Onbezorgde vakanties met het Reumafonds giro 860 Epilepsie: soms ben je er even niet bij Sd ndei-hul Hersenstichting Nederland Borsele Ze staan met de irug egen de muur Word 3 weken gastgezin! Bel 0118-627974 www.europakinderhulp.nl Help het geluk 'n handje: collecteer voor Kinderhulp! collecteweek 2003 20 t/m 26 april Het Nationaal Fonds Kinderhulp zoekt collectanten voor de landelijke collecteweek in het voorjaar. Helpt u mee? Bel 0570 611899. NATIONAAL FONDS KINDERHULP donderdag Tl februari 2003 Aangepaste voorzieningen, speciaal vervoer naar het vakantieadres, rolstoeltoegankelijk hotel, zorg op maat. Allemaal nodig voor een onbezorgde vakantie als je reuma hebt. Het Reumafonds organiseert al sinds 1958 betaalbare, aangepaste vakanties in binnen- en buitenland voor mensen met reuma. Ook heeft het Reumafonds een eigen, volledig aangepast vakantiecentrum Groot Stokkert op de Veluwe. Kinderen hebben de toekomst. Maar... hoe zit het als uw kind te maken krijgt met hersenvliesontsteking of een hersenbloeding, een hersentumor of hersenletsel door een ongeval? Dan wordt het écht duidelijk: er is nog heel veel wetenschappelijk hersenonderzoek noodzakelijk, ook voor betere preventie en behandeling. Helpt u de Hersenstichting Nederland? Word dan donateur. Kijk ook op www.hersenstichting.nl Korte Houtstraat 10, 2511 CD Den Haag telefoon 070-360 48 16 info@hersenstichting.nl www.hersenstichting.nl Nationaal Epilepsie Fonds De Macht van het Kleine Word donateur giro 222111 1 op de 150 mensen heeft epilepsie. Soms zijn zij 'er even niet bij'. Er vallen gaten in hun leven. Het Nationaal Epilepsie Fonds helpt deze mensen. Helpt u mee? Er is nog zoveel te doen. Vragen over epilepsie? 0900-8212411 0,10 per minuut) www.epilepsie.nl Postbus 270 3990 GB Houten gemeente VASTSTELLING BESTEMMINGSPLAN 'KERN 's-GRAVENPOLDER 2002' Burgemeester en wethouders van de gemeente Borsele maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 26 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat de gemeenteraad van Borsele in zijn vergadering van 6 februari 2003 het bestem mingsplan 'Kern 's-Gravanpolder 2002' gewijzigd heeft vastge steld. Het bestemmingsplan 'Kern 's-Gravenpolder 2002' is een inte grale herziening van het in 1979 vastgestelde bestemmingsplan 'Kern 's-Gravenpolder'. Het plangebied is opgedeeld in vijf deelgebieden met elk een eigen ruimtelijk en/of functioneel sa menhangend geheel: het centrumgebied de Goesestraatweg, de sportterreinen en omgeving, de Westvoortraphoek en de Bosseweide/Kerkhoek, Ten opzichte van het ontwerp zijn bij de vaststelling de navol gende wijzigingen in het bestemmingsplan aangebracht. A. Wijzigingen ten gevolge van de ingediende zienswijzen: - Ter bescherming van de windvang van de buiten het plan gebied gelegen molen 'De Korenhalm' is de molenbe- schermzone in het plan opgenomen. Hiertoe is op de plankaart de (dubbel)bestemming 'Molenbiotoop' toege voegd (straal van 300 meter uit het hart van de molen), is in de voorschriften de bestemming 'Molenbiotoop" (arti kel 16) opgenomen en is in paragraaf 6.2 van de toelich ting op het bestemmingsplan een toelichting op de be stemming 'Molenbiotoop' toegevoegd. - De bestemming van het perceel Langeweg 10 is gewijzigd van 'Bedrijfsdoeleinden, subbestemming motorreparade- bedrijf' naar de dubbelbestemming 'DetailhandelVBe- drijfsdoeleinden, subbestemming motorreparatiebednjf. De plankaart. de voorschriften en de toelichting van het bestemmingsplan zijn in deze zin aangepast. B. Ambtshalve wijzigingen: - Op de plankaart is de bestemming van de percelen Burgemeester Jansenstraat I en Schuitweg 26 gewijzigd van 'Bedrijfsdoeleinden, subbestemming garagebedrijf (Bg) in 'Bedrijfsdoeleinden, subbestemming aannemers- /bouwbedrijf' (Ba). - Op de plankaart is de oostelijke bebouwingsgrens van het bouwvlak aan de zuidzijde van de Kerkhoekstraat gedeel telijk met 4 meter in oostelijke richting opgeschoven. - Op de plankaart is het bebouwingsvlak, gesitueerd aan de oostzijde van de woningen aan het Nazareth binnen de bestemming 'Recreatieve doeleinden' ter plaatse van het bestaande clubgebouw aan de noordzijde met 6 meter en aan de west- en oostzijde met 3 meter vergroot. Het raadsbesluit tot gewijzigde vaststelling en het bestem mingsplan liggen met ingang van 28 februari 2003 voor de duur van vier weken voor een ieder op werkdagen van 08.30 uur tot 12.30 uur ter inzage in het gemeentehuis van Borsele, afde ling Interne Zaken, Stenevate 10 te Heinkenszand. Daarnaast is het mogelijk genoemde stukken gedurende deze periode op bovengenoemd adres in te zien op donderdag tussen 17.00 en 20.00 uur. Gedurende de hiervoor aangegeven termijn kunnen bij Gedeputeerde Staten van Zeeland. Postbus 6001, 4330 LA te Middelburg schriftelijke bedenkingen worden ingebracht door: 1Degene die tijdig zijn zienswijze met betrekking tot het ont- werp-bestemmingsplan bij de gemeenteraad kenbaar heeft gemaakt. 2. Een belanghebbende die aantoont die hij redelijkerwijs niet in staat is geweest om tijdig zijn zienswijze met betrekking tot het ontwerp-bestemmingsplan bij de gemeenteraad ken baar te maken. 3. Een ieder die bedenkingen heeft tegen de wijzigingen die de gemeenteraad bij de vaststelling van het bestemmingsplan heeft aangebracht ten opzichte van het ontwerp-bestem mingsplan. Heinkenszand, 27 februari 2003 U kunt de vakantiegids 2003 en/of de brochure van Groot Stokkert bestellen via onze afdeling reizen. T 020 589 64 85 ma t/m vrij tussen 08.30 -16.00 uur

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 32