Smile Services is ongenaakbaar Derde zege op rij zeiljacht Alinghi Liefers superhaas mor Gebrselassie Belangrijke dag in verschiet voor dammers PWG en schakers HWP 19 futsalploeg uit Terneuzen pakt titel door achttiende zege op rij Zeeland Cup in juni van start Greene niet naar WK indoor Groenewold actief op NK sprint Turnster stopt door medicijnen Ultimatum voor renstal Minardi Comeback Mike Tyson gaat door uitslagen ^Rinus Verberkmoes ffüNEUZEN - Smile Services isftde titel in de eerste klasse an het regionale futsal te pak te, In sporthal 't Zwaantje in imeuzen klopte de formatie üfl coach Marco van Boven jyrte belager Première/Za- jinmet 8-4. merkelijk bij dit succes is dat ftrneuzenaren het kampi- ^5chap pakten door in alle uhttien duels de volle winst te •jkken. Het doelgemiddelde pn!53 treffers voor en 44 tegen preekt wat dat betreft boekde- L jfet nog vier duels voor de leegliep de kloof met Première/ jaian op tot zestien punten. Sat nog rest, is de strijd om de •ïeede plaats waarvoor naast pière/Zaman ook Max Kor- jjgnoginderace is. Deze ploeg ■aderde tot op één punt door jet 6-3 van GTI te winnen, jveneens interessant in de slot- itdstrijden is het gevecht tegen jl'CKLAND - Het Zwitserse jxht Alinghi heeft ook de derde om de America's Cup ge- nnnen. De uitdager staat nu Kt 3-0 voor tegen de boot van [tamNieuw-Zeeland. Het jacht ütalseerste vijf races heeft ge- tonnen, is eindwinnaar. bdebaai van Auckland hadden Zwitsers gisteren aan de fi- ish nog een voorsprong van 23 Konden op de concurrent. De jlinghi kreeg zeven minuten 'de start van weerdeskundi- I3i nuttige informatie over de i volgen koers. Daaraan dank- ïdebemanning de zege, vond jeamlid Murray Jones. „Soms trekken we ons eigen plan, maar aeestal volgen we de experts. woensdag 19 februari 2003 degradatie. Hekkensluiter Ci- nerent/De Bokx wordt hier zo goed als zeker het kind van de rekening, ondanks het feit dat het deze week Red Roadhouse met 9-6 versloeg. Voor de tweede degradatie plaats komen in eerste instantie nog DPO Driewegen, Wentzler/ Pauwels en Vervaet in aanmer king. DPO Driewegen zette de vluchtroute in door met 10-6 van Wentzler/Pauwels te win nen en Vervaet ging de slotdans in met een 5-3-0verwinning op Meermarkt/Goethals. Ploe- gaert-Arrow, een duel in de subtop, eindigde in 3-4. Smile Services-Première/Za- man 8-4 (4-1): Het duel tussen de toppers in het regionale fut sal werd een open strijd. Dit hield tevens in dat het arbitrale duo Machiel van Hese/Frans Iioltus, geen moeite had de kemphanen in bedwang te hou den. Voor de veel scorende spe lers van de thuisclub, Hensley Victorina, Michel de Vries en ui onze sportredactie iPorGerrit Hendriksen SUSWIJK - Haile Gebrselassie loet vrijdag bij indoorwedstrij- len in Birmingham een aanval ifhet wereldrecord op de 2 mijl. De befaamde Ethiopische at leet, tweevoudig olympisch kampioen, heeft zijn Neder- hadse collega Gert-Jan Liefers avraagd hem daarbij als tem- fomaker behulpzaam te zijn. De beste mondiale prestatie staat met 8.09,66 op naam van Gebrselassies landgenoot Hailu Xekonnen. jfenager Jos Hermans behartigt s belangen van beide lopers, jiet was Haile opgevallen dat kit-Jan de laatste tij d een flin- fe progressie heeft geboekt, «ral het verbeteren van het Xederlands record op de 3000 :eter(7.45,54) was ook interna- ^tuaal van hoog niveau", zei femens. ^voormalige toploper voegde raan toe dat Gebrselassie een srperhaas' zocht die hem na Fop Fonteijne behaalt eerste overwinning Z1ERIKZEE - Marathon schaatser Fop Fonteijne "it Burgh-Haamstede beeft zijn eerste overwin ning behaald van dit sei zoen. De veteraan zege- derde maandagavond laat in Den Haag in de ze vende wedstrijd van het Open Westlands mara thonkampioenschap. Hij werd dit seizoen al twee keer tweede. Al vroeg in de wedstrijd demareerde de Schouwse schaatser. Hij pakte een gaatje van ruim honderd •meter en hield dat lang vast. „Vanuit het peloton werden er wel pogingen gedaan om het gat dicht te rijden, maar ik kon elke aanval afslaan. In de laat ste ronde slonk mijn voor tong nog wel. Ik had bij Q« finish nog maar 25 me ter over, Het was dus kantje boord." Na zijn overwinning staat Fon teijne vijfde in het alge meenklassement. Barry van der Hooft, was dit te vens een kans zich als beste schutter te manifesteren. Victo rina opende met één treffer meer op zijn conto (27) dan De Vries en Van der Hooft. Aangezien laatstgenoemde drie keer scoor de, nam hij de hoofdrol over met achter zich De Vries en Victori na. Laatstgenoemde scoorde niet, De Vries wel. De onderlin ge strijd om topscorer van de ploeg te worden is echter nog niet gestreden. Dit onderlinge gevecht binnen Smile Services kan de ploeg aan, omdat het aantoonde dit jaar superieur te zijn. Temeer daar het eerder de Hulster bela ger in eigen huis al met 6-1 had geklopt. Aan de zegereeks is me de daardoor nog geen eind geko men. „Het gaat zo gemakke lijk", glunderde nestor Jan de Wolf in zijn terugblik. Deze oudgediende zag zijn ploeg op 2-0 komen door doel punten van Danny van de Velde en Barry van der Hooft, waarna Tristan van Acker cle spanning enigszins terugbracht: 2-1. Mi chel de Vries en Danny van de Velde tilden vervolgens de score naar 4-1. Na de doelwisseling knalde Norbert Baart de 4-2 binnen en meldde Paul Tjan Asem zich voor 5-2. Twee gave doelpunten van Barry van der Hooft betekenden 7-2. Kieran O'Shea en Tristan van Acker klopten vervolgens de sterk ac terende doelman Tonny van der Veen (7-4), waarna Menno den Dekker het sluitstuk voor zijn rekening nam: 8-4. Max Korting-GTI 6-3 (5-2): Max Korting aast op de tweede plaats achter de kampioen. On danks dat het met 2-0 achter kwam, trok de ploeg van coach Job Zwegers de winst toch naar zich toe door doelpunten van Peter Cambeen, Alex de Klerk, Joep Frusch (2x) en Dennis Rietjens (2x). William Freijzer, Giovanni Verbraeken en Ryan Adam scoorden voor GTI. Wentzler/Pauwels-DPO Drie wegen 6-10 (3-6): De thuisploeg keek binnen een kwartier tegen een 5-1-achterstand aan en liep vervolgens steeds achter de fei ten aan. Wim Delaere (2x), Mar co van Vlierberghe (2x), Peter Vael en Marcel Verschuren scho ten voor de gastheren raak Eric Loof (2x), Mike van Rossem, Chris Palm, Gilbert Tieleman (2x), Delano Bronne, Guido Kramer en Veli Eryürük (2x) te kenden voor het succesnummer. Vervaet-Meermarkt Goethals 5-3 (2-2): Blijdschap in Kloos- terzande, want de doelpunten van Mario Vermeirssen (2x), Mark van Beek, Wim Steijns en Jochem Schillemans waren vol doende voor de winst. Pascal Wedage (2x) en Bas van Waes scoorden voor de formatie uit Westdorpe. Ploegaert-Arrow 3-4 (3-2): Ar row legde in de tweede helft de basis voor de overwinning. Het zette toen een 3-2-achterstand om in een 4-3-voorsprong en pakte daarmee de winst via tref fers van Serge Merckx (2x), Jur- gen Ras en Wouter de Neijs. Os- tar Dieleman (2x) en Edwald Marteijn scoorden voor de man nen uit Philippine. Cinerent/De Bokx-Red Road house 9-6 (4-3): In dit open ge vecht slaagde de thuisploeg erin voor de derde maal dit seizoen een overwinning te pakken. De overwinning kwam tot stand door doelpunten van Jimmy Co- one (3x), Pascal de Ridder (2x), Marco Vaal (2x) en Angelo Co- one (2x). Merijn Taelman (4x) en Ergun Köse scoorden voor de Hulster ploeg. Zij hebben meer informatie en meer tijd om die te bestuderen. Als deze informatie niet naar de Alinghi, maar naar de Nieuw- Zeelandse deelnemei's was ge gaan, hadden zij gewonnen, vermoedt Jones. „Dan was het voor ons heel moeilijk gewor den." Maar Team Nieuw-Zee- land verwachtte de beste wind aan de linkerzijde van het par koers, terwijl de Alinghi met de genoemde voorkennis de rech- terkant koos. De verliezers erkenden dat de Zwitsers de betere koers hadden uitgestippeld, maar overwegen desondanks niet iets grondig te veranderen. „Ik denk niet dat het bij ons zo slecht is", aldus schipperDeanBarker. „Weheb- ben niet de indruk dat we iets heel slecht doen." ANP 2000 meter kan laten doorko men in 5.00 minuten. „Het zijn er niet zoveel in de wereld die dat kunnen." Gebrselassie wil bij het WK in door (ook in Birmingham 14-16 maart) en bij het WK outdoor (Parijs 23-31 augustus) een titel halen. In de Franse hoofdstad kan het Ethiopische fenomeen voor de vijfde keer in zijn loop baan wereldkampioen op de 10.000 meter worden. Na de zomer gaat hij zich voor bereiden op een wereldrecord poging op de marathon. Gebrse lassie debuteerde vorig jaar in Londen, als snelste loper ooit, op deze klassieke afstand met een tijd van 2.06.35. Dat was minder dan een minuut boven de beste mondiale verrichting. ANP RILLAND - De kalender voor de Zeeland Cup skeeleren is rond. Het circuit bestond vorig jaar uit zeven wedstrijden, maar dit jaar staan er negen op de kalender. Nieuw zijn twee wedstrijden op Schouwen-Duiveland, die aan het einde van het seizoen wor den verreden met als afsluiting de Ronde van Schouwen-Dui veland, een klassieker over 42 kilometer op zaterdag 20 sep tember. Kees de Goffau uit Ril land, de initiatiefnemer van de Zeeland Cup, is blij met de uit breiding. „Het geeft het circuit meer uitstraling." Westkapelle en Axel zullen ook komend seizoen naast de wed strijd voor de Zeeland Cup een wedstrijd voor het nationale circuit organiseren. Dat bete kent dat de top van de skeeler wereld twee keer in Zeeland in actie zal komen. De Zeeland Cup staat open voor de C-cate- gorie, veteranen en vrouwen. De B-rijders en junioren mogen eveneens starten en meestrijden om de dagprijzen, maar komen niet in aanmerking voor het eindklassement De kalender voor de Zeeland Cup ziet er als volgt uit: 18 juni Krab- bendijke, 25 juni: ZK tijdrijden in Oostburg, 19 juli Oostburg, 6 au gustus: Oostkapelle, 8 augustus: Westkapelle, 16 augustusGoes, 6 september: Axel, 19 september Zie- rikzee, 20 september: Ronde van Schouwen-Duiveland. Paul Motwani (links) is één van de belangrijke pionnen in het schaakteam van HWP, dat zaterdag de topper tegen Eindhoven speelt. foto PetetNicolai door Koen de Vries VLISSINGEN - Denksportend Zeeland staat voor een belangrijk weekeinde. De dammers van PWG 's-Gravenpolder kun nen zich zaterdag plaatsen voor de ereklas se. Het enige obstakel naar het hoogste niveau van Nederland is het tiental van Rin- sumageest dat op bezoek komt in 's-Gra venpolder. De schakers van Het Witte Paard uit Sas van Gent zijn nog niet zo ver, maar kunnen zaterdag wel een belangrijke stap zetten richting promotie naar de meester klasse door naaste concurrent Eindhoven te verslaan. Teamleider Walter Cardon van HWP is zich ervan bewust dat er zaterdag in de Roselaer in Sas van Gent heel wat op het spel staat. Zijn ploeg en Eindhoven gaan na vijf speel ronden met 8 uit 5 aan kop. „Ik ga niet zeg gen met wie we zullen spelen", zegt Cardon mysterieus. Hij weet dat schakend Brabant dezer dagen de PZC doorneemt en wil geen geheimen verklappen. „Wat ik wel kan ver tellen is dat we met een sterk team voor de dag zullen komen." Als Cardon kan beschikken over alle sterke spelers, heeft hij een luxeprobleem. In dat geval heeft hij wel vijftien schakers die het het tiental uit Eindhoven lastig kunnen ma ken. Belangrijk is in elk geval dat de topdrie van HWP aanwezig is. De Schot Paul Mot wani, de Belg Geert van der Stricht en Cardons zoon Helmut zijn met vooi'sprong de sterkste schakers van HWP en kunnen aan de eerste drie borden de basis voor de zege leggen. Feit is dat alle spelers van HWP graag te rugkeren naar het hoogste niveau van Ne derland. Cardon senior: „De eerste keer de- gi-adeerden we xiit de meesterklasse zonder punten, de tweede keer hadden we kansen om niet te degraderen en nu zijn we weer sterker geworden. We hebben met Bart Mi- chiels en Koen Leerxhouts twee jeugdspelers die snel heel sterker worden. En in het twee de hebben we Bart Gernaert, Camiel Gre- goir, die veel talent hebben." Op papier is Eindhoven iets sterker dan HWP. De Brabanders hebben een gemiddel de elo-rating van 2380, HWP heeft tien pun ten mindeix Maar dat zegt niets, denkt Car don. „Jeugdspelers zijn in werkelxjkheid sterker dan hun rating aangeeft. Die loopt altijd flink achter bij hun werkelijke ni veau. Ik denk dat het zaterdag alle kanten op kan." De wedstrijd HWP-Eindhoven wordt zaterdag gespeeld in De Roselaer in Sas van Gent en begint om 13.00 uur. Dammen Voor sommige dammers van PWG 's-Gra- venpolder wordt hun wedstrijd in het duel met Rinsumageest (bij Dokkum) de belang rijkste uit hun carrière. Nog nooit is een Zeeuwse damploeg in de competitie zo hoog gekomen als het tiental uit Zuid-Beveland. RALEIGH - Olympisch kampioen Maurice Greene kan niet deelnemen aan de WK indoor atletiek, die van 14 tot en met 16 maart in Birmingham plaatsvinden. Hij kampt met een zweepslag in zijn kuit en kan daardoor dit indoorseizoen niet meer in actie komen. De houder van het wereldrecord indoor op de 60 meter blesseerde zich zaterdag tijdens een invitatie wedstrijd in Fayetteville. Greene richt zich nu volledig op het outdoorseizoen. RTR GRONINGEN - Renate Groenewold heeft zich aangemeld voor de Nederlandse kampioenschappen sprint, komend weekeinde in Groningen. Voor de schaatsster van TVM is sprinten zeker niet haar specialiteit. Groenewold beschouwt het toernooi dan ook als een nuttige training. Voor de all roundster zijn er dit seizoen nog twee toernooien; de wereld bekerfinale in Heerenveen en de WK afstanden in Berlijn. ANP BOEKAREST - Voormalig wereldkampioene tux-nen Sabina Cojocar moet haar carrière voortijdig beëindigen na jai'en- lang medicijngebruik. De Roemeense (17) kreeg de pillen we gens een aangeboren cholesterolgerelateerde ziekte, maar de werkzame stof is niet geschikt voor tieners. „Ik nam de pillen op doktersrecept, hoewel ik me slechter en slechter ging voe len", verklaarde Cojocar. „Uiteindelijk moest ik mijn sportie ve activiteiten stop zetten," Volgens de Roemeense dokter Danciulescu is het middel (Zookor) te zwaar voor tieners en vooral bedoeld voor spier- en leverproblemen bij volwasse nen. Cojocar won twee jaar geleden goud met het Roemeense team op het WK in Gent. RTR LONDEN - Als Minardi niet snel met geld over de brug komt mist het autoraceteam van Jos Verstappen mogelijk de eerste wedstrijd van het nieuwe grandprixseizoen, op 9 maart in Melbourne. Dat heeft Tony Purnell, een van de hoge bazen van motorenleverancier Ford gezegd. Paxil Stoddart, team baas van Minardi, moet de bij Ford bestelde Coswoi-th-moto- ren onmiddellijk betalen. „Als je iets wilt kopen en niet op tijd betaalt, krijg je het niet", legde Purnell uit- Voorlopig is hi] nog optimistisch: „Stoddart heeft even wat strubbelingen maar meestal komt alles bij hem toch op zijn pootjes terecht." Ford had vorig jaar problemen met Arrows dat niet aan de be talingsverplichtingen voldeed. Stoddart verklaarde maan dag dat Minardi zeker is van deelname aan de eerste vier races, omdat hij net een eerste aanbetaling de deur had uitge daan. AFP/SID LAS VEGAS - Het comebackgevecht tussen de Amerikaanse profbokser Mike Tyson en zijn landgenoot Clifford Etienne gaat toch door. Het duel vindt zaterdag in Memphis plaats Maandag had de 36-jarige ex-wereldkampioen Tyson zich of ficieel afgemeld wegens griep. Bij het opstaan gistei-ochtend voelde hij zich volgens zijn manager een stuk beter en herriep hij zijn beslissing. Het gevecht tegen Etienne wordt Tysons eerste optreden na de knock-outnederlaag tegen de Britse WBC-wereldkampioen Lennox Lewis. Door een overtuigen de zege op Clifford Etienne hoop 'Iron Mike' een ï'evanche te gen Lewis af te dwingen. DPA Basketbal New York. NBA: Detroit Pistons - Miami Heat 93-62, Utah Jazz - Minnesota Tim- berwolves 109-97, PortlandTrailblazers- NewYorkKnicks 99-91. Futsal Terneuzen. Regionaal futsal. Eerste klasse: Max Korting-GTI 6-3, Wentzler- /Pauwels-DPO Driewegen 6-10, Vervaet- Meermarkt/Goethals 5-3, Ploegaert-Ar row 3-4, Cinerent/De Bokx-Red Road house 9-6, Smile Services-Première/Za- man 8-4. Stand: Smile Services 18-54, Première/Zaman 18-38, Max Korting 18- 37, Arrow 18-34, GT117-24, Ploegaert 18- 24. Goethals 18-20, Red Roadhouse 18- 20, Vervaet 18-19, Wentzler/Pauwels 18- 17. DPO Driewegen 17-16, Cinerent/De Bokx 18-9. Schaken Moskou. Aeroflot Open. Achtste ronde: Svesjnikov (Let) - Van Wely (Ned) 1/2 - 1/2. Van Wely heeft 41/2 punt. Skiën De vraag is dan ook of de dammers opge wassen zijn tegen de immense spanning die het treffen met zich meebrengt. „Ik ver'gelijkheteen beetje met de nationale bekerfinale die PWG een jaar of vijf, zes ge leden speelde, ook tegen Rinsumageest", zegt Daaf Kasse, één van de topscorers aan de kant van 's-Gravenpolder Hij vormde toen een viermansteam, samen met Johnny de Leeuw, Arjo Kousemaker en Piet Karre- gat. De Friezen wonnen toen met 6-2 en hebben nog drie spelers van toen in de gele deren. De vraag is ook hoe sterk Rinsumageest za terdag achter de borden verschijnt. Op zijn sterkst is het een te vrezen tegenstander. Thuis versloeg de ploeg in de vorige compe titieronde Hijken DTC. de enig overgeble ven concurrent van 's-Gravenpolder. In ver re uitwedstrijden kon het team tot twee keer toe echter slechts negen man op de been brengen. „Als ze compleet zijn, wordt het een lastige opgave", vreest Daaf Kasse. „Ik schat ze dan sterker in dan wijZe hebben zeven spe- lei's van klasse. Op zich is het een slechte zaak als ze niet compleet naar 's-Graven polder komen, maar het is toch een beetje waar we op hopen. Het zou de opdracht een stuk makkelijker maken." De wedstrijd tussen PWG 's-Gravenpolder en Rinsumageest wordt gespeeld in ge meenschapshuis Ons Dorpsleven in 's-Gra venpolder en begint om 12.00 uur. Val di Fiemme (Ita). WK skiloop. Vrou wen, 15 km klassiek: 1 Skari (Noo) 39.40,9,2. Smigun (Est) 0.12,8,3. Savial- ova (Rus) 0.55,8, 4. Pedersen (Noo) 1.21,8, 5. Olsson (Zwe) 1.31,2, 6. Sirvió (Fin) 1.35,4. Sportprijsvragen Lucky Day 3026. 6-7-14-15-18-20-22-25- 29-44-45-51-57-64-66-69-71 -76-77-78 (onder voorbehoud). Tennis Rotterdam. Mannen, 800.000 euro. Eer ste ronde: Krajicek (Ned) - Robredo (Spa) 7-6 6-7 6-2, Ljubicic (Kro) - Henman (GBr/5) 6-4 6-2, Kafelnikov (Rus) - Lopez (Spa) 6-2 6-0, Ferrero (Spa/1) - Arthurs (Aus) 7-6 7-6. Dubbel, eerste ronde: Cor- retja/Costa (Spa) - Ancic/Hemmes (Kro- /Ned) 7-6 4-6 6-2, Damm/Suk (Tsj/2) - Pa- Ia/Schalken (Tsj/Ned) 6-4 6-3. Memphis. Mannen, 690.000 euro. Eerste ronde: Morrison (VSt) - Ferreira (ZAf/4) 7-5 6-4, Norman (Zwe) - Daviden- ko (Rus/7) 4-6 opgave Davidenko, Fish (VSt)- Variet (Fra) 3-6 7-6 6-4. Memphis. Vrouwen, 170.000 euro. Eerste ronde: Coetzer (ZAf/3) - Roesch (Dui) 2-6 7-6 6-1, Gullickson (VSt) - Lee- Waters (VSt) 6-3 3-6 7-5, Goloviznina (Rus) - Ospina (VSt) 6-2 6-3, Stevenson (VSt/4) - Stosur (Aus) 3-6 7-6 7-6, Obata (Jap)-Webb (Can) 6-4 6-0. Buenos Aires. Mannen, 380.000 euro. Eerste ronde: Nalbandian (Arg/2) - Vicen te (Spa) 6-3 7-5, Coria (Arg/8) - Acasuso (Arg) 6-3 3-6 6-2. Bogota. Vrouwen, 170.000 euro Eerste ronde: Dulko (Arg) - Dominguez (Spa) 7-5 6-2, Kaljoeznaja (Rus) - Garcia (Esp) 6-2 6-2, Cargill (VSt) - Perebijinis (Oek) 3-6 7-6 6-4. Dubai. Vrouwen, 585.000 euro. Eerste ronde: Miskina (Rus/5) - Safina (Rus) 6-4 6-3, Tanasugarn (Tha) - Widjaja (Ino) 5-7 7-5 6-4, Tulyaganova (Oez) - Le on Garcia (Spa) 6-3 4-6 7-6, Mandula (Hon) - Black (Zim) 6-0 7-5, Schnyder (Zwi/6) - Pratt (Oos) 6-4 7-5, Daniïlidou (Gri/8) - Sfar (Tun) 7-6 6-2, Barna (Dui) - Likhovseva (Rus) 6-3 6-0, Maleeva (Bul/7) - Gagliadi (Zwï) 7-5 6-2 Hoek. Braakman Open VE 8: Jeanine Rij- ckaert-Sandra van Megen 7-4. Nicole van der Hooft-Heike Krüper 7-6 VD 3: Fraan- je/Visser-Boogaard/Van Overloop 10-6, Boogaard/Van Overloop-Meyaard/de Waele 7-4. VD 7: Vantricht/Verplanke- Koeman/Nijhuis 9-4, De Buck/Rijckaert- Van Brug/Van Trier 8-4, Scheerders/Van Waardenburg-Asselman/Leenknecht 10-3. De Baets/Lacunes-Cauwels/De Mil- liano wo, Cijsouw/Dieleman-Cauwels- /De Milliano wo VD 8: Van Bezu/Vervaet- Hoogstrate/Van Liere 7-6, Van Minnen- /Visser-Broekhoven/Meyer 6-5, Bastian- sen/Hubregsen-Koeman/Nijhuis 12-2, Bruinings/Van Megen-Hoek/Houmes 10- 2, De Hamer/Kayzer-Van Balen/Hendrik- se 10-6, Van de Bossche/Van Espen-Mor- cus/De Rooy 9-4, Morcus/De Rooy-Jan- sen/Pieters 9-4. ME 3: Tom Felius-Dylan Blackman 6-3. ME 7: Mischa van Bremen- Rini van Hoof 10-4 MD 3: Asselman/Ver- meulen-De Braal/Zegers 10-3, Black- man/Langeraert-Matthijssen/Pieters 11 - 2, Van Quekelberghe/Tolhoek-Black- man/Van de Hout9-6. MD 5: Van de Vrie- /Wielakker-Saman/De Waal 114 MD 6: Van Drongelen/De Meijer-Van Amers- foorth/Van de Wege 9-4, Van Drongelen- /De Meijer-Herrewegh/Voermans 8-6, Zeegers/Zegers-De Baets/Stofferis 11-4, De Jonge/Van Overloop-De Kam/Van de Vrie 8-7, De Rooy/Saman-Van Limmen- /Pieters 5-3. MD 7: Boddaert/De Maagt Jorissen/Sinke 10-3, Rouw/Rouw-Kuhl- man/Van Lare 10-7 MD 8: Kuijk/Van Strien-Van Hijfte/Van der Meyden 8-3, De Meijer/Versluis-Van Waterschoot/Wil- lems 10-0, De Smet/Verschorre-Van Wa- terschootM'illems 6-4, Hoogstrate/Van Liere-Agten/De Vries 9-4. GD 3: Agten- /Schut-Pauwels/Blackman 8-4, Agten- /Schut-De Schepper/Vermeulen 5-4, Pie- ters/De Maagt-De Waele/Maas 10-3. GD 7: Van Broekhoven/Van Broekhoven- Van Hoof/Van Hoof 9-3, Agten/Agten Roeland/Verschelling 8-4, Pauw/Heede- Verdonck/Van Looy 12-1. Stofferis/Vis- ser-Roeland/Roeland 8-5, Saman/Van Esbroek-Rijckaert/Jansen 8-5, Nijsten- /Nijsten-Van Waes/Jorissen 10-3. GD 8: Verplanke/Van Minnen-Beeke/De Vries 9-4, Van Dessel/De Kort-Visser/Wesdorp 7-6, Bastiaansen/Schelstraete-Hoek- /Hoek 12-3, Speleman/Slager-Bron/Van Looy 10-3. Voetbal Gouden Gids Divisie: GA Eagles-TOP 2- 2, Veendam-Cambuur L. 1-4, VVV- Stormv. 2-1, Eindhoven-Fortuna S, 1-0. ADO Den Haag 19 16 1 2 49 52-13 Emmen 20 14 3 3 45 41-20 Heracles 19 13 2 4 41 48-25 GA Eagles 19 10 5 4 35 41-27 Volendam 20 11 2 7 35 33-30 Helmond Sp 20 10 4 6 34 47-32 Den Bosch 19 10 3 6 33 33-21 CambuurL. 20 10 1 9 31 39-39 TOP 20 8 4 8 28 31-41 Eindhoven 20 7 4 9 25 22-29 Veendam 19 6 5 8 23 26-34 Sparta 20 6 4 10 22 33-39 Stormv. 20 7 1 12 22 20-29 Haarlem 19 5 4 10 19 17-38 VVV 20 5 3 12 18 24-40 MVV 20 4 4 12 16 18-31 Dordrecht 20 4 3 13 15 20-40 FortunaS. 20 2 5 13 11 18-35 Bangkok. King's Cup: Thailand - Qatar 1 1 (0-0). 52. Chaiman 1-0 (strafschop), 86. Salem el Enazi 1-1. Noord-Korea - Zweden 1-1 (0-1). 21. Sk- oog 0-1,85. PakYong-Chol 1-1. Wielrennen Lucena. Ruta del Sol. Derde etappe. Se- villa - Lucena: 1. Pascual Llorente (Spa) 166 km in 3.32.25,2. Rebellin (Ita) 0.08,3. Valverde (Spa) 0.09,4. Caruso (Ita), 5. Gu tierrez (Spa) 0.16, 6. Cabello (Spa) 0.18, 22. Knaven 1.39, 31. Boven 4.11, 35. De Jongh 5.45,94. Kroon 20.27,95. Wielinga 20.42. Niet gestart: Van Bon (griep). Alge meen klassement: 1. Pascual Llorente 12.24.43, 2. Rebellin 0 08, 3 Valverde 0.09,4. Caruso, 5. Gutierrez 0 16,6. Paoli- ni (Ita) 0.18. 22. Knaven 1 39, 30 Boven 4.11, 38. De Jongh 12 46, 69. Kroon 20.27,71. Wielinga 20.42. Laigueglia. Trofeo Laigueglia. 1 Pozzato (Ita) 183 km in 4.53.13, 2. Sacchi (Ita), 3 Baldato (Ita), 4. Bettini (Ita), 5. Mori (Ita), 6. Ekimov (Rus). Zeilen Auckland. America's Cup (best-of-nine) Derde race: Alinghi (Zwi) wint van Team Nieuw-Zeeland met23seconden Stand foto Camile Schelstraete Het kampioensteam van Smile Services.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 43