PZC GroenRijk Habo Tuincentrum medewerker fun bAa&Wc PZC n FT Logistiek Medewerker (m/v) WIJ ZIJN OP ZOEK NAAR BEZOR6ERS (M/V) IN wal-FLEX BV Voorman logistiek m/v v/m Mensen in hun eigen, vertrouwde omgeving verzorgen. Dat is mooi werk. Curadomi elke werkdag is anders vestigingsleider m/v enerverende werkplek zaterdag 1 maart 2003 DOENS FOOD INGREDIENTS BV Your partner in organics! DOENS FOOD INGREDIENTS b.v. is een van Europa's grotere ondernemingen, die een toonaangevende rol speelt in de import en export, het schonen en verpakken van biologische grondstoffen. De dynamische onderneming is actief over de gehele wereld van China, Turkije, Soedan, Burkina Faso, Zuid-Amerika tot Sri Lanka en heeft een groot aantal projecten in eigen beheer. Coördinatie van het geheel vindt IJzendijke (Zeeuws-Vlaanderen). Per direct zoeken wij een: Functie inhoud: - Organisatie van transport voor inkomende en uitgaande producten: - het onderhouden van contacten met klanten en transporteurs; - opdrachten geven aan de werkvloer m.b.t. laden, lossen, verwerken en opzakken van de producten; - controle op naleving van vaste contracten; - verstrekken van informatie welke de verkoopafdeling nodig heeft voor het nemen van onderbouwde beslissingen. Profiel: - HBO-opleiding; HEAO Logistiek of een soortgelijke opleiding; - dynamisch persoon die zelfstandig en nauwkeurig kan werken, is stressbestend ig; - flexibele houding, geen 9 tot 5 mentaliteit; - goede taalvaardigheid Duits, Engels en Frans (enige kennis van het Spaans en Italiaans is een pre); - leeftijd bij voorkeur 20-35jaar; - wonende of bereidt tot wonen binnen een straal van ca. 45 km van IJzendijke; Wij bieden: - een uitdagende en afwisselende functie; - een goede werksfeer in een jong en enthousiast team; - salariëring n.a.v. ervaring en kennis. SKAL 001305 lnteresse? Voor biologische ^00r meer informatie over de functie kunt u contact opnemen producten met Annemiek de Feijter, tel. 0117-30202Ö. U kunt ook onze geproduceerd websrte www.doensfood.com bezoeken, volgens Europese 's uvv belangstelling gewekt, stuur dan binnen twee weken een regelgeving brief met cv naar DOENS FOOD INGREDIENTS b.v., ter attentie 2092/91 van mevrouw Annemiek de Feijter, Postbus 10,4515 ZG IJzendijke. U kunt ook mailen: annemiek@doensfood.com Het bezorgen van ons dagblad is een uitdagend ochtendkarwei voor jong en oud. Er staat een goede beloning tegenover. Naast de ruime vergoeding zijn er diverse extra's zoals; vakantiegeld startpremie aanbrengpremie voor abonnees en bezorgers gratis regenpak gratis krant Interesse? Neem contact op met de afdeling Binnendienst Distributie, telefoon 0800-0235111 (tijdens kantooruren), of kijk op internet; www.deleukstebijbaan.nl De minimumleeftijd is 15 jaar. WAL-FLEX B.V is een organisatie, gericht op het werven van tijdelijk personeel, dat wordt gedetacheerd bij LétÉ. LétË is een arbeids- integratiebedrijf. bestaande uit - een divisie Integratie, - een divisie Productie en - een ondersteunende divisie Stafdiensten. Doelstelling van LétÉ is om mensen met een afstand tot de arbeids markt te begeleiden naar - regulier werk, - gesubsidieerde arbeid of - passende activiteiten. Personeelsvoorziening In de divisie Productie van LétÉ is per direct plaats voor een voor 36 uur per week De Voorman logistiek verricht de werkzaamheden onder verantwoordelijkheid van een ambtelijk lei dinggevende. Het takenpakket bestaat o.a. uit: - Het begeleiden van de magazijnmedewerkers; - Laat op aanwijzing en/of instructie logistieke werkzaamheden uitvoeren zoals; Het verzorgen van de opslag van binnenkomen de goederen, Het uitgeven en administreren van goederen met inachtneming van specifieke voorschriften, Het verzendklaarmaken van het gereed produkt, inclusief de daarbij behorende documenten. Wij vragen: - Een gemotiveerde medewerker op MBO niveau aangevuld met vakgerichte logistieke opleidingen. - Ervaring in een leidinggevende logistieke functie. - Organisatorische kwaliteiten. - Sociaal vaardig/belangstelling in mensen. Wij bieden: - een arbeidscontract voor een half jaar met de mo gelijkheid tot verlenging. - een salaris van minimaal 1.517,- tot maximaal 2.009,- per maand, afhankelijk van opleiding en ervaring. Voor informatie over deze functie kunt u contact op nemen met de heer A. Lievense, tel. 0118-633040. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 12 maart 2003 richten aan: WAL-FLEX B.V., t.a.v. dhr J. L Schonis, Postbus 280, 4330 AG Middelburg. Acquisitie aan de hand van deze advertentie wordt niet op prijs Stichting Werkt voor Ouderen De Stichting Werkt voor Ouderen is een moderne instelling voor zorg en dienstverle ning aan ouderen. Zij doet haar werk in vier zorgcentra met in totaal 465 bewoners: Ter Reede en Scheldehof in Vlissingen, De Zoute Viever in Oost-Souburg en Sint Willibrord in Middelburg. Op de locatie Ter Reede is eveneens een verpleeghuis ge vestigd voor 90 psycho-geriatrische bewoners in een opzet van kleinschalig wonen Naast het werken in de verzorgingshuizen (intramurale zorg) zet Werkt voor Oude ren zich in voor zorg en dienstverlening aan zelfstandig wonende ouderen in geclus terde woonvormen (extramurale-transmurale zorg). Dit gebeurt in woonzorgcentrum Theo van Doesburg (48 woningen) en de naast Ter Reede gelegen 196 aanleunwo ningen aan de Vredehoflaan. Daarnaast stelt Werkt voor Ouderen diensten beschikbaar voor zelfstandig wonende ouderen in de wijk tijdelijke opnames, dagverzorgingmaaltijdvoorziening en Tele- hulp (sociale alarmering) Aan de Boulevard in Vlissingen staat serviceflat Nehalen- nia waar zorgcoördinatie en een servicepakket worden aangeboden. De komende jaren zullen nog twee woonzorgcentra worden gerealiseerd. Werkt voor Ouderen heeft 650 enthousiaste en toegewijde medewerkers in dienst. Zij zorgen voor de gewenste continuïteit van zorg gedurende 24 uur per dag. Voor onze verzorgingshuizen Scheldehof en Ter Reede te Vlissingen, Sint Willi- brord te Middelburg, de aanleunwoningen op het terrein van Ter Reede en voor ons nieuwe verpleeghuis op het terrein van Ter Reede zijn wij op zoek naar (WIJK) VERPLEEGKUNDIGEN (WIJK) VERZORGENDEN HELPENDEN het aantal uren voor de betreffende vacatures varieert van 0 uren (oproepkracht) tot en met 32 uur per week en is tevens afhankelijk van de werkplek, functie-eisen verpleegkundige in het bezit van het diploma verpleegkundige, niveau 4 functie-eisen verzorgende in het bezit van het diploma verzorgende, niveau 3 functie-eisen helpende in het bezit van het diploma helpende, niveau 2 functie-eisen voor alle 3 de functies beschikken over goede sociale vaardigheden beschikken over een grote mate van flexibiliteit zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken Belangstellenden kunnen hun schriftelijke sollicitatie vóór 15 maart a.s. sturen naar: Stichting Werkt voor Ouderen, t.a.v. M. M. van Luijk, Postbus 360, 4380 AJ Vlissingen. Voor inlichtingen kunt u contact opnemen met mevrouw M M van Luijk. Zij is tijdens kantooruren telefonisch bereikbaar op telefoonnummer 0118-448 629. Stichting Werkt voor Ouderen Koudekerkseweg 81 4382 EJ Vlissingen Telefoon 0118 - 448 448 Fax 0118 - 411 721 GroenRijk onderscheidt zich door zijn specialis me in groen en water GroenRijk richt zich op de ware tuinliefhebber, die bij het tuincentrum terecht kan voor een groot assortiment aan tuin- en kamerplanten alsmede een uitgebreid aanbod aan vijver artikelen. Momenteel werken 50 tuincentra in Nederland met de slogan 'GroenRijk, het rijke tuinleven' Geïnteresseerd? Denk je de juiste persoon te zijn voor deze functie, stuur dan je sollicitatiebrief voor zien van c.v. binnen 14 dagen naar: GroenRijk Habo Renesse t.a.v. mevr. D. Hanse GroenRijk Habo Renesse is op zoek naar een: voor de periode van eind maart - eind augustus. Taken: Kassawerkzaamheden. Onderhoud en verkoop beplanting. Verder voorkomende zaken. Een teamlid zijn binnen ons team. Wij vragen: Enthousiast, collegiaal persoon. Goede communicatieve vaardigheden. Flexibel en stressbestendig. Het aantal in te vullen uren is in overleg. Géén acquisitie gewenst. Hogezoom 100, Renesse Tel. 0111 - 462791 Het Rijk Tuin I even Het bestuur van de Vereniging voor Protestants - Christelijk Onderwijs Veere Noord-Beveland zoekt voor "De Prins Willem-Alexander school" te Kamperland met ingang van 1 augustus 2003: een enthousiaste directeur (M/V) Ver PCO Veere Noord-Beveland is een vereniging waaronder vijftien basisscholen met ruim 1400 leerlingen en 130 leerkrachten ressorteren. Ver PCO Veere Noord-Beveland biedt de kinderen op haar scholen de gelegenheid hun talenten optimaal te ontwikkelen. Daarbij gaan we ervan uit dat er voor elk kind een unieke plaats in de samenleving is, passend bij zijn mogelijkheden. Kinderen worden begeleid door professionele leerkrachten, die zich laten inspireren door een christelijke levensovertuiging. Deskundigheid, persoonlijke betrokkenheid en enthousiasme staan centraal in onze organisatie. Het adres van onze vereniging is: Dam lü Postbus 370 4330 AJ Middelburg De vacature betreft een fulltime betrekking inclusief een lesgevende taak. U bent kandidaat voor deze vacature als u beschikt over de volgende kenmerken: u kiest bewust voor Christelijk Onderwijs u bent besluitvaardig u beschikt over goede communicatieve eigenschappen u hebt een coachende leiderschapsstijl u hebt kennis van actuele zaken op het gebied van onderwijs u kunt de ontwikkeling van 'zelfstandig werken' aansturen u hebt affiniteit met ICT u hebt gevoel voor humor u bent bereid les te geven in de bovenbouw u beschikt over een grote mate van flexibiliteit u hebt belangstelling voor de leef- en woongemeenschap van de leerlingen u bent bereid de opleiding schoolleider primair onderwijs te volgen De Prins Willem-Alexander school heeft de volgende kenmerken een school met 137 leerlingen verdeeld over 6 groepen een school met een enthousiast team bestaande uit 9 mensen, die op een open manier met elkaar omgaan een school waar men ervaring heeft met zorgverbreding >- een school waar men 'zelfstandig werken' belangrijk vindt een school met een enthousiaste meewerkende groep ouders een school in ontwikkeling naar een Brede School Wij hanteren de sollicitaliecodc van CAO 2002 - 2004. Een assess ment kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. Voor inlichtingen over de functie in de Prins Willem-Alexander school kunt u bellen met: Peter van Vugt (interim-directeur) tel. 0113-376116 (school), 0411-675304 (thuis) Anne-Gera Marteijn (waarnemend directeur) tel. 0113-376116 (school). 0118-625545 (thuis) Wij stellen prijs op een sollicitatiebrief, waarin u o.a. uw onderwijs visie belichL De sollicitatiegesprekken vinden plaats in week 13. maandag 24 tot en met vrijdag 28 maart 2003. Sollicitaties kunnen uiterlijk 14 maart 2003, worden gestuurd naar: VeNoBe, t.a.v. Pieter Kempe, Postbus 370,4330 AJ Middelburg. Curadomi is een christelijke organisatie voor thuiszorg. Iedere cliënt kan zorg ontvangenongeacht zijn of haar persoonlijke geloofsovertuiging. Curadomi staat borg voorgoede zorg. Het kwaliteitssysteem is gecertificeerd volgens de ISO 9002-norm. De medewerkers van Curadomi zijn bekwaam en gedreven. Om de deskundigheid op peil te houden volgen zij structureel het bijscholingsprogramma van Curadomi. Onderwerpen als pijnbestrijding, symptoombestrijding en stervensbegeleiding passeren daarin de revue. Het hoofdkantoor is gevestigd in Veenendaal. Er zijn regiokantoren in Kampen, Culemborg, Katwijk, Dordrecht en Kapelle. Vanuit het regiokantoor dat gevestigd is in Kapelle wordt onder meer de zorg gecoördineerd die gege ven wordt in Zuid-Beveland, Walcheren en Tholen. De vraag naar onze zorg neemt toe. Daarom willen wij onze teams versterken met huishoudelijk verzorgenden Verzorgenden (m.n. in de regio Walcheren) en vakantiekrachten Wij bieden diverse mogelijkheden voor fulltimers, parttimers en oproepkrachten. Profiel je hebt een christelijke levensovertuiging. Je onder schrijft de Curadomi prolife zorgvisie. Je hebt affiniteit met de thuiszorg en je beschikt bi) voorkeur over een geldig diploma. Daarnaast ben je in staat om zelf standig te werken en beschik je over eigen vervoer. Curadomi biedt jou: Curadomi hanteert de CAO Thuiszorg. Afhankelijk van het aantal te contracteren uren biedt Curadomi uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals het pc-privéproject en het fietsenplan. En verder natuurlijk: een goede begeleiding in je werkzaamheden, een verantwoordelijke baan vol uitdagingen en volop mogelijkheden je te ontplooien in je vakgebied. Belangstelling? Ben jij die thuiszorgmedewerker die op zoek is naar een zelfstandige baan in een inspirerende organisatie? Je kunt bellen naar (0318) 54 82 65 voor een sollicitatiepakket. Voor meer informatie kun je contact opnemen met Atie Kleppe, leidinggevende van de regio Zeeland, telefoon: (0113) 33 30 30 e-mail: a.kleppe@curadomi.nl Bezoek voor een nadere kennismaking onze website: www.curadomi.nl Organisatie voor thuiszorg Mooi werk. Postbus 974, 3900 AZ Veenendaal, t (0318) 54 82 65. f (0318) 51 98 17, e-mail info@curadomi.nl, www.curadomi.nl FunTastic maakt deel uit van een keten van 10 amusementscentra in Zeeland. De amusementscentra voldoen aan de hoogste kwaliteitseisen met onder andere KEMA-certificatie. Onze ruim 80 goed opgeleide medewerkers dragen hun deel bij aan de dynamische en vernieuwende organisatie waarbij gastheerschap en klantvriendelijkheid een belangrijk deel uitmaakt. Voor onze FunTastic vestiging in Vlissingen zoeken wij een Veelzijdige functie Als vestigingsleider geeft u leiding aan 8 medewerkers en bent u verantwoordelijk voor de exploitatie en de bedrijfresullaten van het amusementscentrum. U verricht bovendien zelf alle voorkomende werkzaamheden waaronder beheers- en toezichttaken. Tevens bent u verantwoordelijk voor de uitvoering en het onderhouden van het kwaliteitssysteem. U werkt, zoals alle medewerkers, fulltime in een variabel rooster over zeven dagen in de week Zowel dag- als avonddiensten, rekening houdend met de extra managementtaken. Uw profiel U bent tenminste 25 jaar en u heeft een onbesproken gedrag. U heeft naast een opleiding op MBO-niveau relevante werkervaring. U bent in het bezit van een rijbewijs B. U beschikt over goede contactuele eigenschappen, leidinggevende en organisatorische vaardigheden en u bent ondernemend. U bent initiatiefrijk en hebt overtuigingskracht Bij voorkeur heeft u ervaring met het werken met kwaliteitssystemen. Dat u een flexibele instelling heeft spreekt voor zich. Ons aanbod Een afwisselende en verantwoordelijke functie in een dynamische organisatie. Een uitgebreid pakket van relevante opleidingen en trainingen. Goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Een uitstekend salaris, in relatie tot de opleiding, leeftijd en ervaring Selectie Bij de selectie van de kandidaten laten wij ons adviseren door den Hartog Personeels-Advies-Dienst te Goes. Voor nadere informatie over de functie kunt u contact opnemen met de heer P. den Hartog. 0113 - 27 12 20. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Solliciteren? Stuur uw sollicitatiebrief met C.V. binnen 10 dagen naar: Recreatieprojecten Zeeland, afd Personeelszaken, Postbus 456,4330 AL Middelburg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 37