t PZC 8 FAMILIEBERICHTEN maandag 24 februari 2003 Met groot verdriet hebben we kennis genomen van het overlijden van onze collega EDDIE KNOL Wij wensen de familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Collega's E ploeg AL Met ongeloof bereikte ons het bericht dat EDDIE KNOL zoon van onze medewerker Frans Knol door een noodlottig ongeval is overleden. We wensen de familie, vrienden en iedereen die Eddie persoonlijk kende veel sterkte en kracht toe om dit grote verlies te dragen. Management Team en medewerkers TPG Post B.V., vestiging Middelburg Vele fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden maar altijd in ons hart. Met groot verdriet geven wij kennis van het plotse ling overlijden van mijn lieve dochter, onze zus, schoonzus en tante MARGARETHA VERBEEM-DE KOSTER weduwe van Piet Verbeem in de leeftijd van 68 jaar. 's-Gravenpolder: S. de Koster-Quakkelaar 's-Gravenpolder: Corrie Vermaire-de Koster Rinus Vermaire Kloetinge: Coen Vermaire 's-Gravenpolder, 22 februari 2003 Correspondentieadres: Willem de Goedestraat 15, 4431 BM 's-Gravenpolder. Dinsdag 25 februari is er van 19.30-20.00 uur gele genheid om afscheid te nemen in rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. De uitvaartdienst zal worden gehouden woensdag 26 februari om 13.30 uur in de parochiekerk van de H. Bonifacius te Kwadendamme, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op het R.K. kerkhof al daar. Na afloop van de begrafenis is er in het rouwcen trum te 's-Gravenpolder gelegenheid tot condoleren. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. 'Door een nacht hoe zwart Tfjgi hoe dicht, voert Gij mij in 't eeuwig licht'. ST Tot het laatst bezorgd om hen die bij haar hoorden, is tot onze diepe droefheid toch nog onverwacht van ons heengegaan mijn dierbare vrouw, onze lieve zorgzame moeder, mijn oma en on vergetelijke dochter Gorne/'a fc// h/ oa/i c/e {t/tc/e- c/e &/it Gom'e in de leeftijd van 69 jaar. Biezelinge: Bertus van de Linde Wemeldinge: Bert en Dorrit Mick Biezelinge: Onno Kapelle: L. de Puit-Koster 22 februari 2003 (ufferswegje 17,4421 JA Biezelinge Er is gelegenheid tot afscheidnemen van Corrie op dinsdag 25 februari van 19.00 tot 19.30 uur in de aula, Kitskinderseweg te Kapelle. De dienst van Woord en Gebed, wordt op woensdag 26 februari om 10.30 uur gehouden in de Ned. Her vormde kerk te Biezelinge. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de al gemene begraafplaats te Biezelinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze buurvrouw Gorrie occ/i c/e.(//ic/e We wensen de familie veel sterkte en kracht om dit verlies te dragen. Biezelinge: Bet en Albert Bierens Corrie en Piet de Regt Geschokt ontvingen wij het bericht van het overlij den van onze trouwe buurvrouw Go/we c/e (fluit echtgenote van Bertus van de Linde J. D. Lukasse en M. Lukasse-la Grand N. Meijboom en J. van Bruggen Biezelinge, 22 februari 2003 Vertrouwend op haar Heer en Heiland is overleden onze lieve zuster, schoonzuster en tante Go/We oa/t c/e 7/ic/e- c/e G/jcc/ Sari en Iman Imanse Luuk de Puit Aric Imanse Letty en Thijs van der Feen Silvia en Wil Meyer Lucia en Rini Kloosterman Sandra de Puit Kapelle. 22 februari 2003. Met grote verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van KAREL VERMIJS Vader van ons jeugdlid en ploeggenootje Eric Wij wensen Eric en de familie heel veel sterkte toe. Spelers El |ordy, Jimmy, Milad, Stefan, Pieter, Abdullah, Romano, William, Ramondy, Kenny, Jean-Paul, Yannick Leiders El Voetbal Vereniging Yerseke Francois, Kees en Marcel Jeugdbestuur V.V. Yerseke Opgewekt en zorgzaam, nooit vragend, nimmer klagend, altijd stil dragend. Moedig ging je door, steeds weer, tot op het laatste moment. Na een zorgzaam leven is rustig ingeslapen mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma ADRIANA BAL-WESTDORP echtgenote van Laurentius Bal *14-1-1932 123-2-2003 L. Bal Bert (in herinnering) Lenie en Johan Robin, Maaike, Anouk Huib en Marja Mattie en Rinus John Natasja en Danny Gré (in herinnering) Joke en Arno Marit, Mieke Kamilleplein 20, 4451 LA Heinkenszand Woensdag 26 februari zal er om 19.00 uur een avondwake worden gehouden in de parochiekerk van de H. Blasius te Heinkenszand, waarna er in het mortuarium naast de kerk gelegenheid is om af scheid te nemen. De uitvaartdienst zal worden gehouden donderdag 27 februari om 10.30 uur in de parochiekerk te Heinkenszand, waarna de begrafenis zal plaatsheb ben op het R.K. kerkhof aldaar. Na afloop van de begrafenis is er in het Dienstgebouw achter de 'Dorpskerk' gelegenheid tot condoleren. Na vele jaren van samenzijn, en dankbaar voor alles wat hij voor mij betekend heeft, heb ik tot mijn die pe droefheid, afscheid moeten nemen van mijn lieve, zorgzame man EDGAR MINET in de leeftijd van 73 jaar. Uit aller naam: Oost-Souburg: H. G. Minet-Groen 4388 GS Oost-Souburg, 21 februari 2003 Zuiderzeestraat 34 Mijn man is opgebaard in het Monuta uitvaartcen trum 'De Voorzorg', Industrieweg 20 te Vlissingen, waar we samenkomen op woensdag 26 februari om 13.15 uur. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaats hebben op de begraafplaats te Vlissingen. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van voornoemd uitvaartcentrum. Geen bloemen. Ik wil het personeel en de vrijwilligers van Hospice 'St. fans De Casembroot', hartelijk dankzeggen voor de liefdevolle vezorging. Je was een man van weinig woorden. Duidelijk herkenbaar voor degenen die bij je hoorden. Een man, vader en opa waar je op kon bouwen met een woord waarop je kon vertrouwen. Achter je ligt een leven van werken en plicht en juist dat bepaalde in alles jouw gezicht. Nu ben je langzaam... moegestreden uit ons midden weggegleden. Tot ons groot verdriet is na een kortstondig ziek bed, toch nog onverwacht van ons heengegaan mijn lieve man, onze pa en lieve opa MAURICE THEOPHIEL BARRA echtgenoot van Janny Lergner Groede, t Oostburg, 19 juni 1927 22 februari 2003 Oostburg: J. Barra-Lergner Oostburg: Margo en Robby de Clerck-Barra Roy Wendy Danielle Oostburg: Monique en Werner Temmerman-Barra Ricardo Laura Burg. 1. van Houtestraat 38 4501 CE Oostburg De samenkomst, voorafgaande aan de crematie, zal donderdag 27 februari om 14.30 uur worden ge houden in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Mijn man, onze vader en opa is opgebaard in de rouwkamer van het Antonius ziekenhuis te Oostburg, waar u woensdag 26 februari van 19.00 uur tot 19.30 uur afscheid van hem kunt nemen. Gelegenheid tot condoleren schriftelijk voor aanvang van de dienst en persoonlijk na de dienst in de koffiekamer van het crematorium. Zij die geen kennisgeving hebben ont vangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wii u kennis dat van ons is heengegaan, mijn innig geliefde man, onze lieve zorgzame vader, schoonvader en opa PAULUS KESTELOO VAN ROOIJEN in de leeftijd van 78 jaar. Westkapelle: Marie van Rooijen-van Sluijs Middelburg: Anneke en Hans Martin Julian en Janice 4361 CA Westkapelle, 23 februari 2003 't Hout 25. De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag 27 februari om 12.15 uur op de algemene begrafenis te Westkapelle. Vertrek van het Hervormd Jeugdgebouw om 12.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Hervormd Jeugdgebouw. Met droefheid delen wij u mede dat nog geen 3 we ken na het overlijden van onze broer Piet van ons is heengegaan na een moeizame levensavond onze ge liefde broer, zwager, oom en neef PAULUS KESTELOO VAN ROOIJEN echtgenoot van Maria van Sluijs in de leeftijd van 78 jaar. Andries t en Rien f Kees en Truus Piet t en Neel Johannes f Pietje t en Willem t Ploon en Jaap Tante Marie Neven en nichten Westkapelle, 23 februari 2003 Enige en algemene kennisgeving Gij omgeeft mij van achteren en van voren. En Gij legt uw hand op mij. Psalm 139 vers 5. Dankbaar voor al haar liefde, na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, goedheid en bezorgdheid, zijn wij nu verdrietig dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en oma IRENE MARTHA MARIA HAERS-ADAM weduwe van Hilarius Haers Biervliet, 27 juni 1927 t Oostburg, 22 februari 2003 Alex en Monique Haers-Vermeulen Kinderen en kleinkinderen Carla en Frédéric Goëlzer-Haers Kinderen Correspondentieadres: Familie Haers, Kapitaiendam 9, 4522 PT Biervliet Donderdag 27 februari om 10.30 uur zal de plechtige uit vaartdienst worden gehouden in de R.K. kerk te Biervliet, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de R.K. begraafplaats te Biervliet. Schriftelijke condoleance in de kerk. "Want niemand valt of hij valt in Uw handen en niemand leeft, of hij leeft naar U toe" Huub Oosterhuis Op 23 februari 2003 hebben wij afscheid moeten nemen van mijn goede en lieve vrouw, moeder, schoonmoeder en onze oma BASTIAANTJE JANSKE COPPOOLSE-BAARS geboren overleden 27 augustus 1917 23 februari 2003 Vlissingen: B. J. Coppoolse Minko Coppoolse en Raymond Jacobs Maslo Yrla Wij zijn dankbaar voor de goede verzorging die de Poort, afd. Beatrix en verpleeghuis Ter Reede woning 12, aan haar gegeven hebben. Vlissingen Verpleeghuis Ter Reede, woning 12. Correspondentieadres: H. Roland Holstlaan 6, 4385 KJ Vlissingen. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden wor den op vrijdag 28 februari om 14.00 uur in het cre matorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna aansluitend de crematie zal plaatsvinden. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de aula van het crematorium. Zij hield veel van bloemen. Na een geduldig gedragen lijden is van ons heenge gaan, onze geliefde vader en opa ANTHONIE DE JONGE - Toon sinds 27 november 1982 weduwnaar van Kaatje Hoekman in de leeftijd van 85 jaar. Oud-Beijerland: Han de Jonge Marian de (onge-Dieleman Brouwershaven: Kees de Jonge Anneke de Jonge-de Glopper Antoinette en Arjan Karin Rotterdam: Dies de Jonge Nadine de Jonge-Pauw Brouwershaven: Ria Boltendal-de Jonge Jan Boltendal Elmer Ralf Brouwershaven, 22 februari 2003 Arcus zorgcentra, locatie "Poortershof" Correspondentieadres: Nieuwstraat 25 4318 BX Brouwershaven Gelegenheid tot condoleren dinsdag 25 februari van 19.00 tot 20.00 uur in de zaal van "PoortershoP, Poortdijkstraat 2 te Brouwershaven. De herdenkingsdienst voor familie en belangstellen den zal gehouden worden woensdag 26 februari in de "Ichtuskerk" aan het Bostonplein te Brouwersha ven, aanvang 13.15 uur. waarna de begrafenis zal plaatshebben op de algemene begraafplaats te Brou wershaven, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid tot condo leren in de zaal van de kerk. Bedroefd, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, geven wij U kennis dat na een liefdevolle verzorging in "Zorgcentrum CederhoP van ons is heengegaan, onze lieve moeder, oma en overoma CORNELIA MARIA RIDDERHOF Sinds 11 december 1963 weduwe van Cornells Marinus van der Schraaf en 24 jaar levenspartner van Jan de Jonge in de leeftijd van 88 jaar. Wolphaartsdijk: K. van der Schraaf K. van der Schraaf-Geene Wolphaartsdijk: P. van der Schraaf C. van der Schraaf-van Goudswaard Wolphaartsdijk; P. van der Schraaf C. van der Schraaf-Janse Kapelle: M. Roodbeen-de Jonge H. Roodbeen t Sibratsgfall (Oostenrijk): G. de Jonge I. de Jonge de Butter Yerseke: I. Zoeteweij-de Jonge P. Zoeteweij Klein- en achterkleinkinderen Kapelle, 22 februari 2003 "Zorgcentrum CederhoP Correspondentieadres: Nazareth 53 4471 AB Wolphaartsdijk Onze moeder en oma is opgebaard in rouwcentrum "De Bevelanden", Geldeloozepad 20 te Goes. Gelegenheid tot afscheid nemen woensdag 26 februari van 19.00 tot 19.30 uur De crematie zal plaatsvinden op donderdag 27 fe bruari a.s. om 14.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Bedroefd, maar dankbaar dat zij zolang in ons mid den mocht zijn, delen wij u mee dat door de Heere is weggenomen onze lieve zorgzame moeder, oma en overoma MARIA JOHANNA PIETERSE-MAAS sinds 18 juli 1997 weduwe van Pieter Pieterse Vrouwenpolder Middelburg 17 september 1912 23 februari 2003 Middelburg: Izaak Pieterse (in herinnering) Vlaardingen: Ria Pieterse Goes: Lou en Jannie Pieterse-Weststrate Marjon en Fortunato Middelburg: Liza en Corrie Pielerse-Dane Pjotr en Mar greet Anne-Lynn Marit en Werner Mirjam Ilse Laurah Meliskerke: Bram en Corrie Pieterse-de Landmeter Marnel en Rijndert Carolien en Roland Annemieke en Jacco Middelburg: Laura en Adri van Horssen-Pieterse Erwin en Conny Nada Sandra en Arjan Ruben Middelburg: Peter Pieterse Wij zijn het personeel van verzorgingshuis Eben-Haëzer dankbaar voor de liefdevolle verzorging Middelburg, Verzorgingshuis Eben-Haëzer Koudekerkseweg 147 Correspondentieadres: Familie E. Pieterse Veerseweg 114, 4332 BJ Middelburg Gelegenheid tot condoleren op donderdag 27 februari van 19.30 tot 20.00 uur in verzorgingshuis Eben- Haëzer, Koudekerkseweg 147 te Middelburg. Hier zal D.V. ook de rouwdienst worden gehouden op vrijdag 28 februari om 10.45 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk te Mid delburg om ca. 12.00 uur. Ook na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in de aula op de begraafplaats. Geen bloemen Met droefheid hebben we vernomen dat is overleden Mevrouw DIEN VAN DER WOUDE- GROTELÜSCHEN echtgenote van onze schipper Derk We zullen haar warme, opgewekte aanwezigheid missen. Bestuur, vrijwilligers en bemanning klipper Avontuur Stichting Traditioneel Zeilend Zeeland Na een bewogen leven, te midden van zijn dochters, is op 90-jarige leeftijd vredig ingeslapen IZAAK ANTHONIE DE HULSTER Bosbouwkundig ingenieur Emeritus hoogleraar Landbouwuniversiteit te Wageningen Ridder in de Orde van Oranje Nassau Oostburg, 15 mei 1912 Vlissingen, 21 februari 2003 Margot, Eveline. Hanneke, echtgenoten, klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: M. C. Mortier-de Hulster. Lisztlaan 7, 4384 KM Vlissingen Gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 26 fe bruari om 14.00 uur in de aula van de algemene be graafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Mid delburg. Aansluitend zal om 14.15 uur een herdenking wor den gehouden, waarna de begrafenis zal plaatsvin den. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren op bovengenoemd adres. Izaak hield veel van bloemen. Onze dank gaat uit naar de Thuiszorg, Hof ter Veste en met name het Verpleeghuis Ter Reede. Wanneer neem je afscheid Bedankt dat jij onze oma was! Corien, Jos, Annabel, Sjoerd. Andre, Brenda Heden bereikte ons het bericht dat is overleden onze zwager en oom PIETER BARENTSEN weduwnaar van Cathalina de Pree Middelburg: V. de Pree-de Kok Sittard: J. E. F. de Pree-Riekwel Middelburg: J. Willeboordse-de Pree 'Als leven lijden wordt, is sterven een gewin' Bedroefd maar vooral dankbaar voor de vredige wijze waarop ze heenging, delen wij u mede dat in de ouderdom van 95 jaar is overleden onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder JOZINA MARINA VLEUGEL-MELOEN sinds 4 december 1984 weduwe van Marinus Vleugel Onze dank gaat uit naar de verzorgsters van zorgcentrum 'Cleijenborch' voor de liefdevolle verzorging. Colijnsplaat: D. Verburg-Vleugel L. A. Verburg, in herinnering Bodegraven: K. Adriaanse-Vleugel W. J. Adriaanse Klein- en achterkleinkinderen Zorgcentrum 'Cleijenborch' Colijnsplaat, 22 februari 2003 Correspondentieadres: D. Verburg-Vleugel, Rozenstraat 26. 4486 CH Colijnsplaat Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen op woensdag 26 februari van 13.15 tot 13.50 uur in dorpscentrum 'De Wemel', Dorpsplein 1 te Wemel dinge. De afscheidsbijeenkomst, waarbij u wordt uitgeno digd, zal worden gehouden om 14.00 uur in boven genoemd dorpscentrum, waarna om pint. 15.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Be graafplaats te Wemeldinge. Na de begrafenis is erin dorpscentrum 'De Wemel' gelegenheid om elkaar te ontmoeten. OMA Bedankt Kees, Jolanda en Luc. Maar, trouwe God. Gij zijt het schild, dat mij be\>rijdt mijn eer, mijn vast betrouwen! Op U vest ik het oog Gij heft mijn hoofd omhoog, en doet m' uw gunst aanschouwen'. 'k Riep God niet vrucht'loos aan; Hij wil mij niet versmaan in al mijn tegenheden. Hij zag van Sion neer. de woonplaats van zijn eer, en hoorde mijn gebeden. (Psalm 3:2 o.b.l In een volledig vertrouwen op haar HEER en HEI LAND is in de ouderdom van 95 jaar overleden, on ze moeder, oma en overgrootmoeder ADRIANA DE KRAKER-VAN LANGEVELDE sinds 2 augustus 1976 weduwe van Rocus de Kraker Axel *21-2-1908 Axel t 22-2-2005 Terneuzen: Leentje de Bruijne-de Kraker Henk de Bruijne (in herinnering) Terneuzen: Wim en Ina de Bruijne Vrouwenpolder: Ada en Wim de Rijke Axel: Rouce en Jannie de Bruijne Axel: Petra en Jack Verschelling Terneuzen: Karin en Marck van Fraeijenhove Axel: Cathrien Verhelst-de Kraker Krijn Verhelst Hellevoetsluis: Anja en Ruud Bravenboer Axel: Ronnie en Anita Verhelst Axel: Jan en Heieen Verhelst en achterkleinkinderen Corresponden t iead res Rivierenpark 2, 4535 EJ Terneuzen. De samenkomst van Woord en Gebed, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden D.V. woensdag 26 februari om 14.00 uur in de Gereformeerde Kerk Vrijg.. Kerkdreef Axel. (ingang parkeerterrein Julianastraat) Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Westsingel Na afloop van de begrafenis kunt u de familie con doleren in de kerk. Onze dank gaat uit naar het verplegend personeel van "De Vurssche" voor de liefdevolle verzorging. Geen bloemen. Herinner mij zoals ik was Herinner mij toen ik alles nog kon. Zo hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons gewaardeerd lid HENDRIK SLAGBOOM Mede oprichter Postduivenvereniging "Zierick" in 1949 in de leeftijd van 1 dag voor zijn 99-ste verjaardag Namens het bestuur en leden, Voorzitter A. R. Verseput Secretaris G. Hogervorst Renesse, 25 februari 2003 Dankbetuiging Lieve familie, vrienden, kennissen, buren en sport-1 vrienden. 23 januari is een dag die we niet zullen vergeten. Hartverwarmend waren uw condoleances, zowel per soonlijk als schriftelijk na het overlijden van ANNY VRANCKEN Voor ons is het van onschatbare waarde dat wij deze herinneringen met jullie mochten delen. Een speciaal woord van dank willen wij graag richien aan Dr. J. Spijker, de thuiszorg, het team van verpleeg huis "Ter Schorre"-afd. Zilvermeeuw-, de huisartsenpos! en vooral onze huisarts Dr. Marieke Menu, u was fantas tisch voor ons allen. Wij hopen dat wij in de toekomst ook op jullie steun mogen blijven rekenen. Willeke - Coen - Robin Dobbeleir Nicole - Riny - Bas - Jop Dekker Jo Baart Terneuzen, februari 2003 BEGRAFENISVERZORGING C.W. VADER Tarweakker 23, 4341 MD Amemuiden Voor een persoonlijke en correcte begeleiding. Tel. 0118-60 25 00 - 0118-41 27 60 J. Willeboordse Neven en nichten Middelburg. 20 februari 2003 00^ ee*v showrooms Ut, goes! j r Oude Zandweg 2,4361 SK Westkapelle, Tel. 0118 571436, Fax 0118571410 Verrijn Stuartweg 10.4462 GE Goes, Tel. 0118 571436, Fax 0118 571410 E-mail: info@dominicus.nl www.dominicus nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 28