VVD Hulst wil eigen archeoloog PZC Gebruikers enthousiast over brede school PZC College Hulst heeft geen bezwaren tegen hoge huur Clinge Fracties omarmen komst glastuinbouw 13 Bouwplannen moeten te lang wachten LPF-uithaal naar griffier valt slecht Seniorenkoor MS-werkgroep bij nader inzien Beloning voor bouw seniorwoning Niks nieuws in studie kooptoerisme Bieb Sluiskil komt in kerk Kaalslag in Oleanderstraat weekenddiensten agenda vrijdag 28 februari 2003 door Sheila van Doorsselaer HULST - De Hulster VVD-frac- tie wil dat er een gemeentelijke archeoloog of een regionale oudheidkundig wetenschapper wordt aangesteld. De liberalen menen dat hierdoor bouwplan nen in Hulst veel sneller van de grond kunnen komen. Wethou der B. Pauwels kan zich wel in het idee vinden, maar vreest dat het een financiële aderlating voor de gemeente zal zijn. WD-fractievoorzitter L. Reyns toonde zich gisteravond in de raadsvergadering zeer geërgerd over de wirwar van eisen op ar cheologisch gebied. „Er worden wel eisen gesteld door de pro vincie, maar echte regels liggen nog niet vast. Het is nu wille keur en hobbyisme wat de klok slaat." Onbetaalbaar Vóór er in Hulst een spade in de grond mag voor een nieuw bouwproject, moet er eerst ar cheologisch onderzoek plaats vinden Een van de proj ecten die met deze regels te maken krijgt, is het herbouwproject Onder de Toren in de binnenstad. Het ar cheologisch onderzoek duurt vaak lang en is duur. De project ontwikkelaar draait voor deze kosten op. Reyns vreest dat er tijdverlies dreigt en dat de projectontwik kelaar de kosten zal doorbere kenen aan de toekomstige huur ders of kopers. „Dan wordt het onbetaalbaar. Straks wordt de binnenstad van Hulst een ge bied zonder toekomst, waar niks meer mag zonder willekeu rige en tijdverslindende eisen vooraf. Dit werkt de verpaupe ring juist in de hand. Misschien willen de projectontwikkelaars hier straks niet eens meer ko men." Omdat de provinciaal archeo loog zijn handen vol heeft in Zeeland en het daardoor langer duurt voordat begonnen kan worden met Onder de Toren gooide Reyns een balletje op voor een eigen Hulster archeo loog. Dat is volgens Pauwels niet mogelijk. „Als je een tijdje geen werk hebt voor die per soon, blijft de gemeente toch met de lasten zitten. Misschien is er een mogelijkheid voor een regionale archeoloog, dat zullen we met de andere twee gemeen ten moeten bespreken, maar dan nog zal het een aderlating zijn." door Eugène Verstraeten TERNEUZEN - LPF-raadslid C. Freeke heeft de Terneuzense gemeenteraad tegen zich in het harnas gejaagd door griffier A. ten Hoeve in het openbaar aan te vallen. Freeke had forse kritiek op de wijze waarop Ten Hoeve is omgegaan met het LPF-voorstel om een rekenkamercommissie in te stellen. In een schrijven aan de gemeenteraad stelde de griffier dat volgens hem de tijd nog niet rijp is om het voorstel te behandelen. „Hij draagt munitie aan om het voorstel me teen maar af te schieten en dat kan niet", be toogde Freeke. „De griffier mag niet aan poli tiek doenHet is niet aan hem om mijn voorstel te beoordelen. De gemeenteraad maakt zelf wel uit wat er mee gebeurt. Van ongeoorloofde beïnvloeding mag geen sprake zijn. U mag het voorstel allemaal wegstemmen", sprak Freek de raadsleden toe, „maar het kan niet zo zijn dat er censuur wordt gepleegd." De aanval op de griffier wekte de wrevel van de overige fracties. „Het is absoluut incorrect om ambtenaren in het openbaar zo terecht te wij zen", vertolkte R. de Meyer (PvdA) de gevoe lens. „Want de griffier kan zich in deze vergadering niet tegen die persoonlijke aanval verdedigen", viel P. van Veen-de Rechter (D66) bij. Vervolgens sloten alle andere fracties zich aan bij de woorden van De Meyer. Freeke was niet erg onder de indruk van de kri tiek. Hij bleef erbij dat zijn voorstel niet op de juiste manier in procedure is gebracht. Volgens burgemeester R. Barbé heeft de grif fier alleen maar de bedoeling gehad om er op te wijzen dat het moment van het voorstel niet zo goed gekozen was. „Een maand geleden is het onderwerp reken kamer ook al aan de orde geweest", riep Barbé in herinnering. „Toen is een amendement ver worpen. Dus heb ik de griffier gezegd dat het misschien niet zo verstandig was om een maand later met een initiatief-voorstel te ko men. Het is zeker niet de bedoeling van de grif fier geweest om politieke beïnvloeding uit te oefenen." KOEWACHT - Het Senioren koor Koewacht doet mee aan de festiviteiten rond het afscheid van de veerboten op zaterdag 15 maart. Het koor treedt tussen 10 en 12 uur afwisselend op in de feesttenten op de veerpleinen in Perkpolder en Kruiningen en op de veerboot zelf. OOSTBURG - De MS-groep West-Zeeuws-Vlaanderen houdt op dinsdag 3 maart van tien tot twaalf uur een koffie ochtend in verpleeghuis De Stelle in Oostburg. De politie komt tijdens de bij eenkomst vertellen over de omgang in het verkeer met de scootmobiel, rolstoel en ander vervoer voor gehandicapten. Ook is er aandacht voor de vei ligheid in en om het huis. Philippine is de eerste plaats in Zeeuws-Vlaanderen met een brede school. foto Wim Kooyman In de carnavalsbijlage van deze week stonden enkele storende fouten geslo pen in het programma van Kloosterzan- de en Sint Jansteen. Hier volgt de juiste weergave. KLOOSTERZANDE vrijdag 28 februari: 11.00 uur: bezoek kleuterscholen Kloori- anenland 14.00 uur. bezoek basisscholen Klooria- nenland 19.30 uur: samenkomst van de Raden uit Hontenisse in café de Kastanje 19.30 uur: pietsbaktoernooi in café de Kastanje 20.00 uur: openbare raadsvergadering in het gemeentehuis te Kloosterzande, in aanwezigheid van B. en W. van gemeen te Hulst en de raden van elf uit Klooster- REDACTIE ZEEUWS-VLAANDEREN Willem Alexanderlaan 45 Postbus 145 4530 AC TERNEUZEN Tel: (0115)645769 Fax: (0115)645742 E-mail: redtern@pzc.nl Conny van Gremberghe (chef) Wout Bareman Raymond de Frel René Hoonhorst René van Stee Frits Bakker (sport) Baudeloo 16 Postbus 62 4560 AB HULST Tel: (0114) 372776 Fax: (0114) 372771 E-mail: redhulst@pzc.nl Sheila van Doorsselaer CENTRALE REDACTIE Oostsouburgseweg 10 Postbus 18 4380 AA VLISSINGEN Tel: (0118) 484000 Fax:(0118)470102 E-mail: redactie@pzc.nl INTERNET www.pzc.nl E-mail: web@pzc.nl zande, Lamswaarde, Terhole, Vogel waarde en Ossenisse. 21.30 uur: gezellig samenzijn van alle Ra den van elf en aanhang bij D'ossekop- pen, Hof ter Nesse in Ossenisse. zaterdag 1 maart: 13.00 uur: bezoek met Prinsenwagen aan Walsoorden. 14.15 uur: bezoek Prins aan St.Antonius. 14.45 uur: opstellen kinderoptocht bij de Meulen. 15.00 uur: vertrek kinderoptocht. 16.00 uur. aankomst en prijsuitreiking in café de Reizende Man 20.30 uur: Bezoek Vogelpiek en Loetzers en horeca Kloorïanenland zondag 2 maart: 10.30 uur. gebedsdienst in parochiekerk ter Duinen 13.30 uur: Vertrek Prins Ginus 1 en zijn gevolg naar optocht Lamsorenland. maandag 3 maart: 14.00 uur: limonadebal voor kinderen in de zaal van de Reizende Man 19.00 uur: inschrijving voor Bal Masqué in de Reizende Man. 19.30 uur: start Bal Masqué met kroegen optocht. 22.45 uur: prijsuitreiking Bal Masqué in de Reizende Man dinsdag 4 maart: 14.00 uur: vertrek van de grootste carna valsoptocht van Zeeland 16.30 uur: prijsuitreiking van de loop groepen in Hotel de Linde (krokodillen- bar) 18.00 uur: prijsuitreiking van buitenwa gens in Hotel de Linde (krokodillenbar) 20.30 uur: prijsuitreiking van de Kloos- terse wagens in de Reizende Man. 23.59 uur: Officiële sluiting van carnaval 2003 in de Reizende Man. door Harold de Puysseleijr PHILIPPINE - Met het oplaten van ballon nen en het draaien van letterbordjes die het woord 'open' vormden, is gistermiddag de brede school in Philippine geopend. De ver schillende gebruikers hebben sinds enige tijd al hun intrek genomen in het nieuwe ge bouw aan de Schorrenkruidlaan. Wethouder C. Liefting (onderwijs) meldde in zijn openingstoespraak trots dat Philip pine de eerste plaats in Zeeuws-Vlaanderen is met een brede school. Hij stak het voor malige college van burgemeester en wet houders van Sas van Gent, waarvan de drie oud-wethouders Noët, Bertram en Spue- sens het openingsfeestje bijwoonden, nog een pluim op de hoed. En, wist Liefting, meer brede scholen staan in de gemeente Terneuzen op stapel. „In de wijk Lievenspolder in Terneuzen staat de school te trappelen, in de wijken Serlippens en Oudelandse Hoeve eveneens. Ook de vor ming van een brede school in Sas van Gent wordt opgepakt, en de oplevering van de brede school in Koewacht is eind dit jaar voorzien." De brede school bestaat uit basisschool De Stelle, peuterspeelzaal De Boefjes, kinder centrum Juultje (kinderopvang en buiten schoolse opvang) en de bibliotheek. Ook de heemkundige vereniging uit Philippine heeft een ruimte in het nieuwe gebouw, dat vastgeklonken zit aan het schoolgebouw van De Stelle. Sommige ruimten, als de me diatheek in de bibliotheek, worden door di verse gebruikers benut. Zo doet de ruimte van de peuterspeelzaal dienst voor de bui tenschoolse opvang en is er een gezamenlij ke vergaderruimte. Filiaalleidster M. Martens van de openbare bibliotheek is net als de andere gebruikers 'bijzonder tevreden' over de nieuwe huis vesting. Die heeft meteen al geleid tot een stijging van het aantal abonnees van 505 naar 549 leden,We verstevigen dus ons be staansrecht hier", zegt Martens. De biblio theek is meer uren open: op maandag en vrijdag van 13.00 uur tot 17.30 uur en op woensdag van 18.00 uur tot 20.00 uur. SINT-JANSTEEN vrijdag 28 februari: 8.30 uur Schoolbezoek op 't Steen en Hei kant. 21.00 uurTwelf flugel Dance Night in Café Lazarus, zaterdag 1 maart: 10.00 tot 10.30 uur Inschrijven Kleine Groepen 1 t/m 5 personen. 11.45 uur Sleuteloverhandiging in 't La zarus. 13.30 uur Startersbal in De Kroon. 14.30 uur Vertrek Optocht. 18,30 uur Prijsuitreiking Kleine Groepen in De Kroon. 19.30 uur Carnavalsfeest in de Warande m.m.v. De Rattenband, CX Sound Light en Dynamite, zondag 2 maart: Nietzuinigfjiest in Café Lazarus, maandag 3 maart: 13.00tot 16.00 uur Limonadebal voorde jeugd tot 12 jaar. 17 00 uur Happy Hour in Café Lazarus. 17.00 tot 20.00 uur Carnavalsbuffet in De Kroon. 19.00 tot 22 00 uur Prikbal voorde Jeugd. 19.15 uur Lampionnenoptocht vertrek vanaf 't Martje van Wardje. dinsdag 4 maart: 19.00 uur Caribbean boerenmaal. door Sheila van Doorsselaer HULST - Het college van burge meester en wethouders heeft geen bezwaren tegen de hoge huurprijs van de appartemen ten die verrijzen op de plaats van de leegstaande Bernardus- school in Clinge. Het college ziet het liefst dat woningbouwver eniging RZVW de appartemen ten bouwt, maar sluit ook pro jectontwikkelaars niet uit. Dat de Regionale Zeeuws- Vlaamse Woningbouwvereni ging de randvoorwaarden die de gemeente stelt voor bouw op die locatie veel te streng vindtwek te gisteravond nogal wat beroe ring tijdens de raadsvergade ring in Hulst. De raadsleden wilden graag weten of die voor waarden werkelijk zo streng zijn. Wethouder E. de Deckere vindt van niet. „We hebben een maximale goothoogte vastge steld omdat we nu eenmaal geen hoogbouw willen in de dorpen en we willen maximaal twaalf appartementen, waarvan de helft koop en de andere helft huur." De RZVW kan niet aan de randvoorwaarden voldoen om dat de huurprijs veel te hoog uit valt voor sociale woningbouw. De Deckere zei dat het wat het college betreft niet per se sociale woningbouw hoeft te zijn. „Als de huurprijs hoog ligt, is dat ook geen probleem. We weten al mensen die geïnteresseerd zijn, ook al valt de prijs hoger uit." Drie projectontwikkelaars wor den nog deze week aangeschre ven of ze ook een gooi willen doen. Hulst zit blijkbaar met de felle reactie van de RZVW in haar maag, vandaar dat de RZ VW een tweede kans krijgt om nieuwe plannen in te dienen. Fractievoorzitter H. Neefs van Groot Hulst vindt het allemaal veel te lang duren. „Die school staat al 18 maanden leeg en nog is er niks gebeurd. We hebben al dertien keer, ik heb geteld, ge vraagd hoe het staat met de vooruitgang. En gaat de ge meente het pand nu al slopen, of wachten we tot de 's-Graven- straat mooi opnieuw is aange legd? De Deckere antwoordde dat de reconstructie van de s- Gravenstraat gewoon doorgaat, waarop Neefs het niet kon laten te sneren. „Mooi, dan rijden we alles weer kapot." door Eugene Verstraeten TERNEUZEN - De Terneuzense gemeenteraad stemt ermee in dat de gemeente een verzoek aan de provincie doet het streekplan aan te passen om glastuinbouw in de Koegorspol- der mogelijk te maken. Gisteravond, tijdens de raads vergadering, bleken alle frac ties voorstander te zijn van glas tuinbouw, maar er waren toch nog wel twijfels. Met name waar het gaat om de lichtoverlast voor omwonenden. „De buurt schap Schapenbout zal van dat licht hoe dan ook last hebben", betoogde R. Noët (WD). Hij op perde om de glazen stad neer te zetten op de Axelse Vlakte in plaats van in de Koegorspolder. „Daar hebben omwonenden er geen last van." Ook andere fracties hadden problemen met de lichtoverlast. T. van den Berg-vanDijk(Chris- tenUnie) vroeg zich af of de ge plande zeventig hectare glas tuinbouw niet aan de kleine kant is. TOP-woordvoerder J. Baart en C. Freeke (LPF) betoogden dat er beter niet te veel woorden aan vuil gemaakt konden worden. „Snel de kans benutten, meteen binnenhalen", vond Freeke. P van Veen-de Rechter temper de het enthousiasme door er op te wijzen dat de voorkeur van Den Haag uitgaat naar een loca tie bij Nieuwdorp. „Is het minis terie nu overstag?", wilde ze we ten. Volgens burgmeester R. Barbé is er in Den Haag flink gelobbyd en dat heeft er volgens hem toe geleid dat ook Den Haag Ter neuzen nu wel ziet zitten. Wat de overlast betreft, zei wet houder A. van Waes dat de voor waarden pas in een later stadi um aan de orde komen, als het bestemmingsplan moet worden aangepast en er milieuvergun ningen moeten worden gegeven. Hij beaamde dat zeventig hec tare misschien wat aan de kleine kant is. „Maar je moet toch ergens be ginnen. En de kans is reëel dat we toegroeien naar een veel gro ter gebied." ZIERIKZEE - Gemeenten die zich samen met woningcorpo raties sterk maken voor de bouw van woonzorgcomplexen, moeten beloond worden met meer nieuwbouwhuizen. Vol gens gedeputeerde G. de Kok kan de provincie zo stimuleren dat de wat moeilijkere woningbouw voor ouderen (en jonge ren) doorgezet wordt. Door de vergrijzing groeit de vraag naar huizen voor zelfstandige senioren, met vele voorzieningen binnen handbereik zijn. Het bouwen van woonzorgcom plexen in het centrum van een stad of dorpzorgt vaak voor el lenlange planologische procedures Volgens De Kok, gedepu teerde ouderenbeleid en PvdA-lijsttrekker bij de Provinciale Staten verkiezingen, neigen gemeenten en woningcorpora ties er daarom nog wel eens naar, af te zien van deze moeilijke woningbouw. Dat wil hij veranderen door een bonus te zetten (meer nieuwbouw) op 'goed gedrag'. HULST - Het onderzoek dat de Kamer van Koophandel heeft laten uitvoeren naar het kooptoerisme in Zeeuws-Vlaande ren vertelt de ondernemers louter dingen die zij al lang wis ten. Dat zegt Monique de Bruijn van ondernemersvereniging Hulst Reynaertstad. Om de stroom Belgische kooptoeristen op gang te houden, zullen Hulst en Sluis hun winkel- en hore- ca-aanbod op een andere manier moeten invullen, luidt de conclusie. „Natuurlijk, dat er iets moet veranderen is duide lijk", beaamt De Bruijn. „Maar wie ben je als overheid of on dernemersvereniging om te bepalen wat voor soort winkel er gens komt? Een individuele ondernemer moet dat initiatief nemen.Ze denkt dat Hulst zich moet onderscheiden door een hoge kwaliteit te bieden. De nieuwe plannen voor de Hulster binnenstad zijn volgens haar een goed begin. SLUISKIL - De bibliotheek in Sluiskil wordt gehuisvest in de zijbeuk van de rooms-katholieke kerk aan de Nieuwe Kerk straat. Er wordt nog onderhandeld over het definitieve huur contract, maar dat is volgens een woordvoerster van de gemeente Terneuzen een formaliteit. Ook de parochiecom missie van de Sluiskilse geloofsgemeenschap gaat er in het parochieblad van uit dat de zaak geregeld is. Nu is de biblio theek nog gehuisvest op de bovenverdieping van de brand weerkazerne, maar dat is geen ideale locatie. De zijbeuk van de kerk is een goed alternatief. De zijzaal wordt niet meer ge bruikt, is centraal gelegen in het dorp en er is volop parkeer gelegenheid in de onmiddellijke nabijheid. Er is wel een ver bouwing nodig. Definitief akkoord van het bisdom hangt af van het verbouwingsplan, maar er worden geen grote proble men meer verwacht. TERNEUZEN - Woonstichting Clavis wil een rij van 48 wil gen laten omhakken in de groenstrook tussen de Oleander straat en de Mr. Haarmanweg in Terneuzen. Clavis heeft daarvoor een kapvergunning aangevraagd bij de gemeente. De bomen moeten verdwijnen vanwege het inrichtingsplan voor de wijk Triniteit. De werkzaamheden maken deel uit van de derde fase van de opknapbeurt van Triniteit, waarin met name de buitenkant van de wijk aan de orde komt. Door de renovatie van het plantsoen komen het fietspad en het voetpad meer open te liggen, wat de veiligheid ten goede komt. Volgens de gemeente heeft het Bewonersplatform Tr initeit geen problemen met het omzagen van de 48 wilgen. Het vellen van bomen ligt gevoelig in de buurt. Vorig jaar riep de aanvraag om 152 bomen om te hakken hevige protesten op. zaterdag 1 en zondag 2 maart 2003 CENTRAAL ALARMNUMMER 112 Huisartsen: Midden- en Oost- Zeeuws Vlaanderen (Terneuzen, Hoek, Philippine, Sluiskil, Sas van Gent, Axel, Zaamslag, Klooster zande, Hulst, Koewacht, St. Jansteen en Clinge). vr. 17.00-ma. 08.00 uur: Voor dringende huisartsenzorg en huisbezoe ken: Huisartsenpost De Honte, Wielin genlaan 2, Terneuzen in ziekenhuis De Honte), tel. 0115 643000. West Zeeuws-Vlaanderen (Oostburg, Aardenburg, Zuidzande, Biervliet. Hoofdplaat, IJzendijke, Breskens, Groe- de, Schoondijke, Sluis en Cadzand), vrij. 17.30-ma. 08.00 uur; Huisartsenpost Antoniusziekenhuis, Pastoor van Genklaan 6 te Oostburg, tel. 0117 455565 (ook voor dringende huis bezoeken). Tandartsen: West-Zeeuws-Vlaanderen: C. Hans, Nieuwstraat 55, Oostburg, tel. (0117)453580 Spreekuur zat. en zon.12-12.30 uur. Oost-Zeeuws-Vlaanderen: G P. E. M. de Mey en T. V. R. Dusarduyn, Tivoliweg 49, Hulst, tel. (0114) 314075. Spreekuren zat. 10-10.30 en 18-18.30, zon. 12-12.30 uur. Apotheken: Gemeente Terneuzen: Dienstapotheek Terneuzen, Van Steen bergenlaan 27, Terneuzen, tel. 0115 626010. Voorspoedrecepten 24 uur be reikbaar. Hulst: Apotheek Reynaert, Steenstraat 7, tel. (0114) 311156. zat. 10.00-17 00. zon. 12.00-17.00 uur. Voorspoedrecepten 24 uur bereikbaar. Apotheek Hulst, Dubbele Poort 7, tel. (0114) 314255, zat. 10.00-17.00, zon 12.00 17.00 uur. Voorspoedrecepten 24 uur bereikbaar. Ook voor recepten van huisartsenpost Terneuzen/Hulst. Oostburg en Zuidzande: Apotheek Oost burg, Burchstraat 16, tel (0117) 452170, zat. 10-12.30 en 13-16.30, zon. 11.30- 12.30 en 17.30 en 18.30 uur. Dierenartsen: Terneuzen, Axel, Zaamslag. Dierenkliniek J. Kop, Bastionstraat 3, Ax el, tel. 0115-561488. Spreekuur, zat. 11.00-12.00 uur. Hulst en Hengstdijk. J. J L M Kop. Axel, tel. (0115) 561488. Spreekuur, zat. 11-12 uur, Bastionstraat 2. Axel. IJzendijke: Dierenarts van de Vijver, tel. (0117) 301388 bgg. (0117) 348424. Spreekuurzat. 13enzon. 12uur in de die renkliniek. Terneuzen- J P. de Vos en A. Burm, dierenkliniek 'De Ottenhorst', Van Diemenstraat 83, tel. (0115) 619628. Spreekuurzat. van 12.30- 14.00 uur. Kliniek voor gezelschapsdieren 'De Steenberghe', Van Steenbergenlaan 7, Terneuzen. Dierenarts P. de Vos. Zat. en zon. uitsluitend behandeling van spoed- patiënten na telefonische afspraak, tel. 0115(696425). Breskens, Aardenburg, Oostburg en Sluis: 'Dierenartsencentrum West', G.A.M de Bruijckere en E G van Bruinessen-Kap- senberg. Afspraken via telefoonnr. 0117 454484. Oostburg: J. P. J. v. d. Vijver, Sirius 1, Oostburg, tel, (0117)452103. Sas van Gent E. O. M. David, Westdam 54, tel. (0115) 453800, spreekuur zat. 11 00-12 00 uur. St. Jansteen e.o.: A.E. de Bruyn, Brouwerijstraat 92, Kapel- lebrug, tel. (0114) 312701. Spreekuur 11.00-12.00 uur Dierenambulance Zeeuws-Vlaanderen, alarmnummer (0115) 442161. Thuiszorg: Stichting Thuiszorg Zeeuws-Vlaande ren, voor spoedgevallen dag en nacht bereikbaar: West-Zeeuws-Vlaanderen: Telefoonnummer (0117) 456500, Ka naalzone: Telefoonnummer (0115) 674500, Oost-Zeeuws-Vlaanderen: Tele foonnummer (0114) 383500. Stichting Provinciale Kraamzorg Zee land. kraamcentrum Zeeuws-Vlaande ren, dag en nacht bereikbaar via tel. (0113) 224022. Pastorale dienst: Oost-Zeeuws-Vlaanderen, zon. 12 - ma 24 uur. Bereikbaar via mobielnummer 06 22398801 West-Zeeuws-Vlaanderen, 10.00-13.00 en 16.00-19.00 uur: Bereikbaar via mobielnummer 06 20403610. Midden-Zeeuws-Vlaanderen: Bereikbaar via mobiel nummer 06 53997850. STREEKACTIVITEITEN AXEL- Gregoriuscentrum 13.30 uur: Bil jarten Kanaalzone; 14.00 uur: Demon stratie milieuvriendelijke onderhouds en lichaamsproducten; De Halle, 14.00 uur: Kaarten en biljarten, creatief handwer ken; 16.00 uur: Zitgymnastiek; Trefpunt, 9 30 uur: Koersbal; 13 00 uur: Kaarten en biljarten; De Boemerang, 20.00 uur: Kaarten; CLINGE - Malpertuus, 13.30 uur: Kaarten bieden en jokeren; 13.30 uur: Koersbal; GRAAUW Gemeenschapshuis, 13.45 uur: Koersbal; HEIKANT - Zaal Maton, 20.00 uur Free Country Dancers gevorderden; 20.30 uur: Free Country Dancers beginners, 't Heike, 13.00 uur. Biljarten en pieren; Café Du Commerce, 20.00 uur: Kaarten, HOEK De Lovenhoek, 13.30 uur- Biljar ten, kaarten en volksdansen; 19.30 uur. Gezelschapsdansen, HULST De Lieve, 9.00 uur: Fysio gym en Engelse les; 9.30 uur- Bloemschikken; 13.00 uur: Biljarten Kanaalzone; 13.30 uur. Bridge en bingo; KLOOSTERZANDE - Stadskantoor, 20.00 uur: Sleuteloverhandiging aan carna valsstichtingen uit de voormalige ge meente Hontenisse gevolgd door carna valsfeest in Hof ter Nesse in Ossenisse; Café de Kastanje, 19.30 uur: Pietsbak toernooi; Bar 't Laantje, 19.30 uur: Carna vals jeugdsoos Disco Adventure; Rozenhof, 13.30 uur: Kaarten; KOEWACHT De Vlaschaard, 10.00 uur. Volksdansen; 13 00 uur: Biljarten. OOSTBURG - Tienercentrum Time Out. 15.-18 uur: Soos voor tieners vanaf 12 jaar; PHILIPPINE - De Schotse Hoek, 18.30 uur: Modelbouw; SAS VAN GENT - De Speye, 19 uur; Grut mooie volksdansen; 19 uur: Dansclub Lencor; 19 uur; Muziekschool leerlingen showband Sas van Gent; SLUISKIL - Het Meulengat, 13.30 uur: SWOS gym en volksdansen, kaarten, ca nasta, biljarten heren, ST. JANSTEEN - Café de Kroon, 14.00 uur: Kaarten; TERNEUZEN - De Veste, 13.30 uur: Soos voor mindervaliden Ons Verzetje, biljar ten en klaverjassen; Sporthal 't Zwaan tje. 9.00 uur: Bowls; 't Schelpenhoekje, 19.00 uur: Carnavalsdisco voor jongeren van 8 tot en met 13 jaar met verkiezing jeugdprins en prinses; Scheldetheater, 20.00 uur: 'Kronkels', figurentheater door Fred Delfgaauw; ZAAMSLAG Dorpshuis, 13.00 uur: Kaarten en biljarten;

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 39