fZC emeente Hulst zoekt koers Twijfels bij nut Scharnier Projectgroep nventariseert Houtenkwartier PZC Hulst gaat tot het uiterste voor buslijn J Buurtvereniging brengt blijspel 13 Cel in voor niet betalen boete Ureau voor Toerisme houdt onderzoek naar Zeeuwse identiteit ■Vagen t je kijken Potloodventer Carnaval voor gehandicapten toch in Dullaert Oud-wielrenner Winnen vertelt over de Tour Belastinghulp voor ouderen Extra geld nodig voor peuterzalen Vogelwaarde wil plek voor jeugd Kerk Heikant in de steigers weekenddiensten agenda vrijdag 21 februari 2003 Hoor Frank van Cooten HULST - Een delegatie van de gemeente Hulst pleit maandag tijdens de Statencommissie Algemeen Bestuur in Middel burg keihard voor het instand houden van de buslijn Koe- ivacht-Hulst. ,We gaan tot het uiterste", zei wethouder P. Weemaes gister- avond tijdens de vergadering van de raadscommissie Sa menleving. „Koewacht hoort immers graag bij Hulst. De lijn Koewacht-Hulst is een belang rijke ader van het openbaar vervoer. Als we geen goed openbaar vervoer kunnen ga randeren voor scholieren en ouderen, slaan we de plank fi naal mis." Scholieren De buslijn Koewacht-Hulst is vooral belangrijk voor scholie ren van het Reynaertcollege in Hulst. Als zij in Axel moeten overstappen, komen ze te laat op school. Busmaatschappij Connexxion wil de lijn Koewacht-Hulst uit kostenoverwegingen schrap pen. Het instandhouden van deze verbinding kost 80.000 euro. De leden van de Staten commissie Algemeen Bestuur praten maandag over dit voor stel. De kwestie werd gister avond aangekaart door C. Nijskens-de Maat (CDA) en J. Hageman (Groot Hontenisse). „Toen het besluit om de verbin ding te schrappen bekend werd gemaakt, heb ik direct gespro ken met de directeur van het i Reynaertcollege. Plij heeft di rect gereageerd bij Connex xion. Ook wij hebben met een brand- brief direct aan de bel getrok ken", aldus Weemaes. „Dat j gaan we maandag weer doen tijdens de vergadering van de j Statencommissie." j lorFrankvan Cooten [ULST - Wat moet Hulst alle- 3 jaal doen om een speler van be ft ikenis te zijn en te blijven op de eristische markt? De gemeen- (Hulst hoopt op deze vraag een ilwoord te krijgen door deel- imeaan het onderzoek naar de teuwse identiteit van het Bu- au voor Toerisme Zeeland STZ). ffat spreekt ons het meeste an.Moeten wij Hulst promoten sReynaertstad of als het ge- illige vestingstadje. Wat is ons iderschëidend vermogen. Om itwoord te krijgen op dit soort ragen is het goed mee te draai- in het onderzoek naar de teuwse identiteit", aldus wet- :uderP. Weemaes. iet onderzoek kost ruim 03.000 euro voor drie jaar. Het luister aandeel bedraagt 4500 [LINGE - Carnavalstichting leKriekeputters gaat morgen- tond wagentje kijken. rins Kriek de zevende en zijn ivolg verzamelen om 19.30 uur ;ij café de Kroon. Het gezel- ïhap brengt een bezoek aan en- üleiokaties in Clinge en aan de juwloods in de Magdalen- itraat in Heikant. Hier timme- vijf Clingse verenigingen hun creatie. Na afloop ko- i de prins en zijn gevolg en illewagenbouwers naar café de roon, waar een verbroede- ings-wagenbal begint. Het BTZ start met het onder zoek naar de Zeeuwse identiteit vanwege de daling van het aan tal bezoeken aan Zeeland. Min der toeristen aan de kust heeft ook gevolgen voor het achter land. Het bureau ziet als be langrijkste reden het verouder de karakter van de Zeeuwse formule 'zon, zee en strand'. Daarom moet de formule wor den vernieuwd, moet toeristisch Zeeland dus opnieuw op de kaart worden gezet. De leden van de raadscommis sie middelen in Hulst hebben geen moeite met de bijdrage aan het onderzoek en de aard van de studie. Maar wat levert het voor Hulst op? Is het onderzoek naar de Zeeuwse identiteit het zo veelste rapport dat in een diepe bureaulade verdwijnt. „Wat krijgen wij ervoor terug of doen we aan een stuk sponsoring voor Cadzand of Domburg", vraagt P. Plasschaert (PvdA) zich af. L. Reijns (WD) en F. de Vries (Progressief Hulst) willen het niet zo eng zien. „We moeten niet alleen maar naar Hulst kij ken. Ik ben echter toch be nieuwd wat die jongens van het BTZ allemaal gaan uitvogelen", aldus Reijns. „Je moet het toch een beetje Zeeuws-Vlaams be kijken. Als het aan de kust re gent, druppelt het in Hulst. Hulst is een prima slechtweer- voorziening", vult De Vries aan. „Ik kan alleen maar toejuichen dat we met het onderzoek op het goede promotiespoor worden gezet." Plasschaert is het niet eens met Hulst als slechtweer- voorziening voor de kust. „Het wordt steeds moeilijker om van an; ioorFrank van Cooten HULST - Een projectgroep gaat ra de slag met de toekomst van iHoutenkwartier in Hulst. De in groep moet zowel behoud als en Joop onderzoeken. Ook moet ra- nachtelijk worden gemaakt ral de kosten van totale reno- len ratie zijn. öeleden van de raadscommis- i Samenleving gaven deze joodschap gisteravond mee aan rcthouder F. van Driessche. isnDriessche kondigde aan dat projectgroep een doorstart naakt met de toekomst van 't jjoutenkwartier. k toekomst van dit sociaal- alturele gebouw is al een lang a, spende kwestie. Reeds in 1997 ffldigde het toenmalige colle- sde ontmanteling van dit ge- 'mv aan. Op de vrijkomende •lfk zouden appartementen REDACTIE ZEEUWS-VLAANDEREN Willem Alexanderlaan 45 Postbus 145 4530 AC TERNEUZEN ca, Tel: (0115) 645769 Fax:(0115)645742 E-mail: redtern@pzc.nl Conny van Gremberghe Ichef) WoutBareman Raymond de Frel René Hoonhorst René van Stee Frits Bakker (sport) 8audeloo 16 Postbus 62 4560 AB HULST Tel: (0114) 372776 Fax:10114) 372771 E-mail: redhulst@pzc.nl Sheila van Doorsselaer centrale redactie Oostsou burgseweg 10 Postbus 18 «80AAVLISSINGEN Tel: (0118) 484000 [ax:(0118)470102 E-mail: redactie@pzc.nl i nternet I www.pzc.nl I E-mail: web@pzc.nl de stranden naar Hulst te rijden. De wegen worden steeds druk ker en op steeds meer wegen mag niet harder dan zestig kilo meter per uur worden gereden. Ik vraag me daarom af of Hulst wel profiteert van slecht weer aan de kust. Ik koppel deze stu die liever aan een breder onder zoek naar de toeristische ont wikkeling van Hulst. J, van Eek (CDA) vindt het eco nomisch perspectief altijd be langrijk. Ook hij wil echter we ten of de gevolgen voor Hulst meetbaar zijn en wat gebeurt als andere gemeenten of de provin cie niet aan het onderzoek mee doen. „Als te weinig gemeenten meedoen is het project ten dode opgeschreven." Volgens wethouder Weemaes is binnen de recreatie en het toe risme verschrikkelijk veel aan de hand. De VW heeft een an dere rol gekregen en toeristen gebruiken steeds meer internet omeen vakantie te boeken. „Het is dus heel belangrijk te weten hoe Hulst zich in deze verander de markt neer moet zetten. We moeten nu echt concreet met Hulst aan de slag. Een ding blijft altijd belangrijk: is de prijs/kwaliteit verhouding in orde. Dit moet je breder zien dan alleen Hulst. Wat in Zeeland ge beurt, moet je gezamenlijk doen. Daarom is het belangrijk worden gebouwd. Een aantal verenigingen is reeds uit het ge bouw vertrokken. Voor de ove rige instellingen, die nog ge bruik maken van 't Houten kwartier, moet nog vervangen de huisvesting worden gezocht. Ontmanteling en herhuisves ting is volgens Van Driessche nog steeds de belangrijkste op tie, maar de commissie wil alle mogelijkheden open houden. De duivel Behoud van 't Houtenkwartier is in ieder geval de inzet van de Oudheidkundige Kring. Voor zitter W. Gielen maakte dat de commissieleden nog eens duide lijk. „Je moet geen oude schoe nen weggooien, voordat je nieu we hebt. De mode is nog steeds meer en meer woningen en win kels te bouwen. Projectontwik kelaars, die uitgevonden moe ten zijn door de duivel zelf, zijn machtige instituten die de over heid platwalsen met hun plan nen. Het mag echter best wat ge meenschapsgeld kosten om dit stevige gebouw voor de.gemeen- schap Hulst te behouden. Overzicht De commissie wil snel duide lijkheid. „We zijn immers al een hele poos bezig om die duide lijkheid te krijgen", zei A. Totté (CDA). J. Freijser (Progressief Hulst) pleit voor behoud. Daarnaast willen we graag een overzicht zien van de kosten voor renovatie." Ook J. Hage man (Groot Hontenisse) wil snel weten of gekozen wordt voor behoud of sloop van 't Houten kwartier. R. de Kort (PvdA) wil alle mogelijkheden open hou den. Wethouder Van Driessche wil echter de projectgroep alles goed alles laten uitzoeken voor dat besluiten worden genomen. „Dat moet gebeuren op basis van een goed onderbouwd plan." TERNEUZEN - Een inwoonster van Terneuzen heeft gister avond rond zeven uur een pot loodventer gesignaleerd in haar woonplaats. De man stond naast het fietspad langs de Roo- seveltlaan te masturberen. Leden van de Zaamslagse Buurtvereniging Noord repeteren voor het blijspel De avond van de zevende juli. foto Camile Schelstraete door René Hoonhorst ZAAMSLAG - Joop Doderer schitterde een aan tal keren als dorpsnotaris Martin van Wijngaar den in de klucht De avond van de zevende juli. Nu probeert de toneelgroep van de Zaamslagse Buurtvereniging Noord de zaal te laten schateren met het 'dwaze blijspel' van Gerard van Dijk. Op de avond van de zevende juli heeft notaris Van Wijngaarden iets uitgehaald dat hij liever niet aan zijn vrouw en de rest van de goegemeente prijs geeft. Dus zoekt hij een alibi, maar natuurlijk bij iemand die net op dat moment in geen velden of wegen te bekennen is. De ene uitvlucht lokt de an dere uit en de stommiteiten en hilarische verwik kelingen stapelen zich op. Meestal komt op het eind van het derde bedrijf van dit soort blijspelen alles in orde, maar Buurtvereniging Noord ont hult van tevoren niet of de notaris erin slaagt zijn straatje schoon te vegen. De eerste opvoeringen zijn in thuisdorp Zaamslag, vrijdag 7 en zaterdag 8 maart in De Poort. Vervolgens gaan de toneel spelers van de buurtvereniging op tournee: woensdag 12 maart zijn ze in dienstencentrum De Veste in Terneuzen, zaterdag 15 maart in buurt huis De Drie Gehughten in Spui en woensdag 19 maart in 't Meulengat in Sluiskil. mee te doen aan het onderzoek naar de Zeeuwse identiteit. De bijdrage is maar een schijntje." Als Hulst zo moeilijk bereik baar zou zijn voor de toerist aan de kust, zou in de ogen van Wee maes best een aparte busdienst kunnen rijden vanaf de stran den naar Hulst. HULST - Het carnavalsfeest voor verstandelijk gehandicap ten gaat morgen, in tegenstel ling tot een eerdere aankondi ging, wél door in de grote zaal van Den Dullaert in Hulst De Instuif, een groep vrijwilli gers die onder de vlag van de 'Vereniging van ouders en aan verwanten van mensen met een verstandelijke handicap' (VOGG) dit feest organiseert, maakt al jaren gebruik van de grote zaal. Door nieuwe voor schriften van de brandweer worden voor de buut alle stoelen in de zaal aan elkaar vastgekop peld. Voor de vrijwilligers is het van elkaar halen en later weer terug aan elkaar zetten een enorm karwei. Daarom wilden ze uitwijken naar de ongezellige sporthal. Maar door een extra inspanning van het personeel van Den Dullaert kan het carna val voor de verstandelij k gehan dicapten toch in de buutzaal plaatsvinden. De eerste polo naises beginnen om 14.00 uur. TERNEUZEN - Oud-wielren ner Peter Winnen houdt dinsdag een lezing in de openbare bi bliotheek van Terneuzen. Peter Winnen, die vooral histo rie schreef in de Tour de France op de fameuze 'Hollandse' berg Alpe d'Huez, begon na zijn sportcarrière als schrijver. Hij debuteerde drie jaar geleden met 'Van Santander tot Santan der: brieven uit het peloton'. Winnen schrijft columns voor NRC Handelsblad en het maandblad Fiets. Vorig jaar verscheen een verzameling stukjes onder de titel 'Valse start'. De wielrenner/schrijver put voor de lezing, die om 19.30 uur begint, naar verwachting voor al uit die bundel. AXEL - Ouderen uit de kernen Axel, Koewacht, Zuiddorpe en Overslag kunnen hulp krijgen bij het invullen van hun belas tingpapieren. De hulp, die wordt geboden door de FNV, geldt voor die ou deren die hun aangiftebiljet niet zelf kunnen invullen en geen fa milie of kennissen hebben die het voor hen kunnen doen. Wie van de mogelijkheid ge bruik wil makenmoet zich voor 15 maart melden bij de Stich ting Welzijn Ouderen Axel. door Sheila van Doorsselaer HULST - De Hulster raadsfrac ties Algemeen Belang, Progres sief Hulst en de PvdA twijfelen aan het nut van het Scharnier, zoals het drukke kruispunt aan de zuidwester inkom van Hulst na een ingrijpende herinrich ting gaat lieten. De bedoeling van de reconstructie is de ver keersstromen te ontwarren, maar volgens de fracties wor den de problemen enkel ver plaatst en wordt de situatie er niet veiliger op. Het Scharnier werd vorig jaar geïntroduceerd als dé oplossing voor de problemen aan de krui sing Absdaalseweg, Havenfort en Steensedijk. Ook moet het Scharnier een versterking vor men tussen de binnen- en de buitenstad. In de commissie Ruimte van de gemeente Hulst bleek gisteravond dat nogal wat fracties ernstige twij fels hebben bij de geplande reconstructie. T. Blommaert van Progressief Hulst vreest dat het Scharnier straks de bottleneck van Hulst wordt. „Het verkeer staat daar nu al geregeld vast. Dat wordt na de reconstructie niet veel be ter. De opstopping wordt enkel verplaatst." Hij werd in deze opmerking gesteund door D. van Damme van de PvdA. Zij vroeg zich daarnaast ook af hoe de herinrichting de verkeersvei ligheid gaat beïnvloeden. „Als bijvoorbeeld brand uitbreekt bij het nieuwe BACK-complex aan het Havenfort, vrees ik dat de ambulance er op een drukke dag amper doorheen komt." A. Dobbelaer van Algemeen Be lang wilde weten wat de politie te zeggen had over de gekozen herinrichting. Plein De tekeningen voor het Schar nier zijn al enige tijd gereed. Daarop valt te zien dat de krui sing, nadat de riolering wordt vernieuwd, plaatsmaakt voor een plein met bomen. Op dit plein zijn zestig parkeerplaat sen voorzien. Het verkeer zal zich langs het plein een weg moeten zoeken om de bestem ming (binnenstad, buitenstad, Steensedijk) te bereiken. Desal niettemin gaf wethouder B. KAPELLEBRUG - Een 42-jarige Belg is afgelopen woens dagavond ingerekend door de marechaussee op de Gentse vaart in Kapellebrug. De man had de boete van 775 euro die hij drie jaar geleden kreeg voor dronken rijden nooit betaald. In plaats van de boete mocht de man ook 28 dagen zitten. Te genover de marechaussee verklaarde hij, dat hij net op weg was naar het politiebureau in Hulst om zich daar te melden voor de celstraf. Zo ver kwam hij niet, want de marechaussees namen het zekere voor het onzekereZe brachten de Belg naar de kazerne in Terneuzen gebracht. Van daaruit is hij gisteren overgebracht naar het huis van bewaring in Middelburg. HULST - De gemeente Hulst verwacht dat dit jaar nog 25.000 euro nodig is voor aanpassingen van de peuterspeelzalen aan de arbo-normen. Wethouder P. Weemaes zei dit tijdens een commissievergadering naar aanleiding van een extra subsi die aan peuterzaal Duimelot in Vogelwaarde. De leden van de raadscommissie middelen gaan akkoord met het extra bedrag van bijna 2600 euro. L. Reijns (WD) en F. de Vries (Progressief Hulst) vroegen of naast Duimelot meerpeu- terspeelzalen extra geld nodig hebben. Volgens Weemaes hebben de peuterspeelzalen van de voormalige gemeente Hulst vorig jaar vijftienduizend euro gekregen voor aanpas singen. Duimelot is de enige uit de voormalige gemeente Hon tenisse die een dergelijk verzoek heeft gedaan.De gemeente stelt Duimelot als voorwaarde dat een plan van aanpak wordt gemaakt met maatregelen om aan de arbo-normeringen te voldoen. VOGELWAARDE - De dorpsraad van Vogelwaarde gaat overleggen met de gemeente Hulst over een voorziening voor de jeugd van 12 tot 16 jaar. Voor deze jongeren is in het dorp weinig te beleven. Voorzitter R. de Kort zei dat tijdens een drukbezochte vergadering van de dorpsraad. Dertien jongeren stuurden vorig jaar een brief naar de voor malige gemeente Hontenisse met het verzoek een hangplek voor hen te maken met een skatebaan, Tot op heden is niets ge- beurd. Vandaar dat deze jongeren in oktober opnieuw een brief hebben gestuurd. De dorpsraad wil de jeugdvoorziening kleinschalig aanpakken.De Kort vroeg aan de dorpsgenoten hoe zij denken over het plan en of ze een geschi kte plek weten „We hebben nog geen enkel idee waar de voorziening moet komen. Het mag in ieder geval geen weggestoken hoekje zijn", zei hij. Vanuit de zaal kwamen vrijwel geen bezwaren tegen een jeugdvoorziening. HEIKANT - De herstelwerken aan de parochiekerk in Hei kant zijn begonnen. De vier kilgoten van het godshuis worden volledig vernieuwd en alle dakpannen worden gecontroleerd en zonodig opnieuw vastgezet. Verder wordt alle verrot hout werk vervangen. „Al met al toch een klus die zo'n 40.000 euro kost", zegt J. Francken van de Werkgroep Heikantse Kerk. De Werkgroep stelt zich tot doel de parochiekerk te behouden voor de eucharistievieringen en andere kerkdiensten. In dat kader wordt via allerlei acties geprobeerd het nodige geld in te zamelen. De Heikantse kerk en de werkgroep staan morgen centraal in het radioprogramma Zeeuwse Streken op Omroep Zeeland. Het programma, dat wordt uitgezonden tussen 9.00 en 10.00 uur, is dan volledig gewijd aan de kerk in Heikant en de acti viteiten om het gebouw in stand te houden. Pauwels aan dat de plannen voor het Scharnier nog niet con creet zijn. Er kan volgens hem nog vanalles aan veranderen. De commissie diende zich gis teravond enkel uit te spreken over het voorgelegde voorberei- dingsbesluit. Daarin wordt al leen aangegeven dat er ontwik kelingen gaan plaatsvinden in het gebied. Wethouder E. de Deckers deelt de zorgen van de fracties niet. „Wij menen dat door de aanleg van het Scharnier de verkeers veiligheid gewaarborgd blijft en hopen dat het voldoende soe laas biedt voor de verkeerspro blemen." De politie heeft de te keningen gezien en is akkoord. De commissie stemde in met het voorbereidingsbesluit, zaterdag 22 en zondag 23 februari CENTRAAL ALARMNUMMER 112 Huisartsen: Midden- en Oost- Zeeuws Vlaanderen (Terneuzen, Hoek, Philippine, Sluiskil, Sas van Gent, Axel, Zaamslag, Klooster- zande, Hulst, Koewacht, St. Jansteen en Clinge), vr. 17,00-ma. 08.00 uur: Voor dringende huisartsenzorg en huisbezoe ken: Huisartsenpost De Honte, Wielin genlaan 2, Terneuzen in ziekenhuis De Honte), tel. 0115 643000. West Zeeuws-Vlaanderen (Oostburg, Aardenburg, Zuidzande, Biervliet. Hoofdplaat, IJzendijke, Breskens, Groe- de, Schoondijke, Sluis en Cadzand), vrij. 17.30-ma. 08.00 uur: Huisartsenpost Antoniusziekenhuis, Pastoor van Genklaan 6 te Oostburg, tel. 0117 455565 (ook voor dringende huis bezoeken). Tandartsen: Voor geheel Zeeuws-Vlaanderen: P. A. van Mieghem, J. van Galenstraat 1, Terneuzen, (0115) 612685. Spreekuren zat. 10-10.30 en 18-18.30, zon. 12-12.30 uur. Apotheken: Gemeente Terneuzen: Dienstapotheek Terneuzen, Van Steen bergenlaan 27, Terneuzen, tel. 0115 626010. Voor spoedrecepten 24 uur be reikbaar. Hulst: Apotheek Reynaert, Steenstraat 7, tel. (0114) 311156, zat. 10.00-17.00, zon. 12.00-17.00 uur. Voor spoedrecepten 24 uur bereikbaar. Apotheek Hulst, Dubbele Poort 7, tel. (0114) 314255, zat. 10.00-17.00, zon. 12.00 17.00 uur. Voor spoedrecepten 24 uur bereikbaar. Ook voor recepten van huisartsenpost Terneuzen/Hulst. Oostburg en Zuidzande: Apotheek Oost burg, Burchstraat 16, tel (0117) 452170, zat. 10-12.30 en 13-16.30, zon. 11.30- 12.30 en 17.30 en 18.30 uur. Dierenartsen: Terneuzen, Axel, Zaamslag: Dierenkliniek J. Kop, Bastionstraat 3, Ax el, tel. 0115-561488. Spreekuur, zat. 11,00-12.00 uur. Hulst en Hengstdijk: R. T. Versol en J.C. Versol-ten Hoopen, Hengstdijk, tel, (0114) 682365. Spreekuur 13-14 uur, Plevierstraat 18, Hengstdijk. IJzendijke: Dierenarts van de Vijyer, tel. (0117) 301388 bgg. (0117)348424. Spreekuur zat. 13 en zon. 12 uur in de die renkliniek. Terneuzen: J. P. de Vos en A. Burm, dierenkliniek 'De Ottenhorst', Van Diemenstraat 83, tel. (0115) 619628. Spreekuur zat. van 12.30- 14.00 uur. Kliniek voor gezelschapsdieren 'De Steenberghe', Van Steenbergenlaan 7, Terneuzen. Dierenarts P. de Vos. Zat en zon. uitsluitend behandeling van spoed- patiënten na telefonische afspraak, tel. 0115(696425). Breskens, Aardenburg, Oostburg en Sluis: 'Dierenartsencentrum West', G.A.M. de Bruijckere en E.G. van Bruinessen-Kap- senberg. Afspraken via telefoonnr. 0117 454484. Oostburg: J. P. J. v. d, Vijver, Sirius 1, Oostburg, tel. (0117) 452103. Sas van Gent: E. O. M. David, Westdam 54, tel. (0115) 453800, spreekuur zat. 11.00-12.00 uur. St. Jansteen e.o.: A.E. de Bruyn, Brouwerijstraat 92, Kapel lebrug, tel. (0114) 312701. Spreekuur 11.00- 12.00 uur. Dierenambulance Zeeuws-Vlaanderen, alarmnummer (0115) 442161. Thuiszorg: Stichting Thuiszorg Zeeuws-Vlaande ren, voor spoedgevallen dag en nacht bereikbaar: West-Zeeuws-Vlaanderen: Telefoonnummer (0117) 456500, Ka naalzone: Telefoonnummer (0115) 674500, Oost-Zeeuws-Vlaanderen: Tele foonnummer (0114) 383500. Stichting Provinciale Kraamzorg Zee land, kraamcentrum Zeeuws-Vlaande ren, dag en nacht bereikbaar via tel. (0113)224022. Pastorale dienst: Oost-Zeeuws-Vlaanderen, zon. 12 - ma 24uur: Bereikbaar via mobielnummer 06 22398801 West-Zeeuws-Vlaanderen, 10.00-13.00 en 16.00-19.00 uur: Bereikbaar via mo bielnummer 06 20403610. Midden-Zeeuws-Vlaanderen: Bereikbaar via mobiel nummer 06 53997850. STREEKACTIVITEITEN AXEL - Gregoriuscentrum 13.30 uur: Bil jarten Kanaalzone; De Halle, 14.00 uur: Kaarten en biljarten, creatief handwer ken; 14.00 uur. Bingo; 16.00 uur: Zitgym- nastiek; 20.00 uur: Toneelvoorstelling Don't be afraid of the dark van't Spekta kel; Trefpunt, 9 30 uur: Koersbal; 13.00 uur: Kaarten en biljarten; De Boemerang, 20.00 uur: Bingo; CLINGE - Malpertuus, 13.30 uur: Kaarten bieden en jokeren; 13.30 uur; Koersbal; 20.00 uur: Internationale quiz; Cafe de Landbouw, 20.00 uur: Kaarten; GRAAUW - Gemeenschapshuis, 14.00 uur: Spelmiddag; Café Modern, 19.00 uur: Vertrek wagentje kijken carnaval de Djerken; HEIKANT - Zaal Maton, 20.00 uur: Free Country Dancers gevorderden; 20.30 uur: Free Country Dancers beginners; 't Heike, 13.00 uur: Biljarten en pieren, HENGSTDIJK R.K. kerk, 19.00-21.00 uur: Expositie watersnoodramp 1953; Horecacentrum de Vogel, 19.30 uur: Kaarten; HOEK - De Lovenhoek, 13.30 uur: Biljar ten, kaarten en volksdansen; 19.30 uur: Gezelschapsdansen; HULST - De Lieve, 9.00 uur; Fysio gym en Engelse les; 13.00 uur: Biljarten Kanaal zone; 13.30 uur: Bridge; 13.30 uur: Volks- dansfestijn Hulst/Heikant; Den Dullaert, 20.00 uur: Buutreedners festival; Rey naertcollege, 19.30 uur: Fox Art; KLOOSTERZANDE - Rozenhof, 13.30 uur: Bingo; KOEWACHT - De Vlaschaard, 10.00 uur: Volksdansen; 13.00 uur: Biljarten; OOSTBURG - Tienercentrum Time Out, 15.00-18.00 uur: Soos voor tieners; OSSENISSE - Hof ter Nesse, 21.00 uur, Après-skiparty van carnavalsgroep de Dwjeze Mieters; PHILIPPINE - De Schotse Hoek, 18.30 uur: Modelbouw; SAS VAN GENT - De Speye, 19.00 uur: Grutmoole volksdansen; 19.00 uur: Dansclub Lencor; 19.00 uur: Muziek school showband Sas van Gent; SLUISKIL - Het Meulengat, 13.30 uur; SWOS gym en volksdansen, kaarten, ca nasta, biljarten heren; 20,00 uur: Toneel uitvoering Sempre Avanti; ST.JANSTEEN - Café de Kroon, 14.00 uur: Kaarten; TERNEUZEN - De Veste, 13.30 uur: Soos voor mindervaliden Ons Verzetje, biljar ten en klaverjassen; Sporthal 't Zwaantje, 9.00 uur: Bowls; 't Schelpenhoekje, 20.00 uur: Bingo; WATERLANDKERKJE - Dorpshuis, 20.00 uur: Toneelvoorstelling Het Zottekot door de Waterlanders; ZAAMSLAG - Dorpshuis, 13,00 uur: Kaarten en biljarten;

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 47