PZC FAMILIEBERICHTEN zie ook pagina 14 vrijdag 21 februari 2003 Hel is niet wie je was Het is niet wat je was Het is belangrijk dat je er was! Veel te vroeg hebben wij door een noodlottig onge val afscheid moeten nemen van onze lieve zoon, broer en zwager EDDIE KNOL 17 juni 1975 t 19 februari 2003 Middelburg: Frans en Loes Knol-Heijt Arnemuiden: Hennie en Monique Knol- Goormachtig Helmond: Michel Knol Berton Bosklopper Correspondentieadres: Veerseweg 70 4332 BH Middelburg Er is gelegenheid om afscheid van Eddie te nemen op zaterdag 22 februari a.s. van 16.00 tot 17.00 uur in rouweentrum "Middelburg", Buitenhovelaan I U wordt uitgenodigd op maandag 24 februari om 16.00 uur Eddie te gedenken in de aula van de be graafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk te Middelburg, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de aula van de begraafplaats. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met droefheid delen wij U mee dat uit onze familie kring is weggenomen onze neef EDDIE KNOL in de leeftijd van 27 jaar. Middelburg: J. G. Scholz-Knol Vlissingen: j. van Wezel-Heijt B. van Wezel Jacqueline en Ronnie Aagtekerke: H. Heijt M. Heijt-Maljaars Dennis Corné Sjoerd en Olga Middelburg: P. J. Heijt Middelburg, 19 februari 2003 Wij hebben een goede vriend verloren. Humor was zijn drijfveer. Hij laat een lege plaats in ons midden achter. ED we zullen jouw glimlach missen. Karei en Carola Bennie Els en Hans Corné Judith en Gideon Alexandra Jan Helga Petra en Jelle André en Mirjam Wilna en Kees Robin Robbie Wilco Matijs Willeke Michiel en Marijke Wij wensen zijn ouders en broers veel sterkte met dit zware verlies. Je maatje Stefan Fleden bereikte ons het bericht dat door een nood lottig bedrijfsongeval is overleden onze collega ED KNOL Wij wensen de familie en nabestaanden veel kracht en sterkte toe om dit verlies te verwerken. Wij verliezen een gewaardeerde collega. D ploeg- AL Pechiney Nederland NV Tot onze verbijstering kregen we het bericht dat tijdens zijn werk als gevolg van een verschrikkelijk ongeval is overleden ons lid en competitiespeler van tafeltennisteam Arnemuiden 3: EDDIE KNOL Vrijdagavond speelde hij zijn laatste wedstrijd in Graauw. Nooit meer zal hij tafeltennissen, nooit meer zullen we in de kantine met hem lachen, een biertje drinken, van mening verschillen.... We zullen hem missen. Familie en vrienden wensen wij veel sterkte toe bij het venverken van dit grote verlies. Namens bestuur en leden van de Tafeltennisvereniging Arnemuiden Eddy Goormachtig (voorzitter) Jan Mijnsbergen (secretaris) Zijn teamgenoten: Jaap Meerman, Leo Leunis, Pieter Nijsse en Coen Mijnsbergen Tot ons grote verdriet en ontsteltenis hebben wij op 19 februari door een noodlottig bedrijfsongeval onze gewaardeerde collega verloren EDDIE KNOL Wij verliezen in jou een vriend en een goede maat, die altijd voor ons klaarstond. Wij troosten ons met de gedachte dat je nu je zeker heid hebt gevonden. Wij wensen zijn familie en naasten veel sterkte en kracht toe om dit verlies te dragen. Collega's B-Ploeg Electrolyse Pechniney Nederland N.V. Tol ons grote verdriet en ontsteltenis hebben wij op 19 februari door een noodlottig bedrijfsongeval onze gewaardeerde medewerker verloren EDDIE KNOL Wij verliezen in hem een enthousiaste medewerker die zich altijd inspande om een positieve bijdrage te leveren. Wij wensen zijn familie en naasten veel sterkte en kracht toe om dit verlies te dragen. Directie en Afdelingsleiding Electrolyse Pechiney Nederland N.V. Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden ten gevolge van een bedrijfsonge val van onze collega EDDIE KNOL Namens het personeel van Pechiney Nederland Ondernemingsraad en Commissie VGWM Met droefheid ontvingen wij het bericht van het overlijden van onze oud-medewerker EDDIE KNOL Wij wensen zijn familie en vrienden veel sterkte toe met dit verlies. Directie en medewerkers Tènce! uitzendbureau Met ongeloof bereikte ons het bericht dat EDDIE KNOL deelnemer van onze VAPRO-opleiding door een droevig ongeval om het leven is gekomen. Wij wensen zijn ouders, broers en verdere familie veel sterkte toe in deze moeilijke dagen. Namens het College van Bestuur van het ROC Zeeland personeel en deelnemers van de sectoren Techniek Nautisch en Training en Consult Mr. A. J. A. Rikken Voorzitter College van Bestuur Met verslagenheid ontvingen wij het droeve bericht van het noodlottige ongeval en overlijden van EDDIE KNOL deelnemer van de Vapro-opleiding Wij wensen zijn ouders, broers en verdere familie leden veel sterkte om dit plotselinge verlies te verwerken. Namens hel docententeam en deelnemers Procestechniek van het ROC Zeeland te Middelburg J. Vanhommerig, opleidingsmanager Rust nu maar uit Je bent nu bevrijd uit je lijden Maar acb, wat is bet zwaar Van jou te moeten scheiden Intens verdrietig moeten wij afscheid nemen van onze lieve zus, schoonzus en tante Janny Oele-Nieuwdorp In onze harten zal zij altijd voortleven Middelburg: Kees en Carla Goes: Wirri en Joke Kloetinge: Hans en Diny Hoofddorp: Bep Goes: Dik en Irene Goes: Ad en Carla neven en nichten Hel is ons maar geleend, de vele mooie dingen. Ons onbetwistbaar eigendom, zijn de herinneringen. Met ontroering namen wij kennis van het overlijden van onze lieve vriendin Janny Oele-Nieuwdorp Ons medeleven gaat uit naar Wint, Marianne, Gerard, Corine en verdere familie. Henk en Corrie Vos-Moerman Op 19 februari 2003 overleed onze nicht en fijne col lega Janny Oele-Nieuwdorp Wij wensen kinderen en familie sterkte om dit verlies te dragen. Ko en Hanneke Bram en Margriet Kapelle, 19 februari Heel verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve zangvriendin Janny Oele Kantorij Nederlands Hervormde Kerk Kapelle Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het over lijden van ons Lid van Verdienste WUs<- ,/e Wisse was jarenlang de drijvende kracht achter het dames- en meisjesvoetbal in onze vereniging. We zullen hem missen. Bestuur en leden V.V. Kloetinge Tot ons groot verdriet is woensdag overleden onze medewerkster en vriendin Jenny von Harras-Hofman Wij zullen haar inzet, vrolijkheid en spontaniteit heel erg missen. Wij wensen Ted, kinderen, kleinkinderen en familie veel sterkte toe in het verwerken van dit grote verlies. Rob, Coby Jacobs, Mare Jacobs, Rob Jacobs, Mannenmode Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze gelief de collega Jenny von Harras Ze was altijd opgewekt en behulpzaam. Ze laat een onuitwisbare herinnering bij ons na. Dick Guus David Verder van de wereld weg, elke dag een beetje. Dichter naar de hemel toe, elke dag een treetje. Met groot verdriet, maar tevens vervuld van mooie herinneringen, delen wij u mede dat wij afscheid hebben genomen van onze lieve moeder en oma RIE STURM-HUIJBREGTSE echtgenote van Ko Sturm t 2 mei 2002 Middelburg, 17 mei 1934 t Oss, 19 februari 2005 Beuningen: Irma en Herman Botter-Sturm Marjelle, Benthe Goes: Bram en Ellen Sturm-Westdorp Karlijn, Myrthe Grijpskerke: Irene en Willem-Jan Lenselink-Sturm Marieke. Robbert-Jan Nistelrode: Yvonne en Erik-Jan van den Brink- Sturm Joran, Mink, Leonne, Bjarne Uden: Petra en John van Harskamp-Sturm Maxim, Bibi, Milou, Lizzy Correspondentieadres: Pleibloem 115388 VV Nistelrode De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op dinsdag 25 februari om 13.00 uur in het Kerkelijk Centrum aan de Sehepenhoek 157 te Uden, waarna we haar naar haar laatste rustplaats brengen op de algemene begraafplaats aan de Bronkhorstsingel al daar. Voor aanvang van de dienst is er gelegenheid tot af scheid nemen van 12.15 tot 12.45 uur in bovenge noemd Centrum. Na de begrafenis is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren, eveneens in voornoemd Centrum. Toch nog onverwacht is van ons heengegaan onze lieve, zorgzame zus. schoonzus en tante RIE sinds mei 2002 weduwe van Ko Sturm Middelburg: Jannie Joosse-Huybregtse Kees Joosse Kinderen en kleinkinderen Nistelrode, 19 februari 2003 Stii... en zonder klagen wilde jij je ziekte dragen. Jij vocht met al je levenskracht, voor elke nieuwe dag en nacht. Zo ben je langzaam.... moegestreden uit ons midden weggegleden. Op 71-jarige leeftijd is thuis overleden onze broer, schoonbroer en oom REMI VAN HAELST Zuiddorpe: H. P. van Haelst T. van Haelsl-Vereecken kinderen en kleinkinderen IJzendijke: Y. de Milliano-van Haelst C. de Milliano (t) kinderen en kleinkinderen Hulst: R. van Leemput-van Haelst J. van Leemput kinderen en kleinkinderen Terneuzen: E. de Clerck-van Haelst F. de Clerck kinderen Zuiddorpe. 19 februari 2003 Ter Duinenstraat 20. 4574 PV De plechtige uitvaartdienst zal plaatshebben op maandag 24 februari om 14.00 uur in de parochie kerk van de Heilige Maria Hemelvaart te Zuiddor pe. waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de R.K.-begraafplaats aldaar. Samenkomst in bovengenoemde kerk, alwaar u voorafgaand aan de dienst het condoleanceregister kunt tekenen. Remi ligt opgebaard in familiehuis "de Geslootene Boom", aan de Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, waar u zondag 23 februari om 19.00 uur afscheid van hem kunt nemen. Zij die door omstandigheden geen kaart hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als uitnodiging te beschouwen. Zij hield van het leven optimisme haar grootste deugd haar levenslust eindeloos. Na een moedige strijd tegen haar ziekte is op woensdag 19 februari 2005 in alle rust overleden, mijn lieve zus en onze tante JOHANNA PIETERNELLA MAATJE HEINSEN in de leeftijd van 71 jaar. Rotterdam: Mevr. Breugel-Heinsen en familie 4381 GN Vlissingen Schutterijstraat 143 De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maan dag 24 februari om 11.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de aula van het crematorium. Overeenkomstig haar wens kan een roos meegenomen worden om als laatste groet op haar kist te leggen. Met droefheid nemen we afscheid van ons zeer gewaardeerd bestuurslid JO HEINSEN Ze heeft haar laatste troef uitgespeeld. We zullen haar missen. Stichting Majoraat 50+ Vlissingen En dan het bericht... zie je ze niet meer Lieve CHRISTINE We houden van je. Pascallé, René, Job. Tijl, Dinsdag bereikte ons het schokkende bericht dat de vriendin van onze collega David van der Windt CHRISTINE BALLIU plotseling is overleden. Wij wensen David, Stijn en Anaïs veel sterkte bij het verwerken van dit verlies Directie en medewerkers OAZ Subsidie Advies BV Directie en medewerkers OAZ Advies BV Onze innige deelneming gaat uit naar de familie van CHRISTINE BALLIU mama van Stijn en Anaïs r.-k. basisschool "Op de Hoogte" De zon scheen De vogels floten De bloemen bloeiden En toen werd het stil Na een leven vol liefde en zorg voor allen die hem dierbaar waren is, tot ons onuitsprekelijk verdriet plotseling overleden, mijn innig geliefde man, zorg zame vader, schoonvader en opa FRANSISCUS HUBF.RTUS HAERS echtgenoot van Rosa Lauret 27-05-1925 f 19-02-2003 Philippine: R. Haers-Lauret Zandstraat: L. Scheilz-Haers C. Scheilz Daniëlle Christel Philippine: M. Vermeirssen-Haers F. Vermeirssen Esmee 19 februari 2005 Spuikompark 18 4553 BD Philippine Gelegenheid tot afscheid nemen zondag 23 februari van 19.00 uur tot 19.30 uur in rouweentrum "Ter- neuzen", Rooseveltlaan 6 te Terneuzen. De uitvaartdienst, waarbij u bent uitgenodigd, wordt gehouden maandag 24 februari om 10.00 uur in de Parochiekerk H. Maria Hemelvaart te Philippine. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de R.K. begraafplaats te Philippine. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in res taurant "de Ouden Haven". Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Veilig in Jezus' armen Veilig in Jezus' hart Dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend delen wij u mede dat onverwacht is overleden de heer JAN DIRK SLOEZARWIJ weduwnaar van Kathalijntje Adriana Scheerens in de leeftijd van 80 jaar. Hulst: Sjaak en Sandra Kimberly Clinge: Leslie Joziene Brunssum: Joyce Linda De families: Sloezarwij Scheerens Cadzand, 20 februari 2003 Correspondentieadres: Rubensstraat 10, 4561 KN Hulst De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op maandag 24 februari om 15.00 uur in de Hervormde Kerk te Cadzand. waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene be graafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in gebouw 't Zwin. Zij die geen rouwkaart hebben ont vangen. gelieven deze aankondi ging als zodanig te beschouwen. die u roept, is getrouw Hij zal het ook doen 1 Thessalonicenzen 5:24 Verdrietig maar dankbaar voor al het goede dat hij ons gegeven heeft, geven wij u kennis van het over lijden van mijn geliefde man, onze lieve vader en opa LEENDERT JACOBUS DE LOOFF echtgenoot van Adriana Anna Wilderom in de leeftijd van 80 jaar. Oost-Souburg: A. A. de Looff-Wilderom Elma en Hans van der Zwan-de Looff Colin, James, Sakina Tonnie de Looff Anita de Looff-de Nooijer (in herinnering) Evianne, Deandra, Roelant 4388 HC Oost-Souburg, 19 februari 2003 Vlissingsestraat 209 De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op maandag 24 februari om 13.00 uur in "De Open Haven", kerkgebouw van de SOW-gemeente aan het Oranjeplein te Oost-Souburg. Waarna om 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats te Oost-Souburg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in het verenigingsgebouw "de Ark" aan het Oranjeplein. Heden overleed onze geliefde zwager en oom LEEN DE LOOFF C. I. van Lieren-de Looff f K. L. van Lieren J. C. Wilderom-de Looff t P. J. Wilderom f Nichten en neven Wissenkerke, 20 februari 2003 Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze zwager en oom LEEN DE LOOFF echtgenoot van Adrie Wilderom in de leeftijd van 80 jaar. Zeist: Nellie en Piet Kramer Breda: Riet t Toob Walhout Muk Homburg Wissenkerke: Piet t en Jannie t Wilderom Wemeldinge: Ko en Joke Wilderom Kamperland: Bas en Jo Wilderom Halsteren: Annie en Joop Geertse Kamperland: Jan en Els Wilderom Neven en nichten Kamperland, 19 februari 2003 Rectificatie Met droefheid hebben wij als familie kennisgenomen van het overlijden van onze geliefde zwager en oom JACOBUS DE VOS echtgenoot van Tannie Hoogesteger Krabbendijke: Corrie Houtekamer-FIoogesteger Krabbendijke: Nettie Hoogesteger-Steutel Kruiningen: Maatje van Noorden-Hoogesteger Ko van Noorden Kruiningen: Jannie Hoogesteger-de Kok Krabbendijke: Max Hoogesteger Tiny Hoogesteger-Pippel Kruiningen: Tiny Waterman-van Noorden Wim Waterman Krabbendijke: Ineke Kamerling-Houtekamer Jan Kamerling Neven en nichten Krabbendijke, 18 februari 2003 Bedroefd, maar dankbaar dat wij haar zolang J midden mochten hebben, geven wij u kerrrl na een moeilijke laatste levensperiode, is o onze lieve moeder, schoonmoeder, oma erc3 oma" JACOBA ELIZABETH VAN WILLEGE* weduwe van Job Meijers 14-3-1920 f2023 Ommen: Jan Meijers Elly Meijers-Sturm Petra en Daniël Sirun Marianne Carolien en Malcolm Vlissingen: Ineke Torn Broers-Meijeri Hans Torn Broers - llona en Bart Dion, Jordi Jessica en Arno Isis, Julia Edwin en llona Amy Vlissingen: Janneke Laracker-Meijers I Peter Laracker Vincent en Lineke Renate en Jiddo Vlissingen, Zorgcentrum Ter Reede, kamer 172. Correspondentieadres: H Torn Broers. Pastoor van der Aalaan 3, 4386 EB Vlissingen U kunt afscheid nemen van onze moede - dinsdag 25 februari van 13.00 tot 13.45 uurri rouweentrum aan de Industrieweg 20 te Vlissinj s Aansluitend zal er een korte overdenking gehojj worden in eerder genoemd rouweentrum, v® om 14.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden^ algemene begraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condd: in het rouweentrum. Met veel verdriet hebben wij. na een lange m» periode van ziek zijn, afscheid moeten nemen i onze geliefde zuster, schoonzuster en tante J. E. MEIJERS-VAN WILLEGEN weduwe van J. Meijers Kapelle: J. J. van Willegen D. C. van Willegen-van den Dorce J. van Willegen f C. J. van Willegen-Rooze J. van Dillen A. C. van Dillen-Flipse Neven en nichten Vlissingen, 20 februari 2003 Zoals de zon de bloemen khi zo kleurt de kunst het leven. Met verslagenheid namen wij kennis van het oveii den van ons bestuurslid PIET VERHAGE Piet was medeoprichter van de Stichting Raadil; der in Sluis. Op een positief-kritische wijze heeft jarenlang ons bestuur geïnspireerd bij het saa stellen van kunstexposities in de raadskeldereni organiseren van koffieconcerten in de raadzaalv het Belfort. Zijn kijk op kunst was voor om groot belang. Wij zijn Piet veel dank verschuldigi Wij wensen Hanna en de kinderen veel sterkte: met het verwerken van dit verlies. Namens het bestuur var.; Stichting Raadskelder. Jaap Boekhout, vooralle Met leedwezen geeft het gemeentebestuur van Sb kennis van het op 81-jarige leeftijd overlijden de heer P. J. I. VERHAGE Gedurende de periode 19 augustus 1946 lol 1 janiu 1983 secretaris van de voormalige gemeenl Cadzand en Oostburg. Ons medeleven gaat uit naar zijn nabestaanden. Namens het gemeentebestiE E. J. Brom met, burgemeestet mr. T. A. M. Reijns, secreia Oostburg, 19 februari 2003 Dag mam Het is maar moeilijk te bevatten dat jij er niet meer bent. Toch was ik bij je tot aan je laatste zucht. Je keek ons nog even aan en liet een traan. Nooit zal ik weten wat er door je gedachten is gegaan. Je was een lieve moeder met een hart vangd dat is ook de reden dat iederéén van je houdf. Ook nu je er niet meer bent is het fijn om zo'n goed mens als jou te hebben gekend. Nog vol ongeloof en intens verdrietig zijn wij. ci het plotselinge verlies van onze lieve en zorgzaK moeder en oma MARGARETHA SNOECK weduwe van Norbert van Limmen Geboren te Philippine op 6 juni 1920, overleden te Philippine op 19 februari 2003, IJzendijke: Rudi en Rita van Limmen-van Daele Goes: Chantal en Patrick Niels Melissa Gent (B.): Jurgen en Christine Philippine, 18 februari 2003. Correspondentieadres: Handboogstraat 7, 4515 CW IJzendijke Gelegenheid tot afscheid nemen in de rouwkantf van Huize Emmaus. Handboogstraat 6 te IJzena:?- ke, op zondag 23 februari om 15.00 uur. De plechtige Uitvaartdienst, waarbij u beleef wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op dinsdag25; februari a.s. om 10.00 uur in de parochiekerk van O.L. Vrouw Hemelvaart te Philippine. Er is gelegenheid de familie te condoleren na afloop van de Dienst in de kerk. Samenkomst voor de familie aan de kerk. Zij die geen rouwbrief hebben ont vangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Hoog in de blauwe luchten met de sterretjes van goud woont onze oma in cleheim die van alle kinderen houd. Chantal en Patrick Niels Melissa Jurgen en Christine

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 16