreede (Krabbendijke), Vincent Villerius (Middelburg), Johnny Hoogerland (Yerseke) en Richard Slabbekoorn (Kapelle). Ploegleider: Heddie Nieuwdorp Junioren: Arco van de Berge (Goes). Dirk van Dam (Goes), Marc Eck- hardt (Kruiningen), Pieter Israël (Kruiningen), Wouter Lugtenburg (Goedereede), Emiel Nijsse (Hoede- kenskerke), Raoul Poortvliet (Kort- gene), Niek Rentmeester (Goes), Thijmen van de Vrede (Goes), Arjen Mosselman (Kruiningen), Antoine de Kort (Goes). Ploegleider: Adrie Bruinooge. Nieuwelingen: Willem van de Berge (Kruiningen), Tim Dees (Tholen), Paul Jeremiasse (Wemcldinge), Mark Jeremiasse (Wemeldinge), Re- mon Lavrijssen (Kapelle), Rik Lug tenburg (Goedereede), Marijn de Munck (Yerseke), Peter Tol (Kapelle Jaco Wagenaar (Yerseke), Jacob Wijnstra (Heinkenszand). Begeleiders: René van de Guchte, Jan de Munck en Ko Blok. Een aantal jeugdrenners bekijkt een kaart met de afbeelding van Theo Middelkamp, die ze persoonlijk van hem kregen. foto Dirk-Jan Gjeltema door Koen de Vries VLISSINGEN - Spelers en trai ner van hoofdklasser Kloetinge hebben zich afgelopen week niet meer kwaad gemaakt over de beslissing van de KNVB om morgen de uitwedstrijd tegen Noordwijk in te gelasten. „Daar gaat veel te veel energie inzit ten", weet de vertrekkende trai ner Diederik Hiensch. „En het helpt niets. We moeten ons op de wedstrijd concentreren." Hiensch vertrekt zondag naar Sunderland, waar hij met Kees Zwamborn de jeugdopleiding gaat stroomlijnen. Een dag eer der neemt hij afscheid van de fa milie en viert hij de verjaardag van zijn vrouw. Toch heeft hij tijd gevonden (of gekregen) om nog even op en neer naar Noord- wijk te gaan. Technisch mana ger Joost Folmer vertrekt om tien uur met de ploeg, Hiensch reist de ploeg met cle auto ach terna en zit naast Folmer op de bank. In Noordwijk komt een zwaar- gehavend Kloetinge (zevende op de ranglijst) aan de aftrap, tegen de nummer vijf van de hoofdklasse A. De ploeg moet drie spelers missen die een va kantie hebben gepland en er niet op gerekend hadden dat de KNVB in actie zou komen. Het zijn centrale verdediger John Bentschap-Knook, spits en top scorer Erik de Groene en wissel speler Jan Baaijens. Daarnaast zijn Niels Lodewijk en Pieter de Graaff geblesseerd en is Pieter de Munnik geschorst. Ondanks de personele proble men denkt Hiensch een kans te maken tegen Noordwijk, dat zijn trainer mist omdat ook hij niet op het spelen van een com petitiewedstrijd gerekend had. Hij is op vakantie. „We kennen Noordwijk goed en weten hoe we die ploeg moeten bestrij den", zegt Hiensch. „Alles is de ze week doorgesproken en op de training liep het heel aardig." Hoek In tegenstelling tot Kloetinge werd Hoek afgelopen week niet I verrast door de KNVB. De wed strijd uit de vierde ronde van de districtsbeker tegen Meto, uit in Hoogerheide, gaat gewoon door. Bovendien kan de nieuwe trai ner Cees Houtepen een beroep' doen op een nagenoeg compleii selectie. Hij moet alleen Frank'. Standaert (geschorst) en de gel blesseerde Djamel Buyse mis sen. Hoek neemt het treffen met d( zondag-vierdeklasser voor rji volledige honderd procent serj., eus, meldt Cees Houtepen. Hij laat daarom geen spelers vandf eerste selectie thuis. „De groep weet waar ze mee bezig is", zeg hij. „Daar hoef ik niet veel aai te doen. Dat is wel prettig." Bovendien hoopt de trainer vol: gende week met een completó selectie af te kunnen reizen naai Scheveningen, voor het compe titieduel met de plaatselijk' ploeg. De blessure van Buys moet dan zijn geheeld ei Standaert heeft zijn schorsing erop zitten. Merlijn Swennen in definitieve amateurselectie VLISSINGEN - KNVB-coact Paul Stijnen heeft Merliji Swennen opgenomen in de defi nitieve selectie van het Neder lands amateurteam. De keepe: van Kloetinge maakt deel uu van de groep van zestien spelen die op woensdag 12 maart eei oefenduel speelt tegen Jong Cambuur Leeuwarden. Daarna speelt het Nederlant amateurelftal op dinsdag 2;: maart nog een oefenduel me Sparta'25 in Beek en Donk. 0{ woensdag 9 april volgt vervol! gens een interland in en teger Ierland. De selectie ziel er als volgt uit: Pierre Tosch (AFC), Jacco Meun Arnaud Weideman (beiden Benne- kom), Dennis Pardijs (Draclitste Boys), Stanley Tailor (FC Hilver sum), Steven de Lege (Hollandk, Merlijn Swennen (Kloetinge), M-l rat Mazlum (Kozakken Boys), Do niel Lorsheijd (Kranenburg), Jonli. Fernhout (FC Omniworld), Jeroe Minneboo (Schijndel/Datelneé Younesse Ettahouri (TOP), Pim va der Burgt, Michiel Mollink, Rob va- Raaij (allen De Treffers/Kegro) ev Randy Hofmeijer (UDI'19/Bete Bed). Romario verdient zijn geld nog iets eenvoudiger DOHA - Al Sadd wil de Cham pions League winnen en dat mag wat kosten. De door steen rijke Arabieren gerunde- club uit Qatar verzekerde zich voor een bedrag van 1,2 miljoen euro de komende drie maanden van de diensten van Romario. Helaas vergat de clubleiding de spits voor het prestigieuze toer nooi aan te melden. De Brazili aan is daardoor alleen in de competitie inzetbaar. Donderdag werd Romario met veel ophef aan de fans van Al Sadd gepresenteerd. Hij werd toegejuicht, ontving cadeaus en was het middelpunt van een feest in een groot wit paleis. De Braziliaanse ex-PSV'er nam de lofuitingen dankbaar in ont vangst. Na een periode van drie maan den keert Romario weer terug bij zijn Braziliaanse club. De spits debuteert maandag tijdens cle competitiewedstrijd tegen Al Rayyan Club bij zijn nieuwe werkgever. ANP Winst voor biljarters van Euro Ginseng SINT WILLEBRORD - Het eni ge Zeeuwse team dat deze week in actie kwam in de landelijke competitie driebanden groot, DGV Euro Ginseng, boekte een verdienstelijke 6-2-overwin- ning op Welkom/Sijmens in Sint Willcbrord. Piet Raas liet opnieuw zien een welkome versterking te zijn voor Euro Ginseng. In zijn derde optreden als invaller boekte de Lewedorper zijn derde over winning. Met 25-15 na 58 beur ten in zijn partij tegen Van Eek werd een degelijk fundament, gelegd voor de teamzege. Piet Schrier deed wederom zijn duit in het zakje door na een bliksemstart (12 caramboles na 12 beurten) met 25-20 in 55 beurten de winst binnen te ha len tegen Bakkers. Jan Westdorp moest als enige een nedeidaag incasseren. Dat was volledig toe te sch ri j ven aan het sterke optreden van zijn te genstander De Zwart. Westdorp kwam nog tot 0.500 maar dat bleek onvoldoende, 20-30 na 40 beurten. Kopman Tonny van Iwaarden sloot de sessie op waardige wijze ai'. Met 30-16 in slechts 38 beurten werd Buik mans schijnbaar achteloos aan de kant gezet. Probleemloze voorbereiding voor veteraan uit Oostburg Atletiek door Fred Rabout OOSTBURG - Voor Sjaak Luteijn moet het morgen in Harderwijk gebeuren. De meervoudig Zeeuws crosskampioen bij de veteranen 40 doet dan een gooi naar de Nederlandse crosstitel bij de mannen 45. Vorig jaar al werd de datum van dit NK dik onderstreept in zijn agenda neerge schreven, mede doordat Luteijn 45 is ge worden en dus in een nieuwe categorie, de H45, zijn debuut mag maken. Vanaf hel begin van het crossseizoen stond alles in het teken van Harderwijk. De blessuregevoelige atleet van De Wie lingen kende geen grote tegenslagen. De laatste test, de Natuurloop in Nieuw- vliet-Bad, verliep zoals die moest verlo pen. Ontspannen liep Luteijn naar de winst. In de Zeeuwse crosscompetitie baarde hij opzien door met 'twee vingers in de neus' zijn derde titel bij de vetera nen 40 te pakken. Hij ging zelfs met succes de strijd aan met de senioren, Zo kon in Middelharnis al leen Joost de Klerk hem van de totaalze ge afhouden, maar Alwin Vermeulen, de Zeeuwse crosskampioen, werd door Lu teijn verslagen. Ook in de Den Inkelcross, de Elder- schanscross, op Westenschouwen en in De Braakman duelleerde hij tot in de slotfase met de senioren. Zekerheid Luteijn, 1,74 meter lang en amper zestig ki lo, putte er vertrouwen uit. „Het gaf me de zekerheid dat het goed zat. In het verleden ben ik veel geblesseerd geweest. Juist in de periodes dat het goed ging, kwam er weer een blessure roet in het eten gooien. Ik heb er veel van geleerd. Dit seizoen had ik ingeschreven voor de halve marathon van Cadzand. Na vijf ki lometer merkte ik dat het niet ging zoals het moest. Ik ben uitgestapt. Dat had ik in vroegere jaren nooit gedaan. Uitstap pen kende ik niet. Zeg maar dat de wijs heid met de jaren komt. Luteijn is een laatbloeier. Dat kan ook niet anders als je pas half de twintig met de actieve wedstrijdsport begonnen bent. „In mijn militairedienst-tijd liepen we met een groepje in de avonduren wel eens een paar rondjes rond het kazerne- terrein, maar van een atletiekclub had ik nog nooit gehoord. Tot ik in aanraking kwam met AV De Wielingen." „Vanaf dat moment werd ik ieder jaar al leen maar sterker. Het voordeel van mij is, denk ik, dat ik laat begonnen ben en dus nog met veel motivatie rondloopEen nadeel is, en zeker op de baan, dat ik toch wel de basis mis, maar in het crossen heb je daar minder last van." Twee jaar terug liet hij zich voor het eerst op een NK zien. In Westenschouwen ein digde hij bij de mannen 40 als elfde. Vorig jaar pakte hij in Amersfoort al een keuri ge zesde plaats, „In Westenschouwen had ik niet moeten starten. Het was in al le opzichten een mislukt seizoen en ik ging al met een blessure van start. Maar omdat het in Zeeland was, wilde ik niet wegblijven. Vorig jaar presteerde ik naar de mogelijkheden van dat moment en de ze keer was er met de voorbereiding niets mis. Degenen die me kloppen zijn mor gen beter dan ik. Zo simpel is dat." Concurrenten Hij heeft zijn concurrenten via de uitsla gen gevolgd. „Vorig jaar waren Theo van der Veer, Willem de Weerd en Gerard Hendriks één, twee en drie. Ze zijn er weer bij. Dat zijn jongens om in de gaten te houden. Verder is Ruud Woord een kanshebber natuurlijk." Die Ruud Woord was trouwens naar de Vlissingse Kustcross gekomen om er Sjaak Luteijn te ontmoeten, maar Lu teijn zat die dag met zijn zoon Jack op het NK indoor in Gent. Dus zal de ontmoe ting in Harderwijk plaatsvinden. Luteijn vindt er een parkoers waarop hij uit de voeten moet kunnen. „Zand, bos paden en klimmetjes. Vergelijk het maar met Westenschouwen. Dat moet me lig gen. De afstand, negen kilometer, valt mee." Hij maakt zijn kilometers als hij van zijn werk bij Dow Chemical naar huis komt. Luteijn zit dan in lopersoutfit in de bus. Zijn collega's kijken daar niet meer van op. In Biervliet stapt hij uit. Veertien ki lometer is het dan nog naar zijn woon plaats Oostburg. „Ik heb een volledige baan, een gezin, dus moet je wat plannen. Als het lekker gaat, maak ik nog een om metje via Schoondijke." Gerard de Nooijer (links) heeft de bloemen overhandigd aan zijn naamgenote Willy de Nooijer, die werd uitgeroepen tot sporter van het jaar 2002 van de gemeente Veere. foto Lex de Meester door Koen de Vries DOMBURG - In het gemeentehuis te Domburg heeft de ge meente Veere gisteravond zijn sporters van het jaar gekozen. Wethouder van sportzaken Wim van Tatenhove en de kers verse Feyenoorder Gérard de Nooijer zetten de succesvolle sporters in het zonnetje. In de categorie jeugdteams werd het schoolvoetbalteam van De Lichtboei uit Westkapelle sportploeg van het jaar. Het team werd vorig jaar kampioen van Nederland in het schoolvoetbal. Matthieu Osté van visclub De Knoraene werd tot beste jeugdsporter van Veere uitgeroepen, dankzij zijn derde plaats op het NK jeugdvissen. Mevrouw Neel Meijers werd uitgeroepen tot vrijwilliger van het jaar. Ze doet al 43 jaar vrijwilligerswerk bij sportvereniging Serooskerke en bege leidt sportgroepen in meerdere dorpen van de gemeente. Het tweede elftal van voetbalvereniging Oostkapelle werd uitverkoren tot sportploeg van het jaar. Oostkapelle 2 pro moveerde naar de hoofdklasse van het district Zuid 1 en won de districtsbeker bij de reserve-elftallen. Duursporter Willy de Nooijer werd sporter van het jaar van Veere. De Nooijer, woonachtig in Serooskerke, werd in de categorie 45-plus Nederlands kampioen duatlon, derde op het NK kwarttriatlon en derde op het WK duatlon in het Oostenrijkse Weyer. Karlruhe (Dui). Internationale indoor- wedstrijd. Mannen. 1500 m: 1. Chircher (Ken) 3.34,85, 2. Salmouni (Mar) 3.37,82, 3, Baala (Fra) 3.39,63.3000 m: 1Gebrselas- sie (Eth) 7.28,29,2. Abate (Eth) 7.40,75,3, Geneti (Eth) 7.40,83. Polshoog: 1. Börgeling (Dui) 5,73, 2, Blom (Ned) 5,73 NR, 3. Jeremenko (Oek) 5,63. Verspringen: 1. Moudrik (Mar) 7,98, 2. Gaisah (Gha) 7,98, 3. Maljawin (Rus) 5,87. Vrouwen. 60 m: 1. Fynes (Bah) 7,14, 2. Kislova (Rus) 7,20.60 m horden: 1Clarke (Jam) 7,95,2. Hentschke (Dui) 8,10. Cricket Bulawayo. WK. Groep A: Nederland - Zimbabwe 0-2. Ne derland 202/9 (50 overs), Zimbabwe 301/8 (50 overs). Zimbabwe wint met 99 runs. Zimbabwe: Blignaut 58, Streak 44, Whittall 30. Bowling: Murphy 3/44, Maril- lier 2/49. Nederland: Van Bunge 37, Le- febvre 30, Van Troost 26. Bowling: Lefeb- vre 2/38, Schiferli 2/43. Kaapstad. WK. Groep B: Sri Lanka - West Indies 2-0. Sri Lanka: 228/6 (50 overs). West Indies 222/9 (50 overs). Sri Lanka wint met 6 runs. Skiën Val di Fiemme WK schansspringen, klei ne schans (95m): 1. Malysz (Pol) 279 pun ten (104m/107,5m), 2. Ingebrigtsen (Noo 263 (100,5m/105m), 3. Kasai (Jap) 259,5 (99m/104m), 4. Miyahira (Jap) 259, 5. Ki- uru (Fin) 258,5, 6. Lappi (Fin) 253,5, 46. Mayr 89,5 (1 sprong), 50. Kreuzer 82,5 (1 sprong). WK Noordse nummers. Vrouwen, 30 km, vrije stijl: 1. Savialova (Rus) I.24,29,8, 2. Boeroekina (Rus) 0.15,3 3. Smigun (Est) 0.26,9, 4. Paruzzi (Ita) 0,32,7, 5. Valbusa (Ita) 1.04,3, 6, Sachen- bacher (Dui) 1.05,8, 41. Vlasveld (Ned) II.17,2. Mannen, combinatie (grote schans/7,5 km skilopen)' 1 Spillane (VSt) 18.47,3,2 Ackermann (Dui) 0.01,3, 3. Gottwald (Oos), 4. Hettich (Dui) 0.02,1, 5. Braaten (Noo) 0.12,6,6. Hammer (Noo) 0.38,6. Innsbruck. Wereldbeker. Vrouwen, Su per G: 1. Götschl (Oos) 1.26,18,2. Montil- iet (Fra) 1.26,21, 3. Meissnitzer (Oos) 1.26,54, 4. Dorfmeister (OOs) 1.26,58, 5. Gerg (Dui) 1.26,66, 6. Obermoser (Oos) 1.26,67. Bad Hofgastein. NK skiën, slalom. Mannen: 1, Oosterbaan 1.40,02, 2. De Quartel 1.41,46, 3. Van der Riet 1.44,73. Vrouwen. 1. Derksen 1.58,67, 2, Zeeman 1.58,79,3. Alkema 2.02,85. Sportprijsvragen Lucky Day 3035. 4-10-17-18-21-27-29-30- 37-38-40-45-46-61-63-67-69-74-77-78 (onder voorbehoud) Tennis schap-Roda JC 1-1. Stand aan kop: PSt 21-54, Ajax 21-47, Feyenoord 21-43, Ro da JC 22-36, NEC 22-36, FC Utrecht 21-32 Gouden Gids Divisie: Haarlem-TOP K Sparta-Volendam 0-4, GA Eagles-Em' men 1-2, Dordrecht-Stormvogels I-u Veendam-Helmond Sport 1-3, Det Bosch-Heracles 2-0. Stand aan kop: ADC Den Haag 21-53, Emrnen 22-51, Herads 21-44, Volendam 22-41, Helmond Spot 22-40, Den Bosch 21-39. België. Competitie: La Louvière-RC Gerv 2-2, St.Truiden-Standard Luik 0-1. Stan; aan kop: Club Brugge 22-61, Lierse 22| 45, Anderlecht 22-44, Lokeren 22-43. Volleybal Middelburgse Bedrijfsvolleybal Vereni ging. Eerste klasse: Zeeuwse eilanden Arditos 6-2, Rabo Beveland - HZ sport8; 0, Murre Moens - Eastman 3-5, Tecona DGA fin. adv. 6-2. Stand: Café Nationas 14-89, Tecona 15-83, Eastman 15-69 DGA fin. adv. 13-67, Rabo Beveland 16 65, Murre Moens 15-58, Zeeuwse eilait' den 15-55, Arditos 14-54, Begijn make: laar 14-49, HZ sport 15-31, AKZ verzeke; ringen 13-4. Tweede klasse: Plu - RTCdr Singel 7-1Delta - Beko 0-8, Raab Karche: - WEA/Dauwendaele 2-6. Stand: Beko 13 96, Piet Voskamp/'t Zand 14-82, WEA /Dauwendaele 15-76, Raab Karcher 16; 69, LVV 14-65, Delta 14-63, Delta consult' /Dauwendaele 14-46, Bosma elektro It 40, Plu 14-32, RTC de Singel 15-22, PSV. 10-7. Derde klasse: Provincie Zeeland Schoonen elektro/MZ 6-2, Bayards alc constr. - Poseidon/ziekenhuis Walchererj 0-8, SVA-Kodde - Eastman 2 7-1Stand Indoor karting 14-100, Poseidon/zieken; huis Walcheren 15-79, Provincie Zeeland: 15-73, SVA/Kodde 15-70, Bowl de Kruit molen 15-68, Schoonen elektro/MZ 15 61, Nehalennia 15-59, Eastman 2 15-49' SV Duo/Pare central 14-36, Aann.bedi Louws 14-27, Bayards alu constr. 15-26 Vierde klasse: Plu 2 - Bandoeng 8-0, Hi sport 2 - De Voogd 6-2, Gemeente Mie delburg - ROC Zeeland 4-4, PZC - Rab( Walcheren 6-2. Stand: Plu 2 15-93, Auti Sporry/Oranje Nassau 14-89, PZC 15-87; ROC Zeeland 14-61, HZ sport 2 15-51, ft Voogd 15-49, CZ groep zorg 14-45, Pro; vincie Zeeland 2 13-45, Rabo Walcherer 14-39, Gemeente Middelburg 15-38 Bandoeng 14-35. Vrouwen. Eerste klasse: The tube - Bat: kersland/Dauwendaele 8-0, Begijn mat keiaar - Be fit 6-2, Tènce/Dauwendaele j LVV 4-4, Jachtwerf Goes - Vlijtig Liesjell 1Stand: Smith kaas 15-105, The tube 14] 92, Begijn makelaar 15-77, Jachtwef! Goes 16-69, Bakkersland/Dauwendael: 16-65, LVV 16-64, Vlijtig Liesje 16-61, Re nault Dijkwel/SVS 15-50, Tènce/Dao wendaele 15-48, ZOPC/MZ 15-40, De viï linden 15-40, Befit 14-13. T weede klasse De Reus en van Heemst - Schoonm.bedf Simons/'t Zand 4-4, Jong Ambon - Breedijk/SVS 2 6-2, 't Ken net - Bakkê' Schrieks/MZ4-4, CZ groep zorg -Arditat 4. Stand aan kop: De Reus en van Heem? 16-85, CZ groep zorg 14-8t Schoonm.bedr. Simons/'t Zand 15-68. Acapulco. Mannen, 690.000 euro. Kwartfinale: Mantilla (Spa) - Moya (Spa) 6-47-6, Kuerten (Bra/6) - Gonzalez (Chl) 6- 4 opgave Gonzalez, Zabaleta (Arg) - Mi randa (Per) 7-5 6-3, Calleri (Arg) - Rios (Chl/7) 6-3 7-5. Dubai. Mannen, 1 miljoen euro. Kwartfinales; Novak (Tsj/3) - Schalken (Ned/6) 6-4 6-4, Robredo (Spa) - Lopez (Spa) 6-7 6-3 6-4, Federer (Zwi/1) - Arazi (Mar) 7-5 6-3, Ljubicic (Kro) - Schüttler (Dui/5) 6-3 6-4. Scottsdale. Vrouwen, 380.000 euro. Tweede ronde: Clijsters (Bel/2) Black (Zim) 6-2 6-3, Sugiyama (Jap) - Daven port (VSt/3) 7-6 4-6 6-3, Shaughnessy (VSt) - Dokic (SMo/4) 6-4 6-2, Dechy (Fra/8 - Razzano (Fra) 6-4 opgave Razzano, Schiavone (Ita) - Farina (Ita) 1-6 7-5 6-3. Wielrennen Ronde van Valencia. Vierde etappe, Sagunt-Alto del Campel lo: 1. Perdiguero (Spa) 158,2 km i: 3.47,39, 2. Frigo (Ita), 3. Bernabeu (Spa 4. Llorente (Spa), 5. Vinokoerov (Kat 0,16,6. Boogerd(Ned), 27. DeGroot0.5S 60. Tankink 2.18, 62. Mutsaars, 63. Vena berg, 81Lotz 3.34,86 Engels 4.09, Algemeen klassement: 1Frigo 11,34,0! 2. Bernabeu 0.15,3. Llorente. Voetbal Eredivisie: RBC-Willem II 1-0, De Graaf zaterdag fi| Voetbal Vriendschappelijk: FC DauwendaelH Yerseke. Aanvang 14.30 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 62