www.pzc.nl/adverteren PZC zoekt professionals REGIONAAL VERKOOPLEIDER HORECA Vakanties met het Reumafonds [Reumafonds rnmmrnmmmm HElMERSWAAL ■gSIIIRSRBiRH 1 Medewerker m/v Re www.pzc.nl/service ^VERTEGENWOORDIGER Sanitairverkoper m/v Chauffeur/ Magazijnmedewerker m/v Justion Subsidie adviseur Junior secretaresse Hoofd financiële administratie Justion zaterdag 22 februari 2003 Sligro is één van de grootste nationale spelers in de markt voor professionals met een zwaar accent op horeca, (bedrijfs)catering en grootverbruik. Een compleet assortiment food (inclusief dagvers) en non food wordt in zowel zelfbediening als bezorging aangeboden. Voor de regio Vlissingen zijn wij op zoek naar een Als regionaal verkoopleider bent u na een korte maar gedegen inwerkperiode geheel zelfstan dig, doch in nauwe samenwerking met de vestigingsdirecteur verantwoordelijk voor acquisitie, pakketuitbreiding en relatiemanagement richting horeca-, catering- en grootverbruikklanten. Uw werkzaamheden komen tot uiting in omzet, marge, goede communicatie en klantenloyali teit. U heeft ruimte voor eigen inbreng, onderhoudt en verdiept bestaande relaties en door een juiste benadering zorgt u voor nieuwe afnemers. Door koppeling van commercieel talent en horecagevoel boekt u resultaten. Functie-eisen Je hebt minimaal een opleiding M.H.S.,of een gelijkwaardig denk- en doe-niveau.Je bent in het bezit van een rijbewijs en je hebt een aantal jaren ervaring in een com merciële buitendienst functie. Daarnaast ben je een representatieve door- zetter die op vele niveaus goed, creatief en bovenal zakelijk Sligro kan promoten en verkopen. Je durft initiatief te nemen, bent licht eigenwijs, open communicerend en je hebt de wil om te win nen.Tenslotte ben je woonachtig in de regio van Vlissingen of je bent bereid daar te gaan wonen. In de Sligro Food Group N V. zijn foodservice- en food retailbedrijven actief, die zich direct en indirect richten op de totale Nederlandse markt van de etende en drinkende mens. Dit geschiedt volgens een multi-channelstrategie met verschillende verkoop- en distributie vormen (zelfbediening en bezorging) en via verschillende distributiekanalen. Foodretail Prisma Food Retail B.V. belevert circa driehonderdvijftig zelfstandige ondernemers via vijf, qua oppervlakte en marktbenadering verschillende, winkelformu les (Golff. MeerMarkt. Attent. Zomermarkt/Rekra en Milo). Dit multi-format-principe maakt een scherpe afstemming op lokale marktomstandigheden mogelijk.» EM-TÉ Supermarkten 8.V. exploiteert zelfstandig 11 grote supermarkten en slijterijen in midden-Brabant en streeft naar regionaal marktleiderschap. Foodservice Sligro B.V. richt zich via zelfbediening en bezorging van uit 34 grootschalige vestigingen op horeca, grootverbruikers, bedrijfsrestauratieve afnemers en kleinschalige retailbedrijven. Van Hoeckel Grootverbruik B.V. bewerkt nationaal de institutionele markt via leveringen aan de zoge naamde non-profitmarkt, waaronder ziekenhuizen, verpleeg- e gingshuizen, de seniorenzorg en het Nederlandse lege Rosenberg Import B.V. belevert door middel van exclusieve verte genwoordigingen het topsegment van de zoetwarenmarkt. Fresh food Sligro Fresh Partners richt zich samen met verspartners en deelnemingen (Smit Vis 100%, Smeding AGF 49%) vanuit vijf regionale verscentra (RVC) op de meest efficiënte en voedselveilige logistieke dienstverlening van dagverse producten voor alle Sligro Food Group activiteiten. Ruim 50.000 verschillende food-, semi-vers-, dagvers- en aan food gerelateerde non- foodartikelen zijn veelal permanent op voorraad, waardoor onze afnemers snel kunnen worden beleverd. In samen hang hiermee worden bovendien commerciële en bedrijfseconomi sche diensten geleverd, van complete franchise tot verzekerings-1 opleidingsarrangementen. Binnen de Sligro Food Group-bedrijven wordt intensief gestreefd naar het delen van kennis en het benutten van substantiële schaalgroottevoordelen. Gezamenlijke inkoop en het gezamen lijk gebruik van exclusieve merken, gecombineerd met een direct en gedetailleerd margemanagement leidt tot toenemende brutomarges. Vermindering van operationele kosten wordt bereikt door een permanent strakke kostenbeheersing en een gezamenlijke logistieke stra tegie. Groepssynergie wordt verder bevorderd door de uitbouw van gezamenlijke IT-systemen, door gezamenlijk vastgoedbeheer en door concern management development. Medewer kers krijgen de gelegenheid hun talenten te ontplooien en zich optimaal te ontwikke len. Innovatie, training en de ontwikkeling van persoonlijke groei zijn hierbij Voor meer informatie omtrent de functie kunt u ook bellen met ior al haar stakeholders. Over het jaar 2002 is een omzet gerealiseerd van €l .299 miljoen met een nettowinst van €37 miljoen. Het gemiddeld aantal personeels leden op fulltime basis bedroeg 2.561. Interesse Geïnteresseerden kunnen binnen twee weken hun schriftelijke sollicitatie, voorzien van een recente pasfoto en onder vermelding van vacaturenummer 03-037 richten aan: Sligro bv, t.a.v. Ine van Lith, afdeling P&O, postbus 47, 5460 AA Veghel of mail naar personeelszaken@sligro.nl Meer weten Dhr. M. van Dinther, nationaal verkoopleider horeca, tel. (0413) 34 35 00. Sterk in beweging Het Reumafonds organiseert al 45 jaar onbezorgde vakanties voor mensen met reuma. Ook heeft het Reumafonds een eigen vakantiecentrum Groot Stokkert op de Veluwe. Bestel de vakantiegids 2003 en/of de brochure Groot Stokkert via onze afdeling reizen. T 020 589 64 85 ma t/m vrij tussen 08.30 -16.00 uur GEMEENTE De gemeente Reimerswaal is een aantrekkelijke plattelandsgemeente. gelegen tussen Ooster- en Westerschelde. De gemeente heeft ruim 20.000 inwoners, verdeeld over zeven woonkernen. Daarvan is Yerseke zowel nationaal als internationaal bekend vanwege haar oester- en mosselcultuur. De gemeentelijke organisatie is sterk in ontwikkeling. Hierbij staan de uitgangspunten klant-, mens-en resultaatgerichtheid in combinatie met kosten- en kwaliteitsbewustzijn op de voorgrond. De gemeenfej sinds kort overgestapt naar een organisatie bestaande uit een sector Grondgebied, een sector Inwon^ en een Bestuursdienst. Binnen deze sectoren wordt door de diverse afdelingen vormgegeven aan de werkzaamheden van de gemeente. Bij de gemeente Reimerswaal werken ongeveer 150 mensen. Door het vertrek van een collega op de afdeling Financiën zijn wij op zoek naar een enthousiaste code 1.1.40) 0.6 fte (24 uur per week) Functie-inhoud: Het betreft een functie op het terrein van de gemeentelijke belastingen. De functionaris levert gegevsnj aan voor de onderdelen onroerende-zaakbelastingen, afvalstoffenheffing, rioolafvoerrecht en honden belasting. De gegevensbestanden moeten up to date worden gehouden en met burgers wordt corres pondentie over deze belastingen gevoerd. Alle betalingen moeten worden verwerkt in de belastingadministratie en dat betekent dat er nauwkeurig werk geleverd moet worden. Accuratesse is dan ook een vaardigheid die bij de kandidaten aanwezig moet zijn. Verder wordt van de functionaris verwacht dat hij/zij aanmaningen controleert en doorzendt, verzoekj om een betalingsregeling afwerkt, informatie verstrekt aan belastingplichtigen (telefonisch en monde ling) en overleg pleegt met de deurwaarder over dwanginvorderingen. Oude Plein 1 Postbus 70 Tel.: Fax: Internet: E-mail: 4416 AK Kruiningen 4416 ZH Kruiningen (0113) 395 000 (0113) 395 333 www.reimerswaal.nl gemeente@reimerswaal.nl Functie-eisen: We verwachten minimaal een havo-opleiding, accuratesse in het verwerken van gegevens, goede contac tuele vaardigheden in de contacten met burgers en een normale kennis van het gebruik van de computet Salaris: Voor deze vacature geldt schaal 5 met als begin- en eindsalaris 1.365,- en 2.105,- bruto per maand, bij een fulltime dienstverband. Inlichtingen: Nieuwsgierig geworden en wil je meer weten over de inhoud van de functie, neem dan contact op met Wim van Pelt, hoofd afdeling Financiën. Hij is te bereiken op telefoonnummer (0113) 39 52 53. We nodigen je graag uit om te reageren. We ontvangen graag een sollicitatiebrief met CV. Een sollicitatieformulier zal je daarna worden toegezonden. Sollicitaties kunnen, tot 14 dagen na verschijning van dit blad. worden gericht aan het college van burgemeester en wethouders van Reimerswaal. Postbus 70. 4416 ZH Kruiningen Vermeld op de brief en enveloppe de code BD 1.1.40. Reageren via e-mail? Dat kan op e mailadres gemeente@reimerswaal.nl. Vermeld ook hier de code BD 11.40. 'r Oude L&ndr Wij zijn een jong trendy restaurant, op een camping in Cadzand. Om alles goed draaiende te kunnen houden, zoeken wij per direct: - Zelfstandig werkende kok m/v, - Medewerkers voor de bediening m/v, - Oproepkrachten m/v, - Parttimers m/v, - Keukenhulpen m/v. Denkt u dat u hiervoor de geschikte kandidaat bent en heeft u geen bezwaar om in het weekend te werken, neem dan contact op met Dhr. of Mevr. Dees, Camping Hoogduin Zwartepolderweg 1 4506 HT Cadzand Tel.: 0117-391235 Vanwege uitbreiding van onze bedrijfsactiviteiten zijn wij op zoek naar een M/V REGIO GOES U gaat werken aan de uitbreiding van onze klantenkring in de professionele markt. Binnen uw rayon brengt u ons bedrijf en assortiment onder de aandacht. Goes heeft tevens een uitgebreid keukenassortiment. Hiertoe werkt u nauw samen met een enthousiast team van medewerkers van de verkoop binnendienst en u rapporteert aan de vestigingsleider. U werkt in de frontlinies van ons bedrijf en wordt snel geconfronteerd met de resultaten van uw activiteiten. Wij vragen voor deze zelfstandige en afwisselende functie enthousiaste en flexibele kandidaten; U heeft tenminste een voltooide middelbare beroepsop leiding (meao/mts) U heeft aantoonbare ervaring in een commerciële functie U heeft bij voorkeur kennis van de materialen en van de markt waarop u zich gaat bewegen U bent communicatief zeer vaardig en tevens in staat om op verschillende niveaus te onderhandelen. U dient woonachtig te zijn in het rayon of bereid te zijn naar het rayon te verhuizen. Wij bieden u een goed salaris, aangevuld met goede secundaire voorwaarden (waaronder een auto van de zaak). Solliciteren: Uw schriftelijke sollicitatie, met vermelding van vacatu renummer GS1, kunt u binnen 14 dagen richten aan: Plieger B.V., t.a.v. de heer M.A.C. van Beurden, Postbus 10, 5300 AA Zaltbommel. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de vestigingsleider Goes de heer P de Haze, telefoon 0113 - 22 12 22 Plieger B.V. is een lan delijke groothandel in sanitair, verwarming, elektra en installatie materiaal, waar 750 medewerkers werkzaam zijn. Het centrale magazijn en hoofdkantoor zijn geves tigd in Zaltbommel. Daarnaast beschikt Plieger over 28 filialen in Nederland en een eigen expeditie. In 2002 is ThermoNoord toegevoegd aan de Plieger groep. Thermonoord is een technische groothandel, gespecialiseerd in warmtetechniek, warm watertechniek en kli maattechniek en beschikt over 6 filialen. Plieger levert uit haar assortiment van 80.000 artikelen aan installa teurs, loodgietersbedrij- ven en bouwmarkten. acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld www.plieger.nl Ace^de owi 6et Bruins sanitair en tegels zoekt versterking. Wie op zoek is naar een leuke baan in een klein team, kan bij ons terecht als: Als sanitairverkoper bij Bruins moet je beschikken over goede contactuele eigenschappen. De voorkeur gaat uit naar een vrouw in de leeftijd van 25 tot 35 jaar, maar ook anderen met een goede mentaliteit en verkoop ervaring worden uitgeno.digd te solliciteren. De functie chauffeur/magazijnmedewerker geldt voor 3 dagen per week, bij voorkeur dinsdag, donderdag en vrijdag. Je moet in het bezit zijn van het rijbewijs BE en geen 'negen tot vijf-mentaliteit' hebben. Voor beide vacatures geldt het als een pré dat je woont in de regio Goes e.o. - HEf| Wat bieden wij? De arbeidsvoorwaarden bij Bruins zijn goed, evenals je salaris. Verder ■Bm i werk je in een leuk team met vol- doende eigen verantwoordelijkheid. Stuur binnen 14 dagen een sollicita tiebrief met c.v. naar Bruins sanitair, tegels en keukens, t.a.v. Eric Bruins, Amundsenweg 2, 4462 GP te Goes. Amundsenweg 2 - 4462 GP Goes tel.: 0113-214049 - fax 0113-227433 KWALITEIT IS ONZE al meer dan 80 jaar! 013 FRAflNIE Aannemingsbedrijf FraanjdY Nieuwe Kraayerlsedijt| Postbus i. 4456 ZG LchuIkj Tel. 0113-615500 Fax 0113-$|| Email: info@fraanje.ni Fraanje BV is een zelfstandig aannemingsbedrijf met 120 medewerkers in vaste dienst wei bouwkundige werken realiseert in geheel Zeeland. West-Brabant en de Zuid-Hollandse eilanden. Ons bedrijf is zowel actief in de utiliteitsbouw als op de woningbouwmarkt. In verband met een sterke toename in de utiliteitsbouw hebben wij plaats voor zelfstandige vakbekwame medewerkers. Daarom zijn wij op zoek naar: ERVAREN VOORMAN/TIMMERMAN ALLROUND TIMMERLIEDEN Wij bieden u werkzaamheden in een goede sfeer, vast werk, een goed salaris, alsmede doorgroeimogelijkheden binnen ons bedrijf. Schriftelijke sollicitaties graag z.s.m.ar. de directie van Aannemingsbedrijf Fraanje bv. Postbus 14456 ZG Lewedorp Justion Adviesgroep onafhan- Adviesgroep Omdat wij sterk groeien, zijn wij op zoek naar kandidaten voor de volgende functies: (Parttime/fulltime) kelijkc. opererende adviesgroep die totaaloplossingen competenties juridisch, strategisch en organisatieadvies. Justion speelt daarbij voortdurend in op de relevante ma rktontwikkelingen. De functie In deze functie bent u sleeds op zoek naar subsidiemogelijkheden voor onze cliënten en ontwikkelt u in het verlengde hiervan nieuwe producten. Het opbouwen en onderhouden van (klanten(contacten maakt een belangrijk onderdeel uit van uw verantwoordelijkheid. U verstrekt advies aan klanten en onderhoudt contacten met de subsidieverslrekkers. Ook het voeren van de administratie, die uit bo vengenoemde werkzaamheden voortvloeit, behoort tot uw verantwoordelijkheid. Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met Dhr. Bram van Stel op tel.nr. 0118-674074 fulltime Het profiel Uw beschikt over minimaal HBO werk- en denkniveau en heelt minimaal drie jaar erva ring in een commerciële functie. U heeft er varing in het opbouwen en onderhouden van een relatienetwerk en beschikt over goede communicatieve vaardigheden. U bent bo vendien in staal zelfstandig te functioneren. Voor deze functie zijn wij op zoek naar een integere persoonlijkheid met een resultaat ge richte instelling. haarad\i»B De functie In deze functie staat de ondersteuning van het secretariaat centraal. De werkzaamhe den bestaan voornamelijk uit telefoonaan name, archiveren, correspondentie, bezoek ontvangen en diverse administratieve werk zaamheden. Deze functie is een ideale baan voor een beginnende secretaresse. Voor meer informatie over deze Cynthia Tres op Het profiel Je beschikt over een afgeronde secretares se-opleiding, een MBO werk- en denkni veau en kennis van het MS-office pakket. Je bent spontaan, representatief en commu nicatief vaardig, je bent vlot en weel van aanpakken! functie kunt u contact opnemen met tel.nr. 0118-674074 (parttime) De functie Voor deze functie zijn wij thans op zoek naar een parttime medewerker voor gemiddeld minimaal 16 uur per week. U dient er even wel rekening mee te houden dat de aard van de functie met zich brengt dat u periodiek meer dan genoemde 16 uur per week werkt. Om die reden wordt van kandidaten op dit punt dan ook de nodige flexibiliteit ver wacht. Afliankelijk van de ontwikkeling van ons bureau is het mogelijk dat genoemd aan tal uren in de toekomst structureel wordt uit gebreid. Als hoofd financiële administratie bent u verantwoordelijk voor de coördinatie van de gang van zaken ten aanzien van de gehele financiële administratie van de diver se werkmaatschappijen. Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met Dhr. Bram van Stel op tel.nr. 0118-674074 Justion Adviesgroep biedt een professionele werkomgeving waarin ruimte is voor eigen initiatief en persoonlijke ontwikkeling. De sfeer onderling is open en informeel. U houdt de Financiële activiteiten up to date, genereert management informatie, stelt jaar rekeningen en tussentijdse rapportages op, verzorgt belastingaangiften (LBA'PB/OB) en verzorgt zaken als verzekeringen, finan ciële prognoses etc. U adviseert de directie inzake financiële aangelegenheden. Het profiel U beschikt over een HBO werk- en denkni veau. U bent in het bezit van een SPD oplei ding of studerend hiervoor. U heeft ruime er varing in het zelfstandig voeren van meerde re financiële administraties U bent een prak tische doener en beschikt over goede com municatieve vaardigheden en heeft geen 9 tot 5 mentaliteit. Adviesgroep Heeft u interesse in een uitdagende functie bij een jong en groeiend bedrijf? Stuur dan uw sollicitatiebrief of e-mail met curriculum vitae naar: Justion Adviesgroep t.a.v. de heer A. M. J. van Stel Postbus 352 4330 AJ MIDDELBURG E-mail: info@iustion.nl Uw sollicitatie wordt uiteraard vertrouwelijk behandeld betrekking de adi» discipline juridisch, advies» niedinli* organisatie-ad* H fusie» bedrijfsovername en subsidie-ad"6,

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 44