Terneuzense Boys de les gelezen Gelijkspel SAR na marathonpartij 1 PZC Scheldesport glijdt door verlies af naar de degradatiezone Zeeuwse karttitel voor talent Ramon Kuipers Kapelle is op alle fronten heer en meester: 2-4 Goossen en De Regt enige tijd buitenspel Vanhaverbeke is opnieuw te snel voor Rul uitslagen Crosser Buijs in frontlinies agenda maandag 24 februari 2003 door Peter Vrancken MIDDELBURG - Zijn dag kon niet meer stuk. Overtuigend Zeeuws indoor kartkampiooen worden en vervolgens optre dens verzorgen voor fotogra fen, televisiecamera, radio microfoon en de schrijvende pers. Ramon Kuipers, dertien lentes jong pas, bleef de nuchterheid zelve en raakte niet bepaald on der de indruk van de vele media- aandacht. „Ik doe gewoon mijn best en probeer altijd de snelste te zijn", herhaalde de Middel burgsejongeling op de identieke vragen. Het Zeeuwse kartkampiocn- schap, voor de eerste maal geor ganiseerd in het Indoorkartcen- trum op het Middelburgse bedrijventerrein Arnestein, werd een groot succes. Niet zo zeer vanwege de magere publie ke belangstelling, maar meer door het enthousiasme van de veertig toegelaten rijders. Zij streden in vier verschillende ca tegorieën om de Zeeuwse ere prijzen: junioren, senioren tot 75 kilo; senioren tot 90 kilo en senioren boven 90 kilogram. Zaterdag werden de kwalifica ties en eerste manche verre den, gisteren volgden de twee de manche en de finale. En dat gebeurde allemaal op een cir cuit met een lengte van 550 me ter en voorzien van twaalf boch ten. Ramon Kuipers, vorig jaar al tweede bij de nationale titel strijd in de juniorenklasse, maakte zijn favorietenrol volle dig waar. In alle races bleek hij oppermachtig en bij de finish was de afstand ruim, in de finale zelfs ruim een halve minuut. Net te weinig om een andere rij der te dubbelen. Het talent verbeterde ook het baanrecord en liet het op 43.05 seconden klokken. door Peter van Kouteren TERNEUZEN - De ambities zijn hoog, maar opnieuw lijkt Terneuzense Boys genoegen te moeten nemen met niet meer dan een bescheiden rol. De Ter neuzense zaterdagploeg werd op eigen veld de les gelezen door Kapelle, dat op alle fronten heer en meester was, maar het gek genoeg in blessuretijd nog even Spaans benauwd kreeg. De be zoekers betaalden na een onver wachte tegentreffer van de thuisploeg echter met gepaste munt. Via een snel uitgevoerde tegenstoot werd Terneuzense Boys definitief geveld: 2-4. De manier waarop dat beslis sende doelpunt tot stand kwam zorgde voor veel opwinding in TERNEUZEN - De krappe se lectie van Terneuzense Boys is opnieuw verder uitgedund. Aanvaller Ryan de Regt werd vrijdag geopereerd aan een acu te blindedarmontsteking en is voor zeker vijf weken uitge schakeld. Tijdens de wedstrijd tegen Kapelle viel verdediger Jordi Goossen na een duel ge blesseerd uit. Goossen werd overgebracht naar ziekenhuis De Hon te, waar na veel mislukte pogingen zijn schouder terug in de kom werd gezet. Goossen kreeg voorlopig vier weken rust voorgeschreven TERNEUZEN - Het was aan vankelijk een mooie strijd. Kris- tof Rul en Kurt Vanhaverbeke hielden elkaar iets meer dan een halve wedstrijd in evenwicht, maar toen Vanhaverbeke écht versnelde moest Rul zich ge wonnen geven. Vanhaverbeke liep daarna op indrukwekkende wijze naar de overwinning in de Maas Afbouwloop in Terneu- zen. De atleet uit het Belgische Zei- zate verstevigde daarmee zijn leidende positie in het Klussen- dienst Runnerscriterium. Bij de vrouwen ging de overwinning na een spannende strijd naar de Terneuzense Annet Heijman, die haar plaatsgenote Petra Rasenberg in de spurt klopte. De strijd was halverwege de derde ronde (er moesten vier omlopen van elk vier kilometer worden gelopen) reeds beslist. Het was duidelijk dat Vanha verbeke zich lange tijd niet op zijn gemak voelde met Rul in zijn gezelschap. Hij waserdaar- om op uit om te proberen Rul zo snel mogelijk te lossen. Een eer ste poging daartoe mislukte echter. Rul klampte meteen weer aan, maar Vanhaverbeke voelde dat hij er op dat moment ook nog niet klaar voor was. „Ik was blijkbaar nog niet goed op temperatuur. Daarom besloot ik om het nog een poosje rustig aan te doen en het later nog eens te proberen." De tweede poging was wel suc cesvol. Kristof Rul kon niet meer aanhaken en zag dat Kurt Vanhaverbeke van hem weg liep op weg naar een nieuwe over winning. Rul finishte nog wel als tweede, voor het Zeeuws- Vlaamse trio Jos de Koek uit Graauw, Ronni van Acker uit Nieuw-Namen en Peter de Vet uit Axel. De wedstrijd bij de vrouwen gaf zaterdag aanmerkelijk meer spanning. Het Terneuzense duo Petra Rasenberg en Annet Heij- man liep de gehele wedstrijd sa men aan de leiding en besloot het uiteindelijk op een eind sprint aan te laten komen. In de slotmeters liet Heijman er geen enkele twijfel over wie de snel ste was. En met Trees Ver- meersch uit Sas van Gent als derde was het podium bij de vrouwen compleet Zeeuws- Vlaams. Op de middenafstand (acht ki lometer) ging de overwinning bij de mannen naar de Belg Norddine Amrani. Sandra de Block uit Hulst was op deze af stand bij de vrouwen de snelste. het Terneuzense kamp, omdat er een overtreding van uitblin ker Peter Willemse aan vooraf ging. De aanvaller liep de zes tienjarige invaller Evert-Jan van Opdorp van de sokken en mocht ook tot zijn eigen verba zing door gaan. Oog-in-oog met doelman Gort maakte Willemse geen fout. Het was zijn enige treffer, nadat hij een serie opgelegde (uit vaak zelf gecreëerde mogelijkheden) kansen had laten liggen. Het fy siek sterke Kapelle speelde de thuisploeg in een stevige partij vooral voor rust van de mat, maar bleef in scorend opzicht in gebreke. De bezoekers waren veel feller in de duels, schakel den bij balbezit razendsnel om en stichtten veel gevaar. Zeven opgelegde kansen leverden ech ter niet meer dan een kleine marge op. De 0-1 bij rust was een magere afspiegeling van de ware krachtsverhouding. Henk Ot- tens, bij het betreden van het veld voor de tweede helft: „Het had al 4-0 voor die mannen kun nen zijn." De trainer van de thuisploeg mocht vooral de veertigjarige doelman Gort dankbaar zijn. „We hebben dra matisch slecht gespeeld", zei Ottens na afloop. „Ik heb er maar één gezien: onze keeper. Ik heb in de rust niet veel gezegd, maar wat ik gezegd hebwas wel raak." Vleugellam Het moet gezegd dat de Zeeuws- Vlamingen in het eerste kwar tier na de hervatting uit een an dervaatje tapten. Tim Louwies- se kopte net naast en Robbie Jonkman zag een afstandschot tot hoekschop verwerkt. Aan de gelijkmaker van Louwiesse (kopbal na mistasten van de keeper) beleefden de oranje hemden slechts kort plezier. Ot tens: „Ik dacht dat we er na die 1-1 overheen zouden gaan, maar na hun tweede doelpunt was de wedstrijd gespeeld." Ka pelle sloeg net als bij het ope ningsdoelpunt met een kopbal toe uit een hoekschop. Terneuzense Boys wilde wel, maar was vleugellam en zette na een nieuwe tegentreffer (Oostrom krulde de bal uit een vrije trap achter Gort) met veel inzet aan voor een opportunis tisch offensiefje. Dat leidde zo waar in blessuretijd tot een on verwacht tegendoelpunt van Ruud Hoogesteger: 2-3. Veel plezier had de thuisploeg aan die opsteker niet. Scheidsrech ter Vermeulen zag geen overtre ding in de hielentrapperij van Willemse, waarna de aanvaller van Kapelle het duel in een be slissende plooi legde: 2-4. Terneuzense Boys-Kapelle 2-4 (0-1). 33. Niels Kole 0-1, 65. Tim Louwiesse 1-1, 70. Sander Rijswijk 1-2, 79. Rob Oostrom 1-3, 92. Ruud Hoogesteger 2-3, 94. Peter Willemse 2-4. Scheidsrechter C. Vermeulen (Moerdijk). Gele kaart: Jeroen van de Broeke, Robbie Jonkman, Anrico van Hecke, Robbert Rijnberg (Ter neuzense Boys), Uiterhoeve (Kapel le). Aantal toeschouwers: 100. Terneuzense Boys: Ronald Gort; Jordi Goossen (22. Robert Rijnberg), Jeroen van de Broeke, Ayhan Atma- ca; Mario de Fouw, Anrico van Hec ke, Ralph Zegers (72. Evert-Jan van Opdorp); Ruud Hoogesteger, Robbie Jonkman, Tim Louwiesse. Niels Kole (midden) van Kapelle schiet de 0-1 achter keeper Ronald Gort. fotoWim Kooyman Kimberley 't Hooft stelt punt veilig tegen Maasbree: 5-5 door Aector Dooms KLOOSTERZANDE - De vreugdekreet van Kimberley 't Hooft betekende zaterdag avond na haar beslissende uit haal in de laatste tafeltennis- partij tegen Carien Wijne van Maasbree de ontlading na een marathonwedstrijd van ruim vier uur. Door de winst van de achttienjarige speelster van SAR/Keukenvisie hielden de ri valen, die al jaren op het spor tieve vlak een verbeten strijd voeren, elkaar in het eerste divi sieduel in evenwicht: 5-5. „Het is drie jaar geleden dat ik van Wijne heb gewonnen. Het is pas de tweede keer. Zij heeft het geduld om op de fouten van de tegenstander te wachten. Ik moest er daarom voor waken om niet te nadrukkelijk op de aan val te spelen. Natuurlijk heb ik risico's moeten nemen, want an ders win ik deze partij niet", zei een dolgelukkige 't Hooft na af loop. Voor het laatste duel leidde Maasbree met 5-4, maar van echte druk wilde de tempera mentvolle speelster uit Kloos- terzande niet weten. „Ik was rustiger en voelde me ontspan nen." Toch was er sprake van enig moment dat ze moest op passen zichzelf niet uit de wed strijd te spelen, maar de wil om te winnen was bij haar nadruk kelijk aanwezig. Nadat beide speelsters twee games hadden gewonnen, moest de vijfde game de beslissing brengen. Met haar sterke forehand liep 't Hooft uit naar een 6-2-voorsprong. De Limburgse coach greep in met een time-out, maar ook dat mocht niet baten. Wijne bleef hangen op een verschil van vier punten: 11-7, Met de gelijke strijd kon SAR- coach Joop Maas leven. „Ik ken Maasbree als een sterke tegen stander. We waren aan elkaar gewaagd. Ik ben tevreden met deze prestatie." Maas was ver heugd over het optreden van Kimberley 't Hooft. „Zij is hele maal terug van een mindere pe riode." Ook zijn andere pupillen Naomi Schelfhout,en Simone de Klerk nam hij in bescher ming. „Naomi is het seizoen heel sterk begonnen met zeven winstpartijen op rij. Nu won ze de eerste twee partijen. Haar laatste partij was minder, maar ze had ook last van een verkoud heid." Zelf wilde de 24-jarige speelster dat niet als excuus aanvoeren. „Mijn spel was nog al wisselvallig", gaf ze toe. Geen antwoord In haar partij tegen Wijne haal de Schelfhout het beste uit zich zelf. In de rally's kwam ze tel kens als winnaar tevoorschijn. Ook op de gevarieerde service van Schelfhout had de Lim burgse geen antwoord. Met 3-0 werd Wijne weggeslagen, nadat de Zeeuws-Vlaamse eerder Ca- rolien Martens met 3-2 had ge klopt. Imke Martens maakte bij Maasbree de sterkste indruk door alle partijen te winnen. „Normaal is Wijne de beste speelster, maar zij was dit keer in minder goede doen. Imke Martens nam haar rol over en speelde met name heel goed te gen Naomi. Daar viel niets tegen te beginnen", erkende Maas. Het gezicht van de coach sprak zaterdag in de bovenzaal van de sporthal boekdelen tijdens de slopende partijen, waarvan er vier in 3-2 eindigden. De langste game werd in de partij tussen Simone de Klerk en Imke Mar tens gespeeld, die door de speel ster van Maasbree met 23-21 in haar voordeel werd beslist. Het twaalfjarige talent van SAR verloor al haar partijen. Volgens Maas wordt zijn jongste pupil gehinderd door groeiproble- men. „Simone moet alles op techniek doen. Mentaal zit het wel goed. Dat was te zien in die lange game tegen Imke Mar tens." Ze had ook winstkansen tegen Carolien Martens, maar ver speelde in de vierde game haar voorsprong en verloor tenslotte met 3-2. In het dubbelspel gaf het duo Schelfhout/'t Hooft de tegenstander geen schijn van kans door met 3-0 overtuigend te winnen. Door het resultaat verandert er niets in de stand. „De doelstelling blijft handha ven op dit niveau. In de breedte zitten we voor de toekomst goed. In het tweede team zitten nog een aantal jonge meisjes. Zij doen het uitstekend", aldus Maas. SAR-Maasbree 5-5: Kimberley 't Hooft-Imke Martens 2-3; Simone de Klerk-Carien Wijne 0-3; Naomi Schelfhout-Carolien Martens 3-2; Schelfhout/'t Hooft-Martens/Wijne 3-0; Simone de Klerk-Imke Martens 0-3; Kimberley 't Hooft-Carolien Martens 3-1; Naomi Schelfhout-Ca- rien Wijne 3-0; Simone de Klerk-Ca- rolien Martens 2-3; Naomi Schelf- hout-Imke Martens 1-3; Kimberley 't Hooft-Carien Wijne 3-2. De mannen van SAR deden in de derde divisie uitstekende zaken door de concurrent voor de tweede plaats, Noad, met 7-3 te verslaan. Pascal Neve was bij de thuis club sterk op dreef met drie winstpartijen. Met twee keer winst voor Wim 't Hooft en Er- win Verdurmen werd de basis gelegd voor de afgetekende overwinning. „Het gat met koploper Vrien denschaar is te groot geworden, maar we staan nu stevig op de tweede plaats. We hoeven niet naar beneden te kijken. Dat is een geruststelling", stelde Neve vast. door Aector Dooms TERNEUZEN - Scheldesport is in de eerste klasse mannen van de basketbalcompetitie rayon zuid afgegleden naar de de gradatiezone. In sporthal 't Zwaantje van Terneuzen leden de Terneuzense basketballers een kansloze 92-73-nederlaag tegen middenmoter BV Sou- burg. De vrouwen van Voorwaarts verpletterden Marathon in Vlis- singen met forse 64-28-cijfers. Marathon kwam ook in actie te gen Scheldesport. De Terneu zense ploeg won na een hard duel met 39-23. Scheldesport-BV Souburg 73-92 (35-38): De Souburgers speelden tactisch een sterke wedstrijd. In de beginfase had de thuisclub het initiatief. Ver dedigend had de thuisclub de tegenstander goed onder con trole. Scheldesport nam in die fase een terechte voorsprong, maar die moest vlak voor de rust alweer worden prijsgegeven: 35-38. In de tweede helft kwam Schel desport in de problemen door een te grote foutenlast. Zo moesten Koen Bauwens en Jor- dy Verschoore met vijf persoon lijke fouten in het derde part naar de kant, terwijl er nog drie Scheldesport-spelers met vier fouten op 'scherp' stonden. BV Souburg profiteerde hiervan via aanvallen door het centrum, waartegen de Terneuzense ver dediging geen verhaal had. De Souburgers konden daardoor weglopen naar een marge van bijna twintig punten. De pro ductie van Scheldesport werd verdeeld onder Wladimir Diele- mans (19), Joris Sijs (16) en Koen Bauwens (13). Scheldesport 2-BV Souburg 2 69-79 (34-43): Een fysieke strijd die in het voordeel van de Sou burgers werd beslecht. Bij Scheldesport maakten de jeugdspelers Mirsat Eminovic (goed voor tien punten) en Den nis Bakker een verdienstelijk debuut. De thuisclub kwam na rust nog terug tot 54-56, maar Atletiek Terneuzen. Maas Afbouwloop, 16 kilo meter. Mannen: 1. Kurt Vanhaverbeke (B) 52.25 minuten;2. Kristof Rul (B) 53.19; 3. Jos de Koek (Graauw) 56.09; 4. Ronni van Acker (Nieuw-Namen) 56.30; 5. Peter de Vet (Axel) 57.04; 6. Bastin Ketellapper (B) 58.37;7. Ivan Mees (B) 58.49; 8. Danny Bonnaerens (B) 59.30; 9. Pedro Rufo Mo- lero (B) 59.34; 10. Frank van de Branden (Sint-Jansteen) 1.03.12. Vrouwen: 1. An net Heijman (Terneuzen) 1.06.18 uur; 2. Petra Rasenberg (Terneuzen) 1.06.20; 3. Trees Vermeersch (Sas van Gent) 1.10.57; 4. Els Zweistra (Terneuzen) 1.22.53. 8 kilometer, mannen: 1Norddine Amra ni (B) 24.36 minuten; 2. Mare Bosman (B) 27.19; 3. DirkChristiaens (B) 27.21; 4. An dy Cool (B) 28.26; 5. Fons Warrens (Kloosterzande) 28.30. Vrouwen: 1. San dra de Block (Hulst) 32.00 minuten; 2. Cindy Mees (B) 33.44; 3. Wendy van de Velde (B) 35.33; 4. Ingrid van Overloop (Koewacht) 38.02; 5. Jessica Ocké (IJzen- dijke) 40.19. 4 kilometer, mannen: 1. Freddy Versti- chele (B) 14.24 minuten; 2. William Goos- sens (B) 14.41; 3. Mario Schockaert (B) 14.57. Vrouwen: 1. Haike van de Velde (B) 17.52 minuten; 2. Carla Zegers (Koe wacht) 18.04; 3. Gerlinde Duerinck (Ter neuzen) 18.55. Jeugd, meisjes: 1. Liselot Kaijser (Ter neuzen); 2. Ingrid Rasenberg (Terneu zen); 3. Astrid Rasenberg (Terneuzen). Biljarten daarna was het verzet gé.; ken. Aanvallend kwamen li Jansen en Stefan van Rry;. goed uit de verf. Mevo-Voorwaarts (31-32): De Axelaars troffg Zierikzee in Mevo een lastig genstander. Voorwaarts sp inet een zone-verdediging,^ dit ging de ploeg niet go^ Toen er werd overgeschat naar een man-to-man-vertó ging wist Voorwaarts greep de wedstrijd te krijgen. Voorwaarts was Robert d'Hoj de absolute uitblinker me! punten, waaronder vijf punters. Arjan Joziassescoc? 16 punten en Carlo Thillem verraste met 12 punten. Vrouwen Scheldesport-Marathon 3J.J (25-13): De thuisclub kwamc der aanvoering van Marjoli en Nadia Bruurs op een 13 voorsprong. Daarna ging h beter draaien bij de Terne® se vrouwen. Chantal Sch: zorgde na rust voor de aanr lende impulsen. Het spelz-: te ruw, waardoor er van basketbal geen sprake r. Door het toepassen van man-; man-verdediging kon Mai thon van scoren worden aij houden, terwijl Schelde» naar een ruimere marge uiti De score van Scheldesport*) verdeeld onder Chantal Sch (11) en Nadia en Marjoh Bruurs, die elk acht punt scoorden. Marathon-Voorwaarts (22-24): Tot aan de rustkonll rathon het nog aardig bijbem maar daarna was een ontketg Voorwaarts niet meer af te sti pen. Via snel uitgevoerde combi: ties en fastbreaks werddepls uit Vlissingen onder de voelj lopen. De Axelse vrouwen voerdec score op en kwamen uit op: riante 64-28-zege. De jong speelsters namen de produc voor hun rekening. Petra Gf hoedt was topscoorster me! punten, gevolgd door Mar Nanninga (16) en Maria! Hommerson (12). 12 matchpunten, algemeen gemiü kader 57/211,71, hoogste serie 90ca boles, percentage algemeen gemiS de 130%; 2. Wessel van Denzei i! Hoek) 10-1,22-8-101%; 3. Arnold va Walle (HBC/De Troubadour Clincé 1,86-23-109%; 4. Jean-Paul Wee* (BV Reynaert Hulst) 6-4,52-49-112* Bert van Stevendaal (De Kastanje 11 terzande) 6-2,42-17-96%; 6. Leen (fel ning (SBC Sluiskil) 6-4,55-55-75*. Alain Durincks (JBH Hulst) 4-0,6» 86%; 8. Alexander Schelfhaut (BVft naert) 4-6,85-91-68%. Futsal Hulst. Rayoncompetitie. KlassekM va-Casteels/Meerpaal 5-4. Stand; (li ker/Schelfhout 2-6, Pabo 2-6, Kosoviij Chevy's 2-4, Casteels/Meerpaal 2 3,ll gershuis 2-3, Neckermann/Stunlmitf 1, De Smet 2-0, Donckers 2-0, Ratóa| 2-0. Klasse B: ADM/taaj Première/Zaman 3-4, Morres 3-IZVl 3-9, IZV/IBS 2-Max Korting 4-8. Sai ING 2-6, Max Korting 2-6, IZV/IBS!) Première/Zaman 2-4, ADM/LazarusX Morres 3 2-3, De Reizende Man 2-t 1 Kronkel 2-1, IZV/IBS 2 2-0, Den Ottt 2-0. Tennis Simone de Klerk verloor al haar partijen in het duel met Maasbree. foto Charles Strijd Sas van Gent. Kampioenschap hoofd klasse libre district Zeeuws-Vlaanderen. Eindstand: 1. Jo Boogaert (De Kastanje Kloosterzande) 8 matchpunten, alge meen gemiddelde 10,02, hoogste serie 56 caramboles, 2. George Mahu (Ons Vermaak Lamswaarde) 8-9,32-49, 3. Francois Everaert (HGL/KOT'86 Sas van Gent) 6-8,65-107,4. Etiënne van Damme (HGL/KOT'86) 2-8,84-55. Terneuzen. Kampioenschap tweede klasse driebanden BFTS. Eindstand: 1. Cees J. Wissel ('t Bierwinkeltje) 6 match punten, algemeen gemiddelde 0,658 (promotie), 2. Cees van Driel ('t Bierwin keltje) 6-0,548; 3. Marijn Geirland (BW) 4-0,457; 4. Gerard Luijk (BW) 4-0,452; 5. Ad de Meijer (BV Dow) 0-0,381 Terneuzen. Kampioenschap vierde klas se driebanden BFTS. Eindstand: 1. Cor van Eek (BW); 2. Edward Oele ('t Bier winkeltje); 3. Huib de Nijs ('t Bierwinkel tje); 4. Walter Wegman (BC Wilhelmina), 5. Rob Starky ('t Bierwinkeltje), 6. Willem van Leuven (BC Wilhelmina). Axel. Algemeen kampioenschap ZVB op handicapbasis. Eindstand: 1. Robert van Stevendaal (NASA/Ed Horemans Axel) ARKEL - Motorcrosser Henk Buijs uit Oost-Souburg mengde zich bij een wedstrijd in Arkel in de strijd om de podiumplaatsen. In de 125cc-klasse junioren fi nishte hij in de eerste manche als eerste en in de tweede man che ondanks een val als twee de. In de 125cc-klasse jeugd was Adriaan de Visser uit Westka- pelle de beste Zeeuw met een tweede en een vijfde plaats. Martin Stroo uit Oost-Souburg eindigde net als Ramon Koole uit Middelburg kort achter De Visser. Hoek. Braakman Open. Finales. Vt Karlijn Agten-Stephanie PauwelsKI 6: Sophie de Schepper-MartineOóii 9-3. VE 7: Ine Agten-Miranda veil Schelling 7-5. VE 8: Jeanine Rijctt Marian van Strien 9-3. VD 3: Agter.R ters-Fraanje/Visser 5-4. VD 5: De Set per/De Schepper-Martens/Wolfec 7 VD 6: Daelman/Rademakers-Raden kers/Versluis 10-3. VD 7: Scheerder&VI Waardenburg-Agten/Van der Scfirfl 5-4. VD 8: Arens/De Hli Bastiansen/Hubregsen 7-2. ME 3: Mi Felius-Tom Felius 6-3. ME 5: Sjakco Braal-Rene van Gassen 5-4. ME6;Ju'i Schut-Maarten de Heus 6-4. ME 7'E Sponselee-Mischa van Bremen Ml 8: Hans van Minnen-Peter van StrienB MD 3: Felius/Felius-Blackman/Laiig aert 9-3. MD 5: De Braai/Van GassefrV Broekhoven/Schut 7-6. MD 6: VanB men/Vermeulen-Van Leuven/Visse'8 MD 7: Boddaert/De M a a g t- P i eters/Vsi 7-2. MD 8: Roeland/Schelstraete-Vani Peijl/Radt 9-2. GD 3: Boogaard/tó man-Agten/Schut 8-5. GD 5: M tens/Martens-Fraanje/Vantrichl 64J 6: Wolfert/Visser-Arens/Neve 9-3. GC Van der Vliet/Van Limmen-Gijsen/Gi? 6-5. GD 8: Van Dessel/De Kort-Verpln Van Minnen 8-4. Volleybal Sas van Gent. Recreatieve comprt1 Vrouwen: Swagemakers-Stoffels ning 2-1 (25-14, 25-27, 25-17), PI» Marché-Esplanada 1-2 (15-25,22-35 15), Savok-Esplanada 2 1-2(16-25,» 24-22). Stand: Stoffels Cleaning 14-34, Saa makers 13-31, Savok 2 13-28, Savc« 17, Esplanada 14-17, Esplanada 2 11.5, Place du Marché 14-5.5. Gemengd: 't Kliekske-C Line 1-2 (2> 14-25, 17-25), Jeffrey's-Savok/ABN» ro 0-3 (regl.). Stoffels Cleaning-fat- 0-3 (17-25, 14-25, 20-25), Garage" Savok/Avesta 1-2 (23-25,11-25,26-2- Stand: Garage Bode 14-32.5, Fafcr.0 12-29, Savok/Avesta 12-23, SavoW Amro 14-22, C Line 13-21.5, Stoffelst) ning 13-20, Acke 12-19, 't Kliekske 1 Jeffrey's 15-0. maandag— BQgi Voetb Eerste divisie: Helmond Sport-Haade

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 38