Topper wordt magere vertoning Korfballers van Tjoba staan op de rand van de afgrond PZC Periodetitel lonkt voor Nieuwland Degradatiegevaar voor driebanders k M Damclub Middelburg sluit af met gelijkspel Hansweertse Boys is weer concurrent kwijt Rillandia en Arnemuiden houden elkaar op 1-1 RBVM is op dreef in Meppel uitslagen Crosser Buijs in frontlinies Alfonds en Domburg in bekerfinale agenda m Wb 18 maandag 24 februari 2003 door Ferdinand Koppejan RILLAND - Het affiche was aantrekkelijk. Rillandia-Arne- muiden, de nummer een uit de zaterdag-tweedeklasse voet balde tegen de nummer twee. Bij winst kon Rillandia het gat met Arnemuiden vergroten tot acht punten en zou bovendien de periodetitel worden behaald. Als de Walchenaren zouden winnen, hadden zij goede pa pieren om de koppositie over te nemen. Dan zou Arnemui den ook nog in de inhaalwed strijd drie punten moeten pak ken. Kortom, er stond zaterdag wat op het spel in Rilland. Het 350 koppen tellende publiek maak te zich op voor een boeiende topper. Maar na negentig minu ten voetbal gingen de meeste mensen teleurgesteld naar huis. Ze hadden een matige wedstrijd gezien die met 1-1 onbeslist was geëindigd. Op basis van het wedstrijdbeeld vond iedereen dat een terechte uitslag. Maar geen van de beide ploegen was er echt tevreden mee. MEPPEL - Rolstoelbasketbal- verenging RBVM uit Middel burg was zaterdag in Meppel re delijk op dreef in de competitie voor de toernooidivisie A. De ploeg won twee keer en leed een nipte nederlaag tegen de koplo per. De eerste wedstrijd tegen PSV 2 was een formaliteit. Dat duel werd met 46-12 gewonnen. De tweede wedstrijd verliep iets moeizamer, maar uiteindelijk moest ook GSV Amersfoort er aan geloven: 33-23. De laatste wedstrijd tegen koploper Ba rons uit Breda werd na een felle wedstrijd nipt verloren met 31- 29. De topscorer van RBVM was Mark Aalders met 34 punten. Het eerste kwartier van de wed strijd gebruikten de beide elf tallen vooral om elkaar af te tas ten. Arnemuiden dook daarbij met Jack de Smit en Walter Crucq een paar keer gevaarlijk op voor het doel van Alwin van Dongen. Maar de afronding was niet goed. Ook Rilland creëerde kansen. Martijn van Elzakker schoot in de 24e minuut een vrije trap over. Een minuut later was Jacco Baas dichtbij een doelpunt na een voorzet van Ar jan Koopmans. De wedstrijd was niet boeiend, maar wel hard. Beide ploegen begingen veel overtredingen en scheidsrechter Nefs floot tallo ze keren de wedstrijd af voor blessurebehandelingen. Vlak voor rust zette Rillandia een of fensief in om de openingstreffer te forceren. Arnemuiden profi teerde van de ruimte die daar door ontstond. Bij een uitbraak van Jack de Smit, die in de 43e minuut op het doel van Rillan dia afstormde, ging de defensie van Rillandia in de fout. De aan valler werd neergelegd en de scheidsrechter wees terecht naar de elfmeterstip. De Smit nam zelf plaats achter de bal en knalde hem recht door het mid den in de netten: 0-1. Het begin van de tweede helft leek de wedstrijd aan spanning te winnen. De spelers reageer den feller op elkaar en de emo ties laaiden zo nu en dan hoog op. In de 62e minuut legde scheidsrechter Nefs de wed strijd stil om demonstratief zijn veters te strikken. Rillandia- -spits Arjan Koopmans kon dat niet echt waarderen en maakte er een opmerking over. Dat kwam hem op een gele kaart te staan. Gepikeerd De aanleiding tot de strafschop van Arnemuiden: Jacky de Smit wordt vastgehouden en zal even later vanaf elf meter raakschieten: 0-1. foto Willem Mieras Althans, iedereen dacht dat de kaart voor hem was. Maar na de wedstrijd meldde de scheids rechter desgevraagd dat hij aan Rillandia-spelers Jacco Baas en Richard van der Roest geel had gegeven. En dus niet aan Ai-jan Koopmans. In de be stuurskamer volgden daarop vragen richting de scheidsrech ter. Deze reageerde gepikeerd en hield vol secuur te zijn geweest. Een hoekschop in de 65e minuut leverde wat gevaar op voor het Arnemuiden-doel. Met wat ge luk kwam de bal voor de voeten van Richard van der Hoest. Die nam de bal in een keer op de voetbalschoen en schoot hem door de benen van Arnemuiden- doelman Lennard Meul meester. Een Arnemuidse verdediger probeerde de bal nog van de lijn te tikken, maar stond op het ver keerde been: 1-1. „Gezien de wedstrijd is 1-1 een terechte uitslag", analyseerde doelpuntenmaker Van der Hoest na de wedstrijd. „Maar spectaculair was het allemaal niet. Je merkt dat de onzeker heid of een wedstrijd wel of niet doorgaat invloed heeft op het spel." Ook Arnemuidenaar Cor- né van Belzen vond het geen grootse wedstrijd. Maar tevre den over de uitslag was hij niet. „Bij de tegengoal hadden wij veel pech. Arnemuiden maakte volgens mij meer aanspraak op de overwinning." Trainer Wim Davidse van Arne muiden sprak van een heel moeilijke partij. „Dat was te wijten aan de grasmat en een scheidsrechter die veel op zijn fluit blies. Daardoor bleef de wedstrijd op slot zitten. Nee, dit was geen reclame voor het voet bal." Omdat Kapelle in een uitwed strijd Terneuzense Boys met 4-2 bedwong, is er nog geen beslis sing gevallen in de strijd om de tweede periodetitel. Rillandia moet volgende week in en tegen Dinteloord minstens een punt verdienen om die prijs veilig te stellen. Rillandia-Arnemuiden 1-1 (0-1). 43. Jack de Smit 0-1 (strafschop); 65 Richardvan der Hoest 1-1. Scheids rechter: P.M. Nefs (Bergen op Zoom Gele kaarten: Jacco Baas, Richard van der Roest (Rillandia), Cor Schroevers, Nilles Pruijmboom (Ar nemuiden). Aantal toeschouwers: 350 Rillandia: Alwin van Dongen, Ed win Clement, Peter Kepers, Corne Nuyes, Jacco Baas, Richard van der Hoest, Giel Dubbeld, Michiel van Trijen, Arjan Koopmans, Martijn van Elzakker, Hakim Didi (86. Ra mon Schouten). Arnemuiden: Lennard Meulmees- ter, Ronme Moerdijk, Nilles Pruijm boom, Peter Bil, Walter Crucq, Cor ne van Belzen, Corjan Marijs, Leon van Belzen, Jack de Smit, Cor Schroevers, Marinus Baas. door Daaf Kasse MIDDELBURG - De Middel burgse damclub heeft de com petitie zaterdag afgesloten met een 11-11-gelijkspel tegen de Gorinchemse damclub. Na een wisselvallig seizoen, waarin zwakke en goede wedstrijden elkaar afwisselden, is het team op de zevende plaats geëindigd in de tweede klasse D. Het resultaat van zaterdag mag verdienstelijk worden ge noemd, omdat tegenstander Gorinchem nog volop in de race was voor de tweede plaats, die recht zou geven op deelname aan de nacompetitie. Toch had er voor Middelburg meer in ge zeten dan het gelijkspel. (W aal was de partij van PietNid wenhuijzen, die in eenprahU gewonnen stand na een onnodj. ge afruil verrast werd door«f damcombinatie. Jan Moens zorgde aan het zesde bord voor compensatie door fc profiteren van een ernstige fort van zijn tegenstander. Gorin chem heeft al jaren een aantal spelers van naam aan de hoog. ste borden, maar de Middelb^ gers slaagden er goed in mannen af te stoppen. Heel sterk was het optreden vanJaan de Jonge, die Theo Voorspui topscorer in de tweede klasseD in grote moeilijkheden b maar tenslotte toch in remise moest berusten. door Wim Broekhoven VLISSINGEN - Koploper Heinkenszand verspeelde in de vierde klasse A van het zater dagvoetbal twee kostbare pun ten door tegen Colijnsplaatse Boys met 0-0 gelijk te spelen. Borssele kwam door een simpe le 5-1-zege op Mevo iets dich terbij. Nieuwland werd door de 2-1-zege op Wemeldinge de gro te winnaar van het weekeinde, want de ploeg heeft nu de beste papieren voor de tweede perio de. In 4B ging slechts één wed strijd door: Wolfaartsdijk won comfortabel met 3-0 van DVO'60. Colijnsplaatse Boys-Heinkens- zand 0-0: De thuisploeg liet het initiatief aan de bezoekers, die echter alleen in het laatste kwartier van de stevige wed strijd duidelijk sterker waren. De koploper creëerde ook toen eigenlijk geen enkele echte doelkans, waardoor de magere wedstrijd een bloedeloze 0-0 opleverde. Borssele-Mevo 5-1: William Boone tekende halverwege de eerste helft voor de 1-0 en de 2- 0, waarmee Mevo eigenlijk al geklopt was. Martijn de Graaf maakte er vijf minuten voorrus eerst nog 3-0 van, voordat Pai trick Renger na een uur s«l voor de 3-1 kon zorgen. Mei treffers van William Boone (65e minuut) en Hicham el Jadidj (70e minuut) lieten Borssele a daarna geen twijfel over be- staan wie de betere ploeg was. Wemeldinge-Nieuwland p* De thuisclub had bij rust moe ten leiden, maar Ronnie Zuid-, dijk schoot vijf minuten voot rust een strafschop, toegekend na het neerleggeh van Richard Schouten, huizenhoog oven Tien minuten na de thee tekende Bart Jan Kroes voor 0-1 en vijl minuten later maakte Carsten Feleus er ook nog 0-2 van, Ze ven minuten voor tijd werd he via Boy Priem met een 'fladder- schot' wel 1-2, maar verder kwam de thuisploeg, overige volkomen terecht, niet. Wolfaartsdijk-DVO'60 3-0: D| openingsfase was voor de thuis club en de 1-0 vanb Stefan Wei terweel was dan ook verdien Tot aan de rust speelde D\ goed mee, maar na de theewi de thuisclub opnieuw sterka Via Leon Tavernier en Han Fluit werd het 3-0. door Joop van den Oudenhoven ZIERIKZEE - Voor de Zeeuwse teams die in de landelijke com petitie driebanden in actie kwa men, was weinig succes wegge legd. 3BSD 2-As-It-Is Software 2-6: Het team uit Zienkzee had ge hoopt tegen de Rotterdammers de aansluiting met de midden moot te kunnen bewerkstelli gen. Dat ging niet door. Door de nederlaag is een langer verblijf in de derde divisie moeilijk ge worden. Piet Kox won, 20-25 na 53 beurten. Sjaak de Visser bleek echter uit vorm tegen Harreman en verloor kansloos, 25-12 na 43 beurten. Philip van der Male ging na een desastreu ze start nog wel in de achtervol ging maar kwam te laat nog aanspraak op de winst te kun nen maken, 30-21 na 45 beur ten. Jan Suykerbuyk kon het ook niet bolwerken. Toen zijn tegenstander Van Eys in drie beurten elf punten maakte, was de partij beslist. Böhnke Plafonds-DGV Euro Ginseng 5-3: Ondanks de perso nele problemen (het team uit Rilland kon over slechts drie spelers beschikken) kwam de ploeg nog dicht bij een goed re sultaat. Jan Westdorp verloor kansloos van Hensen, 30-13 na 40 beurten. Piet Raas speelde een puike partij tegen Ponsioen en haalde in 41 beurten de volle winst, 25-19. Piet Schrier was dicht bij de zege en daarmee bij een remise voor zijn ploeg. Bij een 28-23-voorsprong viel hij echter stil. Zijn tegenstander profiteerde. Een remise (30-30) was het gevolg waardoor de winst in Oosterhout bleef. Ook Euro Ginseng ziet de kansen op behoud in de derde divisie ver der slinken. door Jos van Belzen VLISSINGEN - Via een duide lijke 4-1-zege op Luctor'88 heeft Hansweertse Boys weer een concurrent in de titelstrijd in de vijfde klasse van het zon dagvoetbal van zich afgeschud. Hansweertse Boys-Luctor'88 4- 1: Ondanks het gemis van enkele vakantie vierende spelers na men de bezoekers via Serge de Blaeij al binnen twee minuten een 1-0-voorsprong. Lang kon den zij hiervan niet genieten, want vier minuten later maakte Frank Quakkelaar gelijk. 1-1. Kort voor rust schoot Robin Scholten de thuisploeg op een 2- 1-voorsprong. Na rust kwam de voorsprong niet meer in gevaar en kon Hansweertse Boys via Adil Fertoute en Jacky Kaijser verder uitlopen naar een 4-1 -ze ge. Lewedorpse Boys-Vivoo 3-2: Een sterk gestart Lebo kwam na een kwartier op voorsprong door Jan Verton. Nog voor rust kwamen de bezoekers langszij via Danny Brijsinck. In de twee de helft waren de beste kansen voor de thuisploeg, waarvan er twee werden benut door Jan Verton en Jacco Murk: 3-1. Na- Biljarten dat Martijn van den Berg in de 85e minuut 3-2 had aangete kend werd het toch nog even spannend, maar Lebo wist de voorsprong vast te houden en revancheerde zich hiermee voor de 7-0-nederlaag tegen Vivoo eerder dit seizoen. ARKEL - Motorcrosser Henk Buijs uit Oost-Souburg mengde zich bij een wedstrijd in Arkel in de strijd om de podiumplaatsen. In de 125cc-klasse junioren fi nishte hij in de eerste manche als eerste en in de tweede man che ondanks een val als tweede. In de 125cc-klasse jeugd was Adriaan de Visser uit Westka- pelle de beste Zeeuw met een 2e en een 5e plaats. Martin Stroo uit Oost-Souburg eindigde net als Ramon Koole uit Middel burg kort achter De Visser. In de 125cc-klasse senioren streed Nikkie Huiszoon uit Vlissingen lange tijd mee in de voorste ge lederen. Door een val finishte hij als achtste. In de tweede manche werd hij vijfde. door Ron de Waal GOES - Pas na de allerlaatste speelronde, die over twee weken op het programma staat, zullen de korfballers van Tjoba zeker heid hebben over handhaving in de over gangsklasse. In de laatste thuiswedstrijd van het seizoen had de ploeg uit 's-Heer Hendrikskinderen zaterdag een belangrijke stap in de goede richting kunnen zetten, maar kon tegen Excelsior uit Delft geen vuist maken: 11-15. Zo simpel als de opdracht luidt voor Tjoba, is het in werkelijkheid absoluut niet. Over twee weken zal in de uitwedstrijd bij mede degradatiekandidaat KCC/van Santen ge wonnen moeten worden om degradatie af te wenden. Ook Avanti uit Pijnacker. dat vol gende week nog een inhaalwedstrijd speelt bij datzelfde KCC, is nog volop verwikkeld in de degradatiestrijd. Als Tjoba niet heel snel weet af te rekenen met de mindere periode waarin het ver keert, dan zou de ploeg van trainer Wilko Fokke weieens het kind van de rekening kunnen worden. Al weken zit Tjoba in de hoek waar die klappen vallen, vooral omdat de personele bezetting bij de vrouwen met de week lijkt af te nemen en er bij de mannen diverse spelers met een vormcrisis kampen. Tegen Excelsior ontbraken niet alleen As- trid Koole (vakantie) en Jolanda Kole (zwangerschap), maar liepen ook aanvoer ster Anita Cijsouw en Ilse Boogaard in het veld met de nodige fysieke ongemakken. „In principe zijn we de laatste acht weken al niet compleet op de training", was het ex cuus van trainer Wilko Fokke. „Ook van middag waren er tot kort voor aanvang van de wedstrijd nog onzekerheden over onze samenstelling. Dat werkt natuurlijk niet positief." Wat Fokke echter wel van zijn groep mag verwachten, is dat er onvoorwaardelijk ge streden wordt voor iedere bal. „En dat ge beurde vanmiddag dus juist niet", moest reserve-aanvoerder Mark de Schipper na afloop bekennen. ..Ook de spelers die nor maal gesproken de kar moeten trekken, lie ten het pijnlijk afweten. Alles bij elkaar wordt het dan gewoon iets te veel", aldus De Schipper, die als één van de weinigen wel een kleine voldoende scoorde. Hij zette Tjoba in de derde minuut voor de enige keer op voorsprong: 1-0. Na de goede start werd het al heel snel duidelijk dat Tjo ba een lastige middag tegemoet zou gaan. De zekerheden waren ver te zoeken, terwijl ook de overtuiging ontbrak. Kortom, Tjoba zat muurvast en zou in het verdere verloop van de wedstrijd ook niet meer in de wed strijd komen. Frank en vrij Excelsior, dat frank en vrij kon spelen, maakte dankbaar gebruik. Na twintig mi nuten stond er een onthutsende 7-1-voor- sprong voor de bezoekers uit Delft op het scorebord en was het muisstil geworden op Anita Cijsouw van Tjoba (links) duelleert om de bal met een speelster van Excelsior. foto Willem Mieras de tribunes van Sportpunt Zeeland. Via Mark de Schipper en Wilfred van der Meer vertoonde Tjoba lichte tekenen van herstel (3-7), maar daarna was het toch weer Ex celsior dat zich naar een riante voorsprong bij rust speelde: 4-9. Wilfred van der Meer bracht met drie op eenvolgende treffers weer even hoop (7—11), maar ook dat bleek een opleving van korte duur. Nadat Jojanneke Fokke voor de enige 'vrouwengoalvan Tjoba had gezorgd, liep Excelsior weer uit naar een verschil van zes: 8-14. De onvermijdelijke nederlaag (11-15) bleef uiteindelijk nog redelijk binnen de perken, Teamcompetitie district Walcheren de Bevelanden. Klasse B1 driebanden klein: OBK 1 - VEGABV 1 5-2; LBV 1 - ALM 1 2-5;Onda 1 - DeSportvisseri 5-2;LBV2 - De Sportvisser 1 2-5; Scheldezicht 1 - VEGABV2 0-7; VEGABV 1 -Scheldezicht 1 2-5; De Herberg 1 - BVZierikzee 16-1; BV Jacobs 1 - LBV 2 6-1Klasse B2A: LBV 3 - Delta 1 5-2; ALM 2 - OBK 2 2-5; Schel- dezicht2-DeVierLinden 1 3-4;Onda2- De Sportvrienden 1 7-0. Klasse B2B: 't Raedthuys 1 -OHGL1 2-5; LBV 4- OBK 3 5-2 Drieb. De Kroon 1 - De Toekomst 1 7-0; VEGABV 3 - Drieb. De Kroon 1 2-5; DOSov. 1 - OKK 1 2-5; De Toekomst 1 - TOG 1 5-2. Klasse C1 Libre kl.en kader 38/2: VEGABV 4 - Windenburg 1 4-3; Windenburg 2 - ReHaWe 1 5-2; VEGABV 6 - DOSnieuwk. 1 2-5. Klasse C2A: Avon tuur 2 - De Toekomst 2 5-2; Onda 4 - 't Raedthuys 2 0-7; De Sportvisser 3 - Scheldezicht 3 2-5. Klasse C2B: OBK 4 - Dampoort 1 2-5; ReHaWe 2 - 't Raedt huys 3 4-3De Toekomst 3 - OHGL 2 5-2. Klasse C3: OHGL 4 - HIO 2 5-2; SNA 1 - OHGL 3 0-7; ALM 3 - Delta 3 0-7; De Her berg 3 - OBK 5 2-5 Klasse C4A: Delta 4 - Scheldezicht 4 3-6; Dampoort 2 - LBV 5 4-5; De Vier Linden 2 - DOSov. 2 2-7; ALM 4 - OKK 2 7-2; VEGABV 8 - De Toe komst 4 5-4; De Herberg 4 - TOG 3 7-2. Klasse C4B: TOG 4-OKK 7711-8; Delta 5 - De Herberg 5 4-5; Onda 5 - ALM 5 4-5; De Herberg 5 - Onda 5 7-2; Avontuur 3 - De Sportvisser 47-2. Klasse C5: 't Raedt huys 4 - VEGABV 9 2-7; Onda 6 - OKK 3 4-5. Bowling maar maakte het er voor Wilko Fokke niet makkelijker op. Over twee weken zal zijn ploeg uit een ander vaatje moeten tappen: „Scherp trainen en er voor zien te zorgen dat iedereen zich uitsluitend inzet voor het teambelang", wist de trainer. Voor Fokke is het te hopen dat het Bevelandse publiek als één blok achter zijn ploeg gaat staan en dat de negatievelingen die hem na de nederlaag meedeelden dat de degradatiewedstrijd al gespeeld was, thuisblijven. Tjoba-Excelsior 11-15 (4-9). Scores Tjoba: Mark de Schipper 4, Wilfred van der Meer 4, Jojanneke Fokke, Gerben van Boven en Mark-Peter van der Meer allen 1 Bowling Vereniging Middelburg. Maan dagleague: Kwik kwek kwak - Pelgrim 1- 3, Eurocars - Fine line tattoo 4-0, Proshop - Computer service 4-0, Glazenwasserij Zuid - E-property 3-1, Spruyt - Pets place 4-0, Kapsalon Duck - van Akkeren 2-2. Stand na 63 games: van Akkeren 54, Pets place 53, Imtech 52.5, Glazenwasserij Zuid 52.5, Proshop 50, Computer service 48.5, Spruyt 48, Hertel service 42, Kwik kwek kwak 40.5, Pelgrim 36.5, Eurocars 33.5, Kapsalon Duck 31, E-property 29, Fine line tattoo 12. Dinsdagleague: Suzu ki - Boogaard 2-2, Hoveniersbedrijf Sou burg - The unknown 2-2, Lammers - van der Zwan 1-3, Rechterhand - Toyota de Jonge 3-1, Pulse audio - Risa bevest. 3-1. Stand na 60 games: van der Zwan 53, Pulse audio 52, Toyota de Jonge 51.5, Suzuki 49, Boogaard 40, Rechterhand 40, Hoveniersbedr. 35.5, Lammers 32, Risa bevest. 26.5, The unknown 20.5. Woens dagleague: Johns - Auto Louwerse 4-0, Van Kampen schoenen - de Voogd 0-4. Schrobbelerke - Theo maakt 't 4-0, Posei don - Full house 3-1, Morena - Biggekerke 3-1, Vergosport- Herwegh 1-3, M&O be- dr. - Timmermans 4-0, Taekwondo - Zan- VLISSINGEN - Alfonds/Zuid- west Negen en Domburg hebben zich geplaatst voor de bekerfi nale futsal in de regio Walche ren. Zuidwest Negen bereikte de eindstrijd door een 7-5-over- winning op VZV/Hydrofa en Domburg behaalde een 6-2- winst op de formatie Bij de Punt. De finale wordt woensdag 12 maart gespeeld in sporthal Baskensburg in Vlissingen, aanvang 21.00 uur. dee en de Kuyper 1-3. Stand na a games: Herwegh 61, Schrobbelerke! Morena 57, van Kampen schoenen5l de Voogd 51, Poseidon 49.5, Zandee de Kuyper 45, Full house 43, M&O bedt 41, Theo maakt 't 40, Taekwondo! Johns 34, Biggekerke 28.5, Timmerma» 26.5, Auto Louwerse ,18. Donderdagl» gue:Fonsies-Kruitmolen3-1,AutoRaw EPZ 2 3-1, de Rekening - Eastman!) EPZ - Wondergem 0-4. Stand naü games: Wondergem 60, Fonsies Kruitmolen 46, Auto Ram 38, de Rekt ning 37.5, EPZ 2 31, EPZ 31, EastmJ 29.5. Futsal Regio Walcheren. Eerste klasse: Emerjj - VZV/Hydrofa 2-6, Hebusport - Allow /Zuidwest negen 2-7, Westkapelle Tul centrale 5-7, Arnemuiden - Domburg5i Jong Ambon - Bij de punt 3-4. Stand:# onds/Zuidwest negen 18-46, TaxicentJt Ie 18-44, Domburg 18-43, Arnemuidi 18-25, Oostkapelle 17-24, Murre/deV» ser 17-24, Hebusport 18-22, BijdepJ 18-19, VZV/Hydrofa 18-17, Jong Am» 18-16, Westkapelle 18-15, EmergolB-H Tweede klasse: Torna - WEA H VZV/Hydrofa 2 - de Dwaes 10-5. D«* klasse: Domburg 2 - Vanuus/ABCfca 9-6. Vierde klasse: Uiterton - SSVW4) VPV - EPZ 3-5, Dekker/Tramper-Bi groep 5-0. Vijfde klasse: fc Mimatux Torna 2 5-7, Vanuus/ABC decor 2 d Goede vrienden 4-10, Uiterton 2 f>M advocaten 12-3, VAW 2 - Café Albatros! 3, fc Zeeland - Atofina 3-8, Gouwegluyt Westkapelle 3 8-3. Stand: Atofina IWl Uiterton 2 18-40, Goede vrienden 18S fc Miniatuur 18-33, VAW 218-32,Café# batros 18-27, Gouwe gheyt 18-25,Vlast kapelle 3 18-22, Torna 2 18-18. Vait uus/ABC decor 2 18-15, fc Zeeland 1811. NDW advocaten 18-8. Zesde klasse Jong Arnemuiden - fc Laurens38-1,Ban ner advies - Schinkel assurantie 3 M Janse - Westkapelle 4 5-5, Draadkrab bers 2 - Uiterton 3 8-5, ProvincieZeeland- VZV/Hydrofa 4 5-4, v. d. Sluis grondwerk - Domburg 3 1-11. Stand: Partner advies 18-49, Jong Arnemuiden 18-45, Oom- burg 3 18-40, Schinkel assurantie 31! 38, VZV/Hydrofa 4 18-26, WestkapelM 18-26, Provincie Zeeland 18-22, Janse 18-21, v.d. Sluis grondwerk 18-15.Uiter ton 3 18-11, Draadkrabbers 2 18-11 «j Laurens 3 18-8. Volleybal Goes. Recreatieve competitie. Poule (mannen): Wonderboys-WEA 2-1,IA* HHK (H1) 2-1, De Bongerd (H)-WRM WE A-Wonderboys 3-1. Poule B Ije mengd): Mengelmoes-Recretantes 3D. HHK (H2)-De Brug 1 3-1, Oostersche» Coll-De Brug 2 3-1, Wolphaartsdijk™ (H2) 0-4, Wolphaartsdijk-De Brug 23-1 Poule C (vrouwen): Café Baarends-^ Kattendijke2-1, BOK-De BongerdlDIH HHK-De Vierlinden 2-1. J Standen. Poule A: VVR 16-30, WEA 18, Wonderboys 17-17, De Bongerd 15, I Am 17-15, HHK 16-5. Poule B:M* 14-24, Oostersch Coll 15-21, Recretar» 14-20, Mengelmoes 14-19, Wolp^ dijk 12-6, De Brug 1 15-6, De Brug2'»i Poule C: Café Baarends 15-23, HH.< 21, VC Kattendijke 15-21, Goedemorc* 14-14, De Bongerd 15-9, BOK 15-B," Vierlinden 14-6. maandag- Dammen PZDB-bekercompetitie. VoorrondeweJ strijd: Aagtekerke 3 - PWG 's-Gravenp» der 2. Aanvang: 19.30 uur. Eerste divisie: Helmond Sport-Haan® proverK0

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 18