Op zoek naar vakantiekrachten? ren PZC «kan altijd nog H I H I H Leerling verpleegkundigen Teamleider Leerling-radiodiagnostisch laboranten Verpleegkundig aidsconsulent Leidinggevende PAAZ Er is in Veere vorig jaar 'n bijzonder kereltje geboren En zijn naam is Malle Jantje Malle Jantje groeit als kool. Jong als hij is gaat hij nu al het zakenleven in. administratief talent parttime magazijn-assistent -0- all-round verkoopsters In het najaar van 2003 verhuizen wij naar een schitterende nieuwe locatie, die zijn weerga nier kent! Vakmannen en vakvrouwen kunnen hun hart bij ons ophalen. Wc steken straks werkelijk alles in het nieuw. In ons nieuwe pand gaan onze vakmensen werken met de meest geavanceerde gereedschappen. Wil jij werken in een vooruitstrevend en sterk groeiend bedrijf met volop doorgroei mogelijkheden.3 Voor jou ligt een geheel nieuwe uitdaging klaar! Echte vakmensen kunnen rekenen op een beloning die waardering uitspreekt! Neem nu con tact met ons op voor een nieuwe koers Bel, mail of stuur je sollicitatie met c.v naar. Baarends Autoschade, t.a.v. dhr. P Gclok, Dirk Dronkersweg 15, 4462 GA Goes, Tel.: 0113-215567, E-mail: info@baarends.nl, www.haarcnds.nl Administratief medewerker -| Plaatwerkers Leerling Plaatwerkers -| Voorbcwcrkcrs Leerling Voorbewerkers -j Autospuitcrs Leerling Autospuitcrs. Autopoctscrs aarends goes jjaiKmel iat atti uteiA anfic/tlioai i zaterdag 22 februari 2003 Voor opleidingen die na de zomer van start gaan, zijn wij op zoek naar kandidaten voor de functie van f schelde. Net als de Schelde biedt ons ziekenhuis ruimte, uitzicht, soms storm en dan weer verstilde momenten. Waar we samen met passie voor mensen zorgen, willen wij elkaar ruimte bieden om de zorg te verbeteren en onszelf te ontwik kelen, de gezamenlijke transmurale afdeling met Zorgstroom past hier uitstekend in. Wij zijn op zoek naar een teamleider die leiding en begeleiding geeft aan teams van verpleeg kundigen PAAZ, groepswerkverpleegkundige, activiteitengebeleider, creatief therapeuten, voedings assistentes, leerling-verpleegkundigen en stagiairs. De functie is ingeschaald volgens FWG 55 en kent een maximumsalaris van 3.197-- bruto per maand op fulltime basis. Het betreft een vacature voor onbepaalde tijd voor 32 tot 36 uur per week. Een psychologische test kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Wilt u meer informatie? Neem contact op met mevrouw C.J.M. Goense, clusterhoofd PAAZ, tel. (0118) 42 55 00. (afdeling 4 Oost, Interne Geneeskunde/Oncologie) Wij zijn op zoek naar een organisatietalent dat leiding en coaching geeft aan een team van verpleeg kundigen (gespecialiseerd en a-verpleegkundigen). De functie is ingeschaald volgens FWG 50 en kent een maximumsalaris van 2.848,- bruto per maand op fulltime basis. Het betreft een vacature voor onbepaalde tijd voor 32 tot 36 uur per week. Een psychologische test kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Wilt u meer informatie? Neem dan contact op met mevrouw C.J.M. Goense, clusterhoofd of met mevrouw N. Witte, teamleider, tel. (0118) 42 55 46. Wij leiden op tot niveau 4: zowel de 2-jarige als de 4-jarige opleiding. Wij bieden de volgende scholingsmogelijkheden: verpleegkundige kwalificatieniveau 4, 4-jarige opleiding: als je je mavo-d of vmbo-t diploma of gelijk waardig hebt. verpleegkundige kwalificatieniveau 4, 2-jarige opleiding: diegenen met een diploma verzorgende of gelijkwaardig kunnen deelnemen aan de 2-jarige opleiding. Voor beide opleidingen geldt dat ze in september starten en dat je minstens 17 jaar moet zijn. Wil je meer informatie? Neem dan contact op met Hans van der Linde, tel. (0118) 42 53 62. E-mailen kan ook: jl.van.der.linde@walcheren.ziekenhuis.nl. Heb jij een havo-/vwo-diploma (of mbo-diploma) met bij voorkeur een profiel met wis- en natuurkunde en je wilt werken en leren tegelijk? Wellicht heb je dan interesse voor de opleiding die in september 2003 van start gaat. Je krijgt een leer-arbeidsovereenkomst bij het ziekenhuis en gaat naar school in Rotterdam. Als je na 3 jaar je diploma behaalt, krijg je een vaste aanstelling voor onbepaalde tijd. Neem voor meer informatie contact op met Judith Kalisvaart, praktijkbegeleider röntgen, tel. (0118) 42 55 79. De Divisie Transmurale zorg van Ziekenhuis Walcheren en Zorgstroom is op zoek naar een verpleeg kundig aidsconsulent voor de HlV-poli Zeeland. Je voert naast het verlenen van directe verpleegkundige patiëntenzorg ook zelfstandig spreekuur en biedt ondersteuning aan patiënten met compliance, door uitleg te geven over ziekte en veilig vrijen. De functie is ingeschaald volgens FWG 50 en kent een maximumsalaris van 2.848,-- bruto per maand bij een fulltime dienstverband. Het betreft een vacature van 8 uur per maand. Wilt u meer informatie? Neem contact op met Cora Ruissen of Saskia Baas, verpleegkundig aids- consulenten, telefonisch te bereiken op donderdag en vrijdag van 08.30-16.00 uur via tel. 06 - 53 37 99 44. Stuur je sollicitatiebrief vóór 8 maart a.s. naar: Ziekenhuis Walcheren, sector P&O, Postbus 3200, 4380 DDVIissingen of via e-mail: secretariaatP&0@walcheren.ziekenhuis.nl. De reactietermijn voor de opleidingen tot leerling-verpleegkundige en radiodiagnostisch laborant loopt tot 15 maart a.s. Ziekenhuis Walcheren MOOI WERK IN EEN PRACHTIGE OMGEVING Ziekenhuis Walcheren ligt op een steenworp afstand van de Wester- (Psychiatrisch Afdeling Algemeen Ziekenhuis) Malle Jantje opent een vrolijke winkel, een centraal magazijntje en binnenkort een heuse dochter-onderneming. Malle Jantje heeft leuk en afwisselend werk in de aanbieding. Bent u héél aardig, flexibel, vrolijk en ambitieus: solliciteer dan op één van de drie onderstaande functies: voor 16 uur per week of meer - leeftijd 17 tot 63 jaar! voor 2 a 3 dagen per week - leeftijd 16-83 jaar! (ook vakken vullen, poetsen, etc. etc.) naar keus 2, 3, 4 of 5 dagen per week - leeftijd vanaf 15 jaar. Wilt u graag een leuke en gevarieerde baan meld u dan aan bij Malle Jantje in Veere, Markt 20. Dit kan vanavond van 19-21 uur of maandag a.s. van 08-10 uur 's morgens. U kunt ook bellen maandag a.s. vanaf 09.00 uur: tel. 0118-502161 Degene die zich aanmeld heeft voorrang! Bedankt voor uw aandacht en misschien tot ziens in Veere. Op 1 maart, 15 maart, 5 april en 26 april plaatst PZC "vakantiewerkpagina's" waarop u met een advertentie personeel voor het komende seizoen kunt werven. Meer informatie omtrent adverteren op deze pagina's: Verkoopteam Personeel Tel. (0118) 484 240, Fax (0118) 470 100

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 28