ér PERSONEEL PZC www.pzc.nl/banen DEKKER Productmanager (fulltime) m/v Trader (fulltime) m/v Hoofd Bedrijfsbureau (fulltime) m/v INTERN ACCOUNT MANAGER (M/V) ALGEMEEN MEDEWERKER m SCHOONMAKER m VLEESBEWERKER j OLIEHANDEL POMPBEDIENDE Mobiele Uitdeuker stichting Jeugdzorg zeeland CASEMANAGERS/ JEUGDHULPVERLENERS M'v stichting Jeugdzorg zeeland PERSONEELSFUNCTIONARIS M/v zaterdag 22 februari 2003 De mossel- en oesterbusiness is boeiend en ook veeleisend. Daar weten wij bij Prins Dingemanse alles van. Prins Dingemanse is producent van verse schelpdieren en verwerkt deze bovendien in conserven, koel- verse en diepvriesproducten. In deze sector zijn wij al jaren toonaangevend .Wij leveren onze kwaliteits producten aan het supermarktkanaal en via de gespecialiseerde groothandel aan de horeca en de vis- speciaalzaken in heel West-Europa. In verband met uitbreiding van de commerciële afdeling zijn wij op zoek naar professionals die, samen met ons, Prins Dingemanse verder willen uitbouwen. Takenpakket: Signaleert trends in de markt en vertaalt deze naar mogelijkheden Beheert, onderhoudt en doet voorstellen voor de productportfolio Formuleert de marketingplannen en vertaalt deze naar de verschillende beleidsopties Wij vragen: HBO werk- en denkniveau Relevante ervaring als productmanager, bij voorkeur in de voedingsmiddelenindustrie Leidinggevende capaciteiten Goede communicatieve vaardigheden in woord en geschrift Flexibiliteit en zelfstandigheid Takenpakket: Formuleert het verkoopplan voor de betreffende productcategorie en voert dit uit. Signaleert en speelt in op ontwikkelingen in de markt Is omzetverantwoordelijk voor de desbetreffende producten Het betreft een gecombineerde binnen- en buitendienstfunctie Wij vragen: HBO werk- en denkniveau Commerciële ervaring Flexibiliteit en zelfstandigheid Goede communicatieve vaardigheden in woord en geschrift Goede kennis van Engels; kennis van Duits, Frans en Spaans is een pré Takenpakket: Verantwoordelijk voor de productie prognoses Stuurt de medewerkers logistiek en verkoop binnendienst aan Zorgt voor de coördinatie van de in- en externe logistieke stromen Wij vragen: HBO werk- en denkniveau, bijv. richting logistiek Leidinggevende capaciteiten Ervaring met planningsprocessen en logistieke automatiseringssystemen Goede communicatieve vaardigheden in woord en geschrift Voor alle functies bieden wij: Een prettige werksfeer in een inspirerende omgeving Goede arbeidsomstandigheden en een uitdagende loopbaanplanning Goede arbeidsvoorwaarden overeenkomstig met de zwaarte van de functie Heeft u interesse in een van de vacatures, stuur of mail dan binnen 10 dagen uw sollicitatiebrief met CV naar: Prins Dingemanse B.V.,t.a.v. mevrouwT. van Loon, afdeling Personeel Organisatie; Postbus 63,4400 AB Yerseke of naar: t.van.loon@prinsendingemanse.com. Voor meer informatie over de vacatures kunt u I Q mevrouw van Loon ook bellen op 0113-572910. Wilt u meer weten over Prins Dingemanse en onze producten bezoek dan onze website: www.prinsendingemanse.com Standard Glas is een dynamische, internationaal opererende handelsonderneming in vlakglasproducten. Dit familiebedrijf met 11 medewerkers realiseert een jaarlijks groeiende omzet in Latijns Amerika, Europa en Azië. Wij zijn op zoek naar een FULLTIME Functie-inhoud: - Het in teamverband organiseren, begeleiden en administreren van verkooptransacties - Dagelijks contacten onderhouden met leveranciers, afnemers en transporteurs Wat zoeken wij? Iemand met: - MBO+ /HBO werk- en denkniveau door opleiding en/of ervaring - Enkele jaren ervaring in een vergelijkbare functie strekt tot aanbeveling - Opleiding MEAO met enkele jaren werkervaring of HEAO CE HEA International Business and Languages - Beheersing van de Engelse taai in woord en geschrift is een vereiste, beheersing van de Franse en Spaanse taal is een pre - Ervaring in het werken met Windows en Office 97 applicaties - Flexibiliteit, accuratesse, organisatietalent en stressbestendigheid Wat bieden wij: - Een afwisselende en uitdagende functie in een jong een enthousiast internationaal opererend team - Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden Uw sollicitatie kunt u, binnen 10 dagen na verschijning van deze advertentie, richten aan: Standard Glas B.V. Postbus 12, 4484 ZG Kortgene of e-mail adres: public@standardglas.com Contactpersoon: dhr. P. S. Hollestelle, tel.: 0113-302055. ZEEUWSE VLEESHANDEL De Zeeuwse Vleeshandel B V. is een groothandel in vlees en vleesproducten, gevestigd in Middelburg. In een modern bedrijf ver werken wij varkens- en rundvlees voor supermarkten en slagerijen. Met onmiddellijke ingang hebben wij in verband met uitbreiding van de werkzaamheden vacatures in de functies van: In deze functie ben je samen met je collega's verantwoordelijk voor het inpakken van het vlees in kratten, het vacumeren van vlees en het ophangen van vlees aan haken. Tevens behoren diverse ondersteunende productiewerk zaamheden tot jouw taak Bij gebleken geschiktheid wordt de functie later uitgebreid met lichte snijwerkzaamheden De werkzaamheden omvatten het schoonmaken van kratten met de krattenwasmachine, het sorteren van kratten, het opgeruimd houden van het buitenterrein, het assisteren met het schoonspuiten van het productietruimte en het verrichten van algemene werkzaamheden De werktijden zijn op maandag en vrijdag van 11.00 tot 20.15 uur en van dinsdag tot en met donderdag van 12.00 tot 20 00 uur VARKENS- EN RUNDVLEES Voor het uitbenen van varkens- en rundvlees Voor alle functies geldt: Een 36- urige werkweek als basis Honorering volgens CAO Vleesgroothandel. Vroege aanvangstijden, (m.u.v. de functie van schoonmaker) Normale werkweek van maandag t/m vrijdag Goede secundaire arbeidsvoorwaarden Interesse in één van deze functies? Neem dan snel contact op met: Zeeuwse Vleeshandel B.V. Annemarie Bijl Elektraweg 15, 4338 PK Middelburg. Tel. (0118) - 63 73 36 of (0181) - 39 54 51 E-mail: zvhvlees@planet.nl Wij zijn op zoek naar: voor tankstation "Weizicht" in Grijpskerke Als onderstaande informatie je aantrekkelijk lijkt, vragen we je te solliciteren. Kenmerken van de functie zijn: Zelfstandigheid, werken in klein team, enthousiasme, accuratesse en verantwoordelijkheid. Dit alles in en een gemiddeld 37-urige werkweek. Wat je allemaal voor werk moet doen, vertellen we je graag in een persoonlijk gesprek. Je schriftelijke sollicitatie kun je, binnen 10 werkdagen na verschijnen van deze advertentie, sturen naar: Oliehandel Dekker B.V., t.a.v. de heer M. Dekker, Postbus 493, 4330 AL te Middelburg. GRIJPSKERKE: 0118-638960 - AXEL: 0115-564495 Ben jij degene die onze puzzel compleet kan maken Dan zijn wij op zoek naar jou!!! Wij zoeken namelijk een enthousiaste die ons team, dal gespecialiseerd is in uitdeuken zonder spuiten, komt versterken en onze puzzel compleet kan maken. Je komt te werken in jouw regio en gaat relaties bedienen bij hagelschade en andere schades. Ben jij gesteld op vrijheid Ben je daarnaast leergierig, flexibel, representatief en heb je ervaring met plaat werken? Dan bieden wc je een prima werkomgeving waarin we werken met de nieuwste apparatuur en laatste technieken en een bovengemiddeld salaris dat in overeenstemming is met je in^et en vakmanschap. Prima secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder auto van de zaak. Als je denkt het ontbrekende stukje te zijn binnen ons bedrijf, richt dan je schriftelijke sollicitatie aan onderstaand adres, ter attentie van W Hendrickx, dan nemen wij zo spoedig mogelijk contact met je op. Autoschade W&R De Poort 79 4411 PB Rilland tel: 0113556050 e-mail: autoschwnr@zeelandnet.nl www.carrera-waspik.nl Stichting Jeugdzorg Zeeland is een multifunctio nele organisatie voor jeugdhulpverlening met als werksoorten: (gezins)voogdij, jeugdreclassering ambulante jeugdhulpverlening, pleegzorg en pedagogj! sche preventie. In het kader van de invoering van de Wet op de Jeugdzorg wordt een nieuw Bureau Jeugdzorg Zeeland opgericht. In deze organisatie worden veel functies ondergebracht die op dit moment worden uitgevoerd door Stichtin Zeeland. Deze herstructurering zal medio 2003 worden afgerond. In verband met deze ontwikkelingen vragen wij: 32 - 36 uur per week (88,89% - 100%) Standplaatsen: Middelburg Terneuzen - vacaturenummer 03.02 Vooruitlopend op de invoering van de Wet op de Jeugdzorg, waarin de diver se functies binnen de Bureaus Jeugdzorg nader vorm zullen krijgen, hanteren wij een voorlopige functieomschrijving. Als casemanager/jeugdhulpverlener werkt u binnen de functies aanmelding, screening en casemanagement. De functie U beoordeelt signalen van jeugdigen, opvoeders en verwïjzers over de opvoe dingssituatie van de jeugdige. U verricht een screening om de hulpvraag te verduidelijken en draagt bij aan de vaststelling van een passend zorgaanboi Als casemanager voert y de regie over de hulpverlening, waarbij u zorgdraagt voor het op gang brengen en continueren van de hulpverlening op maat sa-, jeugdigen en hun sociale omgeving. Zonodig zorgt u voorde uitvoering kortdurende ambulante hulpverlening en crisisinterventie. Verder neemt uaee aan in- en externe overlegvormen. Uw profiel U heeft een afgeronde HBO-opleiding (MWD). Daarnaast-beschikt u overwerk ervaring binnen het werkveld van de jeugdhulpverlening. U werkt cliëntgericht en bent een ontwikkelingsgerichte en deskundige collega met een flexibele instelling. Vanzelfsprekend beschikt u over goede contactuele en computer vaardigheden, kunt u zowel zelfstandig ais in teamverband werken'en bent u in het bezit van rijbewijs B. Algemene informatie en sollicitatie Stichting Jeugdzorg Zeeland of haar rechtsopvolger biedt u in eerste instantie een arbeidsovereenkomst voor één jaar, met de intentie tot het aansluitend aanbieden van een vast dienstverband. Uw rechtspositie, salariëring en secun daire arbeidsvoorwaarden zijn geregeld conform de CAO-Jeugdhulpverlening, aangevuld met een aantal aantrekkelijke personele regelingen. Uw inschaling is afhankelijk van uw opleiding en ervaring U neemt deel aan het PGGM- pensioenfonds. Inlichtingen over deze functie zijn te verkrijgen bij de heer J W. Hissink, sectorhoofd Jeugdhulpverlening. Telefonisch bereikbaar via het secretariaat Jeugdhulpverlening op (0118) 67 76 50. Uw sollicitatiebrief met curriculum vitae dient u, onder vermelding van het vaca turenummer, uiterlijk woensdag 5 maart 2003 te richten aan mw. M.J. Meijers. afdeling P&O, Stichting Jeugdzorg Zeeland, Postbus 62, 4330 AB Middelburg. Aquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op pri|s gestel Stichting Jeugdzorg Zeeland is een multifunctio nele organisatie voor jeugdhulpverlening met als werksoorten: (gezins)voogdij, jeugdreclassering, ambulante jeugdhulpverlening, pleegzorg en pedagogi sche preventie. In het kader van de invoering van de Wet op i Jeugdzorg wordt een nieuw Bureau Jeugdzorg Zeeland opgericht. In deze organisatie worden veel functies ondergebracht i op dit moment worden uitgevoerd door Stichting Jeugdzorg Zeeland. Deze herstructurering zal medio 2003 worden afgerond. In verband met deze ontwikkelingen en het vertrek van een collega vragen wij een: 36 uur per week (100%) Standplaats: Middelburg - vacaturenummer 03.03 De functie U adviseert en ondersteunt leidinggevenden inzake operationele personeels aangelegenheden. Daarnaast levert u een bijdrage aan de ontwikkeling van het P&O-beleid en genereert u ken- en stuurgetallen. U coördineert het werk van de afdeling P&O en geeft adviezen over de toepassing van voorwaarden en wet- en regelgeving. Tevens levert u een bijdrage aan de ontwikkeling van het arbobeleid en verzorgt u de procesbewaking in verzuim begeleiding en reïntegratietrajecten. Verder neemt u deel aan in- en externe overlegvormen. Uw profiel U heeft een afgeronde HBO-opleiding (Personeel Arbeid) en beschikt over kennis van het arbeidsrecht, de sociale verzekeringswetgeving en CAO's. Daar naast heeft u enige jaren ervaring op het gebied van P&O-advisering en onder steuning. U bent een deskundige en integere collega met een servici en flexibele werkhouding. Vanzelfsprekend beschikt u over goede sociale vaa'- digheden en tact en kunt u zowel zelfstandig als in teamverband Kennis van het personeelsinformatiesysteem -'Beaufort'- is een pré. e sociaie vbö- aa nd werker ré. Algemene informatie en sollicitatie Stichting Jeugdzorg Zeeland of haar rechtsopvolger biedt u in eerste instant e een arbeidsovereenkomst voor één jaar, met de intentie tot het aansluitend aanbieden van een vast dienstverband. Uw rechtspositie, salariëring en secun daire arbeidsvoorwaarden zijn geregeld conform de CAO-Jeugdhulpverlening, aangevuld met een aantal aantrekkelijke personele regelingen. Uw inschaling is afhankelijk van uw opleiding en ervaring. U neemt deel aan het PGGM- pensioenfonds. Inlichtingen over deze functie zijn te verkrijgen bij de heer. W.K. Brandes, afdeling P&O, telefonisch bereikbaar van dinsdag t/m vrijdag op (01 18) 67 7684. Uw sollicitatiebrief met curriculum vitae dient u, onder vermelding van hel vacaturenummer, uiterlijk woensdag 5 maart 2003 te richten aan de heer W.K. Brandes, afdeling P&O, Stichting Jeugdzorg Zeeland, Postbus 62, 4330 AB Middelburg Aquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs 9^

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 40