O KENT www.pzc.nl/advertereti Sandereijn b.v. ELEKTROMONTEUR VERTEGENWOORDIGER M/V PROJECT INKOPER RI3-INSTRUCTEUR(S) M/V (categorie B/BE/C) ZELFSTANDIG WERKEND KOK uica wotcii ONZE BASIS IS ONDERVERDEELD IN DRIE RESORTS OE KONINKLIJKE MILITAIRE SCHOOL LUCHTMACHT IKMSL: HET LOGISTIEK CENTRUM VOOR GROOT VLIEGTUIGONDERHOUD EN DE METEOROLOGISCHE GROEP Heb je interesse in deze functie, stuur dan je sollicitatiebrief met CV binnen 10 dagen aan: Sandereijn b.v. afd. personeelszaken, t.a.v. Tanja v.d. Walle, Postbus 27 4587 ZG Kloosterzande. Voor nadere informatie, tel.0114-687283 Reacties per e-mail:tanja@sandereijn.nl Logistiek Centrum Koninklijke Luchtmacht (LCKLu) is het kenniscentrum op logistiek gebied voor onderhoud en bevoorrading. Als vliegtuigonderhoudtechnicus ben je verant woordelijk voor het onderhoud van motor, landingsgestel en hydraulische systemen. Als avionicatechnicus werk je aan de elektro nische systemen van onze F-lB's en helikopters. Bel 0800-0016 of kijk of www.luchtmacht.nl •DE LUCHTMACHT* ÉÉN TEAMÉÉN TAAK- Kent is een groeiende onderneming. Onderdeel van de sterke internationale organisatie Premier Farnell. Deze levert meer dan 400.000 elektronische compo nenten en industriële producten aan Europa. Noord- Amerika en Azië. Premier Farnell heeft Nederland als groei markt gedèfinieerd voor hoogwaardige onderhoudsproducten van Kent ten behoeve van de automotive industrie en industrië le productiebedrijven. Ons doel is om de behoeften van onze klanten zo goed mogelijk te begrijpen. Wij maken gebruik van de nieuwste tech nologieën en markt onderzoeken om de service te verlenen die geheel voldoet aan de verwachtingen van onze klanten. zaterdag 22 februari 2003 □amen Shipyards Group Oamen Shipyards Group is een toonaangevende, internationaal opererende moderne groep van bedrijven die gespecialiseerd zijn in maritieme dienstverlening in de breedste zin van het woord. Koninklijke Schelde Groep De Koninklijke Schelde Groep maakt deel uit van de Damen Shipyards Group. Binnen dit concern zijn op de locaties Vlissingen en Ulissingen-Oost verschillende operationele eenheden actief op het gebied van maritieme dienstverlening. Het productenpakket van deze eenheden wordt gekenmerkt door technologische geavan ceerdheid en diversiteit. is onderdeel van het Beate Uhse Concern en met haar 50 winkels in Nederland, België en Frankrijk, marktleider op het gebied van erotische detailhandel. Ter vervanging van onze huidige elektromonteur zijn wij op zoek naar een fulltime De functie-inhoud: Het betreft een veelzijdige functie op het gebied van elektrotechniek. In nieuwe objecten en bij verbouwingen ben je samen met het interieurbouw team verantwoordelijk voor het aanleggen van het totale elektronpakket. Ook draag je zorg voor het oplossen van technische storingen in onze winkels en het installeren en repareren van audio- en videoapparatuur. Het profiel: Je beschikt over een MBO diploma op het gebied van elektrotechniek. Je bent flexibel en hebt een groot verantwoordelijksgevoel. Je bent in bezit van rijbewijs B. Wat bieden wij: Een leuke afwisselende en zelfstandige fulltime baan. Een prettige werkomgeving in een professioneel bedrijf. Wat bieden wij? een afwisselende functie met een veelzijdig takenpakket een salaris afhankelijk van opleiding en ervaring, gebaseerd op de salarisschalen 10-12 van de gemeente Rotterdam Wilt u meer informatie? Over functie A kunt u contact opnemen met dhr. drs. P. Ebbing, audioloog, telefoon (0164) 26 65 99 (donderdag) of tel. (0113) 25 03 42 (dinsdag). Over functie B kunt u contact opnemen met mw. drs. M.M. Kluit-Schaefer, psycholoog, telefoon (0182) 59 10 85 (niet op maandag). Voor beide functies wordt het aantal uren in overleg bepaald. Voor functie B geldt een minimum van 28 uur per week. Wilt u solliciteren? Uw brief met uitgebreid cv kunt u binnen 14 dagen sturen naar de directeur van de Audio- logische Centra Midden- Zuidwest Nederland (MZW), Ammanplein 6, 3031 BA Rotterdam. De Koninklijke Auris Groep biedt onderwijs (audiologische) zorg aan kinderen, jongeren en volwassenen met auditieve en/of communicatieve beperkingen om hen een volwaardige plek in de samenleving te geven. De Koninklijke Auris Groep is ontstaan uit een fusie tussen de Koninklijke Ammanstichting, ACC Midden-Nederland en De Kring. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. In de regio s Zeeland en Brabant zoeken wij kandidaten voor de functie van: Kent is de handelsnaam voor hoogwaardige industriële onderhoudsproducten, die worden geleverd door een professioneel verkoopteam. Een team dat trots is op de goede kwaliteit van haar producten en op de service die Kent haar klanten biedt. Om te voldoen aan de wensen van onze klanten, willen wij aan onze flexibiliteit blijven bouwen en ons verkoopteam in Nederland uitbreiden. Beschik jij over: een technische achtergrond op MBO-niveau een sterk doorzettings- en inlevingsvermogen bij onderhandelingen met onze klanten een resultaatgerichte positieve instelling voldoende overtuigingskracht verkoopervaring met aantoonbare positieve resultaten een flexibele aanpak en de bereidheid om te leren een redelijke beheersing van de Engelse taal een geldig rijbewijs Als je al deze vragen met ja kunt beantwoorden en je woont in Zeeland of Brabant, dan willen wij graag kennis met je maken. Wij bieden je: een aantrekkelijk salaris met bonus en goede secundaire arbeidsvoorwaarden een auto van de zaak de uitdaging om lid te zijn van een internationaal winning team. Je kunt je CV en brief met motivatie binnen 10 dagen sturen naar: Kent, t.a.v. Désirée Driessen, Postbus 221, 5680 AE Best. Voor meer informatie kun je bellen naar 0499 - 331917 of kijken op: www.kenteurope.com. Schelde Marlnebouw Schelde Matinebouuu beschikt over een moderne productie- organisatie die verantwoordelijk is voor het bouwen van de eigen schepen. Auris w Koninklijke Auris Groep Auditieve Communicatieve Expertise Audiologische Centra Midden- Zuidwest Nederland (MZW) De Audiologische Centra MZW, met vestigingen te Rotterdam, Bergen op Zoom, Goes en Utrecht maken deel uit van de Koninklijke Auris Groep. Deze centra verrichten, behalve in de centra zelf, ook onderzoek binnen en ten behoeve van de scholen van de Auris Groep, instel lingen voor verstandelijk beperkten, verpleeghuizen en zorginstellingen en bij mensen thuis. Het AC-Rotterdam werkt samen met de afdeling KNO van het Erasmus MC in het Cochleair Implantatieteam Rotterdam. Voor de Audiologische Centra te Bergen op Zoom en Goes zoeken wij op korte termijn een A. Audiologie-assistent (m/v) Wat gaat u doen u verricht audiometrisch onderzoek op de beide Audiologische Centra, bij cliënten thuis, in zorginstellingen of instellingen voor verstandelijk gehandicapten en bij leerlingen van De Kring, school voor (o.a.) slechthorende kinderen, te Goes u controleert en geeft advies over hoortoestelaanpassingen en andere hulpapparatuur Wat vragen wij? u bent in het bezit van het diploma audiologie-assistent of het diploma logopedie met specialisatie gehoor, of het audiciensdiploma u heeft belangstelling voor en ervaring met hoortoestelaanpassingen u bent goed in staat zelfstandig te werken u bent in het bezit van een rijbewijs en een auto Wat bieden wij? een afwisselende functie een combinatie van zelfstandig werken en werken in teamverband een salaris afhankelijk van opleiding en ervaring, gebaseerd op de salarisschalen 6-7 van de gemeente Rotterdam B. Ervaren psycholoog/(ortho)pedagoog m/v Wat gaat u doen? op de beide Audiologische Centra draagt u bij aan multidisciplinaire diagnostiek bij (jonge) kinderen met diverse ontwikkelingsproblemen als lid van de Commissie van Begeleiding begeleidt u leerlingen op De Kring, school voor kinderen met hoor-, spraak- en/of taalmoeilijkheden, te Goes u adviseert ouders en begeleidt leerkrachten Wat vragen wij? een universitaire opleiding psychologie of (ortho)pedagogiek ervaring of affiniteit met auditieve en communicatieve problematiek, inclusief autisme een goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid oog voor wat kinderen, ouders en leerkrachten nodig hebben een open, flexibele en op samenwerken gerichte instelling Wij bieden: Salaris overeenkomstig leeftijd en ervaring Compleet pakket secundaire arbeidsvoorwaarden Goede doorgroeimogelijkheden Fijne werksfeer in een enthousiast team Indien u interesse heeft in bovengenoemde functie vragen wij u binnen 14 dagen te reageren. Brieven voorzien van CV s.v. opsturen naar Verkeersschool DEK t.a.v. dhr. J. M. Dek, Van Doornestraat 14, 4462 EX Goes. 8SBDVAG cëk-r& A HaKO U. ,<cz De productie-organisatie van Schelde Marinebouw heeft als taaie het bouwen van gespecialiseerde schepen volgens vastgestelde eisen. Het type schepen, ontworpen en ontwikkeld door onze engineeringafdeling, varieert van fregatten, patrouillevaartuigen, Landing Platform Dockingschepen tot vele daarvan afgeleide scheepstypes. De inkoop- fiinctie vervult hierin een zeer belangrijke rol waarbij vanuit de gekozen bedrijfsstrategie uitbesteding van complete (scheeps)systemen en scheepsdelen een essentieel onderdeel vormt van het totale verwervings- pakket goederen en diensten. Door een gezonde groei zijn wij op zoek naar een Verkeersschool DEK is de grootste verkeersschool in Goes. Ons bedrijf verzorgt met 25 personen zowel theorie- als praktijkopleidingen vooralle rijbewijzen en chauffeursopleidingen. Er wordt op de rijschool nauw samengewerkt met de ANWB rijopleidingen en het VerkeersVeiligheidsCentrum Zeeland. Hierdoor kunnen wij onze cursisten een breed pakket opleidingen aanbieden. Door toename van onze activiteiten binnen diverse opleidingsdisciplines zijn wij op zoek naar enthousiaste De functie: Een baan als rij-instructeur voor de categorie B, met al op korte termijn mogelijkheden om les te geven in de auto met aanhangwagen en/of vrachtwagen. Functie-eisen: In bezit van instructeurbewijs B Bij voorkeur in bezit van volledig instructeurdiploma, of bereid dit te halen Enthousiast en met goede communicatieve eigenschappen Leeftijd tot 35 jaar De werkzaamheden bestaan onder andere uit: verantwoordelijk zijn voor inkoop en uitbesteding binnen het project; sturen, begeleiden en uitvoeren van het verwervingsproces voor goederen/diensten en uitbestedingen; uitvoeren van marktonderzoek, marktbewerking en onderzoek naar moge lijke samenwerkingsverbanden; aanleveren van betrouwbare informatie ten behoeve van begrotings- en kostprijscalculaties; aanleveren van voortgangs- en financiële rapportages. Het gewenste profiel: leeftijd circa 30 jaar; HBO opleiding (werktuigbouw) bij voorkeur aangevuld met vakdiploma NEVI of bereidheid tot het volgen van deze studie; bij voorkeur ervaring in een commerciële functie in de kapitaalgoederen- sector; resultaatgerichte commerciële instelling; stevige onderhandelaar; goede contactuele eigenschappen en een grote mate van initiatief en zelf standigheid; bondige en zakelijke uitdrukkingsvaardigheid; goede beheersing van de Engelse taal zowel schriftelijk als mondeling. SHIPVMRDS ri l 0 Informatie Solliciteren Nadere informatie omtrent deze functie kuni u inwinnen bij de heer W. Flipse (Hoofd Inkoop), telefoon 0118 482300. Schriftelijke sollicitaties binnen 2 weken te richten aan: Schelde Marinebouw BV, t.a.v. hoofd Personeelszaken, de heer A. Sierevdd Postbus 555, 4380 AN Vlissingen. Een psychologisch onder zoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure iwQjfwSrci-iiKE Schelde Groep Vraagt: ELEKTROMONTEUR Wegens uitbreiding van de werkzaamhe den zijn wij op zoek naar een zelfstandig werkend monteur met ervaring en in bezit van rijbewijs. Leeftijd ca. 23 jaar. Heb je interesse, bel of schrijf dan binnen 1 week naar Bosma Elektro, t.n.v. de heer J. M. Bosma Rosenburglaan 50, 4385 JD Vlissingen Telefoon 0118-470565 Voor de versterking van ons team zijn wij op zoek naar een Heb je belangstelling Voor meer informatie zijn wij van woensdag tot en met zondag dagelijks te bereiken ,P?' optel. nr. 0113-572211, vragen naar Maurice Mulder. Wij bieden: een uitdagende baan met goede toekomstmogelijkheden; een passend salaris met goede secundaire arbeidsvoorwaarden. #i:Mn Lange Vorststraat 73 - 4461 JN Goes VERKOOPMEDEWERKSTER gevraagd >- 15 tot 20 uur flexibele werktijden verkoopervaring gewenst >- op korte termijn beschikbaar Heeft u interesse in bovenstaande functie, stuur dan uw sollicitatiebrief met CV en pasfoto naar, Dies Kosten Modes, t.a.v. mevr. Kosten, L. Vorststraat 74, 4461 JN Goes, tel. 0113-233826/342671, 06-53153550 www.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 26